PDA

Žiūrėti pilną versiją : Labiausiai jūsų nekenčiamas anime/manga veikėjas ir kodėl?

Puslapiai : [1] 2

SaimonasSako
2009-03-23, 19:39
Koks veikejas jus labiausiai uzknisa, nervina, erzina ar kitaip gadina nuotaika?

Asmeniskai mane labiausiai uzknise veikejai tai:
Suzaku (code geass)
taip ir nesupratau kaip jis ten zudydamas savo tautiecius ir atimdamas is ju galimybe kovoti del laisves, "bande jiems padeti". Galetu sukurti ova kur jis suserga ir pakrato kanopas!
Sakura (naruto) nieko nesugeba, amzinai del visko kaltina vargsha naruta. Shipudene dar pakenciama...
Visi is inuyasha... Apie ta "sutve" net nezinau ka pasakyt, vienintelis siektiek ydomus personazas, tas istvirkes budistas-kunigas.

amidau
2009-03-23, 19:43
Pateik argumentus, o ne tik tuščiai pavardink, nes tokia tema sukels čia bereikalingus ginčus, kuris prives prie dar didesnio floodo.

Sloth
2009-03-23, 19:45
Hmmmz, kartais nebuvo tokios gijos anksčiau? Anyway, mane labiausiai kniso School Days main charas, kurio vardo nepamenu, manau visi supranta, kodėl man jis nepatiko. Antrą vietą dalintūsi Ikari Shinji, dėl savo nuolatinio verkšlenimo Ir Asuka Langley, su savo aš kiečiausia, aš geriausia style. Abu personažai iš NGE. Daugiau knisančių veikėjų nepamenu.

Aivaras
2009-03-23, 19:46
Bokura ga Ita pagrindinė veikėja.Kažkokia cyplė, nervina tokios mane :s

Izzo
2009-03-23, 19:50
Sasuke (Naruto). Duh. Manau argumentų nereik.
Maka (Soul Eater) - kvaila spygaujanti mergaitė.
Soul Evans ten kažkoks (Soul Eater) - silpnas, fanservisiškas ir gan debiliškas personažas.
Lavi (DGM) - visiškai nereikalingas personažas

Horkis
2009-03-23, 20:00
Sasuke, Sakura, GOKAS ( DBZ ir Ypac GT, kai buvo mazas dar visai nieko buvo...), visokie pokemoanai ir kiti gyvunai.....

Spirit of Nightmare
2009-03-23, 20:08
Suzaku (Code Geass) - Nu į pabaigą gal ne taip nervino, bet šiaip motiną dėl valdžios parduotų... :mad:
Light Yagami (Death Note) - Žiūrėti Suzaku
Musubi (Sekirei) - Nepatiko man tiesiog ji - vaikiška labai ar dar kažkas, nu nežinau :D
Kurokami main charas - nepažįstu aš jo visiškai, nes dropinau šitą anime iškart po pirmo epizodo. Būtent dėl jo ir mečiau, negalėjau pakęst, kai jis nieko nedarė, kai prie jo akių merginą daužė :mad: :mad:

Evil_of_Darknesz
2009-03-23, 20:33
:mad: Kohinata Hayami is H2O, nes ji tupa ir nesugeba pasipriesinti...
Shimada Kanbei is Samurai 7, perdaug kieta ji padare, tik vienas zmogus gali buti toks kietas, tai Alucard'as :)
Holland is Eureka 7, as suprantu, kad vaikam reikia duoti i kaili, bet kaip jis elgesi su Renton'u, tai cia jau apsurdas :) :mad:

Derogatory`
2009-03-23, 21:01
Heh, taip...
Pirmiausiai Sasuke (Naruto) - geez, kam gali patikti tas egoistas emo vaikis? Jis net negražus. :cat3:
Kuran Kaname (Vampire Knight) - labai jau perdėtai aristokratiškas, dirbtinai emocionalus ir švelnus. Vienu žodžiu, per daug kokčiai saldus. Ir man jo egoistiški poelgiai nepatiko.
Orihime (Bleach) - daug verkiantis, verkšlenantis personažas, kuris dar ir nuomonės neturi.
Esther (Trinity Blood) - plepi, erzinanti, nenuovoki persona.
O šiaip man dažniausiai veikėjai patinka, mat jie būna skirtingi, unikalūs, įvairiai vaizduojami bei kitoniškai elgiasi tam tikrose situacijose.

Akina
2009-03-24, 11:20
kolkas sugalvoju tik si personaza: Szayel Aporro Grantz is Bleach http://tbn1.google.com/images?q=tbn:-UPZOfhMyXAQRM:http://www.bleachanimeguide.com/wp-content/uploads/2008/10/aporro_grantz-150x112.jpg
gal dvi serijas be perstojo kalbejo apie ora, "lauzydamas" Ishida ir Renji, kai kiti kovesi kaip reikia.

despair
2009-03-24, 11:42
Na tikriausiai labiausiai nekenciu Suzaku is Code Geass. As jo apskritai nesuprantu. Jis kazkoks neapsiprendes veikejas, nezino uz ka kovoja. Kiekviena karta jis sugadindavo geriausius anime momentus.

Stash
2009-03-24, 13:19
Raki (Claymore) - Bevertis, verkslianantis character'is. Ypac sunervino jisai paskutineje kova kai Clare su Priscilla kovesi, kaip jisai visa ending'a susiko, tai ne tas zodis.
Marina Ismail (Mobile Suit Gundam 00) - nors ir norai jos yra geranoriski ir teisingi, bet jos visur kisimasis mane tiesiog neigiamai paveike.Na, o galiausiai pasirode, kad jinai yra, tiesiog, dar vienas bevertis character'is su erzinanciu charakteriu. Na ir labiausiai sunervino, kai del jos kaltes Setsuna nesugebejo smogti Ali Al-Saachez baigiamojo smugio.

Mao
2009-03-24, 13:54
Sasugay (naruto) nevykėlis ėmo fagas
Suzaku (code geass) viską pastoviai gadino
VISI VEIKĖJAI (school days)
Raki (Claymore) - kaip jau kažkas sakė, sugadino endingą.
Naru (love hina) - durnė, ką čia bepridėjus. VISAD tą vargšą kankino kaip
Asuka (NGE) - fyfa-slut

aš kupinas neapykantos žmogus, bet iš geros nuotaikos tingiu toliau galvot.

Smart
2009-03-24, 14:47
Pats Naruto,kodel toks snarglius pagrindinis veikejas...Zinau cia visi snargliai svajoja,kad jie taps galingiausi,todel jiems taip patinka ziuret...

setas
2009-03-24, 16:24
ammm is School Rumble ta pagrindine veikeja maza ir kvaila ji man taip per nervus grojo kad i ja net ziuret negalejau tupa tarp tupapiausiu veikeju kokiu esu mtes :D
ir is school days tas pagrindinis mergisius bjaurus jis man.
kitu neatsimenu arba nenoriu atsimint :D

silveris
2009-03-24, 17:37
Pries viena veikeja nesu nusistates, bet labai man nepatinka tokie, kurie tempa guma, verkslena, daug masto, o nieko nedaro. Dabar tai puikus pavyzdziai butu: Maka is Soul Eater, Ippo is Hajime no ippo

Miyata
2009-03-24, 17:54
Pries viena veikeja nesu nusistates, bet labai man nepatinka tokie, kurie tempa guma, verkslena, daug masto, o nieko nedaro. Dabar tai puikus pavyzdziai butu: Maka is Soul Eater, Ippo is Hajime no ippo

Drisciau papriestarauti, kad ippo nieko nedaro, verkslena, tempia guma... Jis niekada neverksleno o atvirksciai buvo laimingas kovodamas, ir lauke nesulauke kitos kovos. Nesvarbu pries ka jis kovotu. Jis atvirksciai, buvo laimingas kovodamas pries stipresnius, ir norejo ko greiciau kovoti o ne tempe guma. Ir jis visada treniruojasi, ir tampa zymiai stipresnis nuo paskutines kovos, taigi negali pasakyt kad nieko nedaro, verkslena ir tempia guma. Todel kad atvirksciai, jis labai laukia kovu, treniruojasi ir patobuleja vos ne dvygubai nuo praeitos kovos. Ir kas cia blogo kad veikejas daug masto? Ir mano manimu, Ippo yra kito tipo zmogus, nemastantis daug. Visada kovoja be strategijos, bent jau pats nieko nesugalvoja, o uz ji sugalvoja treneris.

sek0ne
2009-03-24, 17:55
excalibur is soul eater

epas
2009-03-24, 18:02
visu loli tipo veikeju, jau tokie sweet, kad negaliu i juos ziuret...

Izzo
2009-03-24, 18:08
Drisciau papriestarauti, kad ippo nieko nedaro, verkslena, tempia guma... Jis niekada neverksleno o atvirksciai buvo laimingas kovodamas, ir lauke nesulauke kitos kovos. Nesvarbu pries ka jis kovotu. Jis atvirksciai, buvo laimingas kovodamas pries stipresnius, ir norejo ko greiciau kovoti o ne tempe guma. Ir jis visada treniruojasi, ir tampa zymiai stipresnis nuo paskutines kovos, taigi negali pasakyt kad nieko nedaro, verkslena ir tempia guma. Todel kad atvirksciai, jis labai laukia kovu, treniruojasi ir patobuleja vos ne dvygubai nuo praeitos kovos. Ir kas cia blogo kad veikejas daug masto? Ir mano manimu, Ippo yra kito tipo zmogus, nemastantis daug. Visada kovoja be strategijos, bent jau pats nieko nesugalvoja, o uz ji sugalvoja treneris.

Pritariu. Maka tikrai ka.lė, bet tik jau ne Ippo. Jis visą laik laukia kiekvienos kovos su didžiausiu jauduliu. Nemačiau nė kart jokio tempimo, gal tik būna kartais, kad kai nori jog greičiau būtų kova, bet rodo pasirengimą, bet tai natūralu, o tą tempimą pats žiūrovas susikuria.

O šiaip Miyata suklydai, Ippo ir pats kartais galvoja, kaip pvz Dempsy Roll išrado. Jis tą judesį pats sugalvojo, nežinojo, kad toks jau egzistuoja.

Tiesa, dar bišų negaliu pakęst, jau tokie fegotai. :)

Miyata
2009-03-24, 18:11
O šiaip Miyata suklydai, Ippo ir pats kartais galvoja, kaip pvz Dempsy Roll išrado. Jis tą judesį pats sugalvojo, nežinojo, kad toks jau egzistuoja.

Taip, bet turejau omeny, kad jis dienomis nesedi ir negalvoja plano ar gudrybiu kokiu nors. Jis treniruojasi, ir tuo paciu jam iseina judesiai, ar technika kokia nors, kuri pades iveikti priesininka.

Semashke
2009-03-24, 18:25
Man tai Sasuke (Naruto), visada uzsisikes del nezinia ko ir prie visu kabinejasi -_-;
Suzaku Kururugi (Code Geass) visada nezinia atsiranda is kur ir nekviestas visu (eilini karta) uzpakalius isspardo (per daznai ir daros nebeidomu) xD

Izzo
2009-03-24, 18:41
Taip, bet turejau omeny, kad jis dienomis nesedi ir negalvoja plano ar gudrybiu kokiu nors. Jis treniruojasi, ir tuo paciu jam iseina judesiai, ar technika kokia nors, kuri pades iveikti priesininka.

O kaip kai su Date kovojo? Gi sėdėjo ir galvojo kaip pro Corck Screw praeit :) jei neklystu

Akina
2009-03-24, 18:41
ammm is School Rumble ta pagrindine veikeja maza ir kvaila ji man taip per nervus grojo kad i ja net ziuret negalejau tupa tarp tupapiausiu veikeju kokiu esu mtes :D

va va mane irgi Tenma nervino, bet ne taip stipriai kaip tave :) tokia kvaila, kaip jai nedaeina paprasciausi dalykai :sick:

Narya
2009-03-24, 20:40
Is Code Geass - Euphemia. Dieve padek kokia netikus. Daug cypia, nieko nesugeba ir dar jos plaukai roziniai.:huh:
Suzaku kazkaip ant ribos. Jo "taikos" suvokimas yra mazu maziausiai "idomus", o siekimo budai dar "idomesni". Kita vertus tai savo isitikinimu laikosi tvirtai. Bet jo firminis "iskrisiu paskutine minute ir visa sujauksiu" tikrai nervuoja.
Is Death Note - Misa. Puikus pavyzdys kaip jokiai save gerbianciai mot. g. atsovei nereiktu elgtis. Vienintelis dalykas del kurio ziuredama anime nepaleidau i ja plytos, buvo tas, kad buvo gaila kompiuterio.
Near - per daug greit, per daug lengvai ir per daug neidomiai jis sugavo ta Kira. Ir seip kazkoks jis biski meme.
Is Naruto - Sakura pirmoj daly. Beveik tas pats kaip Euphemia^ . Tiksliau lygiai tas pats. Tik dar pridekim kad ji ir fangirl. :hmm:

Derogatory`
2009-03-24, 21:19
Vienintelis dalykas del kurio ziuredama anime nepaleidau i ja plytos, buvo tas, kad buvo gaila kompiuterio.
Near - per daug greit, per daug lenvai ir per daug neidomiai jis sugavo ta Kira. Ir seip kazkoks jis biski meme.

Mažieji genijai neturėtų būti greitos reakcijos žmonės. Mat Near yra tipiškas intravertas. Aš taip manau. :>

Narya
2009-03-24, 21:28
Mažieji genijai neturėtų būti greitos reakcijos žmonės. Mat Near yra tipiškas intravertas. Aš taip manau. :>
galbut, nesiginciju. tiesiog man jo charakteris nepatinka, juk cia tik mano nuomone :]

Derogatory`
2009-03-24, 21:59
Ale, pastebėjau, kad daug kam jis nepatiko... O man kaip tik jis, Near ir Matsuda, labiausiai įsiminė iš Death Note. ;]

Taip pat, papildysiu nemėgstamųjų veikėjų sąrašą:
Luke Fon Fabre (Tales of the Abyss) - labai nenuovokus, egoistiškas, beviltiškas veikėjas. Visada failinantis ir bandantis pagerinti situaciją, ir vėl failinantis.
Misa (Death Note) - just stupid blond one...
Aizen Sousuke (Bleach) - vėl saldumo ir ale gudrumo įsikūnijimas, ir šiaip klaikiai atrodantis veikėjas.
Hinamori (Bleach) - kažkokia perdėtai sentimentali mergaitė, daug verkianti dėl savo akiniuoto gerojo princo.
Shiki Tohno (Shingetsutan Tsukihime) - neapsisprendęs, dvejojantis, vis apgailestaujantis vaikis, boring one.

civer
2009-03-24, 23:12
Turbut Narutardas su savo main character jutsu nors Vash is trigun nelabai atsilieka, apskritai negaliu pakest visu tokiu holier-than-thou

SaimonasSako
2009-03-25, 09:09
Turbut Narutardas su savo main character jutsu nors Vash is trigun nelabai atsilieka, apskritai negaliu pakest visu tokiu holier-than-thou

tiksliai kaip as galejau Vash'a pamirst... Net nz kodel anime ta ziurejau, cia matyt pirmo cosplayaus poveikis buvo:D

krapija
2009-03-25, 09:37
Nors iš per daug populiarių anime, bet nieko nekenčiu labiau už sasukę, orochimaru ir friezą :D

silveris
2009-03-25, 14:53

Nesakyk kad jis visa laika treniruojas, na taip, bet tikrai serijoje daug vietos uzima tos jo 'jausmu audros' galvoj. Ypac kai Date kovojo del cempiono titulo, tikra manau perdetai Ippo pergyveno del jo.

Sharp_katana
2009-03-25, 14:57
Ok... Kiek pamenu, tai labiausiai nervino Yuuki iš VK.. Cypianti, šlaiužiojanti... Fui..:cat15:
Toliau VISI ,,Shining Trears X Wind" anime veikėjai. Nemačiau nei vieno normalaus..

tenchi
2009-03-25, 15:53
Light'as arba kitaip dar Kira is Death Note

Miyata
2009-03-25, 16:25
Nesakyk kad jis visa laika treniruojas, na taip, bet tikrai serijoje daug vietos uzima tos jo 'jausmu audros' galvoj. Ypac kai Date kovojo del cempiono titulo, tikra manau perdetai Ippo pergyveno del jo.

As ir nesakiau kad jis visa laika treniruojasi, bet nesedi ir nelaukia, jai biski pamasto, tai nejau cia labai blogai? O del Date, tai ten buvo toks humoras, kurio tu nesupratai.

Blizzard
2009-03-25, 16:59
Misa is death note

atspindi vakarietiska blondines ivaizdi :D

Yuffie
2009-03-25, 18:19
1. Maka (Soul Eater) Pritarsiu - tikrai daug spygaujanti mergaitė.
2.Yuuki (Vampire Knight) Irgi tokia laabai judri. Mano nuomone jos būdas , įkyrumas kiek pakenkė animui. Kiek jau užknisus man buvo (nepykit už mano tokią kritišką nuomone :cat2:)
3. Ir iš senų laikų prisimenant tai SailorMoon xD Ten man jau tikrai nepatiko.
Aišku galėčiau pasakyt, kad man daug kas iš Soul Eater nepatiko. Kaažkokie keisti jie man pasirodė. Tas pats Death Kid su savo tuo simetriškumu.

Sagė Lal
2009-03-31, 18:22
Dar keli nekenciamieji:
Misa (Death Note) - turbut del sitos ... ir nebaigiau ziuret Death Note. Ji tikriausiai vienintele tokia erzinanti (svelniai tariant);
Sakura (Naruto) - na ji spejo atsibosti dar pirmose serijose. Jos verkslenimai ir seilejimaisi del sasuke(kuris tikrai ne geresnis). shippuuden ji jau rimtesne todel ne taip 'skauda' ziurint.
Main characters from Vampire Knight- Zero, Yuuki, Kaname- 'nepakartojama' trijule. Drama queens, baisu ziuret, o jie dar ir main characters!
Papa to kiss in the dark- SIAUBAS. Ziurejau, kad suprasciau ko tos merginos leipsta del yaoi. Bet berniukas kuris nesileidzia prievartaujamas nes jy prievartaus ne jo tetis!!!!!!!... :cat9:

SinEater
2009-03-31, 18:59
Misa (death note) Kas gali būti blogiau už šita cypiančia blondinę?
Narutas (naruto) Kvailas vaikas daugelyje anime pagrindiniai veikėjai būtent tokie dundukai.
Sakura (naruto) sitos tikrai negalėjau praleist... dar viena cypianti niekam tikusi mergiotė.
Hubb (wolf's rain) silpnas žmogysta kuris visą vaizdą gadino ;D
Kaip ir viskas.

destiny
2009-04-04, 14:16
Misa is DN nes mm... nes toks jausmas, kad sukurta pagal anigdotus apie blondines :D
Is "Vampire knight" mokyklos direktorius(neatsimenu vardo) nes labai jau kvailai atrodo...

dojitoku
2009-05-22, 10:27
Aizen Sousuke (bleach)
Niekada negalvojau, kad Nupieštas veikėjas gali taip erzinti.
Taip pat Gin ichimaru... (bleach)
Jis mane ypač erzino, bet buvo neįprastai įdomus ir charizmatiškas, šaltas ir.. ypač ironiškas.

enjutsu
2009-05-22, 11:16
Suzaku (Code Geass) - Nu į pabaigą gal ne taip nervino, bet šiaip motiną dėl valdžios parduotų... :mad:
Light Yagami (Death Note) - Žiūrėti Suzaku
Musubi (Sekirei) - Nepatiko man tiesiog ji - vaikiška labai ar dar kažkas, nu nežinau :D
Kurokami main charas - nepažįstu aš jo visiškai, nes dropinau šitą anime iškart po pirmo epizodo. Būtent dėl jo ir mečiau, negalėjau pakęst, kai jis nieko nedarė, kai prie jo akių merginą daužė :mad: :mad:

tu labai suklydai dėl kurokami, pradžioje tas pagrindinis veikėjas buvo gan subinė ,bet laikui bėgant jis tapo geresniu, labiau pakenčiamu ir maždaug virš vidurio visai neblogu, suklydai kad metei

karolisvis
2009-05-22, 12:08
I hate!!! I hate!!! I hate!!!! I hate nothing! Visi herojai man atrodo savo vietose nieks nenervino(na nebent neprisimenu ^^)

rock-san
2009-05-22, 12:29
seip yra tik keli veikejai kurie mane erzina pirma vieta uzima Luiza "zero" is Zero no tsukaima, jos charakteris makes me wana hit her ;DD ji labai primena mano sese su kuria as ir taip nesutariu ;DD, plius she's flat xD

Eluned
2009-05-23, 13:28
Ale daug tokiu pas mane prisikaupe...
Kaip daugumos Misa is Death Note
Tas žmogpalaikis iš D.Gray-Man (neatsimenu vardo, nu tas kur laivo įguloj buvo, o paskui kažkokių galių igavo X/)
Lenalee Lee is D.Gray-Man kažkokia lope pasirodė
Beveik visi is VK - tupas anime, tupi veikėjai (nu kas per vampyrai :mad:)
Ta tūpa hollow mergaitė su tūpom kasytėm is Bleach - per daug vaidinanti kažką, ir šeip erzinantis personažas :hmm:
Aoyama-kun (Tokyo mew mew) - jetau koks baisus charas, o ta merga taip uzknisanciai el jo svaigo X|
Liusi (elfen lied) - del jos po pirmo epo dropinau anime

Daugiau dabar neprisimenu, bet manau sąrašas pasipildys :/

Death note
2009-05-23, 23:07
Rock Lee iš (Naruto). Labai įkyrus personažas kuris su per daug vešliais antakiais ir šokinėjantis visur aplinkui shippuden serijose jis dar labiau įkyri }: [
Fantomas iš (Blood +) veikėjas kuris užknisa savo elgesiu ir tuščiomis kalbomis kurios įterpiamos vidurį veiksmo.
Misa Misa iš (Death note) be komentarų tiesiog baisu.
(Shugo Chara) visi išskyrus Ikuto. Užtenka pažiūrėt to anime 3 serijas ir daugiau nė pagalvot nenorėsit.

V-chan
2009-05-27, 16:34
Na man seip niekas per daug is veikeju netrukdo, bet kai prisimenu is Air Gear ta stora toki, su kvaila sukuosena ir storom lupom, negana to, kad vazineja rieduti uzsimoves ant galvos ir sukiojas slyksciai apie merginas, tai net nupurto :sick:

Mahiko
2009-05-27, 17:03
Naruto - Failure numbah 1.OMGZ I HAZ WILL OF FRIENDZSHIPZ NOW NOTHING CAN HURTZ ME EVEN IF MAI HEAD WILL BE TORN OFF IMA IMMORTAL :mad:
Sasuke - I WILL AVENGE bla bla bla... Emo kid...
Vp - nieko kito kaip nu ...WTF?... neiseina parasyt...
Misa - Noriu Directors cut be jos.Nes nu tokia Tupa mergina kad jezau jezau
Suzaku - Plx Ova where he dies.Nezino ka daro uz ka kariauja ko nori o dar tas jo visu reikalu sikimas kaip visalaik visa anime gadino :>
School Days Main char bernas - TA SALDI PABAIGA PADARE TA ANIME TIESIOG NUOSTABU :cat1:.O iki tol jis mane uzkniso nes nu kas per ********** ale *** **** ****** *******...
:mad::mad::mad:
Maka - paskutinis Ep buvo nu toks Fail..O dar tos makos super fist ... dar vienas naruto...
Excalibur - kai pirma karta epas isejo galvojau isprotesiu.

krapija
2009-05-27, 17:33
Kažkada postinau, tik, kad dar galima dadėt Nami ir Sanjį iš OP. nami, nežinau, vieną iš labiausiai nekenčiamų, nes ant tiek psichologiškai sugeba prišikt įgulai (aišku to neparodo, nes anime turi tikti visai auditorijai), kad galima šiek tiek pamastyt, ką ji išviso veikia tarp visos įgūlos dar neišmesta.

Rta
2009-05-29, 22:15
Na man seip niekas per daug is veikeju netrukdo, bet kai prisimenu is Air Gear ta stora toki, su kvaila sukuosena ir storom lupom, negana to, kad vazineja rieduti uzsimoves ant galvos ir sukiojas slyksciai apie merginas, tai net nupurto :sick:

Taigi jis nestoras, o raumeningas! Tai daug keičia. Labai. Nes ten riebaliukai, bet jis moka juos suformuoti į raumenį galvutinio riedučio pagalba, kas jį padaro labai atraktyviu dievuku budulinio tipo vyrukams, tačiau storos lūpos atbaido merginas - joms nepatinka konkurencija, todėl jam tik belieka aplink jas ir suktis. Jeigu rožiniai marškiniai atspindi jo sielos būseną, tai jis kada nors susivoks, kad jį traukia vyrai, o ne moterys, ir laisvalaikį leis vaivorykščių paraduose su plunksuotom ir pūkuotom trumpikėm. Viskas labai komplikuota, bet esmė tame, kad tas riedutis turi galių. Bet ir smirda prakaitu. Tiesa, ten ne šukuosena, o ausinės, tik be kempiniuko lipdukų. Kas jose groja, dar neišsiaiškino niekas, bet manau, kad Mocartas arba the Village People. Nepaisant to, nemalonus tipas. Gatvėj aplenkčiau.
:cat10:

abst
2009-05-29, 22:28
Taigi jis nestoras, o raumeningas! Tai daug keičia. Labai. Nes ten riebaliukai, bet jis moka juos suformuoti į raumenį galvutinio riedučio pagalba, kas jį padaro labai atraktyviu dievuku budulinio tipo vyrukams, tačiau storos lūpos atbaido merginas - joms nepatinka konkurencija, todėl jam tik belieka aplink jas ir suktis. Jeigu rožiniai marškiniai atspindi jo sielos būseną, tai jis kada nors susivoks, kad jį traukia vyrai, o ne moterys, ir laisvalaikį leis vaivorykščių paraduose su plunksuotom ir pūkuotom trumpikėm. Viskas labai komplikuota, bet esmė tame, kad tas riedutis turi galių. Bet ir smirda prakaitu. Tiesa, ten ne šukuosena, o ausinės, tik be kempiniuko lipdukų. Kas jose groja, dar neišsiaiškino niekas, bet manau, kad Mocartas arba the Village People. Nepaisant to, nemalonus tipas. Gatvėj aplenkčiau.
:cat10:

Perskaityk, ka cituoji :mad:

(maisai 2 veikejus)

Nismo
2009-05-30, 17:23
Nekenciamas yra narutas kaskoks perdaug durnas jis man atrodo:D

Miyata
2009-06-01, 23:46
Kokius?

jis rase apie maza ir stora, kuris ant galvos vazinejasi, o ne dideli, stora-raumininga, ir auksta su ausinem :D

9tfx8oxr
2009-06-02, 08:08
tikriausiai labiausiai nekenciu Szayel Aporro Grantz kartais uznervina:rant:

Rta
2009-06-02, 16:25
Onigiri!? Visai apie jį pamiršau. Kokia gėda. :/ Taip, labai apmaudu, kad jį ir tą skanų ryžių kukulį su įdaru pavadino vienu vardu.

V-chan
2009-06-02, 17:15
a na va. nesijaudink as ir veikejus maisau :hmm: niekaip neatskirciau akigo nuo agiko (manau ir vardus sumaisiau). o tas didelis su ausinem visai nieko tik jam senamiesciu butu sunku vaiksciot, jei jau pro ana tarpa nepralindo...

FlameHaze
2009-06-04, 20:19
heh kodel misa daug kam atrodo kvaila.. taip ji kvaila pries geniju Yagami Light bet normaliu zmoniu standartais ji nera kvaila gal tiesiog per daug aukojasi del meiles heh tie jausmai.. na bet jausmai ir intelektas daznai skiriasi.
personazu kaip ir nera kuriu nekesciau bet siaip nepatinka personazai pvz tokie kaip police girl (seras victoria) is hellsing kvailas blondiniskas fan service o asmenybes 0.. net nepalyginsi su Misa. Siaip visokie super Sayanai ir pan stuff dragon balls buvo neblogas kol nenusivaziavo ir looping story su isteeestu veiksmu.

plius daugelis kaip pastebiu nemegsta personazu kurie atnesa i siuzeta intrigas, kliuvinius, ar turi kazkokia silpnybe ar trukuma.. sito nesuprantu jei personazas gilus kartais gal ir nelogiskas, zmones nevisad buna logiski :D tai jis manau ten reikalingas ir sudaro anime dali.

SaimonasSako
2009-06-05, 06:30
Sutinku del Misos, man kazkodel atrodo kad jos labiau merginos nemegsta:D

usakou
2009-06-18, 12:09
Wrath is Fullmetal alchemist..nezinau kdl..jis tooks man atrodo piktas..izulus.. :D kazkas panasaus :cat15:

Tabeko
2009-06-19, 23:16
Aš labiausiai nemėgstu Soros iš Air Gear. Jis man toks galingai per daug pasitikintis savim atrodo. O be to, puikiai supranta, kad griauna gyvenimus daugeliui žmonių ir jam vienodai. Anyway, iš jo išeina toks blogiukas, kurio beveik neįmanoma pamėgti. Tiesiog sėdi prieš ekraną ir nori jam atidaužyt makaulę, kad pakeistų savo požiūrį į gyvenimą.

Aramis
2009-06-19, 23:28
Sasuke (Naruto). Duh. Manau argumentų nereik.

Tu, Izzo tikriausia numarintum Sasuke, jei kažkas suteiktų galimybę:D
Mane nervinantys veikėjai (-os)
1 Cay Valentine (CB) - kvaila moteris, nemoka vertinti to, ką gauna;
2 Pan su tuo savo robotu (DB GT) - jau pati serija nebuvo reikalinga, o dar ta po kojomis maišėsi;
3 Missa (DN) - Tikra kvaiša, nesugeba suprasti, kai ja naudojasi;
4 Tobi (NS) - mangoje jis buvo juokingas, bet anime tai iš jo padarė pajuokos objektą;
5 Sasuke (NS, filmai) - filmai ir anime jį "nupigino" (Izzo įtaka:D)

n'Huun
2009-06-20, 13:39
Ikari Shinji (NGE) - dėl savo perdėto verkšlenimo.
Sakura (Naruto) - dėl savo nesugebėjimo kanors normaliai padaryt, ir išvis man tokios isterikės nepatinka.

Na štai, toks nedidukas sarašas.

Izzo
2009-06-20, 13:43
Tu, Izzo tikriausia numarintum Sasuke, jei kažkas suteiktų galimybę:D
Mane nervinantys veikėjai (-os)

Dar Lavį iš DGM, nes jis kaip veikėjas išvis nereikalingas ir neturėjo jokios įtakos viskam, kas vyko per 103 serijas. Bandė būt šmaikštus prikolistas, bet feilino visur, kur bandė daryt kažką juokingo.

Ir Mokoną iš xxxHolic - jis tiesiog šiaip, užp**antis.

Monstriuke
2009-07-13, 23:09
Naruto, nes jo visos nesmones varo is proto. Ir jai dar karta isgirsiu 'Someday I Will Become Hokage!' Ka nors tikrai uzmusiu.
Misa Amane (Death Note) tiesiog kvaila.

H[asas]
2009-07-14, 08:01
Sasuke is "Naruto" ne tai kad as jo nekenciu bet nervai kyla kai matau jo draugus kenciancius o jam vienodai sviecia, jis toks nesusitupejes!!! arghh :D

Karin
2009-07-23, 10:10
Sugalvojau tik viena - Inoue Orihime is Bleach, nes verkslena, neturi savo nuomones ir tiesiog vercia eiti nuo kompiuterio kai ja rodo... :hmm:

TrigloW
2009-07-25, 00:38
Raki - Claymore, veikėjas tesiog per daug jautrus, verkia beveik kiekviename episode :/.

SaimonasSako
2009-07-25, 10:55
Raki - Claymore, veikėjas tesiog per daug jautrus, verkia beveik kiekviename episode :/.

Cia tik anime Raki, mangos Raki kietas bachuras:cool:

CvC
2009-07-25, 13:11
Cia tik anime Raki, mangos Raki kietas bachuras:cool:

Gal jis irgi tarp mangos su claymore pradeda lakstyt? ^^

After
2009-07-25, 13:41
Suzaku is Code Geass,nes pz toks jau asilas...

Aucci
2009-07-25, 19:29
Nana is Bokura ga ita, Because: Kekviena serija verkia O_O"" Pirma karta maciau toki keista anime... Bet tikra verksne -_-"" Ngl kaip nervuoja.

cikinkira
2009-07-25, 23:06
Sasuke - pats šlykščiausias veikėjas .. negaliu pakęst ...
Sakura - per naruto.. nes jau tas jos verkšlenimas dėl Sasukės taip nusibosdavo ...per shippuden pasitaisė..
Tesa is full metal panic - nes aš už Chidori :D ir šiaip kažkokia verkšlenanti kvaiša ta Tesa :D
nu rodos kol kas ir viskas XD

winry3
2009-08-01, 21:17
Kafuka Fuura iš Sayonara Zetsubou Sensei.Jėtus koks jos erzinantis tas optimistiškumas,naivumas.Neduokdie kadanors tokį žmogų kvailą sutikt.
Haulas iš Hawl's Moving Castle.Vaikinas puolė į gilią depresiją vien todėl,kad plaukus netyčia nusidažė ne geltonai,o juodai.Nu emo nekitaip.
Sakura iš Naruto.Verksnė.Vėliau pasitaisė.
Sasuke - be žodžių.
Salor Moon.Nepamenu kuo vardu.Čia egzempliorius už visus baisiausias.Kvaila,verksnė,nieko nesugeba,įkyri...NERVINANTI!!!!!!!!

H[asas]
2009-08-01, 23:24
Sugalvojau tik viena - Inoue Orihime is Bleach, nes verkslena, neturi savo nuomones ir tiesiog vercia eiti nuo kompiuterio kai ja rodo... :hmm:

Gerai pastebeta, tikrai uz ja labiau verkslianancios nera :D

AhouKarasu
2009-08-08, 19:23
Misa ( Death Note ) - žiūrėdama šį anime, man ji visus nervus išgadina.. Kažkokia durnelė...
Paskui tokios Goth Loli sisters iš Yamato Nadeshiko Shichi Henge. NER-VI-NA! Tokias pašaučiau jei galėčiau.
Nina Sakura ( Ultra Maniac ) bjauri raganiūkštė.. Uch !
Michiru Kita ( Zombie Loan ) per daug gera ir man jos balsas nepatinka xD ypač akiniai xD krc.. charakteris jos man neprieinamas... :cat17:

Akina
2009-08-08, 21:21

pritariu, Orihime - erzinantis personažas :hmm:

AhouKarasu
2009-08-10, 19:32
Dar papildau..

Kaname Kuran ( Vampire Knight ) Idiotas !! Kaip man tokie personažai nepatinka.. Kažkoks manipuliantas...
Pudding Fong (Tokyo mew mew ) Bjauri mažė...
Rin Itoshiki ( Sayonara Zetsubou Sensei ) ji mane savo naivumu irgi nervina...
:mad: :cat15:

Reshef
2009-08-10, 22:31
Apskritai nemegstu mergu charu kurios visa sezona kartoja ta pacia eilute- "Naruto-kun"(Hinata) arba "Kurosaki-kun"(Inoue)

SaimonasSako
2009-08-10, 23:08
Apskritai nemegstu mergu charu kurios visa sezona kartoja ta pacia eilute- "Naruto-kun"(Hinata) arba "Kurosaki-kun"(Inoue)

Nemėgsti Hinatos:cat17: Death to the infidel:piktas:
P.s. Sutinku, kad tas Naruto-kun "mėšlas" užknisa, bet čia tik žiurint anime taip atrodo:)

Monstriuke
2009-08-10, 23:13

Pritariu visiskai, tokios menkutes ir nieko padeti negalincios mergiotes, tokiu ir as labai nemegstu.

SaimonasSako
2009-08-11, 13:06
Pritariu visiskai, tokios menkutes ir nieko padeti negalincios mergiotes, tokiu ir as labai nemegstu.

Bet jos tokios mielos:love: Nemėgti reikia tokių kurios nieko negali padaryt, o elgiasi kaip pasaulio bambos Tokios kaip sakura:mad:

neko_pari
2009-08-11, 14:31
saaasuke - gali jo Narute ir nebuti, nes norisi ji savomis rankomis pasmaugti. oi kad kas galimybe suteiktu ji nudeti :cat20:

antanzas
2009-08-11, 15:12
excalibur (soul eater) bande kazka juokingo kurejai prikist bet nepavyko

Yumenator
2009-08-18, 19:31
Hinamori - Uzkinso su savo "AIZEN-TAICHOU" -____-
Hinata Hyuga - zmones jus nekenciat sakuros nes ji verkslena ir nieko nemoka???? PAziurekit i hinata tai ji VERKIA NIEKO NEMOKA (sakura tai pasitaise o ta ir per shippuden super-shy) Ji nieko per manga nepadare(taip pat uzknisa NARUTO-KUN kartojimas) 3:< atsiprasau hinatos fanai ir manau jus nepyksit nes tai mano nuomone as nieko pries jei jus manes nekesit :c
Eh wisos FANGIRLS is Ouran High School Host club
turiu ir daugiau bet ilgai rasyt :3

dattebayo
2009-08-18, 19:39
Mio (K-ON)
Nesakau, jog nekenčiu jos, tiesiog jos moe'iškumas verčia shikti plytom.
Mio - vienintelė priežastis, dėl kurios K-ON nedaviau 5/5.

karosas
2009-08-18, 20:12
Man labiausiai nepatinka sakura ,bet nedelto kad ji elgesi kaip pasaulio bamba ,o del to ,kad ji myli sasuke(as jo irgi nemegstu,nes tesiog jam visi neitinka ) nors ji sasukes net nepazysta.Sasuke su ja elgiasi kaip su siuksle o jai vienodai rodo ir toliau myli.

Izzo
2009-08-18, 20:41
excalibur (soul eater) bande kazka juokingo kurejai prikist bet nepavyko

O man jis kaip tik belekaip juokingas. :D Žinojai? His legend started in XII century :D

setas
2009-08-19, 13:32
as cia turbut busiu is tu vienetu kuriam sasuke visai normalus veikejas atrodo :D seip jai uzmetu aki i naruto tai nebent sasukes ir akatskiu o seip jai jame nebutu naruto kuris su savo super duper teisingumo jausmu ir menku proteliu sugeba uz save 10x kartu stipresni priesininka istaskyt tai butu visai geras anime :D nepatiko is "fate night" pagrindinis veikejes pasifistas nelaimingas :)

mariux9998
2009-08-19, 13:41
O man jis kaip tik belekaip juokingas. :D Žinojai? His legend started in XII century :D

Nu, jis vienas epiškiausių anime personažų since the XII century xD

Akemi
2009-08-28, 14:23
Haruhi iš The Melancholy of Haruhi Suzumiya. Cinikė nesveika.

dariussst
2009-08-28, 15:37
Haruhi iš The Melancholy of Haruhi Suzumiya. Cinikė nesveika.

man haruhi patinka joje nieko blogo matyt ji labai energinga ir smaiksti:banana:

Akemi
2009-08-29, 19:46
man haruhi patinka joje nieko blogo matyt ji labai energinga ir smaiksti:banana:

Per daug energinga...:hmm:

Aeval
2009-09-18, 17:46
Na, man asmeniskai, tai labiausiai uzknises personazas Yuki Cross ( Vampire Knight )- per daug saldi, (net cukrus tarp dantu ima grikset i ja beziurint), o kur dar nuolatinis nesugebejimas apsiprest ( myliu Kaname, ne, myliu Zero, ne - Kaname, ne - )...Dar Chad is Bleach...

Psichas
2009-09-18, 18:56
Mane tj labiausiai kniso tas is Claymore Raki ar kaip jis xD god damn it uzsiaugink kiausus ir aik padet bobom kapotis a ne zliumbk visalaik... stupid bastard.. visai ne brutal... x/ antroji vieta atitenka Luffy is OP mangos(siaip nk pries ji neturiu, biski pasimetes bet nk tokio) nes uzgozia Zoro xD trecia vieta gedingai uzima Kuchiki Byakuya (ar kaip tas) is bleach ... jmj.. jis nebylys?... ar siaip durnas?

GutS
2009-09-18, 19:00
Prisidėsiu ir aš:
1. Setsuna F. Seiei(atrodo taip)(Gundam00) - Dieve mano, tiesiog įsimylėjes tą savo gundam'a, kartais tai tikrai buvo per daug.
2. Kira Yamato (Gundam Seed/Destiny) - vaje vaje, sunku net pasakyti kas jame nepatiko, gal...viskas, per Destiny dar netgi tapo pasaulio "bamba", kurio nuomonė yra aukščiau visko. (Šiaip Gundam'ai visai nieko, bet kai tokie charai tai net bijau bandyti dar ką nors iš jų)
3. Visos merginos rožiniais plaukais (su labai labai retom išimtim) - tiesiog ne man tokios.

Kuroneko
2009-09-18, 21:34
Visų laikų nugalėtojas: Išlepintas ir savanaudis vaikas su savo senele (Gantz) - Jis tiesiog grojo man per nervus, o kai pagaliau gavo galą, net ant širdies gera pasidarė

Kunoichi
2009-09-26, 20:53
Kuran Kaname(Vampire Knight) kaip jau kažkas sakė - per daug kokčiai saldus,egoistas....(labiau patiko Zero)
Light Yagami(Death Note) just...no comment....:stop:

NoDark
2009-09-26, 21:49
Sasuke [Naruto] - savanaudiskas nieksas, perdaug mylimas autoriaus...
Naruto [Naruto] - jo draugiska meile sasukei jau nebetokia draugiska...
Sakura [Naruto] - nevykus, nenaudinga...
Eureka [Eureka Seven] - Nepatinka jos dizainas, o pati veikeja = sakura.
Black Star [Soul Eater] - 2 damn annoying.

Ir dar daugybe daugybe kitu veikeju ... :dizzy:

Public-Enemy-No.1
2009-09-27, 20:56
Naruto - iš anime "naruto" :)

Šis veikėjas terminui idiotas suteikia visiškai naują prasmę. Savo begaliniais pliauškalais apie nuotykius patirtus būnant socialiniu impotentu, bei savo įtartinai stiprius jausmus veikėjui sasuke tikriausiai privedė prie nevilties nemažą dalį šį anime žiūrinčių piliečių. Beabejo aš suprantu, kad šis anime yra orientuotas į tam tikro amžiaus žiūrovą, tačiau pagrindinio veikėjo stereotipinė poliarizacija tikriausiai pasiekė kritinį tašką, kai jau nebėra kur daugiau bekilti. Tačiau naruto vien tuom neapsiriboja, jo išskirtinai unikalūs ir įvairūs kovos stiliai, bei įgūdžiai paverčia beveik kiekvieną bent kiek potencialo būti įdomia turinčią kovą į tą dalį kurią norisi prasukti į prieki.

Išvada. Naruto neturėtu egzistuoti.

Zipedlife
2009-09-27, 21:00
Naruto - iš anime "naruto" :)
Išvada. Naruto neturėtu egzistuoti.
Grazu kad atsiranda bendraminciu, kurie nekenciu ongoing sss, ir pacio didziausio s - naruto