PDA

Žiūrėti pilną versiją : Metalinis Alchemikas / Fullmetal Alchemist - TV [CNN]

Science4all
2008-12-03, 12:52
http://www.ipix.lt/images/54095719.jpg

Metalinis Alchemikas / Fullmetal Alchemist / Hagane no Renkinjutsushi
Animation | Action | Adventure | Comedy | Drama | Fantasy | Horror | Mystery | Sci-Fi...

Veiksmas vyksta ankstyvaisiais šio amžiaus metais Amestris šalyje, alternatyvioje, istorinėje žemėje. Šitame alternatyviame pasaulyje dažnai naudojamas mokslas, vadinamas alchemija.

Alchemija draudžia prikelti mirusius žmones. Tačiau kaip nugalėti šį jausmą, jei turi tokias galias ir nenumaldomą norą susigrąžinti mylimą žmogų?

Pagrindiniai serialo herojai, broliai, penkiolikmetis Edas ir dvylikametis Alas, mirus mamai, nutarė pasinaudoti alchemija. Kai šie neteko mamos, jiems buvo vos 10 ir 11 metų, ir šalia nieko, kas galėtų paaiškinti, kad su mirtimi reikia susitaikyti, o ne kovoti... Tačiau Edui ir Alui buvo lemta tai suprasti savo kailiu.

Tipas: TV Serijos, 51 epizodas. (01/51)
Metai: 04.10.2003 / 02.10.2004
Režisierius: Seiji Mizushima
Studija: Arakawa Hiroshi, Aniplex, BONES, MBS
ANN reitingas: 8,7/10
Vertimas: Japonų + LTsub

Techninė charakteristika:

Video: 704x528 (1.33:1), 29.970 fps, XviD MPEG-4 ~3040 kbps avg, 0.27 bit/pixel
Audio: 48 kHz, MPEG Layer 3, 2 ch, ~128.00 kbps avg

Serijos:

01. Saulės Iššūkis: CNN (http://www.connection.lt/details.php?id=24860)

slicKrox
2008-12-03, 13:24
Kažkaip man atrodo, kad čia buvo ne pilnai apgalvotas sprendimas. Na, anime neblogas, kuris manau tinka bet kokio amžiaus žiūrovui, bet manau, niekada nesiimčiau ir nesiūlyčiau jo subtitruoti į LT kalbą. Dėl kelėtos priežasčių:

1) Jį juk rodė net per lietuvių televiziją, LNK jei neklystų ir jis jau ir taip yra puikiai žinomas visai Lietuvos tiek anime tiek paprastai publikai, argi nenorėjot parinkt ką nors taip pat įdomaus ir tai, ką dauguma nėra matę ir įvertinę?

2) Nėra išimtis, kad gauti ar nuripinti šį anime su LT garso takeliu dar bus galimybė, nuo ko šie subtitrai praras savo vertę. Be to, tai vienas iš tų retų anime, kurie ateityje gali gauti licenciją Lietuvoje, kas tiesiog neleis gyvuoti šiems LT fansubams.

3) Trečią, ar nebūtumėt norėję versti šio anime planuojamą naujausią perkurtą TV versiją? Kuri kiek supratau bus sukurta tiksliai pagal manga ir turėtų būti žymiai įdomesnis ir be nukrypimų, bei fileriu kaip senesniame šio anime TV seriale, kas neleido jam būti tobulam. Info apie tai čia (http://www.animezona.net/forum/showthread.php?t=2749) ir čia (http://www.animezona.net/forum/showthread.php?t=2615). Aš tikrai bučiau patausojęs savo jėgas antrai TV versijai.

Be to, leisti tokį seną anime kaip „ongoing“ ir po vieną seriją taip pat manau netinkamas sprendimas. Juk ta mažuma, kuri dar nėra mačius šio anime nemanau, kad tiek lauks ir galiausiai pasirinks ar eng ar rus variantą.

Kaip bebūtų, bet vis tiek pagirtina, kad kažkas dar verčia, nors neaišku kaip kokybiškai ir nemanau, kad aš žiūrėsiu šį anime dar kartą, o kas liečia techninės pusės, tai subtitrai yra per smulkus.

Krad
2008-12-03, 13:37
titrai atrodo tikrai nekaip, o kadangi dar žinau kaip šis žmogelis "darė" šį anime (galvojau jis čia bandosi, kažko mokosi ir neleis tokio dalyko neišmokęs, bet, matau, jog klydau...), tai tikrai čia... anyway - tokius anime daryt reiktų, jei turi daug ištėklių ir žmonių, o dabar... -_-

Science4all
2008-12-03, 13:42
slicKrox

1) Taip, jį rodė. Ir jūs neklystate, per LNK. Jis taip pat gerai žinomas Lietuvoje, bei visai publikai. Nenorėjau imti nieko šviežesnio, nes tai mano pirmasis darbas.
2) Licenzijos ir visa kita... Ateitis mums žada neribotas galimybes, bet aš gyvenu šia diena... Dėl vertės... aš jų nevertinu. Lai Sub'ai kalba patys už save.
3) Nenorėčiau, nes, kaip minėjau, tai mano pirmas darbas. Be to, nėra nieko tobulo, be nukrypimų.

Manau, kad mano sprendimas nieko nereiškia. Žmonės, mes skirtingi. Kas norės šio anime - turės.

Dėl Sub'ų aš manau, kad sulauksiu kritikos. Ir ne tik dėl jų. Galų gale aš ne profas. Tai mano pirmasis darbas, kuris tikrai nebuvo pasirinktas atmestinai, ar neapgalvotai.

slicKrox
2008-12-03, 13:47
3) Nenorėčiau, nes, kaip minėjau, tai mano pirmas darbas. Be to, nėra nieko tobulo, be nukrypimų.

Dėl Sub'ų aš manau, kad sulauksiu kritikos. Ir ne tik dėl jų. Galų gale aš ne profas. Tai mano pirmasis darbas, kuris tikrai nebuvo pasirinktas atmestinai, ar neapgalvotai.
Aš neteisiu tavo pasirinkimo. Kiekvieno laisvė rinktis, bet kaip pirmam darbui galima buvo rasti tikrai kai ką daug trumpesnio, tinkamesnio ir net įdomesnio. Be to, jei jau CNN grupės, tai ne jau neatsirado niekas, kas būtų nors subtitrų vizualią dalį pakoregavęs?

amidau
2008-12-03, 14:12
FMA visas serija mažiausiai po du kartus mačiau, tačiau tikrai pažiūrėsiu dar kartą jei talpinsite ne tik CNN.

Bet vis dėlto turiu sutikti su slicKrox mintimi, kad imtis šio anime vertimo yra tikrai nemaža rizika, jei ji per stebuklą LNK vėl pradės rodyti, turėtų atsirasti žmonių kurie jį rip'ins (keista kaip jų neatsirado prieš du metus), o tada tikrai šie subtitrai bus nukonkuruoti profesionalaus lietuvių įgarsinimo (kad ir vienbalsis, bet man jis patiko.)

Kaip ten bebūtų, šaunu matyti vis daugiau verčiamų anime :cat22:

stiff
2008-12-03, 16:36
ymeskit kas y lm paziuresiu tikrai aciu uz vertima y cnn deje negaliu pakliut ;)

Futari
2008-12-03, 18:12
Siaip dabar su tais CNN pavadinimais bus painu, kadangi, nors esam is CNN trackerio, nedirbam kaip viena komanda... :huh: Na, nors sita anime esu macius, bet paziuresiu, ivertinsiu. O siaip tikrai buciau buvus uz jo perkurta versija. Juk jos LNK nenusipirks taip jau greitai ir subai daug aktualesni butu. :w00t:

Snabas
2008-12-03, 18:26
Uoj, myliu sita anime...

Dilginte**
2008-12-03, 18:49
Aš ir manau, jog neverta jo sub'int, juk per LNK dar ne kartą rodis jį, beje, ir anime'as daugumos jau matytas yra

stiff
2008-12-03, 19:34
ymeskit y lm :)

Sagenas
2008-12-12, 16:18
Būčiau naksčiau čia užėjęs, tai būčiau parašęs, tai ką parašė slicKrox. Nauja versija bus tikrai aktualesnė visiems, nes daugelis otaku jau matė šį anime ir šiaip daugelis per TV matė + jei išleisit po vieną epizodą, tai ką sudomins, tas nenorės laukti ir griebs žiūrėti en ar rus, tai kaip ir veltui darbas :D

O šiaip aš vienas iš kandidatų versti naują versiją fma :D

kobe2417
2008-12-17, 10:07
jo sitas tai geras bet as angliska parsisiunciau ir ziuriu nes kol isvers 51 serija i lt sub tai metai kokie praeis

Futari
2008-12-17, 18:09
jo sitas tai geras bet as angliska parsisiunciau ir ziuriu nes kol isvers 51 serija i lt sub tai metai kokie praeis

Faktas. Nebent susirastu nemaza komanda, kad vienu metu butu tvarkomasi su kokiom penkiom serijom iskart, kas nelabai imanoma. :(

Wolf4ever
2008-12-17, 18:13
nagi permeskit sita anime i LM as noriu paziuret :P

engryda
2008-12-26, 15:26
CNN niekaip negaliu patekt permeskit i lm arba leiskite i savo cnn ir mažinkit bausmes uz kiekviena nekalta baika Ip banais užgliūčinat nieko gero kad db neina pažiūrėt

Spirit of Nightmare
2009-01-30, 17:22
Aš kažkaip kai ko nesupratau šiame aprašyme.

Dabar vienam broliui 15 o kitam 12, o kai mirė mama buvo atitinkamai 11 ir 10.

Tai nejaugi pirmagimis greičiau auga? :)

svajone
2009-01-31, 00:24
Spirit of Nightmare, vienam broliui 15, o kitam 14. Vyresnėlis metais vyresnis. Aprašyme įsivėlė klaida....
Ir vis dėlto FMA - pats mėgstamiausias mano anime. Nors ir nemažai jų mačius, bet šis - labaiusiai patiko.:cat6::cat10:

Wytas
2009-01-31, 02:03
CNN niekaip negaliu patekt permeskit i lm arba leiskite i savo cnn ir mažinkit bausmes uz kiekviena nekalta baika Ip banais užgliūčinat nieko gero kad db neina pažiūrėt

:haha: Už nekaltą baiką įspėjimai duodami, o čia jau reikia kaip reikiant prisidirbt, kad ip ban gautum :D
Verkia, verkia, kad gavo ban'ą, paklausi savininko už ką, sako, jau 3 kartus buvau nuėmęs ban'ą, bet ir vėl prisidirbo.. :fifi: O kiti taip nebaikina ir laimingai gyvena ir nesiskundžia, ar ne, SlicKrox? :cool:

Šiaip Sielų Rijiko aš pats vienas buvau išvertęs ir apipavidalinęs pirmas serijas. Vėliau prisidėjo kitų narių. Su kiekviena serija vis gražiau subtitrai atrodo ir skamba, tad manau Science4all taipogi palaipsniui tobulės ;)

Na o tiem, kas neturi CNN accounto, parašykit P.M., gal pavyks ką suorganizuot :fifi: Juk jei viskas tas pats LM atsirastų, kokia prasmė bebūtų į CNN eit ir iš kokia CNN prasmė bebūtų? ;)

dievas
2009-02-12, 20:35
kas kir pastrigot nebededat

Dainius
2009-02-12, 20:42
man rodos isvis reiktu trinti sita posta, nes jau daugiau nei 2 menesiai praejo, nuo pirmo ep... kiek sansu, kad dar vercia? :D

animelogas
2011-01-02, 14:21
O gal zinot ar yra kur galima ji parsisiust su LT subtitrais

Esquisse
2011-01-02, 15:00
O gal zinot ar yra kur galima ji parsisiust su LT subtitrais

LinkoManijoje paieškok. JFS grupės.

Tabeko
2011-01-03, 11:30
JFS vertė tik 2009 metų versiją. Šitos ne.