PDA

Žiūrėti pilną versiją : Kokia jūsų mėgstamiausia Anime Studija?

Melancholy~
2009-02-24, 12:11
mano tai pvz Sunrise, Clamp, Aniplex :rolleyes:

Derogatory`
2009-02-24, 16:08
Madhouse, Bones, Gonzo.
Šiaip kaip temai sukurti galima buvo pasakyti ne vien tik savo nuomonę, o šiek tiek plačiau pakalbėti šia tema...

fasian
2009-02-24, 16:11
Nes nezinau :D neprisimenu ne 1 pavadinimo dabar editinsiu paskui :D

Bardakas
2009-02-24, 16:14
Na, pačių pačiausia tai būtų Madhouse turbūt. Ką galiu pridurt, jų kūriniai mano listę dažniausiai vertinami nuo 8 iki 10 iš 10-balės sistemos. Tai studija kurianti neįprastus darbus ir tai žavi, nes anime persmelktas popsūchinių darbų ir taip, tad ši studija gelbėja, jau atbunkančia, japoniškos animacijos nišą.

Edit:
Truputį nelabai teisus savo paties mintims buvau. Keletas darbų kuriuos turėjau omeny sukūrė Studio4C. Tad jie yra šiek tiek didesni inovatoriai animėj, bet Madhouse neatmetu. Tikrai puiki studija (ir neturėjau omeny tokių darbų kaip Death Note :)).

Izzo
2009-02-24, 16:50
Bones. Patiko jų darbai, kurie kurti ne pagal mangas, nes mangas jie dažniausiai nufillerina, bet ne blogąja prasme, o darbai kurti pagal scenarijus ar kažką tokio, kalba patys už save. Taip pat Madhouse, dėl tų pačių priežasčių kaip jau sakė Bardakas. Dar gi Sunrise turi kelis gerus anime, kaip Cowboy Bebop ir Code Geass. :) Taip pat Manglobe su savo neeiliniais projektais :) Bet jei rinktis 1-ą. BONES :)

Fruits Punch Samurai
2009-02-24, 16:53
Madhouse

Kea
2009-02-24, 16:54
Visiškai pritariu Bardakui ir į pirmąją vietą iškeliu būtent Madhouse studiją. Vien toks jų darbas kaip death note gali daug pasakyti apie jų profesionalumą.

Hikari_
2009-02-24, 17:09
Man ziauriai patinka Clamp, dar nemaciau nei vieno ju blogo Anime (nebent koki Tsubasa Chronicle)

migliute
2009-02-24, 17:10
zinoma, kad MADHOUSE. Is mano matytu anime pasiule didziausia pasirinkima(nuo Mokke iki Shigurui), puiki animacija, ir beveik kiekviename seriale po truputi shyzos :)

Taip pat visada dziaugiames matydami BONES darbus.

mariux9998
2009-02-24, 17:22
Sunrise, Madhouse ir BONES. Nes ju darbai - the best.

slicKrox
2009-02-24, 17:27
Taigi, pamaniau būtų visai neblogai čia padaryti balsavimą, o ir fludo bus žymiai mažiau jei žmogus neturi ką pasakyt apie pamėgtas studijas. Rinktis galima ne vieną variantą, kadangi tarp studijų turėti kažkokį tik vieną favoritą manau yra tikrai neįmanoma. Jei manot, kad kažką praleidau šiame balsavimo saraše, siulykit.

Melancholy~ , jei nesunku, nes ir taip nieko neparašei savo pagrindiniam pranešime, pateik kiekvienos studijos URL iš ANN, ką jį yra sukūrus.

Pvz kaip Production I.G:
http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/company.php?id=337

Beje, temos pavadinimą galėjai nors lietuviškai parašyti, kurį jau pataisiau.

Aivaras
2009-02-24, 17:48
FUNimation, vienintelis girdetas :D

slicKrox
2009-02-24, 17:50
FUNimation, vienintelis girdetas :DTuomet net neįsivaizduoju kokiam reikia būti glušiui, kad nežinot net Ghibli.

SlicKrox, būtinai balsavime turetų būti ir GONZO studija!!! jau šito tikrai niekas nepaneigs.
Gerai.

Ozis
2009-02-24, 17:56
Reiks kada perziureti savo animelista ir pasiziureti kuris animas is kur kiles. Del bendro idomumo.

Specialiai nesidomedamas galiu isskirti tik Gonzo darbus, del nuostabiu istoriju, itraukianciu pasauliu ir savotiskos atmosferos.

silveris
2009-02-24, 18:05
4C pirmoj vietoj butu- yra keletas patikusiu anime, o kas labiausiai suzavi tai pieshimas! Belekaip pakeri!. poto MadHouse del tokiu shedevru kaip Monster, Texhnolyze, Perfect Blue.

Aivaras
2009-02-24, 18:15
Tuomet net neįsivaizduoju kokiam reikia būti glušiui, kad nežinot net Ghibli.
Niekad nesigilinu į studijas ir jų pavadinimus;)Šitas faktas padaro mane glušium, o ne :(

Lax..
2009-02-24, 19:11
Na, matyt, mano skonis čia bus labai išlavintas ir turbūt neįvertintas, nes aš turiu vieną mėgstamą studiją, kuri tikrai išsiskiria iš visų kitų ir tikrai manau, kad jos nesupainios - Gainax. Kodėl? Tikslaus atsakymo nežinau, bet daugumoje jų darbų gali jausti vientisą atmosferą, būdinga tik gainax'ui. Vat žiūrėsi anime ir iškart pajausi, kad būtent šis anime kurtas gainaxo. Ir šiaip šiai kompanijai priklauso turbūt geriausios dramos ir mechos, kas man kaip paskatinimas paryškinti ir taip jau riebų pliusą ties šios kompanijos vardu.
Būk pižonas - rinkis Gainax!

Firo
2009-02-24, 19:42
*Ufotable, plz... XD

Ech, kiekviena turi savo perliukų >< Sunku rinktis, bet imu Gonzo(shit XD), MADHOUSE, Ghibli, Aniplex... na ir visus kitus, bet nežymėsiu XD

KyoAni/Visual Art's/Key taip pat nusipelniusi(os) savo vietos čia, I guess...

WHERE'S TYPE-MOON??? XD (OK, liausiuos, juk čia tų studijų betkiek =_=")

Kleopso
2009-02-25, 08:42
Madhouse galėčiau mylėt tik už vieną Monster, kitos studijos irgi turi labai gerų darbų, bet ši vis dėl to daugiausia. Ir žinoma Studio 4C, už tai, kad neskęsta fanserviso jūroj.

sek0ne
2009-02-25, 13:57
manglobe ir Production I.G - rimciausios anime firmos

aKi
2009-02-25, 15:00
Mano mėgstamiausia studija tikriausiai būtų CLAMP, jų kūriniai (kalbu apie pastarųjų penkių metų darbus) turi kažkokią savotišką ir labai man patinkančią atmosferą, gražų ir vėlgi tik CLAMP būdingą piešimą bei puikius siužetus, kurie dar yra ir perpinti, ką galima pailiustruot Tsubasos ir xxxHolic pavyzdžiu. Antra vietą duočiau Production IG, sukūrusia daug dėmesio vertų projektų bei animuojančiai dabartinius CLAMP darbus. Toliau - Gainax, Sunrise, Bones, kurių kiekviena nupiešė bent po porą man patikusių anime. Ypač įdomus Gainax stilius - Tengen Toppa, Diebuster - labai veržlūs ir dinamiški anime. :)

Mger
2009-03-12, 16:44
Bones - visi anime kuriuos ziurejau paliko gera ispudi ir efektai, ir OST, viskas labai graziai ziurisi. Pvz. : Eureka 7 Psalms of Planets, Xam'd: Lost Memories na ir dauguma kitu...

Akina
2009-03-12, 21:04
nesigilinu i studijas, bet gonzo man labai isimines, na ir aisku ghibli.

CvC
2009-03-12, 21:41
BONES,Madhouse ir Sunrise

Killerbee
2009-03-12, 22:22
Madhouse - DNA2, Gunslinger Girl, Monster, Hajime no Ippo, Ichigo 100%, Strawberry Panic!, NANA....nauja kūryba neveža. Per daug eksperimentuoja vietoj to, kad kurtų tiesiog gerus anime.
Sunrise - Vision of Escaflowne, Gundam Seed + Destiny, Planetes, Zegapain, Kekkaishi..... nauja kūryba neveža. Šitie atvikščiai - supopsėjo.
Bones - užtektų vieno RahXephon, bet dar galima pridėti Angelic Layer ir The Mars Daybreak.....nauja kūryba neveža. Iš didelio rašto išeina iš krašto.
GAINAX - Neon Genesis Evangelion, Kare Kano, Furi Kuri, Abenobashi Maho Shotengai, Top o Nerae! 2, Tengen Toppa Gurren-Lagann.....naujos kūrybos beveik nėra, bet Shikabane Hime nuvylė.
Production I.G - tiesiog už piešimą.:D
Nesupratau kodėl nėra vienos iš didžiausių studijų - J.C. Staff? Excel Saga, Shingetsutan Tsukihime, Starship Operators, Yomigaeru Sora: Rescue Wings, Nodame Cantabile, Honey and Clover, Ghost Hunt...
FUNimation čia išvis kas per fignia? Distributorius?
Manglobe? Turbūt juokaujat....
ufotable čia turbūt irgi ant bajerio?

Didžiosios studijos mane apskritai paskutiniais metais liūdina. O gal apskritai nauji anime. Ech, matyt pasenau jau ir kaip animešnikas.....:D

diaxminde
2009-03-16, 22:33
Man tai GONZO,nes daugiausia ju anime esu perziurejes. Taip pat grazus ir piesimas

FainaruFantaji
2009-04-19, 17:44
Balsavau už Sunrise ir Production I.G., bet dar norėčiau pridėti AIC (http://en.wikipedia.org/wiki/Anime_International_Company) (Anime International Company), kurios balsavime nėra. AIC aš didžiai dėkoju už Bubblegum Crisis, Burn Up, Sol Bianca, Armitage III ir t.t.
Production I.G. pasižymėjo mano atmintyje už GITS ir Weathering Continent, sarašą nesenai papildė The Sky Crawlers ir Real Drive.
Iš Sunrise kurinių įstrigo City Hunter, Cowboy Bebop, [visų žinomi] Gundam, InuYasha, Witch Hunter Robin.
Vos nepamiršau pridėti Bee Train (http://en.wikipedia.org/wiki/Bee_Train), jų kūriniai Madlax, Noir ir Meine Liebe kažkada paliko didelį įspūdį [dabar, matyt, nebepaliktų, bet vistiek užplūsta šiltų jausmų banga juos prisiminus].
Tiesa sakant sunkoka išrinkti mėgstamiausią studiją, nes anime nemaža pražiūrėta, o kurti jie ir mažų ir labai didelių studijų, kurių įvairovė nemaža.

SinEater
2009-04-19, 18:29
MadHouse 4 sure , BONES žiauriai patinka jų darbai , 4°C patiko keleta labai gražių darbelių :)

9inch
2009-04-19, 18:50
Hmm... Gonzo loga daznai matau pries pradedant ziureti anime, tad labiausiai ir isimine. Galbtu daugiausiai sios studijos anime ir ziuriu :]

Xokiru
2009-06-15, 12:29
Madhouse ir Sunrise, daugiausiai jų anime žiūriu :)

Egura
2009-06-15, 13:20
Vėlgi jei reikėtų šiaip per daug negalvojus atsakyti, matyt būčiau pasirinkus kokią studio 4C kaipo mėgstamiausią, bet kadangi myliu statistiką, tai peržvelgiau liste, kam aukščiausi vertinimai mano buvo skirti, tai gavosi šiek tiek kitaip nei tikėjausi.
Absoliuti favoritė - Madhouse; antrą vietą dalijasi - Production I.G. ir Gonzo ; ir jau tik 3 minėtoji Studio 4C ir FUNanimation. (...velgi kai pagalvojus, tai ant pirštų tuos studio 4C darbus sukaičiuosi, tad natūralu, kad aš jų mažiau mačius)

Moni@
2009-06-15, 16:06
Man tai lb patinka BONES darbai,ir Madhause , nors yra ir daug kitu pakankamai geru studiju , kurios taip gerai neisimine xD

Souls
2009-06-15, 16:36
As, jei neklystu, FUNimation lygtais yra amerikieciu groupsas, kuris perka licenzijas ir rodo NA? Jis lyg nera jap studija ir jo neturetu buti liste.

aKi
2009-06-15, 18:24
As, jei neklystu, FUNimation lygtais yra amerikieciu groupsas, kuris perka licenzijas ir rodo NA? Jis lyg nera jap studija ir jo neturetu buti liste.

Kiek žinau taip ir yra. Wiki:
http://en.wikipedia.org/wiki/Funimation

Nors parašyta ir kad kuria, kažkaip neradau nei vieno jų kurto anime, todėl darau išvadą, jog tik distributina. :)

Tabeko
2009-06-19, 23:13
Man patiko Bones studijos darbai. Net nežinau kodėl. Šiaip, manau, jog nebloga studija.
Aišku, dėl Madhouse net nėr ko ginčytis, jos darbai tikrai pavojingai geri ir nuostabūs.
Pritraukia akį, o ne atbaido nuo anime žiūrėjimo.
Kiek pamenu, Madhouse'o kūriniu dar nė vienu nenusivyliau.

Aramis
2009-06-19, 23:18
Ghibli už nuostabų klasikinį piešimą...

sagara sanosuke
2009-12-02, 21:22
perziurejus kaiji ir akagi Madhouse

Red_Elf
2009-12-02, 21:40
Madhouse ir BONES - jų darbai dažniausiai aukščiausios kokybės ir labai geri, bet žinoma visos studijos yra perliukų išleidusios :)

Gecas
2010-06-08, 22:38
labiausiai išskirčiau Madhouse ir Studio Deen. Madhouse. Net būtų labai sunku išskirti kurios studijosdarbus labiau mėgstu.

kawaii
2010-06-08, 22:52
Production I.G !! O kodėl?
Todėl, kad mano mėgstamiausi anime yra šios studijos išleisti.:laimingas:

usakou
2010-07-10, 18:40
norejau uz 2balsuot..bomes ir ghibli ;D
bet nzn kodel uz ghibli balsavau :sleep:

Abalys
2010-07-20, 19:11
O kur Kyoto animation? J.C Staff? Ir gal net Key... (Sukure Kanon, Air, Clannad ir dar man rodos The Melancholy of Haruhi Suzumiya, bei prisidejo prie Angel Beats kurimo) Kaip tokia studija galima praleist???
Ir priciom cia Funimation? Jie tik platina anime siaures amerikoj, o ne ja daro.
Toks jausmas kad nieko nezinantis apie anime studijas zmogus kure sia tema... -.-

Dizzee
2010-07-27, 11:13
Madhouse Studios man geriausias, bet dar daug trūksta.

Xenon
2010-08-01, 14:05
Užbalsavau už Madhouse nes daug mano širdžiai mielo oldskūlo yra prikūrę. Nesuprantu kas galėjo balsuot už mangų prievartautojus Gonzo, nes kiek teko jų animus žiūrėt tai taip geras mangas sušika kad žiūrėt šlykštu.

Yuuku
2010-08-09, 15:40
Madhouse. Jau vien dėl tokio anime, kaip Toki wo Kakeru Shoujo.

PaperAngel
2010-08-09, 15:45
bones ir madhause. Tiesiog mėgstamiausios ir tiek. Nagaliu paaiškint kodėl, tiesiog kaip ledus mėgstu taip ir šitas dvi studijas. Ai ne bones mėgstu uz alchemistą :)

SataNa
2010-08-09, 18:58
kiekviena studija turi pasiūlyti kažką savito ir įspūdingo, todėl nesirenku "mėgstamiausios" studijos

Užtat žinodamas šias studijas, žinau ko galima iš kiekvienos tikėtis kaip pvz 4C galima tikėtis geros šyzos, madhouse realistiško pobūdžio animacijos ir t.t.

juodidrugiai
2010-08-11, 22:52
Ghibli, ghibli, ghibli! :D Už vaikiškai tyrą, bet kartu be galo išmintingą nuoširdumą. Lieku ištikima Ghibli pasakoms. :)

Trixx
2010-08-29, 15:42
Viena iš labiausiai patikusių tai buvo "Madhouse".

Cere
2010-08-29, 21:54
Madhouse, Gonzo, Production I.G, Aniplex.
Tiesiog jie kūrė ar buvo įtraukti į mano fav anime kūrimą. : )

Sharp_katana
2010-10-07, 19:06
Vienareikšmiškai ir be abejonių - Studio Ghibli :]

Siroiokami
2010-10-07, 20:38
Man tai Bones ;D patinka del savo tu smulkmaneliu: buvo viename epizode veikejai vaziavo su masina, o ant numeriu buvo uzrasyta "i love bones" nors juos rode ten gal kokias 2 ar 3 sekundes. Aniplex dar nieko. Labai patiko kai per Durarara fone matesi kitu anime reklamos ;D kai is Baccano veikejai maisesi ;D Juokas imdavo, kai per darker tan black reklamu stenduose pizz hut vaidendavosi :haha:
http://img1.ak.crunchyroll.com/i/spire3/07112008/8/f/6/4/8f64fcac104b30_full.jpg

Adwims
2010-10-07, 22:45
WoW, daugiau nei puse studiju nesu girdejes, greiciau neatkreipiau demesio, nes man tai jos neturi itakos renkantis anime, tad nebalsuosju ne uz viena :D

Siroiokami
2010-10-07, 23:39
Teisingai! ;D svarbiausia ne studija, o anime ;D

Squalleh
2011-03-24, 00:00
Visos minėtos čia studijos sukūrė kažka man labai patinkančio. Tad tikriausiai teks spręsti iš paskutiniu metu žiurėtų anime. Ir tada mano favoritas būtų...

GAINAX

Dead Leaves, TTGL ir paskutinis Panty & Stocking with Garterbelt mane galiausiai papirko.

Kenčis-Himura
2011-05-03, 06:29
O kodėl nėra TVtokyo:eek:

Bardakas
2011-05-03, 10:03
O kodėl nėra TVtokyo:eek:

Nes gal dėl to, kad tv tokyo yra televizijos stotis, o ne studija kurianti anime?

Na taip, bet TVtokyo ir anime yra išleidusi. Na nesiginčisiu tiek apie ją aš ir žinau.

Tai, kad ne, nebent išleido turi omeny - parodė per jų televiziją. Tokiu atveju gal ir LNK pasigendam mes šitam liste,mat parodė keletą anime?

Kenčis-Himura
2011-05-03, 13:53
Na taip, bet TVtokyo ir anime yra išleidusi. Na nesiginčisiu tiek apie ją aš ir žinau.

Nightwister
2011-05-03, 14:59
Balsavau už BONES, Madhouse, Production I.G ir Gonzo studijas, nes šių studijų piešimas manęs niekada nenuvilia :)