PDA

Žiūrėti pilną versiją : KuroSubs reikia žmogaus kuris galėtu tvarkyti gramatiką ir pan.

kazuki
2009-02-09, 19:57
Taigi, reiktu žmogaus kuris galėtu tvarkyti gramatiką ir visą kitą jau išverstame subtitrų faile... Klausimus rašome čia, savanoriai irgi rašome čia :D :cat1: Turime du vertėjus, reikia ir dviejų tvarkytojų :P

kypshius
2009-02-10, 15:46
paaiškinkit man, kodėl visi kas nori kuria tas grupes sub'ų? nelengviau tiesiog prisijungti? juk vienas karo lauke ne karys..... beje ką ketinat verst?

Airiz
2009-02-10, 15:51
Dygstat kaip grybai, naudos vistiek 0.1

slicKrox
2009-02-10, 15:55
Dygstat kaip grybai, naudos vistiek 0.1
Na bet jau kokia iš tavęs nauda, tai aš geriau nutilėsiu.

paaiškinkit man, kodėl visi kas nori kuria tas grupes sub'ų? nelengviau tiesiog prisijungti? juk vienas karo lauke ne karys..... beje ką ketinat verst?
Kuo didesnė grubė, taip pat betvarkė neišvengiama.

Taigi, reiktu žmogaus kuris galėtu tvarkyti gramatiką ir visą kitą jau išverstame subtitrų faile..Patarčiau tą patį skelbimą parašyti ir ten, kur talpinat viešai savo vertimus atsisiuntimui.

Airiz
2009-02-10, 16:02
Na bet jau kokia iš tavęs nauda, tai aš geriau nutilėsiu.

Kuo didesnė grubė, taip pat betvarkė neišvengiama.
Patarčiau tą patį skelbimą parašyti ir ten, kur talpinat viešai savo vertimus atsisiuntimui.

Nes aš darau tai ką kiti nenori/tingi/bijo
Esmė vienatvėi, o ne skaldime
Ir šiaip mandagumo tau truksta Denisai...

slicKrox
2009-02-10, 16:04
Nes aš darau tai ką kiti nenori/tingi/bijo
Esmė vienatvėi, o ne skaldime
Ir šiaip mandagumo tau truksta Denisai...
Atsakiau taip pat mandagiai, kaip ir parašei.
Jei jau užeinant į OffTopic, tai ką jau tu tokio darai ką kiti tingi ar bijo?

FreaK`aZ
2009-02-10, 16:04

matai, kame bėda, kad esamos grupės maždaug susiformavusios ir turi savo redaktorius, naujų žmonių prisijungimas kartu įneša naujus projektus ir ant tų redaktorių galvos automatiškai krenta daugiau darbo, so klausimas ar esamosioms grupėms labai reikia kad kas nors iš vertėjų prie jų prisijungtų.

Airiz
2009-02-10, 16:07
Nes išsakau savo nuomonę, o ne minios, o visa kita žiūrėk įdėmiai, tereikia tik atkreipt dėmesį ne vien į save.
Ne aš, 70prc Gijų būtų kiauras fludinimo objektas. Manau ir to pilnai pakanka.
Viskas.
Santykius gali Hangoute pasiaiškint jei nori.

sek0ne
2009-02-10, 16:28
kad redaktoriaus darbas pats sunkiausias. galvos skausmas (is patirties). atrodo jau viska pratikrinai ,o ant galo vistiek kas nors islenda.
taigi ,jei sunku su gramatika , verskit simple anime

vo mes "ghost in the shell" ar "freedom" darem, tai vietom nors nusishauk - fantazija neisnesa , ka jie nori pasakyti, ta pats su Afro Samurai - slengas zudo, supranti ,ka sako, bet lietuvishkai neskamba arba nera tokiu isireiskimu

Airiz
2009-02-10, 16:49
Patarçiau jungtis prie stambesniu grupiu,kai galvu daugiau nei 2 -bus lengviau

kazuki
2009-02-10, 18:04
Kypshius, dabar verčiame KuroKami ir Afro Samurai Resurrection... Žiūrėsim ką toliau versim :)

sek0ne
2009-02-10, 19:56
Kypshius, dabar verčiame KuroKami ir Afro Samurai Resurrection... Žiūrėsim ką toliau versim :)
nu pazesim ,kas geriau Afro isvers :D

Izzo
2009-02-10, 20:30
Hmm, nematau prasmės kariauti dėl bendro tikslo, ar negeriau jo siekti kartu?

sek0ne
2009-02-10, 20:46
Hmm, nematau prasmės kariauti dėl bendro tikslo, ar negeriau jo siekti kartu?
ne. as turiu savo stiliu - su visom nesvankybem (kas zmonems patinka) ir slengais :)
nors ka as zinau, gi mate chebra ,kad mes darom 1 sezona, galejo uzklausti, gal norit prisijungti :cat1:
bet dabar bus 2 variantai kurosubs ir AMF "blacksplotation" variantas
mes visada priimtume zmoniu, kurie nebijo tokiu anime kaip "Akira"

http://img516.imageshack.us/img516/7075/18204ey1.jpg

kypshius
2009-02-10, 20:51
išvis manau, kuo mūsų daugiau vienoje vietoje tuo geriau...
tuo labiau manau labai nuo amžiaus priklauso tavo vertimo kokybė, nes sakykit ką tik norit, bet 14-mečio sakinio struktūra tikrai nėra labai sudėtinga, o kai reikia išsireikšti ir gaunasi visokie... pacituosiu save iš "Atsiradimas: Praeities Dvasios" gijos:

[...]
EDIT- dėl šventos ramybės dadėsiu pavyzdžių:

Agito galbūt išėjo į mišką, bet jis tai nesprendė pats.
viską ką mes galim padaryti - palinkėti jam sėkmės.
nagi valgyk pietus. tavo motina tavim susirūpinus.
viskas jau gerai
pradėta laban, šio projekto stadija... aktyvuoti organinius genų faktorius iš augalų.
projektas buvo sukurtas apsodinti žemę mutavusiais augalais [...]
taigi redaktorius "su amžium" tikrai reikalingas. AZsubs irgi yra bėda dėl redagavimo, šiaip taip sukamės, nes tik Slickas, futari ir "helsingo meilužė" redaguoja/taiso. Ai, tiesa, dar ir Lax'as padėjo su Miči, jei neatbaidysim tai gal ir pasiliks pas mus jis :D

FreaK`aZ
2009-02-10, 20:56
versti reik vat taip, kad kuo mažiau darbo redaktoriams būtų.
Dėl sek'o siūlymo apsiimti Akirą verst, tai buvo man tokių minčių, ir baimės kaip ir nėr didelės.

Izzo
2009-02-10, 22:06
Aš ne apie prisijungimą.. Norėjau pasakyt, kad greičiausiai susikūrėt dėl to paties tikslo kaip ir mes, tad kam reikia dėl to konfliktuoti?

kazuki
2009-02-10, 22:59
ne. as turiu savo stiliu - su visom nesvankybem (kas zmonems patinka) ir slengais :)
nors ka as zinau, gi mate chebra ,kad mes darom 1 sezona, galejo uzklausti, gal norit prisijungti :cat1:
bet dabar bus 2 variantai kurosubs ir AMF "blacksplotation" variantas
mes visada priimtume zmoniu, kurie nebijo tokiu anime kaip "Akira"

http://img516.imageshack.us/img516/7075/18204ey1.jpg

Man įdomu kaip labai ten bus uncensored. Tikiuos pas jus nebus Damn - Bl*t :fifi:

Izzo
2009-02-10, 23:22
Realiai AZ subs irgi turi savo slengą, necenzūrą, bet viskas yra proto ribose, gerbiant save ir žiūrovą.

sek0ne
2009-02-11, 16:00
Realiai AZ subs irgi turi savo slengą, necenzūrą, bet viskas yra proto ribose, gerbiant save ir žiūrovą.
hehe. AISKU galiam ir bendra daryti relyza, jie isvercia as istaisau klaidas, pertaisau stiliu ir mano kolega sudada reikiamus garso takelius bei subus ir parelyzinam kaip bendra [Kurosubs&AMF]. ir aisku sitas relyzas atsiranda anidb.net :huh:

Man įdomu kaip labai ten bus uncensored. Tikiuos pas jus nebus Damn - Bl*t :fifi:

pas mus taip ir YRA. kodel anglishkai gali sakyti FU*K, tai kuo mes blogesni

FreaK`aZ
2009-02-11, 16:12

nes f**k yra angliskas zodis, so jis vartotinas angliškuose subtitruose, priesingai gi b**t yra rusiškas keiksmas, so LT subuose jo vartoti nederėtų. so sekmės surasti skambių keiksmų lietuvių kalboj, nes jų kaip ir neperdaugiausiai.

kazuki
2009-02-11, 16:26
hehe. AISKU galiam ir bendra daryti relyza, jie isvercia as istaisau klaidas, pertaisau stiliu ir mano kolega sudada reikiamus garso takelius bei subus ir parelyzinam kaip bendra [Kurosubs&AMF]. ir aisku sitas relyzas atsiranda anidb.net :huh:

Na bendras release įdomiai skamba :) Tai va galime viską susitarti per PM žinutes arba skype: readeagle500 arba dar per e-mail galima : horze@kurosubs.failai.lt

sek0ne
2009-02-11, 16:37
Na bendras release įdomiai skamba :) Tai va galime viską susitarti per PM žinutes arba skype: readeagle500 arba dar per e-mail galima : horze@kurosubs.failai.lt
zek, kai baigsi, parashyk man pm (geriau linkomanijoj - tas pats nikas), nes dabar as verciu Afro seriala, tai tada susitarim). arba as tave suskaipinsiu

Integra
2009-02-11, 17:02
Galėčiau pabandyt tuos vertimus pataisyt...;}