PDA

Žiūrėti pilną versiją : Bleach Manga (Naujausieji skyriai pirmajame pranešime (407))

Puslapiai : 1 2 [3] 4

dfsafsaf
2010-09-16, 11:30
Nu bet kaip jis sake, po to Final Getsuga tipo prarandamos visos galios, o tai paaiskina kaip jo tevas buvo prarades savo galias,nes kai jis susitiko Ishidos teva, tas nustebes paklause ar pasake: O tavo galios gryzo. Tai toks jausmas jei istikro praras visas galias, tai kita arc bus kaip jis jas atgauna ar kas pns (tikiuosi, kad ne :D)
Pats chapteris tai nzn vidutinis gal, kazkaip per mazai veiksmo dbr, tikiuosi nepadarys kovos,kad va vienas pora belekokiu veiksmu, kitas taip pat ir viskas baigias

Aramis
2010-09-16, 11:57
Pridėjau balsavimą, taigi apčiuopiamiau galite reikšti savo nuomonę. Nekomentuosiu skyriaus, bet IMHO jis buvo visai neblogas. Ichigo netapo Zangetsu, tiesiog jis paaukos savo shinigami kūną, smogdamas smūgį. O tai reiškia, lauks naujos treniruotės ir vėl.

Lota :D
2010-09-16, 14:48
Neblogas skyrius :) Kubo, sakyčiau, pasidarė čia sau saugų variantą: jei jis norėtų baigti Bleach, tai čia būtų viskas tinkama - Ichigo netenka galių ir viskas teka senąja vaga (ar kaip ten jis sugalvotų), o jei Kubo norėtų tęsti mangą su naujomis kovomis ir pan, kaip Aramis minėjo, lauktų naujos treniruotės ir t.t. ir pan. It's a win - win situation.

Simba
2010-09-16, 16:42
mm. Nebestebina, nebešokiruoja, nieko.

Reshef
2010-09-16, 18:13
sakyčiau prasidėjo "keist pavidalą kiek sugebi" maratonas XD. šeip tai jau po tokių dalykų, kai vietoj realios kovos tiesiog veikėjai keičiasi, tai jau geriau baigtųsi tas Bleachas, kol netapo naujais Gokais, ir ten su savo galiom ištisus pasaulius naikintų.

Simba
2010-09-16, 18:36
Per songoką keisdavos nors kas 100chp, o ne kas antram

Shinigami-
2010-09-16, 19:03
Ech... o taip laukiau... taip laukiau sito chap... ir taip nuvyle... net nezinau ka pasakyti, tikejaus kad po final getsuga panaudojimu ichigo mirs, o dabar.. :D bet anyway neber kovos o tik savo pavidalu ir super power rodymas liko... nu greiciau ta happy enda roditu

Yumenator
2010-09-21, 17:23
Jie turi sustoti keisti pavidalus....
Seriously...kažkoks mary-sue battle.
Taip žiūrint, atrodo , kad shinigami galios pas Ichigo nedings , net ir paaukotos.
Su tokiom jėgom....Manyčiau tokiu tempu dar ilgai lauksime Bleach pabaigos, ką žinai gal Aizen dar kartą pasikeis.

aKi
2010-09-21, 21:53
Jie turi sustoti keisti pavidalus....
Seriously...kažkoks mary-sue battle.
Taip žiūrint, atrodo , kad shinigami galios pas Ichigo nedings , net ir paaukotos.
Su tokiom jėgom....Manyčiau tokiu tempu dar ilgai lauksime Bleach pabaigos, ką žinai gal Aizen dar kartą pasikeis.

Atsimeni kaip Ishida "aukojo" savo Quincy galias? ;]

tobyy
2010-09-23, 14:20
Bleach 421 skyrius.
http://mangastream.com/read/bleach/58631179/1

Adwims
2010-09-23, 15:37
Hehe,issisuko Kubo neblogai sumastes Aizen su seal uzdaryt,tokiu atveju gales veliau gryzti sustiprejes arba patys shinigami susilpnes jo atzvilgiu. Nors man butu buve idomiau kad Aizen uzkaltu ir veliau koki nauju piktuka ikistu,pvz Urahara gerai tiktu :D

aKi
2010-09-23, 15:48
Gražūs Evangeliono stiliaus kryžiai ten Aizenui iš nugaros styrojo.

dfsafsaf
2010-09-23, 16:28
perskaiciau snd ryte, galvojau gal cia kas netaip, gal as dar apsimiegojes ar ka ir ne taip perskaiciau....
Ichigo final getsuga forma, 1 move, kuris nieko nepadare, ir viskas.... Jokios normalesnes kovos, o ir Ichigo nei hollow mask, nei pacio hollow irgi kovoj net nebuvo...
Aizen tai isvis tik keiteisi ir galiausia isvada, kad dar susilpnejo po tu keitimusi... Su savo kardu isvis net nekovojo, taip pagalvojus isvis per visus 421 chapteris, jis tik kokius ~6 skirtingus veiksmus dares...

Reshef
2010-09-23, 17:52
Apskritai tai pats Aizeno personažas LAABAI jau nuobodus padarytas. Pats KUBO jį tokį stiprų padarė, kad jam vaizduotė kaip matau neišvežė ką su juo daryt. Patys pagalvokite, veikėjas valdo vien su shikai visus tuos 5 senses. Nei vienas ten iš charų, ar tai Vizards ar Gotei 13 negali jo net paliesti, ir visas šitas "tu manęs net paliesti negali" toks nuobodus žiūrėt, jokio fun. Aizenas nieko nedaro tik stovi ir visus kapoja miražiniu kardo mostu. JO BANKAI tai išvis neįsivaizduoju koks turėtų būt, kad už shikai galingesnis būtų( KUBO kaip matau irgi to įsivaizduot negalėjo). Tai prigalvojo naujovių, kaip va kažkokia perfect being. Po to kai kažkur dingo Aizeno Kyoka Suigetsu galios tai nemačiau nieko blatno iš Aizeno pusės, tik FAIL.

Shinigami-
2010-09-23, 22:16
skaiciau ir nesupratau kas daros 1 smugis ir fsio aizen leisgyvis ichigo be galiu zdz nei veiksmo nieko nesuprates dar 2 kart skaiciau ir vistiek nesupratau WTF?!

guess
2010-09-23, 22:38
Matau daugumas prastai skaitet paskutinius chapterius...Ichigo tikrojo pavidlo kardas juk paminejo , kad technika toki galinga , kad ja panaudojus prarandi visas galias , kitaip tariant tu virsiji pacius galingiausius , bet tik tuo momentu...kaip sakoma akvilentiniai manai- is fullmetal alchemist...o kas del Aizeno jam ir nereikia bankai formos , juk minejo, kad kas nors karta jo karda pamato , tas aktivuoja ji tik priejus prie Aizen , princepe jo savybes kaip bankai....Dar kas man uzkliuvo , kad minimas dvasiu karalius , apie kuri beveik niekada niekas nieko neuzsimine.

dfsafsaf
2010-09-24, 06:41
Kad Aizen pagrindinis tikslas buvo, gal dar ir yra, nes visgi jis tik sealed, nuzudyti ta dvasiu karaliu, is sito chapter gaunas, kad jie jo valdomi ir nenori priesintis, bet va tipo Aizen protingesnis, sustrestis, stipresnis ir t.t uz kitus nusprende pasipriesint, bet jam kolkas nieko neisejo
Speju apie ji uzsiminta tik pavirsutiniskai, nes tikriausiai su juo gal ne kita, bet dar kita arc bus susijus

Shinigami-
2010-09-24, 07:16
nu jo, taip susinervaves buvau dėl tokios prastos kovos, kad nė neatkreipiau dėmesio į tą dvasių karalių o.O taip išeitų, kad dar bleach nesibaigs... ech teks toliau skaityt ir tikėtis, kad dar labiau nenusivažiuos :D

Aramis
2010-09-24, 12:53
Svarbiausias šio skyriaus dalykas - naujas Hiogoku savininkas. Kažkaip visi per daug akcentuoja tas transformacijas. Va ir Ichigo proga atgauti savo galias. Beje, Ichigo čia dvasia, tai kokio galo netekęs galių neišnyko?

Shinigami-
2010-09-24, 15:28
Beje, Ichigo čia dvasia, tai kokio galo netekęs galių neišnyko?

Tai, kad jo kunas isvis bala zino kur voliojasi, tai gal nauja ta proga dabar gaus :D

Reshef
2010-09-24, 17:06
Svarbiausias šio skyriaus dalykas - naujas Hiogoku savininkas. Kažkaip visi per daug akcentuoja tas transformacijas. Va ir Ichigo proga atgauti savo galias. Beje, Ichigo čia dvasia, tai kokio galo netekęs galių neišnyko?

Kubo fail +1

OpHiEll
2010-09-24, 18:31
Tikiuosi anime bent šiek tiek idomiau bus ar irgi tik pasirodymai ka jie moka...Čia mes su draugu kaip tik apie tai neseniai šnekėjom šia tema...

Dabar aš tau parodisiu galinga mirtina smūgį...
O dabar aš tau parodisiu galinga mirtina smugį...
O dabar aš pasikeisiu ir tapsiu dar galigesnis...
O geras tu dar ir taip mokį ?...
Dabar aš tipo mirsiu poto supyksiu pasikeisiu ir tapsiu dar galingesnis už tave...
Dabar aš vėl parodisiu labai galinga smūgi kad tu net i kelnes pridėsi...
Tu negali dabar jo rodyt nes jau baigėsi serija...
Ai nu tada kitoj serijoj parodisiu nuo pat pradžiu ....
Tu negalėsi rodyt kitoj serijoj nuo pat pradžiu, nes mes puse serijos rodysim ta ka rodėm šitoj serijoj,
ir tik tada tu parodisi ka man parodisi...Poto bus 30 seriju faileriu ir tada mes vėl rodisim vienas kitam ka sugebam...:haha:

__________________________________________________ _______________________
Coll fight reminds me matrix...

http://www.youtube.com/watch?v=K0McEadVZJU

Saulla
2010-10-01, 11:22
Naujas skyrius čia (http://mangastream.com/read/bleach/81365508/1).

Shinigami-
2010-10-01, 19:13
idomu kas dabar bus kai ichigo sukrito... gal inner hollow pagaliau pasirodis... ot buf sick jei jis pradetu visus pwnint ir butu evil ending ^^

dfsafsaf
2010-10-01, 19:50
Evil ending butu gerai, bet net jei jis pasirodytu (oj kaip noreciau) vistiek jauciu kiti kapitonai kaip nors greitai atsirastu/atvyktu prie jo ir ji sulaikytu :D Nors butu fun jei jo hollow kolkas paimtu visiska kontrole ir pabegtu kur nors ar taptu vienas is bad guy

Adwims
2010-10-01, 20:51
Man tai kyla toks itarimas kad hougyoku ilindo i Ichigo ir dabar bandys ji transformuot,ir matysim kokia nors iner self battle del controles ar pan,kad ivaldytu kita lygmeni :)

Tryer
2010-10-01, 23:35
Na, kadangi Ichigo prarado savo Shinigami galias, tai būtų logiška, jog be jų Ichigo nebegali kontroliuot Inner Hollow, vis delto abejoju, ar paprasti žmonės gali jį sukontroliuot :)

Aramis
2010-10-02, 07:01
Na, kadangi Ichigo prarado savo Shinigami galias, tai būtų logiška, jog be jų Ichigo nebegali kontroliuot Inner Hollow, vis delto abejoju, ar paprasti žmonės gali jį sukontroliuot :)
Paprasti žmonės jo net neturi, bet ichigo toks nebuvo ir nebus.
Kadangi į ss grįžo visi antraplaniai veikėjai, prasideda nauja arka... Net neparodė kas Yammy užlenkė...

dfsafsaf
2010-10-02, 08:31
Kas Yammy užlenkė tai aišku, tik va neparodė kovos prieš jį >.< Bet tai kai prie Yammy tas šuniukas atbėgo matos, kad jis nėra mires, tai su juo gal dar ne viskas baigta, visdėlto tipo stipriausias iš Espados, bet tai tokia ten ir kova su juo buvo...

Reshef
2010-10-02, 09:05
Žodžiu prasideda visų gaivinimas. Hiyori jei net sugebės suklijuot tai žiauru :D

Aeval
2010-10-03, 22:43
Kazkaip man truksta visiskos uzbaigos. Taip ir nesupratau kaip Aizen blogieciu patapo, kokie jo motyvai. Mintis "jis blogas, nes blogas" netenkina. Norisi bent jau trumpai Aizen ir Gin istoriju, kuriu tera tik uzuominos. Gal kitoj arkoj papasakos bent ka daugiau?

Tryer
2010-10-03, 23:29
Ech, man tai užtektų geros pabaigos dabar (tarkim ta minėta evil ending, būtų tikrai kieta), o ne "lived happily ever after", nors žinoma dabar dar nebus pabaigos ir vėliau ar ankšiau bus tradicinė pabaiga. Gaila.

Aeval
2010-10-04, 11:29
Nesvarbu kokia pabaiga, gera ar bloga. Jei neaiskus motyvai tai nera ir isbaigtumo. Net pasakose vaikams aisku, kodel pamote ragana skriaude naslaite. O cia apie Aizen planus rode daug, kalbejo dar daugiau, o ir liko nieks neaisku. Toks jausmas, kad labai skubejo pabaigt sita ir pradet kita istorija. Numete pagrindine kova, nudejo blogiuka ir...nubego toliau. Visa kita liko kabet kazkur anapus, Kubo pasamonej.

Tryer
2010-10-04, 14:04
Nežinau, man iš dalies patinka, kai ne viskas būna atskleista ir lieka šiek tiek paslapties, pvz: Kuom ten Ichigo toks ypatingas, jog Aizen'as žinojo apie jį nuo jo gimimo ir t.t. Antras dalykas, man asmeniškai jau geriau tas alegorinis vaizdavimo būdas, negu, vėliau parodytų mums, jog Aizenas buvo tiesiog "nesuprastas" ar kažką panašaus, nes like kiekvienas buvęs Ichigo priešas tampa vos ne geriečiu (Kenpachi, Byakuya, Grimmjow, Ulqiorra) ir tai šiek tiek užknisa.

Aeval
2010-10-05, 09:55
Na, cia jau skonio reikalas, bet man cia toks "Norit Aizen mirties - turekites". Nebutina atskleist visu kortu, bet kai perskaitau iki pabaigos noriu zinot apie visa tai daugiau nei zinojau tada, kai istorija prasidejo. Kiekvienas asmuo turi kokius tai motyvus - meile, kerstas, pazadas ir pan. O pavertimas gerieciu... Hmm, cia jau mangakos fantazijos dalykas. Bet net turintys gera tiksla ir to siekiantys blogomis priemonemis blogieciai yra zavus ir spalvingi bei gali buti tikrai blogi ( pvz Pain is Naruto ).

Yumenator
2010-10-05, 21:12
Manau , jei Ichigo kausis su Inner Hollow bus visiškas absurdas. I mean come on. Ichigo per daug prisikovojo ir su savo Hollow ,ir su Espada, ir su Aizen. Manga turėtų baigtis už keliolikos chapter'ių. Jei ne. Laukiam panašios mangos baigimo datos kaip ir Naruto...

dfsafsaf
2010-10-05, 21:29
tai cia kazkas gi forume rase kazkurio chapterio diskusijoje, kad kazkur skaite, jog Kubo sake, kad po Aizen dar kelios arc tai tikrai bus :D

Tryer
2010-10-05, 22:33
Šiaip dabar man būtų sunku sugalvoti bad-ass priešą galigesnį už Aizeną, jis gi realiai stipriausias ir iš Hollow ir kartu iš Shinigamių...
O prikurs dar kokią nors naują rasę, tai iš vis bus absurdas... Realiausiai manau Ichigo vėl pasidarys silpnas( nes visgi jis prarado savo Shinigami galias, o jas laikui bėgant įmanoma atstatyt, ką įrodė Ichigo tėvas) , o ir jo arc-enemy bus kur kas silpnesmis (Captain level), kaip buvo per DB GT

tobyy
2010-10-07, 09:27
Bleach 423 skyrius.
http://mangastream.com/read/bleach/37803223/1

denix2
2010-10-07, 14:30
Arba dabar rauks i pabaiga...arba ichigo atgaus savo galias...

Shinigami-
2010-10-07, 15:17
statau uz loong and boring training!

dfsafsaf
2010-10-07, 15:32
Nesitikejau, kad tiek nemazai laiko persoks mangoje, nu bet per aniem tikrai jauciu bus filleriai, kaip juos gydo ir pns :D
Kazkaip pagal viska, toks jausmas, kad va kitam ar veliausiai dar kitam chapteri jau pasirodys ir naujas enemy :D

Saulla
2010-10-07, 15:47
Cha cha. Kažkodėl man toks jausmas, kad arba Aizen pabėgs, arba jį išlaisvins kažkoks naujas blogiukas. Gal ir neblogai... XDDDD

2010-10-07, 16:08
Šiek tiek netikėtas skyrius. Bet, bent jau nepasibaigė. Jei čia būtų buvusi pabaiga, ji man būtų per greita. Ir nevisai logiška: maždaug, Ichigo netenka galių, o visi kiti (Chad, Orihime, Ishida) pasilieka su galiom. Manau, kad Ichigo kažkokiu būdu atgaus galias, bet norėtųsi kito blogiuko. Aizen man, kažkodėl, nebuvo pakankamo lygio, kad taptų visos mangos main bad guy.

Aramis
2010-10-07, 16:18
Šiek tiek netikėtas skyrius. Bet, bent jau nepasibaigė. Jei čia būtų buvusi pabaiga, ji man būtų per greita. Ir nevisai logiška: maždaug, Ichigo netenka galių, o visi kiti (Chad, Orihime, Ishida) pasilieka su galiom. Manau, kad Ichigo kažkokiu būdu atgaus galias, bet norėtųsi kito blogiuko. Aizen man, kažkodėl, nebuvo pakankamo lygio, kad taptų visos mangos main bad guy.

Jie galių nebeturi, atkreipiam dėmesį, kad tik Ichigo matė Rukią, kadangi ji paprašė, kad jis kitiems perduotų linkėjimų. Jų galios buvo iš Ichigo, išskyrus aišku garbūjį Ishidą. Nors laukiau bučinio tiesą pasakius. Nesvarbu su Orihime ar su Rukia. Aizen be to dar pasirodo ir nemirtingas.

vrblitz
2010-10-07, 16:31
Jie galių nebeturi, atkreipiam dėmesį, kad tik Ichigo matė Rukią, kadangi ji paprašė, kad jis kitiems perduotų linkėjimų. Jų galios buvo iš Ichigo, išskyrus aišku garbūjį Ishidą. Nors laukiau bučinio tiesą pasakius. Nesvarbu su Orihime ar su Rukia. Aizen be to dar pasirodo ir nemirtingas.

manau kad kaip tik visi ja mato isskyrus ichigo. ten kur sako "tell everyone i give them my best" yra ichigo, nes "okay" sako rukia, cia linkejimus soul society perduoda

Aramis
2010-10-07, 16:34
manau kad kaip tik visi ja mato isskyrus ichigo. ten kur sako "tell everyone i give them my best" yra ichigo, nes "okay" sako rukia, cia linkejimus soul society perduoda
Gali būti, kad suklydau. Bet šiaip jų galios iš Ichigo. Nors kubo keliai nežinomi

Shinigami-
2010-10-07, 20:12
Gali būti, kad suklydau. Bet šiaip jų galios iš Ichigo. Nors kubo keliai nežinomi

ichigo rijatsu (ar koks ten name) prizadino ju visu "pasislepusias" galias, niekada nebuvo pasakyta, kad jie turi savo galias tik del to, kad ichigo sale ju :D aisku gal dabar stebuklingu budu jie jas irgi prarado, who knows...

Tryer
2010-10-07, 20:55
Arami, tikrai iš Ichigo ? Ar tik tos galios ne iš hyogi..., kuris buvo paslėptas pas Rukia ? O kadangi dabar velniai žino, kur tas hyogi... ir kas su juo vyksta ( galbūt net pats susinaikino), tai gal dėl to kiti ir prarado savo galias. Beje, visgi nesupratau, visi tie Shinigamiai gali persikelti į savo tą gigai ( ar kaip ten jie vadinas) ir toje formoje Ichigo galėtų juos matyti ? Tai, kodėl taip viskas dramatiškai ?

Edit: Galvojau apie apie tą hyogi..., bet kažkodėl, dėl neaiškių priežasčių parašiau "kubo" :D

pinokio
2010-10-07, 21:52
Arami, tikrai iš Ichigo ? Ar tik tos galios ne iš kubo, kuris buvo paslėptas pas Rukia ? O kadangi dabar velniai žino, kur tas kūbas ir kas su juo vyksta ( galbūt net pats susinaikino). Beje, visgi nesupratau, visi tiek Shinigamiai gali persikelti į savo tą gigai ( ar kaip ten jie vadinas) ir toje formoje Ichigo galėtų juos matyti ? Tai, kodėl taip viskas dramatiškai ?

matyt prastai skaityti moki arba atmintis prasta:) Pas Rukia buvo tas hyogi...(kažkoks, tiksliai pavadinimo nepamenu), kurį Aizenas iš Rukios atėmė po to, kai Ichigo susikovė su Bayakuya.
O kalbant apie chapterį, tai Kubo elgiasi panašiai kaip ir One Piece autorius: prieš naują arc'ą padaro kelių savaičių pertrauką:)

Yumenator
2010-10-07, 22:02
Ohoho jei po dviejų savaičių naujas chapteris , reiškias laukiam tesinio....Manau Aizen gali atsilaisvinti...arba nauji blogiukai awaiting..o šiaip neblogas Chapteris....
Nors kaip ir Aramis irgi tikėjausi bučinio , nesvarbu ,kad nesu Ichigo fanė....

spacefox
2010-10-09, 15:26
Kubo- sensei pas save twittery rašė, kad dabar bus viena trumputė arc'a, o po to vėl bus ilga arc'ą))) Kiekvieną kart kai jie išsiskiria taip liūdna būnaTT.TT

tobyy
2010-10-27, 18:50
Bleach, 424 skyrius.
http://mangastream.com/read/bleach/47245493/1

Yumenator
2010-10-27, 19:13
Pagaliau. Turiu tai garsiai ištarti: PAGALIAU! naujas chapter'is!
Tiesą sakant, tikėjausi kažko daugiau, primena pirmą mangos chapter..Na bet tai naujo arc. pradžia. Pradžios retai stulbina~
P.S Is this me ar Orihime ritmai nebuvo šiame chapter'yje? :cat11:

Tryer
2010-10-27, 19:14
Toks vidutiniškas chapteris, idomu, kiek laiko praeis, kol vėl įsivažiuos veiksmas ?

Reshef
2010-10-27, 19:29
jesus.. jau geriau būt pasibaigęs :D. Kaip lieva tokios arkos. Jaučiuosi tarsi fillerius skaityčiau :D absurdas :D

OpHiEll
2010-10-27, 19:57
Ir kodėl man tas bičas panšus i Aizen :haha: http://mangastream.com/read/bleach/47245493/24 kažkodėl nujaučiu kad tai jis ir yra :D nors gal tik panšumas toks padarytas :cat4:

Dainius
2010-10-27, 20:38
jesus.. jau geriau būt pasibaigęs :D. Kaip lieva tokios arkos. Jaučiuosi tarsi fillerius skaityčiau :D absurdas :D

aha pritariu, butu buvus pabaiga 423 chapteris ir super... o dabar.. ech... negi cia bus koks endless story?

2010-10-27, 20:46
Nežinau, ar tai nuo to, kad 2 svaites nebuvo Bleach ir pasiilgau, ar nuo ko, bet dabar tai apsidžiaugiau šiuo skyrium :D Na skyrius nebuvo labai įdomus, bet džiaugiuosi nauju arc. Ir noriu, kad Ichigo atgautų savo galias, nes nors tik šį skyrių jis buvo be galių, mane tai jau spėjo sunervuoti :p O dėl Orihime's aš tai pat nustebau, jei jau rodot visus, tai rodykit visus. Gal į kitą mokyklą išėjo ar ką? Bet nemanau, kad ji dings. Čia http://mangastream.com/read/bleach/47245493/4 matome jos oranžinius plaukus. Dabar jau kurį laiką spelioju, kas ten dar pavaizduoti : rodos Tatsuki, Orihime, Ishida (?), mūsų naujasis draugužis, o kaip kiti, nežinau.
P.s, ten kur akių atspindys ant kardo, tai ten irgi mūsų naujo draugo? :confused:

dfsafsaf
2010-10-27, 20:47
Apie chapterį nieko blogo neturiu, gal biški keista, nei Chad ar Orihimes nebuvo, o įdomu, gal jų išvaizda bent kiek pasikeitė per tuos 17 mėn. , ne taip kaip Ichigo, kuris liko toks pats.Tikiuosi šita tikrai bus trumpa, kaip kažkur esu skaitęs :D Tas naujas kaip supratau blogietis tai pernelyg į Aizen panašus, bet tai kažkaip nenervina.
Po šito chapterio, kažkaip man atsirado vilties, kad Bleach anime dabar eis butent iki šios vietos be filerių, o jau paskui arba kaip KHR bus on-hold, arba matysim vėl kokius nors filerius :D

Tryer
2010-10-27, 20:58
Bet kai pradės anime fillerius varyt, tai ir nesustos :D Jaučiu metus tai kaip minimum.

2010-10-28, 06:47
Jeigu būtų geri filleriai, nemanau, kad labai prieštaraučiau (bet kuriuo atveju jie vis vien bus). Vienintelis filleris, kuris man labai patiko, buvo su Bount. Sugalvokit ką nors panašaus ir iš manęs priekaištų nesulauksit.

Aeval
2010-10-28, 12:42
Chapteris siaubingas. Jau arkos pabaiga buvo nei sis nei tas - ejo, ardesi del panos, o kai pagaliau islaisvino...nieko. Lyg issiskyre nebutu. Dabar vel. Juk nuo pat pradziu juos - Ichigo, Ishida, Rukia, Chad ir Orihime pristate kaip pagrindinius veikejus. O dabar tik Ichigo parode, Ishida antram plane kazkur prabego, apie Rukia uzsimine ir viskas. ( OK, prisipazistu, esu Orihimes fane, tad siek tiek saliska. Galit mest akmenis:)) Be je, dziugu, kad ne man vienai tas vaikinukas i Aizen panasus. Nusimato dar viena istorija apie Ichigo. Gal taip ir nebus, bet sprendziant is to, kas buvo pries tai, viskas klostysis sitaip - paslaptingasis vaikinas pasirodys besantis Aizeno gimine, mokinys ar dar kaip nors su juo susijes ir lojalus asmuo. Aizen bus islaisvintas, Ichigo atgaus savo galias ir galu gale nudes Aizena. Bleach pabaiga.

vrblitz
2010-10-28, 15:35
o tu nesugebi suvokt kad visam tam gal yra priezastis? su tokiom primityviom mintim ir idejom nenuostabu

Reshef
2010-10-28, 17:04
Chapteris siaubingas. Jau arkos pabaiga buvo nei sis nei tas - ejo, ardesi del panos, o kai pagaliau islaisvino...nieko. Lyg issiskyre nebutu. Dabar vel. Juk nuo pat pradziu juos - Ichigo, Ishida, Rukia, Chad ir Orihime pristate kaip pagrindinius veikejus. O dabar tik Ichigo parode, Ishida antram plane kazkur prabego, apie Rukia uzsimine ir viskas. ( OK, prisipazistu, esu Orihimes fane, tad siek tiek saliska. Galit mest akmenis:)) Be je, dziugu, kad ne man vienai tas vaikinukas i Aizen panasus. Nusimato dar viena istorija apie Ichigo. Gal taip ir nebus, bet sprendziant is to, kas buvo pries tai, viskas klostysis sitaip - paslaptingasis vaikinas pasirodys besantis Aizeno gimine, mokinys ar dar kaip nors su juo susijes ir lojalus asmuo. Aizen bus islaisvintas, Ichigo atgaus savo galias ir galu gale nudes Aizena. Bleach pabaiga.
Pff, u wish XD

OpHiEll
2010-10-28, 17:27

Aš manau bus kitaip nors ir Aizen buvo toks tipo galingas, bet sprendžiat iš to baxuro kuris tikrai užneša 100% Aizen išskirus šukuosena bus kokia nors jo paties dublikacija nes jeigu pats Aizen buvo toks genijus, kaip Uluquiorra seniau minėjo kad Aizen numato visas galimybes ir jis viska pats suplanavo tai ir galėjo daleist tokia galimybę kad sakikim pagal jo išdidumo lygi sprendžiant :haha: kad jis 98% kad laimės ir 2% kad pralaimės todėl sugalvojo kokį nors saves išlikimo planą jeigu tie 2% pasitvirtintu.Bent jau aš jo vietoj taip ir padaryčiau...Ypač kai jis turi tokį kardą kuris bet kam aptemdo protą ,kaip neseniai žiurėjau kaip Toshiro ir kiti žudo Hinamori ir dar taip smeigė karda uždelstai i ja net nesuvogdamas kad čia ne Aizen (mirk bjaurybe miiiirk) kol ichigo nesušuko ka jus darot( oi ne Aizen kvaišalai nustojo veikti ka mes žudom :haha:) .Čia panašu kaip koks sephiroth iš final fantasy VII kuris kaip koks virusas pasinaudojas kitu, gali atgimti iš naujo. Tik vistiek sephiroth man kietesnis už aizen tas jau jeigu kaunasi tai kaunasi tikrai kietai be visokiu bla, bla, bla, bla ir jam pakanka šešiu minučiu pasirodyt ka jis sugeba nors poto ir pralaimi.Jaučiu jeigu butu koks duel Aizen vs Sephiroth tai Aizenui butu šakės su jo tais bla,bla, bla.:isbegokraujas:

Aeval
2010-10-28, 18:50
o tu nesugebi suvokt kad visam tam gal yra priezastis? su tokiom primityviom mintim ir idejom nenuostabu

Na, kad nieko neprimityvaus Kubo ir neparode. O priezastis viso to viena - paaugliams tai patinka.

guess
2010-10-31, 06:22
O jus paskaitet bent pavadinima chapter...minima apie agent tik nesakoma is kurios puses , soulsociety ar kazkokios dar nezinomos...Siaip manau , kad tas minimas visu vilain yra shinigamis , nes zino apie akmeny...gali buti tai , kad tai naujasis substitud-shinigami , kaip anksciau buvo ichigo

tobyy
2010-11-02, 12:56
Kažkaip man tai naujas personažas panašus į Ganju Shiba, ir iš kai kurių jūsų postų susidaro įspūdis kad naujasis personažas Ichigo "priešas" ir kito varianto nėra ar tikrai?
Ir turbūt išvysim Ichigo seserį Karin veiksmo sūkuryje.
Ir štai kas buvo seniau paskelbta mangastream.com.
"Bleachtards do not fret, Kubo himself said two more arcs (one 6-8month, one 2-3years) are still to come"

tobyy
2010-11-03, 09:50
Bleach, 425 skyrius.
http://mangastream.com/read/bleach/19401614/2

vrblitz
2010-11-03, 14:13
tuoj visi prades zyst kad visiskai jokio veiksmo, ir esmes nera.
siaip gerai kad perejo prie paprastos istorijos, nes tas pats per ta pati nusibosta kartais

Reshef
2010-11-03, 14:18
One more chapter and maybe slice of life will get back to shounen.

dfsafsaf
2010-11-03, 15:13
Parodė Inoue pagaliau! Kažkaip arba pasirodė, arba dabar ji ištikro dabar gražiau nupiešta negu aksčiau. O ir kai Ishida pilnu planu parodė, tai negaliu, kažkaip jis man taip kažka primena iš jau buvusių Bleach personažų (man rodos kažka iš filerių), o gal iš viso iš kur kitur, bet niekaip nepamenu ką :S

2010-11-03, 16:38
Neblogas skyrius :) Paminėjo Chad, taip pat pamatėme Orihime ir Ishida. Taip, Orihime atrodo gražesnė, gal dėl to, kad plaukų kirpimas visai kitoks ir dėl to, jog nebenešioja savo segtukų. Tai leidžia man spėti, jog ji taip pat prarado savo galias? O Ichigo jau sapnus tokius sapnuoja, spėju, kad Soul Society kažkas atsitiko ir jis ten reikalingas. Tikriausiai gana greitai atgaus savo galias (laukiam laukiam). Tiesa, mane šiek tiek nustebino jo reakcija čia http://www.mangareader.net/94-58424-13/bleach/chapter-425.html Iš pradžių maniau, kad jam vėl kažkas girdisi, todėl taip kažkaip sureagavo, bet čia lyg tai Tatsuki šneka... Nežinau, tiesiog kažkaip keistai atrodė. Laukiam, kas bus toliau.

guess
2010-11-03, 22:57
Atkreipkit demesi , kaip Ichigo sese su Orihime , minejo "darba" ar tik nebus kazkas svarbauas cia , nes labai per uzuolankas kalbejo :)

Tryer
2010-11-03, 23:41
Ech, kaip ir galvojau - nieko ypatingo. Tikėjausi, jog bent supažindins su tuo nauju veikėju. Oh well... Visąlaik lieka kitas chapteris tam...

Bajez
2010-11-04, 16:20
As kaip supratau tas darbas kur ichigo sese su orihime minejo, tai hollow medziokle. Juk pats ichigo daznai nusimuilindavo medziot hollow apsimesdamas tartum turetu darbo. Ir del to jo tokia reakcija.

pinokio
2010-11-04, 17:45
As kaip supratau tas darbas kur ichigo sese su orihime minejo, tai hollow medziokle. Juk pats ichigo daznai nusimuilindavo medziot hollow apsimesdamas tartum turetu darbo. Ir del to jo tokia reakcija.

Tai kad ten pabaigoje ne Ichigo sesė, o Tatsuki Arisawa - Ichigo bendraklasė klausinėjo apie jo darbą:)Orihime pagražėjusi, tačiau man visas Bleach kuo toliau, tai tuo labiau į lankas važiuoja...

Yumenator
2010-11-04, 22:30
Fff...Tai kažkoks Aizen-lookalike pasirodo , dabar kažkokia gauja..This manga is so full of glitches :varna:...
Turiu sutikti su kai kuriais šio forumo aptarėjais. Taip, Inoue išties pagražėjo, ir manau netgi pasidarė mažiau drovesnė (nors ir nelabai tokia buvo..) Tatsuki elgesys mane stebina, nes ji tarsi užstumia Rukia. Tikiuosi, kad veiksmas greit prasidės, nes kažkaip užknisa mane tie school-life moments in Bleach.

tobyy
2010-11-11, 13:29
Bleach, 426 skyrius.
http://mangastream.com/read/bleach/97318231/1

vrblitz
2010-11-11, 14:23
jack-of-all-trades? vis labiau ir labiau gintama uznesa :D

OpHiEll
2010-11-11, 17:25
Aizen su ramen bliudeliu atėjo :D,tikriausiai jis nori nunuodit Ichigo :haha:

Aramis
2010-11-18, 11:31
427 skyrių rasite čia (http://mangastream.com/read/bleach/24808686/1).

vrblitz
2010-11-18, 12:12
oooh idomu kokia ta istorija seimos :)
o seip.. kaip gali shinigamis turet vaiku su zmogum? is biologijos puses.. :D negi tie 'gigai' turi ir 'tas' zmogiskasias funkcijas?:DD

Shinigami-
2010-11-19, 16:50
nu pagaliau prieis prie istorijos gal pagaliau suzinosim per kur tas hollow i ichigo ilindo :D

Augis24
2010-11-25, 13:37
--> Bleach 428 skyrius (http://mangastream.com/read/bleach/12935166/1) <--

Reshef
2010-11-25, 20:02
King Bradley in Bleach XD

aKi
2010-11-25, 20:16
King Bradley is a butler? :O

dfsafsaf
2010-11-25, 20:25
As kai skaitau to Ginjou Kuugo sakomus zodzius, tai net nzn, man automatiskai vaizduoteje Aizen su savo balsu ta pati snekedamas rodosi :D

dfsafsaf
2010-11-25, 20:41
Bleach Hell Arc Special (http://mangastream.com/read/bleach/98980820/1)

Man tai jis visai patiko, atrodo, kad 4 Bleach filmas gali buti visai neblogas

Beto kiek žinau sekantis Bleach epizodas irgi bus pagal šį chapterį.

vrblitz
2010-11-25, 21:08
idomei :)
is "imaginary number 01" speju kad cia "what if" chapteris, kurio istikruju nera :) (kaip ir filmai neieinantys i pagrindini timeline'a)

aKi
2010-11-25, 22:32
Na bent prie šito filmo pats mangaka darbavosi, kas automatiškai didina tikimybę, jog pastarasis bus įdomus.
O chapteris neblogas, tikiuosi jo pratęsimas bus kitą savaitę išeisiantis TV epizodas.

vrblitz
2010-11-25, 23:06
Na bent prie šito filmo pats mangaka darbavosi, kas automatiškai didina tikimybę, jog pastarasis bus įdomus.
O chapteris neblogas, tikiuosi jo pratęsimas bus kitą savaitę išeisiantis TV epizodas.

kaip cia pasakius.. autorius visad kazka padarydavo pareklamuot filmui, ar tai spalvota plakata virseli ar ka, ar kaip ir pries uzpraietam filmui pristatyt, hitsugayos praeities chapteri padare

Tryer
2010-11-25, 23:36
Damn, man visai patiko, šiaip galėtų net būti pagrindinė arca, nes atrodo geriau nei dabartinė... Ir šiaip, labai suintrigavo, negaliu sulaukti filmo :)...

ironmaden
2010-11-30, 14:17
liko keturios dienos.... bet laikas aina laukiant to filmo kai metai.... AAAAAAH.... me laukti nesulaukti....

Yumenator
2010-11-30, 15:10
Puiki tikimybė pamatyti visus mirusius Espada. O šiaip manau ,kad filmas turėtų visai nieko išeit, jei chapter'io pradžia mane sudomino.

vrblitz
2010-11-30, 15:51
liko keturios dienos.... bet laikas aina laukiant to filmo kai metai.... AAAAAAH.... me laukti nesulaukti....

metai ir yra. dvd iseis rugseji, tad kol MES pamatysim praeis metai

Augis24
2010-12-02, 21:55
Bleach 429 skyriaus aptarimas
---> Bleach 429 skyrius čia (http://mangastream.com/read/bleach/22933320/1) <---

Shinigami-
2010-12-03, 13:44
Atrodo, kad ishida nebeturi rankos :D idomu kas ten per vienas taip stogais skraide :D

tobyy
2010-12-03, 17:32
Kaip matau Uryū pasikeitė tik išvaizda stipresnis jis netapo :(
O naujas veikėjas turbūt skaitė tą pačią manga kur ichigo pasiskolino nuo Inoue nors ne :)
Ir tas garsas kur išgirdo ichigo, tai greitoji medicinos mašina skubanti Uryū į pagalbą tikiuosi liks gyvas.
P.s
Bleach'e tiek daug klaustukų... kad belieka tik skaityti toliau ir tikėtis atsakymų.
Ir negaliu nepastebėti kokia Orihime miela šitam skyriuje.