PDA

Žiūrėti pilną versiją : Ar galėtum kada daugiau nebežiūrėti anime?

Puslapiai : [1] 2

Silvestras
2008-08-05, 14:04
Klausimas aiškus ir konkretus, pasirinkimo variantai taipogi.

Mao
2008-08-05, 14:12
not sure. Manau negalėčiau, nors esu padaręs porą ilgokų pertraukų ;D

InuyashaGirl
2008-08-05, 14:14
negaleciau...tiesiog wel noreciau iswysti anime...mes nemesciau bet galiu sumazinti seriju ziurejima per diena

Lax..
2008-08-05, 14:20
A koder pavadinimas angriskai? As tai gareciau. Is tikro tikrau tikriausau gareciau, nes nera man narkotinio poveikio nuo anime. Ir siaip nezurau ko(s)miniais kiekiais..

FreaK`aZ
2008-08-05, 14:23
Yeah, i almost did it, per gerą pusmetį pažiūrėjau gal 3 anime'us. šiaip anime nežiūrėt įmanoma, į AZ neužeit kasdien po kelis kartus yra sunku.

Hellsing_lover
2008-08-05, 14:34
Ne... Ištvert ilgą laiką gal ir galėčiau, tačiau niekaip negalėčiau pamiršt ir man tikrai ŽIAURIAI trūktų anime, todėl man būtų neįmanoma pamiršt ir atsisakyt.

Miglaja
2008-08-05, 15:18
Gal ir galeciau, bet viskas priklausytu nuo situacijos...Jei tai butu mirties ar gyvybes klausimu tai tik tada atsisakyciau anime....Bet nemanau kad tokia situacija bus....:haha: Taigi....ANIME FOREVER:malda::malda::malda:

Bardakas
2008-08-05, 15:18
Mhm, kaip freakaz ir minėjo, addicted to AZ, bet ne anime. Šiaip retai jau ir pats bežiūriu, tiesiog nėra ką žiūrėt ir tiek, šūdų pilna prikurta ir vsio, tad mest lengva būtų. Tačiau čia toks neracionalus klausimas iškeltas "ar galėtum mest anime", tas pats kas "ar galėtum mest žiūrėt paprastus filmus; skaityt knygas; piešt; linksmintis įvairiai ir t.t.". Todėl net ir pasirinkimo variantas pats realiausias tiktų "Viskas priklauso nuo situacijos", tačiau tai irgi ginčytina. Nelabai supratau gal temos :)

Evil_of_Darknesz
2008-08-05, 15:33
:mad: Atsisakyti ziureti anime, bet kas sugebetu, tiesiog reikia duoti kitoki uzsiemima pvz. narkotiku xD O siaip kodel turetume atsisakyt sio uzsiemimo? :confused: :mad:

Kleopso
2008-08-05, 16:04
Taip. Anime tėra dalis mano laisvalaikio ir ji vis mažėja. Vargiai berandu kažką vertą dėmesio. O tai, kas sudomina dažniausiai netrunka nė 20 min. T_T Pastaruoju metu vietoj anime vis dažniau į rankas paimu gerą knygą.

Killerbee
2008-08-05, 16:23
Manau dar 50 anime pažiūrėsiu o tada bus matyt.... :D

Izzo
2008-08-05, 16:30
Hell No! Jei šiaip, gal ir galėčiau, bet neturiu tam nei noro nei polinkio. Jei jau atsiras noras nebežiūrėti, ta ir mesiu, bet dabar - No faking way!!! :)

Futari
2008-08-05, 16:40
Tik jeigu nuo to priklausytu gyvybe :D anime ir Japonija yra mano (siaip sau) gyvenimelio pagrindinis cinkelis :D jokiu budu neisduociau anime :cat1:

Haji
2008-08-05, 16:57
No way! xD anime man aistra :cat6::cat5::cat7:

Smart
2008-08-05, 16:58
Laisvai, nes labai tingiu ziureti ka nors.Man paciam reikia prisisversti.

angellus
2008-08-05, 17:10
nu, gerai apsvarsčius šį klausimą, kuris čia pasistojo duosiu konkretų ats: kol kas NE. galiu ir nežiūriu to anime kai neturiu laiko, bet kai yra laiko neatsisakau puodelio arbatos ir anime. čia kaip savotiškas laisvalaikio relaxas man. kaip bus ateityje dar nežinau, bet kol kas neplanuoju. mano mergaitė irgi nepyksta, kad žiūriu, taip kad vienintelė kliūtis tampa darbas, bet jis gretai baigsis, o juk moklslų metu yra daaaug laisvo laiko. ypač per sesijas :cat7:

SeiSoraYu
2008-08-05, 17:23
Aišku galėčiau, bet nesuvokiu kas turėtų ,,sprogt" mano smegenyse, kad visiškai dropp`inčiau...O_o dabar šeip darau pertraukėlę, nes kiti dalykai atėmė laiką skirtą anime........bet tikrai visam laikui ne`dropp`inau..bet šeip galėčiau jei tik panorėčiau ^^

biganimefan
2008-08-05, 17:42
Viskas nuo situacijos priklauso. Tikrai galėčiau ir jau ne vieną petrauką padariusi esu pačiame žiūrėjame. Pvz šią vasarą tik 2 animus peržiūrėjau ir tai trumpus XD Aišku po kiek laiko ką nors geresnio pažiūrėti norėtųsi, bet čia jau nieko tokio. Didesnė AZ ir kitų forumų addict XD

radament666
2008-08-05, 18:08
NEWEEEEEER :D
Jei rimciau taj ajsku kad imanoma, bet tai dar nereiskia kad reikia.

Ledux
2008-08-05, 18:24
Jau kokius 4 -5 menesius neziurejau tai manau neziuresiu dar ilgai nebent kas nors gero pasirodys

Witch_666
2008-08-05, 18:34
Nu as taij nezinau priklauso nuo situacijos... Bet nezinau anime mano laisvalaikio dalis galima sakyti visa laika uzima xD , bet seip jei reiketu (nors tuo labai abejoju) taij mesciau ziureti anime (nors tuo ir pasigaileciau )

zhmogeliukas
2008-08-05, 19:39
galėčiau,bet nevisiškai.irgi kaip ir kai kurie čia,kurį laiką nežiuriu nieko,nes hm..tiesiog netraukia niekas.jei kas sudimina tą ir pažiuriu.bet retai,japonijoj ne tik anime kuria XD
bet kaip sakoma anime,kartą ir visam gyvenimui,tai tikrai nieko prieš kartais ką nors pažiurėti n.n

axborn
2008-08-06, 01:20
Kol bus geru anime, tol be sansu, nebent ateityje buciau labai uzimtas.

FreaK`aZ
2008-08-06, 06:43
man įdomu, kaip visi šitie "no way'ščikai" kailbės, kai pradės savo gyvenimus atskirai nuo tėvų, kai susiras darbus ir pradės kurt šeimas. man išvis keista iš kur Killerbee atranda laiko tokiam totaliam žiūrėjimui.

dyrikaas
2008-08-06, 08:11
manau galeciau, nes siuo metu ant mangos persimeciau :)

Audria
2008-08-06, 11:31
Laisvai.
Jau apie puse metu normaliai nebeziuriu anime, parsisiunti koki, paziuri viena epizoda ir meti.
Paprasciausiai nera siuo metu man idomiu animu, be to, ir be ju turiu ka veikti, reikia megautis vasara, o ne prie pc trunyti.
Ir siaip siuo metu pirmenybe teikiu knygoms..

piccosan
2008-08-06, 11:54
kur varijantas "jau atsisakiau"?

Sloth
2008-08-06, 11:59
Galeciau laisvai, neseniai buvo 1menesio totalaus neziurejimo laikotarpis, watchinau ~5 animus, ir visiems buvo like 2-3 epai iki pabaigos ir niekaip neprisiverciau ju damust. Tai visa praeita savaite, kasdien ziuredavau po koki gera draugu uzrekomenduota filma. Filmai ziaaauriai patiko, pora tikrai dasidejo prie "all time favorites" , bet vistiek, gryzimas prie realybes manyje pazadino animiosnika...Paziurejes tuos filmus, per viena diena damusiau visus tuos anime kurie buvo like, ir dabar kasdien po school days 1epa pasiziuriu. O siaip, didesnio kabliuko nebuvo nuo to laiko, kai ziurejau Texhnolyze.

Todel balsuoju uz "priklauso nuo situacijos" , nes mest galeciau, bet nera noro tai padaryt, o jei nera noro, tai kam tada mesti? :cat1: :cat3:

GranRey
2008-11-02, 14:36
Aš PC parom nesėdžiu, bet kai prisėdu, tai nieko daugiau nesugalvoju, kaip tik anime žiūrėt, ar manga paskaityt. Visa kita tiesiog netraukia. Nemanau, kad galėčiau visai atsisakyt :D

Dancia
2008-11-02, 14:46
Laisvai neŽiūrėčiau. Ir taip turiu ką veikt.

O šiaip nerašykit puse klausimo lietuviškai, kitą pusę angliškai. Išvis Lietuvoje gyvenam ir baikit išsidirbinėt.

nARKOMANe
2008-11-02, 15:01
galechiau,net sunku manau nebutu. nebent jei buchiau puse pazhiejus ir reiktu mest tai tada gal nelabai.

Lutale
2008-11-02, 15:07
Baikit juokus!Anime ,tai geriausias budas atitrukti nuo realibes.Negaleciau to atsisakyti:cat21:

chibi_nemiga
2008-11-02, 15:20
Galėčiau, jau nuo mokslo metų pradžios praktiškai nebežiūriu {tiesiog neaplanko tokia nuotaika, kad žiūrėt arba laiko nėr} tik protarpiais vieną kitą ep paskubom pažiūriu. Na, kartais gal ir pasijaučia toks trūkumas, bet laikui bėgant galėčiau ir išvis mest. Užtat su manga jau didesnės problemos būtų...XD

araminas
2008-11-02, 15:26
Nebent ne savo noru jai kas nors priverstu tada gal ir mesciau (joking)

Bagy
2008-11-02, 16:49
Na jai negaleciau ziuret anime skaityciau manga. Bet jai negaleciau nei to nei ano kurciau savo manga. :)

Firo
2008-11-04, 21:19
Hmmm, tenka pripažinti, jog dėmesio vertų Anime vis mažėja, nauji retokai pasiūlo kažką naujo ir gero (žinoma, nereiškia, kad anksčiau Anime tik watch-worth buvo leidžiami, jie susikaupė ne per vienerius metus). Žiūrėti, manau, nenustosiu, tiesiog sumažės žiūrėjimo tempas. Aš niekuomet nebuvau priešiškas Manga'i, tad galėsiu įsikibti į ją, tuo atveju jei/kol neturėsiu ką žiūrėti.
Kad ir koks būčiau užimtas (kalbant apie ateitį), kai turėsiu laisvo laiko, tikrai dalį jo paskirčiau savo senam pomėgiui (tikiuosi, nors kas žino ką/kur gali pasiūlyti/nukrypti tas gyvenimas). Tokie įpročiai manau lengvai nepasitraukia. Vien dėl gerų senų laikų, norėtųsi vėl prisėsti ir pažiūrėti kokį. ^^ (iMo)

Kea
2008-11-04, 21:27
Reikalui esant galėčiau,aš nesu grynas otakas pasinešęs ant anime..aš žiūriu anime dėl to,kad man patinka įdomios ir įtraukiančios istorijos,cool veikėjei ir pati anime tema(viskas kas susija su juo).Jei reikėtų,sugebėčiau rast kitų užsiemimų.Butent šiuo metu mest anime nesugebėčiau,nes dar per mažai esu jo matęs,kad tai padaryčiau:hmm:.Nžn ką man ruošia ateitis,bet tikiuosi anime dar žiūrėsiu ne vienus metus:cat21:.

Ačiū, kad sutaupei man laiko, nes mano tokia pati situacija, tad nesikartosiu. :cat1:

Lov'Za
2008-11-05, 14:51
Isduoti anime? anime ziuriu del geros istorijos/siuzeto , o seip tai galeciau nes nesu addicted to anime :)

Snabas
2008-11-13, 17:20
Never!!! Negaleciau be ju gyvent (as ir pati noreciau juos kurt xD)

Aivaras
2008-11-13, 18:32
Zinoma galeciau :) PVz ir dabar, jau atsibodo man ir jau antra savaite neziuriu :) Susirasciau koki kita uzsiemima :)

mylichka
2008-11-13, 18:51
Zinoma galeciau :) PVz ir dabar, jau atsibodo man ir jau antra savaite neziuriu :) Susirasciau koki kita uzsiemima :)
Aš ir panašiai. Užsiimt mezgimu būtų laiko ar kokiom kendo treniruotem :haha:

Spirit of Nightmare
2008-11-13, 18:51
As galeciau. Ir tai nebutu labai sunku, nes ir taip ziurau labai mazai. Man anime labiausiai patinka piesimas - tai pagrindine priezastis kodel ziuriu.

Original_Prankster
2008-11-15, 13:50
Galėčiau. Žinoma priklauso nuo aplinkybių, bet manau galėčiau. Nes visdėlto anime yra anime, o ne gyvenimas :)

Lucion666
2008-11-15, 15:13
Galeciau... ir dabar ta darau.. neziuriu ne vieno anime.. per koki 1 men jau nemaciau ne vienos serijos... be ko negaliu tai be amv :D

Nakanamori
2008-11-15, 15:57
:D Tikriausiai galėčiau,nes žiūriu tik tad kai yra nuotaikos,nes kartais atsiranda kitu darbų,bet kai įsijungiu tai įšjungti nebegaliu :D
šiaip sunku būtu be anime,atsisakyt nenorečiau :D

zeo
2008-11-16, 00:05
anime jau man virsta manija, nelabai siuo momentu galeciau atsisakyti anime

Sharp_katana
2008-11-16, 08:47
Prieš kokius ketverius metus gal ir būčiau galėjus... Dabar tai lyg mission impossible:cat4: Per daug įpratau prie visų šitų japoniškų pieštinių veikėjų. Kartais pagaunu save aptarinėjant anime seriją, lyg būčiau susitikus su gerais draugais :cat5: Ech... Maybe I already become an OTAKU:cat11::cat8:

Sasumi
2008-11-16, 14:47
HELL NO! *____* NO ANIME-NO LIFE!!! xD

Kira-han
2008-11-18, 21:45
Tai gal atvirkščiai, anime = no life, nes kas užsisėdęs ant anime, tas mažai turi veiklos ir šiaip no-lifer'is. Reikia viską su saiku daryti/žiūrėti. Lol.

Ancestor
2008-11-27, 22:50
Buvau metes kokis 3 kart jau ziuret, mazdaug puse metu ar metus neziurau tada, paskuj vel pradedu, paziuriu kaskiek laiko, ir vel metu.
Neziuriu beleka, piesimas yra grazu, bet vien i piesimas nesiruosiu ziuret, turi but kaskas dar, koks veiksmas, istorija, ar siaip humoras.
Pagrinde priezastis kodel vis metu ziuret, nes nebebuna ka, atsibosta ziuret i meshla visoki,jei tarp 10 animu randu gera koki, esu laimingas.Bet kantrybe beieskant baiges po biski.

weirdo-
2008-11-30, 20:40
hell no, I'm an anime addict. ^_^"

GranRey
2008-12-10, 21:12
Šiuo metu visiškai atsisakyt negalėčiau, bet serijų skaičius, peržiūrėtas per savaitę mažėja. Turbūt manija dingo, dabar tai tik paprastas laisvalaikio leidimo būdas.

Calyx Deuced
2008-12-11, 09:17
Negaleciau tiesiog ne

FainaruFantaji
2008-12-11, 15:43
Kad galeciau tikrai negaliu pasakyt. Taciau priezastis tikrai nera "aaaa! Animeeee! So 4wsum c4n`t st0p w4tchin`!".
Anime tapo vienu geriausiu, daug nekainuojanciu uzsiemimu. Beveik visi mano draugai/pazistami yra daug anime mate arba bent esmini supratima turintys asmenys, todel jei netycia, per koki susitikima buna nuobodu, mes galime bent padiskutuoti anime tema ar ziureti anime. Taip pat nuostabias istorijas randamas butent sioje 'judanciu vaizdu' israiskoje, pakeisti gali tik retas filmas ar amerikoniskas multikas.
Anime 'lauzanti' standartus taip pat gali buti pavadinta 'meno kuriniu', nors apskritai anime man yra menas, kaip bepaziureciau.

sawiux
2008-12-11, 20:17
manau galeiau nera ce nkk sunkaus , ir tiesiog kadanors tikrai mesiu nes sitas uzsijemimas per daug laiko surija

Sagenas
2008-12-12, 15:32
Sugebėčiau manau ir nelabai sunkiai net :] Tiesiog, kad ir kokie yra anime, tačiau, tai nėra realus pasaulis ir šiaip užsiėmimo tik reikia turėti, man tai nemažai lasivo laiko liktu, jei viską kas susiję su anime/manga mesčiau :)

Reshef
2008-12-29, 20:18
cia ziurint kas priklausytu nuo to ar mesiu anime, tai ne narkotikas, tik uzsiemimas. nors butent siuo metu labai uzsivedes ant anime:cat20:

Dwesk
2008-12-29, 20:25
Galėčiau gan nesunkiai, jei pažiūriu pvz anime pirmą epizoda ir jis man patinka, aš tikrai žiurėsiu ir visus kitus epizodus, nebent labai ilgas anime ir pradės atisbost, bet jei pirmi epizodai bus neidomus aš net nežiurėsiu toliau... ir šeip lengvai galėčiau tai mesti, bet nenoriu

Hikari_
2009-02-13, 13:05
Negaleciau, nebent pasidaryciau mazesne Otaku, bet kad visiskai pradet neziuret tai abejoju

Snabas
2009-02-13, 13:08
Rasiau jau, bet dabaar mano nuomone pasikeite.. kazkaip dabar visai mazai ziuriu, tik kai mano brolis ziuri... gal visiskai ir negaleciau palikt, bet beveik :)

Yuuki-Goda
2009-04-09, 10:03
Priklauso nuo situacijos, bent jau man.
Bet siaip tai negaleciau, nes as per daug megstu anime ir ja domiuosi ;)
Ja nustoti ziuret galutinai butu keista :/ .....
Nu o del pertrauku tai nezinua dar.. :)

Semashke
2009-04-09, 11:26
as tai atsisakyti anime DABAR tai negaleciau, bet kai jau baigsiu mokykla ir reiks paciai dirbti ir moketi uz buta ir t.t. ir t.t. tada tikriausiai savaime neturesiu laiko anime ziurejimui :/

Youka
2009-04-09, 14:58
Prieš 5 metus neįsivaizdavau, kaip galėčiau nustoti žiūrėti anime, bet pastaruosius dvejus vos prisiverčiu užbaigti pradėtus serialus.
Sunku pasakyt, kaip bus vėliau.

AnimeFreak
2009-04-20, 19:09
Kolkas tikrai ne, nebent pamazint ziurejimo dienu skaiciu, arba valandas.

aKi
2009-04-20, 19:13
Na jau ne. Ką tada vietoj anime žiūrėt? Beliktų tik holivudinis popsas ir vos keli geri per metus teišeinantys filmai.

.zero.
2009-04-20, 21:01
Galeciau, nors anime mano dievas, galiu pakeist religija

Kea
2009-04-20, 21:23
Na jau ne. Ką tada vietoj anime žiūrėt? Beliktų tik holivudinis popsas ir vos keli geri per metus teišeinantys filmai.

O azijietiški filmai?

Horkis
2009-04-20, 21:28
Galeciau viska isskyrus fanarta/anime paisyma.... tas jau niekaip neding is mano sielos....

Killerbee
2009-04-20, 21:28

Jei jau tokie dideli reikalavimai tai ir anime ne ką geriau. Tarp krūvos popso ir trešo vienetai tikrai gerų anime. Dar gerai (kažin ar tikrai gerai:D) jei kaip ir man...patinka popsas ir trešas.:D

aKi
2009-04-21, 11:47
Jei jau tokie dideli reikalavimai tai ir anime ne ką geriau. Tarp krūvos popso ir trešo vienetai tikrai gerų anime. Dar gerai (kažin ar tikrai gerai:D) jei kaip ir man...patinka popsas ir trešas.:D

Dunno why, bet man tas tavo pavadintas "trešas" jei jis yra anime, kažkodėl susižiūri geriau už holivudinį atitikmenį. ^_^

Kintaro_Uroshima
2009-04-26, 13:39
MAN? Tiesiog nesugebėčiau, per daug patinka nors draugai kartais ir pyksta, kadper daugiau laiko praleidžiu žiūrėdamas anime nei prie pamokų ar su jais.:cat23:

zeke
2009-04-26, 13:46
Manau atsakymas aiskus - NE, geriausiu atveju galeciau sumazint anime ziurejima bet mesti nera sansu :)

Tabeko
2009-04-26, 18:05
Vienintelis žodelis, kurį galėčiau ištarti - Ne. Per daug pragyvenau dienų su anime, kad dabar galėčiau imti ir nutraukt. Aš pasiilgstu tų šaunių siužetų ir mielo piešimo. Anime praskaidrina ir nuspalvina mano gyvenimą. Be anime, aš būčiau tik dar viena, žiauri pesimistė, nenorinti būti šiam pasauly. Tad, anime dėka, aš visiška SUPER optimistė ^^ Nebenoriu keisti savo optimistiškumo į pesimistiškumą. Šitaip per daug gerai gyvenu, kad dabar viską mesčiau.

Hanikka
2009-05-12, 13:34
Priklauso nuo situacijos... Turbut mesiu anime ( arba ilga pertrauka padarysiu(kokius metus)) kai normaliu nebebus anime :cat25:

Zeero ~
2009-05-12, 19:59
Galeciau.. Bet nematau prasmes tai daryti, nebent tai nebebutu patogu ar tiesiog aplinkybes neleistu.

silveris
2009-05-12, 20:05
Answer: Yes. Ir tai jau nebelabai beziuriu anime, nes stilius, kuri megstu issiseme (neberandu daugiau panasiu), o haremai su echiai's pabode :cat2:

fasian
2009-05-12, 20:05
Žiuriu dėlto kad mano toks hobis.Jei kam nors kenktų nutraukčiau.

DreamT
2009-05-12, 20:06
Negalėčiau, taip sakant priklausomas tapau:D galėčiau tik padaryti kokią didelę pertrauką, bet visiškai sustot neįstengčiau:fifi:

Lucion666
2009-05-12, 20:47
Galeciau.. ir dabar galiu.. normaliam ziurejimui neisijungiau anime jau kelis menesius ;)

IbuDreamer
2009-05-12, 23:48
Galėčiau, bet nemanau, kad labai norėčiau, nes vistik anime yra mano gyvenimo dalis kaip ir kompiuteriniai žaidimai.
Jų abiejų pasirinkimas beribis, kas man labai svarbu.

karolisvis
2009-05-13, 05:47
Negaleciau ir nebandysiu!! Be anime i dont have life!i dont have feeling's!i love anime!! :cat1:

Doommuks
2009-05-13, 07:21
Tiktrai ne........ neseniai bandziau mest, bet..... po 2 sav jau nebegalejau daugiau laukti.......:cat3:
ziuriu i monitoriu ir galvoju "raiktu pazaist WOW bet.... ANIME!!!!!!!" :cat7:

ForestTiger
2009-05-13, 15:17
Tiktrai ne........ neseniai bandziau mest, bet..... po 2 sav jau nebegalejau daugiau laukti.......:cat3:
ziuriu i monitoriu ir galvoju "raiktu pazaist WOW bet.... ANIME!!!!!!!" :cat7:

Nuo vienos priklausomybės prie kitos :)

Man irgi panašiai, baigiu žiūrėt kokį anime ir galvoju "nu dabar tikrai prisisotinau anime kokia savaite tikrai nežiūrėsiu!" , bet dažniausia kitą dieną savo "plan to watch" liste randu koki anime ir vėl prasideda viskas iš naujo :D

Megane
2009-05-13, 22:00
Vieną kartą du mėnesius nežiurėjau anime, o po to mokslai suprastėjo.

krapija
2009-05-13, 22:04
Nesunkiai. Dabar tiesą sakant beveik nežiūriu. Į mėnesį gal porą serijų Arc the Lad pažiūriu ir užtenka. Ištikro geras dalykas gerokai apmažint žiūrėjimus, nes kai ir taip neitin daug laiko būna, o dar anime prisideda, tai nieko gero neduoda :) O šiaip, jei žiūrėt, tai kąnors matyto jau pakartot smagiau, negu naujus žiūrėt, nes jau ir taip glušina, kai nieko gero nebepakuria.

Yuffie
2009-05-14, 10:46
tikrai galėčiau puikiai išsiverst be anime ;>

Airiz
2009-05-14, 11:03
Vargiai, pasaulyje ir taip daug mėšlo kad dėl jo aukoti kažką gėriau

Luna-chan
2009-05-16, 14:14
Tikrai taip.

Derogatory`
2009-05-16, 14:38
Manau, kad galėčiau. Nes aš ir taip dažnai būna imu ir nežiūriu anime, nes turiu kitokios veiklos. O kartais tiesiog nenoriu žiūrėti, nes tingiu ir panašiai. Bet šiaip tai yra gan smagus užsiėmimas. Bet nelabai suprantu asmenis, kurie tik tai ir tedaro.
Sakyčiau, kad visada reikia turėti alternatyvios veiklos, užsiėmimų ir pomėgių. xD

Miyata
2009-05-16, 15:37
As galeciau sustot ziuret anime, arba mest, bet as nematau tam priezasties nes tai yra smagus uzsiemimas. As ji ziuriu kai laisvo laiko yra, o jo yra gana daug. O pirmenybe skyriu mokslams, draugams.

Silvestras
2009-05-16, 16:10
Kaip tik dabar nežinau tikslaus atsakymo. Galbūt lengviausia būtų pasakyt, kad galėčaiu mesti. Bet kaip tai įtikinamai neskambėtų, po kai kurio laiko manau tikrai norėčiau sugrįžt prie žiūrėjimo. Šiaip ne anime esmė netgi. Man tiesiog patinka visa ta atmosfera. Kai vakare prieš miegą su kompu rankose, arbatos puodeliu ir kokiais sausainiais ant stalo, sėdi lovoje ir ką nors žiūri. Ir vėl gi, tai nebūtinai turi būti anime. O kas dėl anime, tai paskutiniu metu man netgi nesvarbu patapo ar būtinai jis turi būti rimtu ar vertas dėmesio. Ir nežiūriu daug serijų per dieną aš, kartais išvis nėra noro pradėti, tai absoliučiai jokio pagrindo nėra mesti. O dėl alternatyvos, tai aišku, kad kiekvienas iš mūsų turi papildomų užsiėmimų, mes gi ne robotai. Su mano tempais, bent jau aš nenutuokiu kaip man išvis gali pabost tas anime. Bet bendra prasme, tai aišku geras dalykas tas anime, mažai komercijos, daug protingų minčių, gražių panų, seksualių figūrų (Hell yeah, that's for sure), kietų vyrukų, įstabaus grožio vaizdų, niekur ankščiau nematytų pasaulių ir visokiausio kito cool stuff'o, kurio nesurasi niekur kitur.

Mahiko
2009-05-16, 17:35
HELL NO .Nebent Paziureciau visiskai visus anime ir netureciau ka ziuret..bet tai man negresia dar tikrai ilgai :banana:

H[asas]
2009-05-23, 01:44
Tokiu temu nebekurkit vos infarkto negavau, siurpas krecia :D

zhmogeliukas
2009-05-23, 06:00
Žinoma galėčiau.Ir taip retai ką pažiūrau(lol bet vistiek žiūrauXD) ir tikrai nėra taip kad būčiau nuo anime priklausomaor sth like that. Su doramom gal kitaipXD

Nes juk vis tiek, anime nėra visas gyvenimas,ir nemanau, kad yra tokių žmonių lietuvoje,kurie būtų ten tokiais tikrais otakais, kad negalėtų būt ''atskirti'' nuo animeXD
et nemoku dėstyt minčių..bet supratot galXD

ItAx
2009-05-23, 23:09
Kuri laika neziureti anime galeciau, bet mesti nzn :) Mesiu tada kai visi anime taps panasus vieni i kitus ir nebebus idomu :D

tomaz222
2009-06-01, 17:59
Omg viskas imanoma:D.Bet as apie tai dar kolkas negalvoju.

Piano4rest
2009-06-01, 18:15
Nematau prasmės svarstyt tokį klausimą, nes neturiu priežasčių visiškai nustot žiūrėt anime nei dabar, nei, tikriausiai, ateitį. Tai malonus laisvalaikio praleidimas, kuriuo karts nuo karto norisi pasilepinti :).

Zx-Shade
2009-06-05, 20:50
Keistas klausimas, bet nemanau, kad visa gyvenima sedesiu prie kompo ir ziuresiu anime, kas kada ateis laikas kai reikes pagalvoti ne tik apie anime o ir apie svarbesnius dalykus, bet siuo metu apie tai negalvoju manau artimiausiu metu tikrai nenustosiu ziurejas anime ;)

djmindziulis
2009-06-05, 21:05
Tikrai galeciau, nesu toks didelis anime fanas kad neisgyvenciau...

usakou
2009-06-18, 11:54
nea.... bent jau kelis AMV perziuret tureciau :cat1::cat2: as priklausoma nuo animu:cat8: