PDA

Žiūrėti pilną versiją : Saviveikla

Puslapiai : [1] 2

Mildziux
2003-07-27, 22:04
Vienintelis tinkamas zodis, kuri suradau.
Taigi, ar kas nors is sios bendruomenes kuria patys savo mangas, ar jos taip ir tures ismirti? A?

As pati ir mano drauge tai labai rimtai i tai ziurim, nors jai kurybine krize. Galvoju savo komixu daugiau nupiesti, nugaleti baisia geda del mazu piesimo klaideliu, nuskenuoti, ir paleisti i platuji pasauli Keenspace tinklalapy...

Jeigu niekas cia tuo neuzsiima, bent leiskit issipasakoti, kaip baisu, kai laikai veikejus savo vaikais ir pastoviai turi pasokti is vietos bei lakstyti po soda dziaugiantis, kad sugalvojai tokia puikia istorija, po to kristi ant zoles ir ja slykstetis. O gal as tiesiog labai emocionali...? Atradau toki desni, kad kuo daugiau as planuoju ir mintyse detalizuoju savo manga, tuo maziau norisi ja piesti. Tai jau susiko kokius penkis projektus. Paskaiciuojam... baisus enciklopedijos ilgumo komiksai, besitese tik per 30 puslapiu... juokinga pasakele, kuria as (mintyse) ispletojau i romana ir numeciau... grazi, shounen, mylima istorija apie kara ir politika, kuri irgi mire... kvailoka plastelinine istorija apie PUODELIU PARDAVEJA... buvo daug daugiau, bet cia tik tie, kuriu labiausiai gailiuosi. Kaip lewwwdna.

Nezinau, apie ka as isvis norejau rasyti, bet gi kaip nors reikia pradeti diskusija.

zio
2003-07-28, 09:14
shiaip nzn kaip tu paishai, bet kazhkodel abejojuos ar verta tau prasideti. Visu pirma uzhsisvajoti visada idomu : susikurtsi sau priimtinus personazhus, pletoti ivykius ir wiska pagal savo skoni. Tada dar dar mastai, taisai sceariju, personazhus gilini ir teip toliau. Tisiog lyg mintyse skaitytum savo knyga. Bent jau man teip buna ( tik ne su manga, bet panashumas tas pats). Na o kai prirekia sedeti ir pieshti...entuziasmas ishgaruoja. Na ir nenuostabu, juk didelis darbas teis yra...gali ir pabosti beto dazhnai shauna geesniu minchiu ar uzhsimimu tad teip ir numetamas.

Mildziux
2003-07-28, 11:30
Niaaaaaa. Geresnio uzsiemimo tai as tikrai nerasiu. Gal nuo trecios klases paisiau, paisau ir paisysiu. Tik toks bjaurus dalykas, kad va dabar... neisejo man pedas nupiesti, tai ir sedziu nusiminus. Atrodo, man teks visa ta daikta su kompu paredaguoti.

Norejau mamai iduoti savo piesini, kad nuskenuotu ir as galeciau ji cia prideti, bet ji pamirso mane pakeeeeeelllllltiiiiiiii!!! Po to paskambino puse desimt, pazadino is gilaus, saldaus, turiningo miego ir pranese, kad pamirso! O siandien vienintele diena, kai ji dirba! O skeneris tik pas ja darbe! O Egle Vokietijoj ir negaliu jos skenerio naudoti be leidimo! (As ir jos namu rakto neturiu) Dieve dieve... gal iki to laiko, kai vel eis i darba, pavyks nupiesti ka nors geresnio.

zio
2003-07-28, 12:39
na pieshti chia daugumai patinka ;)
bet kai eina kalba apie mangos ieshima , teis bishki kas kita jau gaunas ;)

Mildziux
2003-07-28, 12:50
Jo, toks grandiozinis projektas karta ateme is manes be galo daug jegu ir laiko. Nezinau, ka tuo metu galvojau, bet ten buvo gal astuonios siuzeto linijos, kruva instrukciju, kaip pakeisti pasauli ir dar klaikiai sudetingos kiekvieno veikejo istorijos...

Bet as pasimokiau. Dabar turiu gal keturis ar penkis veikejus is viso ir paprasta, elementaru siuzeta. Bet ka is jo galima padaryti........

Geriau parasysiu, kai busiu daugiau nupiesus. Taciau tas kraupias kojas man reikes su kompu padailinti, nes man baisu i jas ziureti.

DJ
2003-07-29, 00:30
sapaliojat čia kažkokias nesamones, aš tą aš aną, o aš paksą primušiau ir partrenkiau brazauska, bet pala per žines tai juk nerodė, tai niekas manim ir netikės :(
taipkad kol nepamatysiu nei vieno pavizduko kokius jus super duper šmiker šmaker mangas npaišę turit tai, .. . tai... :dizzy:
vienžodžiu nenusipeizikit gerai, arba atsakot už bazarą arba eikit svilpt!

Mildziux
2003-07-29, 10:31
Killer...

Nera reikalo cia isizeisti del nieko. As sakau, kad norejau iduoti mamai nuskenuoti, bet nespejau. Jei primusei Paxa ir Brazauska, tai sveikinu.

Mildziux
2003-07-29, 10:39
Nors nesistebiu, kad cia mazai kas raso, jei taip kraustomasi is proto del kiekvieno posto. Ar kas nors yra lankesis padoriuose uzsienio anime forumuose?

Apskritai, kam as sita rasau, dar prikibs kas nors is kolonijos. :disgust:

Mildziux
2003-07-29, 17:15
Nuostabi jusu klase... man kazkaip mazuma sunku nesiparint. Lietuvo internete retai lankausi. Matai, cia protas ir elgesys laisvesnis, tai zmones, isskyrus mane, supranta kritika. Ups. As juk ne pas psichoterapeuta.

Nuskenuociau viska ir parodyciau placiajai visuomenei, bet kad prie jokio skenerio negaliu prieiti. Kita savaite tai turbut galesiu. O apskritai, tai as sita rasiau ne tam, kad apie savo manga pasigirciau, o suzinociau, ar daug jas kuria. (Po to si ta suzinojau...) Nuuuuu... bent del vienos veikejos sukuosenos nesigediju, tikrai verta butu ideti parodyti...

Mildziux
2003-07-29, 19:53
Todel visi stipriai stipriai apsikabinkim...

Kazin, ar as tas pasaipas taip uztikrintai ir uzciaupsiu. Piesimu didziuojuosi, o va su siuzeto igyvendinimu - nelabai, nelabai... nors as tiesiog paranojike. Zmones skaitydavo net tuos senuosius komiksus, kuriuos as is gedos ismirkiau vandeny ir ismeciau...

Na, aisku, kai turesiu laisva kelia prie skenerio, papostinsiu. Kol kas uzsiimu piesimu. *very busy*

DJ
2003-07-30, 01:50
Originally posted by Mildziux
Nuskenuociau viska ir parodyciau placiajai visuomenei, bet kad prie jokio skenerio negaliu prieiti. Kita savaite tai turbut galesiu.

primuščiau viską ir visus, bet deje paraližuotas nuo kaklo esu. Kita savaite tai jau turbut įstatys naują stuburą ir eisiu visų tada mušt.
plepalai plepalai plepalai plepalai plepalai plepalai plepalai plepalai plepalai plepalai plepalai plepalai

kaip aš nekenčiu kai taip ateina ir skiedžia čia visokias nesamones, tai gi gal turi kokiu senų savo mangu nuskenavus ar tu tik užvakar pradėjai paišyt ?
:curse:

Mildziux
2003-07-30, 09:12
Ne apie savo mangas as isvis cia norejau kalbeti! Ne apie save, suvoki sitoki daikta? As norejau paklausti, ar daug zmoniu piesia mangas!

Klausyk, ar tu manes asmeniskai nekenti, ar kaip cia dabar? Esu maciusi ir cia, ir kitur daug didesniu nesamoniu, nei pati parasiau.

Ne, as nieko neturiu nuskenavusi, nes man tai butu pridare nemazai problemu. Tu senu mangu man geda, ju yra per daug, kad nuskenuociau, niekas neskenuoja mangu, nupiestu liniuotam ar languotam sasiuviny, ir gailiuosi, kad isvis pradejau sita tema, nes pasirodo, cia tik piesiniu reikia.

DJ
2003-07-30, 10:38
gerai, aš pasakysiu tau tiesiai šviesiai, jei dar nesupratai,
Aš netikiu kad tu esi nupiešus bent viena suknistą mangą
ir niko aš prieš tave neturiu, tiesiog labai pergražiai čia rašai kad tai būtu tiesa, turi kažkaip įrodyt savo pasakojimus.

Mildziux
2003-07-30, 10:42
Ai, tik tiek!
:haha: :haha: :haha:

Negi as tau jas visas taip ir nuskenuosiu? Gerai, nupiesiu, bet negi as visa savo manga ir idesiu i sita foruma?

Am, nezinau, kaip tiksliai cia atsakyti, bet esu nupiesusi, ir dar kiek...

DJ
2003-07-30, 10:45
tai bent vieną gali parodyt ar ne ?

Mildziux
2003-07-30, 10:53
Cia - ne! Ateik i mano namus, viska parodysiu. Bet neturiu nuskenavusi ir nturiu jokio noro. Geriau nupiesiu nauja ir nuskenuosiu.

Gal nesipykstam taip labai, ka? :p Negi tu taip labai nori tos mano sudinos mangos?

DJ
2003-07-30, 10:55
Originally posted by Mildziux
Negi tu taip labai nori tos mano sudinos mangos?

Nenurimsiu kol nepamatyiu!!! :blob:

Mildziux
2003-07-30, 10:57
Oooo, pamises fanas? Labai labai atsiprasau... gomen nasai yo... :hmm:

Cia ne prie ko: kas nors yra vazinejes 'smellente'? Kaip snieglente, tik per smeli?

DJ
2003-07-30, 10:58
MANGA! MANGA! MANGA!

Mildziux
2003-07-30, 11:03
Zinai, cia gaunasi kaip grynas chatas. Onwards! Tikrai labai labai labai atsiprasau, bet artimiausiu metu - no manga. Pati noreciau nuskenuoti, bet naujos geros neturiu, o senos nebaigtos ir absoliuciai sudinos. Arba man taip atrodo. Arba yra kazkokia priezastis, kodel niekam negaliu ibrukti ju skaityti ir net Majo su mano broliu ispeike. (Jie vieninteliai mano kurybos gerbejai... nu, dar buvo, kur vienus komiksus skaite puse klases, bet jie dar sudinesni. Musu klase nera pati protingiausia pasaulyje.)

Linksmiau skaityti mangas, negu piesti. :banana: :banana: :banana:

Vel ne prie ko: koks zmogus vaziuotu i Dubaju, kad paciuozinetu dviejose ciuozyklose? Ispindejimas! Kas per laikai!

DJ
2003-07-30, 11:16
:cry:

Mildziux
2003-07-30, 11:21
Nu kaip cia pasakius, jei tau patinka skaityti gana deformuotai ant LINIUOTO popieriaus nupiesta, banalia, nesusirisancia fantasy-ne fantasy stiliaus manga, tai prasom, galiu nuskenuoti.

Jei tau patinka absoliuciai nesuprantama, astuoniu siuzeto liniju manga, kurios esme - daug zmoniu sedi atskirai ir kalba apie kazka, kas turi atsitikti, ir koki marazma reikia padaryti, kad kazkas atsitiktu, nors skaitytojas niekada to nesupras - irgi prasom, turiu ir tokia.

Jei patinka gera manga, neiskaitomai ir neryskiai nupiesta piestuku, pusiau shoujo, pusiau shounen stiliaus ir keistais juokeliais, kuriuos gali suprasti, tik zinodamas visa istorija, o ji nebaigta - techniskai galeciau nuskenuot...

Bet pasauliui nuo to butu tik blogiau...

zio
2003-07-30, 19:42
nus videlto DJ jinai nemelavo, esa nupieshus manga, bent viena skaichiau :)

Shiaip siuzheto neviska supratau, na ir turetu teip but, nes tik pati pati pradzhia. Pieshimo stilius mane nustebino - tikejaus daug praschiau :)) Yra keleta pieshiniu kur daug pieshtuko dadeta tei grazhiai atrodo, rankos jau neblogai atrodo. ;)

Mildziux
2003-07-31, 09:37
Ehehehehe... siuzeto nesuprastum, jei istorija ir butu baigta, ir as viska dar tau paaiskinciau. :sick: As pati jo kaip reikiant nesupratau.

Ta naujausia man eme neblogai gautis... ale kad as cia tureciau skeneri bent veikejus parodyt...

Hentai Lover
2003-08-01, 00:23
o! tokia jauna o jau kuria mangas idomu idomu:rolleyes:
game exe turi partnere:p

Mildziux
2003-08-01, 09:42
:banana: As kuriu manga... ziurekit visi i mane... :banana:

Tiktai man, kaip ir visada, pradeda gautis truputi kazkoks schizas... kazkas beprotisko, kur visi sukauja ir nieko nenuveikia. Bet tai tik izanginis puslapis. Kitame prasides normali istorija... Pala, ne, nuveikia. Ten kaip ir yra siuzetas.

Ai, eina peklon visa tai. Ka cia as rasineju.

DjRooF
2003-08-12, 20:50
niu paskaitinejau apie jusu saviveikla tik kazkaip niekas nieko nesiryzta daryti.. nei susirasti scaneri ar pan.. na jei ir nuscanavus zmones nesuprastu ka noreta tuo pasakyti bet bent jau butu apie ka kalbeti.. o dabar tai tik i ora.. seip pastebejau kad lietuviai labai t'y'ngus zmones.. tingi bent ka nors padaryti o kritikuoti megsta :) as ir tinginys.. bet siek tiek judu :).. seip kodel as tai rasau.. rasau reklamos tikslais (nepiktai) :D kad kuo daugiau zmoniu atsirastu norinciu piesti ne po viena paveiksliuka o po daug puslapiu ir su savom idejom ir personazais.. noriu surinkti tokius zmones i viena vieta :) http://members.lycos.co.uk/ruufuu/index.php arba mirc'e room #manga ... tiesiog islyskite zmones i sviesa kad ir ka bepaishytumete.. tai tiek..
respect to all artists..
rashalu i rashala :)

Majo
2003-08-14, 12:29
nu, DJ, patikek ja :) ne, is tikro.
mes gal jau nuo kokios 3 klases paisem kai dar nezinojom, kas anime ir manga yra. tai va.
o as siaip ir pati paisau ir jei taip kas nors istroskes lt manga tai galeciau nuskenuoti, tik va, skenerio savininke, tokia padruske Vokietijij, tai kaip ir teks palaukt, kol gris. beje, ji kartais pasizymi " skenerio spinduliu gailejimu ", kazkada prasiau fanartus nuskenuot, tai kazka sumale sumale ir nedave. seni geri laikai buvo ... ( man vel protas perdege )
aciu uz demesi.
p.s. turiu tokin projekta, kuri gal tik mano namiskiai yra mate, nes kategoriskai neduodu niekam skaityt kol nebaigiau. cia mano toks kvailas isitikinimas, kad susisiks, jei kas nors pries laika paskaitys...
ups, turiu begt. sori, kita karta pabaigsiu.

Jimi_Hendrix
2003-08-18, 20:51
viskas čia labai gerai, aš tai skaityčiau liet manga tai kaip vilkas koks skaityčiau, va :) Kartą ir aš bandžiau - pasižiūrėjau į savo kanopas ir baigės viskas :) Nekoks iš manęs menynykas

Mildziux
2003-08-22, 20:19
Majo-san buvo teisi. "One Piece" yra pasigailetinas meslas, taciau paziurejau va viena serija - ir atsisedau prie stalo, ir emiau piesti manga, tik gaila, greitai teko i Maxima baze vaziuot apsipirkt... grizau ka tik su daug piesimo reikmenu ir kokiais tai storais mutantiskais piestukais. :sick: Tikiuosi, bus is to naudos.

Mildziux
2003-08-25, 10:06
Stori mutantiski piestukai padeda! Nuskenuota. Gana sudinai nuskenuota, bet kajau padarysi. Kaip visada, man VEL PASIDARE GEDA SAVO SUDINOS MANGOS, bet stai ji. Tikiuosi, kad ivertinsite bent Majos plaukus, prie kuriu kaskart praleidau po penkiolika minuciu, nes nieko daugiau gero cia nematau...

Daan
2003-08-25, 10:09
uch .. dar viena menininkė :)
gerai !!!

Mildziux
2003-08-25, 11:54
XP Dabar negaliu piesti, kol nepaziurejau "One Piece" ir mama neatnese popieriaus. Turbut paaiskinti bent sita viena scenele sugebesiu per kokius penkiasdesimt puslapiu...

Gomen ne, panasu, kad uzgrusiu foruma dideliaaaaais paveiksleliais...

Jimi_Hendrix
2003-08-25, 23:02
NUOSTABU, NUOSTABU

oi duok dar, svarbu, kad lietuviškai, uj skaitau kaip vilkas, ką kaip vilkas, kaip meška kokia ...

Mildziux
2003-08-26, 07:40
Meskiukas...*huggle* Aciu, aciu. Stengiuos.

Majo
2003-08-27, 11:22
taigi, I'm back!!! kazkas ten vis taip nori tu mangu tai va ir as istraukiau is stalciaus senokai pradeta projekta. gal atgaivinsiu, nors, prisipazistu, ne nenutuokiu, kas ten toliau turi vykt. bet gal nuskenuosiu kada, jei pas drauge pateksiu, tai va. ten siaip paprastam sasiuviny yra, ant languoto popieraius, tai va. ir stilius pobaisis, gal net daugiau shonen nei shoujo ( nes visai ne shoujo) bet tas stilius atitinka uztat charakterius ir panasiai. bet gal kada idesiu, ten gal 7-8 psl yra koki. nu, jei drauge leis skeneriu pasinaudot. tai va

daumiz
2003-09-04, 14:25
:blob: klausyk ta tavo labai zjb nupaishyta tikrai
del siuzhieto nezinau bet mangaku ishtaves isheitu wisai nebloga
idek daugiau savo mangos arba susikurk sawo koki nors puslapy:)
P.S. naudok PC tekstu rashymui nes tada daug aiskiau bus :)

Mildziux
2003-09-04, 19:20
Nu, del kitu puslapiu tai as nezinau, ir net nezinau, kodel as nenoriu ju ideti... (Hm, gal del to, kad - ju nera?) Gal paemiau per daug i sirdi (toki jau baisu iproti turiu) viena draugiska, konstruktyvu komentara del kalbos, ir man jau rodosi, kad visiems cia atrodo labai snobiska ir netikroviska. (Nors turbut taip ir yra)

Em, jo. Piesimo stilius cia visai neblogas net ir man paciai, kazkaip gal pirstai iskrypo, ar ka, nes nebegaliu taip pat nupiesti. :cry: Thanks to all that have supported me. As... as net nebezinau, ka atsakyti...

Galvoju tuos tekstus tikrai perrasyti. Jo. Reikes. Tik mano Corelis kazkaip truputeli oziuojasi, bet sutvarkysim.

OOC to Majo: Tau neatrodo tas bernelis labai melancholiskas?

daumiz
2003-09-05, 15:14
dawai Mildziux nestabdyk ydek dar.Bent as jau us tawe 100% einu nes bent sioks toks progresas Lietuvoj.O jei del to nenori det kad kas nors papizdawos tai nebijok-nes dabar as tawe wadinu baile{jei tu bijai del to kad pashieps tawo manga}. tiesiog ydek ja ir wiskas kad ir languotam saswini OKAY :)

bijoti negarbinga bijoti negrazu bet eme ir pabugo lietuvis mangaku :)

Mildziux
2003-09-05, 15:44
As nebijau, as tiesiog jauciu, kad tas komentaras buvo gryna tiesa (tikri zmones taip nekalba!), o as nemoku to istaisyti (as juk ne tikras zmogus ir tokiu nepazistu!), ir "One Piece" nebematau, nes RTL2 nebera, ir ikvepimas visas dingo... O_o Pasistengsiu, kiek galiu, bet dabar bandau prisitaikyti prie mokyklos ir jauciu baisu nora lankyti ir dailes mokykla (kuriai neturiu pinigu) ir dizajneriu bureli, ir dar pasedeti prie Interneto, kiek tik galima, ir dar mano tevas kartas nuo karto pamato ir tyciojasi is mano piesimo (daugiau su juo nekalbesiu), ir dar daug kas...

As tingiu piesti.

daumiz
2003-09-05, 15:57
nu del laiko stokos suprantu bet kad tevukx pysa prota tai negerai nes shiaip ash tai jam neatleisciau pats del ko nors pradeciau ji pyzdawot o tinginys uzheina wisiems uzheina ir praeina :)

tingeti negarbinga tingeti negrazhu bet eme ir aptingo mildziukas pamzu :)

Nestabdyk progreso kury pradejai

Mildziux
2003-09-05, 16:10
Siuo metu man labiau patinka valgyti ir piesti spalvotus piesinius, negu manga... gomen ne... jei jau uzeis vel ikvepimas, galiu ir daugiau puslapiu vienu kartu nupiest, bet ranka nekyla.

Ka cia daugiau pridursi. Pasiteisinimo neturiu. ^^;

Majo
2003-09-24, 12:49
nu ka, tai va. oi, sena cia tema. ko nieks neberaso? o ko Mildziux nieko neideda? o man visai nieko jos naujas projektas, ten apie sovietu sajunga toks biski ( tiksliau visai ). nu, kaip gali nepatikt, kai ji man visus sasiuvinius pripaiso katios ir juros gift art. beje, yura buvo mano ideja ( vardas ). grazus, nia? cia tipo nuo jurijus, nes M ieskojo vardo, o as pasiuliau!!! nu ka, nuklydau i lankas.
tai va. tada tiek.

daumiz
2003-09-24, 12:57
tai blin imeskit ta savo nauja projekta

ne gi taip sunku

Majo
2003-09-24, 13:10
ne man sakyk. ne mano :) o as savo 73 psl ( o dabar tai jau turbut truputi daugiau ) gal greit aigsiu. zn, jau visus metus paisau.
o milda dabar paiso doujinshi, kuriuose vienas is mano personazu ( kurio ji ziauriai nekencia ) ( net ne tas zodis ) bus nukankintas etc. etc. how fun.
:)

:kodama:

daumiz
2003-09-24, 14:38
73 puslapiai!!!!!!!!!!!!?

jega blin mesk greiciau

padaryk koki threada ir spausdink kaip online manga

jega lietuvishka manga :blob: :banana:

KazE
2003-09-24, 18:24
:eek: ooooh :eek: ooooh :eek:
ash apakau,
mane pagyde ir ..
vel apakau

gerai pieshkit postinkit ir vel pieshkit, kas per tingejimai gali buti, o seip galit rimtai pagalvoti apie online manga. :artist:

O jei kam su idejom blogai tai as cia turiu galvoj minciu, galeciau parasyt scenariju, o jus tik pieshkit, pieshkit ...

Ledai pajudejo ponai prisiekusieji tarejai (c) Ostapas Benderis

Mildziux
2003-09-24, 19:53
Vo atsisedau vakare, paisalioju paisalioju, o man va forumas trukdo, vis sedziu jame ir, aisku, negaliu piesti. XD Internetas yra tikrai per geras dalykas. Bet nieko. Viena puslapi sugebeja jau apibrezti tusiniais (turiu 2, abu kartais myza kaip pasele...) ir nutrinti piestuko zymes ir uzdedineju seselius... manau, man reikia tiesiog atsikratyti nepilnavertiskumo komplekso ir piesti kaip iseina netrizniuojant del to, kad puslapis per sviesus gaunasi...

P.S. Po penkiolikos perinstaliavimu, daugybes failu kopijavimo ir konfiguravimo bei beprotybes del harddraivo sektoriu ir mazai vietos juose, MANO EMULE VEL VEIKIA!!! Victory is mine!

daumiz
2003-09-24, 21:09
congrats!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Majo
2003-09-25, 12:15
aciu jums, tokie geri, drasinat!!! dekui.
( sovietinio socializmo liaudie :) nzn, kodel tai parasiau, visiska nesamone ) ( bet skamba gerai )
o siaip tai pastaruoju metu niekaip piest negaliu, tris paveikslelius nupiesiu ir jau blogai jauciuosi - jie mane kazkaip sodina ( ar mano baterijas, ar ka - nzn :) )
o siaip tai vienintelis zmogus, juos skaites - Mildziux. tai klauskit jos nuomones :) tik neklauskit apie todzi ( vienas veikeju ) nes ji negali pakest ( net ne tas zodis ) to seno pedo. tai va.
o siaip tai stilius gan senas ( gi metus piesiau ) ir net dabar jau nebelabai man isena juo piest :) ir sasiuviny ( ant dideliu lapu, kaip butu ant paprasto lapo - Milda sako, kad a4 ), tik va, blogai, kad ant langeliu, ten piestuku labai viskasissitryne, tai nzn ar matysis nuskenuota. nu nezinau, gal jei mano drauei patasys skeneri, tai pabandysiu, nes kitas atvejis - tai Mildos mamos darbas, o nenoriu savo manga kazkaip imt ir atiduot svetimam zmogui - kaip jie istvers be mano prieziuros :') hehe :)

:kodama:

daumiz
2003-10-05, 12:54
nu tai majo kur ta tavo lietuvhiska manga PLZ imesk gi ja greiciau

Mildziux
2003-10-17, 18:04
Varyk varyk varyk varyk varyk varyk

Jei ne, tai as atvaziuosiu autobusu i tavo miesta ir sukaposiu visus zmones i kubelius. Daryk ta manga pagaliauuuuuuu~

Jimi_Hendrix
2003-10-17, 19:19
bet dabar truputuką tingiu XD, tai galit forume patys pasiieškot, atrodo ideja del anime rpg temoje yra ir leidimas į hentai skiltį dar yra truputuką...

Jimi_Hendrix
2003-10-17, 21:21
bet manga, kažkur skaičiau, kad reiškia neaatsakingi paveikslėliai

Mildziux
2003-10-18, 12:59
Nemanau, reiskia kazka truputi kitokio, bet... nezinau.

2wampe: nesakau, kad skubintumeis, bet bent jau pradek ta manga.... waaaaaaaaaa~

diabolique
2004-12-26, 21:35
Tai va, žiuriu čia žmonės piešia manga... tai sakau ir aš noriu savo nesamonių įdėt. :p
Žinau, kad šūdas, bet vistiek... Ir atleisk, Mildziuk, kad negėlėtas :) . Tiesa, tu, tai duodi... :malda: Idėk dar ką nors. Tada bus ir mums iš ko pasimokyt ir visai tautai geriau.
Na, o dabar mano nesamonės... Paišiau paišiau ir žiūriu, kad nelabai juokinga ir turinio mažokai....... Taigi skelbiu akciją-atrakciją! Parašykit kas (koką nors privačią žinutęar neprivačią, ar ką) kas galėtų vykti kitame puslapyje ir t.t... ar šiaip pakeikit...

KazE
2004-12-27, 02:55
xixixi Kazius tau ploja ^^ tikrai labai fun, bent jau forma mangos, o jei esi tiek dosnus kad ir i kitu idejas atsizvelgsi, tai visai gali but labai daug fun ^______^

*klap* *klap* *nod* *nod*

diabolique
2004-12-27, 10:10
xixixi Kazius tau ploja ^^ tikrai labai fun, bent jau forma mangos, o jei esi tiek dosnus kad ir i kitu idejas atsizvelgsi, tai visai gali but labai daug fun ^______^

*klap* *klap* *nod* *nod*
Čia aš dėl to, kad pradėju ir minčių pritrukau. Bo, jeigu tų minčių turėčiau, tai patikėkit pripieščiau. :p Ot.

DJ
2004-12-28, 10:08
nu pz :) tu neralus, man patinka :) va skaitinėju į žvengiu, MORE MORE MORE! :)
nežinau dėl galo ką pasiūlit, pvz. gal ... nupaišė jis kokia ten nerealią anga ir susigomėjo ta manga kokie jp sponsoriai, užsimane anime išleisti :) tris sezonus net sukurė ir poto koks zio tą anime pažėjes pasidare cospleuju pagal anime :) nzn padėkit kiti :)

diabolique
2004-12-28, 13:42
Va jau pajudėjo reikalai... (jau minčių yra) :blob: nu, dar ką parašykit

Daan
2004-12-28, 13:48
mirštu .......

DJ
2004-12-28, 17:21
nemirk Daan!

diabolique
2004-12-28, 19:26
Nu va... naujas puslapis (yra ir ketvirtas, bet dar reikia pripiest ir penktą)... O del jp sponsorių tai taikriausiai juos ir nutepliosiu(?)...

DJ
2004-12-28, 20:04
ne nu nerialna manga :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Daan
2004-12-29, 08:38
http://www.planetsmilies.com/smilies/happy/3/happy50.gif http://www.planetsmilies.com/smilies/happy/1/happy71.gif http://www.planetsmilies.com/smilies/happy/1/happy65.gif http://www.planetsmilies.com/smilies/happy/1/happy05.gif http://www.planetsmilies.com/smilies/happy/1/happy45.gif

diabolique
2004-12-29, 20:35
Šitas kokis tai nejuokingas gavosi...

DJ
2004-12-30, 01:29
niu jio šitam kažko trūksta, nors tos 'z' raidės visai fun :D

diabolique
2005-01-04, 17:46
Nu va... šitą ąną kaip ten jį... naujas lapas...

DJ
2005-01-04, 20:00
:d

diabolique
2005-01-05, 11:40
:d
Diabolique nesupranta.
Rašykit arba sux :rant: :rant: :rant: :rant: ,
arba "nugi baikis, nieko" :) :) :) .
Arba parašykit kas yra :d

Daan
2005-01-05, 12:23
:) ;) :)

DJ
2005-01-05, 12:35
:d = :D [: D]kažko šiftas neinsispaudė

diabolique
2005-01-09, 13:11
Paįvairinimui...

Daan
2005-01-09, 13:59
cool ^^ - negaliu nustot žvengt - ........ na tu meistras ^^
.. beje ten su raudonais plaukais yr ne vaikinas o Lucy iš Elfen Lied

P.S. Dar galėtum naudoti plokščius monikus, geriau atrodytu :cool:

diabolique
2005-01-09, 14:11
P.S. Dar galėtum naudoti plokščius monikus, geriau atrodytu :cool:
:confused: Kokie dar plokšti montoriai? Gal "METROPOLIS" bei "Animatrix: Detectiv's story" nematėt????????
steampunk ir fantasy foreva!!! :blob:

DJ
2005-01-09, 16:07
muoahahahahahahahahahahahahahahahahaha!!!!!!!!!!!! !!!!!
sūūūūūūūūūūūūūūūper :)))))
aš tronsfarmavausi į 'aš' vėl :)))
Otaku gyvenimas lietuvoje, in manga, čia tiesiog koks 'megalietuvakio' (beje mega tokio aš beveik neskaitęs) :))

diabolique
2005-02-27, 21:33
Nu ką, žmogėnai, pratęsim gražią tradiciją... :D :D :D
Čia tokį senesnį įvykį pavaizdavau...

KazE
2005-02-28, 05:50
x]]]]]
man net zodziu truksta, dabar visa diabolique manga spausdinsiu (ir ne tik del to kad as esu joje)
dabar piesk gal greit koki doujinshi 20puslapioku pavarysi (su daug ecchi x]]] )

^______^

bi0dileet
2005-02-28, 10:45
tik dabar pamačiau, kad čia mangas piešia :D galvojau, kad kažkas kito :D he, linksma :haha:

animefreak
2005-02-28, 11:15
Netekau zado

DJ
2005-02-28, 16:53
ta vieta kur "nebuvo kabučių" tai vos nepaspringau iš juoko :D

DragonX
2005-03-22, 16:34
Cia atseit mano manga :hmm: ...
Zinau, kad labai jau neprofisionaliai atrodo :neisitiki (seseliu nera ir pan.), bet kitaip as po kol kas nemoku. Tesinys bus geresnis.
http://www.dragonsskills.nm.ru/my%20manga/Lt/
Duodu linka, nes kitaip tai neveikia.

KazE
2005-03-23, 06:42
na kadangi jau visi sugalvojot kept cia kaip papuole -_-
tai kritikuosiu seiles taskysis
story-telling = 0
artas = 0
chardevas = 0
manga = 0 :D
nu neesme, chianu tianu xujianu naudojimas, nesuprantant ju prasmes zhudo (ne nekaciuka su strele, o skaitymo malonuma). Story papasakota mazdaug romano apimties per 10 lapu (super uber axujelna izanga -> gyvenimas -> isimylejo [hapyendas]). Izanga i istorija visada turetu but tokia kad suprast kaskurkaipkadairkokiobybio, na kokiobybio nebutinai, bet cia reik ziuret katras uz kuri didesnis (nu krc, pasirasyk istorija pries ka nors darydamas). Pats isplanavimas langeliu, kaskoks nereliai nerelus, velgi siulymas pries piesiant prissikechint dafiga skirtingu variantu, o ne padaryt teksht pleksht ir vsio (pasiziurekis bent jau kaip profisionalai piesia [pvz. Gantz - padaro skechus, padaro skecham 3d, nupiesia]) Na neimkim kad piesimas kreivas ir panasiai, ir supratimo apie manga ar anime ar apie japonu kultura trukumas ir dar visokio velnio, jei noresi stengsies piesi issivystys pacio stilius ir tada viskas bus ore, o kolkas kaskoks bandymas padaryt kaska del kaskokiu priezasciu -_-
ps nu jei rasai lietuviskai rasyk lietuviskai jei japoniskai tai japoniskai, jei jau nori but blatnas tai rasyk ir lietuviskai ir japoniskai, tik tupla matka nerasyk kaskokia savo sugalvota kalba bleen-tian sui xuij ^^'

DJ
2005-03-23, 09:27
suvarej žmogų, dabar į pieštuką bijos pažiūrėt :D

DragonX
2005-03-24, 21:55
Na, ideja siaip yra, bet si manga dar nebaigta (daugiau nei 10 psl turi but), todel ta ideja labai neaiski. Kaze, o kas cia ka isimylejo *sito tai tikrai neikirtau*? Supratimo man apie japonu kultura netruksta, tiesiog neikertu kaip ten kas daroma. O kaskurkaipkadairkokiobybio bus aisku paskui (pirmose 5 psl tai isvis aisku neturetu but). Beje, istorija as visada pasirasau :hmm: . Man patinka japoniski vardai, o kur japoniski vardai turi butinai buti visokie -cian ir t. t. Kita karta specialy for you isversiu i japonu kalba :p . Beje, cia veiksmas tipo vyksta Japonijoj (pasirinkau todel, kad visi nesioja uniformas - nereikia kasdien nauju drabuziu galvot). O, be to, kaip gerbiamas diabolique sake - treniruotis sveika! :D

diabolique
2005-03-24, 23:43
'gerbiamas diabolique' nesakė apie treniruotes nieko,.. o sakė 'citus altus fruktus', kas reiškia 'labai skanu ir daug vitaminų'... na bet čia ne esmė (esmė musyse) ir prie žodžių nesikabinėsim.

*tee hee* diabolique 'gerbiamas'... ??? ... XDDD

KazE
2005-03-25, 04:30
durneu tu ;]]] (dragonEX)
tai kiek tu mangu jau pripiesias kad istorijas visada pasirasai ;]]]]
"Supratimo man apie japonu kultura netruksta, tiesiog neikertu kaip ten kas daroma" nu supranti kad nieko nesupranti, bet supranti kad nesuprasti negali nes turi supratima jog nieko nesuprasdamas bandai kaska suprantamo suprasti? dude wake up -_-
"o kas cia ka isimylejo *sito tai tikrai neikirtau*" nu negi pasiskaityt savo "kurini" sunku, jei jau mergina pereina i neko mode ir apsikabina baxuriuka tai po defoultu reiskia meile, arba originaliais atvejais "she's totaly retarded"
"O kaskurkaipkadairkokio***** bus aisku paskui (pirmose 5 psl tai isvis aisku neturetu but)" skaitytojui nusispjaut kas bus poto, jei pirmi puslapiai neuzkabina. Tu gal kokioj 5toj klasei mokinies? Elementaraus story tellingo supratimo truksta -_- Nu isivaizduok tai kaip saldaini, bet is pavirsiaus ji dengia sudelio sluoksnis, dabar pabandyk surast idiota kuris patiketu kad vidui tikrai saldainis, na gerai paieskojes surasi ;]] bet net ir intelekto nesugadintos butybes nepriversi perkast kad isitikint -_-
"Man patinka japoniski vardai, o kur japoniski vardai turi butinai buti visokie -cian ir t. t." nusisneki, eik bent internete pasiskaityk ka "honorifics" reiskia -_- te linka pirma kuri isgooglino http://tvwiki.sytes.net/pmwiki/pmwiki.php/Main/Honorifics tianas cianas kunas pabandyk surast man bent viena toki ^^' o ir vartoji juos belenkaip, bet kam kas minimaliai susipazines su kultura ar paziurejas anime/paskaites manga visi sitie marazmai "akis bado"
"Kita karta specialy for you isversiu i japonu kalba" nu ka tu versi jei elementariu dalyku nezinai, tokiu kur pirmoj japonu kalbos klasei desto -_-
"Beje, cia veiksmas tipo vyksta Japonijoj (pasirinkau todel, kad visi nesioja uniformas - nereikia kasdien nauju drabuziu galvot)" - va taip va, japonai nezmones, jie su uniformom ir miega -_-; dude will u fu***n wake up (c_C)=@)x_X)/
"O, be to, kaip gerbiamas diabolique sake - treniruotis sveika!" - tai jau tikrai zinai kas labai gerai treniruoja ranka (nesvarbu ar kairerankis ar desnerankis), ... , zodziu ir efektas toks pats kaip kad dabar papiesiai belenka ir dar poto visiem kisi kaip gera -_-; jei jau nori ismokt ka nors originalaus ir normalaus padaryt, pasiulymas butu pasirasyt pora apsakymu ir idet i rasyk.lt jei gausi daugiau nei 1 vadinasi vilties yra ;]]] poto pasipiesk piesinuku, bet taip pasedek prie kiek vieno po kokias 8 - 12h apgalvodamas kiekviena detale, kur nors pasieskodamas pavyzdiu ir pan. jei gausis kas nors normos ribose tada ir piest vilties bus.. nus taip as galvoju
norejau dar paanalizuot ta tavo "sedevra" bet cia tiek priburbejus neliko noro, krc geriau klausykis kai kritikuoja, nei kai liaupsina, kad stengiesi labai tikrai neuztenka (ne ant tuoleto sedi -_-)

nesikeik tiek

DragonX
2005-03-25, 09:51
Ten jinai ji neapsikabino, o tik padejo ranka ant peties.
O prie ko cia tas honorifics (beje, linkas neveikia)?
O del tu uniformu tai turejau omeny, kad einant i mokykla nereikia nauju drabuziu galvot.
Beje, gal pats ka nors nupiestum jei jau manai, kad toks protingas esi :hmm: (pries puse metu teko tau aiskint kas manga yra)? Paziureciau tada kas pas tave iseitu ir kiek laiko sugaistum. Diabolique bent parode ka gali (del to ir gerbiamas :cool: ).

DJ
2005-03-25, 13:49
ghen ghem, kaze gal tu knygas geriau rašyk, o ne tokius ilgus postus :D

Pitcher_
2005-03-26, 21:51
:) Kaze - 10 balu...neber ne ka pridurt po tokio issamaus kritikavimo ;]]
DragonX:

Berserker
2005-03-28, 04:37
Matau tris meno pagautus zmones - menininkus:

diabolique masterworks:] patinka fonu zaismas, piesiniu stilius bei tinkamai parinktas tekstas kiekviename darbe; piesdamas atskleidi dali saves ( nuotaika, jausmus ar smth. )... ;

DragonX manau antra puse piesiniu yra neblogi, taciau labiausiai kliuva bandomi klijuoti japoniski vardai, su lt kalba jie nelabai suderinami; scenarijaus negaliu vertinti, nes skaitau kitokio zanro mangas, kurios man labai patinka; truputis fono pagyvintu piesinius, bet jei piesi ir toliau, tai palaipsniui balto lapo aplinkos ("ribu","fono") supratimas ("grozis") turetu daugiau issivystyti ;

KazE zjbs issakomos mintys, nes pasakoma tai - ka norima pasakyti, igimtas kritikos-vertinimo jausmas, tai ko daugelis neturi, tai rezti savaji "as" .

Berserker out, z z Z

p.s.
piesti tik tada, kai esi ikvepime/patiri malonuma ...
zmones labiau ( bet ne visi ) supras piesinius, kai busi nupieses xxx darbus; kada suzinot, kuris ten xxx darbas - niekas nezino.

diabolique
2005-03-28, 11:02
Nu gi dziekuj dziekuj... *pasidarė visas raudonas*
Vienu žodžiu forumai ir yra tam, kad kiti tave kritikuotų. DragonX, ir toliau postink savo darbus.

DragonX
2005-03-28, 15:36
Na, ne tame esme, kad kazkas prie tu -cian ir t. t. prisikabino (beje, linkas tikrai neveike), tiesiog sunkoka ka nors atsirinkt kai pabuvojai 5 saituose ir visi jie skirtingai aiskina ta pacia priesaga :bored: .
Na, Kaze kritikuoti aisku moka, bet gal jis galetu ta daryti normaliau... O tai susidaro ispudis, kad tai pamates Kaze pradeda isteriskai rekti: "kasciapersudasirskurtuisvisatsiradaieiktu#$%$#taut ikgatvessluotonemangapiestirisvisasciapatsprotingi ausiasotuesiniekas" :hmm: . Znok, kai kuriuos zmones tai ir palauzt galetu, kad ne nebandytu piest. O as nemanau, kad kazkoks tai ten nezinia is kur atsirades Kaze gali tiesiog imt ir vienu postu sugadint zmogui gyvenima.
diabolique, ne nemaniau nustoti juos postint (tiesiog as piesiu letai), man kritika dar neikad nepakenke (netgi Kazes :p ).

KazE
2005-03-28, 16:35
IMO galva issitrynk ^^'
viskas normoj su ta kritika, parodziau kur mano nuomone negerai padarei ir pan. O kad arsiai, klausyk eee, buna zmones dvieju rusiu: vieni tokie, kurie siekia tobuleti ir priima kritika su uzsidegimu ir noru kita karta but pasimokius is klaidu, ir yra tokie kuriuos sukritikavus jie pradeda aiskint mazdaug, cia ne as blogai nupiesiau, o cia jus nieko nesuprantat, patys nusibrezia absurdiska "cia gerai o cia blogai" riba, ir bepasakymo "mulki kokiu cia grybu prikeverzojai" jie nieko nesupranta.
Na vienzo jei butum pats pasidomejas, manau ne vienas atsirastu kur paaiskintu ta ir ana ;] O dabar matai as tave uzsipuoliau -_- suprask as zinau nedaug, bet kaisi ateina tokie kur visai nieko nezino ir pradeda rodyt "savo sugebejimus" as nebuciau lietuvis jei nepasakyciau kaip negerai jie daro -_-

zio
2005-03-28, 21:43
na shiaipsi Kaziau, tavo kritikai dazhnai perzhiangia tasi riba, kesi ji tampa varymu :)
aishq, kas tave geriausi pazhystas, nekreipsis demesiaus, dar keptik atgal pakutensis ^__^

Berserker
2005-03-29, 01:04
Dailininkas, rasytojas ar kox nors kitoks "kurejas" negali tinkamai vertinti savo darbu, tik nebent jeigu kuria savo reikmems ("sau"), bet tokia kuryba ivertinama tik po mirties:]]
Vis delto jo darbus turi kazkas ivetinti, tai lieka padaryti liaudziai ("zmonems")
Taip atsiranda pagyrimai, zinoma ir kritika, be jos neapsieinama:]
Kiekvienas tikras "kurejas" turi buti savo laiku kritikuojamas, kad galetu labiau prisitaikyti ir tapti tikru-pripazintu savo tarpe
Taigi kritika,laiptai aukstyn:] niekam dar labai nepakenke, tikekimes ir nepakenks;]

Uzakcentuoju, nors manau, tai zinote:]
O gal yra ir kitaip mananciu?

ps.
Sutinku su Kazium, kad zmones kritika gali vertinti dviem budais:
1) siekti tobulumo ir bandyti si ta pakeisti
2) neigti bet kokia nuomone, ne "kurejo" bruozas
zinoma dar sias dvi grupes butu galima skirstyti i pogrupius ir pan.

DragonX, malonu, kad neimi visko i sirdi:]
lauksim kitu darbu:]

KazE
2005-03-29, 07:56
na shiaipsi Kaziau, tavo kritikai dazhnai perzhiangia tasi riba, kesi ji tampa varymu :)
vadinkim tai vaikystes trauma ;]]]]

diabolique
2005-03-29, 10:04
vadinkim tai vaikystes trauma ;]]]]
tai gal bandant stoti ąį kokią dailės mokyklą išbrokavo?... :D

DragonX
2005-03-29, 16:11
Jo, Kaze, pas tave daznai kritika pereina i varyma ant kurinio, o paskui ir ant pacio zmogaus.

DragonX
2005-04-26, 19:44
Tai va, idejau dar 10 psl :p
http://www.dragonsskills.nm.ru/my%20manga/Lt/
Prie kadru isdestymo po kol kas nesikabinekit (zinau, kad pataisyt reiketu). Kai kur truksta judesio liniju (nemoku as ju daryt :cry: ) taip pat backgruond'u ir seseliu (su jais atrodo dar baisiau nei be ju :dizzy: ). Beje, siek tiek pakeiciau stiliu ir Kaoru isvaizda (vaikinukas su dviraciu 11 puslapy - jis). Bet jis vis vien niekad neiseina taip kaip reikia :cry: ir todel turi daug pavidalu :neisitiki .
Nu, man asmeniskai sita dalis nelabai patinka :( dedu ja tam, kad paskui niekam nekiltu visokiu kvailu klausymu.
Tai va, dabar KazE tures ka veikt :haha: .