PDA

Žiūrėti pilną versiją : Manga pliusai ir minusai

MenulioJureive
2008-11-04, 18:52
Labai noreciau, kad sioje gijoje parasytumete kas jums patinka ir kas nepatinka mangoje. Man noretusi kad daugiau manga atsirastu vaikams. mano brolis labai megsta skaityti manga bet dauguma ju yra nuo 12 metu :hmm:

beje noreciau kad jus nesityciotumete is kitu parasymu bet ir patys parasytuete kas jums patinka ir nepatinka mangoje

araminas
2008-11-04, 19:31
Man nepatinka tik tas, kad jos labai mazai leidziama Lietuvoje. O taip tai patinka viskas.

Smart
2008-11-04, 19:34
Man patinka logika.Deja mazesniuju auditorijai ten jos nerasi...

MenulioJureive
2008-11-04, 19:35
mmmm,tau praverstu manga apie skiryba.

va butent tokiu mangu nera. bent jau as neradau

Futari
2008-11-04, 19:36
Japoniukai nuo kudikystes ismoksta buti pervertai ir myleti manga kokia ji yra, taigi niekam neatrodo kad ten per daug b00bsu ir mazai morales. :huh:

sententeki
2008-11-04, 19:39
Man nepatinka prastai isverstos mangos. Jei Japonu kalba tai viskas cool :D

Aivaras
2008-11-04, 19:42
Galetu daugiau but in Lt isverstu + pigesnes, po koki 5lt, nes db tai tikrai nezadu 13lt~ moket uz kazkokia storalapia knygele, kuria perskaitysiu ir daugiau gyvenime i rankas turbut nepaimsiu + per 10min perskaitai visa, o tai idomumas.
Kuo daugiau ecchio, tuo geriau.

MenulioJureive
2008-11-04, 19:42
Japoniukai nuo kudikystes ismoksta buti pervertai ir myleti manga kokia ji yra, taigi niekam neatrodo kad ten per daug b00bsu ir mazai morales. :huh:

japonjje tokiu mangu daug bet lietuvoje beveik nera. daugiausia suaugusiems...

despair
2008-11-04, 19:44
Galetu daugiau but in Lt isverstu + pigesnes, po koki 5lt, nes db tai tikrai nezadu 13lt~ moket uz kazkokia storalapia knygele, kuria perskaitysiu ir daugiau gyvenime i rankas turbut nepaimsiu + per 10min perskaitai visa, o tai idomumas.

Manga reikia megautis o ne kuo greciau perskaityti

Smart
2008-11-04, 19:44

Viskas branksta.Beto dalis pinigu yra paklojamos leidimui spausdinti ,tai...

chibi_nemiga
2008-11-04, 19:45
japonjje tokiu mangu daug bet lietuvoje beveik nera. daugiausia suaugusiems...

Atsiprašau, bet sugebėjai prajuokint ir mane.XD Nepyk, mergaite, bet nepalaikyčiau Princesės Ai, Persikės ar dar kokio Bizenghasto suaugusiems.XD Nors žinoma, žiūrint kaip tu tą 'suaugumą' supranti...

MenulioJureive
2008-11-04, 19:49
Atsiprašau, bet sugebėjai prajuokint ir mane.XD Nepyk, mergaite, bet nepalaikyčiau Princesės Ai, Persikės ar dar kokio Bizenghasto suaugusiems.XD Nors žinoma, žiūrint kaip tu tą 'suaugumą' supranti...

kalbu kad ju yra bet mazai. nu gerai perskaitau princese ai, persike, speed'a ir ka toliau skaityt kad daugiau nera? nu dar ira drakonu kovos ir viskas!

Manga panasiai visame pasaulyje tiek ir kainuoja, jei ne dar brangiau. Jei nenori nepirk. Man pvz negaila ir daugiau LT jei tik gera manga. Ar zinai, kad yra mangos versiju kuriuos kainuoja apie 20-30$ uz voluma? Vadinasi tankoban versijos. Zinoma vienam tankobane apie 3 dalys sutelpa, bet cia neesme...

tau gal ir pigu bet ira zmoniu kuriems brangu. cia priklauso nuo zmoniu lesu

despair
2008-11-04, 20:11
kalbu kad ju yra bet mazai. nu gerai perskaitau princese ai, persike, speed'a ir ka toliau skaityt kad daugiau nera? nu dar ira drakonu kovos ir viskas!

Kol dar perskaitysi daug laiko praeis, sias manga vis dar leidzia. O jaigu esi tokia nekantri tai nueik i www.onemanga.com ir skaityk i valias

Futari
2008-11-04, 20:13
Kuo toliau tuo man aiskiau kad vienintele mintis sia tema kurusios mergaites buvo "Pritarkit man kad Lietuvoje per mazai manga"... :cat3: Dievaz, nu taigi internetas pilnas mangu, doujinkiu, ko tik nori, sesk ir skaityk, jei salies spaustuves nemano jog manga tures paklausa.

technotrach
2008-11-05, 07:40
man patinka, kad yra visi zanrai, jei kas skaito knygas, tas tikrai galėtų susirasti sau tinkamą mangą. Nepatinka, kad dažniausiai leidžiama mažame formate, galėtų būti ir A4. Šiaip dėl pasirinkimo, tai visai patenkintas, galiu per internetą užsisakyti, tik ilgokai keliauja, dėl pasirinkimo lietuviškai, tai neturiu iliuzijų, gal po 5 - 15 metų leis ką nors patinkančio, išaugs naruto, dbz karta kol kas matau per maža seinen gerbėjų :)

axborn
2008-11-05, 08:02
Manga pripazystu tik angliska, lietuviai nemoka normaliai verst, net jei ir iseitu ta kalba tokia absurdiska.
O manga, tai turi belenkaip isvystytas istorijas, kas dazniausiai yra apkarpoma anime.

Hellsing_lover
2008-11-05, 14:15
Pritariu technotrach, kad ne tikrai ne visada patogu skaityti A5 formato mangas ir dažnai norisi į rankas paimti A4, o kompiuterinio varianto dažnai nesinori skaityti. Mėgstu maga įvairovę, tačiau pastebėjau, kad dauguma jų yra romance ir panašaus žanro, kas man asmeniškai nelabai patinka. Dėl lietuviškos manga, tai nelabai ką noriu sakyt, nes net iš tikro nėra ką. Nieko gerai skaitomo išleista nėra ir nemanau, kad greitai bus (išskyrus "Hellsing" :)). Beje, labai abejoju, ar tokia tema reikalinga (na, bent jau buvo galima ir gražiau, plačiau bei naudojantis lietuviškais rašmenimis parašyti).

Bardakas
2008-11-05, 18:18
Trūksta mangoj man sekso, smurto ir narkotikų. O tai ką leidžia obuolys yra beveik tas pats kas šikpopieris. Pradžioj buvo smagu, bet va iš visos manga "revoliucijos" patiko tik hellsingas, ir tas popsūchos prisotintas veikalas. Žinoma tai ko nori vardinant minusus nelabai ir gausi, ne tie standartai Lietuvoj, moralės normų nukrypimas netoleruojamas piešinukuose pas mumi (o gaila).

Dekko13
2008-11-07, 00:06
Ka cia gero pasakius apie manga Lietuvoje...:huh: Gerai- kad ji yra, blogai- kad nezinia kas sprendzia kokia manga pasirodys lietuviu kalba. Sedi koks dede ir spokso i kompa, pamato kas ant "ant bangos" ir se tau manga lituviskai. Tiesiog noriu pasakyt, kad pasiulos nera. Ateini pasidairai o sau nieko nerandi... Ech ir beto dar tas "puikusis" vertimas. Matai iliustracija, o tekstas net jos neatitinka :( bent pasidziaugt paveikleliais lieka... Gal ateis geresni laikai.:D

dattebayo
2008-11-07, 09:52
Pliusai
1. daug kruopstesnis nupaisymas nei anime
2. greitai skaitosi
3. daznai pervertiska
Minusai
1. mazai lt kalba isleista, ir nekoks pasirinkimas
2. daznai daugiau raso negu paiso (etc vampire knight)
3. piestos kovos nesiziuri

Koori
2008-11-10, 16:10
Manga vs anime:
+ maziau komercijos
+ maziau cenzuros
+ didesnis demesys detalems

- kai kurios manga geriau atrodo animuotam variante

Manga vs knygos:
+ piesimas

- visa kita, kas sudaro lit. kurini.

Miyata
2008-11-11, 17:58
Man kazkaip manga ne tas kad nepatinka, bet neskaitau. Man idomiau anime paziuret, gaila kad nemazai, o ganetinai daug anime yra kur anime baigtas, o manga tesiasi, dar gerai kad kaikuriu season2 kuria, bet yra kur tesia manga o apie anime nieko.

stella
2008-11-11, 21:37
Pliusai - Daugiau detalių, galima daugiau juokingų dalykų įžiūrėti, kruopščiau nupiešta, visi šešėliai, tekstūros ir t.t.

Minusai - Na, gal kad nespalvota, gal norisi pamatyt, kaip vienas ar kitas veikėjas atrodo spalvotai.
Lt manga: nervina vertimas, nors čia greičiau kalbos minusas, ne mangos xD

Nors apskritai man manga labiau patinka už anime.

Kea
2008-11-11, 22:33
Ir kur ritasi pasaulis jeigu sava kalba yra minusas?

Man mangos turi tik vieną minusą, ne visas jas lengva rasti prekyboje, o siuntimosi iš svetur vis dar nepasitikiu. Skaitymas atitinkamuose tinklapiuose irgi ne prie širdies, nes reali manga visai kas kita.

zeo
2008-11-11, 23:24
man nepatinka skaityti manga kompiuterio ekrane, tik toks butu minusas.

Koori
2008-11-12, 10:27

Tikriausiai esme ne savoje kalboje, o vertimo kokybej. Lietuvisku manga neskaiciau, bet knygu vertimai tikrai neblizga...

Smart
2008-11-15, 11:27

.

Doh,kollekcine verte sumazeja...Tokia verte turi arba originalo kalba, arba angliskai.

Smart
2008-11-15, 11:30
man nepatinka skaityti manga kompiuterio ekrane, tik toks butu minusas.

Man irgi ,man patinka dazu kvapas,laikyti rankose,versti puslapius.

SaimonasSako
2008-12-06, 13:51
Vienintelis minusas is mano puses tai kad kai kuriu manga (pvz berserk) labai ilgai laukt reikia... Ir kai pagaliau isleidzia nauja skyriu, jau nebe toks malonumas, primirses buni viska :(

Kea
2008-12-06, 14:21
SaimonasSako> Tenka visas prieš tai buvusias mangas iš naujo skaityti. Kai kam didžiulis malonumas perskaityti vieną ir tą pačią magą bet kiek kartų, o kitiems tai šioks toks laiko gaišimas. Tad pritariu tau, nes nesu iš tų kurie gali skirti laiko daugiau ne vienam skaitymui, plius nusipirkus naują mangą norisi kuo greičiau pulti prie jos, o ne vartyti senesnes.

Snabas
2008-12-08, 16:15
Na, as kai kuriose mangose nelabai susigaudau, kas ten vyksta, nes tiek b8na primakaluota, pripiesta xD Tai cia minusas. O pliusas, kad detales tikslesnes ir gali geriau i jas isiziuret. Ir dar sugaisti maziau laiko nei ziurint anime xD

Quitarias
2009-01-15, 16:39
Na manga turi kelis stiprius privalumus.
Vienas butu tai kad ji nereikalauja kad klausytumeisi taigi galima muzikos uzsileisti skaitant.
Kitas butu, kad bent jau mano mėgstamuose manga yra daug daugiau dėmesio į istorija kas man labiau patinka.:cat1:

Trūkumas didelis gana tai, kad sutinku su daugumos nuomone, kad į lietuvių kalba anime verčiasi kaip negyvas kupranugaris ant šono.

technotrach
2009-01-15, 19:42
Vienintelis minusas is mano puses tai kad kai kuriu manga (pvz berserk) labai ilgai laukt reikia... Ir kai pagaliau isleidzia nauja skyriu, jau nebe toks malonumas, primirses buni viska :(

nereikia kompe skaityti, kur po skyrių verčia, perki knygą visą, visam vakarui užteks :)

Na, as kai kuriose mangose nelabai susigaudau, kas ten vyksta, nes tiek b8na primakaluota, pripiesta xD

čia kažkas iš tos srities kaip pvz. nepatinka makaronai, tai daugiau maisto nevalgysiu :)

Tenka visas prieš tai buvusias mangas iš naujo skaityti. Kai kam didžiulis malonumas perskaityti vieną ir tą pačią magą bet kiek kartų, o kitiems tai šioks toks laiko gaišimas. Tad pritariu tau, nes nesu iš tų kurie gali skirti laiko daugiau ne vienam skaitymui, plius

čia kažkas iš tos srities, makaronus valgau kiekvieną dieną <...> nesu iš tų kurie makaronus gali valgyti daugiau kaip kartą į mėnesį :)

Trūkumas didelis gana tai, kad sutinku su daugumos nuomone, kad į lietuvių kalba anime verčiasi kaip negyvas kupranugaris ant šono.

kad tiek, kiek išversta mangų, netoks ir sudėtingas tas vertimas buvo, čia gal pripratimo reikalas, kokie dbz puikiai susiskaito ir visai netraukia prancūziškai skaityt ar žiūrėt :)
na gerai daugiau nesikabinėsiu, einu makaronų valgyt :hmm:

Cere
2009-01-15, 20:17
Man nepatinka tik tas, kad jos labai mazai leidziama Lietuvoje. O taip tai patinka viskas.

galima sakyt kad ju beveik ir neleidzhiama :cat2::cat1:
galima juos suskaiciuot ant pirshtu :cat19::cat12:

araminas
2009-01-15, 20:24
galima sakyt kad ju beveik ir neleidzhiama :cat2::cat1:
galima juos suskaiciuot ant pirshtu :cat19::cat12:
Tiesa, tiesa. Ir dar Obuolys skelbė atseit "Manga revoliucija". Kur tos mangos? Kur ta revoliucija? Nėra jų.

Invisible
2009-01-16, 00:35
+ manga detalesnis siužetas
+ geresnis veikėjų pristatymas (dažniausiai), taip pat ir in most cases geresnis veikėjų vystymasis
+ anime užkniso juodai (nieko gero neleidžia)
+ mangos dažniausiai pasirodo ir daugiau yra tokių kurių anime atitikmenys jau seniai pasibaigė o manga vis dar užbaiginėja istoriją
+ less bullshit
+ jokių užtemptų "akimirkų" (pagalvojau apie naruto)

- užknisa sekti apie 150 skirtingų mangų kol scanlatins arba pasirodys nauji chapteriai.
- per daug shoujo ir ecchi related mangų.

dubukas
2009-02-28, 15:11
man tai nepatinka tik tai, kad nusipirkes kokia knygute, kuri yra garsi, labai nusiviliu. Nusivyliau tiek db, sin city, wc.. Nu tiesiog nepatinka.

madaralt
2009-03-01, 14:21
Na man nepatinka, kad kaikurios mangos per trumpos, isijauti ir lauk kito chapterio :mad:

Jullara
2009-03-16, 00:03
as tai du minusiukus turiu xD
1.kad kartais perdaug vienam veiksme dazu primalta ir nesuprasi ar ten kraujai ar kas xD
(p.s.nju cia gal tik as tokia nevykele xD)
2.mangu lietuvoje permaza!!!!!noriu DAR!!!!:blob:

Nikas
2009-06-09, 20:34
Man kaip ir daugumai Lietuvišku mangų per mažai. Pavizdžiui ateinu į knyginą na ir noriu veiksmo mangos ir renkuosiu iš trijų variantų. O kaikurių rušių galiu net nerasti.

Blizzard
2009-06-09, 22:10
+ manga detalesnis siužetas
+ geresnis veikėjų pristatymas (dažniausiai), taip pat ir in most cases geresnis veikėjų vystymasis
+ anime užkniso juodai (nieko gero neleidžia)
+ mangos dažniausiai pasirodo ir daugiau yra tokių kurių anime atitikmenys jau seniai pasibaigė o manga vis dar užbaiginėja istoriją
+ less bullshit
+ jokių užtemptų "akimirkų" (pagalvojau apie naruto)

- užknisa sekti apie 150 skirtingų mangų kol scanlatins arba pasirodys nauji chapteriai.
- per daug shoujo ir ecchi related mangų.

pritariu del visko :D

bet vistiek manga rules.. :D

Zx-Shade
2009-06-09, 23:24
As irgi turiu pora minusu. Pirmas, labai nervoja kai geros mangos buna arba per dauh arba per mazai...O antras, tai ziauriai nervuoja, kad Lietuvoi nebaige isleisti mangos iki galo, zinau, kad galima per intika perskaityti, bet kai jas kolekcionuoja, tai nelabai fainiai siustis is uzsienio... :mad:

Sagenas
2009-06-10, 12:48
Manga mano nuomonė beveik vien pliusus turi. Minusai tik keli. T.y. tai, kad akys greičiau pavargsta nei žiūrint anime ir nėra garso takelio. :) O šiaip patinka įdomios istorijos, nuoseklumas, piešimo įvairovė ir kita. :)

Nikas
2009-06-10, 20:18
Na del akių pavargimo tai labai abejoju.

Hikari_
2009-06-10, 20:33
+ manga daznai buna daug idomesne uz pati anime
- nuo jos galima apakt :cat1: (bent jau man tai ziauriai akim blogai po jos skaitimo buna)

Nikas
2009-06-10, 20:36
O kodel ce taip yra?
Nes manau kompiuteris turėtu labiau pjauti akis.

Sagenas
2009-06-10, 21:24
Nikas, netolygu kaip tu tą mangą skaitai. Jei nusipirkęs mangos, tai visai normaliai, bet jei skaitai per kompiuterį, tuomet akims labai kenkia ir labai skauda jas, jos greit pavargsta. Kadangi mūsų Lietuvėlė labai skurdi, kalbant apie mangą, tad aš šiuo atveju kalbėjau apie mangą, kurią skaitome kompiuteriu. Atsiprašau, jei kas nors ne taip mane supratote.

ColdOne
2009-06-10, 21:38
Kai dar nebuvau išmėginus mangos,galvojau:
Kaip ją skaityt?
Juoda balta.
Koks įdomumas..
ir pnš xD.
Ir štai skaitau. Ir neturiu labai prie ko prikinti. Jokių pučiančių vėjelių,ar įtemto susižvalgymo po 10 minučių ir etc. Greitai,efektyviai ir sėdi patenkinta. Šiaip iškart kiek sunkoka,bet poto įsivažiuoji ir vienas malonumas ;]]

Nikas
2009-06-11, 10:04
Sagenas tokiu atvėju sutinku su tavimi.

Vilius
2009-08-01, 19:15
manga man labiau uz anime patinka, kad gericiau perskaitai, gali buti graziau nupiesta, idejos autoriaus kuriama istorija (pvz claymore manga dar kuriama, o anime jau baigta), man kazkodel labiau patinka i juoda krauja ziuret(mangose) nei į tikrovišką raudoną (anime), gal tiesiog pripratau, man patinka nespalvotas vaizdas , nes tada gali savo spalvu truputi prikurt, o per anime kartais blogai parenka.

fasian
2009-08-01, 19:55
Nerandu as toj mangoj isvis pliusu.+ tas gal kad buna kartais manga ir po anime ziurejimo dar manga perskaitai ta prasme kita storyline.
Minusai :
1.Nespalvota
2.Keistas skaitymo budas (nesuprantu kokia is to nauda)
3.Reikia pirkt daug tu mangos knygeleliu -nemazai atseina

vrblitz
2009-08-01, 19:58

jeigu ka tai japonu skaitymo budas yra is desines i kaire, ko cia nesuprast? tas pats kaip sakyt nesuprantu kam pas juos hieroglifai jeigu yra raides

H[asas]
2009-08-01, 20:01
Nerandu as toj mangoj isvis pliusu.+ tas gal kad buna kartais manga ir po anime ziurejimo dar manga perskaitai ta prasme kita storyline.
Minusai :
1.Nespalvota

Del pirkimo knygeliu: juk yra pilna kur gali online skaityt!!!

Zx-Shade
2009-08-01, 21:30
Minusai :
1.Nespalvota

Su viskuo nesutinku!

1.Jai nepatinka nespalvoti komiksai, skaityk donaldus...
2.Perskaicius bent viena manga visiskai priprantama.
3.Nieko pirkt nereikia jai pinigu gaila, gali atsisiusti arba read online