PDA

Žiūrėti pilną versiją : Anime kurių nebaigėm žiūrėt. Kodėl?

Puslapiai : [1] 2 3 4 5

Killerbee
2008-09-19, 18:30
Paskutiniu metu man (o gal ir kitiems) aktuali tema. Žiūri ir supranti, kad visai "neveža". Ištrini, nes tiesiog gaila laiko, o "pasiguost" nėra kur.....

Paskutinis buvo Kimagure Orange Road. Jeigu būtų trumpesnis gal būčiau ir pasikankinęs, bet kai ep 48 ir dar filmai.... Padoriausias personažas katinas. Berniukas visiškai neadekvatus. Pradžioje visai patiko Aykawa. Rūko, geria ir gerai mušasi. Deja, neilgam..... Vienžo vaikiška Maison Ikkoku versija. Neįdomus personažai, nejuokingas humoras (katinas nesiskaito) ir neįtikinamas meilės trikampis (keturkampis). Delete. Tiesa dar ne, pažiūrėsiu pabaiga, kad įsitikinčiau savo teisumu.:D

Youka
2008-09-19, 18:39
Na, man taip yra nutike vos porą kartų, vienas iš jų buvo su ta mergiote iš pragaro. jis man taip ir neprilipo, atsibodo, kad kiekviena serija pagal vieną šablona sukalta.
Kitas pravalas buvo Avenger. Aš net nežinau, kaip save pateisinti, manau, jis to nevertas.
Bijau, kad taip nenutiktu ir planetem, kurios yra velniškai geros, įpusėtos dar vasaros vidury, bet iki šiol nepabaigtos.

Killerbee
2008-09-19, 18:42
Kitas pravalas buvo Avenger. Aš net nežinau, kaip save pateisinti, manau, jis to nevertas.

Dėl Avanger pritariu. Mintis gal ir nebloga, bet išpildymas tragiškas. Iškenčiau gal tik pora ep. :)

migliute
2008-09-19, 19:06
Great Teacher Onizuka. Negalejau ziuret del technines puses. Iskenciau 4 ep... dar dabar prisimenu mokytojo burna - nupurto iskart :) nors siuzetas pasirode neblogas..

FreaK`aZ
2008-09-19, 19:12
Jigoku shoujo, ta pati priežastis, kaip ir pas Youka, tik aš bent vieną sezoną ištempiau, dropinau, po antro seasono pirmų 2 epų.
Pumpkin scissors. Debilai veikėjai manęs visiškai nežavi, o ir pats anime'as per daug FMA priminė. Kas ten dar...
Bastard, neužkabino nors tu ka, o ir piešimas toks man nelabai.
Ultimate Girl, nedažiūrėjau, nes kai buvo ongoing'as kažkaip užsirišo su sub'ais ten reikalai, tai ir likau nedažiūrėjęs poros ep'ų.
Noir...jis tiesiog toks nuobodus, kad nesigauna neužmigt antros serijos vidury, ir nesvarbu kada žiūri, dieną ar vakare.

mariux9998
2008-09-19, 19:16
Vienintelis anime, kuri pradejes ziureti drop'inau yra Lucky Star, teiskenciau 4 ep'us, nes tiesiog siuzeto nera, ir netraukia toliau ziuret :neisitiki

kypshius
2008-09-19, 19:42
girls bravo.... nes merginos vis lindo, ir lindo, ir lindo iš tos vonios.....
ir tas su catgirls, dog girls, masked dude and big white tiger... nu pakovoja jis ir taika, pakovoja ir taika.... tik stambesniu planu....

noone.ninja
2008-09-19, 19:54
naruto (kas ne naujiena)...idomu tik pirmas sezonas,toliau viskas nuspejama ir kartojasi..beto perilgas,atsibodo.man shis anime nebuvo megiamiausias,bet visi mano kad man jis patinka nes ash sasuke cosplaynau,o ji ash cosplaynau nes iki cosplay buvo tik 2sav likusios ir jo kostiumas pats lengviausias ir izimiausias,o kadangi buvo tik 1cos,nezinojau kokiu zmoniu ten tiketis galejau ir ar ishvis ju bus (animezonoj tada dar nebuvau ir beveik jokiu otaku nepzinojau):blob:

Izzo
2008-09-19, 20:11
Trinity Blood - nuobodus ir statiškas, mestas po 3 ep, kaip ir Gunslinger Girl lygiai dėl tos pačios priežasties.
Avenger - pakako 1 ep., nes neparodė to ko tikėjaus.
Persona -Trinity Soul- - 2ep. nebuvo nieko, dėl ko norėčiau žiūrėt toliau..

civer
2008-09-19, 20:14
SoulTaker. Kelios pirmos minutes atrode gan idomiai ir piesimas toks savotiskas buvo, bet kai tik atsirado siuzetas (jei tai apskritai galima vadint siuzetu)... o galutinai pribaige transformacija skambant themesongui.

Azumanga Daiou. Visiskai nejuokingas.

Killerbee
2008-09-19, 20:17
Azumanga Daiou. Visiskai nejuokingas.

+100
Jau geriau Lucky Star žiūrėt.:)

Hellsing_lover
2008-09-19, 20:22
Keista, bet nesugebėjau Higurashi no kiri ni kai (2 sezonas)... Geras anime, bet kurį laiką jo nežiūrėjau ir matytų serijų skaičių pamiršau ir, vienu žodžiu, varžtai atsisuko jį bežiūrint :confused:

Sloth
2008-09-19, 20:40
Claymore, visiskai neuzkabino, kazkoks hack en' slash, kiekviena serija daugmaz vienoda, kovos nieko ipatingo....

Mao
2008-09-19, 20:59
nedažiūrėjau shippudden. Boring.

O Hikaru no Go droppinau todėl, kad parėjo kompas kaip tik tada, kai jį siuntinėjaus/persirašinėjau. So, kadangi pastaruoju metu aš užsiėmęs, pratęsiu siuntimą kadanors vėliau, like, po mėnesio kokio

Kleopso
2008-09-19, 21:51
Shana. Visiškai nesudomino istorija, nuobodus, vienodai buvo ir kaip jis baigsis ir apskritai nervint ėmė. Niekalas paskutinis.

Šiaip įdomiai man su Saikano gavosi. Labai jau seniai pradėjau, bet nebežinau ar kada pabaigsiu. Ir žinau gi, kad anime tikrai neblogas, bet nuo pirmų minučių pajutau antipatiją pagr. veikėjams ir tiesiog neišėjo toliau žiūrėt, vis jungt lauk norėjosi.

Eisas Kuperis
2008-09-19, 22:47
NIEKADOS.
Suprantama kad peržiurint tokias mases anime, kokias matau jūsų parašuose, ko gero neišvengiamai atsiranda metamų. Tačiau pačiam neteko žiurėti anime kuris nebūtu vertas bent 4 (AZ skale) (nesįskaitant tų kuriuos man rodė kas nors kitas). Ir taip pat neteko nieko mesti. Anime renkuosi pagal nuojauta ir ji niekados dar nepavedė.
Na kas arčiau temos, tai yra tokie anime, kuriems laukiu tinkamos progos. Pvz Eureka 7 saugomas tam momentui kai sirgsiu, gulėsiu lovoje ir tiesiog norėsiu gero anime atitraukiančio bent kiek toliau nuo blogos savijautos.
Na o jei abejoju dėl kokio anime, bus numestas, ar ne... Toks į mano kompiuterį net nepakliuna. Neverti gaišaties. Panašiai toks kažkada buvo Black Lagoon. Bet... Anime kaip knyga, įtraukia ir nepaleidžia iki galo. Tad su ilgomis pertraukomis vis tiek susižiurėjo. Dėja tokių klaidų jau nekartoju. Anime turi būti pramoga, o ne kankynė.

Alexiel
2008-09-19, 23:23
Na, meciau tik viena anime, nes kaip "kolega" Eisas as renkuosi anime pagal nuojauta, nors siaip dominuoja ar geras piesimas. Siuzetas man kartais net nera svarbus, nes jei ziuri tai ir suziuri viska, bet kaip minejau, meciau viena anime jau po pirmo epizodo. Tai buvo Elfen Lied. Paziurejau pirma epa (angliskai igarsinta) ir net nupurte.:cat24: Piesimas man labai patiko (ypac patinka ryskios, nenublukusios anime spalvos) bet siuzetas, na ka as zinau. Pagrindine ilgaplauke (vardo net nepamenu) tokia absurdiskai kvaila, kad net pykina i ja beziurint. Siuzeta tolimesni lyg ir zinau, bet niekaip neprisiverciu ziuret toliau. Gal pavyks, nes zinau kad jei jau pradesiu ziuret tai uzkabins. :cat20: bet visvien... is tiesu vienintelis nuo pirmo epo uzkabines anime tai buvo Soul Eater. Visus 24 epus paziurejau per viena diena nes atplest akiu negalejau. Dar yra vienas probleminis anime, cia jau minetas. Claymore. Paziurejau tik opening'a ( :cat17: ) o po to is kart isjungiau nes pagalvojau kad neverta. Siuzeta zn, bet neatrodo itraukiantis :cat4:
Ka padarysi, pasitaiko kad anime neatitinka skonio ir yra droppinamas, bet gal tada verciau paskaityt aprasyma apie ka jis pries ziurint?:cat16:

FainaruFantaji
2008-09-19, 23:47
Gundam Wing. Apskritai mecha megstu, bet tas Wing buvo kazkoks pajuokavimas. Paziurejau 12 seriju ir meciau. Juokas mane imdavo beziurint ji kas karta del tu "emo" veikeju. Planuoju sugrizt prie ziurejimo, nes sako pabaiga labai gera, bet velgi jeigu prasijuoksiu visas likusias serijas kazi ar kazka suprasiu apie pabaiga, Panasi priezastis del kurios nebaigiau ziuret Sousei no Aquarion. Tik tiek kad jis dar nuobodesnis.
Violinist of Hamelin uzsimojau ziuret, bet po penktos serijos nusprendziau, kad jis per vaikiskas. Siuzetas nebuvo toks blogas, bet istemptas veiksmas arba jo nebuvimas parode kokios butu buvusios likusios 35 serijos.
Buvo dar keleta mestu po 1-2 seriju, bet ten grynai skonio reikalas. Neturejo jie ko as norejau ir tiek.

Killerbee
2008-09-20, 08:05
Ka padarysi, pasitaiko kad anime neatitinka skonio ir yra droppinamas, bet gal tada verciau paskaityt aprasyma apie ka jis pries ziurint?:cat16:

Nea, aprašymus rašo irgi žmonės, o jų skonis per daug skiriasi. Ši tema tai įrodo.:D

martuksss
2008-09-20, 09:58
vat taip ir man buvo su black lagoon , pasiskaites komentarus , siek tiek aprashymo ,paziurejes ivertinimus , kazko tokejau , bet istempiau vos ~5 serijas dar vis kazko tikedamasis , bet supratau kad tai ne mano skonio-zanro anime...

Jogarasu
2008-09-20, 11:26
darker than black ties 5 epu.... gal ir pasigailesiu..... o gal ir ne...man nuo sio anime nei silta nei salta. nei ideja ne piesimas nepatiko, na nerandu as kaifo tokiose anime. kazkodel primine X-menus ...<_< keli persai atrodo kaip tikri klonai.... o seip dar nebuvo nevieno kurio nebaigiau ziuret (neskaitant mases hentai, yaoi, yuri ir kito brudo, kur uzteko pirmu sekundziu, kad pakaktu X| (nesakau, jog nera isties geru dalyku)))))

inkognito
2008-09-20, 12:24
Praziurejas tikrai daug anime ir gan retas atvejis , kad anime mesciau , kad ir koksai jis blogas butu . Bet stai vieno anime niekaip neistveriau perziureti . Tai Bokura ga Ita jau su siuo anime kiek kankinausi tai nzn serijos neistverdavau net perziureti , vargais negalais perziurejau 13 seriju bet ant galo vistiek istryniau ... net buvo neidomu koksai galas sio anime

Aivaras
2008-09-20, 13:16
School days, nzn papasakojo draugas apie pabaiga, tai tik paskutine serija paziurejau kai ten issipjauste, ir nesinorejo net ziuret daugiau ;D

InuyashaGirl
2008-09-20, 13:25
Omg. . . as daug meciau anime. . pradedu: Full metal alchemist. . labai patiko. . geras anime. . tik jau kelis sykius ziurejau ir iki galo neperziurejau . .hell girl .. nezinau kodel . .Samurai Champloo .. atsibodo . .Red eyes Kio. . nepatiko .. Zinau kad daug anime meciau. . dabar daugiau neatsimenu. . Ai . .Dar Air gear .. nepatiko . . Orpxen ar kaip ten rasos. . nepatiko

chibi_nemiga
2008-09-20, 13:36
Nežiūriu pirmo pasitaikiusio po ranka, taigi mečiau tik vieną kartą.
Norėjos kažko panašaus į PriPri, taigi įsijungiau Sukisho. ir tai buvo vienintelis kartas, kai sunkiai ištvėriau vieną ep. {o gal ir nežiūrėjau iki galo. išjungiau.}
na ir vos nemečiau Yamato Nadeshiko Shichi Henge, nes labai ištemptas atrodė, bet šiaip ne taip sužiūrėjau, nes esu nusistačius: jei jau pradedi žiūrėti/skaityti tai ir pabaik.

nARKOMANe
2008-09-20, 13:55
Shakugan no Shana-labiausiai pagirtina buvo LT animeparty subbai,del kuriu gaila buvo trint shita animeXD gal jis ir nebuvo tox shudinas kaip ash apie ji manau, bet turint galvoje kaip jis ishgirtas ASH turbut per daug tikejausi~ nepatiko lame story ir ta pagrindine pana kazhkokia lepshe~

Alexiel
2008-09-21, 11:04
Nea, aprašymus rašo irgi žmonės, o jų skonis per daug skiriasi. Ši tema tai įrodo.:D

Na taip, del to sutinku, bet aprasymuose gi yra tai, kas tose serijose, koks veiksmas tame anime. vien to uztektu paziuret ar anime atitinka kriterijus. Bet to, galima kad ir per visagali google paziuret pora pic kad vaizdas iaskesnis pasidarytu. O tada jau sprendi ziuret ar ne.patinka piesimas ar ne, spalvos, siuzetas, veikejai, aplinka ir visa kita. as neziuriu anime vien del to kad jis populiarus ir kad visi ziuri, o tie kurie taip daro veliau pajunta kad vienas ar kitas anime jiems nepatinka ir verste vercias ziuret toliau.pazystu tokiu zmoniu.matau kad toks anime ziurejimas tik laiko svaistymas.:)

Killerbee
2008-09-21, 12:03
Na taip, del to sutinku, bet aprasymuose gi yra tai, kas tose serijose, koks veiksmas tame anime. vien to uztektu paziuret ar anime atitinka kriterijus. Bet to, galima kad ir per visagali google paziuret pora pic kad vaizdas iaskesnis pasidarytu. O tada jau sprendi ziuret ar ne.patinka piesimas ar ne, spalvos, siuzetas, veikejai, aplinka ir visa kita. as neziuriu anime vien del to kad jis populiarus ir kad visi ziuri, o tie kurie taip daro veliau pajunta kad vienas ar kitas anime jiems nepatinka ir verste vercias ziuret toliau.pazystu tokiu zmoniu.matau kad toks anime ziurejimas tik laiko svaistymas.:)

Aš vadovaujuosi taisykle geriau viena kart pamatyt nei šimta kartų išgirst. Ypač kai gauti anime taip paprasta ir neužima laiko. Aš esu visaėdis. Žanras, piešimas ir istorija man mažai ką reiškia. Todėl visko būna. Pvz. jaučiau, kad Kaiba nepatiks, bet pabandžiau pažiūrėt ir tikrai nepatiko. O su Witchblade gavosi atvirkščiai. O žiūrėti iš principo nesugebu. Dažniausiai užtenka poros ep, kad nuspręsčiau. :)

Alexiel
2008-09-21, 12:09
Na Witchblade man ta merga tokia fui fui kad nt nezadu ziuret (nors gal...kada nors...kai protas iseis atostogu :D) bet yra kurie is principo ziuri.paskaityk postus cia. Matyti kad zmones vercias 10-20 seriju paziuret, kai tuo metu gali paziuret tikrai puiku anime ir jaustis pakyletam :D

Izanagi
2008-09-21, 12:40
Naruto shippuuden meciau- meciau po 36 serijos, atsibodo ir siaip pirmieji naruto sezonai man labiau patiko.
Genshiken- meciau kai buvo likusios trys serijos iki pabaigos, kazkodel nebetrauke ziuret kaip ankstesnes serijas, 1 sezonas man idomesnis buvo.

Badas
2008-09-21, 12:50
bleach ir tai senokai iki 100 ep kazkur perziurejau, tiesiog atsibodo isvis poto laiko nebeziuriu jokiu tokiu narutu, bleachu

Killerbee
2008-09-21, 13:01
Na Witchblade man ta merga tokia fui fui kad nt nezadu ziuret (nors gal...kada nors...kai protas iseis atostogu :D)

Va va, taip ir susidaroma klaidinga nuomonė.:D Kad nerašyt be reikalo gali tiesiog pasiskaityt čia - http://www.animezona.net/forum/showthread.php?t=2702

InuyashaGirl
2008-09-21, 13:11
dar meciau_ Witch hunter robin .. . kazkoki apie piratus. . . panasus i naruto . .pawadinimo neprisimenu .. xxxHolic. . . labai patiko bet atsibodo .. . zinau kad tikrai daug meciau bet gi wel pamirsau :confused: aj dar meciau Gantz .. .

9inch
2008-09-21, 13:13
Madlax... mhm, viena *itch issaudo armijas kareiviu... mhm...logikiskas anime... Tokius tik ir teziuriu... Gal ir siuzetas butu idomus, bet is kart mane atgrase pagrindine veikeja... Brr...

Kaname
2008-09-21, 18:00
Niekaip nepabaigiau Da Capo, taip ir likau ties kazkur ketvirtu epu, ir taip pat Shuffle, i pabaiga taip atsibodo, kad siuo metu net paziuret i ji negaliu. :]

Firo
2008-09-21, 18:17
Na, Anime pradėjęs retai nebaigiu. Jaučiu prievolę pribaigti XD Kaip bebūtų, yra Anime kuriuos galima sakyti mečiau, tai:

Naruto Shippuuden - begalinis stall ir piešimas totaliai nusivažiavo (jei jau būtų visi ep. - peržiūrėčiau. Galiu ištverti nuobodumą, bet dar laukimas. Kaip bebūtų, skaitau manga)
Hellsing (TV)- too boring... manęs totaliai neįtraukė (Anime neįtraukiantis manęs pirmaisiais ep. visad susilaukia šiokių tokių mano patyčių, bet ne tai svarbiausia. Aš jį dalinai peržiūrėjau. Vienintelė priežastis dėl kurios nebaigiau, tai sugadinta laikmena, o VĖL siūstis neturiu motivacijos)
Shakugan no Shana Second - Jo nė nepradėjau... tiesiog pirmajį sez. valgiau lb neskaniai, o iš klaidų mokamasi XD
Dar šiuo metu mesti Bleach ir D.Gray-man... tiesiog tingiu laukti ep. Gal kai pabėgs nuo manęs vėl prisivysiu...

Daugiau visus prisivertęs peržiūrėti, bet tikrai pasitaiko tokių *cought* epinių (vistiek peržiūrėti)...

Naruto Shippuuden - manga man tarkim same as anime. Todėl galima sakyti, jog aš jį žiūriu kitu būdu.
D.Gray-man jau turiu - pribaigsiu.
Bleach veikiau on-hold.

+ Oh yeah, turiu daugiau nebaigtų Anime, bet jie matyti per TV (PC > TV Aš negalėdavau visad + negalėdavau pasirinkti ką noriu žiūrėti, tad dabar nesiruošiu jų baigti, dėl to, jog juos žiūrėjau gerdamas arbatą "šiaip sau") ^^

Youka
2008-09-21, 18:48
dar meciau_ Witch hunter robin .. . .

jooo, ir aš, jis toks nuobodus, kad net pamiršau :D

animegirl
2008-09-21, 19:19
chobits-to boring :sleep:
fruit basket -maziams
cheeky angel-old schoolinis piesimas vemt verte
death note-paziejau kelius ep kuriuos drauge aTsiunte labai toliau ziuret norejau,bet nezinojau kur gaut .tai taip ir usimete:cat2:
girls bravo-:sleep::sleep::sleep:
naruto-nesamone:sick:nekabino manes nei kiek
utavarerumuno-nekabino tai kas kad cat girlu kalnas :neisitiki nieko gero
:dizzy: ir siaip labai dauk dropinus ,nemaciau nei vieno animo kuris mane itrauktu,nu gal tik myazakio pora bet ir tai....:kodama:

Derogatory`
2008-09-21, 19:20
Na, aš visada stengiuosi pabaigti žiūrėti anime, kad ir koks jis neįdomus ir nepatikęs jis būtų. Bet vienintelis anime, kurį paleidau vėjais buvo Naruto Shippuuden. Nes nerealiai užkniso ir nepakenčiau to besikartojančio siužeto bei tempiamos gumos.

enjutsu
2008-09-21, 19:26
tiesa sakant skonio reikalas viskas cia dalis kuriuos sakėt kad metėt as su malonumu peržiurėjau na bet ir aš keleta mečiau
mečiau X TV tiesiog negalėjau neįtraukė vos ne vos prisiverčiau pirmus kelis epus žiurėt
dbr ant ribos stovi touka getan piešimas labai gražus bet anime labai sunku suprast bet kolkas ant jo dar nepasiduodu

playgirl
2008-09-21, 22:05
devil may dry...... Lb grazus man jo pavadinimas, piesimas ir patinka, Dantes budas prie sirdies... Bt anime..... Jokios minties, prastas siuzetas, lb nepatiko....

InuyashaGirl
2008-09-22, 11:43
Dar meciau Chobits. . . neidomu. . kazkoks kaimietis ten . . .o ir dar Devil May Cry. . .nezinau kodel . . bet nepatiko ..

Botaro
2008-09-22, 11:47
Whitch hunter robin. Wisi ten tokie kieti ir mandrus,kad lenda per gerkle,nuobodus.
Ergo Proxy. Perdaug rimtas,kad net juokinga daresi. nuobodus

Dekko13
2008-09-22, 12:50
Na is mano puses... Taip buna kad kazkas isgiria anime o dmesio nevertas:( cia kiekvienam rinktis pagal save reikia. Nusivyliau isgirtaja NANA ( paziurejau 4 serijas) ir Chobits. Apie Hellsing tik patylesiu...

Light
2008-09-22, 12:59
Na nepatraukiau Chrone crusade. Nezinau kodėl.Tiesiog tas humoras ir visa kita kazkaip nesudomino.Įdomu velai gan pasidaro.Guli diske gal pribaigsiu kada.
To tam kas hellsing metė.Tu serijas ar ovas metei? Gal sadisto gaidelės tau truksta?:D

enjutsu
2008-09-22, 15:01
tiesiog toks jo skonis ir tiek tiesa sakant tai kad kažkam čia kas nepatiko nereiškia kad ir jum tai nepatiks
būkit kūribingi pasakykit mokytui eik šikt

angellus
2008-09-22, 16:10
anime kurio metimą geriausiai atsimenu tai Persona-Trinity Soul. pradžia daug žadėjo, gražu, geras piešimas, bet toliau sekęs nuobodus ir mistiškai supainiotas veikėjų vystymas tiesiog nerodė pažangos, kad galiusiai bus įdomu. taigi 15serijų ir drop....

blizzard9199
2008-09-22, 17:24
Buvau pradejas ziureti berserk, man jis nepatiko nes buvo labai senamadiskai nupiestas ir siaip kazkaip neuzgriebe. =\
Paskuj speed grapher , pirma dalis prilibde prie ekrano , o antra tiesiog nuspyre, todel kazkaip paskuj jau tingejosi siustis nes nesitikejau kad kas ten gero bus =\

Ir cia dauk kas kalbejo apie devil may cry, as ji visa maciau, bet patiko tik 2 paskutines serijos :D

slicKrox
2008-09-22, 18:18
Tie, kurie dropina vieną ar kitą anime pažiurėję tik 2-3 serijas ir po to skelbia koks jis toks ir anoks, tai galiu pasakyt tik vieną, jūsų veiksmai kvaili. Pats asmeniškai, jei nusprendžiau ką nors pažiurėti, tai dažmiausiai renkuosi nuodugniai, kad po to nereikėtų gailėtis dėl vakare tam skirto laiko, nors kartais tai tiesiog neįmanoma išvengt.

Dropinęs esu ne daug ir tie nedaugelys: .hack/sign (http://www.animezona.net/forum/showthread.php?t=1251) - Kentėjau gal iki 15'o epizodo kol galiausiai užkniso to nuobodaus pasaulio tempimas, nuo ko pasidarė jau visiškai nusispjaut į kai kurias neatskleistas paslaptis. Anime nėra senas, bet jo tematika buvo jau daug kartų matyta prieš tai.

Whitch hunter robin. Wisi ten tokie kieti ir mandrus,kad lenda per gerkle,nuobodus.
Ergo Proxy. Perdaug rimtas,kad net juokinga daresi. nuobodus
Uztat gali mėgautis Bleach ir D.Gray-man rimtumu :D

devl1
2008-09-22, 18:20
nu as esu daziurejes tik yra 1 beda, shuffle anime jis yra nepratestas o pabaiga tikras sudas... iskarto persipjove venas krc isgyde ir jau raso kad primula eina ten y mokykla ir t.t. nesamone.. manau ten turetu but pratesimas... tj mananu nedabaigiau ziuret ;DDD o seiq tj jai ziuriu tai ir ziuriu toliau... (iki galo)

blizzard9199
2008-09-22, 18:42
Gal kai kurie paziureja 1-3 dalis jau sugeba pamatyti ar jiem patinka veikejai, busimas siuzetas ir pan. beto siaip reikia plesti savo akiraty ir pasistenkti pamatyti bent po viena skirtingu rusiu anime.

shuffle! mano nuomone irgi neuzbaigtas, bet pastebejau kad visi anime turintys 15-25 dalis yra dazniausiai neuzbaigti.

Killerbee
2008-09-22, 19:28
Tie, kurie dropina vieną ar kitą anime pažiurėję tik 2-3 serijas ir po to skelbia koks jis toks ir anoks, tai galiu pasakyt tik vieną, jūsų veiksmai kvaili.

Aš neskelbiu pažiūrėjęs 2-3 serijas. Aš tiesiog nusprendžiu, patinka man šis anime ar ne. Jeigu jau per valandą nesugebėjo manęs sudominti tai kam vargti? Net nerašau apie tai komentarų aprašymų temose....dažniausiai. Nebent tikrai didelis šlamštas. Iš beveik 90 dropintų yra tik gal kokie 4 anime, kuriuos reikėtų vėl pabandyt žiūrėt. Tipo galėjo nepataikyt "ant nuotaikos".:D

Sloth
2008-09-22, 19:56
Vat, kazkam uzsiminus prisiminiau Ergo Proxy. Anime idomus, mano stiliaus, gerai susuktas ir neturiu labai prie ko prikibt. Bet ziuredamas nuluzau....tris kartus...Aisku, ziurejimas ~3h nakties duoda savo, bet su jokiu kitu anime dar taip nera buve. Reikes kada vel bandyt ziuret...
Dar nepamenu ar minejau shigurui, ta irgi buvau dropines, nes tai buvo vienas is pirmuju anime, ir ji ziurejau po elfen lied, tai ziauriai nuobodus pasirode, dabar bandau daziuret.

Taigi taip gaunasi, kad dropines esu tik Claymore, ir tikrai nezadu kadanors jo daziuret...

Witch_666
2008-09-23, 17:13
As tai kiek prisimenu meciau ziureti... Gal tik pora tokiu pasitaike Kiba man nepatiko po 2 epu. dropinau ir loveless - ne nu cia tai nesamone gryna (ne man skirtas anime...) xD O seip tai kazkaip renkuosi pati pagal nuojauta, nes kai kas nors( kam patinka) pasiulo perziureti, tada manes neuzkabina tas anime....

Killerbee
2008-10-02, 21:43
Koihime Musou. Vienos mergos yra nuobodu. Būtų bent jau lezbietės....:D Vieno ep užteko. :)

dattebayo
2008-10-03, 18:49
Katekyo Hitman Reborn (nes tikejaus kazko geresnio)
Lucky Star (atsibodo... bet kada nors baigsiu ziuret!)
Le portrait de petite cossette (greiciausiai mano dropintas anime)
Ayakashi (nes kuo toliau, tuo gilesnis 2mblas)
Devil May Cry (no comments)
jos didenybe Haruhi Suzimiya (nes ji liurbe)
Black Lagoon (tikrai geras dalykas, dropinau del netiketo neto praradimo, kai turesiu daugiau laiko, tikrai baigsiu ziuret)

AmX
2008-10-11, 12:40
Bleach kazkaip per mazai veiksmo pazejau gal 20 epu ir nebesinori toliau ziuret

inkognito
2008-10-11, 12:49
Neo Angelique Abyss- tikrai tikejausi geresnio anime 1 sezono gale jau sie tie idomiau pasidare , taciau tik prasidejus 2 sezonui well tas pats #@%#. Personazai neidomus , niekuo neissisiriantis ,o jau pagrindine veikeja ......Ti del fono nupiesta ir tiek .
Bandziau ziureti sukandes dantis bet neiskenciau .Jau tokio kvailo ,tuscio anime, kuris taip nervintu kuri laika nesu mates

Clown
2008-10-11, 13:21
Is mano menkos anime patirties, kiek ju maciau, tai nepatiko ir drop'inau:
Love Hina, School Days- nezinau kazkaip sitie manes visiskai neuzkabino, neturejau as noro ziuret kaip ten ta vargsa berna is Love Hina talzo mergos ir piesimas neipatingas pasirode, o School Days- nepakenciu skystu bernu (nors ju tikriausiai kiekvienam Romance zanre pilna), kurie negali patys pakabint panos, o uz juos viska daro kiti... Tiesa sakant maciau pradzia (kokius 2-3 epus) ir pati gala, kuris mane kiek ir pritrenke, galbut vien tik del jo galima butu atkentet visas serijas. Net sunku kazka rasyt dabar apie situos anime, mat greitai issitrina is mano atminties vaizdai apie ka anime/filmai buvo jei jie neidomus :(
Dar ant metimo ribos buvo Ergo Proxy. Tik pora epu mane pritrauke. Man, zmogui, kuriam kartais uzsinori DAUG veiksmo, sitas pasirode per daug letas anime.

Eglaya
2008-10-11, 13:40
Vampire Knight - tiesiog atsibodo.
Bleach - užkniso filleriai.

civer
2008-10-11, 22:32
Golden Boy vakar parsisiunciau ir tik paziurejas pirma epa numeciau velniop.

nemoka japonai komediju kurt...

Nismo
2008-10-25, 20:14
Buvau parsisiuntes myself:yourself pirma serija tik pradejau ziureti ir iskarto issjungiau.Kaskaip nesudomino manes tas anime net nzn kodel ,bet nesudomino

erudesu
2008-10-27, 13:04
higurashi no naku koro ni. kazkaip visu buvo baisiai isreklamuotas, bet puse paziurejus meciau...kazkaip nepatiko man jo nupaisymo stilius ir siaip jis toks kazkoks netoks..

chibi_nemiga
2008-10-27, 16:27
Ergo Proxy. Nes tuo metu pasirodė per gilus, man reikėjo ko nors paprastesnio. Bet žadu užėjus tinkamai nuotaikai būtinai jį pabaigt.(:

Izzo
2008-10-27, 16:30
Kažkaip linkstu mest Blade of the Immortal nes nepateikia to ko tikėjaus.

angellus
2008-10-27, 17:11
Kažkaip linkstu mest Blade of the Immortal nes nepateikia to ko tikėjaus.

jau mečiau šitą. dėl svastikos, kvailo rando ant nosies ir neaiškaus siužeto.

setas
2008-10-27, 17:19
esu nedabaiges daug ziureti bet zadu ateiti kada daziuret iki galo bet seip metes esu gal tik pora :) soulteker nes piesimas man buvo tragedija o ir suzetu nekvepejo kazkokios nesamones ten buvo :D dar lucky stars toks nuobodus buvo kad nebaisu atrodo ten kalba nesamones ir tiek. atsibodo skaityt :)

juudiiiss
2008-10-28, 09:19
Ergo Proxy- kažkaip neatitiko mano skonio, tikėjausi daugiau, deja nusivyliau, bandysiu kada pabaigti.
Gantz- galbūt žiūrėjau netinkamu metu netinkamoje vietoje, bet nesužavėjo, idėja tikrai nebloga, tad kas žino, gal kada ir pasiseks jį visą įveikti.
Claymore- viskas buvo gerai išskyrus prie pagrindinės veikėjos ,,lakstantį'' vaikį, niekaip nesuprantu kam Anime kūrėjai jį išviso sukūrė.

GranRey
2008-11-01, 21:21
Chobits. Prieš žiūrint šitą, jau prisižiūrėjau visokių drama, tragedy, tai tikėjaus kažko lengvo, nes per nervus važiuoja... Pažiūrėjau iki "don't fall in love or you will end up in tears" ir supratau, kad ne man :D

Aivaras
2008-11-01, 22:50
Maburaho ir dar kazkoki kurio name nepamenu, abu buvo ir dubinti ir subinti eng, tai ziauriai levai ziuret.

zeo
2008-11-07, 22:09
Chobits. Prieš žiūrint šitą, jau prisižiūrėjau visokių drama, tragedy, tai tikėjaus kažko lengvo, nes per nervus važiuoja... Pažiūrėjau iki "don't fall in love or you will end up in tears" ir supratau, kad ne man :D

as irgi panasiai, norejos man nusisaut, aisku nebaigiau jo ziureti.. :neisitiki:neisitiki

GeForce
2008-11-08, 11:11
Anime: Sword of the Stranger
Priežastis: Kompas užduso nuo bluray xD

Fruits Punch Samurai
2008-11-08, 17:41
Afro Samurai, paziurejau 1 ep neuzkabino tai ir neziurejau daugiau.

Firo
2008-11-09, 01:13
Įsijautęs ėmiau rašyti moralą (or smthng), bet galiausiai tą gerą teksto krūvelę ištryniau. Jums mažiau vargintis skaityti + su niekuo nesusigadinsiu santykių.

Ši tema puikiai įrodo, jog visi žmonės skirtingi. (sowwy už OT)

Aivaras
2008-11-09, 10:32
Maburaho, The melancholy of Sisuzi ar kazkas panasaus :D, Chobits - pirmi du dubint eng ir subinti, antras dubintas eng, nepatiko ;/ TAi meciau :D

Katsu
2008-11-09, 12:08
Reikia ir man čia pagaliau pasireikšti :D

Pora anime, kuriuos neseniai bandžiau žiūrėti, bet po pusės peržiūrėtų epizodų tiesiog mečiau, be šanso sugrįžti:

Sunabozou - Dėl šito anime, bent jau ko tikėjausi - tą ir gavau. Didelį pagrindinio veikėjo debilizmą. Epizodas po epizodo ir viskas tas pats per tą patį.
Tengen Toppa Gurren Lagan - Kai pagalvoju, piešimas labai malonus akiai, veiksmo sočiai. Bet parodijos turbūt ne man... "Užmušė" mechos kaip milžiniškos galvos, matyt.

Buvo dar keletas anime, bet jau nebekasiu jų iš po žemių, tegu ilsisi ramybėje...
Perskaičius temą, tai daug anime suminėta, bet ir žmonių skoniai tokie skirtingi, kad pakraupsti išvydęs mylimą anime kažkieno droping list'e :D
Bet dropinimas iš tiesų yra neišvengiamas, nes kam aukoti savo laiką, jei tai neduoda jokio malonumo. O nuomonę apie dropintą anime, bent jau aš, visada pasilaikau sau - kam gadinti nervus tiems, kam tas anime patiko :)

Killerbee
2008-11-09, 12:16
Sunabozou - Dėl šito anime, bent jau ko tikėjausi - tą ir gavau. Didelį pagrindinio veikėjo debilizmą. Epizodas po epizodo ir viskas tas pats per tą patį.

Nea, jis net labai gudrus vaikinas. Aišku kai neturi reikalų su didžiapapėmis mergomis.:D

slicKrox
2008-11-09, 12:20
Reikia ir man čia pagaliau pasireikšti :D

Pora anime, kuriuos neseniai bandžiau žiūrėti, bet po pusės peržiūrėtų epizodų tiesiog mečiau, be šanso sugrįžti:

Tengen Toppa Gurren Lagan - Kai pagalvoju, piešimas labai malonus akiai, veiksmo sočiai. Bet parodijos turbūt ne man... "Užmušė" mechos kaip milžiniškos galvos, matyt.
Keista, kad nepatiko Tengen Toppa Gurren Lagan ir Sunabozou, nes vieni iš ryškiausių, neįtikėtų ir mažai kur besutinkamų nuotykių, o ir vienas bei kitas, be savo parodijos elementų turi ir neblogą istoriją. Kaip bebūtų, taip... kiekvienas esam per daug skirtingi, kad kartais suvokti kaip tai gali vienam ar kitam nepatinkt, kai savo akimis žiūrint tai atrodo visai kitaip.

Cheshiro
2008-11-09, 12:28
Bible black *tevai nelaiku namo uzsuko*
Xenosaga *kazkaip po 3 epo tingejau siustis*
Sainioku monogatari *itariu kad anime ilgesni nei 50 epu sukurti ne man..*
Bleach *nu kiek gali ma ji leist.. pazejao ~90 seriju ir jau statau sau paminkla*
Black lagoon *ka zinau.. kompe vis dar guli.. reiks kada perzet visgi.*
NANA *durnas torrentas kazkokio velnio uzblokavo T.T*
GTO *not my type... kraujo mazai... ir tt*
ir dar daug daug kitu del daznaiusios priezastys
*tevai namo grizta*
*tingiu siustis nes viena RaRa turiu siustis apie 3-6 menesius.*
*Tingiu ieskotis online nes ilgai krauna*
*neturiu laiko nes periodiskai reikia mokytis*
*knisa miegoti per pamokas nes namie nakti praleidai prie kompe*
*padazneje kompo arestai*

T.T lyg ir tiek

Katsu
2008-11-09, 13:55
Nea, jis net labai gudrus vaikinas. Aišku kai neturi reikalų su didžiapapėmis mergomis.:D

Tą tai pastebėjau :D Bet man reikia daugiau rimtumo su gera humoro doze, o nepaliaujamo seilėjimosi, net ir didžiausio pavojaus akivaizdoje :)

Keista, kad nepatiko Tengen Toppa Gurren Lagan ir Sunabozou, nes vieni iš ryškiausių, neįtikėtų ir mažai kur besutinkamų nuotykių, o ir vienas bei kitas, be savo parodijos elementų turi ir neblogą istoriją. Kaip bebūtų, taip... kiekvienas esam, per daug skirtingi, kad kartais suvokti kaip tai galima vienam ar kitam nepatinka, kai savo akimis žiūrint tai atrodo nepriekaištingai.

Kad jie išskirtiniai, tai net ir aš, nesužiūrėjęs iki galo, tą žinau. Bet vieną anime žiūri ir jauti, kad jis tau kažką duoda atgalios. O šių anime atveju - nieko panašaus. Kita vertus, gerai Killerbee parašė viename iš savo post'ų - gal nuotaika ne ta?

Miyata
2008-11-09, 16:38
hmm, kaip keista bebutu as wisus iki galo daziuriu :D Nes issirenku gerai, va buvo pora anime kurie nelabai patiko bet daziurejau, o seip tai manau Sailor moon nepaziureciau nei 2ep, per telika kai rode vos vemt neverte :sick:

LNS
2008-11-15, 19:23
GTO - pagrindinio veikėjo veido išraiškos taip nervino, kad daugiau 2 serijų neiškenčiau;
Berserk - buvo pirmasis, kurio neištvėriau. Žiūrėjau, kol supratau, kad visiškai neseku kas vyksta. Visiškai neįtraukiantis pasirodė;
COWBOY BEBOP - pirmos serijos net nebaigiau. Kažkaip nieko įdomaus nevyko...
Full Metal Panic - parašyta, kad komedija, bet nieko juokingo nepamačiau;
Last Exile - per pirmas dvi serijas neįtraukė, trečios neprisiverčiau žiūrėt;
Mobile Suit Gundam - tas pats kaip ir su berserk. Tik dar galvojau, kad pasidarys įdomus po poros serijų. Pasirodo klydau;

zeo
2008-11-15, 23:58
Last Exile irgi nebaigiau ziureti, nustojau po keliu epu, kazkaip visai neitrauke, nors piesimas padorus visai buvo.

Killerbee
2008-11-16, 22:45
Mahoraba ~Heartful days~
Įvairios asmenybės vienoje mergaitėje gal ir įdomu, bet vaikiškas piešimas mane pribaigė.

DIX
2008-11-16, 23:26
Siaip anime visad stengiuos daziuret iki galo, bet Air Master niekaip neisejo. Nepatiko piesimas, istorija (nors street fighting anime ir megstu), o apie charus isvis nei vieno gero zodzio pasakyt negaliu - verdiktas 2/10 unwatchable! :D

ResuEmanon
2008-11-16, 23:54
Project ARMS

Nezinau kodel tiksliai bet kazkas apie sita anime mane tesiog baisiai atstume... ar tai muzikos trukumas, ar tai istorijos isdestimas, kazkas tesiog man paliko tustuma po kiekvieno epizodo :/ tesugebejau 3 epizodus perziureti.
Reiks dar kada bandyti ziureti, nes siaip man nebuna taip, kad nepatiktu kokie anime. O sita anime dar ir nera tokia, kad butu tragiskai ivertina(aniDB), tai reiskias nera visiskas neziurimas slamstas, bet yra teke perziureti lekstu, gan levu anime ir tai padarydavau be problemu... O cia...? Gal ateiti visgi ismoksiu(o gal jau ismokau) savo mentaliteta papildyti tuo ko truko kai ziurejau praita karta... viliuosi :/

Kira-han
2008-11-18, 22:08
Dropped:

BECK - laukiau kažko stebuklingo, nes visų išgirtas, bet nuvylė, nes aš 'band' vaizdą įsivaizduoju kitaip.
I My Me! Strawberry Eggs - nuobodus... ir tas cross-dressing... o.O
InuYasha - tingiu pabaigti, nes pradėjau per TV, neprisimenu kur baigiau, ir šiaip nėra super įdomus.
Juuni Kokuki - per senas anime.
Kaikan Phrase - per senas anime.
One Piece - baisus piešimas, o per 5 matytus epizodus nelabai spėjau įsijausti į tą komediją...
Paranoia Agent - per senas anime.
Serial Experiments Lain - nelabai 'pagavau' aš tą minti, tai atsibodo žiūrėti. Ir šiaip senas anime...
Shikabane Hime: Aka - nuo-bo-dus.
Slam Dunk - per senas... ir tas pats kas su InuYasha.
Soul Eater - vietomis tikrai pritraukiantis, bet kai nusivažiuoja, tai nusivažiuoja. Tad negaišiu laiko.
Tales of the Abyss - nekomentuosiu daug: išsigimęs anime, negaliu pakęsti.
Law of Ueki - same as InuYasha ir Slam Dunk.
YGO - per ilgas ir šiaip nebuvo didelio entuziazmo baigti...

FreaK`aZ
2008-11-19, 07:48
Dropped:
BECK - laukiau kažko stebuklingo, nes visų išgirtas, bet nuvylė, nes aš 'band' vaizdą įsivaizduoju kitaip.

tavo vaizduotė sucks tada, jei tu kitaip įsivaizduoji ir dėl to droppini.
ir išvis, tavo komentarai apgailėtini....like "per senas anime" gal geriau rašyk "aš jam dar per jaunas". Nu nors užmušk, niekinis komentaras.
Like paranoia agent per senas anime, jis fuking 2004 metų, taip ir sakyk kad nieko nesupratai dėl to dropinai, tas pats ir su lain'u, ir išvis, jaučiu kad tu Baliklinis narutardas su deatnoutu tašėj.

Kira-han
2008-11-19, 16:03
Visų pirma, kas patinka kitiems, neprivalo ir man patikti, žiūriu anime savo malonumui, o ne kad peržiūrėti, tai jei nepatinka, nėra tikslo toliau žiūrėt, nes yra dar tūkstančiai kitų anime, kur man labiau įtiks, skonio reikalas, ŠIAIP.

Tas tavo "aš jam dar per jaunas", tai nusišnekėjimas totalus, yra ir bet tų Paranoia Agent ir Serial Experiments Lain rimtesnių, LOL, kad tu pripažinai tuos anime iš paskos turiu ir aš? Atsipeikėk. Tarp skirtingų žmonių gyveni, visi ne vienodi ir ne vien tavo nuožiūrų, požiūrių, supratimų yra. Dėl kažkokių anime sprendžia aš per jauna ar ne... neblogai neblogai. : D
"išvis, jaučiu kad tu Baliklinis narutardas su deatnoutu tašėj" - mano žiūrėti/žiūrimi anime, tačiau nereiškia, kad jei man nepatiko tau ar kitiems patinkantys anime, aš turių būti narutard ir etc, juk nuo kažko reikėjo pradėti... Ir taip, man labai rūpi piešimo kokybė ir metai, jei kas nepatinka, nedvejoju ir metu, aišku yra išimčių, bet aš tokių anime, kaip ir nemėgstu.
P.S. warui, už Paranoia Agent, susimaišiau tuos metus, jei geriau pasidarė.

Snabas
2008-11-19, 17:16
Naruto, nes neberodo xD

Bardakas
2008-11-19, 17:31
Air
Black Cat
Code Geass - Hangyaku no Lelouch
Denno Coil
Desert Punk
Devil May Cry
Duel Masters
Fate/stay night
Fushigi Yuugi
Gilgamesh
Higurashi no Naku Koro ni
Jigoku Shoujo
Jigoku Shoujo Futakomori
Kino's Journey
Kyoushoku Soukou Guyver (2005)
Lucky ☆ Star
Naruto
Naruto: Shippuuden Airing
NieA Under 7
Ninja Scroll: The Series
Pokemon
Rozen Maiden
Shuffle!
Tsubasa Chronicle
Yu-Gi-Oh! Duel Monsters GX

Atskirai kiekvieno gal neaptarinėsiu, bet čia tie kuriuos prisimenu dropintus, nors dar krūva kitų būtą. O šiaip ne visi prasti darbai, kai kurie tiesiog nesižiūrėjo man dėl ištęstumo ar vietomis kvailo siužeto vingių. Bet tarkim tokie darbai kaip naruto ar yu-gi-oh, tsubasa ar lucky star... visiškai pagarbos neturiu tokiems anime. Kartais nesuprantu ką ten kiti mato be eilinės komercinės štampofkės. Pats pražiūrėjęs daug serijų kai kurių, DMC, black cat, CG ir rozen maiden tik liko tokie kurių vos 1 epą pažiūrėjau ir pasišlykštėjau. Vertinu Nie Under 7 ir Kinos Journey, bet reikia su nuotaika žiūrėt, tad ir liko palikti. Ninja Scrollo serijos visiškai neatitiko filmo dvasios.

O šiaip dabar jau nebežinau ko čia postinu kvailoj gijoj.

Snabas
2008-11-19, 17:40
Ohoho! Ilgas sarasas :) As tai jei pradedu, tai ir baigiu, nemegstu palikt nebaigto darbo xD

meow
2008-11-19, 17:40
Dropped:

Soul Eater - vietomis tikrai pritraukiantis, bet kai nusivažiuoja, tai nusivažiuoja. Tad negaišiu laiko.

del sito tai neatleisiu :rant: jei jau soul eater peiki tai nesuprantu kas patikt gali?:mad::D:D

Snabas
2008-11-19, 17:44
Kiekvienam savas stilius xD As ta pat sakyciau, jei kam nepatiktu Death Note xD

krapija
2008-11-19, 17:47
Bastard
Black Lagoon: The Second Barrage
Bleach
Blood+
Bokurano
Claymore
Code Geass
Death Note
Devil May Cry
Final Fantasy: Unlimited
Gunslinger Girl
Higurashi No Naku Koro Ni
Makai Senki Disgaea
Naruto
Project ARMS: The Second Chapter
Ragnarok The Animation
Shakugan No Shana

Kai kurių pradžios buvo įdomios, bet kai nusivažiavo tai nusivažiavo, prie keleto bandžiau sugrįžt, bet tas pats buvo, niekuo nesužavėjo. Kiti išviso net neverti dėmesio buvo, negalėjau žiūrėt, tik nervas imdavo, kad tokias nesamones pradėjau žiūrėt.

Killerbee
2008-11-19, 17:55
Bastard
Black Lagoon: The Second Barrage
Bleach
Blood+
Bokurano
Claymore
Code Geass
Death Note
Devil May Cry
Final Fantasy: Unlimited
Gunslinger Girl
Higurashi No Naku Koro Ni
Makai Senki Disgaea
Naruto
Project ARMS: The Second Chapter
Ragnarok The Animation
Shakugan No Shana

Kai kurių pradžios buvo įdomios, bet kai nusivažiavo tai nusivažiavo, prie keleto bandžiau sugrįžt, bet tas pats buvo, niekuo nesužavėjo. Kiti išviso net neverti dėmesio buvo, negalėjau žiūrėt, tik nervas imdavo, kad tokias nesamones pradėjau žiūrėt.

Net nelabai yra prie ko prikibt. Kad daug kam nepatinka Bastard aš jau pripratęs.:D Nebent Black Lagoon ir Gunslinger Girl sąraše keistai atrodo.

krapija
2008-11-19, 17:57
black lagoonas man grynas bakuretsu tenshi buvo, tik be mechų, o šiaip ir anas man labai nepatiko, nežinau kodėl, bet labai nekenčiu pagrindinių veikėjų mergų, kurios galvoja, kad yra afigenai kietos. ką jau padarysi, šovinistas esu. o gunslinger girl gal kada dar pabandysiu žiūrėt, nes kai bandžiau, jaunas labai buvau, bet tos lolės robotės nepritraukė :D

Kira-han
2008-11-19, 17:57
del sito tai neatleisiu :rant: jei jau soul eater peiki tai nesuprantu kas patikt gali?:mad::D:D

warui, bet taip išėjo, jis man nepasirodė toks, kad negalėčiau nuo monitoriaus atsitraukti. : D
Man tokie rimtesni patinka, kaip Death Note, Byousoku 5 Centimeter ir pan.
Bet turiu pridurti, Soul Eater pradžia tikrai buvo įdomi, bet deją... ;D

Firo
2008-11-19, 18:05
O, lil update @ aniDB, čia pamačiau some Anime kuriuos buvau pamiršęs primest XD... Kurmi, net gėda su tokiu sig'u dabar bus... crapload of crap XD
Na, per TV žiūrėti, tad nenuostabu, jog nepilnai peržiūrėti... o motivacijos siųstis 0

Oh, dar Spirited Away pasirodo nebuvau primetęs O_o... Na, bent vienas normalesnis bus XD

Jusuchina
2008-11-19, 18:41
Witch Hunter Robin - žiūrėjau žiūrėjau...paskui vėl bandžiau žiūrėt...paskui pagalvojau - kokio velnio aš jį žiūriu? So damn boring...
Shagukan No Shana - nepatiko piešimas ir...visa kita.
Serial Experiments LAIN - gailiuosi, pabandysiu iš naujo
D.Gray Man - po dvidešimt serijų. Kažkaip pagailo laiko.
Paprika - nu lyg ir geras...net neatsimenu, kodėl mečiau. Gal irgi kada pabandysiu iš naujo