PDA

Žiūrėti pilną versiją : Kam jūs skiriate savo laisvalaikį be anime siuntimosi ir žiūrėjimo?

Puslapiai : [1] 2 3

Renata
2008-06-06, 18:21
ei jaunimas nejau jus visa savo laisvalaiki skirete animams? :cat21:
o ar seis metais jau buvote iskiloj, maudetes ezere, pasodinot medi? ar dar kanors gero nuveiket?:huh:

as tai jau maudziausi ezere ir nuravejau savo pirma lysve:D

SataNa
2008-06-06, 18:30
naujaisiais metais apsineshiau su draugais <- nu tokiu dalyku shimtai shiemet buvo, tai kad neskaichiuosim :p
zhiurekim... mm... Isheinu i lauka su draugais zhaisti kashi ir pagerti alaus dazhniausiai :) Nors labiau susirenkam ant vetros stadiono kalniuko pagerti, pakalbeti ir t.t.
Savaitgaliais ishvazhiuoju i soda padeti statyti nama :P Su Lucion666 ir karolisvis dirbom shi sheshtadieni :D Megstu eiti, ten kur pakviechia. Pvz: draugo dzido varzhybos, dar kito draugo muzikinis pasirodimas su bugnais kazhkur ir t.t.

Greit varysiu i karo stovykla ir po jo dirbsiu kokius 2men, o jei paviks ir dar per mokslo metus :)

o prie kompo -> Chatinu per skype, subtitruoju, aprashymai ir geimai :)

Miglaja
2008-06-06, 18:37
Vaikstau su draugais...(veikiam daug ka:D), skaitau knygas(nemeluoju), o kita savaite i Palanga trim dienom vaziuoju su nesavo klase...:haha: Beto dar liepos menesi i Juros skautu stovykla vaziuosiu(jau antri metai)....

Evil_of_Darknesz
2008-06-06, 18:41
:mad: Nu be anime, tai zaidziu klasikinius old-school zaidimus (dazniausiai rpg), ant snes ir psx emuletoriu, kartais pamiegu, jeigu iseina. Siunciuosi filmus ir juos ziuriu O siaip kaip ir satana esu visiskas degradas tai geriu beperstojo, uzsirukau zoles ir einu aprasymu rasyt, zodziu esu grynas alkoholikas, mane kartais galit pamatyt rotuses aiksteje, dazniausiai ten ateinu nusislapint ir pamegot :) (Juokauju) :mad:

headbang_
2008-06-06, 19:10
hm.. laisvalaikis.. ziuriu tv, skaitau zinyna, miegu, galiu piest, dirbu ( bet tai ne laisvalaikis, ane? .. ), groju gitara ( kaip iseina ), tesiog sedziu ir klausausi muzikos.. ..galvoju.. draugu daug neturiu tai ir sedziu viasas dienas namie.
prie kompo tik paskaitau cia naujas zinutes, tikrinu e-mail, ziuriu filmus, ieskau dainu akordu, gal 1 karta per menesi ir susirasineju.. kartais bandau kokia nors animacija padaryt
o vasara.. dabar dvi savaites nusprendziau praleist pradines mokyklos stovykloje kaip vadoves padejeja. vaziuosiu i stovykla ir prie Uralo kalnu.. vsk.

Huy-san
2008-06-06, 19:50
daug miegu, megstu pavalgyt, paklausyt muzikos.skaitau laikrascius, reciau knygas. Dabar mokausi vairuoti. Kai turiu laiko, chill su draugais namuose ar seip kur lauke, buna islenkiu bokala alaus ar uztraukiu joint'a. Stengiuosi nepraleisti nei vieno geresnio D'n'B party :) Jokiu usual hobbies nerasta. Niekad nesidomejau nei automobiliais nei zvejyba ar sportu.
Kai pasibaigs egzaminu/stojimo laikotrarpis eisiu ieskot darbo. that's about it

pamirsau paminet kaunter strajka, skiriu jam ~30 min per diena =]

Sloth
2008-06-06, 20:04
Ziema: Rytas - einu i shule, popiete - pasijungiu i l2 ( liga...) , vakaras - Anime. Taip siokiadieniais, savaitgaliais arba laabai daug anime, arba laabai daug l2 arba laabai daug alaus ^^ .
Vasara : Gryztu is shules, pazaidziu kokia 1h DMC ar POP (L2 - gone.) , tada einu lost kashi, vakare dazniausiai susirenkam su pazystamais ir pora valandu zaidziam stalo zaidimus/kortom. Savaitgaliais alus.

Btw, siandien atidariau maudymosi sezona :P Pripuciama baidare, kuri lengvai apsivercia valdo...

Light
2008-06-06, 20:34
Ziuriu filmus ,skaitau knygas jei turiu ka skaityt,bandau geresni zaidima rast ar ji losiu..Vienu zodziu baisu man kaip greit diena praeina laisvadieniais atrodo tik atsikeli ir jau vakaras.Tai taip iseina ,kad puse laisvalaikio pramiegu.:) Kai turiu su kuo isgeriu vermuto.Jei neturiu su kuo isgeriu alaus ar vyno. Esu baisus namiseda ,bet kartais i lauka islendu apsipirkt ir i mokykla. I mokykla kai einu isvis laikas pralekia..

karolisvis
2008-06-06, 21:00
As darbo dienomis namiseda.... bet savaitgaliais :):):):) namie mane sunkiai rasi dazniausia varau su draugais na pvz SaTaNa ,Lucion666 i miesta o tada prasideda linksmybes :D:D

Dancia
2008-06-06, 21:07
Laisvalaikis... Mėgstu ilgai pamiegot, pvz iki antros dažniausiai miegu. Piešiu, skaitau, mokaus ką nors, programuoju, šiaip prie PC šūdą malu. Vaikštau su šuniu po laukus ;D. Muzoną užvarau kiek namas atlaiko nuo subwooferio. Šiaip su draugais beprasmiškai laiko leist nemėstu. Bandau iš laiko išspaust maximuma, kad vis tobulėčiau ;).

Huy-san
2008-06-06, 22:09
Megautis alum? Na lietuvisku nelabai pasimegausi. no offence

kypshius
2008-06-06, 22:13
giriasi alumi vaikai.... sheesh....
nors alaus ir neprivengiu, tačiau veikiu ir daugiau įdomių dalykų. einu su draugais pool'ą pažaist, mokykloj Gimnazistų taryboj renginius rengiam ir dalyvaujam, galų gale gimtadiunius draugų švenčiam, nao prie PC tai WoW, Ogame.lt kosminis aljansas :D ir stencilai į DeviArt.

niekšas
2008-06-06, 23:09
oi, prie kompo dabar tik koki geima pora valandu pazaidziu. beveik nesedziu prie jo. tik is darbo grizes prisedu, pasedziu kol pavalgau ir isgeriu kavos, o tada jau ishjungiu ir dingstu. mano kompui atostogos. jis dirba po 2-3h per para.

dabar pats pinigu darymo sezonas, taigi dirbu ir dar chalturinu. babkes eina kaip ant mieliu. kadangi esu dar ir atsidaves "sporcmienas" tai po darbo, pavakary (kuomet kenksminga saule taip nespigina), ishlendu daryti treneruociu. nu cia tokia mano rami, bet maloni kasdienybe. o vat savaitgaliais arba siaip laisvom dienom.... gal nereiktu cia tokio dalyko rashyt, bet.. gal kazkas mane pasmerks, bet... pilotuoju savo mazda. O nieksas didis pilotas... mano brolis, kuris teisiu dar neturi, yra labai megejas visokiu racing geimu, formules vienas ir pan. uzkrete jis, svolacius, ir mane. :D todel naujas mudvieju hobis, tiesa gan pavojingas, bet jop******** koks linksmas, yra pilotuoti savo mazda (pilotuoju zinoma ash, ba, kaip jau minejau, anas dar teisiu neturi), uzgerus alaus, 110 km/h greiciu mieste ir 140 uzmiestyje :D o kai su darbdavio mashina, tai dar ir padriftuojam, ir "mishku ralio trasom" pavarom (praeita savaitgali buvom nejuokais uzsineshe, bet, mano profesionalumo deka, griovio buvo ishvengta :) ) ir padraguojam. vopshim buvau taisykliu besilaikantis vairuotojas, kol brolis manes neishvede is kelio :D (dar kalti ir keli racing geimai bei initial D) taigi dabar esu pilotas :haha: aishku mentu bijau, bet mano kaimamiestyje jie perdaug nesisukioja, o ir susitarti su jeis (bent jau su vietiniais) labai lengva :)

Killerbee
2008-06-06, 23:23
Megautis alum? Na lietuvisku nelabai pasimegausi. no offence

Pripažįstu tik lietuvišką. Išimtis - tamsus. Lietuviai jo daryt kažkaip nemoka. Tiesa, IKI pardavinėdavo nebloga. Tik brangus bjaurybė.:D

Į temą.....nu būna kartais į parduotuvę nueinu ar parūkyt į balkoną.:cool:

Futari
2008-06-07, 13:58
Kai nesisiunciu ir neziuriu - darau lietuviskus subtitrus xD
O jei rimtai, tai jau buvau zvejyboj karta. :D Siaip dar laisvalaikiu piesiu, japonu kalba mokaus po biskutuka. Vasarai suplanuoti keli meetai. Tame tarpe ruosiuos cosplay :D

Dar permetu rasta japoniska literatura (kone visas H.Murakamio jau suskaiciau) ir minu treniruokli vakairais. :D ziuredama koki nors anime. Taip greiciau kalorijos dega. :D

Bardakas
2008-06-08, 17:48
Anime nežiūriu, turiu ką veikt.

Eisas Kuperis
2008-06-08, 20:20
Chm, labai keista situacija, nieko neveikiu bet laisvalaikio net anime žiaurėjimui neturiu.
O svarbiausia, niekados savo gyvenime laisvalaikio nesu skyręs anime siuntimuisi. Tai daro mano kompiuteris ir darbo metu ir miego ir bet kada.

tamagochi
2008-06-08, 22:22
pastaruoju metu asmeninio puslapio užkūrimui :P
http://www.tamagochi.lt

tomaz222
2008-06-09, 22:01
Savaitgaliais daznai isvaziuju i gamta :fifi: Palosiu kase su draugais o del maudyniu pirma karta issimaudziau 2 menesius atgal ir nebegaliu sustoti ir siaip visokios veiklos prisigalvoju nu zodziu yra ka veikt:blob:

Mantuzas1333
2008-06-10, 11:03
nu iseinu kartais i lauka smegenis prablaskyti, kartais pas draugu kai plotai buna.taip tai nuobodu butu visalaika namie sedeti.

Lucion666
2008-06-10, 13:27
Kuriu AMV (paraše link'as <> pats naujausias - Bleach Faint ;) )

Kenshin_Rurouni
2008-06-10, 14:07
bunu su draugais,varau i kaima :D dbr ir prie kokio vandens telkinio .... dar ir i sporto sale nueinu ^.^

4heaven
2008-06-10, 18:10
neturiu as to laisvalaikio. Paprastos diena:
5:30 kelemes ir i trefke
7:00 namo is trefkes
8:00 mokyklon
14:00 namo
14:00-15:30 klausau muzikos , miegu :D
16:00 dar viena trefke
18:30 gryzes namo atsisedu prie pc .ir bla bla bla.. anime , filmai , games nu zodziu
21:00 pradedu ruostis eit miegot , bet gaunas taip kad nueinu 23h nzn kodel :D

va savaitgaleis lasivalaiki kaip uzplaukia praleidziu. Kadangi nemegstu zmoniu susiburimo vietu (psichologinis spaudimas :cry: ) daznai ka nors susgalvojam su tevu pvz tvarkyt masina,varyt gaudyt skolininku :D .Zinoma islekiu ir su draugais kartais. Buna savaitgaliu kai is namu neiseiniu , zodziu esu namiseda .:cat2:

Darkest ][ Darkness
2008-06-10, 18:19
Ciurlionio menu gimnazija ir taip suryja mano laika...ka daugiau ir bedarysi:cat1::cat2:

biganimefan
2008-06-10, 18:29
treniruojuosi, vis dar ruosiuosi paskutinams egzams, projektiniu darbu pristatymams. Siaip daug laiko pralaeidziu bobliotekoje ar ant savo lovos su gera knyga rankose. Daznai lankausi knygyne ar siaip einu pas drauge paplepeti, nors dauguma laiko suryja pc ir anime

Dancia
2008-06-10, 22:31
Šią vasarą ruošiuos užbaigti savo saito projektą prie kurio dirbau jau daugiau nei 9 mėnesius, deginsiuos lauke prie didžiosios lempos (jau vykdomas planas) ;D, mokysiuos anglų (dabartinis pažimys 9 netenkina, nes anglų man per svarbu, kad tiek turėt), gilinsiuos į piešimą. Anatomija, proporcijos ir t.t.

O šiaip tai šitiek mokslo metai buvo kaip visad: (6h)Atsikeli ir pasiruoši į šulė, einu į šulę ,po šulios namo, valgyt/TV, ND, PC, 23h miegot, o jei nenueinu 23h paprastai einu 2-4h.
Savaitgalius jau kažkur aprašiau...

Surreal
2008-06-10, 22:47
PC ir anime nėra didelė mano gyvenimo dalis. Kai dabar pamąstai, sunku sukapstyt, ką aš čia veikiu... Va šiemet pabaigiau dailės mokyklą (net su pagyrimu!), šiaip mokyklinius mokslus gerai pribaigiau, parašiau vieną iš dešimtos klasės egzaminų (dar pora laukia kitą savaitę), lakstau dviračiu, bėgioju ir vaikštau, visokius renginius, koncertus, kinus, teatrus, parodas aplankau (žodžiu, kultūrinuos). Išvažiuoju reguliariai su kuom nors kokian sodan, sodybon ar prie ežeriuko. Trinuos su visokiais žaliaisiais ar animal rights aktyvistais, daug laiko leidžiu su draugais (ne šiaip bindzinėjam, bet vis ką sugalvojam, kad ir surengiam pikniką prie troleibusų depo ar ekranizuojam eilėraštį). Patinka dar knygos, nors skaitau pastaruoju metu ne per daugiausia. Straipsniai, naujienos, ketinu skirt daugiau laiko rašymui, nes mąstau ateitį siet su žurnalisika. Galėčiau postringaut ir postringaut, bet gal jau užteks... :D

axborn
2008-06-10, 22:47
be anime? hm... paziuriu seriala (House M.D., CSI LV, Heroes, daugeli kitu), JAV animacija (Family Guy, American Dad, daugeli kitu), pazaidziu koki zaidima, ypac megstu su xboxu 360, web geimu pora zaidziu. Kaip ir viskas... a dar kartais alaus, parukyt islekiu i sodus. Zodziu no-liferis :D

Nezumi
2008-06-11, 00:15
Dauguma laisvo laiko praleidžiu internete. Konkrečiau- forumuose susijusiuose su MTG. Nežinantiems, kas yra MTG- tai toks TCG (trading card game). Maždaug kaip TCG pavyzdį galima imti Yu-Gi-Oh (negalvojau,kad kadanors taip pasakysiu), tačiau pastarasis yra labai vaikiškas palyginus su MTG. Tingiu plačiau aiškinti, bet jei kas susidomėtų, pradžią gali padaryti paspaudęs link'ą esantį mano paraše.

Be šito dar mėgstu pasižiūrėti filmus, serialus, pažaisti Oblivion'ą( kitų žaidimų nelabai ir žaidžiu, nebent Warhammer 40k) ir retkarčiais paphotoshopinti, nors mano gebėjimai ir nėra labai dideli.

briedisantkelio
2008-06-11, 16:03
mano lajsvalajkis be anime:
1.myliu saule, taigi daug laiko praleidziu lauke
2. turiu labaj fajna sese dvyne su kuria galiu prisizhvengti kol nematau saules, nes ji tokia prikoliste:)
3. tajp pat myliu mama ir tete ir zinoma simute:))))
4. labaj megstu briedzhius,ypach tuos kurie yra ant kelio (chia ash)
....
9999. megstu savo paspirtuka, bet deja ratas suluzho ...

ikiuks

FainaruFantaji
2008-06-11, 18:09
Rupinuosi savo Final Fantasy fanizmu.
Karts nuo karto paziuriu kaip Silent Hill Lost Memories [vienintelis Lietuviskas Silent Hill fan site`as!] laikosi ir jei reikia isverciu keleta tekstu.
3D grafika uzsiemu, mokausi dar, nes man dar tik mokytis ir mokytis. Kas be ko taip pat mokausi piesti ir piesiu.
Ir seip uzsiiemu ivairiais kompiuteriniais dalykais.
Siais metais nebuvau jokioj isvykoj, nors turejau proga varyt i ekskursija dviem dienom prie ezero nusprendziau pataupyt pinigus ir pasipildyt kokiu nauju daikciuku savo technikos kolekcija. Well, is esmes kompas turi daugiausia budu uzpildyti laisvalaiki todel beveik visada prie jo ir bunu.

Youka
2008-06-11, 22:03
Darbas + vertimai + sportas + atsipūtimas su draugais.
Dar daug laiko atima parkės ir parkių sprendimai. I just don't seem to enjoy everything that it is.
O anime... Neatsimenu, kada žiūrėjau pilną serialą, po galais.

Grafkyte
2008-06-12, 11:31
Paskutiniu metu net prie savo loptopo prisest negaliu nes man ji tevai ateme :cat2::cat15:
Tj dar buvo arestas tj istiesu visos dienos prie knygu :cat9:
Na savo pomegiams pradejau skaityt knyga skambuti jau antra knyga baigineju ;}
Sudomino...
Na dabar kaip vel atgavau laisve tj stengiosi but su draugaijs:cat6:
Na ir kaip visad randu laiko piesimuij,db galvoju kaip siena is naujo perpiest graffiti,ar kaip kitaip...:cat11:

damn.
2008-06-12, 12:49
be anime žiūrėjimo kartais skaitau manga, dažniau knygas, žurnalus ir kasdien pavartau laikraštį. išeinu kartais į šalia esantį parkelį pasivaikščiot. mokinuosi piešti, klausausi muzikos, bandau po truputį mokintis japonų kalbos. visgi didžiausią laisvalaikio dalį praleidžiu prie kompo, tai yra lyg nepagydoma liga..

Airiz
2008-06-12, 13:53
M..darbas, sportas, buto tvarkymas, sportas, skaitimas, muzikos klausimas, zaidimai, fotografija, draugai, tevai, anime ziurejimas pagrinde jau darbe vyksta, namose retai ka ziurau:cat10:

Anita
2008-06-13, 11:02
Jetav, ash darau tiek daug dalyku visokiu, kad nezhinau net nuo ko pradet rashyt... Sjeip dazhniausiai tai tyngiu - miegu, uztenka pagalvot, kad butu ydomu kazhka nuveikt :D Kai daug laisvo laiko, imu savo mashiniuka ( kai turiu atliekamu pinigu susimoket baudom uzh greichio virshijima) ir stengiuosi su fotokamera apvaziuot visus kampelius ydomesnius... ( kagi jau, visos foto keliauja y shiukshliu dezhe ).. Dar papaishau jei netyngiu ishsipakuot plansheta ir paint shopa ysijungt, arba susirankiot pieshtukus ish pakampiu... kazhkur ant spintos gitara metesi atsimenu.. :confused: Netas, chat, game , pc gadinimas... ( praverchia norint ishmokt taisyt :D )
Kartais shuny ishtempiu - vakare ydomu paslankiot po senamiesty arba juros pakrante...
Retkarchiais koky daigtely ginklu parduotuvej nusiperku... Retkarchiais y debesis paspoksau.. :D
Kazhkada turejau reikalu su WingTsun... ( 4 metai ) :D
....ir... gal shiandien jau uzhteks :p

Audria
2008-06-13, 21:15
Na, visu pirmiausia, anime siuntimosi niekada nepavadinciau savo laisvalaikiu: D
Tiesa sakant, paskutini karta anime ziurejau ziema [Nana], ir daugiau nei vienas animas manes neuzkabino, todel savo laisvalaikio jiem nebeskiriu..
Kai bunu namuose, dazniausiai skaitau knygas, reciau- zurnalus ir laikrascius. Prie pc dazniausiai tikrinuos traviana, kompas reikalingas trims dalykams- muzonui, skypui ir travianui(: Lol, kai pamastai: D
Kai ziauriai neturiu ka veikti, dekoruoju arba tvarkau kambary, kankinu pelena/katina, arba siaip bimbineju(:
Taciau didziaja laiko dali praleidziu su savo vaikinu vaikinu (laisvalaiki skeliam per puse), likusia puse skeliam per puse, ji yra skirta draugams, mazosios pusytes puse- draugems, o kitas laikas- treniruotems, seimai, ir siaip nesuplanuotam ivykiam: D
Taigi, niekuom neipatingas, bet ne toks jau ir blogas mano laisvalaikis

RP_41
2008-06-14, 14:50
Kuomet atsiranda daugiau laiko, važiuoju pas draugą, į Radviliškį, muzikuotis.. :haha:
Nes pas jį mano Drum'ai vieši.. Ir šiaip, išgirsti, kokią pažangą padarė jis su akustine gitara.. :)

WolfOfTheMoon
2008-06-22, 20:33
laisvalaiki leidziu su draugais ,o jai lyja arba bloga nuotaika klausausi muzikos, zinoma megstu piesti labiausiai ant buto sienu bet po remonto nebeleidzia :cat7:

kuriko
2008-06-23, 07:59
Na ka... be anime as dazniausiai bunu namuose sedziu prie pc ir arba klausausi muzikos ir landzioju po forumus, arba zaidziu geimus ^^ kartais iseinu pasivaikscioti su draugais, nes jie mane istempia is namu.... T.T

Likimo_Kalvis
2008-06-23, 08:40
per laisvalaiki kai neziuriu anime pasijamu gitara ir kankinu kaimynus :D na dar yra 3D's MAX'as ir dar keletas piesimo/kurimo programu, o taip pat lieka ir paprastas piestukas su baltu popieriaus lapu (ka jau seniai bedariau :D), taipogi ir visis pasivaiksciojimai, pasilinksminimai ir pabludijimai chebroj XD

KaroleLary
2008-06-23, 12:45
na be anime as taip pat paisau[ na ne anime o zmones. portretus...], fotografija, praleidziu laika su draugais, skaitau...

biganimefan
2008-06-23, 14:37
Paskutiniu metu be proto daug skaitau, nes knygu sarasas ilgas kaip mylia man XD Daug storu ir sunkiu knygu. Net mirstu is nuobodulio kaip skaitai, o reikia >< Kitu laiku paisau arba klausausi muzikos.

Dekko13
2008-06-23, 23:05
Muzika, gamta, piesimas, skaitymas. Daug ka veikiu :) anime man hobis o ne gyvenimas.

SeiSoraYu
2008-06-24, 19:41
Aplamai pastaruoju metu kaip ir mečiau anime (nes pradėjau žiūrėt j-drama, jau susidariau ,,kuklų" sąrašiuką tai anime laiko ir nabeliko).Taigi be j-dramų ir anime...šeip naršau internete, o be PC tai: būnu su draugais, piešiu, rašau kai užplaukia, klausau muzikos be sustojimo, knygas šiek tiek apleidau _ _ , pagroju dar gitara kartas nuo karto, šeip paslampinėju po namus, važinėju dviračiu kai užplaukia, miegu, valgau be abejo, kartais padedu tėvams buityje (arba ne xD ), vasarą plaukioju visokiuose ežeruose, šeip vasarą bastausi po laukymes, dar beje einu į mokyklą ir dailę lankau (ne vasarą be abejo), kai užplaukia pasimokau japoniškai (o kad dažiau taip užplauktų ><) etc.
Na žodžiu kai užplaukia daug kuo galiu užsiimt. Tik greit atsibosta ><

mariux9998
2008-06-24, 21:24
Ai, darau random ir pasikartojancius dalykus, kaip atsikeliu, paskikloju lova, susisukuoju savo kudlas (galima taip sakyt), einu pavalgyt, issivalau dantis, tulike siek tiek uztrunku, einu i mokykla (vasara prie kompo) ir pan. stuff. O is reiksmingu visuomenei dalyku tai nezinau ka gero nuveikiau. A, langa sudauziau mokyklos, bet cia turejo buti paslaptis :fifi:

Nox Dea
2008-06-25, 02:57
Dainavimas, grojimas gitara (retokai), piešimas, rašymas (esė, eilėraščiai, dainos & stuff), nusišnekėjimas, lipimas ant stogo, aplinkinių nervų tampymas (ypač sesės), poilsis su draugais prie alaus bokalo, drabužių kūrimas ir siuvimas, svajojimas apie nuvykimą į Japoniją (studijuoti ir šiaip ^^), planavimas kaip pasitiuninguoti kambarį naudojant japoniškus motyvus, naujos muzikos ieškojimas ir t.t. ir pan.

krapija
2008-06-25, 10:40
studijos, draugai, laukas, muzika, filmai, gamta, gitara, cigaretės. sueina gerai. dar aišku ir geiminimas :D

ichigo-chan
2008-07-09, 17:07
Muzika, draugai, grojimas gitara, piesimas, darbas.

Mezzo
2008-07-09, 17:13
Ta pati kaip ir kiekviena diena: Bandau uzvaldyti pasauli ;)

rico
2008-07-10, 10:57
rukau :D uzsiimineju visokiausiom nesamonem, ziuriu nickelodeon, kartais patvarkau namus,youtub'as, one.lt , ai dar pamirsau darba :)) atrodo daugiau nieko nedarau :)

Derogatory`
2008-07-10, 12:08
Mano laisvalaikis be anime... Pirmiausiai muzika: jos klausymas, renginiai, koncertai; dailė: piešimas, tapymas, grafika, domėjimasis architektūra, parodos; buriavimas; filosofija; literatūra; taip pat su draugais išbandome visokias naujas veiklas kaip antai dažasvydis; o dažnai tiesiog šiaip linksmai leidžiame laiką. :cat10:

silveris
2008-07-10, 20:35
hm, be anime. tai dainavims, gitara, sens priesh 100~ pagamints pianins ;D . kadangi daba vasara, tai labai daznai draugai, alkoholis rukalai ir rokenrolas! :cat22:

Endži
2008-07-10, 22:55
Be anime? *susimąsto* xDDD J-muzikai, grojimui gitara, dainavimui, rašymui, bendravimui, PC and so on. Visgi, greičiausiai pagrinde kūrybinei veiklai. n.n

AiHime
2008-07-16, 21:57
muzika, gamta, piesimas, skaitymas,filmai,mokslai,horse riding ir t.t ir t.t:haha:

aistux
2008-07-18, 00:48
sokiai, piesimas, mokslai, skaitimas, ir seip kas sauna i galva:w00t:

kepasa
2008-07-19, 11:05
FILMAI, muzika, draugai :D

^.^
2008-08-04, 12:29
kai neziuriu anime piesiu manga :D:D
bet kai nebeislaiko nervai toliau piest....:hmm::mad:....o tada prasided...:D
sju draugais griaunam miesteli :D:D...iki nakties pasivaiksciojimai ir visokios nesamones...:huh::D:D

Witch_666
2008-08-04, 13:24
Hmm.... laisvalaikis be anime.... Sedziu prie pc - one, draugas, skype.... kartais bet labai retai draugaij bando issitemti i lauka (taij tenka uzsibarakaduoti kad neilistu i chata ir neissitemtu xD) o eip beveik kiekviena vakara apie 22.00 ar 23.00 varau su tevais prie zaliuku maudytis xD .... Nu i lauka neislendu (beveik) nes nera ka veikti visi draugaij geria, ruko ir pucia zole taij neidomu vienaij sedeti balaiviai kai visi apsinese sedi arba voliojasi....

Eglaya
2008-08-04, 15:27
Rašymui.

InuyashaGirl
2008-08-04, 19:11
lengwa! bunu su sawo draugais arba skaitau...per sawo mylimiausias idiotus/es [draugus/es] nelieka laiko beweik animei :cat21:

shigofumii
2008-08-04, 19:31
na o as tai treniruojos sporto klube jeigu yra laiko skaitau,einu i lauka klausau muzono,kartais einu su draugais pagerti,piesiu,seip meistrauju kanors,uzsiimu technika ir t.t.

chibi_nemiga
2008-08-10, 19:55
pastaruoju metu nelabai aš anime ir bežiūriu...
bet keista. atrodo tiek daug veikiu, o atėjus laikui eit miegot suvokiu, kad nieko normalaus nenuveikiau. O.o
bet šiaip bandau po truputį judintis su BJD gamyba [ai, nesigilinkit.>.<"], gan daug skaitau, patvarkau failus esančius savo pc [jis perkimštas visokiom pievom.XD]. daaaar...daug bendrauju, ta prasme, ne gyvai. beveik.
ir daugiausia visko aš atlieku naktį, nes būtent tada man užeina kūrybinis įkvėpimas.-.-

Dilginte**
2008-08-11, 17:01
Diskutavimui forumuose, draugams arba fotografijai ;]

dattebayo
2008-08-11, 18:13
Kaip nekeista, toks traumatoziodas kaip as visa vasara pradybsojo namie . nes vos tik prasidejus vasaros malonumams is to dziaugsmo sugebejau nutraukti kojos raiscius (WTF is dat?:cat11:). po menesio sveikimo, is to dziaugsmo puoliau ant skeitbordo, ir so long pasveike kojos raisciai. Nuostoliai: sugadinti greitosios vairuotojo nervai ir likusi vasaros dalis namie :cat9:. O siaip tai laisvalaikio (ne vasara) kaip nelabai ir turiu. Jei kiek ir randu tai kulniuoju i kina, hang out'inu, arba paprasciausiai klausau muzikos.

Buiwis
2008-08-11, 18:38
kj nežiuriu anime aš:
žiuriu filmus, galvoju k veikt, nervinu draugus, geriu alų, ieškau iš kur gaut pinigų alui :haha: (na dabar jau rečiau, mest reikia...) , žiūriu y niekur (čia kj labai nėr ką veikt), mokausi (čia jei beprotiškai fantastiškai nėra ką veikt ir stogas čiuožt pradeda), atidėlioju darbus rytojui (čia mėgiamiausias užsiemimas :cat7:) ,miegu ir... ee... dar kažką chimičinu :banana:

Apriliuke
2008-08-11, 18:53
Mm...... Na seip dabar dirbam , poilsiaujam.. ir ziurim ANIME!!!!!!!!!!!!!!1:cat18: (ir dar galvojam kad liko 3 savaites iki rugsejo 1 d )

psiox
2008-08-12, 12:45
Turbūt pianui. Knygoms, filmams. Maistui, miegui. Kartais darbui. Miškams, pievoms. Rugsėjį prie šio sąrašo prisidės mokslai.

ERO-T
2008-08-13, 12:58
Daugiausiai piesiu, sketchinu, Kompu tapau/paisau. Vakare laukan islendu sykiais

Shit Happens
2008-08-14, 10:19
As daziniausiai subegu su zmonemis papletkint, babaliavot.

sek0ne
2008-08-14, 16:41
geriu alu, tinginiauju ,paskuij vel geriu alu :cat2:

Lust
2008-08-14, 19:10
piesiu, groju, susibegu su draugais, vazinejuos dviraciu ar siaip drybsau prie tv xD

Remorseless
2008-08-14, 20:19
Ašen tai mėgstu pasiklausyt muzikos, be jos beveik neužmiegu, paskui sėdžiu visokiuose skype'uose, groju.... ir panašiai..

Yune*
2008-08-17, 22:08
laisvu laiku dažniausiai piešiu, žiūriu filmus, skaitau, miegu, bendrauju su draugais, siunčiuosi muziką... ;]

Jogarasu
2008-08-17, 22:27
tikrai idomu. ammm... matyt mano gyvenimas priklauso nuo dailes. kai kuprinej nera sasiuvinio su piestuku ieskau serveteles ir akiu piestuko. jei ir to nera -pradedu panikuot... manau daugelis mane supranta. domiuosi Tolkieno kuryba.

Cheshiro
2008-08-17, 22:36
Jus nepatiksit- darbui... jei turiu laisvo laiko dazniausiai ji skiriupadeti tevams darbe arba seip draugams, mokytojams ir pan.. nors to laiko dazniausiai nedaug tebuna^^ dr kartais piesiu ar rasau eilerascius.. bet del laiko stokos ypac paskutini darau labai retai...

Mangamanas
2008-08-26, 10:30
Dydziaja laisvalaikio dali praleidziu treniruociu metodu :) (KREPSINIO) o tik tada eina draugai :)

rycka
2008-08-26, 21:00
Nu laisvu laiku megstu pasikrapstyt prie technikos (masinu, motociklu), taip pat vazineju daznai su mocu, zaidziu su kompu, ziuriu filmus, kartais dirbu namie, klausau muzika... Tai tiek turbut :D

Rikka
2008-08-28, 21:21
Mhm... to laiko, kurio nesuryja anime, suryje mokykla, tusai, namu ruosa,megstu gimpu padirbet. Paskaitau knygas, parasau eilerasti... kazkaip nieko ipatingo neveikiu :neisitiki

SinEater
2008-09-05, 18:40
anime man laiko neryja atvirkščiai animei laiko nelieka:cat21: mokykla , knygos , draugai , kompiuteriniai žaidimai, ir .t.t ir kur rasti vietos anime? :cat24: tiesiog rutina. Tuoi depresija įsivarysiu :cat1: nėra laiko net pailsėti nuo visko.

Nox Dea
2008-09-05, 19:16
pasivaikščiojimams, rašymui. Ir šiaip kas šauna į galvą tą veikiu, tikiuosi, kad nuo kito mėnesio didžiąją laiko dalį užims darbas

Aivaras
2008-09-14, 11:53
Mokykloj iki 2h~ prasedziu ;D Gryztu prie PC biski, i trefke ten bunu 1:30~h gryztu ir tada ten nd, o daugiausiai Pc, penktadienis-sestadienis geriam jei yra kokia proga, ir seip, megstu eit kurnors pavalgyt :D Geriausiai kebabai :D

playgirl
2008-09-14, 12:43
Na mano gyvenimas susideda ir studiju,darbo, SA, draugu, klubu, seimos. Amine laikas savaitgalias arba vakarais:fifi:

InuyashaGirl
2008-09-14, 14:09
Un . .. Mokykla. . .Tada dwi walandos mieste . .. po to japonu pamoka .. . griztu namo apie 19 pc. . .anime. . pamokos. . .pc. . ir mieg0!:dizzy: Sawaitgaliais su draugais . .. rasau, skaitau . .. nu ir nuobodus man sie metai :cat9:

BlooDy
2008-09-17, 16:40
:Dmmmm let see...nu daugiau nei puse dienos praleidziu college prie pc nes mokinuosi IT jau netgi 2-us metus , to tenka pertrauku metu jai nesitingi ir pazieti animo serija jai tingisi tj tenka traukti laukan ir uzduminti kad pratemti maza laiko tarpa .. gryzus is koledzo wel tenka siesti prie pc nes pakankamai daug uzdawe namu darbu >.> ( damn i spend way to much time by pc) nu bet kj atsiranda laiswesne diena tj susisiekiama su draugais ir traukiama i kases aikste twarkyti juodas***** :) aj ir asq wisa skiriu kelias minutes pasiskaityti FF postus ir pasijuokti is jos idiotizmo :blob: in other word her posts always makes my day

nARKOMANe
2008-09-18, 15:54
laisvailaikiu leidzhiuosi "prievartaujama" draugu~ :DDD dar galiu pasigirt kad lankau dailes shule~ dar ir paprasta shule :DDD shiaip vaikshtau ir gasdinu zhmones~daug pieshiu~ sedzhiu prie pc~~~tinginiauju~~~~~~~~~~~XD dzhiaugiuosi paauglyste,nuotaiku kaita,gedos jausmo praradimu,svajonem apie ateity ir nemalonia tiesa apie dabarti,gyvenu.KLAUSAU CHRISTIAN ROCKO!!!!!ir dainuoju arba giedu arba*wtfkkiekdaugparashiau!!* tai ka daro visi paaugliai.XD

FantasyBeast
2008-09-18, 17:01
em.....hmn..mano rutina labai itempta ..Grysk is mokyklos ,nubek i stotele,nuvaziok puse miesto su autobusu , islipk stoteleje ( svarbiausia nepamirsti padaryti to :cat13: ) nueik iki japonu kalbos paskaitu ..pasimokyk (nu kartais tenka "miegot" :cat12: nes nobodu kai nieko nesupranti) ,hmnn kas liko?..aij jo grysti namo ,padaryt namu darbus ,parasyt i anime zone ka nors (jei laiko yra ) ,pazaist arba anime paziuret ,miegot :cat19: ..manau viskas .stai tokia uzburta mano rutina :cat23: :cat9: :cat23:

noone.ninja
2008-09-18, 17:29
na mano laisvalaikio uzsiemimai be anime gana aktyvus...
vasara-ishkilos,vakareliai ir kitokios pramogos gamtoje (nes gyvenu vienkiemi,ne mieste,o gtaila):cat1:
rudieni-darbas lapus sugrėbti,gitaros pamokos,pieshimas ir bandimas ishtrukti is namu pas draugus:p:cat1:
ziema-snieglenė!!!(tik kj yra sniego,nors austrijoj geriausias sniegas)...:cat1:
pavasaris-beveik visos tos pachios pramogos kjp visada.gitara,draugai ir pan...:kodama:

Alexiel
2008-09-18, 18:02
Na, as daug skaitau. Kadangi man siais metais egzaminai tai daug mokinuosi, tad nori nenori arba knygos arba kompiuteris ieskant informacijos. Siaip bunu su draugais, vaikstau gamtoj, klausausi muzikos, piesiu, kuriu knygas, eiles, dainu zodzius, soku, vaidinu, bet aisku kad niekam to nerodau :D tai ti pasimaivymai pries veidrodi :)

Alexiel
2008-09-18, 18:05
:Dmmmm let see...nu daugiau nei puse dienos praleidziu college prie pc nes mokinuosi IT jau netgi 2-us metus , to tenka pertrauku metu jai nesitingi ir pazieti animo serija jai tingisi tj tenka traukti laukan ir uzduminti kad pratemti maza laiko tarpa .. gryzus is koledzo wel tenka siesti prie pc nes pakankamai daug uzdawe namu darbu >.> ( damn i spend way to much time by pc) nu bet kj atsiranda laiswesne diena tj susisiekiama su draugais ir traukiama i kases aikste twarkyti juodas***** :) aj ir asq wisa skiriu kelias minutes pasiskaityti FF postus ir pasijuokti is jos idiotizmo :blob: in other word her posts always makes my day

Sutinku del padumijimo. nors sako kad melas jog nervus nuima bet kaip tiki taip ir yra.o kai nera ka veikti, gerai taip prastumt nors pora min:cat1:

Invisible
2008-09-18, 19:33
Hmm dirbu, po to dar karts nuo karto univere apsireiškiu. Be to karts nuo karto paprogramuoju, knygas skaitau (teisingiau ryju jei jau susirandu knygą), su psp pažaidžiu bet čia dažniausia būna prieš miegą. Dar visokius administravimo darbus su pc apsiimu padaryti arba prisiverčiu pagaliau. Taip dienos ir eina.

Mao
2008-09-19, 19:43
kadangi esu no-liferis, tai ir užsiėmimai tokie. Movie-buff būdavau, dabar jau rečiau, bet vistiek pastoviai žiūrau, old-school žaidimus žaidžiu, po youtube videos klaidžioju and so on and so forth.

Alexiel
2008-09-19, 23:36
kaip suprast no-lifer?

Mao
2008-09-20, 00:40
kaip suprast no-lifer?

the definition of this term matyt yra tai, kad aš 'neturiu gyvenimo'. Sėdžiu prie PC ar TV vos ne kiaurą parą, neidamas laukan ar dar kur nors, 'pagyvent'.

nu einu, bet tik... kartais. ^^

Alexiel
2008-09-21, 13:00
Nu tada as taip pat :D bet siuo metu daug prie pc sedziu arba anime ziurejimui nes daug nemacius ir noriu pamatyti, arba ruosiuos egzaminams.tai siaip ar taip prie pc vos ne kiaura para beveik be miego.bet nieko :)

Nutis
2008-10-11, 20:02
As prie pc pastaruoju metu ilgai nesedziu. Isigyjau laptopa, tai pries miega keleta val panaudoju ir liulio. Siaip sportuoju arba su draugais bunu.

Aivaras
2008-10-12, 10:24
Heh db pradesiu rimtai sportuot, tai isvsi kompui laiko neliks, sake maziausiai 8 valandas reiks miegot...ir 7 kart i diena valgyt :DDDDD + sule ir poto treniruote, nezinia kaip cia bus :DD

Lucion666
2008-10-26, 18:08
Dirbu, studijuoju(bent bandau ^^ ), kartais anime nebeziuriu - neber laiko, arba tiesiog ieskau amv geru, bandau video edit soft'a ivairu - mokaus ^^

Uniccorn
2008-10-27, 01:58
Kiekviena diena mokykla, poto muzika, dainavimas arba atletika, taciau visada lieka atliekama valanda DBSK naujienu apzvalgai ^^ (paveiksliukai, klipai, seip droolinimas).
Be DBSK dar ir su bosu pagroju ar japonu ir korejieciu kalbu mokinuos.
Dabar kaip tik nauju zaidimu isleis,tai eisiu lost ^^
O seip daugiau nieko XD

zeo
2008-11-12, 00:33
pagrinde dar mokinuos, laisvau laiku be anime skaitau, papaisau, einu i spektaklius, domiuos menu, mokinuos japonu kalbos, pagroju pianu ir aisku klausaus muzikos :)