PDA

Žiūrėti pilną versiją : [A.M.F.] Wishlist

Souls
2009-05-03, 19:40
http://www.animezona.net/forum/signaturepics/sigpic3203_1.gif (http://amfsubs.wordpress.com/)

MTV Arklio wishlist laida pradedam nauja daina... -tfu- Sorry liaudis.
Pakūrėm šią giją, norėdami sužinoti tautos pageidavimus. Gal norite pamatyti, koki anksčiau matytą animą tik nieko nesupratot ir norėtumėt jį peržėti dar kartą, bet šį kartą išverstą į lietuvių kalbą. Tai dėkite savo prašymus čionai ir mes paskirsime brigadą, užduočiai atlikti.

Galite siūlyti įvairaus stiliaus ar žanro animus ir proto ribose. Stenkitės atsiriboti nuo animų, kurie tęsiasi kelis sezonus po n serijų. Mes mielai priimame OVA, Movie ar šiaip standartinius 24 epizodų animus. Mes pasiliekame teisę versti animus, tuos kuriuos išsrinkome. ( Visi haremai ir kažkas panašaus 99% atvejų atkris. Yra kiti groupsai tokiems darbams.) Taip pat nesitikėkite, jog visus tuoj pat imsimės versti. Cuz we got lives too, kidies.

sek0ne
2009-05-03, 19:42
na del 24-26 epu serialu dar reiktu susilaikyti, mes yra verciami jau 2 tokie, tai tektu bent pora menesiu laukti
geriausiai tiknka oVA 1-6 serijos ir filmai

Dai-Katana
2009-05-03, 19:46
Viskas normaliai ir su ~20+ epizodais. tam galima kooperuotis ir bus "birigada", o ne solo-shootingas.

sek0ne
2009-05-03, 19:52
bet vertima turi vienas daryt

denix2
2009-05-03, 19:54
Įdomu ar yra i lietuviu kalba išversta rurouni kenshin ova , noreciau Lt paziureti :)

Dai-Katana
2009-05-03, 19:55
Visiškai nebūtinai vienas. Lygiagrečiai galima tikrint klaidas - ne vien tik gramatiškai peržvelgiant, o dar kartu ir angliškus peržiūrint. Vienaip ar kitaip vienodas stilius išliks ir sparta gerokai šoktels.

Nuo pabandymo potencija nesutriks, manau ;]

sek0ne
2009-05-03, 20:04
Įdomu ar yra i lietuviu kalba išversta rurouni kenshin ova , noreciau Lt paziureti :)
jau verciam

Souls
2009-05-03, 20:06

Apie kuria ova kalbi? Yra dvi:
Pirmoji: Samurai X: Trust & Betrayal 4 epizodai
Antroji: Samurai X: Reflection 2 epizodai

slicKrox
2009-05-03, 20:09
Nieko blogo šioje temoje nematau ir nesupraskit manęs klaidingai, bet kam yra sukurta tema: „Ką ir kodėl norėtumėt išvysti Lietuvių kalba? (http://www.animezona.net/forum/showthread.php?t=2628)“

kypshius
2009-05-03, 20:09
aghem... (http://www.animezona.net/forum/showthread.php?t=2628)

Beje tarpusavio santykiams aiškinti yra PM arba skaipas, o jei čia vienas kažką sugalvoja ir už visą grupę paskelbia tai atsiprašau, bet jūs...

denix2
2009-05-03, 20:17
Apie kuria ova kalbi? Yra dvi:
Pirmoji: Samurai X: Trust & Betrayal 4 epizodai
Antroji: Samurai X: Reflection 2 epizodai
as kalbejau apie ta kur 4 epizodai

Spirit of Nightmare
2009-05-03, 20:19
Aišku, kad hentai blogai... nei siužeto, nieko be sekso nėra. Geriau kokį normalų anime išverstumėt, tai ne, verčiam hentai...

Ale aš pastebėjau, kad ir iki tol kol išvertė hentai tau niekad neįtikdavo šio teamo vertimas, o dabar jau vietoj hentai galėtų k nors normalaus įmest...

O išversto šiaip norėčiau FLCL :)

Dai-Katana
2009-05-03, 20:20

Jis jau verčiamas.

O išversto šiaip norėčiau FLCL :)

FLCL kaip matau AZSubs vers ;/

Souls
2009-05-03, 20:21
kaip sek minejo. Jau pradedas, ne uz kalnu bus =] Nebent orai pasikeis.
Istrinkit sita zinute, dubliuojas

sek0ne
2009-05-03, 20:23
tai shini jau pradejo versti ta 4 epu.
mariau, nesinervink - yra hentai su siuzetu, tik tu jo dar neatradai. susirask kur "Urotsuki" very funny gore-hentai
jei jums bus lengviau parashysiu sarasha kas vyksta, nes ne viskas AZ surashyta

LAin
sengoku basara
Guin saga
Black Lagoon
Cowboy bebop
Phantom TV
Higepiyo
Armitage
Kenshin 1 OVA
Examurai Sengoku - bus pratestas, kai bus is ko versti
Wicked City

ryt pradesiu Plastic Little ie Kite Leberator
+ viskas kas man sauna pakeliui i galva

Dainius
2009-05-03, 20:44

vertimas vyksta, tik truputi pristojas, nes man sita savaite reik 20 psl projektuka parasyt univerui, po jo jau vel versiu. Be to sek0ne viena anime praleido, tegul bus staigmena +- :)

stiff
2009-05-03, 20:57
Cowboy bebop < jei cia tas kur per televizoriu ejo filmas tai yra ir ygarsintas tv3 , turiu jei netas tai saunu :)

noreciau isvyst lt subais : Samurai Deeper Kyo , Samurai Champloo , Noein - Mou Hitori no Kimi e , Doujin Work cia keli aisku siaip tik pasiulau :)

Dai-Katana
2009-05-03, 22:46
noreciau isvyst lt subais : Samurai Deeper Kyo , Samurai Champloo , Noein - Mou Hitori no Kimi e , Doujin Work cia keli aisku siaip tik pasiulau :)

Aš už Doujin Work ir Noein.

Samurai Champloo jau paimtas į darbus.

VISI PROJEKTAI OFICIALIAI PASKELBIAMI ČIA (http://www.animezona.net/forum/showpost.php?p=114339&postcount=1). (bent jau skelbia kas netingi ar nori painformuoti kitus)

Chebra, imam? nematau kad pirmasis būtų koks ecchi šlamštas, o "art" kategorija mane bet kokiu atveju ganėtinai gundo.

Samurai Deeper Kyo man asmeniškai labai nepatiko, tad dedu jam minusą.

stiff
2009-05-03, 23:10
na tikiuosi paimsit :) butu malonu pamatyt situos anime lt sub :)

DIX
2009-05-04, 00:02
Na as uz Doujin Work, neseniai ziurejau tai lb geras comedy :) Galvojau dar pats verst, bet su Laguna dbr uzsiemes tai tuom ir baiges :lol: O siaip jei echii koki isverst norit, tai Dokura-chan dar siulyciau (tik neaisku ar ji kas pamatyt lit-subais noretu)...

Dai-Katana
2009-05-04, 00:27
Na as uz Doujin Work, neseniai ziurejau tai lb geras comedy :) Galvojau dar pats verst, bet su Laguna dbr uzsiemes tai tuom ir baiges :lol: O siaip jei echii koki isverst norit, tai Dokura-chan dar siulyciau (tik neaisku ar ji kas pamatyt lit-subais noretu)...

Dokuro-chan pirmas sezonas nerealus, antras - šlamštas paskutinis.

Bet pasiūlymas irgi vertas dėmesio ;]

P.S. Mes prieš ecchi, tipinius, tūpus, debiliškus ir perdėm vaikiškus, kur paaugliam hormonų audras nežinia iš kur kelia. O ecchi elementai tik kaip kažkoks "prieskonis" netrukdo.

Gepas
2009-05-06, 01:15
Norų sarašas turi savybę tapti begaliniu. Gal nereiktų taip stipriai spausti žmones dirbti neatlygintinai...

Šiaip mano pasirinkimas būtų AIR. Bet 13+2 ep. nemažai darbo...

Dwesk
2009-05-09, 09:39
Kazkaip norecau Kurozuka isvysti lietuviškai išversta, nors ir mano anglu žinios normalios bet toks mindfuckas buvo pradzioj sunkiai suprantamas, teko antra kart zsiuret ;DD noreciau dar karta isvyst su lt subais..

SataNa
2009-05-09, 09:47
mm... Nenorėtumėt jamt GANTZ? Aš turiu išvertes pirmas 2 serijas ir lygtais kolega dar 4turias kažkurias. Galėtume jums mielai perduot verst likusius :)

sek0ne
2009-05-09, 10:42
mm... Nenorėtumėt jamt GANTZ? Aš turiu išvertes pirmas 2 serijas ir lygtais kolega dar 4turias kažkurias. Galėtume jums mielai perduot verst likusius :)
tai jus prisijunkit prie musu ir toliau patys verskit, mes padesim kuo galesim

SataNa
2009-05-09, 11:53
tame ir bėda. Verstume patys, tik laiko neber :/ ir nusiteikimo tokio

stiff
2009-05-09, 21:14
pritariu Dokuro-chan but gerai irrgi kad isverstumet :)

ramsas
2009-07-12, 19:24
Sveiki, mano manymu butu labai saunu, kad galetumete pabaikti nebaikta versti "The Melancholy of Haruhi Suzumiya / Haruhi Suzumijos Melancholija" (http://www.animezona.net/forum/showthread.php?t=3338), nes AC prie sio dalyko jau visikai nuleide rankas, o ir siuo anime labai daug kas zavisi.

Siaip didele pagarba [A.M.F] komandai, uz anime kuriuos galejome ziureti savo gimtaja kalba.

sek0ne
2009-07-12, 20:34
svetimu neimsim, nes AC zadejo super duper nerealiai kokybiska ir gera relyza.... po kokiu 20 metu

karolisvis
2009-07-13, 15:24
Claymore ir Berserka labai noreciau isvysti lietuviu kalba , net labai noreciau labai labai labai ^^

sek0ne
2009-07-13, 15:43
as irgi :)

stiff
2009-07-16, 20:35
dar vienas pasiulymas Darker than BLACK manau sitas anime vertas lt subu :)

zxde
2010-05-07, 17:16
Ramsai, „Haruhi Suzumijos Melancholija“ baigta versti sausį, gali jau žiūrėti. :D
Taip pat baigti „Dokuro-chan“ ir „Champloo“. Bei baigiamas ir „Kaubojus Bebopas“... ;)
O „Darker“ ir „Gantz“ ėmėsi kitos komandos.. :)

DIX
2010-05-07, 18:46
Į metų senumo komentarus atrašinėji.. :)