PDA

Žiūrėti pilną versiją : Balandžio parašų konkursas II dalis

biganimefan
2009-04-26, 12:54
Štai antroji dalis. Šioje dalyje tema yra - horror. Balsavimas viešas, kūrėjai už save nebalsuoja. Laukiame komentarų ir paaiškinimų, kodėl pasirinkote vieną ar kitą parašą.

1.http://img183.imageshack.us/img183/1029/horror.png (http://img183.imageshack.us/my.php?image=horror.png)

2.http://i461.photobucket.com/albums/qq339/amidau/horror-2.png

3.http://i25.photobucket.com/albums/c60/Tigriuke/harrorcopy.png

Linkiu sėkmės dalyviams.

ast.
2009-04-26, 13:03
Atvirai, tai kokie efektai ten viename ar kitame paraše naudoti, tai man visiškai nerūpi, nes nieko apie tai nenusimanau :D tai balsuoju už tą, kurį vos pamačius manau, jog temą atitinka.
1-jei matei anime, tai žinai šią veikėją ir jos elgesį, ir taip supranti iš kur tas galimas horror efektas. Tačiau nematęs, matai tik merginą, anime pavadinimą ir 'kruviną' foną.
2-balsavau už šį, kadangi vien jau veikėjos veidas kraupokai atrodo, o tas fonas dar labiau suteikia to horror efekto..
3-na.. man labiau su veiksmu galbūt šis parašas siejasi, nejaučiau jokio siaubo.

Original_Prankster
2009-04-26, 13:35
Sutinku su ast. Elfen Lied man apskritai neatsocijuojasi su siaubu. Afro nematęs, bet parašas irgi jokių ypatingų jausmų nesukelia. O štai antras jau prie horror. Ir apiforminimas man patinka. Ne tai, kad tarp "keturių sienų", o toks laisvas. Nežinau kaip čia pavadint:D Ai ir veidas primena "Jokerį".

Izzo
2009-04-26, 13:40
Same here opinion dėl pirmojo. Balsavau už 2. o Afro fegas..hmm.. kur čia horror? Raudonų akių efektas?

fasian
2009-04-26, 14:41
Sutinku su ast. Elfen Lied man apskritai neatsocijuojasi su siaubu. Afro nematęs, bet parašas irgi jokių ypatingų jausmų nesukelia. O štai antras jau prie horror. Ir apiforminimas man patinka. Ne tai, kad tarp "keturių sienų", o toks laisvas. Nežinau kaip čia pavadint:D Ai ir veidas primena "Jokerį".

Prie visų elfen lied aprašymų rašo kas šis anime horror stiliaus /su horror elementais :P

Izzo
2009-04-26, 15:28
Prie visų elfen lied aprašymų rašo kas šis anime horror stiliaus /su horror elementais :P

Tai ir sige reikėjo žanrus parašyt, gal labiau temą atspindėtų :haha:

Piano4rest
2009-04-26, 15:29
1- visai nebauginantis, pavaizduota rami mergina. Galima buvo parinkt kitokį vaizda iš šito anime. Juk tiek kraupių scenų jame buvo.
2-va šitas tai jau tikrai panašus į horror. Kraupus veidas, tamsokos spalvos(už jį ir balsavau).
3- šis man primena labiau įniršusį kovotoją, siaubo jausmo nesukelia.

Chibi
2009-04-26, 17:42
Balsavau už antrą. Originaliausiai atrodo, labiausiai atspindi temą.:)

Spirit of Nightmare
2009-04-26, 17:48
Tarp rimtų kandidatų matau tiktais antrajį. Trečias visiškai horror neprimena, o pirmasis ko gero primintų tik tiems kas matė Elfen Lied.

animegirl
2009-04-26, 19:28
2-vienintelis tema atitikes. 1ir3nekelia asociaciju su horror tematika.

Chaoslity
2009-04-26, 20:03
Nr.2 Nes... hmmm...:neisitiki Horror :):p (už šitą ir balsavau)
Nr.1 Irgi lyg ir tiktų, tik tiek, kad tie, kurie nežino/neskaitę/nematę Elfen Lied nesupras, ir be to, buvo galima parinkt 'siaubingesnę' sceną :blob::huh:
Nr.3 Na, Afro Samurai tai man kažkaip nelabai rišasi su siaubu/baime/įbauginimu:neisitiki. Na taip, ten daug kraujo. Tai? Juk neišsigąsti, kai tau ima kraują tyrimams? O tos kurios tai prapjauna pirštą juk tai daro daugybę kartų, ir neišpritėja... :haha:

P.S. Afro kūnų pjaustymas ne toks turėtų būt skausmingas(juk auka iš kart miršta :)), kaip Liusės galūnių nutraukimas :w00t::p

Pasalune
2009-04-26, 21:15
Balsavau už 2 dėl įdomaus pateikimo. Paskaičius jūsų komentarus atrodo, kad horror tematiką visu turi suprasti vienareikšmiškai ir jeigu sige nėra kraujo - blogai. Nesutinku. Yra daug būdų išreikšti šitą temą ir nebūtinai viskas turi būti taip banalu bei aišku, kartais galima giliau paieškoti prasmės ir ją rasti. Sutinku, kad 3 darbas palyginus su kitais dviem nėra toks horror, bet net ir jame tai galima įžvelgti.

Jin
2009-04-26, 21:17
2. Tikrai gražiai pateiktas, atrodo toks gan paslaptingas .

SeiSoraYu
2009-04-27, 12:31
Antras jėga :cat22: Horror`iškiausias iš visų. Ir padarytas originaliai.

AnimeFreak
2009-04-27, 13:35
Man labai patiko antrasis variantas.:] Ir daugumai patiko. Taciau man sunku nebalsuot uz Liucy. :D

Smart
2009-04-27, 13:53
3-na.. man labiau su veiksmu galbūt šis parašas siejasi, nejaučiau jokio siaubo.

...Jo akys raudonos,ko tu nori?Tai baisu...

biganimefan
2009-05-01, 19:47
Šioje gijoje, vos ne vienbalsiai, beveik, laimėjo Amidau su savo kraupiuoju parašu. Nuoširdžiausi sveikinimai iš mano pusės.

Daan
2009-05-01, 19:49
gerai, kad Daan'ui nieks neleidžia dalyvauti, o tai jis vėl prigamintu kokius 40-50 sigų ir šikna gautusi :P

biganimefan
2009-05-01, 19:55
:DD Bent jau būtų smagu, balsuoti kiek reiktų, sulaužytume į kokias 5-10 gijų po 5-7 parašus vienoje :D Kiek kartų perbalsuoti reiktų, vaje vaje :D