PDA

Žiūrėti pilną versiją : Ieškomi RAW (no subs)

Dri3er
2008-12-30, 10:31
Va čia galima prašyti, kad padėtų kas surasti RAW anime (be subų)jei kas užsiknisęs neranda tam tikros serijos), kad galima būtų tai subtitruoti.

Man reikia Naruto Shippuuden 1-2 serijos RAW gal kas žino kur, nes aš ieškojau pusę dienos:cat9:. Kiek žiūrėjau torrentuose seederių 0 :cat23: . Parašykite linką jei surasite. Dėkoju :cat6:

slicKrox
2008-12-30, 12:42
Iš čia teko mėgint siųsti šiuos:
[TV-Japan] Naruto Shippuuden - 001-008 RAW [DVD 640x480 x264 AC3 384Kbps]
http://www.tokyotosho.com/search.php?terms=Naruto+Shippuuden+01&type=0 ?

Blogiausiu atveju tai: / Naruto - Shippuuden [TV] (RAW) 1-~[RUS,JAP]
http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=1003435

Dri3er
2008-12-30, 13:28
Labai dėkoju.

destiny
2008-12-30, 13:37
as tai is torrent.lt sunciusi ten yra visi episodai...

Dwesk
2008-12-30, 13:44
o RAW'uose buna openingai su karaokem ir tais visais textais? man tai reikia tokio puslapio kur butu sviezi openingai be jokiu textu, gal yra toks puslapis ?

slicKrox
2008-12-30, 13:44
as tai is torrent.lt sunciusi ten yra visi episodai...
Ten RAW versija? Be jokių Hardsubų? Nematęs ir nežiūrėsiu, bet abejoju, kad toks popsovas anime nebus pagražintas kokiais hardsub efektais.
o RAW'uose buna openingai su karaokem ir tais visais textais? man tai reikia tokio puslapio kur butu sviezi openingai be jokiu textu, gal yra toks puslapis ?
Ne, RAW'ai, be jokių fansub (softsub ir hardsub) subtitrų ir jokių karaokių nebūna, nebent patis anime kūrėjai ką nors panašaus prideda.

Bardakas
2008-12-30, 14:50
Tai šiaip tokyotosho bene visus anime sumeta raw.
O kas liečia torrent.lt tai ten tikrai su subais visi anime. Destiny gal netaip suprato šitą gija.

Krad
2008-12-30, 17:35
Realiai, jei jau jamat DVD jau išleistą anime tai ir siųskit dvd atvaizdą, iš kurio galima gauti geriausios kokybės rawą, o ne kažkaip ten sukoduota, kur teks po to dar kartą koduoti ir pan...
asiandvdclub.org - puikus azijoje leidžiamų dvd diskų atvaizdų trackeris. Labai nemažai anime torrentų ir pan. Jei neseedina - visada galima pabandyti paprašyti uploaderio, kad perseedintų ir pan.
O daugiau - jei jau iškosit rawų tokyotosho svetainėje, tai pradžioj nueikit į anidb ir pasikopinkit kanji pavadinimus, nes deda ir japoniškais rašmenimis rawus.

Tabeko
2009-02-26, 18:19
Gal netyčia kas nors galėtų iškrapštyti Monochrome Factor 10 seriją MKV formatu? Jau savaitė kaip nėra nei vieno seederio prie 10 serijos, kurią siunčiuosi (p.s. Ainex subai) Jeigu kas turit, gal galėtumėt paseedint ar dar belenką padaryt, kad gaučiau seriją? Nes versti tai reikės, o taiminimas ne mano sritis. Būčiau labai dėkinga. ^^ :cat6::cat19:

sek0ne
2009-02-26, 18:30
Realiai, jei jau jamat DVD jau išleistą anime tai ir siųskit dvd atvaizdą, iš kurio galima gauti geriausios kokybės rawą, o ne kažkaip ten sukoduota, kur teks po to dar kartą koduoti ir pan...
asiandvdclub.org - puikus azijoje leidžiamų dvd diskų atvaizdų trackeris. Labai nemažai anime torrentų ir pan. Jei neseedina - visada galima pabandyti paprašyti uploaderio, kad perseedintų ir pan.
O daugiau - jei jau iškosit rawų tokyotosho svetainėje, tai pradžioj nueikit į anidb ir pasikopinkit kanji pavadinimus, nes deda ir japoniškais rašmenimis rawus.
tai jo, koduojam dar karta is tu neaiskios kilmes dvd, su tais asiandvd daug kartu esu nusviles. ir jei jau kazkas nuripino, kam tai daryti dar karta? i teisma nepaduos ,kad ju video panaudosim

Tabeko
2009-04-08, 17:10
Ermm... Man praverstų Zombie Loan RAW'ai. Sugebėjau gaut: 1, 2, 7, 8, 12, 13 serijų RAW'us. Reik visų. Praneškit, jeigu žinot, kur įmanoma būtų gaut. Būsiu dėkinga ^^

Krad
2009-04-08, 17:14
Ermm... Man praverstų Zombie Loan RAW'ai. Sugebėjau gaut: 1, 2, 7, 8, 12, 13 serijų RAW'us. Reik visų. Praneškit, jeigu žinot, kur įmanoma būtų gaut. Būsiu dėkinga ^^
geri ieškojimo pas tave skillai tada :D

http://www.tokyotosho.com/search.php?terms=Zombie+Loan&type=7
http://asiandvdclub.org/browse.php?search=Zombie+Loan&btnSubmit=Submit&c19=1

Evil Mastermind
2009-04-18, 21:22
Na, man reikėtų "ghost hound" visų serijų su softsubs bei (nors ne tiek būtina) DVD rip... Jei kas galit, padėkit, nes niekaip nerandu :cat23: o jei ir randu, tai ten visi seederiai jau seniai kažkur anapus...