PDA

Žiūrėti pilną versiją : Anime Zona groupsas last.fm'e

Bardakas
2009-01-19, 15:24
http://www.benparr.com/wp-content/uploads/2008/07/618px-lastfm_logosvg.png

Tai va, nieko per daug naujo ar ypatingo, bet pakūriau www.last.fm groupsą animezonos. Pažiūrėkim ir palyginkim ką klauso animezoniečiai.

Linkas:
Anime Zona group (http://www.last.fm/group/Anime+Zona)

Lax..
2009-01-19, 16:20
Mobilizuojamės ir renkam narius. Priedo: Anime zonos Last.fm soc. grupė (http://www.animezona.net/forum/group.php?groupid=6)

Izzo
2009-01-19, 20:03
WTF? Kam to reikia?

Kea
2009-01-19, 20:21
WTF? Kam to reikia?
Dėkoju gerbiamasis, kad man nereikėjo vargintis to paties klausiant :)

Kiek man teko ten pasižvalgyti tai labai nepatiko tas dalykas, kad dainą groja tik pusę minutės. Sakykim tarp Bardako listo atradau vieną iš pažiūros neblogą dainą, bet ji ėmė ir pasibaigė pradžioje, neleisdama nieko daugiau apie ją sužinoti, ir dabar žinok verta gaišt laiką ir siųstis ar ne. Gerai gražūs tie pirmieji akordai, o kaip žinot kas bus po to, ar vokalas neerzins. Suprantu, kad čia tik bendram vaizdui susidaryti ir ne pasiklausymui skirtas puslapis, bet tuo man jis ir nepaliko įspūdžio.:haha:

Lax..
2009-01-19, 20:34
2Nepatenkintiems:
Pirma, čia reklamuojamas animezonos group'sas jau egzistuojantiems last.fm nariams. Tikrai ne mūsų pareiga versti jus, ar propaguoti last.fm portalo naudojimą. "Geras ar blogas last.fm" diskusijoms ši temą tikrai nebuvo sukurta. O atsakymas, kam to reikia - tam kas naudoja last.fm. Jau įstojo 20 žmonių ir, matyt, jiems šitos grupės reikia. Sukurti sferą muziką mėgstantiems žmonėms iš šio portalo. Savotiškas audiofilų ratelis :]

amidau
2009-01-19, 20:37
Kiek man teko ten pasižvalgyti tai labai nepatiko tas dalykas, kad dainą groja tik pusę minutės. Sakykim tarp Bardako listo atradau vieną iš pažiūros neblogą dainą, bet ji ėmė ir pasibaigė pradžioje, neleisdama nieko daugiau apie ją sužinoti, ir dabar žinok verta gaišt laiką ir siųstis ar ne. Gerai gražūs tie pirmieji akordai, o kaip žinot kas bus po to, ar vokalas neerzins. Suprantu, kad čia tik bendram vaizdui susidaryti ir ne pasiklausymui skirtas puslapis, bet tuo man jis ir nepaliko įspūdžio.:haha:

Pačioje svetainėje leidžia klausyti tik puse minutės, o parsisiuntus programa klausaisi kaip skaitmenini radiją kuri tau dar ir dainas rekomenduoja pagal tavo skonį.
Paskutinį kart per LastFm muzikos klausiausi maždaug prieš metus, šiandien prisijungęs prie savo seniai pamiršto ir padulkėjusio akaunto aptikau jau senokai mano ieškomo atlikėjo vardą, kurio niekaip neradau.:banana:

WTF? Kam to reikia?
Paprasčiausiai AZ lankytojai geriau pažins vienas kito muzikini skoni.

Kea
2009-01-19, 20:48
Lax..> nėra ko stebėtis, kad tiek užsiregistravusių juk dabar pats bumas anime zonoj, naujovė kurią visiems knieti išbandyti.

amidau> Gal gali pasakyti kokia tai programa ir kiek reik mokėt už dainų siuntimąsi (o gal vis dėl to nemokamai :)) ?

Lax..
2009-01-19, 20:55
Lax..> nėra ko stebėtis, kad tiek užsiregistravusių juk dabar pats bumas anime zonoj, naujovė kurią visiems knieti išbandyti.
Atvirkščiai. Tokių naujokų vienetai. Nes visi kolkas grupės nariai seniai matyti veidai, draugai, kurie last.fmu naudojasi beveik metus ir daugiau.

amidau
2009-01-19, 21:32
amidau> Gal gali pasakyti kokia tai programa ir kiek reik mokėt už dainų siuntimąsi (o gal vis dėl to nemokamai :)) ?

Mano naudotą programą gali parsisiųsti čia (http://www.last.fm/download). O dėl siuntimo tai nemanau ar pavyks, gali tik nusipirkti patikusius albumus. Žinoma visada išlieka galimybė nusiripinti klausoma daina, ar pan.

epas
2009-01-19, 22:32
Visvien nesuprantu nei tikslo, nei esmės bet oh well, jei jums to reikia prašau, nors nemanau, kad visi čia ims ir sėdės klausydami po 30 sekundžių (man rods tiek, nesu tikras) kiekvieno nario playlisto. Realiai mąstant visi eis į tą grupę tik dėl to, kad va, aš esu last.fm AZ grupėj, aš čia tipo jo, kietas.

Sita programa yra skirta ne kiek klausytis muzikos (aisku, kad nesamone klausyt dainos istraukos), bet rinkti ir apdoroti duomenis apie tavo turima fonoteka. Yra sudaromi tavo klausytu grupiu, dainu desimtukai, simtukai ir pan. Kokia daina buvo grojama dazniausiai sia savaite, praejusia ir tt. Idomu yra stebet kaip kinta visa sita informacija begant laikui, beto, programa naudodama surinktus duomenis gali palyginti tavo bei kito zmogaus muzikini skoni. Yra pateikiami tavo megstamo muzikos zanro ivairus atlikejai bei ju kuryba, kurios tu anksciau galbut negirdejai. Galu gale tai gali buti tarsi pazinciu portalas, nes last.fm lankosi gausybe skirtingu zmoniu, kurie turi bendra pomegi - muzika, apie kuria gali diskutuot. Tikrai naudinga programa.

Priezasciu ja naudot ar nenaudot gali prisigalvot lb daug. Jei nepatinka - uzmirsk ja ir neteisk zmoniu, kurie ja naudoja ir buriasi i kazkokias grupes , jei patinka, prasom - programa nemokama.

P.S. ir jo mes db visi kas busim last.fm AZ grupej, busim visi kieti :rolleyes: Izzo, su derama pagarba, uzauk pagaliau...

izmaelis
2009-02-12, 12:59
Neesu turbo dažnas Anime Zonos forumų dalyvis, bet prie Last.fm grupės prisijungti nėra labai brangiai kainuojantis dalykas. Scrobble'inkime visi kartu!

Memorex
2009-08-09, 23:11
Prisidėjau prie jūsų grupės :sup:

AhouKarasu
2009-08-13, 13:59
Me too!^^

Michiru
2009-08-13, 14:47
i'm in x]

Aramis
2009-08-13, 15:04
Me too!^^

i'm in x]
Labai informatyvūs postai. Šaunuoliai.(irony)
Į temą: kokia dabar LastFM tvarka, pilnų dainų perklausyti nebeleidžia?

fasian
2009-08-13, 15:19
Pirsijungiau :)

Lucion666
2009-08-13, 17:06
Cia tik anime dainos ar visos dainos kurias sharinasi ir klauso animezonieciai? nenoriu kentet ost'u garsu.. nepatinka;

piccosan
2009-08-13, 18:03
Cia tik anime dainos ar visos dainos kurias sharinasi ir klauso animezonieciai? nenoriu kentet ost'u garsu.. nepatinka;

Cia ne internetinis radijas, ir nieks dainomis specialiai nesiharina. tiesiog group'sas kur prisijungi, gali gaut rekomendaciju is kitu membu muzikai ir siap matyt su kuom turi panasu muzikos skoni.

Baka
2009-08-18, 11:08
Btw, pasiulysiu tiem kas iesko gero music playerio kuris dargi sutaria su las.fmu.
Ogi foobar2000 (just fakin google it :], if you can't just go here http://www.foobar2000.org/ ).
Patogus dainu isdestymas pagal daugeli kriteriju, patogus taginimas, aiskiai matoma informacija.
Na o tikriems audiofilams daug ivairiausiu grafu gramu ir kitu juostuciu eiluciu zvaigzduciu ir kitu su decibelu vaizdavimu susijusiu irankiu.
Beje, kad foobaras draugautu su last.fmu jam reik plugino, kuri rasime last.fm saite.
Sorry for wall of text, hope it won't crit you for over 9000 :kiss:

Eisas Kuperis
2009-08-18, 20:44
Patogus pasidaryti į patogų.

mariux9998
2009-08-18, 20:49
Aš tai paėmiau AIMP2 kaip playerį, jo list'e nebuvo, tai kaip Winampą užžymėjau ir veikia ;)

Izzo
2009-08-18, 21:11
o kuom winampas nebetinka? Tipo resursų daug ryja?

mariux9998
2009-08-18, 21:14
o kuom winampas nebetinka? Tipo resursų daug ryja?

Ah, man geriau AIMP. Winampas seniai kritęs mano akyse.

Izzo
2009-08-18, 21:24
Hmm.. gal tą AIMP išbandyt. Su iTunes nesusidraugavau. Daugiau playerių nežinau, visad winampo užtekdavo. Bet kad pagal screenshotus AIMP winampo klonas.

mariux9998
2009-08-19, 07:21
Hmm.. gal tą AIMP išbandyt. Su iTunes nesusidraugavau. Daugiau playerių nežinau, visad winampo užtekdavo. Bet kad pagal screenshotus AIMP winampo klonas.
AIMP'as man pavyzdžiui patogesnis ir mažiau resursų ryja. Visvien tą pačią funkciją atlieka, tai geriau, kad mažiau resursų rytų ;)

Aivaras
2009-08-19, 15:07
O man last.fm tas š kur rodo kokia daina pas tave groja nei iš šio nei iš to nebeskaito ir nk neberodo ;/
Joininau ;O

Miglaja
2009-08-19, 15:55
nei iš šio nei iš to nebeskaito ir nk neberodo ;/

Man ir taip atsitiko...raso kad scrobbled, bet last'e neraso ir nerodo....kas per biesas atsitiko ?:rant: