PDA

Žiūrėti pilną versiją : Kodėl žiūrite anime?

Augis24
2009-06-20, 09:34
Kodėl žiūrite anime? Daugelis žiūri anime, nors vietoj to, galėtu eiti į lauką su draugais ir pan. na turiu omeny, leisti laiką ne prie pc. Parašykit ir argumentuokit, kad būtu geriau, tai parašykit savo amžių ir priežastį, dėl kuriuos jūs žiūrite anime :cat6:

Tabeko
2009-06-20, 10:43
Sakykim, man anime praskaidrina dieną. Rimtai, neturiu jokios priežasties žiūrėti anime. Tik tiek, kad mėgaujuosi tuo, ką manau ir tiek. Ir be to, žiūri tu anime ar ne, nepriklauso nuo amžiaus. Anime srityje nuo amžiaus gali priklausyti tik pasirenkamas žanras. Ir taip manau, jog anime žiūri, nes tau patinka. Daugiau jokių kitų priežasčių nebesugalvoju. Nežinau, ką čia kiti išmąstys.

Hikari_
2009-06-20, 10:49
Nes patinka, idomu, juokinga ir ttt. O kodel pavizdziui tu ziuri televizoriu visokius filmus jei lauke buti gali...
P.S. jei ziuri anime tai dar nereiskia kad visa diena tik prie pc sedi ir daugiau niekur neini :neisitiki

axborn
2009-06-20, 11:03
Nieko geresnio kaip ir nera, o laika reikia kazkaip prastumti, kai visa kita atsibosta ar is nuovargio judet nesinori :D

karolisvis
2009-06-20, 11:09
Nes idomu ziuret i pasauly kureme tu negali buti.

Zx-Shade
2009-06-20, 11:47
Ner ka veikt tai ir ziuriu... :mad:

Dejviz007
2009-06-20, 12:17
hmmmm, o kodėl žmonės rūko ??? Nes jiems tai patinka (po to tai tampa priklausomybė ir tada jau nebesvarbu patinka ar ne :cat2: ) Tai mano atsakymas lygiai toks pat Man tai patinka..

Yuuki-Goda
2009-06-20, 13:04
Nu as ziuriu anime nuo mazens ir man tai patinka :D
visada buvau ir busiu uzkietejusi svajotoja :cat4:

n'Huun
2009-06-20, 13:15
O kodėl žmonės išeina į kiemą pabendraut su draugais, žaidžia pc žaidimus ir klausosi muzikos?

Te jums dar pora visiškai kvailų ir nereikšmingų klausimų su elementariais galimais atsakymais.

Aivaras
2009-06-20, 13:23
Dar nesupratai, kad neverta čia kurti panašių temų kas liečia kitų nuomones, jausmus ir t.t. Dar nesudraskė?^^
Žiūriu kai atsibosta ir nk nėra ką veikt prie Pc.

n'Huun
2009-06-20, 13:23
Gal baikit pyktis, jus cia chat'a darot :hmm:
Tikiu kad tau tai gali nepatinkti bet kam rietis cia del tokios nesamones? :hmm:

Tam kad baigtusi tokios nesamonės. Ir tokia gija tik flood'ui skirta mano manymu.

Airiz
2009-06-20, 14:08
Keista klausineti kodel mes ziurome anime, tiesiog taip pat kaip klausti kodel valgom?
Valgom, nes reikia gyventi ir t.t.
Taip ir anime, ziurai ir gyveni su juo, nes taip yra, kazkokiu dideliu moksliniu argumentu cia net ir nereikia.
Amzius? Jisai nieko nereiskia, o jei smalsu -pasidairyk ir pamatysi.

P.S. em, nematau priezasciu labai varyt ant zmogaus, duokit reabilituotis.
Pats susimeciau su ano postu - Sorry.

Integra
2009-06-24, 13:52
Nežinau šeip užėjo noras žiurėt ir žiūriu.xD

gytix
2009-06-24, 13:56
Man tai nusibodo zaist ir idomiau pasidere ziurek anime

cobabara
2009-06-24, 14:04
is pradziu buvo idomu pabandyti, nes tai sukure japonai. dabar mano poziuris lygiai toks pats kaip i bet koki kita seriala - jeigu idomus siuzetas, ziuriu, jeigu neidomu, ne. skirtumas tik tas, kad pagal nuotaika priklauso, ar butent tuo metu noriu ziureti amerikietiska seriala, ar azijietiska dorama, ar piestinius anime. o siaip nelaikau, kad man anime patinka vien del to, kad tai butent anime.

DIX
2009-06-24, 15:27
Nes galiausiai atsibodo visas holivudinis šlamštas ir panoro kažko naujo, tuomet pasiūlė išmėginti anime - pradėjau nuo tokių kaip Wolf Rain, Cowboy Bebop. Na ir radau tai ko ieškojau... didesnės galimybės perteikti siužeta nei filmuose, įvairesni siužetai, epic pabaigos ir t.t. Na nuo to pradėjau žiūrėti, o kodėl juos vis dar žiūriu sunku pasakyt, galbūt vienas iš laisvalaikio praleidimo būdų - pamaina žaidimams, kurių jau gan seniai nebežaidžiu :)

IscarioT
2009-06-24, 16:06
Nes nera ka veikti :w00t:

DoubleR
2009-06-26, 10:12
Jo praskaidrina diena... ir taip idomu pasiziureti... kiekviena Anime turi kazko savo (itraukiancio) ir dazniausiai su "prikolais"...

mariux9998
2009-06-26, 10:40
Nes tėvai privertė xDDDDDDDD

zhmogeliukas
2009-06-26, 10:42
Nes tėvai privertė xDDDDDDDD

WTF? o.O'' tu čia rimtai?
kietus tėvus tada turi :D

NanaChan_
2009-06-26, 15:01
tep dieną praskaidrina, jei juokingas anime - tai pasijuoki, liūnas - liūdnai nusiteiki, nu nebūtinai visada verki ;DD ta prasme užsiėmimas pomėgis. o kaip sakė DIX viskas kas per tv asibodo norisi kažko naujo. o jei dar esi koks "nestandartinės" kultūros žmogus, kuris žiūri,klauso,mato,skaito,daro ne taip kaip visi kiti.

zeke
2009-06-26, 17:08
Žiūrių nes patinka ir tiek, nėra spec priežasties.

xipzo
2009-06-26, 18:41
Kodėl žiūrite anime? Daugelis žiūri anime, nors vietoj to, galėtu eiti į lauką su draugais ir pan. na turiu omeny, leisti laiką ne prie pc. Parašykit ir argumentuokit, kad būtu geriau, tai parašykit savo amžių ir priežastį, dėl kuriuos jūs žiūrite anime :cat6:

As anime ziuriu nes neturiu ka tame lauke veikt... pas manes gatvej 7-12m vaikai gyvena man vieninteliam 16... taj... beto jei iseit kur kitur tai gert gert ir gert su klasiokais... o gert nemegstu (as ne abstinentas bet kas perdaug tas negerai ) taigi... anime, programavimas , ir treniruokliai sklepe viskas ko man reikia...:hmm:

Aramix
2009-06-26, 18:46
As anime ziuriu nes neturiu ka tame lauke veikt... pas manes gatvej 7-12m vaikai gyvena man vieninteliam 16... taj... beto jei iseit kur kitur tai gert gert ir gert su klasiokais... o gert nemegstu (as ne abstinentas bet kas perdaug tas negerai ) taigi...
Tas pats ir man tik, kad man 15

usakou
2009-06-26, 18:50
cia mano pagrindinis uzsiemimas ziureti anime ;DD

NanaChan_
2009-06-26, 21:56
As anime ziuriu nes neturiu ka tame lauke veikt... pas manes gatvej 7-12m vaikai gyvena man vieninteliam 16... taj... beto jei iseit kur kitur tai gert gert ir gert su klasiokais... o gert nemegstu (as ne abstinentas bet kas perdaug tas negerai ) taigi... anime, programavimas , ir treniruokliai sklepe viskas ko man reikia...:hmm:
jep tik gert ir gert, man taip pat, aplinkui draugų nėr. tai anime ir belieka su pasivaikščiojimais lauke, bei fotkinimu man.

H[asas]
2009-06-27, 00:49
Karta pamaciau ir uzsikabliavau dabar tai mano uzsiemimas NR.1 :D

holms
2009-06-27, 02:05
ziuriu del to kad atranda sau kazka naujo, ir tai gali pasireiskt labai ivairei..

gyvenimo situacijos ... ju sprendimai
OST'ai .. idomi muzika
daliku kuriu nezinojau pvz baseino valymo ypatumai ir pns techiniai dalykai kurios pagal bendra ishsilavinima nylabai turetum zinot

vien tik kaip pavyzdi pateikciau tai nodame contabile.. kiek as suzinojau apie diregavima..
suzuki - supratast pradejau geriau kaip panos reaguoja i ta ar ana situacija ir isvis kokioj krypti mintys teka ju.. [gyvenime padejo nekart jau ;]
lost in time [mergaite laike pasyklydusi - nepamenu kaip tixlei vadinas] - supratau koks dydelis visgi skirtumas merginai yra, tarp draugo ir bahuro =)
beck - anime kurys man dave antra banga mano gitaravime =D

Lycanthrope
2009-06-27, 21:50
Čia manau galima pasakyti vienu sakiniu - 'Cuz it's freakin' great!!! :cat6:

Holms, tikriausiai tas anime vadinosi "Girl who leapt throught time"

powilas
2009-06-28, 08:02
Aš žiūriu anime, kad turečiau apie ką svajoti :D

xipzo
2009-06-28, 08:26
Tas pats ir man tik, kad man 15

jep tik gert ir gert, man taip pat, aplinkui draugų nėr. tai anime ir belieka su pasivaikščiojimais lauke, bei fotkinimu man.

Jo :cat2: vadinas as ne vienas toks :) tai mums ir telieka anime,games,kokie sporto klubai... arba GERT...

Lucion666
2009-06-28, 09:13
O.o wow.. dar netrina temos moderai... atostogauja tikriausiai :D

xipzo
2009-06-28, 09:33
O.o wow.. dar netrina temos moderai... atostogauja tikriausiai :D

Kodel turetu trint?

Lucion666
2009-06-28, 09:54
Kodel turetu trint?
Nu seip tai.. Kodel mes ziurime anime, tai toks pat klausimas.. kodel mes ziurime TV, kodel klausome muzikos, kodel valgome, kodel einame i lauka pasivaiksciot... Man si gija atrodo beprasme.

edit: ar aš klystu? :)

bashnia
2009-06-29, 20:54
`Pirmasis anime kuri pasiziurejau buvo parekomenduotas biciuliu, na ir savaime aisku jis buvo Naruto :)
Paziurejes visas sio anime serijas, kaizkaip uzsivedziau ir dabar stengiuosi pagal sio portalo aprasymus, bei pasisakymus test savo anime ziurejima :) O konkreciai kodel patinka anime? Hmm o kodel kitiem patinka saldumynai? Na siaip yra tame anime kazkas tokio, kas traukia ir tiek :) Paprasciausiai gali rast to ko jau seniai musu pasaulyje nebera :)

qana
2009-06-29, 22:57
Nu seip tai.. Kodel mes ziurime anime, tai toks pat klausimas.. kodel mes ziurime TV, kodel klausome muzikos, kodel valgome, kodel einame i lauka pasivaiksciot... Man si gija atrodo beprasme.

edit: ar aš klystu? :)

pilnai tau pritariu....:cat7: manau net neverta skelbti kam pradejot ziureti anime.... nepatiktu neziuretumete... :P

dubi
2009-06-30, 16:55
Nes įdomu,linksma, liūdna, nuobodu, daug veiksmo ar mažai jo, dėl komiškų situacijų,filosofinių idėjų arba scenų nuo kurių šiurpuliukai per galvą perbėga. Žiūriu dėl šių dalykų kurių pasigendu vaidybiniuose filmuose ar serialuose. "Draugai" išimtis. nebent ten pamatysi tiek įvairovės. ;]

Haruhi
2009-06-30, 16:59
tuoj privis tokiu giju kaip : kodel mes sedime prie kompiuterio? arba kam reikalingas maistas? :cat4:

o siaip atsakymas i gija : todel, kad dar neisaugau is vaikystes:cat1::cat23:

qana
2009-06-30, 19:43
tuoj privis tokiu giju kaip : kodel mes sedime prie kompiuterio? arba kam reikalingas maistas? :cat4:

o siaip atsakymas i gija : todel, kad dar neisaugau is vaikystes:cat1::cat23:

tiksliai pasakyta...:w00t::D:D

SataNa
2009-06-30, 20:24
net "subrendes" taip galima pasakyti, nesiruošiu mesti anime. Išaugimas įtakos jokios čia neturi, nes aš asmeniškai anime labiau vertinu, nei kokį filmą, teatrą ar dar ką nors. Nes yra pilna anime žanrų tiek vaikams, tiek suaugusiems, tiek paaugliams. Tai kaip ir sakau, bull sh*t paaiškinimas čia buvo

Ir dauguma bent jau Vilniuj "aceit" žiūri anime dėl įvaizdžio. Kitaip sakant pozeriai

mama
2009-07-01, 01:15
Geriause jai patinka anime tai ir ziuri jai ne tai isvis neziuri :)

阿尔达...
2009-07-01, 14:34
Na anime man patinka ziuret bet ne diena ir nakty ziuret neatsiplesent nuo pc tj jau kvaila .Nesu del to pamatusi galvos.Man patinka kartais vakarais su keliais draugais paziuret koky nematyta anime ir gerai praleist laika,lietinga diena,nakty kuria negaliu uzmigt..^^ Smagu tesiog ^.^

silveris
2009-07-01, 15:03
Na anime man patinka ziuret bet ne diena ir nakty ziuret neatsiplesent nuo pc tj jau kvaila .Nesu del to pamatusi galvos.Man patinka kartais vakarais su keliais draugais paziuret koky nematyta anime ir gerai praleist laika,lietinga diena,nakty kuria negaliu uzmigt..^^ Smagu tesiog ^.^
Reiskias dar nesusidurei su tokiu anime, kurio viso nepraziurejus negali atsiplest nuo ekrano :)

mama
2009-07-01, 18:21
kai su tokeis anime pradedi tai ir sauleta diena i lauka nosies iškišti nesinori :D pabandyk anime ieskoti ne is aprašimo o iš žandru :fifi:

Alicce
2009-07-09, 15:08
Žiūriu anime todėl, kad anime žmonės yra labai gražūs, tad gražu žiūrėti, ir šeip - praskaidrina nuotaiką :cat5:

Luna-chan
2009-07-10, 11:52
Žiūriu dėl to, kad tai linksma. Man patinka anime atrasti dalelę Japonijos, pažiūrėti, kaip klostosi situacijos kitų gyvenimuose, visai nesvarbu, jog tai netikra...

usakou
2009-08-05, 14:02
man 14m. kaip ir prasej.zdz,negyvenu mieste,kaime:stresas: tiek to,nelabai ydomu su kaimynu bezdzioniukais zaisti, visur aplink mane mazi vaikai :isbegokraujas: jeigu tureciau ka veikt,galbut nebuciau susidomejus anime, cia is neturejimo ka veikt xDD ir nsigailiu,man naujas paziuretas anime-jaujas yspudis :love: nemanau,kad yra prastu anime,vistiek sugebek tu man nupiesti ir pan :dizzy: zdz,anime anime anime:malda:

Ayami
2009-08-05, 14:21
O as ziuriu ne todel kad neturiu ka veikti o todel kad man patinka. Gal ziureciau ir paprasta animacija vietoj anime, bet anime piesimas grazus o ir pasirinkimas didesnis manyciau. Nu gal ir klystu, gal animacijos paprastos daugiau,tiesiog nesidomiu tuo.Ziuriu anime ir ziuresiu. :)

Alex Sugar
2009-08-05, 19:20
O as ziuriu ne todel kad neturiu ka veikti o todel kad man patinka. Gal ziureciau ir paprasta animacija vietoj anime, bet anime piesimas grazus o ir pasirinkimas didesnis manyciau. Nu gal ir klystu, gal animacijos paprastos daugiau,tiesiog nesidomiu tuo.Ziuriu anime ir ziuresiu. :)

As irgi anime ziuri todel, kad man patinka ir piesimas grazus :dausuose:

H[asas]
2009-08-05, 19:28
Ziuriu nes patinka xD Tiesiog traukia ir viskas negaliu pasakyt ne :D

Nismo
2009-08-08, 16:59
Traukia mane tas anime kaskuo tik nezonau kuo:confused: bet ziuresiu ir toliau:malda:

chibi_nemiga
2009-08-08, 17:12
Kaip berods kažkas jau minėjo - dėl tos pačios priežasties, dėl kurios žiūriu filmus, skaitau knygas ir t.t. Niekada apie tai nesusimąsčiau. Nes kam reik klaust savęs, kodėl tu tai darai. Nebent esi neužtikrintas, ar tau tai patinka. Šiuo atveju, žinau, kad man tai patinka ir viskas. Geresnio argumento nė nereik.

Vytas9825
2009-08-11, 20:51
Todel, kad Anime yra neyprastas uzsiemimas mano aplinkoje ir dar turbut kad Anime man asmeniskai yrai daug romantiskesni negu bet koks romantinis filmas, ziauresni negu bet koks siaubo filmas, fantastiskesni negu bet koks fantastinis filmas ir t.t.

Sfinksaslt
2009-08-11, 21:03
Man patinka :p Anime nuostabus dalykas :]~ užburia savo jaukia ir gera atmosfera... Pažiūri porą epų ir visa diena gražesnė tampa. Sėdžiu, žiūriu ir šypsausi kaip tik įmanoma, nors tam ir nėra priežasties :D tai atsitinka automatiškai vos įsijungi Anime... :] Pato tai tampa kaip narkotikas, nes nori ir toliau tai gerai gyvent, todėl ir žiūri xD

Spirit of Nightmare
2009-08-12, 10:12
ziauresni negu bet koks siaubo filmas.

Dėl nuomonės kaip sakoma nesiginčijama, bet vistiek - matosi nematęs normalaus siaubo filmo, jeigu anime žiauresni (arba žiūri vien tik kokius "Saw" arba "I know what You Did Last Summer")

sakura_girl
2009-08-20, 19:50
nes as ai megstu irman patinka. bandau piesti anime ir man neblogai sekasi. tiesiog anime mane ikvepia ir leidzia i gyvenima ziuret mieliau ir sju sypsena.

druzokas
2009-08-21, 11:38
As galeciau uzsiimti daaaaaaaug naudingesne veikla nei ziuret anime, bet bent 3/10 savo laiko skiriu anime :) esu jaunas, dabar abiturientas, draugai vis tempias kazkur, bet kartais as mieliau pasedziu prie savo placiaekranio ir paziuriu kokias 4 serijas kokio nors idomaus anime :) mane tai atpalaiduoja geriau nei karsta vonia :) ir dar primokiau savishke megti anime, tad ji kartais ir su manim paziuri ;) aisku koki nors slice of life, romance arba comedy.

Miglaja
2009-08-21, 13:35
ir dar primokiau savishke megti anime, tad ji kartais ir su manim paziuri ;) aisku koki nors slice of life, romance arba comedy.

Su saviške hentai geriau žiūrėk:D Mane vienas draugas kvietė, bet nesiryžau....;DD
O anime tiesiog traukia ir viskas, kaip koks magnetas...panašu į tai : užsinori valgyt ir valgai, nori miegot - nueini miegot...net nėra tikslaus paaiškinimo kodėl anime skleidžia tokią trauką, kas "užsikabliuoja", tas nelabai sugeba sustot vėliau

DoubleR
2009-08-21, 19:37
Nes nera ka veikt xD tai kartais ziuriu.... :)

donatass
2009-08-31, 12:08
visu pirma man tai patinka idomu.Praskaidrina diena.Ir tiesiog nezinau jie mane traukia ir viskas tai kaip valgyt miegot.Nelabai galeciau gyvent be anime.Tai tarsi priklausomybe kuri man labai patinka.

ciombiukas
2009-09-21, 20:13
neturejau ka veikt viena karta tai sugalvojau pazet tai nerealiai patiko kad nulipt negaliu :dausuose:. Taip tai kai ziuriu anime kazkaip nusiraminu.

Doommuks
2009-09-21, 20:19
um...... patinka... ką daugiau veikt? juk taip gerai gryžus namo nuimt visą stresą ne tuolete su žurnalu rankoj ir **** kitoi... o pažiūrėti anime... ahhhhhh

darkness'ė
2009-09-25, 20:38
Anime ziuriu del to, kad ten kitas pasaulis, skraidancios nematytos butybes, kalbantys daiktai ar kazkas pan. Viskas kas nupiesta gali buti netikroviskas svajoniu pasaulis, kuris ten istiesu egzistuoja. Ziuriu del to, kad man nepatinka mano pasaulis, o anime - prablasko nuo gyvenimo rutinos ir pripildo gyvenima nauju svajoniu, ideju etc. :cat6: Anime kazkas nezemisko ir nerealaus, kaip ir muzika, kuri sukelia keistai maloniu jausmus :muzika: :laimingas:

Catas
2009-09-26, 09:17
Kankinu teva ne jis labai nervinasi kai ziuriu anime:cat7: Bet istikruju anime ziuriu nes ten gali atsitikti bet kad kas Real Wolrd neimanoma. Anime tai kai pradejus gera knyga skaityt pradejas nori suzinori kas atsitik paskui tas pats man ant animes.

winry3
2009-09-26, 09:27
Heh...Nu pagalvokim.Na pirmiausia todėl,kad esu fantastikos mėgėja.Antra,animuose galima prisižiūrėti tokių nuotykių,apie kuriuos tik pasvajot gali.Trečia- TIKRAI geras anime mane įkvepia žygiams (neklauskit kokiems).O apibendrintai - I dunno,užaugau "ant anime' tai kaip man gali nepatikti?:cat4:

druzokas
2009-09-26, 11:37
Nu kaip ir daugeliui Lietuvoje tikriausiai pirma anime patirtis buvo vaikysteje dragon ball, man taip pat. Uzaugau as beziurint sita anime per LNK'a ir susizavejau. Kita karta, 14os metu, parsisiunciau visus Naruto ep'us, ir kaip bebutu keista, per 3 savaites sukrimtau (sirgau 2 savaites, gripas). Nuo tada ziuriu anime be perstojo. Tai man netrugdo asmeniniui gyvenimui, vieni megsta filmus ziureti, kiti knygas skaityti, o as ziureti anime :)

Icarus
2009-09-26, 12:56
tiesiog draugas prikalbino paziuret pora FMA seriju tai sitaip ir uzsikabinau

Kea
2009-09-27, 10:05
Klausimas kodėl žiūrite, o atsakymai apie pirmus užsikabinimus :haha:

Icarus
2009-09-27, 10:15
Klausimas kodėl žiūrite, o atsakymai apie pirmus užsikabinimus :haha:

tokiu atveju ziuriu nes idomu, kitokio atsakimo nesugalvoju

Kea
2009-09-27, 10:46
Ooo tai juk taip apstraktu. Konkretumo žmonės, konkretumo. :D

zeke
2009-09-27, 14:04
patinka tai ir žiūriu :)
manau dauguma net nesusimasto kuo juos trauke anime :hmm: mane pati labiausiai gal tuo kad juos smagu žiūrėti ir jie nepabosta :D

Zipedlife
2009-09-27, 21:06
Ziuriu nes esu Kvailys.
Manau geliau nosi ikisusiems anime freak'ams supratami sie sodziai :cat11:

Public-Enemy-No.1
2009-09-27, 22:04
Nesu itin didelis gurmanas, tačiau kai žiūriu anime, tai žiūriu dėl to, jog gan įdomus/neįprastas pateikimas, taip pat anime rinka nėra taip suvaržyta kūribiškumo atžvilgiu kaip tarkim Hollywoodas ar bent koks didesnio biudžeto projektas. Ir apskritai įdomu pažiūrėti į tą kontrastą tarp rytų ir vakarų, ypač kai japonai yra gan inovatyvūs, kas leidžia jiems pateikti gan nemažai įdomių įdėjų.

Giedrius.S
2009-10-16, 14:40
Sveiki visi, kolkas esu naujokas šitam forume. Man 24 metai. Anime žiūrinėju apie dvejus metus. Viskas prasidėjo nuo senos draugės, kuri parodė kas tai yra per "daigtas" na ir užkabino ir iki dabar kabina, tik va sunku rasti man patinkantį anime, esu pakankamai išrankus :)

Su pagarba Giedrius.

Aviete
2009-10-16, 14:44
Man 11 metu...Anie ziuriu nes an tai idomu, nes turiu apie ka pasvajot per paokas, o be to ner daugiau ka veikt, nes su draugem...Jos nuobodzios man...O be to jos visiskai skirtingos negu as...

Soulless
2009-10-16, 15:04
Žiūriu , nes su tuo užaugau, nes ten gali atsiriboti nuo rutinos. Esu itin išrankus žmogus todėl negaliu pasigirti labai ilgu sąrašu peržiūrėtų anime, bet jeigu tenka užsikabinti ant ko nors tai dažniausiai atitinka mano sielos būsena ir tas anime nebūna numetamas "Belekur" dažnai juos peržiūrinėju. Iš esmės esu gal labiau flimų bei mangos mėgėja , bet nevengiu gerų anime vakarais su arbata. Tiek iš manęs .

shigofumii
2009-10-16, 18:16
Pradejau anime ziureti seniai tai ir uzkabino,esu 18 metu ziuriu jau 4 metus ,anime renkuos pagal aprasymus ir zanrus ir dazniausiai pataikau .O siaip ziuredamas anime daug fainiau prastumiu laika negu eidamas gerti kur nors taip darydamas visai atpratau del to anime mane ir veza.

Nessel
2009-10-17, 20:24
Žiūriu anime maždaug metus. Pradžioj buvo tokia banga, kad beveik nieko neveikiau tik anime žiūrėjau ir labai visą veiksmą įsijautęs buvau. Pakankamai (bent jau man) prisižiūrėjau ir dingo ta aistra... Padariau pertrauką ir dabar prie progos pažiūriu. Tik dabar nekemšu, o mėgaujuos. Toks neblogas ir nebrangus (piratavimo amžiuj) laisvalaikio leidimo būdas.

Toxiz
2009-10-26, 10:57
Patinka tai ziuriu ;D smagu pasijuokt ar seip isijaust i ta visa veiksma :D

RayYuka
2009-11-05, 17:27
Žiūriu anime nuo pat vaikystės. pirmasis (kuri prisimenu esu žiūrėjęs)patraukęs mano dėmėsį -Dragon Ball (abidvi dalys)... Kuo daugiau anime mačiau tuo daugiau ir norėjau pamatyti...(nors ir daug aš tikrai nemačiau...)
Man anime niekada neatsibosta, nes skirtingas kūrinys nuneša mane į skirtingą pasauly... Am I watching anime cause I hate reality?

Aliyah
2009-11-12, 18:37
Mane anime traukia dėl patrauklių siužetų, charakterių.
Labiausiai patinka kai būna visko mišinys - ir dramos, comedy, romance,
action, ecchi, fantasy ir tt.
Kuo daugiau žanrų maišyta, tuo smagiau žiūrėt. :cat22:

didiana
2009-11-13, 06:48
Nes jau koktu nuo tu amerikietisku filmu...:hmm:

Kuroi Tsubasa
2009-11-13, 20:56
Nes anime tarpe yra tikrai lb išskirtiniu kuriniu, kuriuos drasiai gali pavadinti menu, be to gyvenimas be isgalvotu pasauliu butu toli grazu ne toks idomus...