PDA

Žiūrėti pilną versiją : "Naruto" manga LIETUVISKAI

Puslapiai : [1] 2

SaimonasSako
2008-05-22, 22:52
alma littera planuoja leisti "Naruto" :banana: stai koky gavau laiska:)

Sveiki,

Ačiū Jums už laišką. Malonu, kad domitės mūsų leidiniais.

Planuojame dar išleisti komiksu „Naruto“.

Linkėjimai,

Rasa Petruškevičiūtė
Atstovė ryšiams su visuomene

FreaK`aZ
2008-05-22, 23:13
nu tai ka, skelbiam visuotinį gedulą, ir slepiamės nuo neišvengiamo narutardų antplūdžio.

Izzo
2008-05-22, 23:15
nėra jau taip blogai, buvo ir gerų momentų ten :) pvz kai Zabuza tam lopui galvą nukirto :)

bet su narutardija tai čia blogai bus -_-

o aš vat tokį laišką gavau:

Ačiū už laišką.

Rudenį planuojame pradėti leisti NARUTO.

Vyresniesiems artimiausiu metu nieko neplanuojam, ateity - galbūt.

Šiuo metu galime pasiūlyti išleistą komiksą – stilius ne manga- SIN CITY.

Pagarbiai

Danguolė Viliūnienė
Vyr. redaktorė

SaimonasSako
2008-05-22, 23:31
O ko jum tas narutas nepatinka? Nu suprantu kad anime tai s@%&# paskutinis, bt manga tai ydomi...

Foxsym
2008-05-23, 00:42
heh galetu ka nors rimtesnio isleisti, anyway dziugu kad isvis kazka leidzia.http://www.l2-paradise.com/forums/images/smilies/anime/golddigging.gif

tamsa
2008-05-23, 06:53
idomu idomu. Reiks turbut paimt kada isleis. Kazkaip nors ir neziuriu bet vis dar esu naruto gerbejas...

Bardakas
2008-05-23, 10:50
Jie visai kvaili... leisti ongoing manga ir dar kokios apimties (ir dar kokia tūpą)...
Aš nesuprantu, pilna dabar tų vaikiškų manga privertė, o tai vyresniems nieko. Kažkaip visiškai neatsižvelgta į visas amžiaus grupes. Nepatinka man tokia tų leidyklų politika.

tomaz222
2008-05-23, 11:02
O ko jum tas narutas nepatinka? Nu suprantu kad anime tai s@%&# paskutinis, bt manga tai ydomi...

Galvok ka sneki matai tau gal shudas naruto bet jis turi labai daug gerbeju as vienas is ju man anime labai patiko o kad manga leis tj as galvociau nera blogai vis ne koki dbz lentynose ...

Audria
2008-05-23, 11:20
Na, bent jau mazaja karta supazindins su manga ir anime, ir jie nebegalvos kad taip paprasti "muuultykai", o veliau susidomes ir rimtesniais kuriniais, ir platins anime zinias lietuvoj.
Visur yra naudos.
Ir man pofik kokias mangas leidzia, vis tiek ju neperku, vietoj ju geriau kokia gera knyga nusiperku :neisitiki

FreaK`aZ
2008-05-23, 11:52
Galvok ka sneki matai tau gal shudas naruto bet jis turi labai daug gerbeju as vienas is ju man anime labai patiko o kad manga leis tj as galvociau nera blogai vis ne koki dbz lentynose ...

tj ka narutas tas pats kas DBZ, tik va skirtumas tame ka DBZ yra klasika ir turi jau kažkokios vertės, priešingai nei pirmasis.

Miglaja
2008-05-23, 14:32
Idomu.....idomu....pasirinko leidykla gera varianta nes zino kad sis anime populiarus:cat10: Nu bet jei isleis tai as pirksiu:love: Kuo daugiau mangu Lietuvoj-tuo geriau:haha:

tomaz222
2008-05-23, 15:32
tj ka narutas tas pats kas DBZ, tik va skirtumas tame ka DBZ yra klasika ir turi jau kažkokios vertės, priešingai nei pirmasis.

gerai tu turi savo nuomone o as savo naruto shedevras ir daugkas ta patvirtina o dbz ... jis skirtas vaikams

Evil_of_Darknesz
2008-05-23, 15:44
:mad: Narutis turi gerbeju, o dbz ne? Siaip galetu, ka rimtesnio isversti, kad ir Blame, ar FMA :D :mad:

Izzo
2008-05-23, 16:29
Berserk :)

Akira
2008-05-23, 16:36
Kažkaip visiškai neatsižvelgta į visas amžiaus grupes. Nepatinka man tokia tų leidyklų politika.

Kiek tokiu suaugusiu kaip tamsta pirktu komiksus (mangas)?
Nedaug. Kad atsipirktu kokie nors VAGABOND, AKIRA ar panasus aukstos prabos komiksai (mangos) reikalingas nemenkas tirazas, kuris LT leisti paprasciausiai yra nerealu ir neapsimoka. Leidykla yra verslas. Bet kuris verslas, ne labdaros organizacija. Niekas nesisakos ant kazkokiu produktu, kuriu paklausa LT minimali. Per maza salis. Tad neverk, as jau seniai neverkiu. Kas domina (o domina tai ko LT niekada neisleis), kaip suauges zmogus, perku is uzsienio per ebejus, amazonus ir .t.t. Mano vienkartines nosinaites yra saugios. :w00t:

SeiSoraYu
2008-05-23, 17:55
Na man Naruto nepatinka, bet tegu tik leidžia jie tas mangas..nors ir neperku..užtat kiti perka...:cat7: O dėl tų amžiaus grupių, tai sakyčiau jie leidžia tai, kas, jų manymu, labiau perkama..Bet visgi galėtų leisti daugiau mangų suaugusiems( nors, kaip ir minėjo Akira, neapsimoka investuoti į tokius dalykus, kurių paklausa Lietuvoj maža) :cat1: , nes gal žmonės imtų suprast, kad manga netik vaikams.Tie, kas nesidomi nei manga, nai pačia Japonija, nežino, kad ten ir vaikai, ir suaugusieji pasinešę ant anime bei manga.

Izzo
2008-05-23, 18:04
nesutinku, kiek mačiau ir bendravau tai daugiausia Lietuvoj anime žiūri 16+ metų auditorija. 14- jau ne anime o tiesiog multikai, jie ir Berserką su kempiniuku palygintų. Tad tikrai nėra taip, kad daugiausia anime žiūri mažiai. Ir tarp kitko, koks skirtumas ar tai Naruto ar Gantz, mažiai visivien pirks, nes tai bus piešta, ir bus daug kautynių.

Akira
2008-05-23, 18:56
nesutinku, kiek mačiau ir bendravau tai daugiausia Lietuvoj anime žiūri 16+ metų auditorija. 14-

As nekalbu, kiek LT yra megstanciu manga ar anime ir kokio amziaus, o apie tai kiek is ju pirktu tas mangas, kad apsimoketu leisti? Nes tai yra ne tas pats, fanu kiekis ir pirkeju kiekis. Tik cia kalbate oi kaip butu gerai, oi kaip pirkciau. Jeigu vienas volumas kainuotu, mano paskaiciavimais, apie 40 (o tiek ir kainuotu 1000 egz. pagal esama audotorijos kieki) Lt, nieko jus nepirktumete. Todel leidyklos, Obuolys, Alma littera ir leidzia tai kas butu masiskiau. Nors labai abejoju ar jos nepatiria nuostoliu, pvz. DB 7000 tirazas Lietuvai yra grandiozinis.

Ir dar vienas dalykas , kuris jau cia ne vieno poste kartojas, "oi kokie kvailiai isverstu ta ir ana". Isversti jie gali bet ka, tik supraskite, ne viskas yra leidziama nusipirkti is tu knygu (mangu) autoriniu teisiu turetoju. Nemanykite, kad leidyklose dirba kvailiai ir jie puikiai zino ko jus noretumete, pagaliau jeigu nezino pasiskaito si foruma :D:D:D Mangu reikalas yra ypatingai delikatus. Bet pakaks man ausinti burna. Ateis laikas, bus ir vaikas: berserkai, bleachai, akiros ir kt. manga perlai. Kantrybes.

amidau
2008-05-23, 19:03
Atvirai pasakius man vienodai rodo ar leis tą Naruto mangą ar ne, nors turiu pripažinti jog geriau Naruto nei dabar lietuviškai išleistos mangos išskyrus VHD tačiau jei būtu tų mangų didelis pasirinkimas tai kažin ar aš ir tą VHD imčiau.
Išleistu jie geriau jau minėtus Berserk, GantZ ar pan. mangas, bet ne dėl to suknisto lietuvių požiūrio "manga=komiksai=vaikams":rant::rant:
Dėl tokio požiūrio aš niekada taip ir nepaskaitysiu suaugusiems skirtos mangos gimtąja kalba:cry: o taip norėčiau Paskaityt ką nors rimto pavyzdžiui kad ir Tokyo Akazukin (http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/manga.php?id=6444).
Na o grįžtant prie Naruto mangos tikrai nežadu skaityt, tačiau kai per tv rodys tai būtinai reikės žiūrėt nes simsonai jau seniai atsibodo (taip, taip aš vis dar tikiu lnk)

Izzo
2008-05-23, 19:06
As nekalbu, kiek LT yra megstanciu manga ar anime ir kokio amziaus, o apie tai kiek is ju pirktu tas mangas, kad apsimoketu leisti?

manai, kad nepirks? kiek dabar iš jų pirko persikes? 13/100? o mažiams spalvinimo knygutės pigiau kainuoja, kodėl tad pirkt manga, kuri kainuoja 10-15LT kai spalvinimo knygelių kainos max. siekia iki 5LT (bent tiek pamenu kainuodavo pries 10metų :haha: )

kitas dalykas, kad jei patirtų nuostolį DragonBall kaina jau seniai būtų pakilusi.

tamsa
2008-05-23, 19:46
Dabar kilo klausimas kaip jie zada visas technikas isversti? Turbut skambes juokingai :D

Izzo
2008-05-23, 20:12
nevers manau, kaip 3-iam DB volume Fufu ken nebevertė :)

Akira
2008-05-23, 20:38
kitas dalykas, kad jei patirtų nuostolį DragonBall kaina jau seniai būtų pakilusi.

wrong thinging :rolleyes: jeigu preke nera perkama- ji atpiginama ;)

Izzo
2008-05-23, 20:41
bet jo kaina nebuvo didesnė, nuo pat pradžių buvo tokia.

Akira
2008-05-23, 20:45
bet jo kaina nebuvo didesnė, nuo pat pradžių buvo tokia.

na tai taip, ar as kazko neisikertu i tavo mintis? sorry jeigu ka :) knygos ne bandeles- jos pinga po dvieju metu mazdaug :) tad nauji volumai tikrai eis tokia pacia kaina, nebent LT koks nors ekonominis kataklizmas atsitiks. :)

FreaK`aZ
2008-05-23, 21:44
gerai tu turi savo nuomone o as savo naruto shedevras ir daugkas ta patvirtina o dbz ... jis skirtas vaikams

muah, ne nu čiuvas, pakėlei nuotaika, neraliai, vakarą praskaidrinai. šedevras...ir išsireikšk tu man taip...parodyk man nors vieną vertą dėmesio personą kuri patvirtino kad naruto yra šedevras.

SaimonasSako
2008-05-24, 17:47
Naruto manga tikrai shedevras, na bent man:) As nesuprantu ko cia visi taip varo ant to vargso naruto...

Intrigante
2008-05-25, 19:01
Che, man tai juokingiausia pagalvojus kaip jie vardus vers... Kakašis, Sasukė ( o gal transformuos į kokį nors 'Sasukas'), Gėjus Sensėjus, Rokas Ly bus..įdomu Naruto vardą paliks ar irgi bus koks Narutas :DDD

Miglaja
2008-05-26, 18:00
Che, man tai juokingiausia pagalvojus kaip jie vardus vers... Kakašis, Sasukė ( o gal transformuos į kokį nors 'Sasukas'), Gėjus Sensėjus, Rokas Ly bus..įdomu Naruto vardą paliks ar irgi bus koks Narutas :DDD

Tikrai taip gali nutikti:hmm:...Nes Drakonu kovoj irgi vardai buvo pertransformuoti:rant:: Sangokas, Jamca ir dar Dzina vezli kazkaip kitaip paminejo....:fifi:

SataNa
2008-05-26, 18:10
tai kad vien tik Dragon Ball pavadinimo vertimas lietuvishkai turetu jau viska paaishkinti :D O kaip tik naruto manga specialiai ir prades kuo greichiau leisti knyginuose, kad jiems butu "navaras". Lietuviai vis dar gudrus ir zhino, kad butent Naruto visi vaikai ir ishpirks daugiausiai :D

O gyliai pamaschius ir pagalvojus apie kokia Berserk ar dar kokia manga lietuvishkai, tai matau myliu mylias iki jos.

Džiro sesė
2008-05-26, 18:12
O kaip su Gaara tadu?
Bus Garis ar Garas?
Beje tikiuosi vers vardus ne pagal Jetix variantą,
nes jei taip bus, tai turėsime Katašį ir Uči klaną~

Cherry
2008-05-26, 18:45
Žiauru bus su tais vertimais :cat3: Pagalvojus, kaip juos išvers tj :cat8:
Žiūrėjau ir taip Naruto, ir nete skaičiau mangą :cat10: tačiau visvien ruošiuos ją pirkt :blob: patinka man tas Naruto, nors ir ištampytas iš visų galų :cat23: Bet pofig, man jis vistiek kažkodėl praeina ;}}

Envy
2008-05-27, 12:50
Nu jo. Kiek reikejo laukti kol isleido "Princese Ai". Tik 3 mangos. O Naruto kiek? Jei neklyst 401. Tai kiek reikes laukti, 3-5 metus, kol visus isleis.

Kenshin_Rurouni
2008-05-27, 14:53
man atrodo kad naruto 42 mangos tik chapteriai 401 .... if I am wrong punish me :D

Nezumi
2008-05-27, 15:16
IMO kuo daugiau mangos, tuo geriau... Vis daugiau žmonių ją mato, gal ir naujų skaitytojų atsiras. O ir šeip Naruto, kaip manga, nėra prasčiausias pasirinkimas (nesakau, kad tai mano mėgstamiausia manga, nors ir seku kas joje vyksta). O dėl apimties- na, DB eina kas mėnesį ar kas tris savaites ir nieko... Nemirštu. :)

radament666
2008-05-28, 18:16
:D Dar sendien ilekiau i knygyna uzmest aki i naujas knygas ir siaip kas naujo is mangos, ziuriu SpeedRacer (f**k is what I thought) galvoju galetu koki naruto arba bleach ar aplamai is naujesniu leisti. :) vot ir atsirado

tamsa
2008-05-28, 20:36
juokinga bus manga bet vis tiek teks paimt pora volume kur idomesnes kovos nors nebesu fanas. Bei ka zinom gal dar iki rudens ka nors obuolys nusipirks ir isvers.

sakura445
2008-05-29, 19:56
Kažkaip nesitiki....turi būti,bet man nesitiki :haha::blob:Nes aš svajojau apie šią mangą:)...tai lyg svajonės išsipildymas:cat1:

Lov'Za
2008-06-11, 16:33
kokie nors vaikai manys jog tai piesimo knygele :D

Futari
2008-06-11, 17:17
OBUOLYS tai jau seniai ismires, kazkokias atgyvenas paleido, o dabar jau tyla tyliausia, vargu ar begalima is ju dar ko tiketis. :hmm:

Miglaja
2008-06-11, 19:46
OBUOLYS tai jau seniai ismires, kazkokias atgyvenas paleido, o dabar jau tyla tyliausia, vargu ar begalima is ju dar ko tiketis. :hmm:

Manau, kad galima tiketis naujienu tik idomu kiek laiko reiks laukt... Ir tegul Naruto manga leidzia greiciau:mad:

Akira
2008-06-15, 21:52
Manau, kad galima tiketis naujienu tik idomu kiek laiko reiks laukt... Ir tegul Naruto manga leidzia greiciau:mad:

Ne Obuolys leis, tad nespirgek.

axborn
2008-06-15, 22:02
kokie nors vaikai manys jog tai piesimo knygele :D
Tai kaikuriuose knygynuose manga ir dedama prie spalvinimo knygeliu. Ypac gerai atrodo VHD, jau 13 puslapi moteris visu groziu stovi :cat7:
O siaip Naruto mangos nesu skaites, tik Naruto (up-to-date), bet jei isleis pirksiu paskaitinet ir tikiuosi bus idomesne nei anime :cat1: Gal nebus istorija pries miega

Intrigante
2008-06-16, 16:19
nju jeigu per Naruto anime neužmiegi,tai ir per mangą neturėtum :D nes ten viskas beveik tas pats

araminas
2008-06-16, 21:18
Na kad narutardija prasides tai tikrai. Nes kaikurie zmones neimangos nei anime neziuri nes ji nera jiems suprantama kalba. Pavyzdziui mano keli draugai nesidomi anime tik del mano paminetos priezasties.

axborn
2008-06-16, 21:30
As kaip tik ir naudoju Naruto anime, kai nesimiega - iskart smingu :D bet baiges serijos, nezinau ka daryt...

hadesgirl
2008-07-06, 21:56
Nu jo išleis manga lietuviškai ir turėsim šikamarą ir mokytiją gėjų jo bus bele... nežadu pirkti nes leis senus chapterius kuriuos jau skaičiau intike angliškai...ai bet koks skirtumas LNK puslapį skaičiau jog žada Naruto pradėt rodyti tai prasidės visuotinis vaikų dubasinimasis išeisi į kiemą o ten lakstys ir rėks Sharingan arba rasengan ...

Uniccorn
2008-07-07, 12:27
Nu jo išleis manga lietuviškai ir turėsim šikamarą ir mokytiją gėjų jo bus bele... nežadu pirkti nes leis senus chapterius kuriuos jau skaičiau intike angliškai...ai bet koks skirtumas LNK puslapį skaičiau jog žada Naruto pradėt rodyti tai prasidės visuotinis vaikų dubasinimasis išeisi į kiemą o ten lakstys ir rėks Sharingan arba rasengan ...

Labai gerai. Maziau vaiku prie pc sedes, grynu oru pakvepuos, o gal labiau anime dometis prades.

Narya
2009-02-07, 14:36
IMO visai neblogai jog naruto manga leis. juk nuo kazko pradet reikia, o kai isivaziuos tai gal ir kitu prades leist..
tada koki viena kita kur kazkas idomesnio vyksta nusipirksiu, bet visu pirkt nesiruosiu :rolleyes:

rosario2vampire
2009-02-09, 16:28
nu nezinau i ka verstu naruto varda BET zinau kad naruto japoniskai reiskia zuvies pyraga :cat16: beje tegul isvis nevercia tu techniku ir vardu

sakura445
2009-02-12, 21:13
Turiu aš šią mangą(šiendien knygų mugei nusipirkau).:blob:
Aišku vardai yra kaip ir iš anime "Narutas":(

Semashke
2009-02-12, 21:21
Jo as ir!!! tik 10 lt xDDDDDD labiau apsimoka nei kokiam spaudos kioske=] LEKIT Narutieciai i knygu muge litexpo rumuose!

Melancholy~
2009-02-12, 21:29
Ech,nepatinka man tas Naruto..Jau per gerklia lenda,visur tik ir girdziu, Naruto,Naruto, jau atsibodo

SaimonasSako
2009-02-12, 22:02
Nu pagaliau isleido:) o rudeny zadejo... Bet geriau veliau negu niekada. O buvo kokia nors reklama naruto mangos per tv pavyzdziui ar siaip kurnors? (as lb ilgai civilizacijos nemates) kadangi naruto lb populiarus, jo pagalba daugiau zmoniu suzinos kas ta manga :) tikekimes...

sakura445
2009-02-13, 14:12
Vakar nusipirkau knygų mugėje:blob:
Na vardai,kaip ir per anime "Narutas" :(

Sakura-neechan
2009-02-13, 15:47
Omg :w00t: cia butu nerealu jei isleistu Naruto manges :)

Spirit of Nightmare
2009-02-13, 15:51
Omg :w00t: cia butu nerealu jei isleistu Naruto manges :)

Postu aukščiau gali pamatyti, kad jas jau išleido. :hmm:

Anyway turiu pirmą knygą, taip pat nusipirkau mugėje. Su vardais tai dar normaliai (išskyrus Sakūra), bet nepatiko, kad Sexy Jutsu pavirto į "Gražuolės nindzės taktiką".:hmm:

Miglaja
2009-02-13, 17:14
Postu aukščiau gali pamatyti, kad jas jau išleido. :hmm:

Anyway turiu pirmą knygą, taip pat nusipirkau mugėje. Su vardais tai dar normaliai (išskyrus Sakūra), bet nepatiko, kad Sexy Jutsu pavirto į "Gražuolės nindzės taktiką".:hmm:
O kokia leidykla isleido Naruto manga ? Ieskojau internete, bet nemaciau niekur...

SaimonasSako
2009-02-13, 17:31
Alma littera, viskas parasyta pirmam puslapy;)

sek0ne
2009-02-13, 18:35
pastebejau viena dalyka :D visos obuolio mangos perpirktos is TOKYOPOP . tai kokio velnio jie taip ilgai vercia knygas? nes tokyopop leidzia jau verstas i anglu kalba :( loozeriai

Kiek tokiu suaugusiu kaip tamsta pirktu komiksus (mangas)?
Nedaug. Kad atsipirktu kokie nors VAGABOND, AKIRA

:D as nusipirkau visas nemergaitishkas mangas :) visus DB ir jis visai smagus, nors as ir esu matyt DBZ antifanas lietuvoj Nr.1

vagabond neatsipirktu, nes reikia buti japonofilu, kad ji skaitytum + jis dar nesibaige + per daug volumu
akira - gi tik 5 knygos tera, kodel gi ne, bet niekas nepasrduoda licenzijos matyt

vo siulo Alma LIttera 'Sin City" , bet jei nesugalvoja ,kad reiktu ne tik tas 2 knygas isleisti, o visas (6-8 te ju , nepamenu)

Integra
2009-02-13, 19:01
Neseniai mačiau parduotuvėse ta naruto pavarčiau,paskaičiau ,bet didelio įspudžio nepaliko.

sek0ne
2009-02-13, 19:34
Neseniai mačiau parduotuvėse ta naruto pavarčiau,paskaičiau ,bet didelio įspudžio nepaliko.
tai kad jos dar neisleido

dreamygirl
2009-02-13, 19:59

pas mane kieme jau rudeni atsikeles galejai girdeti rasengan ar chidori saukimo garsais, o dar linksmiau klausyti kaip mazyliai pasakoja apie veikejus :cat2: :cat3: :cat1: budavo linksmi rytai :cat2::cat3::cat1:

Spirit of Nightmare
2009-02-13, 20:40
tai kad jos dar neisleido

Isleido.

Vakar Knygų mugėje pradėjo pardavinėti, turiu pirmą dalį.

Žinau, kad kartojuosi, bet argi sunku paskaityti keliais post'ais atgal? ;)

biganimefan
2009-02-13, 20:40
perskaičiau pirmą lietuvišką naruto mangos tomą, na, nieko ypatingo, tik juokiausi iš vertimo "Sakūra" ir "Joninas"
visa kita lyg ir neblogai atrodo.

ugnieska
2009-02-13, 22:59
na as ir perskaiciau..........
puse manga'os isbraukiau del durno wertimo:cat19::cat24::cat21:
bet antros dalies wistiek laukiu :D:cat18:

sek0ne
2009-02-14, 08:58
Isleido.

Vakar Knygų mugėje pradėjo pardavinėti, turiu pirmą dalį.

Žinau, kad kartojuosi, bet argi sunku paskaityti keliais post'ais atgal? ;)
tai chia nesiskaito. nes nei knygu klube, nei parduotuvese dar nera (mano zmona dirba Alma litteroj)

Egura
2009-02-14, 18:15
tai chia nesiskaito. nes nei knygu klube, nei parduotuvese dar nera (mano zmona dirba Alma litteroj)

Parduotuvėse paprastose gal ir nėra :D ... bet knygynuose - taip. Na galbūt kol kas tik "Pegaso ", pati CUP'o Pegase pirkau savaitės pradžioje... taip kad...

vrblitz
2009-02-14, 18:46
tas pats ir su dragonball, pirma isleidzia knygynuose, tik veliau iregistruoja knygu klube

sek0ne
2009-02-14, 19:19
pasirodo yra. reiks paziuret prie progos. ar kitoj pusej nerasho kiek bus volumu?

Spirit of Nightmare
2009-02-14, 19:42
pasirodo yra. reiks paziuret prie progos. ar kitoj pusej nerasho kiek bus volumu?

NE - nerašo. :)

Auste
2009-02-14, 20:47
nusipirkau knygu mugej. nors man nepatika naruto anime, kazkaip pavarcius manga susidomejau. jau perskaiciau ir patiko. laukiu kitos dalies xDD

random
2009-02-14, 21:25
"Pegase" šiandien pavarčiau, susiradau legendinę vietą su bučiniu, padėjau atgal į lentyną ir išėjau su šypsena veide :>
Smagu, kad leidžia, bet nepirksiu :>

Akira
2009-02-15, 09:44
akira - gi tik 5 knygos tera, kodel gi ne, bet niekas nepasrduoda licenzijos matyt

vo siulo Alma LIttera 'Sin City" , bet jei nesugalvoja ,kad reiktu ne tik tas 2 knygas isleisti, o visas (6-8 te ju , nepamenu)

Akira tikrai ne tik penkios knygos.
Del Sin City, nekilo tau mintis, kad daugiau knygu neleidzia, nes paprasciausiai mazas pirkimas dvieju siu knygeliu?

sek0ne
2009-02-15, 10:34
nu gerai 6 knygos (suklydau truputi), o neprirko nes per anksti isleido. reikejo jas leisti tada kai jau visokiu shudmangiu (princesiu oi ir pan) isleido :D

Ryoko
2009-02-15, 16:45
Trankau dabar galva i stala. Ir negali patiket

sek0ne
2009-02-15, 18:31
45 Volumes Ongoing
zluges reikalas, musu tempais (1knyga i memesi), tai jau uztruktu ~4 metus kol isleis
neprotingai AlmaLittera pasirinko.
gerai kad nesiime viso DB daryti o tik 12knygu is 42

vrblitz
2009-02-15, 20:06
45 Volumes Ongoing
zluges reikalas, musu tempais (1knyga i memesi), tai jau uztruktu ~4 metus kol isleis
neprotingai AlmaLittera pasirinko.
gerai kad nesiime viso DB daryti o tik 12knygu is 42

for your information, DB nestoja leist

sek0ne
2009-02-16, 11:24
hm .o pries metus rashe ,kad leis tik 12 daliu

vrblitz
2009-02-16, 11:51
metai gan ilgas laiko tarpas, viskas keicias :kodama:

IbuDreamer
2009-02-16, 17:31
As nezinau..kazkaip neprisiwerciu pirkti i lietuviu kalba verstas mangas, ne tik del to,kad jos: is japonu>i anglu>po to i lietuviu, bet kad wiska persiskaitau internete...zinoma norisi paremti kaip gerbejai,bet, mano nuomone, jei pirkt ta ka esi skaites tai tik orginalo kalba. :cat19:

Spirit of Nightmare
2009-02-16, 19:57
As nezinau..kazkaip neprisiwerciu pirkti i lietuviu kalba verstas mangas, ne tik del to,kad jos: is japonu>i anglu>po to i lietuviu, bet kad wiska persiskaitau internete...zinoma norisi paremti kaip gerbejai,bet, mano nuomone, jei pirkt ta ka esi skaites tai tik orginalo kalba. :cat19:

Visų pirma - "Obuolys" verčia mangas tiesiai iš japonų kalbos. Todėl ir rašo 100% autentiška manga. Visų antra - kažkaip netikiu, kad mangas tu skaitai originalo kalba. :neisitiki

IbuDreamer
2009-02-16, 20:21
Visų pirma - "Obuolys" verčia mangas tiesiai iš japonų kalbos. Todėl ir rašo 100% autentiška manga. Visų antra - kažkaip netikiu, kad mangas tu skaitai originalo kalba. :neisitiki

Na nezinau turiu keleta "Obuolys" mangu ir ten akivaizdiziai rasoma: Ish anglu kalbos verte - Jurgita Jerinate...na ash parduotuveje, deja, nepaziurejau "Naruto" ish kokios kalbos verte, bet ishkart susidariau tokia nuomone..na jei klistu, atsiprashau...ir hehe, ne, orginalo kalba skaityt nemokeciau, bet kaip sakiau "jei pirkt ta ka esi skaites tai tik orginalo kalba" sakiau ta ka esi skaites, kad tiesiog paremti mylimus autorius,ir kaip gerbejui mylimiausia kurini tureti orginalo kalba.

Akira
2009-02-18, 23:20
nu gerai 6 knygos (suklydau truputi), o neprirko nes per anksti isleido. reikejo jas leisti tada kai jau visokiu shudmangiu (princesiu oi ir pan) isleido :D

negi manai, kad AL su Obuoliu koordinuoja savo leidybinius planus?
:hmm:

vrblitz
2009-02-19, 08:01

naruto irgi yra shudmange, kaip ir bleach ir one piece

Bagy
2009-02-19, 11:54
tai kokios manga pagal tave nera nera sudmanges ar jos visos tokios?
Dziaukites kad jas is vis leidzia lietuviskai. O Naruto Jo jis verstas is anglu. Nemanau kad kas nors sau apsisunkintu darba ir verstu ir originalios kkalbos. Nors ir kontekstas truputi kinta.

SaimonasSako
2009-02-19, 17:03

zasis esi jei manai kad one piece yra sudmange, ar nors skaitej kad sakai? bleach galbut ir sudmange, bet kazkodel daug kas ja skaito. Pagrysk savo komentara. Man lb ydomu, is visu tu zmoniu kurie cia taip inirtingai smerkia naruto, ar bent yra manga perskaite, ar tik siaip apimti bandos jausmo... (Tas pats kas sakyt jog visas popsas sudas, kai tik lietuvisko ar rusisko meslo prisiklauses esi)

vrblitz
2009-02-20, 11:55
skaitau visas tas mangas :D
zmogus izuliai shudmange pavadino knyga mergaitem (kurios jis nei nezino) tai as pavadinau shudmange ta ka jis skaito - popsa

Izzo
2009-04-11, 15:38
Patiko. Ypač vertimas, kad nenuklysta niekur į lankas, gal tik Sakūra turėtų be ilgosios būt, nes šiaip tariama Sakura, ne Sakura. Dar galėjo Džioninas būt, ne Joninas, bet čia smulkmena, patiko kad ne Zabuzas o Zabuza. :) Matau su vardais nebus bėdų. Na gal tik su Jiraiya. Tikiuos neišvers Jiraja :)

Po tokio Naruto mangos išleidimo visai užsinorėjo One Piece, kuri yra populiariausia manga Japonijoje, ir beje, pelnytai :)

Izzo
2009-04-11, 15:40

AR TU BENT SKAITEI ONE PIECE? Jei skaitei ir nesupratai kas ir kaip, tai tau dar daug augt reikia...

P.S. Kažkaip neišvengiau double post, nes atskirų dalykų kišt į vieną nesinorėjo.

SinEater
2009-04-11, 16:15
Pirkt naruto nekyla ranka .. mačiau kažkur pavarčiau ir tiek..
na bet nėra taip blogai kaip tikėjausi :)

Aramis
2009-04-11, 16:25
Turiu abi knygas, laukiu trečios:cat18:
Įdomu, jas visas leis?:hmm: Kažkokia nesąmonė jei tik pradžią:cat23:
Beje, Maito Gay manau bus Galingasis vyrukas, ar pan., gėjum jis netaps:cat7: (I hope so)

Dark-Tarou
2009-04-11, 16:27
Suprasčiau pavadint "sh" taip animu (nes įgrūda tuos prakeiktus filerius, animacijos kokybė ir tt......), manga yra labai gera, ypač kalbant apie piešimą ir pačią idėją (Aišku, visiem savaip, bet žmogus perskaitęs ją visą tikrai taip žiauriai neatsilieptų).
Tas pats ir su Bleach. Aišku, scenarijus ritasi dabar į pievas, bet viskas galop sustos į senas vagas. Neskaičiau One Peace dėl to nieko negaliu pasakyti. Bet aš tikrai jos nesmergsiu vien dėl to, kad tai patapo kažkokia mada. Arba, varykite prašau argumentuotai.

All in all: Jeigu šitos mangos būtų šudmangės - jos nebūtų pasaulinio populiarumo.

Khem, khem, grįžtant į temą, Naruto vol2 Haku vadina "ji" -____-
ZABUZA: "Bet tu tokia sadistiška niekšelė" (182psl);
ZABUZA: "Tu tokia nekalta, tokia atviraširdė" (183psl).

Kada pagaliau tie vertėjai supras, kad Haku yra berniukas... Na, jiems tai daeina tik kada jis pats tai pasako Naruto. (Ir čia, deja, ne tik lietuviai...)

vrblitz
2009-04-11, 17:29
jeigu nebutu nusiemes kaukes tai bernu ir butu likes :d

FreaK`aZ
2010-02-19, 22:10
Oi, įsivelsiu ne į temą, bet jei yra narutų skaitančių mangą lietuviškai, tai dabar vykstančioj knygų mugėj iki 11 volumo narutą pardavinėja už prieinamą 5 lietuviškų piginų kainą. puiki proga susipirkt.

Dr4ys
2010-04-06, 07:58
O kaip galvojat Lietuvoje pardavinės į lietuvių kalba išleistas mangas kaip bleach arba death note?

nawaras
2010-04-11, 22:36
nemanau kad artiomiausiu metu tai bus..

Kanda
2010-09-26, 09:44
Mano svajonė turėti bent vieną kolekciją normalią - taip laukdavau kada pasirodys naujas numeris ir pffffff...... sustojo ties 12 volumu ir stovi ... Dar Maxej viltingai apsilankau vaikų skyriuje ieškodama ( nors man 20m.), bet veltui XD Su ta svajone perdėjau ;DDDDDD

Aramis
2010-09-28, 22:32
Mano svajonė turėti bent vieną kolekciją normalią - taip laukdavau kada pasirodys naujas numeris ir pffffff...... sustojo ties 12 volumu ir stovi ... Dar Maxej viltingai apsilankau vaikų skyriuje ieškodama ( nors man 20m.), bet veltui XD

Gali neieškoti, iš patikimo šaltinio aišku, kad daugiau jų nebebus. Tas liečia ne tik Naruto, bet ir kitas lietuviškai leistas mangas.

Reshef
2010-09-29, 00:20
Gali neieškoti, iš patikimo šaltinio aišku, kad daugiau jų nebebus. Tas liečia ne tik Naruto, bet ir kitas lietuviškai leistas mangas.

Why's that?