PDA

Žiūrėti pilną versiją : Bleach Manga (Naujausieji skyriai pirmajame pranešime (407))

Puslapiai : [1] 2 3 4

H[asas]
2009-07-16, 12:45
Klausimai tie patys ar skaitot?? ar patinka?? galbut kazkas nepatinka??kas nustebino?? PILDYKIT!!!:blob:

<hr>

Naujausias skyrius (407)
(http://mangastream.com/read/bleach/55581854/2) Buvęs skyrius (406) (http://www.onemanga.com/Bleach/406/01/)
Gali pasitaikyti šių skyrių spoilerių, jei neskaitėte jų, žiūrėkite savo nuožiūra

Izzo
2009-07-16, 14:27
O nebuvo šitos temos? O gal maišau su anime aprašymu, bet man rods buvo ir mangai skirta tema aptarinėt

H[asas]
2009-07-16, 14:48
Gal ir buvo pries man uzsiregistruojant...jei ka istrinsim^^

Blizzard
2009-07-16, 15:30
naujausiais chapteris atrodo epic :) vaizards ftw...

TheCoolMaker
2009-07-16, 17:12
Diskutavimas apie manga vykdavo tiesiog anime aprašyme, šitaip gal ir geriau. Eh kelis apgailėtinus Menos nukalė ir jau sako, oh they're so powerful, pfff abejoju ar shinjis ar kaip ten rasos prilygs aizenui :S

Suiram
2009-07-16, 18:51
tigi neprilygo paskutiniam puslapy Aizenas su cero ji sudraske

Aramis
2009-07-16, 18:54

Kada jie kovėsi ir nuo kada Aizen naudoja cero? Einu paskaitysiu dar kartą, gal rasiu

Izzo
2009-07-16, 19:02
Aš ir nepamenu, nebent jau šios savaitės chp yra

Aramis
2009-07-16, 19:05
A6 ir nepamenu, nebent jau šios savaitės chp yra
Eng versija tik penktadienį pasirodo/ Suklydau. Jau yra Naruto/ One piece/ Bleach
http://www.onemanga.com/Bleach/366/01/
Cero bent aš nemačiau

TheCoolMaker
2009-07-16, 19:11

Nu pavarai, ten ne aizenas cero leidžia, o efektingas shinji hitas iš kardo rods :D

Suiram
2009-07-16, 19:12
http://www.onemanga.com/Bleach/366/19/
jei neklystu taj ten cero Aizenas paleido na del to ar sudraske taj pripazystu kad tik mano nuomone bet sprendziant is Sindzio israiskos ir frazes Deadly strike man taip pasirode...

Izzo
2009-07-16, 19:13
Ten Shinjio kardas, ne Cero :haha: Beje, Bleachas vėl įdomu nuo praeito chapterio :D

Aramis
2009-07-16, 19:15
http://www.onemanga.com/Bleach/366/19/
jei neklystu taj ten cero Aizenas paleido na del to ar sudraske taj pripazystu kad tik mano nuomone bet sprendziant is Sindzio israiskos ir frazes Deadly strike man taip pasirode...
Cero rutulys, čia kardo kirtis/ Gaus į kailį Shinji, per anksti pagrindinio niekdario netekti dar bleach, jis tikriausiai dar ilgai bus

angellus
2009-07-16, 19:23
nieks nemirs. garantuoju. gal ir gaus į kailį visi, bet tikrai liks gyvi. ten tikrai ne aizeno cero, o shinji kardo smūgis, o tas deadly strike tai bus atremtas, garantuoju. turėtų gerai atrodyti ekranizacijoje, šitų vaizardų pasirodymas :)

Aramis
2009-07-16, 19:26
nieks nemirs. garantuoju. gal ir gaus į kailį visi, bet tikrai liks gyvi. ten tikrai ne aizeno cero, o shinji kardo smūgis, o tas deadly strike tai bus atremtas, garantuoju. turėtų gerai atrodyti ekranizacijoje, šitų vaizardų pasirodymas :)
Trunkantis tris serijas
/
Kas man paaiškins kam Shinji kaukę nusiėmė? Be jos jis nevaldo Hollow galių

Blizzard
2009-07-16, 19:45
gal ne shinji o aizenas kanors padare jam delto kauke nusieme, nes jo tas zvilgnis nespindi pasitikejimu paskutiniame paveikslelyje...

TheCoolMaker
2009-07-16, 19:52
Jaučiu bus kaip su toshiro, pasirodys kraujas koks, neva šakės aizenui, o po poros sekundžių iš tikrųjų shinji kris visas supjaustytas :D nerealiai laukiu gino, bei aizeno bankaju ^^

Tabeko
2009-07-16, 20:39
gal ne shinji o aizenas kanors padare jam delto kauke nusieme, nes jo tas zvilgnis nespindi pasitikejimu paskutiniame paveikslelyje...

Ne, ne. Shinji pats kaukę nusiėmė. Kaip ir Ichigo, susirinko į ranką.xD
O šiaip, aš irgi nemanau, kad ten kas nors mirs, tik apdaužys vieni kitus.
O galbūt kas nors iš ne tokių svarbių vizard'ų mirs.

Aramis
2009-07-16, 20:41
Ne, ne. Shinji pats kaukę nusiėmė. Kaip ir Ichigo, susirinko į ranką.xD
O šiaip, aš irgi nemanau, kad ten kas nors mirs, tik apdaužys vieni kitus.
O galbūt kas nors iš ne tokių svarbių vizard'ų mirs.

Visi jie svarbūs. Iš Gotei nemirė nė vienas, jie irgi gyvi liks. Tik dabar klausimas kaip Gotei pasielgs po kovos, tikriausiai nebegalės ignoruoti Vizards

Izzo
2009-07-16, 21:24
Aš noriu Zarakio, bet jis dabar Hueco Munde :/

Tabeko
2009-07-16, 21:27

Įdomu kaip ten anie su nuline espada kausis. Nors čiuju, kai visi susivienys, tai ir sutvarkys tą Yamį. :cat7:

Aramis
2009-07-16, 21:40
Gal parkeliaus? Juk nėra skrybėliuotojo, tai matyt mąsto kaip visus ištraukti...

Izzo
2009-07-16, 21:51
jo, tiksliai Urahara, žiauriai norėjau jo Bankai pamatyt.

Deadalus
2009-07-16, 21:53
jo, tiksliai Urahara, žiauriai norėjau jo Bankai pamatyt.

Kuo toliau tuo idomesnis Bleachas darosi:)

H[asas]
2009-07-16, 22:02
Man taipogi regis kad niekas nemirs ir tas deadly strike bus atremtas jei kas ir iveiks Aizena tai tik Ichigo. :blob:

Deadalus
2009-07-16, 22:12
;136848']Man taipogi regis kad niekas nemirs ir tas deadly strike bus atremtas jei kas ir iveiks Aizena tai tik Ichigo. :blob:

Na galbut.:fifi:

Suiram
2009-07-16, 22:28
kazkaip ir Bleach ir Naruto buvo tarsi duobej o daba ne tik islipo bet ir kyla i kalna o sejp manau kad Bleach arba dar ilgai tesis (kol ichigo taps stipriausiu ir valdys soul society) arba greit baigsis (pries aizena visi sulegs isijungs bankajus ir kartu draugiskai ji nugales)

H[asas]
2009-07-16, 22:53
Pagyvensim pamatysim:)

wabaliuz
2009-07-16, 23:48
Bet Shinji vos nuo Grimmjow'o nepasikrove... O tas net nerealeas'ines buvo. Arba labai sekmingai apsimete, kad yra silpnas :D

As vienas laukiu, kad Zarakis suzinoyu savo kardo varda?

H[asas]
2009-07-16, 23:54
Jau kazkada bande pasikalbet su savo kardu tuscias reikalas...:hmm:

Aramis
2009-07-17, 00:06
Bet Shinji vos nuo Grimmjow'o nepasikrove... O tas net nerealeas'ines buvo. Arba labai sekmingai apsimete, kad yra silpnas :D

As vienas laukiu, kad Zarakis suzinoyu savo kardo varda?
Kam jam tas vardas? Jo paties galia neribota, tačiau turėdamas tą galią jis kardą naudoja tik kaip įrankį, todėl ir nėra ženklų, kad releasins Bankai ar bent kažką su tuo kardu. Juk matėt, kaip iškapoti jo ašmenys...

Rikka
2009-07-17, 00:13
O man iš Shinji minos pasirodė, kad jis tą "Deadly Strike" gavo :hmm:

*išeina dar kartą perskaityt paskutinio skyriaus*

Aramis
2009-07-17, 00:17
O man iš Shinji minos pasirodė, kad jis tą "Deadly Strike" gavo :hmm:

*išeina dar kartą perskaityt paskutinio skyriaus*
Jis leido tą smūgį. Užtai ir veidas jo toks rimtas. Aizen net nepajudėjo. Kol kas jis visu kūnu nejudėdamas lyg ir nesugebėjo generuoti smūgių. Bet jaučiu greitai tas Daunas įsikiš, kur kalbėti nemoka...

Rikka
2009-07-17, 00:21
Jis leido tą smūgį. Užtai ir veidas jo toks rimtas. Aizen net nepajudėjo. Kol kas jis visu kūnu nejudėdamas lyg ir nesugebėjo generuoti smūgių. Bet jaučiu greitai tas Daunas įsikiš, kur kalbėti nemoka...

Čia juk "Aizen-sama". Jam pamirksėt užtenka, kad visus išguldytų.

H[asas]
2009-07-17, 00:27
Čia juk "Aizen-sama". Jam pamirksėt užtenka, kad visus išguldytų.

Kuriam chaptheri jis visus sumirksejes isguldo??

Aramis
2009-07-17, 00:39
;136888']Kuriam chaptheri jis visus sumirksejes isguldo??
Žmogus ironiškai pasakė. Turėjo omeny, kad Aizen yra super duper kažkelinto lygio blogietis, kuris laiminės kovą iki pagrindinių veikėjų atvykimo

Rikka
2009-07-17, 00:39
Aš tik norėjau vaizdingai perteikt jo galias :fifi:

H[asas]
2009-07-17, 01:19
Vaizduote neribota :D (no offense)

Mahiko
2009-07-18, 09:32
Vienas pvz kai jis Grimjow parklupbde vien savo Riatsu.Bet zinoma ateis tuoj Ichigo su super duper galiam is bbz kur ir pavarys ji :D

Aramis
2009-07-31, 12:19
Naujas chapteris is on, ir dar toks geras:malda:
Seniai taip nesijuokiau, kaip kad skaitydamas tai (http://www.onemanga.com/Bleach/368/11/) Grynai jie man jau panašūs į porelę:D

Reshef
2009-07-31, 22:05
Kolkas Vizardai nieko gero neparode, o diedukas su binding technikom jau nk ir neparodys XD
http://www.onemanga.com/Bleach/368/19/
Kolkas Vizardai sucks, o dar ir be kaukiu pradejo kovot, pries Gillianus "parode" visa savo galia, o su Top Espadom paprastau kovot ruosiasi, protai :cat12: ...

H[asas]
2009-08-01, 00:27
Naujas chapteris is on, ir dar toks geras:malda:
Seniai taip nesijuokiau, kaip kad skaitydamas tai (http://www.onemanga.com/Bleach/368/11/) Grynai jie man jau panašūs į porelę:D

Joa sitie du tai is karto sulipo akyse, linksmas chapas p.s. sitas katinas toks nerealus-------> :cat7:

Tabeko
2009-08-01, 13:14
Mes su drauge aptarinėjom, kaip čia tą Barabaną nugalėjus (abi labai jo nemėgstam, tad taip vadinam.xD), jei niekas jo negali paliesti. Galvojom, galvojom ir priėjom prie išvados, kad vienintelė idėja būtų Amaterasu, bet kad Sasukė gi neatlėks į Bleach'ą.xD Taigi, gal kas turi kokių kitokių idėjų kaip susidoroti su tuo Barabanu?:3 Būtų įdomu sužinoti daugiau variantų.

angellus
2009-08-01, 14:05
pagal mane, tai to barabono, kaip čia jį vadini, likimas aiškus. manau, kad jam grės kažkas panašaus, ką padarė Kuchiki Byakuya, su tuo, kuris daug akių turėjo. tiesiog sustabdė jo magiją, savo Kidou, nes aceit, jos ten panašios. tai tas didžiulis padarys kai ką panašaus. bent taip aš spėju.

Tabeko
2009-08-01, 15:28
pagal mane, tai to barabono, kaip čia jį vadini, likimas aiškus. manau, kad jam grės kažkas panašaus, ką padarė Kuchiki Byakuya, su tuo, kuris daug akių turėjo. tiesiog sustabdė jo magiją, savo Kidou, nes aceit, jos ten panašios. tai tas didžiulis padarys kai ką panašaus. bent taip aš spėju.

Bet jeigu prie jo ir kidou nelabai veikia. Jis paskutiniam chapteryje pasakė, kad jis gali paveikti ir kido. Ir to senuko mimika buvo tokia, kad savaime aišku, jog jis to nesitikėjo. Any other ideas? :>

H[asas]
2009-08-01, 15:57
Bet jeigu prie jo ir kidou nelabai veikia. Jis paskutiniam chapteryje pasakė, kad jis gali paveikti ir kido. Ir to senuko mimika buvo tokia, kad savaime aišku, jog jis to nesitikėjo. Any other ideas? :>

Gal ta israiska sukurta intrigai palaikyti juk daznai taip nutinka...:D

Tabeko
2009-08-01, 16:02
;139401']Gal ta israiska sukurta intrigai palaikyti juk daznai taip nutinka...:D

Gali būt, nes jei taip, tai tą intrigą tikrai sukėlė. :cool:

H[asas]
2009-08-01, 16:06
Gali būt, nes jei taip, tai tą intrigą tikrai sukėlė. :cool:

Butent ir cia tikriausiai tas klasikinis atvejis kai pradedant kovoti visu galiu neatskleidzia kitaip sakant kazka slepia rankoveje :cat7:

angellus
2009-08-01, 21:49
ir jis nustebo, nes nesitikėjo, kad ant Kidou irgi veiks, tai ras kažką tokio, kas suveiks.

H[asas]
2009-08-02, 00:11
Viskas iseis i gera visada iseina jei ne tas storulis tai kitas ji nugales, bet labiausiai laukiu kada Ichigo gris tada tai bus vaizdu :cat7:

Reshef
2009-08-04, 20:38
Bet tai man dar idomu ka Starrkas "rankovej" vis dar slepia, nes kolkas is to ka jis parode(Cero saudantys pistoletai, c'mon show something better) tai pasakyciau, kad Barragan stipresnis.

Blizzard
2009-08-05, 14:57
jaučiu pirmiau negu itchigo kenpachis isiraus ir visus išspardys :D

Mahiko
2009-08-05, 15:38
Atbega kenpachis bet ji iveikia ir jis mirsta ( nu atrodo kad mirsta bet zinoma nemirsta) tada Yachiru eina ant rampage "ITS BANKAI TIME" ir tada visus iveikia :cat8:

Reshef
2009-08-05, 15:55
Atbega kenpachis bet ji iveikia ir jis mirsta ( nu atrodo kad mirsta bet zinoma nemirsta) tada Yachiru eina ant rampage "ITS BANKAI TIME" ir tada visus iveikia :cat8:
That was a hilariuos nonsense :D:D

wabaliuz
2009-08-21, 15:48
Tikrai gudrus budas iveikti ji... Kazin ar buciau ismastes toki :D

TheCoolMaker
2009-08-21, 17:34
Bet tai man dar idomu ka Starrkas "rankovej" vis dar slepia, nes kolkas is to ka jis parode(Cero saudantys pistoletai, c'mon show something better) tai pasakyciau, kad Barragan stipresnis.

Starkas tikrai dar turės, ką parodyti :) Na bet siaubas kaip užknisa, jog kiekvieną atrodo jau nukauna, bet ne, atsigauna...ir taip po kelis kartus, negi sunku bum bum visus išguldyt :hmm:

Tabeko
2009-08-21, 17:54
Oho.... Nė negalvojau, kad tokiu būdu tą Baraboną nudės.:]
Protingai išmąstė Hachigen'as, reikia pagirti jį už tai. :fifi:

Reshef
2009-08-21, 19:06
Nusivyliau paciu Barraganu, kad ji toks mulkis nukove xD, na kagi looks like this time brains wins.

Ziurau kad kovoje pries Barragana charai kazkaip pradejo rankas prarasti xD, bet aisku galiausiai Inoue su ta sava super duper regeneration galia ataugys visiems rankas (kiek atsimenu dar ir Ishida be rankos xD)

Aramix
2009-08-21, 22:45
I bleach manga vienarankiu mada atejo xD. Kas kitas praras ranka? Tikiuosi, kad kitam chapteri rodis Starko kova. Mano favorit arrancaras, bet jauciu ir ji uzvers.

H[asas]
2009-08-21, 22:53
Jei viskas eis tipines istorijos eiga tai visus juos uzvers Ichigo...

destiny
2009-09-04, 16:46
Jau toks uztemptas chapteris, kad ... Biski nesupratau kas ten tokie ant galo buvo???

Reshef
2009-09-04, 17:36
Jau toks uztemptas chapteris, kad ... Biski nesupratau kas ten tokie ant galo buvo???

Kazkoki tai vilkai...
Hoh, pagaliau Starrkas kazka rimtesnio parode, lb idomu pasidare, ka gi kitam chapteri tie vilkai parodys.
Love Shikai kazkoks gremezdiskas pasirode, c'mon, show smthing better :D

angellus
2009-09-25, 21:39
tipo viskas. top 3 sukapoti gabalais. tikėtina buvo ir kai tas pasirodė su savo šypsenėle ir padarė pabaigą.

pinokio
2009-09-25, 21:41
tai jau manau touj ichigo tures pasirodyti jau, nes neliko top 3 espada:D

Reshef
2009-09-25, 22:19
Kaip is Top 3 espadu tai daugiau tikejausi, ypac is Starrko...na bent jau jo Story buvo ispletota, priesingai nei Haribelles(niekad nebuciau pagalvojes kad NO.3 gali taip gedingai mirt...)
Kas beliko db tik Aizen, Gin ir Tousen, ai dar tas vaikis kur visa laik issiziojes bludina, o ir Yammio dar po relysinimo nerode...

pinokio
2009-09-25, 22:46
ai o gal zinot del to yammi kaip ten su jo tuo nr? ar 10 ar0 is tikruju jis yra?

angellus
2009-09-25, 23:26
tai manau dabar manau jau ir rodys kas vyksta hueco mundo. bent jau turėtų, nes dar biški atitolins Aizen'o plano kulminaciją. mano teorija: aizenas nenaikins Karakura town, jis kažkokiu būdu išekstrakstins energiją, kuri liko po visų espados ir espados pakalikų, kad sukurtų kažką, kas vadina tuo karalių raktu ar kaip ten. toks mano spėjimas.

Aramis
2009-09-25, 23:35
ai o gal zinot del to yammi kaip ten su jo tuo nr? ar 10 ar0 is tikruju jis yra?

rls nr.0, pre rls. 10.

Mahiko
2009-09-26, 09:44
Bet Aizen tai Syknius :/ Halibel 1 shotino...
Seip nenustebciau jau Starkas ir halibel isgyventu ir paskui padetu Shinigamiams.:love::love:

Tabeko
2009-09-26, 10:08
Tikrai... Man irgi Halibelės pagailo. Po Ul'io, ji buvo mano mėgstamiausia espada :/ ir tegul nevaro, kad ji per silpna, pats prieš tris neatsilaikytų. Pff, go die, Aizen.
Laukiam tolimesnio veiksmo. Įdomioj vietoj nutraukė.

Baka
2009-09-26, 11:05
Gal kas zmoniskai paaiskins kas ten pas starka per spalvotos atakos? Skaiciau kaip kosmosa koi :dizzy:

Aramis
2009-09-26, 16:40
Gal kas zmoniskai paaiskins kas ten pas starka per spalvotos atakos? Skaiciau kaip kosmosa koi :dizzy:
Jei šneki apie puolimą pasakius spalvą, tai ne Starko, o Shunsui Koraku zanpaktou releasinta galimybė. Tai tarsi žaidimas. Kiekvienas priešininkas pasako spalvą, į kurią taikosi. Jis gali pataikyti tik į tą spalvą.
Kapitono mantija balta, taigi Starkui pasakius White, ir kliuvo kapitonui. Kai Kapitonas pasakė "black", tai buvo starko hollow skylės spalva.
Žaidimo esmė tokia - prieš kirsdamas savo kardu pasakai spalvą, ir tik į tos spalvos daiktą gali pataikyti.

Yumenator
2009-09-26, 22:37
Man taip pat haribel gaila :cat19: beveik wisi mano espada favoritai mire (Luppi,Ulquiorra,Szayel) dar del Grimmjow ir Nel neaisku nes kazkaip ju statusas - unknown o dar jeigu paiskes kad ir Hari-chan mire isvis bus ta pati pasaka kaip su Akatsuki per naruto manga wisi mire keli liko~ :cat2:

Reshef
2009-09-26, 23:09
Man taip pat haribel gaila :cat19: beveik wisi mano espada favoritai mire (Luppi,Ulquiorra,Szayel) dar del Grimmjow ir Nel neaisku nes kazkaip ju statusas - unknown o dar jeigu paiskes kad ir Hari-chan mire isvis bus ta pati pasaka kaip su Akatsuki per naruto manga wisi mire keli liko~ :cat2:

Come on, they're badguys, galiausiai jie visi mirsta, priesingai negu gerieciai. Gana jau gi buvo ta guma tempti. Sheip tikiuosi kad po visos shitos arkos ir tokiu epic battle pagaliau uzsibaigs shi manga, nes toliau jau butu nusivaziavimas...

Yumenator
2009-09-26, 23:20
Come on, they're badguys, galiausiai jie visi mirsta, priesingai negu gerieciai. Gana jau gi buvo ta guma tempti. Sheip tikiuosi kad po visos shitos arkos ir tokiu epic battle pagaliau uzsibaigs shi manga, nes toliau jau butu nusivaziavimas...

siap tai jo~ ^^ They're bad guys after all~ O del nusivaziavimo sutinku :cat22:

```
dabar jau keliuose bleach forumuose Gincijasi kas bus su Ichigo - Orihime ar Rukia~
Bent jau man atrodo kad bus su Rukia (I'm a Number 1 Ichiruki fan kuo is manes tikites XD)

Baka
2009-09-26, 23:33
O man atrodo, kad nieko nebus, nes per tiek laiko nieko nebuvo, nebus ir veliau. Jie ten vaizduojami kaip draugai greiciau nei kai loveriai. Pastaroji dalis gali buti suformuota fanu greiciau nei animas tai pasako.

Yumenator
2009-09-26, 23:40
O man atrodo, kad nieko nebus, nes per tiek laiko nieko nebuvo, nebus ir veliau. Jie ten vaizduojami kaip draugai greiciau nei kai loveriai. Pastaroji dalis gali buti suformuota fanu greiciau nei animas tai pasako.

jeigu nieko nebutu buciau labai dekinga Tite Kubo~~ Nors ir mano OTP nebebus bet bent jau ir mano nemagstamiausio irgi nebus :geriu:

Tabeko
2009-09-26, 23:54
Pasakysiu ir aš savo nuomonę apie poras.XD
Ogi manau, kad nieko nei vieniem, nei kitiem neišeis, nes čia ne Romance anime. Čia kovos and so on svarbiausia. Taigi, tikėtina, kad baigsis tuo, jog taip niekas ir nesusiporuos.x]
Anyway, I'm for IchiHime all the way!!!XD

Aramis
2009-09-29, 20:24
Pasakysiu ir aš savo nuomonę apie poras.XD
Ogi manau, kad nieko nei vieniem, nei kitiem neišeis, nes čia ne Romance anime. Čia kovos and so on svarbiausia. Taigi, tikėtina, kad baigsis tuo, jog taip niekas ir nesusiporuos.x]
Anyway, I'm for IchiHime all the way!!!XD
Na, poros labai galimos, kol kas kiek matau Tito nuėjo lengviausiu keliu - bando padaryti savo mangą kuo populiaresnę. Po SS arkos atsirado Aizen (super duper blogietis), dabar Vizards. Juk taip tiesiog siekiama didinti auditoriją.
Romantika irgi nepamaišys, manga ims domėtis daugiau merginų.
O ir man trūksta romance.
Po prisipažinimo aš irgi už Ichigo+Orihime. Ji taip gražiai prisipažino savo jausmuose:cat5::cat6:
So...

Tabeko
2009-09-29, 20:41
Na, poros labai galimos, luk kol kas kiek matau Tito nuėjo lengviausiu keliu - bando padaryti savo mangą kuo populiaresnę. Po SS arkos atsirado Aizen (super duper blogietis), dabar Vizards. Juk taip tiesiog siekiama didinti auditoriją.
Romantika irgi nepamaišys, manga ims domėtis daugiau merginų.
O ir man trūksta romance.
Po prispažinimo aš irgi už Ichigo+Orihime. Ji taip gražiai prisipažino savo jausmuose:cat5::cat6:
So...

Yaaaay! IchiHime all the waaaaaay!!
Pilki, sutinku su tavim. Klydau, biški.XD
Anyway, Rukia has Renji, so shaddap.xD

Vilius
2009-09-29, 21:16
man tai del Starrko tai neaisku ko jis 1 espada buvo, juk nieko lb gero neparode, ir lengvai ji uzmuse(bent jau tikrai lengviau negu 2nd espada)

Tabeko
2009-09-29, 21:17
Gal vargšelis nespėjo parodyt kažkokių super gebėjimų ir mirė?:/
Anyway, mano nuomone, juk jis kovėsi su galingesniu kapitonu ir dar turėjo žaisti pagal jo taisykles, tai jam laisvės kaip ir nebuvo.......

Aramis
2009-09-29, 21:19
man tai del Starrko tai neaisku ko jis 1 espada buvo, juk nieko lb gero neparode, ir lengvai ji uzmuse(bent jau tikrai lengviau negu 2nd espada)
Why? Jį užmušė Kapitono komanderio mokinys. Taigi nieko nuostabaus, kad neatsilaikė.
Juk espadų ir kapitonų jėgos turėtų būti apylygės+juk ir puolė kai Starko dėmesys buvo nukreiptas.
3vs.1 ir 2vs.1 šiek tiek skiriasi

Reshef
2009-10-02, 14:30
Jau galvojau Aizenas prades sitam chapteri visus is eiles kapot, bet neeee, dar butinai turejo prikist ta lepsi-vaika, kuris yra tik kazkoks owerpovered Idiot, nevirskinu tokiu charu.

Tabeko
2009-10-02, 15:53
Yup. >< Bet nieko, pamatėm Mashiro in action ir dabar dar bus Kensei in action >w<
Na, jie man ne iš mėgstamiausių herojų, bet vis vien įdomu.x] Cuz' there will be lotsa action *.*
Anyway, Aizen'as baisiai pasikėlęs. Ką aš žinau, ar jis toks tikrai yra, bet nuo jo elgesio peršasi mintis, kad jis laiko save stipresniu už visą Soul Society kartu paėmus. Nors... Tikriausiai per daug nenustebčiau, jei taip ir būtų. >< This is Aizen, ya'know...

SaimonasSako
2009-10-09, 15:55
Gal kas gali man primint, šitoj mangoj yra kas nors iš "geriečių" mirę kada nors?

Aramis
2009-10-09, 15:58
Gal kas gali man primint, šitoj mangoj yra kas nors iš "geriečių" mirę kada nors?
Rukios sesuo, tas Rukios būrio vado pavaduotojas, Ichigo motina, tie du shinigami kur lydėjo Orihime <hr> Beje, manga neblogai pasistūmėjo. Pora smūgių ir chptr baigtas. Nice. Tokiais tempais Bleach užteks~20 metų, iš kurių ~5 metus truks ši arka.

SaimonasSako
2009-10-09, 18:30
Rukios sesuo, tas Rukios būrio vado pavaduotojas, Ichigo motina, tie du shinigami kur lydėjo Orihime <hr> Beje, manga neblogai pasistūmėjo. Pora smūgių ir chptr baigtas. Nice. Tokiais tempais Bleach užteks~20 metų, iš kurių ~5 metus truks ši arka.

Aišku, taip ir galvojau kad niekas iš "rimtesniu" kanopų nėra užvertęs, vadinasi ir Hiyori išgyvens:haha:

Tabeko
2009-10-10, 09:25
Taigi atlėks ta super-regeneration-powered Orihime ir išgydys Hiyori.x]
Tik man įdomu, kokiu būdu Ichigo ketina nusigaut į real world, jeigu jis trapped in Hueco Mundo?O.o
Oh well, sometimes we all forget the logic.

SaimonasSako
2009-10-10, 13:37
What is this logic you speak of? (Bleach = Plot holes)

Tabeko
2009-10-10, 13:54
SaimonasSako, that's the point.
Anyway, nejau jie vėl ketina padaryt Ičį didvyriu? Nejau jis kažkaip, kažkokiu būdu atlėks į real world ir nudės tą Aizeną? Arba bwabwabwa, puls visa Soul Society + Ičis ir tada kaip nors? Gawd, vienam šmikiui nugalėti gali prireikti tikrai didelių pastangų.: D

Aramix
2009-10-15, 17:16
Yup Bleach isdidziuju mangu dabar labiausiai i pievas nuejus. Lieka tiketis, kad Kubo-san sugebes kaip nors viska sutvarkyt. (sadist mode on) Na ir galetu koki svaru gerieti chara uzverst...

angellus
2009-10-16, 13:04
Nesitikėjau, kad Ičis taip gerai pasikačialino po savo super Hollow transformacijos. šitaip Yammi sudirbt :D

Mahiko
2009-10-16, 14:39
Ale su Grimjow buvo lygus o Yammi One Shotina cia tai LOL

Aramis
2009-10-16, 14:53
Ale su Grimjow buvo lygus o Yammi One Shotina cia tai LOL
Ichigo pasiekė antrąją releasinimo stadiją, dabar jis stipresnis nei buvo vs Grimmjow.

Aeval
2009-10-16, 15:22
Kai jau galvoju, kad blogiau but negali, Tito Kubo mane nustebina... Bleach manga dabar yra tobulas nesamoniu kampelis. Kam reikia kitu veikeju kovoj su Aizenu? Ateis Ichigo, pavirs i Super Sajana ir isgelbes visus. Mano nuomone, sita manga puikus pavyzdys kaip pinigai ir populiarumas sunaikina gera istorija :(

Reshef
2009-10-16, 16:03
Nesamone, taip ir nesupratau ar Yammis stipresnis uz Starrka. btw, ar Ichigo kaukes rastas pasikeite, or wht?

Aramis
2009-10-16, 16:05
Nesamone, taip ir nesupratau ar Yammis stipresnis uz Starrka. btw, ar Ichigo kaukes rastas pasikeite, or wht?

Jis dabar panašus į tą raguotį, speju čia su releasinimu susiję, kaip kad pas Ulqiorą

SaimonasSako
2009-10-16, 16:23
Kas išgelbės krentančią Rukia?? Kokia įtampa!!! BUM!!! Tai Ichigo!!! What a twist:cat17:

Reshef
2009-10-16, 19:38
Kas išgelbės krentančią Rukia?? Kokia įtampa!!! BUM!!! Tai Ichigo!!! What a twist:cat17:
Galejo pasirodyt Byakuya arba kas nors kitas, bet kur tau, jis jau buvo in action in Fight with NO.7, thats enough for him.
Reikejo gi parodyt, kad Ichigo pasieke savo SSJ2 lygi :hmm: ir kad dabar yra stipresnis sayanas nei anksciau.