PDA

Žiūrėti pilną versiją : KOI Cosplay 3 atsiliepimai

Puslapiai : [1] 2 3 4

Neoner
2009-02-28, 20:06
Taigi, pirmas raportas iš KOI cosplay'aus.
Organizatoriams didelis į viršų pakeltas nykštys už puikų renginį, kuris nepaisant nesklandumų (Svabiausia, kad vedėjai neieškojo žodžio kišenėje, kai jie vyko) buvo tiesiog puikus :) (tik permažai konsolių buvo :D ).
Buvo daug puikių cosplay'inančių merginų ir vaikinų (ir vaikų :) ). Tiesiog nerealųs kostiumai (tikrai buvo kur akis paganyti), nuotaika puiki, daug veiklos :)

p.s. nuotraukų paką į serverį jau metu, bus už 20 min.
p.p.s. Nuotraukos neperžiūrėtos, jeigu kažkas įsižeis, nepykite (bent labai, truputį galima :) )
Edit. Blogai susizipino, nuotraukos užtruks :D
p.p.p.s. IMHO geriausiai cosplay'ino personažą mergina su Pikachu kostiumu ;)
EDIT nuotraukos atsirado http://neoner.homelinux.net/cosplay3.zip
chebra, tik nenulauškite mano servo, bo jis ir taip vos gyvas

piccosan
2009-02-28, 20:08
IMO vienas minusas buvo garsas. Per visa plota, vienu metu girdejosi muzika is mazosios sales, fonine muzika ir kazkoks "koncertas" didziojoje saleje. Makalyne.
O apie ta koncerta.. tai decibelu galejot ir primazinti. Susisneket nebuvo imanoma.
Man kaip ne cosplayinanciam, issigelbejimu tapo Rock Band. dekui tam bicui kuris ji atsinese. Dar tekkeno turnyras buvo kaip planas B.
Rengini vertinciau 8/10, is savo pazicijos - 7/10.

Tabeko
2009-02-28, 20:39
O man labai patiko. Kompanija draugiška. Pasiruošimas puikus. Taip..~ Tai mano pirmasis Cosplay, todėl jis man labai labai patiko. Šįkart buvau nepasiruošus, bet kitąkart tikriausiai cosplay'insiu. ^^ Na, kaip čia trumpiau išreiškus savo nuomonę. Neskaitant visų nesklandumų, renginys buvo SUPER! :cat5::cat4:

Olasas
2009-02-28, 20:43
Norma taip ir norejosi :D

Aivaras
2009-02-28, 20:48
O man nepaliko tokių gerų ispūdžių kaip kuriem (+anksti kėliaus tai mieguistas buvau).Buvo nuobodu nuo pat įėjimo iki kažkur 1h~ kai prasidėjo renginio pristatymas (turėjo berods 12:30 prasidėt, bet dar ten tech. probs buvo ;o).
All in all mačiau neblogų cosplay (Vyrukas su šarvais, Dante is DMC, bet labai daug panašiu buvo - kerzai, dryžuotos kojinės iki keliu, pūstas sijonas ir daug šešėlių ;D).Ai jo ir nemažai gražių panelių buvo matyt cosplay'inančiu :] Pabuvom iki pietų pertraukos ir varėm jau i geležinkelio stotį -.- Gaila nepamačiau AMV's ;[[

fasian
2009-02-28, 20:53
Buvau labai patiko ^^ dažniau tokiu renginius.
Buvo keletas nežimių minusų bet labai mažų taip kad vertinimas 10/10 . ;)

May.
2009-02-28, 20:55
Beje, kur animal cosplay buvo dingęs ?

Neoner
2009-02-28, 21:00
Beje, kur animal cosplay buvo dingęs ?

Gal nebuvo dalyvių.. Kaip manai? :)

May.
2009-02-28, 21:07
Gal nebuvo dalyvių.. Kaip manai? :)
Kiek iš padejėjų girdėjau, tai sakė, kad ir taip viskas vėlavo, tai kai kurių konkursų atsisakė.

Neoner
2009-02-28, 21:11
Kiek iš padejėjų girdėjau, tai sakė, kad ir taip viskas vėlavo, tai kai kurių konkursų atsisakė.

aišku :) na, bent mano nuomone tokie dalykai jau per daug :(

Cere
2009-02-28, 21:23
Man tai labai patiko ^.^:banana:
daug kas prase foto daryt ;D:p
yra minusas, blogai tas, kad per nelyg ramus KOIcosplay vol.3 isejo:cat19:
Kiek atsimenu, tai tik mes Akatsukiai (labiausiai Sasori[iskryptoji versija] su Hidan:cat22:) rape'inome kitus;D:cat4:
arba vienas kita ~.~:cat24:
Aciu, tiems kas atejo ^___^ (ir tiems kas buvo isrape'inami):w00t:

fasian
2009-02-28, 21:24
aišku :) na, bent mano nuomone tokie dalykai jau per daug :(

niekas nevelavo lol max paklaida buvo 5-10 min šeip. O del anima tai buvo tik 3 žmonės ant gali liko tik pikačių iš pokemonų :cat5:

Neoner
2009-02-28, 21:44
Man tai labai patiko ^.^:banana:
daug kas prase foto daryt ;D:p
yra minusas, blogai tas, kad per nelyg ramus KOIcosplay vol.3 isejo:cat19:
Kiek atsimenu, tai tik mes Akatsukiai (labiausiai Sasori[iskryptoji versija] su Hidan:cat22:) rape'inome kitus;D:cat4:
arba vienas kita ~.~:cat24:
Aciu, tiems kas atejo ^___^ (ir tiems kas buvo isrape'inami):w00t:

Kodėl manęs nieks neišrapin'o :D

Gu.
2009-02-28, 21:47
Tikrai buvo labai linksma. :>
Moar Photos: http://uploaded.to/?id=mf6l47

Eid
2009-02-28, 21:49
Na ka gi, 03:00 UP and running, 05:15 autobusas, nuo 10-tos atėjom, na ir bendras vaizdas, iš mano pusės, tikrai neblogai viskas buvo, nepabuvojau iki galo, nes aplinkybes neleido ir reikėjo draugui išvažiuot į namus dėl tam tikrų bedų, bet tiesa sakant, viskas labai patiko, ypač žmonės vienintelis dalykas, kad nuo Karaokes koncerto, kai grupė bandė salei groti visiškai išderintai ir per GARSIAI... uoj per garsiai...GARSIAI??!... Tai buvo fail barell, o karaoke smagi buvo ir šiaip visas renginys tikrai patiko ir džiaugiuos, kad atvykau, nors ir brangiai išėjo, uoj nepigiai .

Nuotraukų bus iš mano pusės, maždaug turiu virš 4~GB prifotkinta, tai kol apsitvarkysim ir vien persikopijuosim ...
http://img4.imageshack.us/img4/4369/imgp7207.jpg

aKi
2009-02-28, 21:53
Ahaha, puikus renginys, net nepastebėjau kaip diena praėjo. Buvo ir kur akis paganyt ir reginys pagrindinėj salėj ir dar daug šalutinės veiklos.. O tie techniniai nesklandumai tai menkniekis, nieko jie labai ir nesugadino. Vienu žodžiu - didelis dėkui rengėjams. :)

zhmogeliukas
2009-02-28, 21:58
Tikrai buvo labai linksma. :>
Moar Photos: http://rapidshare.com/files/203714278/Cosplay.rar.html

This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

This limit is reached.

reupload kudasai

Narya
2009-02-28, 21:59
pirmas rimtas mano cosplay (neskaitant otaka dienu vingy) gal kazkas kazkam kliuvo bet tokiam renginiui viskas tobula buti negalejo ir buvo tiek tobula kiek imanoma. garbinu zeme ant kuriu vaiksto organizatoriai :malda:
dar ilgai atsiminsiu uzluzusi AMV garsa ir komentarus apie ugniagesius ir teigiamus paveikslelius :D
ACIU ORGANIZATORIAMS! :D

Yuffie
2009-02-28, 22:06
Uoj kaip pirmą kartą dalyvaujant tai laaabai patiko ;DD na gal truputi nervino tas triukšmas. toks kaip pasakius bardakas gavos. iš vienos salės sklido muzika ir iš kitos. bet sakau - jėga! Pritarsiu dyrikaas - patiko Daft Punk :cat22: sakau didelį ačiū organizatoriams:love:

Kozinakas
2009-02-28, 22:06
as pirmasyk tokiam renginy tai galiu pasakyt viskas liuks,vertejo 150 km padaryt,vedeju nezinau bet atrode kad jie is to tik ir gyvena,labai geri,tik vat garso operatorius tai mates pro buvo,vienintelis tik minusas

Zen-zen
2009-02-28, 22:07
Nepaisant to, kad buvo biški daug betvarkės, buvo ir daug gerų emocijų. Arigato visiems dalyviams ir organizatoriams.

Karinutea
2009-02-28, 22:11
Mano pirmas costplay :) Tikrai likau labai patenkinta, nors pati ir buvau be kostiumo. Tikrai saunuoliai visi kurie dalyvavo :) bet man asmeniskai vienas dalykas nepatinka: turtingesni eina nusiperka kostiuma, o nuosirdesni juos naktimis siuna ir visi jie vienoje nominacijoje. Gan nesazininga mano nuoziura. Labai patiko vedejo improvizacijos, kai dingo video garsas xD (beto kitas vedejas su Lelouch kostiumu atrode labai fainai ^^ labai mano demesi trauke :cat4:)

Yuffie
2009-02-28, 22:15
Daug kas iš tikrųjų gerai atrodė. Dauguma buvo verti nugalėtojo titulo ;D. Labai patiko tas , kad sutikau daug draugiškų žmonių. Nepažįstami prieidavo paplepėdavo ;D paprašydavo bendros nuotraukos. Visgi kaip pirmą kartą, tai truputi nustebau pamačius tokį dėmesį. ;}

Aivaras
2009-02-28, 22:21
http://i229.photobucket.com/albums/ee226/Turbin100/cosplay3229.jpg
Va šitas cosplay'jus ma patiko ;D

Neoner
2009-02-28, 22:33
mano manymu geriausia šio cosplay fotkė:
http://ikelk.lt/storage/images/000/003/132/3132/original_img.jpg
p.s. Atkreipkite dėmesį, link kur siekia ranka :D
p.p.s. Pikachu, jeigu skaitai, nepyk :)

Lucion666
2009-02-28, 22:34
Ne per daug įsimylėjusių bus po cosplėjaus :cat7:

Jei jau apie tai prakalbom, tai gal turit nuotraukų būtent iš dance of swords cosplay'jaus? :D :)

Neoner
2009-02-28, 22:39
Jei jau apie tai prakalbom, tai gal turit nuotraukų būtent iš dance of swords cosplay'jaus? :D :)

yra manam pack'e :)

Yukari Murasaki
2009-02-28, 22:40
Mano foto bus cia (http://picasaweb.google.com/fioletovyj/KOICosplay3).
to be updated ;]

visiem aciu, buvo super <3
can't wait for the next.

fasian
2009-02-28, 22:41
mano manymu geriausia šio cosplay fotkė:
http://ikelk.lt/storage/images/000/003/132/3132/original_img.jpg
p.s. Atkreipkite dėmesį, link kur siekia ranka :D
p.p.s. Pikachu, jeigu skaitai, nepyk :)

man irgi šita best ft :DDD

giedriusonline
2009-02-28, 22:45
patiko
nerealu buvo
aciu zmonėm kurie taip noriai fitkonosi kartu ir leidosi fotkinami
foto is mano pusės bus ryt

vienintelis blogis tai kad prarėkiau balsa
:D
PS as buvau tas daft punk vyrukas su sidabriniu salmu

^_^

Yuffie
2009-02-28, 22:48
giedriusonline pamenu tave ;D aš buvau Chrona, su ružavu peruku ;D ir su dygliuotu kardu xD Kietovai jūs ten atrodėt. Man patiko:cat1:

Mao
2009-02-28, 22:53
Uhkay, I need to say something. Maniau, kad cosplay totali nesąmonė ir t.t... Vis dar taip manau, bet man ta nesąmonė labiau patinka nei ankščiau xD

Uhkay, tai, tarkim, giedriusonline ftw, jei ne jis, tektų eilėj laukt, pasiklyst in Wilno ir...neabejoju, kad dar kažkas šūdino būtų nutikę. Jo ir horkio cosplay buvo one of the most awesome freakin' things I've ever seen.;D Dar patiko Mario and Luigi (už kurį votinau, Mario, neįsižeisk, tavo numerio nepastebėjau xDD), Dante (faking tobulas Dante), 'vartų sargybinis' (ar kaip ten jis save vadino xDD awesome), ta kawaii elfė ( OMG KAWAIIIIIII), Pikachu (hėhėhėhė), tas meeeškinas, kurio 'pavadinimą' kažkaip pamiršt sugebėjau (O.o) ir daaaug kitų. Though buvo ir shitty stuff, kaip vienas užsitesęs pasirodymas, kuriame nieko nevyko įdomaus (sowwies, try again), žmonės, kurie stovėjo ir pro jų galvas nieko matyt nebuvo galima, aaaand... neprisimenu ;D anyway, renginys not bad, not as bad as I thought it'd be, definitely.

EDIT: How the hell could I forget the Machine Gun Brothers? ;o

P.S. Mane kelionėj traukiniu namo padū**ino dėdė tikrinantis bilietus ;DDD

Gu.
2009-02-28, 22:58
Uhkay, I need to say something. Maniau, kad cosplay totali nesąmonė ir t.t... Vis dar taip manau, bet man ta nesąmonė labiau patinka nei ankščiau xD

Uhkay, tai, tarkim, giedriusonline ftw, jei ne jis, tektų eilėj laukt, pasiklyst in Wilno ir...neabejoju, kad dar kažkas šūdino būtų nutikę. Jo ir horkio cosplay buvo one of the most awesome freakin' things I've ever seen.;D Dar patiko Mario and Luigi (už kurį votinau, Mario, neįsižeisk, tavo numerio nepastebėjau xDD), Dante (faking tobulas Dante), 'vartų sargybinis' (ar kaip ten jis save vadino xDD awesome), ta kawaii elfė ( OMG KAWAIIIIIII), Pikachu (hėhėhėhė), tas meeeškinas, kurio 'pavadinimą' kažkaip pamiršt sugebėjau (O.o) ir daaaug kitų. Though buvo ir shitty stuff, kaip vienas užsitesęs pasirodymas, kuriame nieko nevyko įdomaus (sowwies, try again), žmonės, kurie stovėjo ir pro jų galvas nieko matyt nebuvo galima, aaaand... neprisimenu ;D anyway, renginys not bad, not as bad as I thought it'd be, definitely.

"Tas meškinas" yra PedoBear-Sama. :banana:

Semashke
2009-02-28, 23:01
jei kam nerodo mano postintu nuotrauku tai va linkas xD : http://semashke.deviantart.com/gallery/

Eid
2009-02-28, 23:01
http://img87.imageshack.us/img87/4357/imgp6912.jpg

Eid
2009-02-28, 23:06
ne apie jį kalbu, apie tą, kur laimėjo :3 pedobear was awesome too i guess

Free Hugs? Ten buvo 3 meskinai, vienas pedo, kitas free hugs, o kitas su akutem graziom :)

P.S.
http://warfare.lt/screens/cosplay/
Cia nuotraukos, jei kas norit pasiziuret, po truputeli atsiras nauju... 150mb~ uploadinam, jei kam ko reikia kokios nuotraukos tai sakykit, nes cia visos is RAW formato konvertuotos, paskui dar idesiu.

Gu.
2009-02-28, 23:07
ne apie jį kalbu, apie tą, kur laimėjo :3 pedobear was awesome too i guess

aaa, tas meškinas yra Kon. :>

biganimefan
2009-02-28, 23:10
Na, tik ką grįžau iš Vilniaus. Nuotaika gera, bet esu baisiai pavargusi. Buvo pliusų ir minusų tame cosplay.
Man užkliuvo labai vėlavimas ir techniniai nesklandumai. Be to garsas per pietų pertrauką iš alfa salės buvo žymiai per didelis. Net negirdėjau kaip karaokes dainavo. Trūko veiklos, ir žinoma vietos pavalgyti, gerai kad susimąstėm ir patys atsinešėm maisto, todėl galėjom pasidaryti kempingą savo klubui ir draugams kampe šalia salės :D

Buvo labai malonu, kad daugybė žmonių buvo labai draugiški, buvo tiesiog kaifas su visais fotkintis ar išdykauti su akatsukiu už tų užuolaidų :D Šiaip renginys lyginant su praeitais buvo tikrai neblogas.

Labai patiko daugybė personažų ir ne vieno žmogaus kostiumai buvo tiesiog fantastiški :D

Aišku labai didžiuojuosi, kad PanAnime klubas parsiveža vieną gražų titulą kaip geriausias Žaidimo veikėjas , kurį laimėjo mūsų Vincentas Valentine iš Final Fantasy 7. :D

Bet emocijos tikrai geros, todėl dėkuj už surengtą renginį ir tikiuosi išvysti dar tobulesnį vasarą :D

P.S. Geriausias Cosplay - Kon iš Bleach :D

ge.
2009-02-28, 23:13
man geriausias cosplay buvo No Face is Spirited away! visa cosplay del jo lydziaus ^^ jau taip nerealiai atrode ;D
bet kiek supratau no face buvo mergina ;DDD

Eid
2009-02-28, 23:16
http://warfare.lt/screens/cosplay/IMGP7174.JPG
Na va kokį kadrą pagavau, palikau uploadint nuotraukas, einu miegot, labanakt :).

Lucion666
2009-02-28, 23:27
yra manam pack'e :)

Siunciuos ^,^ ACIU
Gal kas nors video turit? Butu smagu isvysti :)

slicKrox
2009-02-28, 23:32
http://i260.photobucket.com/albums/ii8/slicKrox/th_AsukaLangley.jpg (http://s260.photobucket.com/albums/ii8/slicKrox/?action=view&current=AsukaLangley.jpg) http://i260.photobucket.com/albums/ii8/slicKrox/th_Evangelion_Asuka-07.jpg (http://s260.photobucket.com/albums/ii8/slicKrox/?action=view&current=Evangelion_Asuka-07.jpg)

Nežinau kas Cosplejino Asuka Langley iš Evangelion, bet nuo manęs jai penkios žvaigždutės.
:cat5:

Yukari Murasaki
2009-02-28, 23:37
p.s. kas prie devianto - susidraugaujam prie progos :D
http://heavypurple.deviantart.com/gallery/#cosplay

Killerbee
2009-02-28, 23:38
Nežinau kas Cosplejino Asuka Langley iš Evangelion, bet nuo manęs jai penkios žvaigždutės.

Man ji apskritai labiausiai patiko iš matytų. :)

>>>slicKrox:
tėp, man taip pat.

Eid
2009-02-28, 23:41
http://warfare.lt/screens/cosplay/IMGP6986.jpg SUPA KARATE CHOOOOOOOOP!
Yooo.. Taip norėjau be blykstės pašaudyt :cry:

Kaip ten buvo apsirenge? aš gal turiu :)

P.S.
Žiūrių nuotraukas, kur 1LT = Kiss, ot lucky bastard.. :haha: Juokingiausia buvo, kai žmogus padavė lita ir "užpuolė" jį, tas išsigando traukėsi, bet pagavo vis tiek :D.

Anita
2009-02-28, 23:49
emm amm.. na ash tik foto pazhiurejau, bet.. pavaret zhmones taip sakant .. woah.. :eek: nesitikejau tokiu dalyku ishvyst.. na sekanty karta ishvis nezhinau ko tada laukt.. super faini kostiumai, ir super renginys.. :) woah dar karta... ash jau su barseloniniu sulyginau..

Horkis
2009-03-01, 00:03
Nice one Ped-o-bear...
kas turi fotke kur Daft punk'as su ped-o-bero kauke...?

BattleToad
2009-03-01, 00:37
na buvo mano pirmasis su anime susijes renginys :D nors ir necosplayinau bet patiko labai, taigi rugpjuti laukit manes jau su kostiumu :D
P.S.
[
VISISKAI PRITARIU :D

Belphegor
2009-03-01, 01:47
Na tikrai shitas cosplay buvo labai vykes,nors ir buvo pora tokiu minusiuku :cat6: tikrai buvo labai idomu,daug visokiu idomybiu,ir beprotishkai daug zmoniu (kaip nekeista buvo lb mazai ziurovu ir labai daug cosplayer'iu :cat22: ) visi buvo labai malonus ir draugishki,bet galetu buti daugiau nominaciju :cat21:
Bet asq didziausias shito viso renginio minusas dalis buvo afterparty :cat2: ....nors musu buvo ne tiek daug kiek dienyneje dalyje bet vistiek... norejosi dabaigti beprotishkai gera diena beprotishkai geroje kompainjoje bet jau kad gavosi nesamone tai tiek to...tikiuosi per sekanti cosplay viskas bus tvarkoje be jokiu afterparty neivykimu :cat7:

Tikiuosi greit sulaukti Koi Cosplay 4 :cat6:

Lucion666
2009-03-01, 09:18
Aš noriu Pikachu kontaktų :D
O šiaip Belphegor, kas ten afterpartyje buvo, papasakok plačiau :)

Tai tu gal tas veikėjas kur siekė kažko su ranka nuotraukoje su pikachu? :D

giedriusonline
2009-03-01, 09:52
taigi mano prigriebtos foto
va viska ka turėjau ta suuplaudinau
http://public.fotki.com/giedriusonline/koi-cosplay-3-/
pika pika :) :cat1:

kypshius
2009-03-01, 09:59
bliamba koks nerealus renginukas rodos buvo.... taip gaila, kad nebuvau....(šitiek papukų vaikščiojo...) didelis respectas Daft'ams, pedo bear, ir visoms su trumpais sijonukais ir didelėm iškirptėm!

p.s. išmokit sumažint foto prieš dėdami į netą.... krauna tris dienas poto....

fiury
2009-03-01, 10:19
Na sis cosplay buvo man pats pirmas :)ir man jis labai patiko :cat5: draugiskas kolektyvas ir siaip daug gerai padarytu cosplay:D , ir siaip per visa cosplay buvo ka veikti ,nebuvo nuobodu, padeka organizatoriams:):cat22:

Futari
2009-03-01, 10:33
Na ka, man irgi tai buvo pirmasis cosplay, bet viskas taip patiko! :)
Visi tokie draugiski, taip graziai prieme, o viena zalsvai-melsvu plauku Akatsuki seimos mergina su balta rozyte tai apsilt padejo, pirmas foto su ja padarem :)

Siaip buvo tikrai bespariadke, taciau ka veikti atsirado tikrai ir dekoju visiems uz saunia diena ^^
Su nekantrumu lauksiu kito renginio :)

P.S. visi, kas turite prigave foto su Tsubaki, jos ginklu (du dalgiai su grandine, nes su tais mano zaisliukais geras kovas renge), sviesiaplauke Maka ir/ar Patty Thompson, gal galite siustelti? :) mano email: inu.matto@yahoo.com, o Skype rasit vartotojo profily :)

Karinutea
2009-03-01, 10:38
Damn dabar vasaros laukti reikia xD Labai didelis dekui visiems kas prisidejo xD Cosplay net sapnavau xDD

Dedmytas
2009-03-01, 10:45
man, kaip ir kai kuriem, shis cosplay irgi buvo pirmasis

man sitas renginys labai patiko, respect Daft Punk'ams :cat22: negatyviu emociju bei jausmu 0, visi labai draugishki :)
paneles atrode labai mielai (miaow), kai kurios bishki daugiau nei mielai, hehe :cat20:

na, tikrai laukiu kito cosplay, didelis :cat22: organizatoriams ^.^

p.s. pedobear, lol!

Airiz
2009-03-01, 10:49
Em...na kas dėl pačio renginio: Mastai žavus, tvarkos - nėra, kai vyksta vienų metų keleta konkursų ir vienas iš jų didelėje salėje kur faktiškai sėdi visi cosplayer'iai tai nebelieka holė ką fotografuot :/ nepadariau nei pusės nuotraukų kiek norėtusi.
Dėl afterio negaliu nieko pasakyt nes kiek žinau jo nebuvo.

Neoner
2009-03-01, 10:54
blin, vo čia tai fail'as dėl afterparty tada :(

sek0ne
2009-03-01, 11:31
hehe... Lupin'as buvo ... yay, be visu narutu as te daugiau beveik nieko nepazystu. neziuriu nauju anime :D

ugnieska
2009-03-01, 11:33
Taj buvo pirmas mano cosplay :banana::cat18:
ir tikrai nepaskutinis wisi zmoguciai tokie linksmi ir draugiski kad is pradziu net nejaukiai pasijutau kai paprase kartu nusifotkint :love::cat25:
Renginys siaip labai patiko tik kita karta galetu grupe bishki tiliau groti arba iswis jos nebuti o is disko kokiu dainu paleist nes hole nebuvo galima susikalbet :neisitiki
Bet wistiek laukiam kito cosplay :w00t::cat22:

Gu.
2009-03-01, 11:35
hehe... Lupin'as buvo ... yay, be visu narutu as te daugiau beveik nieko nepazystu. neziuriu nauju anime :D

nemažai prarandi tada. :>

Smart
2009-03-01, 11:38
...Geriausia vieta buvo "DOE"...Viskas kitas normaliai...

Eid
2009-03-01, 11:39
Taj buvo pirmas mano cosplay :banana::cat18:
ir tikrai nepaskutinis wisi zmoguciai tokie linksmi ir draugiski kad is pradziu net nejaukiai pasijutau kai paprase kartu nusifotkint :love::cat25:
Renginys siaip labai patiko tik kita karta galetu grupe bishki tiliau groti arba iswis jos nebuti o is disko kokiu dainu paleist nes hole nebuvo galima susikalbet :neisitiki
Bet wistiek laukiam kito cosplay :w00t::cat22:
Na, čia organizatorių bėdos buvo truputi, iš pradžių organizacija nebloga buvo, bet po truputi vis blogėjo ir blogėjo... Nereikėjo man atrodo tų dviejų salių daryti, nes tarkim sedėjęs prie laiptelių pagr. salėj., net nežinojau apie renginius mažojoje.

http://warfare.lt/screens/cosplay/IMGP6848.jpg - sitas kakashis geras buvo ;)

FantasyBeast
2009-03-01, 11:51
Hmnn Cosplay buvo nerealus.Buvo minusu..kurious ir taip paminejo visi nevardinsiu...Buvo labai geru pliusu Pvz: kad cospleyeriu buvo labai dauk..Kai buvo prisistatymas isgirdau numerius virs 400..tai jau diziulis pasiekimas....Kol "edvard elrick" stalkino Mario ir Luigi ,as stalikinau Daft Punk :D,o po to Tapom ju palaikymo grupe :D..Kas Dar - Kon Laimejo .YAY . Free Hugs Win..:D..Labai Grazus kostiumai buvo visu,bet labiau issikyre Asuka is NGE,ir ta Elfe.(nors taip supratau ten elfa cosplayino..),Ir Tas Vartu sargybinis is Claymore ..Zmogus pasistenge :)... Mashine Gun brothes.(nors ir jie neturejo mashine gun)..Ju kostiumai irgi pasizymejo unikalumu..tik speju buvo karsta? :D....Nu ka Didelis Aciu rengejams smagiai praleistas laikas ,Gerai issisukta nuo techniniu nesklandumu per AMV..
P.S. Tos kur laike plakata "KISS 1 LT", PM me ..gal kada pakartosim nemokamai ?
EDIT: pamirsau Pamineti viena zmogu tai Harima is School Rumble ,Atrodei grynai kai is anime

Yuffie
2009-03-01, 11:53
Čia su tais plaukiukais įdomiais?:)

taip , ta su rūūžavais ;DDD

sketchas
2009-03-01, 12:00
Gal kas galėtų imesti photo su Light Yagami, kur su tuo dalgiu lakstė visur ir žmonėm akių vos neišdūrė :P ?

P.S. ten as buvau :cat19:

Eid
2009-03-01, 12:04
Hmnn Cosplay buvo nerealus.Buvo minusu..kurious ir taip paminejo visi nevardinsiu...Buvo labai geru pliusu Pvz: kad cospleyeriu buvo labai dauk..Kai buvo prisistatymas isgirdau numerius virs 400..tai jau diziulis pasiekimas....Kol "edvard elrick" stalkino Mario ir Luigi ,as stalikinau Daft Punk :D,o po to Tapom ju palaikymo grupe :D..Kas Dar - Kon Laimejo .YAY . Free Hugs Win..:D..Labai Grazus kostiumai buvo visu,bet labiau issikyre Asuka is NGE,ir ta Elfe.(nors taip supratau ten elfa cosplayino..),Ir Tas Vartu sargybinis is Claymore ..Zmogus pasistenge :)... Mashine Gun brothes.(nors ir jie neturejo mashine gun)..Ju kostiumai irgi pasizymejo unikalumu..tik speju buvo karsta? :D....Nu ka Didelis Aciu rengejams smagiai praleistas laikas ,Gerai issisukta nuo techniniu nesklandumu per AMV..
P.S. Tos kur laike plakata "KISS 1 LT", PM me ..gal kada pakartosim nemokamai ?
EDIT: pamirsau Pamineti viena zmogu tai Harima is School Rumble ,Atrodei grynai kai is anime

Ten tave užpuolė gal? Uoj žiauru buvo..

taip , ta su rūūžavais ;DDD

Išsitrauksiu veliau kitą kortelę, gal surasiu nuotrauku daugiau :)

Gal kas galėtų imesti photo su Light Yagami, kur su tuo dalgiu lakstė visur ir žmonėm akių vos neišdūrė :P ?

P.S. ten as buvau :cat19:

Amm, kokiu dalgiu, tuo su 3 ašmenim, ar su tuo į abi puses? ar kokiu :) Peržiūrėk pas mane linke apačioje, gal rasi. Suinstaliuosiu sistemą nuotraukom žiūrėt, lengviau bus.. :)

rock-san
2009-03-01, 12:05
Pats Cosplay buvo zjbs kai man pirma kart tik aisku afterparty buvau nusivyles bet nieko bus dar tu party :p

Exeas
2009-03-01, 12:31
Seip neblogas bet truputi balaganas, keli konkursai vienu metu, tas velavimas labai uznervavo...
P.s buvau Balthier jei kam idomu xD http://public.fotki.com/giedriusonline/koi-cosplay-3-/cimg1149.html

Gufer
2009-03-01, 12:39
Pirma kart buvau cosplay ir man tikrai lbai patiko. Aisku buvo ten visokiu techniniu nesklandumu su mikrafais ir t.t, bet vedejai puikiai isisuko. Yptingai geras buvo tas amv igarsinimas ;D
uzsikreciau visuo situ ir kita kart gal sudalyvausiu netik kaip ziurovas, bet kaip ir dalyvis ^^.
lbai aciu organizatoriam ir siaip visiem kad atejo ir pan. nesitikejau kad taip smagu bus ^^.

Aivaras
2009-03-01, 12:42
http://warfare.lt/screens/cosplay/IMGP6837.jpg Wow ir save antram plane radau su draugeliu :D (miego norėjau ;/)
Jei dėl pliusų tai daug labai cosplay'eriu buvo, vienu metu atrodė, kad net daugiau už žiurovus, o gal taip ir buvo ;o Šokis - Vampire knight labiausiai patiko, dar gerai atrodė tos panelės su katana ir didele iškirpte pasirodymas :D

Kostas
2009-03-01, 12:49
I hate my regular clothes now... :huh:

Siaip ar taip, nepaisant tu minor nesklandumu, renginys tikrai buvo nuostabus, atmosfera super, o zmones nepakartojami.

Saunuoliai visi kas cosplay'ino, as asmeniskai balsavau uz pikachu - pats mieliausias kostiumas :) Nors aisku machinegun brothers, daft punk, spirited away, DMC4 ir daug daug kitu veikeju buvo taip pat nerealus, balsuoti galima tik uz viena :)

Laukiam kito cosplay ir arigato visiem dalyvavusiem :)

P.S. kvailas biski buvau ir nepasiemiau kontaktu is zmoniu, su kuriais susipazinom... mes origami lankstem krokodilus ir dinozaurus, jei kartais perskaitysit, tai parasykit ;]

Nuney
2009-03-01, 12:49
Ką gi... Kaip ir daugumos čia palikusiu komentarus, tai buvo mano pirmas kosplejus. Tiesą sakant, prieš patį kosplejų jaučiausi truputi nejaukiai, bet įėjus i patalpą, visos mano abejonės išsiskladė. Iš tikrųjų, man labai patiko šis kosplejus, nepaisant kelius techninius nesklandumus, labai patiko žmonės, kurie ten buvo, labai draugiški. Jeigu taip pažvelgti, tai visi anime gerbėjai yra kap viena šeima :) Buvo labai gera atmosfera. Mačiau daugybę labai gražių ir įdomių kostiumų ir manau, kad reikėjo daug pastangų jiems padaryti. Tai pat labai patiko vedėjo komentarai:w00t:
Labai lauksiu kito kosplejaus ir tikiuosi, kad turėsiu galimybę jame dalyvauti.
Ir dar, labai didelis arigato šio renginio organizatoriams.:cat6:

Slimas
2009-03-01, 13:21
Patiko cosplay'inimas, definately važiuosiu į kitą. Kaip primą kartą dalyvaujant tokiam renginyje ir per vieną ar dvi, neatsimenu tiksliai :D , susiruošta, tad visai neblogai, žinoma gaila plaukų nenusidažiau, tad buvo šioks bei toks fail mano atžvilgiu, nes vaikščiojau, su tuo bjaurybe Sasuke-kun (no offence helai jei skaitai :D), Mr. Popular :D. Buvau tas Dante, kuris buvo nelabai panašus :D... Kaip kažkas minėjo, tai tikrai buvo nesąžininga, tie kurie nusipirko kostiumus. Nes mažai buvo įdėta pastangų, palyginus su tie kurie viską darė patys. Renginio vedėjams vienas priekaištas, kad tikrai buvo bjauru, dėl to triukšmo, vienoje salėje vienas groja kitoje kitas. Ypač kai grojo metal-trash grupė pagrindinėje, o kitoje karaokes renginys vyko, nesigirdėjo ką ten dainuoja.
Dar būtų toks prašymas, ar galėtumete įmesti visas foto vienoej vietoje, tie kur kėlė į fotki, deviantart ir pan. Nes po vieną išsaugoti labai didelis užsiknisimas.. Dėkui :D

| |
v v
Jo, su meile darėm ir žinoma su meilę sulaužiau tą kardą :D Šiaip naują galima padaryt, tas 4h darytas dėklas nenukentėjo. Pilnai sutinku, kad visi csoplayer'iai kaip didelė šeima, net negalvojau, kad ten tokie visi draugiški bus.
P.S. Gaila, kad mažai kas matė, kai sulaužiau kardą, nes tai buvo sasuke's failas :D The end of Sasuke :D

Lucion666
2009-03-01, 13:29
...Geriausia vieta buvo "DOE"...Viskas kitas normaliai...

Neskauda peciu siandien? :D Maciau ten kai dauzeisi ir galva kratei :D :D :D

sketchas
2009-03-01, 13:37
Patiko cosplay'inimas, definately važiuosiu į kitą. Kaip primą kartą dalyvaujant tokiam renginyje ir per vieną ar dvi, neatsimenu tiksliai :D , susiruošta, tad visai neblogai, žinoma gaila plaukų nenusidažiau, tad buvo šioks bei toks fail mano atžvilgiu. Buvau tas Dante, kuris buvo nelabai panašus :D... Kaip kažkas minėjo, tai tikrai buvo nesąžininga, tie kurie nusipirko kostiumus. Nes mažai buvo įdėta pastangų, palyginus su tie kurie viską darė patys. Renginio vedėjams vienas priekaištas, kad tikrai buvo bjauru, dėl to triukšmo, vienoje salėje vienas groja kitoje kitas. Ypač kai grojo metal-trash grupė pagrindinėje, o kitoje karaokes renginys vyko, nesigirdėjo ką ten dainuoja.
Dar būtų toks prašymas, ar galėtumete įmesti visas foto vienoej vietoje, tie kur kėlė į fotki, deviantart ir pan. Nes po vieną išsaugoti labai didelis užsiknisimas.. Dėkui :D

Na taip... Mes cosplay susiruošėm tikrai super greitai, bet užtat dirbom tikrai su meile xD, nors tas Dante-Slimas sugebėjo sulaužyt taip puikiai, rankų darbo padarytą Saske's kardą, vien jau kurio dėklą dariau apie 4h :cat2: .. Šiaip renginys buvo tiesiog SUPERB~!!!, net rasydamas šį post'ą esu kupinas džaugsom ir kitų jausmų xD Niekad nesijaučiau taip kaip ten, tiesiog visi kaip viena šeima, visi draugiški... net neturiu žodžių apibūdinti :cat1: :cat4:

October
2009-03-01, 13:50
Linksmai taip praėjo. Dėl tų scenų tai .. Aš tik vidury renginio pastebėjau tą didelę salę. xD Bardakas baisesnis negu pas mane namie (Galvojau tai neįmanoma.). Patiko vedėjai pričiuožę kiek. Neblogai suosi situacijose. Na, apskritai renginys laaaaabai patiko. Kitą kart bandysiu pildyt cosplay'erių gretas.

P.s. Jei kas prisimenat gerves lankstančius marškinius parašykit man.

ruk
2009-03-01, 13:51
PATS GERIAUSIAS COSPLAY KURIS KADA NORS VYKO LIETUVOJ!!!!! :cat20: :cat1: uch kaip cool buvo :malda: mazai, bet vis sis tas.... bus daugiau ;>>>> http://public.fotki.com/kiraa/cp/

Shary
2009-03-01, 14:02
Visu pirma viskas "siek tiek" velavo,
Aparatura neveike (ypac karaoke XD),
buvo kitu nesklandumu....

Eh whatever *rapes duft punks* :banana:

svajone
2009-03-01, 14:14

P.S. ten as buvau :cat19: sketchas, ar tokio Light'o norėjai?

http://img01.picoodle.com/img/img01/3/3/1/tinginyste/t_DSCF8932m_d0e4e03.jpg (http://www.picoodle.com/view.php?img=/3/3/1/tinginyste/f_DSCF8932m_d0e4e03.jpg&srv=img01)http://img01.picoodle.com/img/img01/3/3/1/tinginyste/t_DSCF8934m_566bf2e.jpg (http://www.picoodle.com/view.php?img=/3/3/1/tinginyste/f_DSCF8934m_566bf2e.jpg&srv=img01)http://img01.picoodle.com/img/img01/3/3/1/tinginyste/t_DSCF8954m_b70e38d.jpg (http://www.picoodle.com/view.php?img=/3/3/1/tinginyste/f_DSCF8954m_b70e38d.jpg&srv=img01)

pats renginys labai patiko. Nustebino žmonių skaičius. Tikrai tiek daug pamatyti nesitikėjau. Prifotkinau nemažai persirengėlių. Mane ir kai kurie fotkino, kas buvo smagu. Daug visokių veikėjų. Įvairių įvairiausių....
Ech... sekančiam cosplay pasidaysiu normalų kostiumą:cat1:

Smart
2009-03-01, 14:19
Neskauda peciu siandien? :D Maciau ten kai dauzeisi ir galva kratei :D :D :D

Vat kai su skinais pogini tada skauda...Nu gerai ,kad gale daugiau zmoniu prisijunge sokt...Nes su coderiu vienu netaip idomu^^

meskiukas
2009-03-01, 14:23
:cat1:
patiko
nerealu buvo
aciu zmonėm kurie taip noriai fitkonosi kartu ir leidosi fotkinami
foto is mano pusės bus ryt

vienintelis blogis tai kad prarėkiau balsa
:D
PS as buvau tas daft punk vyrukas su sidabriniu salmu

^_^

JUS DAFT PUNK'AI PAVARET, NIEKADA NEMANIAU, KAD PAMATYSIU SAVO MEGSTAMIAUSIA GRUPE COSPLAY :d ACIU UZ NUOSTABIUS ISPUDZIUS ;):cat6:

Ledux
2009-03-01, 14:31
Oho. Gaila neturejau galimybiu nuvykti ziuriu nuostabus renginys buvo net negalvojau kad tiek daug anime fanu yra . Nuotrauko labai duag ziuriu labai daug geru kostiumu buvo . Galetu kas nors padaryti viena normalia galerija kur butu siek tiek atrusiuota. Keep up the good work dar keli tokie cosplay ir per zinias parodys. :)

Horkis
2009-03-01, 14:32
Bus gal per MTV nes maciau filmavo...
As net nesistengiau rekt kaip GiedriusOnline, nes manes ir taip nesigirdejo :D po tuo salmu....
sorry kad ten susimoviau ant scenos, bet zinokit kad su tuo mano samu matosi gal 10% apinkos ir tai i sonus, girdisi labai prastai (galima prie kolonkes stovet ir nieko :D), o kai as kalbu tai isvis tyla.... + dusimas :D

Dissembler
2009-03-01, 14:39
Kaip jums pavydžiu!! ;oo
Matos tikrai nerealu buvo.
Nu ką, tikiuos susitiksim sekančiam renginy ! ^^

sketchas
2009-03-01, 14:45
sketchas, ar tokio Light'o norėjai?

http://img01.picoodle.com/img/img01/3/3/1/tinginyste/t_DSCF8932m_d0e4e03.jpg (http://www.picoodle.com/view.php?img=/3/3/1/tinginyste/f_DSCF8932m_d0e4e03.jpg&srv=img01)http://img01.picoodle.com/img/img01/3/3/1/tinginyste/t_DSCF8934m_566bf2e.jpg (http://www.picoodle.com/view.php?img=/3/3/1/tinginyste/f_DSCF8934m_566bf2e.jpg&srv=img01)http://img01.picoodle.com/img/img01/3/3/1/tinginyste/t_DSCF8954m_b70e38d.jpg (http://www.picoodle.com/view.php?img=/3/3/1/tinginyste/f_DSCF8954m_b70e38d.jpg&srv=img01)

Dėkui~! :cat6:

ge.
2009-03-01, 14:55
em kas is tu tryju stovinciu dedziu yra tas juodaplaukis? :cat10:

Amount
2009-03-01, 14:55
Pirma kart atejau i tokio masto cosplay. Lb nustebino zmoniu kiekis. Buvo tikrai smagu. Dar per ost kunkusa manga islosiau, lol.

Kazkaip man atrodo nepastebetas liko ,bet man labai patiko harima kenji is school rumble cosplay, turbut labiau tinkancio zmogaus tam vaidmeniui neitu rast - atrode tiesiok idealiai :).

Dragonfly
2009-03-01, 14:58
Buvo Žiauuuuuuuuuuuuuriai nerealu^^žmonės visi labai draugiški, atmosfera jauki, organizatiriai kieti;DD palyginus su pirmais dviem cosplay tai :banana: :cat1: su riedučiais važinėt nemokant tikrai sunku :dizzy:
Tai laukiam Cosplay 4 ;DD :cool:
Beje, gal kas žino kada per MTV turėtų mus rodyti?

Karinutea
2009-03-01, 15:05
siaip tikrai turetu parodyti per MTV ezio zinias ar kaip ten xD Bet nesu 100% isitikinusi x)

sketchas
2009-03-01, 15:24
em kas is tu tryju stovinciu dedziu yra tas juodaplaukis? :cat10:

Helas-Sasuke kun xD, o tas rudaplaukis Dante- Slimas kun xD

SardonicSamurai
2009-03-01, 15:24
Ohh buvo kuul :cat6: as nedalyvavau, bet buvau su draugu :cat22: nes dar tik mano pirmas cosplay'jus :cat10: o seip tai tu konsoliu galejo ir nebut nes visas gazas vyko saleje :banana: :banana: man siaip nieko pries butu jei ir dvi dienas vyktu cosplay'jus :cat22:

ge.
2009-03-01, 15:26
Helas-Sasuke kun xD, o tas rudaplaukis Dante- Slimas kun xD

hmm, tai tas Helas - Sasuke kun nieko toks visai ;DDD

kuriko
2009-03-01, 15:53
Damn it ! nuostabus Cosplay buvo vakar ...:cat10: Noreciau ir vel i ji nueit :3 Nors naktinej daly nebuvau , bet pirmoj sedejau iki tol kol musu neisvare XDDD , tikrai nenorejau isejt XDD

Vilkuprincese
2009-03-01, 15:57
http://i260.photobucket.com/albums/ii8/slicKrox/th_AsukaLangley.jpg (http://s260.photobucket.com/albums/ii8/slicKrox/?action=view&current=AsukaLangley.jpg) http://i260.photobucket.com/albums/ii8/slicKrox/th_Evangelion_Asuka-07.jpg (http://s260.photobucket.com/albums/ii8/slicKrox/?action=view&current=Evangelion_Asuka-07.jpg)

cho cho :cat7: cia mano geriausia drauge Ieva :)

SardonicSamurai
2009-03-01, 15:59
cho cho :cat7: cia mano geriausia drauge Ieva :)

as jos klausiau cosplay'jaus numerio :cat25:

Lucion666
2009-03-01, 16:03
Gal galit kas nors sumest i torent ar ftp, ar seip, kad butu visas packas nuotrauku o ne gabaliukai keli, nes atsibosta spaudeliot ir rankiotis po viena. Aciu ^,^

Eid
2009-03-01, 16:04
Gal galit kas nors sumest i torent ar ftp, ar seip, kad butu visas packas nuotrauku o ne gabaliukai keli, nes atsibosta spaudeliot ir rankiotis po viena. Aciu ^,^

http://warfare.lt/screens/cosplay/cosplay.zip
Šitas bus trinamas greitai, tai siųskis :)

Egura
2009-03-01, 16:09
Pagaliau pavyko išsimiegoti, po savaitės bemiegių vakarų :) Renginys pavyko nepaisant daugybės techninių problemų... na bet tik, tas kas nieko nedaro, niekad neklysta ;)

Labai šaunu, kad buvo labai daug puikių kostiumų, žmonės ištikrųjų paplušėjo iš peties jiems besiruošdami :)

Mano favoritai tą vakarą buvo:
Vaistų pardavėjas iš Mononokės. Puikiai padarytas kostiumas, jau įsivaizduoju, kiek darbo idėta į jį.
http://img228.imageshack.us/img228/1923/cosplay3041.jpg (http://img228.imageshack.us/my.php?image=cosplay3041.jpg)

Mana sama cosplay. Neįtikėtinas panašumas... Super!!!
http://img264.imageshack.us/img264/1787/dsc05739.jpg (http://img264.imageshack.us/my.php?image=dsc05739.jpg)

Bei mūsų mažieji kawajai :cat22:
http://img6.imageshack.us/img6/3907/cosplay3235.jpg (http://img6.imageshack.us/my.php?image=cosplay3235.jpg)http://img264.imageshack.us/img264/6329/img2364.jpg (http://img264.imageshack.us/my.php?image=img2364.jpg)

Integra
2009-03-01, 16:15
o mažoji aurytė raganėlė mano mieloji draugė.xD