PDA

Žiūrėti pilną versiją : JŪSŲ manga

vykis
2009-04-21, 17:46
Sveiki,

jei kas piesiat manga (butent manga) o ne atskirus piesinius tai dekit cia, parodykit prie ko dirbat :)
Tikiuosi kad kuo toliau tuo dauges zmoniu kurianciu butent savo mangas su savo kurtais veikejais, siuzetu ir piesimu!

As pradesiu:
mudu su Gintoki nusprendem sukurti manga konkursui "Anime nights 2009" Vat ir kadangi konkursas jau baigesi (pripazystu - laimetoja piesia tikrai labai graziai)tai norejau jum parodyti :) Man dar yra daug kur tobuleti pats zinau :D bet vistiek gerai butu kritika isgirst ir siaip komentarus :) P.S Jei tingesit skaityt intro lapa tai paminesiu kad skaityti IS DESINES I KAIRE!!

Vat jum musu pirmas bendras darbelis:

http://i345.photobucket.com/albums/p384/vykis/virselisjpg.jpg

http://i345.photobucket.com/albums/p384/vykis/introjpg.jpg

http://i345.photobucket.com/albums/p384/vykis/01.jpg

http://i345.photobucket.com/albums/p384/vykis/02.jpg

http://i345.photobucket.com/albums/p384/vykis/03.jpg

http://i345.photobucket.com/albums/p384/vykis/04.jpg

http://i345.photobucket.com/albums/p384/vykis/05.jpg

http://i345.photobucket.com/albums/p384/vykis/06.jpg

http://i345.photobucket.com/albums/p384/vykis/07.jpg

http://i345.photobucket.com/albums/p384/vykis/08.jpg

http://i345.photobucket.com/albums/p384/vykis/09.jpg

http://i345.photobucket.com/albums/p384/vykis/10.jpg

http://i345.photobucket.com/albums/p384/vykis/11.jpg

http://i345.photobucket.com/albums/p384/vykis/12.jpg

mariux9998
2009-04-21, 17:52
Na, bent jau piešėjas piešt tai moka. Tik lietuvių kalbos klaidas galima būtų ir pataisyti.

Dark-Tarou
2009-04-21, 18:26
Gera tema, bet tikriausiai daujinšiams joje nevieta, kaip supratau pagal aprašymą, kas yra ganėtinai skaudu.

Norėčiau pridurti, kad žmonės kuria doujinshius ne todėl, kad pritrūksta kažkokių idėju, bet tas įdėjas įgivendint manga, pabrėžiu, kokybiškoje mangoje yra labai sunku. Idėja reik brandinti, labai brandinti. Tai nėra šiaip, man atėjo į galva mintis ir aš ją iliustruosiu! Tam reik tiek daug apgalvojimų, pamastymų, veikėjų paveikslų kūrimo. Reikia pristatyt veikėjus, išrutuliuot istoriją ir pan. Dar padaryt ją ne per daug išlėstą - juk čia konkursui!

Doujinshi veikėjai yra visiems žinomi ir iškart nusimeta pusė darbo, nes mangos kūrimo limitas konkursui yra tikrai nedidelis ir pavyzdžiui užsiemusiam žmogui yra sunku.

Doujinshiai yra tiesiog puiki proga susipažinti su mangos kūrimu ir piešimo stiliais. Daugelis žinomiausių mangakų pradėjo savo karjerą nuo doujinshiu.

Man, kaip parodijų megėjai, tiesiog yra malonumas kurti parodiją ant savo mėgstamų mangų.

Aš čia dėl to, kad nereikia smergti doujinshiu. Aišku, yra nesąžininga tuo atžvilgiu, kad doujinshi žmonės priima artimiau, nes jis jam jau yra artimas, su mėgiamais personažais ir pan. Štai kodėl doujinšiai dažnai laimi prieš original manga, nes original manga padaryti mėgiamą iš keletos puslapių yra išties sunku.

Ir dėl jūsų doujinshio definicijos - ji yra kvaila. Joje yra teisybės, bet labai nedaug. Jūs žinote kaip yra sunku sukurti doujinšiui scenarijų? Kad jis būtų juokingas ar keltų kitas emocijas? Galvojat bet koks žmogus gali jį sukurti? Tam reikia įgūdžių, jeigu juokingo tai gero humoro jausmo! Tu turi perteikt veikėjų paveikslus ir išlaikyti juos savo charakteriuose. Neužsiciklinkint ant kažkokių stereotipų!

Khem khem.
Kol kas esu sukūrusi pilnai du doujinshius. Pirmąjį kūriau dvi savaites be pertraukų, kiekvieną dieną sėdėdama prie piešimo. Taip, prie kvailo bleach doujinshio.

Pati dabar kuriu daug mangų projektų, kuriuos norėčiau įgyvendinti su savo veikėjais ir tra ta ta (Jų skečų yra pažengusiuse). Bet nemanau, kad jie keliaus į mangos konkursą, nes yra ganėtinai ilgi.

Dėl jūsų mangos. Aš iškart noriu pasakyti tokį vieną dalyką. Jeigu jūs norite laimėti konkursą, jūs turite žinoti koks yra jūsų adresatas. Tai yra būtina. Nesupratau kam skirta manga, kokia yra jos pagrindinė mintis, ką norėta pasakyti? Taip. Ji turi gilią prasmę, bet dar kartą primenu, kokia jūsų auditorija? Ar ji paprastai supras jūsų gilią mintį? Ar ji norės gilintis?

Aišku, jeigu jūsų tikslas buvo parodyti savo pamąstymus ir vizijas, tai yra puiku. Bet jūsų kūrinys turi nešti kažkokią žinutę, alternatyviai užslėptą, bet žinutę, kažkokią mintį, kažką pasakyti, palikti skaitytojui įspūdį. Aš nieko nepagavau. Bet pabandysiu pasigilint. Jūs turėjot omeny žmonių aklumą? Nesugebėjimą įžvelgti dvasinius dalykus? Arba šiaip apie bičiulį, kuris apsirūkė? xD Jeigu ne, tai būtų neblogai sužinoti ką ^^

Veikėjai manęs neįtikino savo emocijom. Aš nejaučiau aplinkui esančios atmosferos. Galbūt dar dėl to, kad viskas piešta pieštuku ir yra labai blyšku. Ir tie juodi tekstai ir rėmai DAR labaiau prayškina blyškumą. Stiliaus klaida. Piešimas šlubuoje, nes trūksta to "touch" (patirties piešime).

Man patiko tai, kad nupiešiai backus. Šaunuolis, aš tokius dalykus labai vertinu.

Kas tie "pillows'as"? Debesys? Jeigu visą manga rašai lietuvių kalba, tai prašyčiau jokių žargonybių ir svetimybių, nes labai nerimtai atrodo.

Gražiai išpaišytos cigaretės.

Gerai parinkti veikėjų rakursai.

Taigis, rašyčiau dar ilgai ir ne viską aprašiau, bet reikia praktikos praktikos praktikos. Šaunuoliai, kad kuriat savo manga, su savo charais ir pan., bet neįžeidinėkit prašyčiau kitų kūrėjų, nes jų pastangas kątik sumaišėt su purvais. Baisu tiesiog.

Sėkmės kuriant, tikiuosi susitikt per Anime kono mangų konkursą.

Bardakas
2009-04-21, 18:28
Išblukęs pieštukas - nekas, tušu viską reiktų užbaigt ar panašiai. Coveris slabnas, bet turbūt pagyrimas už scenų kadruotęs kurios išviso egzistoja, ko nedažnai pamatysi wanabe mangakų darbuose, tačiau įvairovės dar trūksta, galima būtų pažaist labiau su perspektyva ir pan. Daiktų būvimas erdvėje irgi parodo jau kažkokį lygį, tačiau personažų apipavidalinimas kiek apgailėtinas, galiu pasakyt - man tik šuo patiko :D
Nesupratau scenos su "Kekšė!" (?).
Kas dar? Šiaip nelabai įdomu, trūko kabliuko, lyg tai būtų skirta vaikams, bet su tuo kekše supratau, jog tai orientuota į paauglius ar vyresnę auditoriją.

vykis
2009-04-21, 19:00
Taiiiiip.... :D aciu uz komentarus, asmeniskai as komentuot galiu tik is technines puses :D istorija ne mano.. Siaip ganetinai stengiausi bet aisku dar turiu daug daug padirbet :) sorry uz ta uzsipuolima ant doujinshiu gal ir nereikejo taip ziauriai parasyt:D visus iki vieno jusu komentarus turesiu galvoje ;) didelis ACIU!

Aivaras
2009-04-21, 19:22
Neblogai, neblogai :]] Ypač patiko apie cigarus, kai aš jų fanas tai čia super xD Kitam vol. nupiešk kai jis rūko juos xD Good job :)

The Pillows yra grupė, beto tai ne debesys išvertus, o pagalvės ;D

Original_Prankster
2009-04-21, 19:46
Kas tie "pillows'as"? Debesys? Jeigu visą manga rašai lietuvių kalba, tai prašyčiau jokių žargonybių ir svetimybių, nes labai nerimtai atrodo.

The Pillows, tai čia kaip supratau muzikos grupė. Gi pradžioj rinkos iš listo. Right?

vykis
2009-04-21, 19:53
The Pillows, tai čia kaip supratau muzikos grupė. Gi pradžioj rinkos iš listo. Right?

Thats right!! Tikrai taip. Cia grupe. istikruju matyt netaip jau nesuprantamai pavaizduota ta dalis nes visgi kazkas pagavo :D

bronzine
2009-04-21, 20:18
manau kad reiketu daugiau veiksmo ir pasistenk daugiau sukurt piesinuku nes iprastoi mangoj buna maziausiai kazkur apie 17psl
bet as tik taip manau ;DD o seip tj geras ;DD

Derogatory`
2009-04-21, 20:22
Na, labai pritariu Dark-Tarou, ar bent didelei jos litanijos daliai. :D
O šiaip ir pati po truputį kuriu projektėlį savo mangai. Kol kas žinau tik pagrindines mangos siužeto linijas, keletą veikėjų ir aišku idėjas, mintis, kurias norėsiu pasakyti savo manga. Tačiau pati kurdama, galvodama apie savo mangą, supratau kaip sunku suvesti visus galus idėjine ir pateikimo prasme. Ypatingai, kad skaitytojui būtų viskas suprantama ir nekiltų per daug nereikalingų klausimų. Tačiau, aišku, mano nuomone, visko neatskleidimas mangoje taip pat yra pliusas - dar labiau sudomini skaitytoją.
Tai vat, anksčiau ar vėliau, įdėsiu kokį puslapį čia, iš savo būsimos "Remorceless" mangos. Galbūt kokio pirmo chapterio viršelį, kurio eskizas jau yra. xD

Deima-
2009-04-21, 21:09
Gera tema, bet tikriausiai daujinšiams joje nevieta, kaip supratau pagal aprašymą, kas yra ganėtinai skaudu.
Gali dėt ir doujinsh'ius, nes manau tu irgi nori sulaukti komentarų, pagyrimų, o to uždrausti mes negalime ir nenorime. Bet aš į juos žiūriu skeptiškai.

Norėčiau pridurti, kad žmonės kuria doujinshius ne todėl, kad pritrūksta kažkokių idėju, bet tas įdėjas įgivendint manga, pabrėžiu, kokybiškoje mangoje yra labai sunku. Idėja reik brandinti, labai brandinti. Tai nėra šiaip, man atėjo į galva mintis ir aš ją iliustruosiu! Tam reik tiek daug apgalvojimų, pamastymų, veikėjų paveikslų kūrimo. Reikia pristatyt veikėjus, išrutuliuot istoriją ir pan. Dar padaryt ją ne per daug išlėstą - juk čia konkursui!
Jei kuri kelių volumų mangą tai taip, bet one-shote svarbiausia mintis ir pateikimas, nes one-shote paprasčiausiai neužteks puslapių veikėjams atskleisti. Nors jeigu susikoncentruosi ties vien tik veikėjas gal ir užteks. Čia tas pats kaip literatūroje. Juk novelėje tikrai tiek neaprašysi kiek romane.

Doujinshi veikėjai yra visiems žinomi ir iškart nusimeta pusė darbones mangos kūrimo limitas konkursui yra tikrai nedidelis ir pavyzdžiui užsiemusiam žmogui yra sunku.
Nesvarbu koks limitas, nes mangos idėja galima rutulioti dar ir prieš paskelbiant konkursą. O geriausia visada kažką mąstyti ir stebėti aplinką.

Doujinshiai yra tiesiog puiki proga susipažinti su mangos kūrimu ir piešimo stiliais. Daugelis žinomiausių mangakų pradėjo savo karjerą nuo doujinshiu.
Tikiu, bet manau, kad mangakų pradėjusiu savo karjerą nuo one-shotų irgi nemažai yra.

Aš čia dėl to, kad nereikia smergti doujinshiu. Aišku, yra nesąžininga tuo atžvilgiu, kad doujinshi žmonės priima artimiau, nes jis jam jau yra artimas, su mėgiamais personažais ir pan. Štai kodėl doujinšiai dažnai laimi prieš original manga, nes original manga padaryti mėgiamą iš keletos puslapių yra išties sunku.
Nu tai kaip jų nesmerkti, kai jie turi tokį pranašumą.

Ir dėl jūsų doujinshio definicijos - ji yra kvaila. Joje yra teisybės, bet labai nedaug. Jūs žinote kaip yra sunku sukurti doujinšiui scenarijų? Kad jis būtų juokingas ar keltų kitas emocijas? Galvojat bet koks žmogus gali jį sukurti? Tam reikia įgūdžių, jeigu juokingo tai gero humoro jausmo! Tu turi perteikt veikėjų paveikslus ir išlaikyti juos savo charakteriuose. Neužsiciklinkint ant kažkokių stereotipų!
Doujinsh'io scenarijų sukurti yra tiek pat sunku kiek ir paprastą scenarijų. Doujinsh'io netgi lengviau, nes kūrėjas žino kokie turi būti veikėjai. Ir visa tai ką čia pasakei galima pritaikyti ir paprastam scenarijui.

Pati dabar kuriu daug mangų projektų, kuriuos norėčiau įgyvendinti su savo veikėjais ir tra ta ta (Jų skečų yra pažengusiuse). Bet nemanau, kad jie keliaus į mangos konkursą, nes yra ganėtinai ilgi.
Gaila, kad tu tik turi minčių, o jų neįgyvendini. O jas įgyvendinti nėra būtina per mangos konkursus. O geriausia jas įgyvendinti kuo greičiau, nes vis teik pirmas blynas bus prisvilęs. Ir nuo prisvilimo neišgelbės nei one-shot'ai, nei doujinsh'iai

Dėl jūsų mangos. Aš iškart noriu pasakyti tokį vieną dalyką. Jeigu jūs norite laimėti konkursą, jūs turite žinoti koks yra jūsų adresatas. Tai yra būtina. Nesupratau kam skirta manga, kokia yra jos pagrindinė mintis, ką norėta pasakyti? Taip. Ji turi gilią prasmę, bet dar kartą primenu, kokia jūsų auditorija? Ar ji paprastai supras jūsų gilią mintį? Ar ji norės gilintis?
Mūsų mangą neturi auditorijos. Ją gali skaityt, bet kas gali bent kiek giliau mąsto. Jei žmogus visiškai nesuprato pagr. minties tai jis ne iš mūsų auditorijos.

Aišku, jeigu jūsų tikslas buvo parodyti savo pamąstymus ir vizijas, tai yra puiku. Bet jūsų kūrinys turi nešti kažkokią žinutę, alternatyviai užslėptą, bet žinutę, kažkokią mintį, kažką pasakyti, palikti skaitytojui įspūdį. Aš nieko nepagavau. Bet pabandysiu pasigilint. Jūs turėjot omeny žmonių aklumą? Nesugebėjimą įžvelgti dvasinius dalykus? Arba šiaip apie bičiulį, kuris apsirūkė? xD Jeigu ne, tai būtų neblogai sužinoti ką ^^
Mūsų manga turi dvi mintis :
1.Kaip tu ir įvardinai "žmonių aklumas", "nesugebėjimas įžvelgti dvasinius dalykus".
2.Kiek žmogui reikia, kad jis būtų laimingas? Viso labo tik trijų paprastų dalykų. Muzikos, nakties ir cigaretės.

Pillowsai yra japoniška muzikos grupė, todėl be žargono čia neapsieita.<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/j9rrVZIlpJA&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/j9rrVZIlpJA&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Sėkmės kuriant, tikiuosi susitikt per Anime kono mangų konkursą.
Būtinai ir tikiuosi būsim geri oponentai.

Nesupratau scenos su "Kekšė!" (?).
Kas dar? Šiaip nelabai įdomu, trūko kabliuko, lyg tai būtų skirta vaikams, bet su tuo kekše supratau, jog tai orientuota į paauglius ar vyresnę auditoriją.
Ui ką tik pastebėjau mažytę klaidą kuri gal leistų labiau suprasti tą "kekšę". Toje vietoje kur cigaretė prašo vaikino nesurūkyti jos, jį turėjo iš baimės apsiverkti. Vaikinui tai tik pagerintų cigaretės skonį. O toje "kekšės" vietoje, cigaretė apsimyža iš baimės. Keista, kad tau pasirodė, kad šį mangą vaikams.

Neblogai, neblogai :]] Ypač patiko apie cigarus, kai aš jų fanas tai čia super xD Kitam vol. nupiešk kai jis rūko juos xD Good job
Džiugu, kad patiko, bet šį mangą yra visiškai užbaigta.

Right.

manau kad reiketu daugiau veiksmo ir pasistenk daugiau sukurt piesinuku nes iprastoi mangoj buna maziausiai kazkur apie 17psl
bet as tik taip manau ;DD o seip tj geras ;DD
Ačiū už komentarą.

Na, labai pritariu Dark-Tarou, ar bent didelei jos litanijos daliai.
O šiaip ir pati po truputį kuriu projektėlį savo mangai. Kol kas žinau tik pagrindines mangos siužeto linijas, keletą veikėjų ir aišku idėjas, mintis, kurias norėsiu pasakyti savo manga. Tačiau pati kurdama, galvodama apie savo mangą, supratau kaip sunku suvesti visus galus idėjine ir pateikimo prasme. Ypatingai, kad skaitytojui būtų viskas suprantama ir nekiltų per daug nereikalingų klausimų. Tačiau, aišku, mano nuomone, visko neatskleidimas mangoje taip pat yra pliusas - dar labiau sudomini skaitytoją.
Tai vat, anksčiau ar vėliau, įdėsiu kokį puslapį čia, iš savo būsimos "Remorceless" mangos. Galbūt kokio pirmo chapterio viršelį, kurio eskizas jau yra. xD
Šaunu, kad ne tik galvoji, bet ir šiek teik įgyvendini savo idėją.

Dark-Tarou
2009-04-21, 22:48
Na, po gijos aprašymo: dėkitsavo kurtas mangas su savo veikėjais - aišku, kad kils tokia mintis.

Aš kalbėjau apie pasiruošimą mangos konkursui, kai mažai laiko brandinti tas mintis, netgi paprastam oneshotui. Oneshotas nėra lengvas dalykas, nes turi išskirti ir parodyti svarbiausius dalykus, kad skaitytojui būtų aišku ir įdomu.

Dėl idėjos rutuliojimo prieš konkursą. Visi mano teiginiai buvo pasakyti doujinshio apgynimo tikslui. TAIP, gali bradndint prieš konkursą, čia juk visiškai aiškus dalykas, bet įsivaizduokim situacija, kad tu nesuspėjai nieko sugalvoti per tą laiką, tik scenarijų doujinshiui. Aišku, tų situacijų galima kurti šimtais, bet tai, kad doujinšis kuriamas greičiau yra MILŽINIŠKAS pliusas konkurso dalyviui, kuris tiesiog neturi tuo momentu minčių savo idėjoms arba jos per daug sudėtingos įgyvendinti.

Citata:

-Tikiu, bet manau, kad mangakų pradėjusiu savo karjerą nuo one-shotų irgi nemažai yra.

Deive, ar aš one shotus kritikuoju? Tai aišku, kad yra, niekas nesako, kad nėra!

-Nu tai kaip jų nesmerkti, kai jie turi tokį pranašumą.

Pranašumą, kad jis labaiu sudomina skaitytoją? Tai reikia kurt istorijas, sudominančias tą auditoriją ir šiuolaikinį skaitytoją.

-Doujinsh'io scenarijų sukurti yra tiek pat sunku kiek ir paprastą scenarijų. Doujinsh'io netgi lengviau, nes kūrėjas žino kokie turi būti veikėjai. Ir visa tai ką čia pasakei galima pritaikyti ir paprastam scenarijui.

Taip. Tai sakydama aš paprėžiau, kad doujinši kurt nelengva, o ne tai, koks kūrimas yra išskirtinis ar kažkas panašaus!

Mano galvoje nevien mangos konkursai. Aš tik paminėjau, kad ten idėjos galbūt nesipuikuos. Dėl įgyvendinimo - jeigu būtų taip parsta, jau būčiau įgyvendinusi, kam kalbėti apie savaime suprantamus dalykus? Pirmas blynas ir panašiai? Savaime suprantama, kad jeigu žmogus neįgyvendina, jis dar ieško, ieško palankių sąlygų tam dalykui.

Kalbant apie auditoriją tai čia jūsų reikalas. Aš manau, kad kurdamas mangą, ar rašydamas kūrinį, turi į adresatą atsižvelgti.

Apie Pillows dabar viskas aišku.

Miglaja
2009-04-22, 16:20
Skaitau aš šitą doujinshi ir suprantu, kad šią istoriją jau esu skaičiusi.....ir prisimenu kur: gijoj fanfiction. Visai neblogai sugalvojot sujungti savo gabumus: Gintoki talentas lengvoms istorijoms ir Vykio talentinga ranka piešimui. Matosi, kad daug darbo įdėta, sėkmės jums:cat22:

Deima-
2009-04-22, 16:51
Na, bent jau piešėjas piešt tai moka. Tik lietuvių kalbos klaidas galima būtų ir pataisyti.
Soryy, kad nepamačiau iš karto tavo posto. Šiaip ačiū, o dėl lietuvių k. klaidų, tai aš ir pats buvau keletą pastebėjęs ir pasakiau piešėjui, Vykiui, bet mes klaidų taisymą atidėjom vėlesniam laikui, nes manga dar nebuvo pilnai sukurta. O po to jau abiem užsimiršo tos klaidos.

Na, po gijos aprašymo: dėkitsavo kurtas mangas su savo veikėjais - aišku, kad kils tokia mintis.
Per skubėjimą neperskaičiau tų pirmų sakinių sakinio. Bet ir perskaičius tuos sakinius esmė nesikeičia.

Aš kalbėjau apie pasiruošimą mangos konkursui, kai mažai laiko brandinti tas mintis, netgi paprastam oneshotui. Oneshotas nėra lengvas dalykas, nes turi išskirti ir parodyti svarbiausius dalykus, kad skaitytojui būtų aišku ir įdomu.

Dėl idėjos rutuliojimo prieš konkursą. Visi mano teiginiai buvo pasakyti doujinshio apgynimo tikslui. TAIP, gali bradndint prieš konkursą, čia juk visiškai aiškus dalykas, bet įsivaizduokim situacija, kad tu nesuspėjai nieko sugalvoti per tą laiką, tik scenarijų doujinshiui. Aišku, tų situacijų galima kurti šimtais, bet tai, kad doujinšis kuriamas greičiau yra MILŽINIŠKAS pliusas konkurso dalyviui, kuris tiesiog neturi tuo momentu minčių savo idėjoms arba jos per daug sudėtingos įgyvendinti.

Na, aš, pavyzdžiui, kiekvieną mėnesį dalyvauju AC rašymo konkursuose ir dar nebuvo taip, kad nespėčiau sugalvoti ko nors. Aišku iš tų konkursų tik keletą darbų yra geresni, bet vis teik ką nors sugalvot visada spėju. O jeigu nesiseka galvoti yra labai paprasta išeitis. Stebėti aplinką ir jei kas nors įdomesnio įvyksta - aprašyti. Na, bet aišku jeigu tu nori kurti ką nors ne slice of life ar panašių žanrų, tai šitas patarimas nieko nereiškia.

Deive, ar aš one shotus kritikuoju? Tai aišku, kad yra, niekas nesako, kad nėra!
Aš ir negalvojau, kad tu kritikuoji. Tiesiog parašiau kaip faktą.

Pranašumą, kad jis labaiu sudomina skaitytoją? Tai reikia kurt istorijas, sudominančias tą auditoriją ir šiuolaikinį skaitytoją.
Pranašumą, kad jis patraukia skaitytoją veikėjais, kurios sukūrė ne doujinsh'io autorius. Visa tai galima pavadinti vienų žodžių : fanboy'izmu. Iš karto užbėgu už akių ir pasakau, kad suprantu kad populiarius veikėjus reik tinkamai pateikti ir t.t. , bet vis tiek ...

Mano galvoje nevien mangos konkursai. Aš tik paminėjau, kad ten idėjos galbūt nesipuikuos. Dėl įgyvendinimo - jeigu būtų taip parsta, jau būčiau įgyvendinusi, kam kalbėti apie savaime suprantamus dalykus? Pirmas blynas ir panašiai? Savaime suprantama, kad jeigu žmogus neįgyvendina, jis dar ieško, ieško palankių sąlygų tam dalykui.
Nežinau kaip tau, bet man vienintelę sąlygą yra noras kurti. Daugiau tikrai nieko nereikia.

Šiaip šį diskusiją dėl doujins'ių yra beprasmė, nes čia argumentai beverčiai, o svarbiausia žmogaus požiūris. Tai siūlau užbaigti šią diskusiją, nes jai čia net ne vieta.

Skaitau aš šitą doujinshi ir suprantu, kad šią istoriją jau esu skaičiusi.....ir prisimenu kur: gijoj fanfiction. Visai neblogai sugalvojot sujungti savo gabumus: Gintoki talentas lengvoms istorijoms ir Vykio talentinga ranka piešimui. Matosi, kad daug darbo įdėta, sėkmės jums
Ei ,ei čia ne doujinsh'is. Čia kažkas panašaus į one-shot'ą. Na, bent, jau tikrai ne doujinsh'is.Ir taip tu teisi. "Žvilgsniai" yra manga interpretacija "naktis, cigaretė ir muzika". Labai malonu, kad tai pastebėjai. Ir ačiū už komentarus, bet drįsčiau sakyti, kad talento aš neturiu. Turiu tik idėjų. Jei turėčiau talentą mano rašymo stilius būtų daug geresnis. Bet aš tikiuosi per keletą metelių pagerinti savo stilių. O dėl Vykio talento irgi drįsčiau abejoti (nors man jo piešimas patinka) nes manau jis viską gavo per sunku darbą. Nors dėl jo galiu klysti. Per mažai jį pažįstu.

vykis
2009-04-22, 18:09
Am.. del tu gramatiniu klaidu tai my bad.. prazioplinau bemaketuodamas... :cat9: Na dabar LABAI tikrinsiu visa rasyba ;)
:D hm... nezinau kaip pas mane su tuo talentu yra jis ar ne :D na bet stegiuosi piesti... Garantuoju tik tai, kad sekantis musu darbas bus geresnis bent jau is technines pusis ;)

madaralt
2009-08-06, 22:16
as tai norejau paparasyt kokio linko kur rasytu kaip manga piest pvz kokias spalvas juodai baltai ir kitokiu mangos standartu,bandziau piest biski gavos biski ne, o visiem mano pazystami zino kad turiu talenta piest todel plzzzzzzzzz :)

RayYuka
2009-11-13, 19:18
o, varge... tai va kur savo piestų mangų kolona...
Ahhh... varge antrąkart... manga labai gražiai nupiešta... nors kai kuriuos paveiksliukus nupieščiau geriau, bet man dar ligi tokio lygiooo milijonai šviesmečių... aš net nemoku tinkamai dėti šėšėlių ir būtų tikra gėda čia dėti savo kūrinius prie tokiųųų...~~'

vykis
2009-12-20, 18:12
Am.. Zmones, tai kur mangos dingo?? :confused:
c´mon.. parodykit ka darot ;) jei turit ka pabaige (nesvarbu jei ir neesat 120% patenkinti kokybe ar pan..) idekit. veliau bus idomu palygint su tolimesniais jusu darbais, beto sulauksit manau naudingu patarimu ;)
taip kad jei turit - dekit !

o cia mano poros menesiu senumo Labai trumpa istorija (2 psl :) ) padariau kaip bandyma tiesiog:

http://i345.photobucket.com/albums/p384/vykis/piesiniai/MUSTANGAS1.jpg

http://i345.photobucket.com/albums/p384/vykis/piesiniai/MUSTANGAS2.jpg

Edvinukas
2009-12-31, 11:42
strigo man tas kad dailei i kvadartelius sudeliota as taip prates prie tokios sumaisties kaip japonu mangose veiskmas liejasi is vieno i kita o cia toks nzn piesimas geras bet tie kvadarteliai kaip anciukas donaldas

Deima-
2009-12-31, 12:47
Pavaišinsiu jūs savo šiuo metu kuriamos mangos vienu nebaigtu puslapiu.
http://img89.imageshack.us/img89/2326/86642917.jpg

Edvinukai, skonio reikalas dėl tų langelių. O ir šiaip būna ir mangų su lygiais langeliais.

Aramis
2009-12-31, 13:37
Pasakysiu iš karto, kad nekiltų neaiškumų. Post'ai su "na tuoj nupiešiu pirmą skyrių", "aš taip gražiai piešti nemoku" bus trinami.
Kiek suprantu iš temos profilio, čia kaip ir kitose meninėse temose dedami darbai, bei kritika, patarimai jų autoriams. Jeigu norite parodyti kaip žavitės vienu ar kitu darbu(jis tobulas, aš irgi taip norėčiau), naudokitės "Dėkoti". Jei turite pastabų(manote jog kažkas gali būti padaryta tobuliau, norite kažką sužinoti), tada kurkite naują žinutę.

RayYuka
2010-02-08, 18:29
Įdėsiu tokius kaip eskizinius manga darbelius, kadangi niekas daugiau nededa manau prieštaraujančių nebus :D

http://img19.imageshack.us/img19/3338/randommanga21.jpg

http://img710.imageshack.us/img710/7184/randommanga22.jpg

Iškarto pieštas raudonu rašikliu ir nupieštas
http://img14.imageshack.us/img14/5065/randommanga1l.jpg

P.S. Atsiprašau už nuotraukų kokybę. Skenerio nebėra (arba jo neberandu), tad teko ant kėdės viena koja stovint nufotografuoti. Kitą kartą bus geresnis vaizdas (bent jau ryškumo) šįkart ir tingėjau ką tvarkyt ~~'

Aramis
2010-02-08, 18:40
Įdėsiu tokius kaip eskizinius manga darbelius, kadangi niekas daugiau nededa manau prieštaraujančių nebus :D

Žmogau, mažink truputį raišką, 5 mpx ar kiek ten pas tave yra ryškiai per daug img funkcijai. Bandžiau ją uždėti, bet kai nuo vieno galo paveikslo reikia keliauti kažin kiek, tai nejuokinga.
Jei kas, skaitom paveikslų dėjimo taisykles, kuriose parašyta jokių tekstinių nuorodų.

TheLithuanianIdiot
2010-10-28, 12:41
Hmm.. Pati kuriu mangas ir tikrai sunku jas kurti vienai.
Todel net nezinau kiek laiko jus skyret savo kurybai ar kiek
as pati sededavau prie stalo su piestuku galvodama. :D
Tai cia yra didelis pliusas, kad jus aplamai jas kuriat. :P
O del tu kitu smulkmenu kaip langeliu destymas ar tusavimas tai is tikro kiekvienas daro kaip jam patinka ir sitoj vietoj baust negalima. xD

Tai va, gerai kad dirbat, taip ir toliau. :cat1:

Maimi
2010-10-28, 13:29
Scenarijus: Simono Juso
Iliustracijos: mano
Pavadinimas: vabaliukas

Pirmoji manga. Viskas piešta be planšeto, su kompiuterio pelyte, o tai SUCKS :stop: Žodžiu pirmasis mano darbas, jokio tonavimo, žodžiu visiškai atmestinai darytas :sorry: Bet vis vien įdomu, kaip įvertinsit XD

http://img219.imageshack.us/img219/9275/vabaliukas1puslapis.th.png (http://img219.imageshack.us/i/vabaliukas1puslapis.png/) http://img140.imageshack.us/img140/6699/vabaliukas2puslapis.th.png (http://img140.imageshack.us/i/vabaliukas2puslapis.png/) http://img12.imageshack.us/img12/5272/vabaliukas3puslapis001.th.png (http://img12.imageshack.us/i/vabaliukas3puslapis001.png/) http://img21.imageshack.us/img21/4094/vabaliukas4puslapis.th.png (http://img21.imageshack.us/i/vabaliukas4puslapis.png/) http://img183.imageshack.us/img183/2044/vabaliukas5puslapis.th.png (http://img183.imageshack.us/i/vabaliukas5puslapis.png/)

vykis
2010-10-31, 17:29
nice :haha: dziugu kad pabandei ir nupiesei iki galo (kad ir tokia trumpa istorija) :) galima butu daug ka komentuoti, bet bendrai tai saunu! Svarbiausia piesko toliau ir daugiau. Nesustok!! o del pacios istorijos noreciau pagirt, nes lyg ir mintis gilesne yra ir nusisypsoti priverte. Taip, kad kurtkit ir dekit toliau!

Kanda
2010-10-31, 18:12
mmm uzmaciau cia taip netycia, kad toks skyrelis egzistuoja - tai sumaniau ideti Yoru Mangos ( simet dalyvavo NowJapan) atmesta pabaiga - SUTRUMPINOM ISTORIJA ;D nera teksto, bet gal mintis aiski ;D Gaila kazkaip uzmarstyje palikti XD
http://img838.imageshack.us/img838/6158/h004x.th.jpg (http://img838.imageshack.us/i/h004x.jpg/)http://img213.imageshack.us/img213/8524/h003z.th.jpg (http://img213.imageshack.us/i/h003z.jpg/)

vykis
2010-11-02, 21:18
Graziai visai ir mintis aiski :) zinoma daug idomiau butu, jei butum idejus labiau isbaigta, nes dabar viskas grazu ir minti suprasti galima, bet tik lineartas. Suprantu, kad su siais dviem puslapiais nieko nebedarys, tik ateiciai pabandyk paekspermentuot su "kameros kampais" nes dabar viskas labai paprastai atrodo. Tiesiog paieskot idomesniu rakursu patariu ateiti, taip darbas issiskirs iskarto, o kartais taip ir ideja lengviau perteikt. cia mano nuomone:) idomu butu pamatyt dar kazka kiek ilgesnio :) sekmes!

Kanda
2010-11-02, 21:50
Graziai visai ir mintis aiski :) zinoma daug idomiau butu, jei butum idejus labiau isbaigta, nes dabar viskas grazu ir minti suprasti galima, bet tik lineartas. Suprantu, kad su siais dviem puslapiais nieko nebedarys, tik ateiciai pabandyk paekspermentuot su "kameros kampais" nes dabar viskas labai paprastai atrodo. Tiesiog paieskot idomesniu rakursu patariu ateiti, taip darbas issiskirs iskarto, o kartais taip ir ideja lengviau perteikt. cia mano nuomone:) idomu butu pamatyt dar kazka kiek ilgesnio :) sekmes!

Tai jau jap... ;D Zinau klaidas, bet nesugebu keistis ;D Gerai pameginsim dirbti kaip sakai ;D ACIU

dreamflyer
2010-11-22, 19:37
Kanda man labai patiko Yoru manga kelis kartus skaičiau jėga!:malda:

O čia pora puslapių kuriuos nupiešiau, patys pirmi
http://i648.photobucket.com/albums/uu203/danukelis/done.jpg
http://i648.photobucket.com/albums/uu203/danukelis/2.jpg

vykis
2010-11-26, 15:52
ajajai.. parasiau komentara ir dingo :D

taigi..
dreamflyer, man istorija ir tas pradinis kabliukas patiko. Jis yra ir skaitytojui kyla klausimas kas bus toliau.
del piesimo pagrinde i akis krito kompozicija ir fonai. Del stilistikos ar pacio piesimo nieko nesakysiu nes cia teisingos nuomones negali buti.
Kompozicija: rakursai paimti neblogai, yra perspektyva ir panasiai, tik langeliai labai tusti atrodo. Ta, manau, butu galima isspresti puslapi skaidant i daugiau langeliu ir taip dar geriau atskleisti istorija (kad galbut net be teksto skaitytojui jau kiltu klausimai "kas ten leidziasi?" ir "kas bus toliau?" Taip pat fonai labai paprasti. Cia irgi galima aiskinti skirtingais skoniais ir panasiai, bet manau, kad kiek detalesni fonai nepakenktu :)

piesk ir toliau! Bus idomu pamatyti sekancius puslapius ir paziureti kaip patobulejai

dreamflyer
2010-11-26, 18:00
Vyki ačiū už patarimus pasistenksiu juos panaudoti ^^

untold-picture
2010-11-30, 16:28
It's about half people half animals .They are experiments -living guns. When they wasn't obeying their masters and killed theirs masters then a lot of them was destroyed(animals) but one women released them and they runned .In animals forms they lived with other masters normal life when one day......
che che tai manga kuria daro mano drauge ir as .spalvinimas geriau atrodo per dideli faila nes cia dingsta tas spalvinimas
http://i53.tinypic.com/29c8ivp.jpg
http://i55.tinypic.com/i1zac6.jpg
ka dar galiu pasakyti veikejai egzistuoja tokie Asuta, Ga-chan, Ryuta, Saitou, Sano, Tegasu, Okisao, Sajus

kuRo-kuRo
2010-12-29, 00:53
čia ne pirmasis ir nepaskutinis puslapis ir neredaguotas dar XD.žinau,kad tekstas kai kur neaiškus.http://img530.imageshack.us/img530/8852/page005o.jpg

jei patiks, galėsiu įdėti daugiau.^^

DIX
2011-01-29, 13:17
Svekučiai, pamėginau pirma kartą nupiešti manga, vietoj atskirų piešinukų. Stengiaus iš visų jėgų ^^
Prašom pakomentuoti. Ačiū.
http://aonokitsune.deviantart.com/gallery/28419668

Na, ankstesnių tavo darbų matyti neteko, todėl, atvirai pasakius, spausdamas ant linko, per daug nesitikėjau.. tiesiog šiaip įsijungiau kažką paskaityti ryte prie kavos :) Iškart akį patraukė piešimas - neskaitant profesionalesnių japonų doujinshi, vienas gražesnių mėgėjų darbų, kuriuos teko matyti. Nors ir buvo vietų, kur veidai atrodė gan keistai, bei jautėsi kompiuteriu redagavimo 'stebuklai', pamiršk mėgėjus.. ne visi mangakos tokį lygį sugeba išspausti :D Permetus kokį 10 puslapių įtraukė ir istorija, nors fantasy-shoujo kažką originalaus išspausti nėra lengva (tavo darbą skaitant irgi ne kart buvau susimąstęs: "tai jau kažkur matyta"), tačiau bendrai paėmus buvo visai įdomu ir pabaigus norėjosi dar ;]
Kadangi tingiu leistis į smulkmenas, tuom ir užbaigsiu... Keep it up, talento tikrai turi, tikėkimės ir noro jį išnaudot ;)

Lorilei
2011-04-01, 21:25
http://img685.imageshack.us/i/89014169.jpg/ http://img688.imageshack.us/i/10644887.jpg/ http://img541.imageshack.us/i/10193903.jpg/ http://img138.imageshack.us/i/71984653.jpg/ Įkvėpė jūsų skyrelis pabandyt pačiai, ką reiškia piešti mangą [nors ir žiauriai trumpą] na ir pasakysiu, kad sekėsi nekaip :cat19:

Augis24
2011-05-24, 14:45
WOW, tikiuosi nemesi šio darbo ir būtų labai šaunu pamatyti pilną ir užbaigtą.
P.S. gal galėtum įdėti į spoil? Nes pic'ai šiek tiek per dideli.

vykis
2011-05-27, 19:31
Šaunu matyti, kad yra kas darbuojasi! Ir neblogai :) keep up ;)
Tik visi dedat ištraukas. Jei kas turite padarę pilną istoriją ar I savo istorijos dali (skyrių) įdėkit :) nes piešti mokančių yra, o kaip su darbų tęstinumu?
ŠAUNIAI VAROT! TAIP IR TOLIAU! :cat22:

dreamflyer
2011-07-05, 10:03
http://th02.deviantart.net/fs70/PRE/i/2011/159/f/d/full_of_air_by_dantheblackcat-d3idc3n.jpg

Kažkada buvau įkėles pora puslapių. Nu ir ar dabar patobulėjau ar ne? :D

Guglz
2011-09-03, 13:47
Patarkit kas netaip ka tureciau pakeist ar dedeti? i ka man labiau atsizvelkti?

http://img231.imageshack.us/img231/2604/9colored.jpg

vrblitz
2011-09-03, 14:21
atsizvelgti i zmogaus anatomija. tutorialu mangos pilna internete, pagooglink.

Miyata
2011-09-03, 17:08
Spelling'a tikrink atidziau. Visu pirma po tasko turi but space'as, poto prasideda naujas sakinys o ne po tasko iskart rasyt. Antra, gather ne geather. Trecia, paskutiniame sakinyje turetu but supposed ne suppose. Ir siaip struktura nuvalkiotai skamba, ka nors mandresnio galejau sugavlot, pvz "I was young before" geriau pakeist i "I was always young" arba nors dadet i gala "too" kad reikstu anksciau ji buvo jauna irgi, o ne as buvau jauna anksciau.
Manau geriau butu tau rasyt lietuviu kalba, nebent dedi i angliskus puslapius del kritikos ar pns, bet tuomet tobulink anglu kalba.

DIX
2011-09-03, 22:15
Cia pirmas "mangos" puslapis? Ar jau buvo pristatyti veikejai pries tai, ar bent situacija? Nes dabar perskaitai dialoga ir pirma mintis - wth?

- You look so young.
- What is THAT supposed to mean. I was young BEFORE!!! HOW RUDE!!!

Tipo kazkoks pokemonas i zmogu pasiverte (sprendziu is kepures?..) ir bachuriukas nustebes amziumi jos? Ar tiesiog buvo vyresne ir kazkokiu budu tapo jaunesne, ir tas "I was young before (too?)!" tiesiog charakterio bruozas..? Nors jei tame sakiny sakysime, kad klaidos nera, tai gaunasi, kad ji dbr tapo vyresne.. :lol:
Apibendrinus - jei tai pirmas puslapis, tai kazka pakoreguot istorijos atzvilgiu reiktu. Jeigu ne, tai belieka tiketis, kad kontekste sis dialogas atrodo protingai. ;)

Airiz
2011-09-03, 22:57
GUGLZ

Pridėti?
Išmokti piešti.
Atsižvelgti?
Į savo piešimo "skillsus"
Kurių nėra.
Svajoti?
Išmokti lietuvių gramatikos.
Išmokti?
Nekurti gijų dėl tokio ... "meno"

Bardakas
2011-09-04, 13:17
Nemačiau reikalo Guglz (http://www.animezona.net/forum/members/10731-Guglz) temai egzistuoti tad perkėliau prie kitų vieno puslapio mangų gijos. Kodėl? Tai yra tik vienas puslapis prastos kokybės mangos, nėra nei istorijos, nei veikėjų aiškumo, nei atidirbto piešimo, nėra netgi garantijos, kad tai bus tęsiama, tad čia puiki vieta buvo nuo pat pradžių keliauti tai temai.

Guglz
2011-09-04, 15:27
Nemačiau reikalo Guglz (http://www.animezona.net/forum/members/10731-Guglz) temai egzistuoti tad perkėliau prie kitų vieno puslapio mangų gijos. Kodėl? Tai yra tik vienas puslapis prastos kokybės mangos, nėra nei istorijos, nei veikėjų aiškumo, nei atidirbto piešimo, nėra netgi garantijos, kad tai bus tęsiama, tad čia puiki vieta buvo nuo pat pradžių keliauti tai temai.

Episode 1 jau senai yra tik ce tikrai nekelsiu nes izulumas tai ziaurus.... Yra daug prastesniu darbu nei mano nereike ce izeidinet kad nera kurybos...

Bardakas
2011-09-04, 15:46
Episode 1 jau senai yra tik ce tikrai nekelsiu nes izulumas tai ziaurus.... Yra daug prastesniu darbu nei mano nereike ce izeidinet kad nera kurybos...

Kiti žmonės dedantys darbus nekuria temų dėl vieno neaiškaus puslapio. Taip pat priima kritiką pakankamai ramiai (bent jau dauguma). Pagrindinis dalykas dėl ko gavai tiek karščio, kad sukūrei temą kai jos nebūtina buvo kurti. Kaip naujokas turėjai pasiskaityti forumo ABC, dažna problema su forumo naujokais - jie nieko neskaito. Esame tvarkinga bendruomenė.

Jei esi užtikrintas savo manga, dėk ją čia, pažiūrėsim kas per istorija, nes be to, kad nė vienas peržiūrėjęs tavo puslapį žmogus nieko nesuprato, taip pat buvo pilna anglų kalbos klaidų (kodėl lietuviai nemokantis anglų kalbos išvis ja rašo darbus?), o piešimui yra stipriai kur tobulėti. Tobulėk anglų kalboje, istorijos raiškume, bei personažų nebanalume (nes net nieko nesupratus jau atrodo, kad vyksta kažkoks cheesy pokalbis). Piešime gali pradėti nuo akademinio piešimo suvokimo ir bendros kompozicijos taisyklių. Aplinką peržvelk, ji atrodo tuščia ir neįdomi, personažai užima per daug vietos panelėse, neatrodo, kad jie egzistuotų kažkokioje istorijoje, kažkur kur kažkas vyksta.
Įžūlumas? Neįtikėtina, kad išvis galima kažkokius patarimus duoti tokiai menkai daliai mangos.

Guglz
2011-09-05, 07:44
Na vis dar nera" skillsu"? :banana:

http://img585.imageshack.us/img585/972/dhremake01.png

Reito
2011-09-05, 08:40
Guglz, nors tavęs ir nepažįstu, bet kažkodėl man gėda už tave :| Todėl abejoju ar galėsiu objektyviai pakomentuot tavo "darbus". Šiek tiek kuklumo tau tikrai nepamaišytų.

Kalbant apie tavo piešinius... Visu pirma tikrai nesupratau, kodėl kūrei dvi temas (iš kurių viena buvo prijungta prie šitos)? Juk, kaip supratau, tas puslapis su "I was young before" yra tavo "Demon Hunters" pratęsimas :|

Apie akių draskymą kiti jau užsiminė. Apie istorijos banalumą taip pat. Pabandyk į pačią įstoriją pažiūrėt iš kitos, skaitytojo pusės. Paimk ir paskaityk ją taip, lyg ne tu būtum ją sukūręs ir išvis pirmą kartą matai. Ir po to pasakyk, ar ji tikrai buvo įdomi.

Kas liečia pastarojo paveiksliuko, tai tikrai jaučiamas progresas. Tačiau vis dar ne tokio lygio, kad galima būtų vaizduoti visagaliu mangos Viešpačiu.

albasfate
2012-01-09, 21:34
Seiki visi !!! as siuo metu kuriu savo manga ir laukiu jusu ivertinimu o cia yra keletas puslapiu + yra maza problemele pirmi 5 puslapiai bus skaitomi is kaires i desine o kiti is desines i kaire tad jei kam iskils kokiu nepatogumu tai SORRY arba tiesiog gomenasai!!
nuorodo cia:
http://albasfate.deviantart.com/gallery/

Sentum
2012-01-09, 22:23
Seiki visi !!! as siuo metu kuriu savo manga ir laukiu jusu ivertinimu o cia yra kelets puslapiu + yra maza problemele pirmi 5 puslapiai bus skaitomi is kaires i desine o kiti is kaires i desine tad jei kam iskils kokiu nepatogumu tai SORRY arba tiesiog gomenasai!!
nuorodo cia:

Piešimas tai labai jau vykęs, o dėl istorijos nieko negaliu sakyti, nes ji dar per mažai išsivysčius, ateityje matysim. Dėl mangos skaitymo kažką ne taip suvėlei "pirmi 5 puslapiai bus skaitomi is kaires i desine o kiti is kaires i desine".

JY-KO-X
2012-01-10, 07:13
manau jis norejo pasakyt jog pirmi skaitomi is kaires i desine kaip iprastuose komiksuose, o jau visi kiti bus skaitomi kaip ir priklauso is desines i kaire :D :sup: Na del piesimo savitas ir idomus stilius ir gerai atrodo tik manau , kad nekiltu nesusipratimu vertetu visgi puslapiu spalva suvienodint paliekant juodai balta :D

Na o jei visgi pagal ideja skirtingam veikejui savas puslapio atspalvis tai vertetu kiek patobulint 2 puslapi kad jo spalva butu panasesne i 3. ir visgi klaida tame jog iejus i tavo deviantart profilio galerija nezinia nuo kurio pradet spaust puslapio nes visgi reikia juos numeruoti paveiksliuko pavadinime o ne jo aprasyme :D

O siap atrodo sauniai ir laukiu puslapiu daugiau :nindzeskaito:

albasfate
2012-01-11, 11:04
keletas nauju mano manga puslapiu siandien buvo ikelta ...

eliotdrag
2012-03-29, 13:06
Zodziu kuriu pirma komiksa apie vampyrus mokytojus:) nelabai sugalvoju pavadinimo ir nelabai taip nusimanau apie kuryba gal kas nors kiek paprotintumet kaip pradeti, nes turiu tik 3 puslapius...

青の狐 Ao no Kitsune
2012-03-29, 13:43
Hmmmm.... Tai jau mintį turi, matau. Nu jau šiokia tokia pradžia. Jei dar neturi padoraus scenarijaus, tai patariu apie jį gerai pagalvoti. Komikse svarbus ne vien piešimas, bet ir pati istorija, jos pateikimas. Dėl pavadinimo - jei nesugalvoji, tai ir neskubėk - vėliau ar ankščiau jis pats natūraliai atsiras.
Gerai apgalvok charakterius, veikėjų išvaizdą, jų istorijas. Kuo originalesnis ir įdomesnis personažas, tuo geriau. Nepamirš įterpti ir šiaip paprastų žmogelių, kad nebūtų visko per daug.
Jei nori viską susirašyk ant popieriaus ir vėl sakau - viską gerai apgalvok. "Iš oro" ištraukti darbai iškarto sukelia įtarimų ir yra erzinantys.

Absurdëh
2012-03-29, 16:27
青の狐 Ao no Kitsune
page 15(12-as spoileris nuo viršaus) man neatsidaro^^
manau pastebėjau rašybos klaidų.
page 26 ansver--->answer?
page 27 I'gues--->I'guess?
page 27 strarted --->started?
page 31 beautyful---> beautiful?

青の狐 Ao no Kitsune
2012-03-29, 17:23
Viskas sutvarkyta. Ačiū už kantrybę ^^

Likimo_Kalvis
2012-03-29, 21:38
o kur 6 ir 28 puslapiai?

Hellsing_lover
2012-03-29, 21:42
O čia tai tikrai matosi padirbėta. Ir daug darbo įdėta ir stengtasi kuo labiau priartėti prie "autentiško" skaitymo :) Tikrai nustebino, sakyčiau. Džiugu matyti :)

JY-KO-X
2012-04-02, 06:32
http://mano-manga.sixserve.net/ uzsuk ir uzsiregistruok saite kiek veliau kai surinksiu daugiau lankytoju galesiu pamokyt kaip ir nuo ko pradeti kurti manga ar komiksus .

eliotdrag
2012-04-02, 09:25
Hmmmm.... Tai jau mintį turi, matau. Nu jau šiokia tokia pradžia. Jei dar neturi padoraus scenarijaus, tai patariu apie jį gerai pagalvoti. Komikse svarbus ne vien piešimas, bet ir pati istorija, jos pateikimas. Dėl pavadinimo - jei nesugalvoji, tai ir neskubėk - vėliau ar ankščiau jis pats natūraliai atsiras.
Gerai apgalvok charakterius, veikėjų išvaizdą, jų istorijas. Kuo originalesnis ir įdomesnis personažas, tuo geriau. Nepamirš įterpti ir šiaip paprastų žmogelių, kad nebūtų visko per daug.
Jei nori viską susirašyk ant popieriaus ir vėl sakau - viską gerai apgalvok. "Iš oro" ištraukti darbai iškarto sukelia įtarimų ir yra erzinantys.

http://mano-manga.sixserve.net/ uzsuk ir uzsiregistruok saite kiek veliau kai surinksiu daugiau lankytoju galesiu pamokyt kaip ir nuo ko pradeti kurti manga ar komiksus .
esme ta kad kaip ir sugalvojau kazka naujo, bet as piesiu ant popieriaus (sasiuvinyje ), tad labai reikia vengti trinimu. Ir patyriau beda su judesiais, jei juos pavyktu padaryti tada galeciau padaryti daugiau kadru nei paprastai. pacioje pradzioje, gal nuskambes kvailai, bet as susikeliau man ga kuno bei veido daliu nuotrauku i lieciama telefona ir bandydavau kurti siektiek improvizuojant. veido bruozus jau moku bet visa kita dar veliasi...:neisitiki

eliotdrag
2012-04-02, 09:29
matot as sakyciau piesia graziai, nes palyginus su mano kuryba tai cetiesiog perfecto, ce gal neytema bet gal zinot kokiu geresniu manga kurimo programu ?:cat11:

青の狐 Ao no Kitsune
2012-04-02, 11:07
As pvz naudoju manga studio ex. Kiek esu megines, tai geriausia programa. Net jei ir piesi su ranka, gali nuskenuoti ir ikelti, labai lengvai ideti teksta ir tonus, tik visiskam zaliukui gali tekti nemazai tutorial praziureti (arba paklausti manes ^^). Kad ant lapo piesi tai ne problema. As ta pati darau. Sakai improvizuoji kopindamas kitu darbus? Sveikiontinas dalykas. Dar ir dabar as darau ta pati, nes nesu koks genijus. Jei piesi i sasiuvini ir bijai trinimu, tai naudok labai kieta piestuka ir spausk ji tik vos vos. Lengviau issitrins, arba keisk popieriu i glotnesni. Judesius gali trejopai daryti: jei moki ir gali daryk is naturos, bandyk kopijuoti kitu darbus arba naudok leles metoda (is pradziu pies zmogu is pagaliuku arba panasiai kaip lele is sumautu detaliu ir apaugink mesa bei rubais)

eliotdrag
2012-04-02, 17:52
kaip musu dailes mokytoja sneki :D as ta manga ex sstudio bandziau piest bet ten Š gaunas nu nebent primest tuos snekejimus, bet tai kad as is karto pripiesiau juos... bet laimei kad galiu nesunkiai istrinti, sakykim piesiu ant sasiuvinio lapo ar man langeliai bei visa kita nuskenavus nesimatys?, ir ar man nukopijuos viska ar nereikes istraukti sasiuvinio lapu is pacio sasiuvinio?:confused:

Hellsing_lover
2012-04-02, 18:08
kaip musu dailes mokytoja sneki :D as ta manga ex sstudio bandziau piest bet ten Š gaunas nu nebent primest tuos snekejimus, bet tai kad as is karto pripiesiau juos... bet laimei kad galiu nesunkiai istrinti, sakykim piesiu ant sasiuvinio lapo ar man langeliai bei visa kita nuskenavus nesimatys?, ir ar man nukopijuos viska ar nereikes istraukti sasiuvinio lapu is pacio sasiuvinio?:confused:
Nuskanavus matosi viskas :)
Šiaip, įdomu man pasidarė, kodėl pieši ant languoto sąsiuvinio? Kol dar nevėlu, siūlau mesti šitą įprotį ir piešti ant normalaus popieriaus lapo (jei langeliai tau padeda proporcijas laikyti, tada piešdamas pasidėk po apačią sąsiuvinį languotą, kad matytum langelius). Jei nori išvengti trynimo, tai rekomenduoju sunkias pozas ir pan. pirma pasipraktikuoti atskirai, o kai išeis - perpiešti į mangai skirtą lapą - tada jau geriau jausi kaip ir ką piešti.

eliotdrag
2012-04-02, 19:47
okey. Tai va kas gavos sakau kaip [COLOR="#800000"]megejui[COLOR="#000000"] visai neblogai bet jusu nuomone kolkas man svarbiausia :) Kazkas susikniso neina nuotrauku pakeist pozocijos tad pasikeiskit patys jei galesi asiku... Jei noresit kokio kadro ryskiau sakykit nuvogsiu tevuko fotika nes su tel prasta kokybe... :neisitiki
http://www.part.lt/img/e5bd8009bb8469f03dde87c9ce033fa169.jpg (http://www.part.lt/perziura/e5bd8009bb8469f03dde87c9ce033fa169.jpg)
http://www.part.lt/img/7b4c013bf90cc769cd9e8fae9822de2b844.jpg (http://www.part.lt/perziura/7b4c013bf90cc769cd9e8fae9822de2b844.jpg)
http://www.part.lt/img/0763e5408e344c3939c40336a3154231507.jpg (http://www.part.lt/perziura/0763e5408e344c3939c40336a3154231507.jpg)
http://www.part.lt/img/71deed70f2f774f3b84fc8d2c00d5ce3365.jpg (http://www.part.lt/perziura/71deed70f2f774f3b84fc8d2c00d5ce3365.jpg)
http://www.part.lt/img/d9d1a7debd97bc1c75035c127c69e13f14.jpg (http://www.part.lt/perziura/d9d1a7debd97bc1c75035c127c69e13f14.jpg)
http://www.part.lt/img/5952a901d89a4486c116bdf2552f838b236.jpg (http://www.part.lt/perziura/5952a901d89a4486c116bdf2552f838b236.jpg)
Zodziu greit tureciau gauti skanuota varionta tai visi zodziai bus tvarkoi ir su manga studio EX... Tai ce tik tai ka padariau labai prastu variantu... :neisitiki

wajietaus
2012-04-03, 13:11
nu ir nurautas tu ciuvelis :D (I geraja puse :D)
Keista istorija, bet efekta paliko - uzsimaniau parukyti :)

eliotdrag
2012-04-04, 18:37
sry ryt skan gausiu biski geriau atrodys :(

JY-KO-X
2012-04-04, 23:35
eliotdrag

zinai kas keista jog as niekur nerandu kur tavo darbus paziet o tiek daug kalbi :)

eliotdrag
2012-04-11, 13:41
uzknisa tas tevas neduoda prie pc tai as dabar galesiu parodyt nes pas kaimyne gavau sakan tai as ir i mesiu po kokiu 3 valandu... :neisitiki dar pora piesiniu skanu imesiu bet sutvarkysiu tik veliau nes laiko ner ...

eliotdrag
2012-04-11, 19:53
Nekreipkit demesio nesamone ce biski bet tik dar pradedu...:(
http://www.part.lt/img/de393f18781879d73bba07de74067a67661.jpg (http://www.part.lt/perziura/de393f18781879d73bba07de74067a67661.jpg)
http://www.part.lt/img/f528bbe33cc9e2abd36cf55bb476fa3d643.jpg (http://www.part.lt/perziura/f528bbe33cc9e2abd36cf55bb476fa3d643.jpg)
http://www.part.lt/img/ed0a31bf8198a477415206217f8c8d3c650.jpg (http://www.part.lt/perziura/ed0a31bf8198a477415206217f8c8d3c650.jpg)
http://www.part.lt/img/65905e92ba96453435c2a86e7360abc9713.jpg (http://www.part.lt/perziura/65905e92ba96453435c2a86e7360abc9713.jpg)
http://www.part.lt/img/10105a83df21ad3f35b196a0b915a707123.jpg (http://www.part.lt/perziura/10105a83df21ad3f35b196a0b915a707123.jpg)
http://www.part.lt/img/093efc028736ff31a0a28d90bc95be87415.jpg (http://www.part.lt/perziura/093efc028736ff31a0a28d90bc95be87415.jpg)
O ce seip per pamokas pakeverzojau... :)
http://www.part.lt/img/b8f72be97af4548fbacd346a3b5a350d446.jpg (http://www.part.lt/perziura/b8f72be97af4548fbacd346a3b5a350d446.jpg)
Tik dabar pamaciau akys kiek zvairos mergikei su dantukais:haha:
http://www.part.lt/img/fed92d9539c469c1df11bb41e4684de934.jpg (http://www.part.lt/perziura/fed92d9539c469c1df11bb41e4684de934.jpg)

Absurdëh
2012-04-11, 20:24
http://img109.imageshack.us/img109/6653/fry1.pngNieko nesimato!

Likimo_Kalvis
2012-04-12, 13:40
Tikriausiai man reikės pabūt baisiu žmogum ir pasakyt, jog tai peckelionė. Pripažinkim, jog tai eskizas ir tuomet neils ginčų. Ir mano patarimas būtų apgalvoti teksto laukus prieš juos darant ir pasistengt, kad nebūtų keliama per brūkšnelį. Ir žinoma, įkelti taip, kad būtų viskas perskaitoma.

P.s. šiaip piešiniai keliami į kitas gijas.

RayYuka
2012-04-12, 13:48
Eliotdrag, pirmiausia įdėk visiems išskaitoma, matoma forma...~~

eliotdrag
2012-04-12, 14:21
nu kokia nors gera ikelima kur jas kelt galima pasakykit nes as tik part.lt zinauy daugiau jokiu:cry:

mattusha
2012-04-12, 14:53
http://photobucket.com/ arba http://www.imagebam.com šeip daug kur gali talpint.

Liadan
2012-04-26, 12:29
Nusprendžiau ir aš pasidalinti kūryba. Tai mano 2010 metų darbas Now Japan mangos konkursui.

http://img2.smackjeeves.com/images/uploaded/comics/9/1/9141aa841YjbE.jpg

Skaityt iš kairės į dešinę.
http://autostopas.smackjeeves.com/comics/1100874/page-1/

Žinau, kad trūksta šešėliavimo, tiesiog nespėjau tada pridėt. O šiaip, kritika visada laukiama, gal kokie piešimo elementai kliūna, gal rašymas vietomis "šlubuoja" :D

Akise Aru
2013-08-13, 23:04
Man tikrai patiko piešimo stilius. Ideja ir seseliavimas ^ ^.

Tiesa kai kur israiskos parodytos nelabai itikinamai, bet tikrai patiko.
Pati istorija nice.
Fonas labai gerai nupiestas tad neatkreipus demesi galima isvelgti kad siuo atveju fonas uzgozia klaidas ir jos kaip ir nublanksta - tai tikrai nuostabu
Esu cia naujas saite padarėlis ir tikiuosi ismokti piesti manga stiliumi ir bandysiu kurti manga irgi.

CemyCemy
2013-08-14, 09:52
Wow O.o patį piešimą tai reikėtų labai tvarkyti, bet įspūdis vis tiek labai geras :) O pieši su kompiuteriu?Gražus efektai uždėti labai.

青の狐 Ao no Kitsune
2014-01-16, 19:55
Del piesimo sutinku, bet viskas ateina su patirtim (ko man dar manu truksta) :D Sita manga buvo piesta su juodu pitografu, tada nuskenuota ir pabaigta tvarkyti per MangaStudio.

Deadguybeer
2016-03-31, 14:04
Sveiki gerieji zmones is interneto :)
Norejau pasidalinti su jumis savo webcomic/manga (vadinkit kaip norit, gale dienos vistiek taspats tik kitu pavadinimu :D )
Komiksas/manga, vadinasi "Anna Ackbar".
Trumpai apibudinant, tai comedy/random istorija apie paaugle mergina vardu Anna, kuria persekioja teroristai ir nori ant jos numesti atomine bomba. Yep :D
Nes kiek man yra zinoma, nedaug komiksu yra su atomine bomba. Tad pagalvojau jei jau darysiu viena, tai jame butinai nuke tures but ideta.
Puslapius stengiuosi ikelineti kasdien :)
Komiksas ikeltas i populiaria svetaine "deviantart". Jeigu kas nors vistik noretumete paziuret, nuoroda pateikiu zemiau:
http://deadguybeer.deviantart.com/gallery/45912900/Anna-Ackbar-1st-chapter?offset=24