PDA

Žiūrėti pilną versiją : Ką darote kai baigiat žiūrėti anime?

Puslapiai : [1] 2

Zipedlife
2009-02-21, 11:07
Nesvarbu ar anime prastas ar stulbinamai tobulas, kiekvienas iš jų turi bent vieną gerą bendrą dalyką - pabaigą. Jei jum žiūrimas animė nepatiko, manau, pagaliau sulaukta pabaiga bus tikra atgaiva sielai, jausitės kaip nuo grandinės paleistas. O jei animė tikrai patiko, ir galas atėjo taip staiga..? Taigi, ką abejais atvejais darote? Pabaiga sukelia jausmų protrūkį (jei taip galima išsireikšti), kaip ji malšinate, o gal kaip nors bandote save įaudrinti labiau :cat6:?

Pradėkim nuo manęs:
Šeštadieniais/Penktadieniais dažniausiai turiu daugiau laisvo laiko taigi fainai kartais panaktinėti ir pažiūrėti kelis animės epizodus. Šį penktadienį vėlai grįžęs iš šimtadienio :cat20: su truputi susisukusia galva įsijungiau PC ir skubėjau žiūrėti likusių trijų Love Hina OVA'u. Prisižvengiau iki ašarų ir nepajaučiau kaip pabaiga atėjo(beje ji man patiko) ir staiga taip keistai apsijaučiau... "Ir jau viskas???"- paklausiau savęs, nejaugi nėr dar kokios vienos serijos... Nors vienos, net mano nemėgstamiausia veikėja - Naru, pabaigoje taip nuostabiai pasirodė... Įsijungiau Google.lt, search'ia tik rasau ir rasau visokias banalybes, nieko daugiau apie šį anime neradau.. Tik čia (http://narutofan1010.wetpaint.com/page/Love+Hina?t=anon)kažką, kad tipo 4 OVA Yr. Galiausiai visai nusivylęs pasiėmiau iš šaldytuvo alaus(:malda: Švyturio Ekstra) įsijungiau Family Guy ir įsivaizdavau kad anime žiūriu ir galutiniam rezultate - puikiai jaučiausi primiršau apie OVA's ir linksmai po didelių dienos vargų nuėjau miegoti. :haha:
Prašau susilaikyti nuo tokių "super ilgų" komentarų: "Nu nzn skaitau manga ir pns...":mad:

Aivaras
2009-02-21, 11:25
Jei išties geras anime (DN, Ef, 5cm) tai šiek tiek gaila, kad jau baigiau ;D Buvo kablys kai per diena pražiūrėjau 25 berods ep. (Darker than black baigiau ir visą Ef - a tale of memories), bet va dėl tokio tempo turbūt ir atsibodo greit :] Kokius 2-3mėn. nieko nežiūrėjau, o dabar i savaitę kelis epizodus pažiūriu Samurai Champloo :D Geriau su draugais kurnors pasivalkiot, negu prie PC kiurksot ;]

Derogatory`
2009-02-21, 12:20
Džiaugiuosi, kad galėsiu pradėti kitą anime.
Taip pat džiaugiuosi, kad baigiau žiūrėti tam tikrą anime.
Ir aišku, apmąstau viską ką ten pamačiau. Nebent tai buvo nieko neypatingo ar koks comedy, kur nėra apie ką mąstyti. xD

shashke
2009-02-21, 13:59
Na dazniausiu atveju tai ziuredamas paskutini animo epa geriu karsta arbata ir galvoju ka reiks daryti kai jis baigsis. Dazniausiai jai animas man patiko tai pasibaigus paskutiniam epui pasedziu kokias 5 minutes ir isijungiu dar syki perziureti ta epa kad galeciau pasidereti jo pabaiga. Na zinoma ir tikiuosi kad bus daugiau epu jog cia ne viskas ne pabaiga ypac jai ji buna siektiek neatsakanti i visus klausymus anime. Bet po kiek laiko tai imu kita anima arba uzsiemu kokia kita veikla kad atitraukt mintis nuo tos pabaigos ir to tustumos jausmo.

sek0ne
2009-02-21, 14:07
isjungiu plejeri, ir dazniausiai sakau "aciu dievuij jis pasibaige", dabar beveik nera geru anime

Firo
2009-02-21, 15:38
Baigus ne patį geriausią Anime: na, dažnai pagalvoju kas jame tokio š-ish buvo. Kartais džiugu, jog tas pragaras baigėsi (galima kaip pvz. sakyti "Avanger" XD) dabar retokai kokį bele Anime imuosi žiūrėt.

Baigus mediocre Anime: heh, nueinu į aniDB, pažymiu, jog peržiūrėjau, dar paskaitau komentarus, reviews jei prieš jį neskaitęs. Toliau dunno, nepamenu savo veiksmų XD kiekvienam galbūt kitaip...

Baigus supah dupah Anime: būna, jog esu emociškai palaužtas, užknistas etc. Prisimenu kas jame mane kniso ir kaip visa kita buvo nice. Dar retkarčiais peržiūriu kelias scenas. Susinervinęs einu klausyt muzikos. Kartais pasitaiko, jog tiesiog būnu labai pakakintas ir kyla noras žmonėms verkiantiems dėl tokių dalykų kaip: "pff, neužbaigtas", "galėjo ir daugiau parodyt", "gaidys čia ne Anime" apšviesti, jog čia viskas OK, bet susilaikau ir tęsiu savo laimingą dieną. Ech, kartais pasiilgstu Anime. Paskutinį kart šitaip buvo su Cowboy Bebop, grįžęs iš mokyklos kažkaip net kitaip jaučiausi žinodamas, jog "ne, Juliuk, daugiau kaubojaus nebėra" ir reikėjo imtis kažko kito.

Tiesa, kiekvienam Anime būdinga pabaiga? *cough* Bleach, One Piece, Naruto *cough* XD

+ kaikurie Anime man kaip pasakėčia be galo, baigėsi ir vėl išnaujo žiūriu (Byousoku 5 Centimeter esu matęs jau 8x, jis man kaip muzika XD)

Bardakas
2009-02-21, 15:46
Kai baigiu žiūrėt ką nors tai pradedu šokinėt nuo stogų kelias dienas ir jei išgyvenu (kas būtų labai logiška) einu į kokį kaboką išžudau pusę ten esančių žmonių, kelis pasilieku naktipiečiams ir galiausiai išlaisvinu pragarą į dangų...
O šiaip - tas pats ką sek'as parašė. Tiesiog išjungiu playerį ir pagalvoju "pagaliau baigėsi". Dažniausiai po to kokią savaitę į anime negaliu žiūrėt. Rutina.

simka
2009-02-21, 16:13
Na jei anime buvo geras nusimenu...kiek laiko paliudziu ir einu ieskot kito...

Miyata
2009-02-21, 17:15
na, blogu beveik ir nera neziurejau, nes atrenku gerai, kas man patinka. Ir ziurint kokia pabaiga, liudna, ar pns... Pvz kai love hina uzsibaige neskaitant ovu love hina again, tai lievai buvo, bet kai paziurejau ova, kad tapo porele ir pns. Tai gera nuotaika buvo, tik buvo gaila kad pasibaige, nes noris daugiau epu :D Ir dar, kai pasibaigia, apsvarstau visa anime, pazymiu kad perziurejau animeliste, parasau amidau i skype ir paklausiu ar nera daugiau ovu arba seriju :D ar nenusimato kitas sezonas .. Paprasau rekomendaciju, koki panasu anime, poto einu cs pasaudyt arba HNS mod'a palosti xD Kad pamirsciau kad pasibaige tas anime... Poto dazniausiai pora dienu neziuriu jokio anime, nes prisimenu ta.. O jai pabaiga liudna, tai labai pasikeicia emocijos, tai norisi pasdiskutuot kas mate ta anime, pakalbet kodel taip ir taip.. Nors tai darau ir taip kiekvienam anime baigus :D

P.S. Esu laimingas kad nesu mates DAUG anime, tiek kiek Bardakas ir kiti, nes jiems nera ka ziuret, visus senus gerus mate, is nauju nedaug kas pasiulo ka nors gero kaip sako.. O as daug kiek jis nemaciau, tai man geri isrinkti lengva xD

So, all in all, kai pasibaigia anime, noris dar dar ir dar nors butu 1000 epizodu, ziureciau ir ziureciau :D Ir nemegstu liudnu pabaigu.... Nes kaip sake Firo, paluztu emociskai.

TeisusKas
2009-02-23, 11:19
Pora kartu nisikeikiu ( jei buvo nevertas demesio anime ) kad tiek laiko praleidau beziuredamas ji, jei patiko susimastau (pagalvoju ai visai geras buvo tas anime) aisku visalaik buna gaila kai pasibaigia , bet per daug neliudziu, einu ieskoti saraso anime kuriuos noriu paziuret , tada dar kart pora kartu nusikeikiu ,kad to saraso nerandu,o galiausiai kai randu, issirenku dar viena anime.( aisku issirinkes turiu problemu, reik surasti is kur ji atsidownloadinti, tiksliau , kad seederiu butu)

tomaz222
2009-02-23, 11:38
Na jei prastas anime buvo, dazniausiai atsidustu pagalvoju kad baigesi, ir nueinu paklausyti muzikos ar filma per dvd, o jei anime buvo visai slamstas labai tinka paziureti Happy tree friends :haha: pataiso nuotaika.O jei geras, ar net ieinantis i geriausiu matytu trejeta (pritaikau chobits kuri neseniai maciau labai patiko) na tada kol nerandu kito anime, buna apemes keistas jausmas vaikstau suflegmejes ir galvoje sukasi anime istraukos :cat19: I hate that times :cat9:

kendise0413
2009-03-28, 20:03
kaskaip gaial buna kad tik toks trumpas...

CvC
2009-03-28, 20:47
Geras anime - Dar karta paziuriu kokia labai isiminusia scena ar pasiklausau patikusia daina is anime ir nueinu ieskoti kito anime ar ka kita su pc paveikt.
Labai geras anime - Padarau ta pati ka ir virsuj tik + paieskau informacijos apie kita sezona/ova ir pns dalikelius :)
Normalus anime - Nueinu ieskoti kito anime.
Prastas anime - Apsidziaugiu,kad jau baigesi ir nueinu ieskoti kito anime

Major
2009-03-28, 20:49
Baigiau ziuret "beck",pikta kad baiges.
Dbr savaite winampe suksis soundtrack'as ^^.
Follow me ...

ForestTiger
2009-03-28, 21:21
Pažiūrėjęs kokią komediją (kaip green green) prisimenu jame vykusias linksmas vietas ir tai man sukelia šypseną :).
Pažiūrėjęs Rurouni Kenshin: Tsuiokuhen pasijutau gan maloniai liūdnas, net nežinau kaip apibūdinti tą jausmą, lyg butu man skyle išgręžę.
Po Sword of the stranger nuėjau laimingas miegot (laimingas, kad pamačiau tikrai kažko vertą anime).
Po Macross zero atsitiko lygiai tas pats :).
Baigęs žiūrėti Monster likau susimastęs...

Narya
2009-03-28, 22:56
man keistoka, kad zmones ziuri anime, kuris jiems nepatinka. juk jei nepatinka tai kam ziuret iki galo? :D
o jei i tema, tai priklauso nuo to ar anime buvo geras ar labai geras.
paprasti geri anime kai pasibaigia, tai atsidustu, aptariu, jei yra su kuo, ir po kokios savaites ieskau naujo :]
o jei labai patiko, tai isrekomenduoju visiem pazistamiem, apmastau, prisimenu geras vietas ir kuri laika bunu "pakilios" nuotaikos, kad paziurejau toki awesome dalyka :D po kiek laiko ispudziai priblesta, pasidaro galvoj tuscia ir vel einu ieskot kuo ta tustuma uzkist - t.y. naujo anime :)

Horkis
2009-03-29, 02:00
Bandau nupaisyt ta ka paziurejau XD

Olasas
2009-03-29, 13:03
Galvoju...: Kaip noriu re-watchint Berserk'ą xDD

Renata
2009-03-29, 14:56
Priklauso nuo anime, pabaigus Ruruoni Kenshin tris dienas buvau kaip nesava :kodama: , o šiaip kai baigus vieną animą, pradėdu ieškoti kito :w00t: :]

karolisvis
2009-03-29, 15:03
Kai baigiu ziuret anime jei jis man patiko ieskau papildomos info apie ji..(ar bus pratesimas ir pan.) ir seip bunu gana liudnas :cat19: nes anime baigesi bet is kitos puses gal ir linksmas nes galiu pradet ziuret nauja anime :cat8::cat8:

Lucion666
2009-03-29, 16:29
Kai baigiu ziuret viena anime.. atsitinka ivairiai... priklauso nuo pacio anime... tiesiog galiu pateikti daug variantu ka galiu daryt:
buti nusivylusiu otaku
eiti atsigerti arbatos ir jungti kita anime
ieskoti nete panashiu anime
isijungti winamp'a ir pasileisti koki gera track'a(ne anime <<< anime soundtracku neklausau, nes tai nera muzika mano ausims... noredamas neizeisti ko nors, sakau, jog anime soundtrackai yra uz mano suvokimo ribu ir tokiu nesuprantu(well, dah, JP tai nemoku..) xDD )
einu i torrentus paieskot kokio gero filmo
einu i youtube paieskot bajeriu
ir t.t....
Is esmes, manes vieno anime pabaigimas neitakoja kazkokiems ypatingiems veiksmams, todel, man gal sis klausimas buvo net nevertas atsakineti =}

Flintas
2009-03-29, 19:23
Na nesenei baigiau ziureti "The legend of Black heaven " tai irgi buvo biski gaila :D bet ai gera anime keicia dar geresnis :D na arba blogesnis :D

Winry
2009-03-29, 19:46
Jei paskutinis matytas anime patiko, dar kazkiek laiko vis perziurineju geriausius jo epizodus. O paskui pradedu ieskotis naujo:D

zeke
2009-03-29, 19:49
man tai priklauso ar geras anime ar nelabai - jai geras apmaudu kad jau pasibaige, jai - blogas tai dziaugiesi kad sugebejai visa perziureti ir atsizvelgdamas pagal jo zanrus tokiu nebesisiunti :)

Semashke
2009-03-30, 08:26
as tai stengiuos neprilipt prie vieno anime ir ir ieskau kito , bet ne visada pavyksta, tada einu i youtube , ziuriu amv, perziuriu kieciausias scenas, uzsiimu fanartu :w00t:

Catenas
2009-03-31, 12:49
Ka tik pabaigiau ziureti "Mobile Suit Gundam 00 S2". Keista patirtis... Labai keista. Bandau suprasti, kas ivyko... Laukiu AVOs dabar...

Yuuki-Goda
2009-04-09, 09:53
Viskas priklauso koks anime ir ar jis tau patiko ir pan.
Nu as kai baigiau ziureti tai siek tiek nusiminiau ir ejau ieskoti naujo ;)
Arba draugai pataria.

shyliz
2009-04-09, 09:55
Priklauso nuo to kaip baigiasi anime ;]

Futari
2009-04-09, 17:41
Pastara pabaiga kuria ziurejau, buvo SOUL EATERio. Tai sedejau, trukciojau akim ir nezinojau, juoktis dabar ar verkt, kad BONES gera daikta i gala sudirbo. :huh:

O siaip nezinau, visaip buna, bet dazniausiai uzklumpa mintis "Reik ieskot kokio panasaus!" :D

Dejviz007
2009-04-09, 20:42
Ka darau ???? Dažniausiai baigęs žiūrėti Anime einu miegoti, nes buna maždaug antra trečia nakties :D

Hanikka
2009-04-10, 10:27
Jeigu man patiko tas anime tai as siek tiek paliudziu kad nera tokiu daugiau anime seriju... ir po kiek laiko as einu ieskoti kito anime

Dwesk
2009-04-16, 15:04
Dazniausiai tai ziuriu tik trumpus anime todel buna liudna kai taip greit pasibaigia koks geras anime :/

Alex Sugar
2009-04-16, 19:56
Aha, buna liudna kada the end of the anime...stengiuosi greiciau pradet kita ziuret :] Beveik po kiekvieno anime sukuriu klipa apie ji, kartais net po du :haha:

Blizzard
2009-04-16, 20:52
kaip perziurejau paskutini Death note episoda pirmos mintys buvo tokios:
- Dam....
poto mintis buvo
- gaila kad tiek mazai epu
o poto visa diena ir dar poto koke visa savaite galvojau apie paskutine serija :)

seip daba skaitau naruto manga tai po kiekvieno chapterio vis labiau ir labiau lauki kitos savaites, dabar tirkai idomiai viskas klostosi( apie aniem nekalbu nes fillerei uzpuole juodai)

Ayami
2009-05-10, 12:58
Ziurint kaip tas anime baiges. Jai blogai tai dazniausiai ilgai negaliu prisiverst ziureti kito.. seip visad gaila kad baiges. :cry:

Lance
2009-05-10, 14:12
Kai baigiu ziureti anime as ji idedu i Completed anime list'a... :cat4:
Apimtas depresijos del to ,kad mano matytas anime baigesi per greitai arba jo pabaiga buvo visiskai sushikta visa savaite neziuriu jokiu anime :cat3:( turiu iproti ziureti prasta anime ir tiketis jog jo pabaiga bus gera(lol)) . Na ,o jeigu kada pasitaiko gera pabaiga tai atsidustu ir pavarges einu miegoti ,nes ziuriu anime naktimis :cat19:

fasian
2009-05-10, 14:17
Peržiūrėjas pirmiausia einu į savo mal ir įvertinu tada einu nuo pc pavalgau nueinu atsisėdu prie stalo ir permastau apmastau matyta anime tada vėl einu prie pc ir galutinai ivertinu xD

Luna-chan
2009-05-16, 19:21
Kai pasibaigia geras anime, susigadina nuotaika.. ;D Galvoju, kad niekuomet nebebus tokio gero anime (taip pagalvoju po visų man patikusių)... Kaip pavyzdžiui kažkada po Elfen Lied'o.. Taip liūdna pasidarė, kad baigėsi... Tikrai pagalvojau, kad tokio gero nebebus...Bet buvo....... ;D

Zx-Shade
2009-05-17, 18:10
As tai jaigu geras anime tai sedziu visa para ir ziuriu o kai praziuriu naktimis negaliu megoti... Bet dazniausiai kai taip buna greit imu ziureti kita anime.

zhmogeliukas
2009-05-17, 19:32
Baigus žiurėti kokį anime einu toliau žiurėt doramų,prie kurių beveik galutinai jau perėjau :D

Hikari_
2009-05-17, 19:41
Na, kai baigiau ziuret Code Geass tai mano reakcija buvo mazdaug tokia :OOOOOO ir 5 minas sedejau prie kompo issiziojus... paskui ejau i google ziureti, gal yra kalbu apie trecia sezona ar siaip kokiu Ovu nes anime pasirode toks geras, kad norejosi daugiau..:cat1:
Ir taip dazniausiai buna kai paziuriu koki gera anime, o kai anime nesuzavejo, kartais tiesiog einu rinktis, ieskoti ka toliau paziureti geresnio :D

Nikas
2009-05-17, 19:45
Man taip pat kaip Luna-chan tik man taip buvo su "Full Metal Alchemist" :( dar dabar gail, akd jis pasibaige.

ichigoneechan
2009-05-19, 09:47
Nu baigus ziuret koki faina anime tai kazkaip keista man buna,:cat23: man lyg kazkas ne to... ieskau to anime daugiau seriju nu dar kartais skaitau manga...:D:D:cat20:

Piano4rest
2009-05-19, 13:52
Hmm... Permastau visa anime eiga nuo pirmos serijos iki paskutines, tada i animezona ir skaitau koki gi ispudi paliko kitiems tas animas. Jei anime buna tikrai superinis paskutine serija ateina taip netiketai ir nesitiki, kad jau viskas, pabaiga, tai tada lekiu ziuret ar kartais nebus kito sezono :)

AnimeFreak
2009-05-19, 14:08
Dazniausiai liudna pasidaro jog taip greit pasibaige, mazai episodu buvo. IR kai buna tikrai geras anime, labai patikes, atrodo ,kad tokio gero daugiau nepamatysi. :cat4: O seip geras jausmas, kad dar viena nuostabu anime paziurejai.:}

xipzo
2009-05-21, 19:39
As paziurejes anime kokia pora h dar taip sakant gyvenu juo :) pvz paziurejes hellsing pora h niekaip nenurimau ir vis norejau paziuret dar ep kaip bus toliau bet kad nebebuvo :( vis apie seras Victoria galvojau :) ir pns :)

999karolis999
2009-05-22, 11:45
jai anime man labai patiko - tikiuosi tesinio :D

karolisvis
2009-05-22, 12:05
shhhhh niekam nesakykit bet kaikuriu anime pabaigose as net apsiverkiu :cat1: (tik niekam nesakykit!)

H[asas]
2009-05-22, 17:47
Dar karta perziuriu geriausias vietas :D o tada pradedu arba liudet arba ieskot panasiu i ziureta :)

Nismo
2009-05-22, 19:15
Pradedu ieskoti kito anime :D

justi
2009-05-25, 00:58
Puolu chekint ar nebus antro sezono :D. o šiaip parsisiunčiu sountrack'us,jei verti dėmesio ir šiaip kartais laiks nuo laiko pasižiūriu kokią įsimintinesnę seriją..taip aš ir elgiuosi.na nestandartiškai,bet kartais. ;)

Nikas
2009-06-07, 12:11
Karolisvis zinau buna :cat1:

Ru.
2009-06-07, 13:34
jei buna geras anime tj maždaug dvi savaites vaikstau liūdėdama kad jis baigėsi ir t.t... o jei nk idomaus tj kaip daugelis pagalvoju "aciu dievui baigėsi" ;P buvo keletas anime kurie ištikrųjų sukrėtė tj ir dabar tebeveikia kažkaip smegeninėje...

DreamT
2009-06-07, 16:38
Gan kesitai jaučiuosi (ypač kai gerą anime pabaigiu) lyg kažko trūktų lyg dar norėčiau jį žiurėti. Tuo pačiu liūdžiu ir džiaugiuosi, jog jis pasibaigė ir tiesiog ieškau kokio kito gero anime, jei dar tam noras yra.:)

usakou
2009-06-18, 11:52
kai baigiau ziuret Fullmetal alchemist... nu tokia atrodo liudna pasidare. nes pabaiga tokia liudna atrode :fifi: ed'as mire..ka zinau,i kita pasauli iskeliavo..zodziu ilgai dar liudna buvo..paziurejau fma movie,linksma pasidare :cat3: nes su alphonse dabar kartu ^_^ the end :cat7:

ColdOne
2009-06-18, 22:35
Dažniausiai nueinu į kokį youtube dar peržiūrėt susuktus vaizdus xD jai anime tikrai geras,įtraukė - tai aišku gaunasi svaigimas totalus kuriam laikui(nors jai anime belekoks,jis visada tavo atmintį išliks),su liūdesiu kad baigėsi. Bet juk visada galima peržvelgti vėl,nors tikrai nepasižymiu tuo kad žiūrėčiau viską iš naujo,matyt todėl ir naudojuosi tokiais tiklapiais kaip youtube,praverčia xD ;}}

n'Huun
2009-06-18, 22:56
Dažniausiai dažiūriu iki galo tik patinkančius anime, todėl tokio jausmo kaip "Na va pagaliau baigesi" nėbūna.

Na kaip ir visiems normaliems žmonėms kai kasnors patinkančio baigiasi pasidaro liūdna. Taip ir man. Žinoma kad liūdesį numalšint, šaunu į internetą ir bandau galutinai susižiurėt/persiskaityt visas simbolikas, neaiškius momentus arba nesuprastą siužeto liniją... O tada, pilnai suprates (na nevisada žinoma) ka autorius norėjo pasakyt tuo anime, ramia galva einu miegot (nes dažniausiai animai pas mane pasibaigia nakti). Na dar žinoma jai jau LABAI patiko anime, tai pradedu kitą dieną jį siūlyt visiems savo pažystamiems animešnikams, pasakodamas koks tas anime puikus ir kodėl jį vertėtu pažiūrėt. O jai jau visi matė tą anime, tada pradedu su jais diskutuot kol nenusibosta...

freemax
2009-06-19, 13:36
jei buna geras anime tai galwoju " kas per durnius padare toki trumpa anime?":cat23: o jei blogas tai zinoma YES :cat7:

freemax
2009-06-19, 13:38
Dažniausiai dažiūriu iki galo tik patinkančius anime, todėl tokio jausmo kaip "Na va pagaliau baigesi" nėbūna.

Na kaip ir visiems normaliems žmonėms kai kasnors patinkančio baigiasi pasidaro liūdna. Taip ir man. Žinoma kad liūdesį numalšint, šaunu į internetą ir bandau galutinai susižiurėt/persiskaityt visas simbolikas, neaiškius momentus arba nesuprastą siužeto liniją... O tada, pilnai suprates (na nevisada žinoma) ka autorius norėjo pasakyt tuo anime, ramia galva einu miegot (nes dažniausiai animai pas mane pasibaigia nakti). Na dar žinoma jai jau LABAI patiko anime, tai pradedu kitą dieną jį siūlyt visiems savo pažystamiems animešnikams, pasakodamas koks tas anime puikus ir kodėl jį vertėtu pažiūrėt. O jai jau visi matė tą anime, tada pradedu su jais diskutuot kol nenusibosta...

wa sitam tai pritariu :cat1:

Tabeko
2009-06-19, 22:54
Niekad per daug nenusiviliu. Imu kitą ir tiek.
Bet yra buvę atvejų, kad buvo kelių valandų depresija dėl pasibaigusio anime. Bet nieko, vėliau permečiau akim porą naujų AMV, susidomėjau kitu anime ir anas išėjo iš galvos.

Aramis
2009-06-19, 23:04
Buvo liūdna, kai CB baigiau žiūrėti bei DN.
Liūdna tada, apmąstai kaip kas nutiko, kodėl, gal dar kartą peržiūri geresnes serijas...

Silvestras
2009-06-20, 01:33
Paskutiniu metu jokios reakcijos nebūna. Netgi ir pabaigęs perliukus, vienintelis dalykas kurį daugmaž apmąstau, tai originaliasias anime vietas, idėją ir visus svarbiuosius elementus. Pabaigęs mokyklinius ir pan. be jokios abejonės iškart pamirštu. Kaip neprisiverčiu daug serijų žiūrėti dabar, tai pabaigęs vieną anime, pradedu krapštytis su on-goingais. Savaitę laiko atsikvėpęs pradedu vėl derinti naujo anime tempą su on-goingais. Ankščiau labiau pasinešęs buvau, tikrai likdavo tų emocijų. Dabar žymiai ramiau reaguoju pabaigęs ką nors. Nu tai kurgi ne, kai tik pradėjau žiūrėti, mėtėsi visokiausi CG, DN, Claymore, Black Lagoon, Darker Than Black, Gurren Lagann.. Ne juokais veikdavo jie mane. Kaip norėčiau, kad tas emocianalumas sugrįžtų. Daugiau pointo būtų anime kramtyt. Yra didelė grėsmė to, kad jis man tikrai gali pabosti. Fanboy'izmas pasibaigė ir viso gero! Stengsiuos palaikyt balansą :). Galų gale egzistuoja pertraukos. Tik po jų būna sunkiai atsigauti.

Semashke
2009-06-20, 10:14
jei geras , patikes anime buvo , tai amv perziuriu, wallpaperiu prisirenku. ansciau budavo kad ilgam prisiklijuodavau prie vieno anime, o dabar iskart stengiuos nauja imt ziuret :)

dubi
2009-06-24, 16:42
Aš peržiūrėjas pasidžiaugiu, prisimenu visas serijas.Prisimenu analogiškus įvykius kas galėjo būt man panašaus iš anime siužeto kokios iškarpos arba šiaip maloniausias vietas kurias mačiau ;].Kartais kažko pasimokau iš jų. Ir einu gyvent/ieškot savo gyvenimo ;D Po kurio laiko pasilgstu anime naršau iškodamas ko nors naujo arba panašaus anime duomenų bazese panašiose kaip čia;]

Mealxnea
2009-06-24, 17:05
na jej anime geraS tj norisi daugiau,,:pbet kartajs kaj pabosta,pabaigiant kyla mintis -pagaliau:cool:

Aramix
2009-06-24, 19:23
Žiūrint kokį. Gera įtraukianti Anime baigęs žiūrėti jaučiuosi kažkaip be vietos ir nežinau ką toliau veikti (dažnai pradedu kurti fan fic'us), o jai anime žiūriu tik dėl to, kad neturiu ką veikt, tai nieko, pereinu prie kito ar einu ką kitka veikti

sadako
2009-07-01, 22:52
kai paziuriu gera anime pasidaro siektiek gaila kad jau nebeliko ko ziuret :cat19: bet kai tikrai nuobodu pasidaro net pabaigos nebelaukiu :)

mama
2009-07-01, 23:03
Na o man palieka labai gaila :cat2: ir jai anime buvo geras, pamačius pabaiga jau keliauju iki išprotėjimo ir su tuo šlikščiu jausmu kad nebėra ka žiurėti :cat23:

Mao
2009-07-02, 15:52
šiuo metu džiaugiuos, kad pagaliau baigės, nes for some f*cking reason nesižiūri. Ankščiau tai gal truputį gaila būdavo.

Haruhi
2009-07-02, 16:01
jei animas buvo geras, buna baisiai slogu ir liudna:cat1:
o jei baisiai sunkiai ziurejosi, tik ir dziaugiuosi,kad pagaliau tai baigesi:banana:

IVXXX
2009-07-02, 19:37
Geras animas: F*** YEAH! (puola dar karta perziuret geriausius momentus)
Blogas animas: zzzzzz... o... next...

Catas
2009-07-02, 19:52
Dar karta praziuriu geriausius Ep ir svajojiu apie dar viena toki anime. Po 30min imu popieriaus lapa ir nupriesiu tos animes pavadinimo Taga :D:D:D:D:D:D

IscarioT
2009-07-02, 19:52
Pabaigus GERA anime sedziu ant kedes prie pc ir ziuriu y ekrana kokes 20 minuciu, po to atsipeikeju ir tik po keliu savaiciu prisiverciu ziureti kita gera anime :kodama:
O blogu anime tiesiog nepabaigiu :)

Sagara
2009-07-20, 01:21
Na, man po paskutinio EP'o visada atsiranda kažkokia tuštuma...
"Ką jau?" "Ką dabar daryt.." tokios ir panašios mintys sukasi galvoje.
Jeigu pabaiga būna liūdna ar sukrečianti, tai dieną,dvi būnu kaip nesavas... :cat23:
Galų gale viskas prašvinta pasitrynus su draugais. :cat15:

Jin
2009-07-20, 09:48
Po gero anime I feel depressed, tada ieskau apie ji kokios info, kad gal but bus dar vienas sezonas. O jei ne pasiziuriu panasu anime ..

Dopamine
2009-07-21, 11:27
Dumb klausimas. Ka darote/jauciate ? Jauciu kad noriu ir einu siustis nauja!

Catas
2009-07-25, 03:49
nzn bet mane vienas animes labai sugradino kad ir dabar zurint animes liudna pagaiga pasirado liudna ant kaikuriu animiu drugu o ant kaikuriu net viena kita asara skuostu nurieda

Sick2
2009-07-25, 10:24
Po kiek vienos serijos jauciuos vis labiau susidomines. :cat6:
O kiap baugiu aplamai ziuret, nuu kai nelieka ka ziuret. tjj :cat23: :cat1:
Nesupraskit manes blogai as ne emo, bet mini depresija uzeina :haha::haha:

Monstriuke
2009-07-25, 20:09
dar karta praziuriu geriausias vietas, bei jai geras iskarto parekomenduoju draugams.

Absent
2009-07-31, 11:00
Kuomet pabaigiu ziuret nuostabu anime visados ieskau tesinio nesvarbu ar ova ar serijos kai nerandu ieskau panasaus anime :D o po prasto einu nuo pc :D

Izzo
2009-07-31, 11:01
Paverkiu kamputy, kad baigės ir imu žėt kitą...

Vijola
2009-08-01, 14:45
Kai baigiasi anime is tiesu norisi dar ir dar, bet tada susirandi kita gera anime ir uzpildo ta tustuma :D Taciau, kartais papuola anime su blogom pabaigomis: jos buna neisbaigtos arba atrodo kad kazko truksta... Jei anime pradzia neidomi toliau as neziuriu.

Helicon2
2009-08-01, 14:54
Kai baigiu žiet anime, tada įsijungiu muziką ir toliau tęsiu šūdiną gyvenimą

Pytaciokas
2009-08-01, 16:57
tai priklauso nuo anime kuri baigiau zet bet dazniausiai isirashau i list ir apmastau ka maciau

usakou
2009-08-07, 18:03
pamastau kai baigiu ziuret... kai ziuredavau kiekviena fma serija,apmastau apie tas vadinamasias tikrasias tiesas,lygiavercius mainus... visame tame daug esmes,ir kartais vadovaujuos tom taisyklem^^ nemanau,kad yra anime be esmes. visuose anime izvelgiu sioki toki pamokyma ar panasiai^^ :love:

Nismo
2009-08-08, 16:57
Galvoju koki kita anime pažiureti:D

Miyuki-san
2009-08-09, 18:32
Jeigu anime tikrai geras, liudna aisku, kad baiges xDD
bet tada imu ieskoti dar geresnio, kas yra laaabai sunku xDD

AhouKarasu
2009-08-16, 12:29
Kitą pradedu, nėra man laiko galvot apie tiką pabaigtą anime xD na jei buvo labai labai įdomus, tai tada galvoju ar bus kitas sezas xD :cat19:

dattebayo
2009-08-16, 21:32
Ką darau? Einu į AZ floodint koks fenomenalus/apgailėtinas tas anime buvo.

koyuki
2009-08-24, 11:54
Mano atveju baigus ziuret buna gaila , kad baigesi toks nuostabus anime ( aisku jai jis buvo geras ir man patiko xD ) ir pradedu ieskot ar mangoj yra daugiau story xD , o jai anime nebuvo toks geras tada pamirstu apie ji po kurio laiko

druzokas
2009-08-24, 13:07
Man tai labai gaila darytis pradeda.. Ziauriausiai tai buvo po Kenichi'o, ta pacia diena dar 30manga perskaiciau ir 100 kartu googlinau ar bus antras sezonas :) Deja... Vakar pabaigaiu ziureti Hunter x Hunter... tada nuejau i tusa toki, ir kai jau prisigeres sedejau su drauge, pradejau krimstis kad nebebus jo ;D

usakou
2009-08-24, 13:33
kartais ieskau,gal koks pratesimas..pagal panasaus man patikusio anime zanra,ieskau kitokiu panasiu anime ,paziureti. paskaitau aprasymus. bet kaip specialiai,pamatau istrauka kokia kokiam AMV ir susidomiu :D tai taip,gyvenu ir vepsau per pc ka rodo :fifi:

MitsukiChan
2009-08-24, 14:42
Man dažniausiai noris verkt, kad tokia šauni anime pasibaigė, ir noris verkt vien pamąsčius,
kad antras sezonas toli, o gal net visai nebus..... :cat2:
Dažniausiai anime renkuos tik pagal save. Ne tam, kad kiti prašo ją žiūrėt,
o tam kad man palengvėtų širdy :DD Bo aš rinkdamasi anime jos truputį pažiūriu,
jei nepatinka, nusprendžiū kad pažėsiu tada, kai mano pomėgiai pasikeis,
ir taip žiūriu, žiūriu, ( :cat21: ) kol randu vieną anime ir ant jos atsisėdu :3 :kodama:

catbuster
2009-08-25, 21:56
hehe nieko nebuna kai baigi ziuret anime, trini ish hdd, jau buni atsiuntes kita ir ratas ish naujo ;D jei geras anime bandai surasti kazka panausaus nebent :P

Gu.
2009-08-25, 22:05
paziuriu,tada akmeniniu veidu pavalgau. tada einu pagrot. tada skaitau manga ilgai,kol galu gale prisiverciu dar koki anime paziuret. <--- Aprasytojo proceso trukme skiriasi. nuo savaites iki keliu menesiu.

kaguya
2009-08-26, 17:19
man gal pirmą kartą gyvenime buvo taip, kad po Death Note visą savaitę negalėjau pradėt žiūrėt jokio naujo anime, nes... buvau pakerėta:love:

Shary
2009-08-27, 00:15
Kartais užeina animiškos depresijos, kai nebenori nieko žiūrėt. Bet po pusvalandžio praeina.

Alucardist
2009-08-31, 10:36
Dazniausiai, jei anime tikrai patiko (o taip dazniausiai ir buna, dar nesu ziurejus anime, kuris man nebutu nors truputeli patikes) jam staiga pasibaigus vos nepuolu i asaras ( :nepalikit: ), nesuprantu kas darosi ( :negirdziu: ), ieskau, gal praleidau kokia serija ( :klavatura: ), kol ateina susiprotejimas ( :rukau: ), kad daugiau nera ir, kad taip buna visada anime pasibaigus ( :baime: ) . Tada narsau internete, kol galiausiai susirandu nauja anime ir ratas is naujo :dausuose:

donatass
2009-08-31, 11:55
Na siaip nesu ziurejas man nepatinkancio anime.Jei man tas anime labai patinka israusiu apie ji viska ka tik imanoma rast internete :klavatura: .Aisku liudna kai baigiasi :cat2: bet per daug neliudziu nes zinau kad vistiek ta anime paziuresiu po kokiu 9menesiu vel .Nueinu palosti cs biskuti koki bhop serviuka ar zombyna kad pralinksmeciau.Poto kai nuotaika pakyla.Ainu ieskot koki nauja.O jei nieko gero nerandu tai pagalvoju ka senokai bemaciau.:D

druzokas
2009-09-07, 16:46
Pries 10 minuciu baigiau ziureit Tengen Toppa Gurren Lagann... Jauciuosi nuvalkiotai labai... Nesinori nieko daryti, ir ieskau koki kita anime kad permushtu depresija :O Pasiulykite ka daryti, neisivaizduoju... Taip nesijauciau nuo tada kada Kenichi baigiau ziureti... o kenichis tai bent jau turi manga... O gurren lagann ne.. tad neisivaizduoju ka daryt ;(((