PDA

Žiūrėti pilną versiją : Bleach (ongoing)

Puslapiai : 1 2 [3]

angellus
2009-07-27, 13:22
šiti pavieniai fileriai buvo patys geriausiai fileriai per visą Bleach'o istoriją. aš būčiau už tai, kad tokius visą vasarą leistų, bet jei sakot tiesą ir čia jie tik keli tokie ir tebuvo, tai regis reiks mest žiūrėt bleach, bent jau vasarą ir laukt naujo sezono kažkada rugsėjį.

neko_pari
2009-07-27, 13:48
na nea bleach as tikrai nedropinsiu, cia vienas is geriausiu anime kuriuos iki siol ziurejau :cat20: matyt persistengiau perziuredama 200 seriju per 2 menesius, kad pasivyciau dabartini veiksma :cat7: dabar kiekviena savaite nekantriai laukiu nauju seriju :nepalikit:

Karin
2009-07-27, 15:22
na nea bleach as tikrai nedropinsiu, cia vienas is geriausiu anime kuriuos iki siol ziurejau :cat20: matyt persistengiau perziuredama 200 seriju per 2 menesius, kad pasivyciau dabartini veiksma :cat7: dabar kiekviena savaite nekantriai laukiu nauju seriju :nepalikit:

:cat8: As persistengiau dar daugiau nei tu: ~210 seriju per ~3 savaites, ir mesti sio anime taip pat nesiruosiu... Negi leisiu, kad visas ziurejimo laikas nueitu suniui ant uodegos? :D

Tabeko
2009-07-27, 15:24
Oho, pasirodo čia ne vienas toks aktyvus žiūrėtojas, kaip aš.xD Aš irgi kažkur per 3 savaites suvariau, tik šiek tiek mažiau. Tada dar buvo tik ~185 serijos išleistos. Na, o prie žiūrėjimo kas savaitę galiausiai priprantama.

neko_pari
2009-07-27, 18:19
na jo pavarot :sorry: as seip tai studijuoju sedziu univere nuo 8 iki 8 :cat1: anime yra geras laisvalaikio praleidomo budas, o ypac Bleach, nes galima nerealiai prisiraityti is juoko :dausuose: tikiuosi Neliel dar pasirodys, nes su savo pagalbininkais nerealiai prajuokina :cat20:

Dri3er
2009-07-29, 11:29
nu kaip jums naujas bleach filler episode?

Mantai labai patiko nekantrauju sulaukti kitu seriju.

turbut cia geriausiais bleach filleris kuri man teko matyti

Reshef
2009-07-29, 13:06
nu kaip jums naujas bleach filler episode?

Mantai labai patiko nekantrauju sulaukti kitu seriju.

turbut cia geriausiais bleach filleris kuri man teko matyti

Hmm, suintrigavai, netgi norisi paziureti db ta filler arc ep :D, gal tikrai kazkas geresnio nei kiti filleriai.

Baka
2009-07-29, 19:30
Nezinau nezinau, prisipazinsiu, kad tik nesenai pazejau pirma (kaip dabar supratau nepaskutini) filleri ir jis nepasirode perdaug idomus. Na jame pagrinde rodo bleacho "praeiti" aka kaip Ichi atsikrauste i savo dabartine mokykla ir kaip Rukia paskire i ta koks tas tikslus miesto pavadinas.
Na butent ta dalis kai ja skyre buvo idomi, bet toliau jau totaliai neidomi pieva. Greiciau toliau testusi kovos su arankarais :)

angellus
2009-07-29, 19:34
Nezinau nezinau, prisipazinsiu, kad tik nesenai pazejau pirma (kaip dabar supratau nepaskutini) filleri ir jis nepasirode perdaug idomus. Na jame pagrinde rodo bleacho "praeiti" aka kaip Ichi atsikrauste i savo dabartine mokykla ir kaip Rukia paskire i ta koks tas tikslus miesto pavadinas.
Na butent ta dalis kai ja skyre buvo idomi, bet toliau jau totaliai neidomi pieva. Greiciau toliau testusi kovos su arankarais :)

šiandien nauja filler arc'a prasidėjo. pasižiūrėk ir patikėk, nusimato, kad bus daug įdomiau nei kovos su arancarais, nes čia gal bus mažiau šnekų, daugiau krentančių galvų.

Aramis
2009-07-29, 20:54
šiandien nauja filler arc'a prasidėjo. pasižiūrėk ir patikėk, nusimato, kad bus daug įdomiau nei kovos su arancarais, nes čia gal bus mažiau šnekų, daugiau krentančių galvų.
Nepasakyčiau, kad tai įdomumas. Jei tokio pobūdžio filmai domina, verčiau kokį holivudinį filmuką pažiūrėk. Anime tuo ir įdomūs, kad visos kovos turi savo priežastis ir eigą, o ne "šaudau viską, ką matau"

angellus
2009-07-29, 21:22
ačiū už patarimą, bet žinok žinau ko aš tikiuosi iš anime ir kas yra anime. tad gal liksiu prie savo nuomonės, o holivudą paliksiu ramybėj.
ir išvis, savo pasiūlyms kitą kart pasitaupyk pats sau.

H[asas]
2009-07-29, 23:36
Dont mess with pilkasis_kardinolas :D

neko_pari
2009-07-30, 01:38
:cat15:paziurejus 230 ep dar labiau isitikinau, kad shinigamiai yra labai prisikiauline, nes juos vis kasnors bando uzkariauti, atkersyti uz skiaudas ar seip sunaikinti:cat15:

Aramis
2009-07-30, 09:54
Sweet mother of God...
Kas per filleris Bleach...
Nors to ir buvo galima tikėtis kai pradėjo supažindinti su Zanpoktou.
Tik kad truputį šis fileris yra nelogiškas ir šiaip bent jau pirma serija nieko per daug įdomaus neatnešė.

Reshef
2009-07-30, 17:23
bet tai koks idomumas bus kovu jei Shinigamiai net Shikai formos releasint negali? jau jau prades kapotis su paprastom katanom tai jau 0 malonumo(jie gi ne Zarakio lygio XD).

Baka
2009-07-30, 17:42
Apie Zaraki gerai arba nieko:stresas: *pasiruosia tapkes kuriom nebijos pasinaudot*:blob:

Reshef
2009-07-30, 17:51
Apie Zaraki gerai arba nieko:stresas: *pasiruosia tapkes kuriom nebijos pasinaudot*:blob:
AS apie ji ir snekejau geraja prasme, tik tu to tikraiusiai nesupratai.

neko_pari
2009-07-30, 18:41
o man netgi labai idomu, kaip shinigamiai kovos pries savo kardus :cat20: hmm kardais? :cat3: Siuo atveju Zaraki turi didziausia pranasuma kitu shinigamiu atzvilgiu :cat7:

Aramis
2009-07-30, 18:51
o man netgi labai idomu, kaip shinigamiai kovos pries savo kardus :cat20: hmm kardais? :cat3: Siuo atveju Zaraki turi didziausia pranasuma kitu shinigamiu atzvilgiu :cat7:

Jo net nėra. Kaip netikėta. Nebus visų tų, kurie mangoje dar Bankai neatskleidė...

Oushiza
2009-08-01, 15:15
As nesuprantu gi su tais Arancar visokiais briedais dar normaliai neuzbaige istorijos, paskui ikiso keleta belenkokiu epizodu su kazkada jau buvusiu epizodu turiniu ir stai jau kita istorija rodo ar as cia kazka praleidau? :D

Aramis
2009-08-01, 15:45
As nesuprantu gi su tais Arancar visokiais briedais dar normaliai neuzbaige istorijos, paskui ikiso keleta belenkokiu epizodu su kazkada jau buvusiu epizodu turiniu ir stai jau kita istorija rodo ar as cia kazka praleidau? :D
Anime beveik pasivijo mangą. Bleach anime nuosekliai seka mangą, iki ji dar nesukurta juk nebėgs į priekį. Taigi leidžia sezoną fillerių + tęsia istoriją. Todėl logikos čia neieškok.

Oushiza
2009-08-02, 09:50
Anime beveik pasivijo mangą. Bleach anime nuosekliai seka mangą, iki ji dar nesukurta juk nebėgs į priekį. Taigi leidžia sezoną fillerių + tęsia istoriją. Todėl logikos čia neieškok.

Suprasta :D as kadangi manga visiskai nesidomiu tai nezinau kas ir kaip :D :D

enjutsu
2009-08-14, 11:18

jeigu sitam fileri per anksti pasirodytu Zaraki viskas baigtusi zymiai greiciau.

Aramis
2009-10-07, 10:03
Oh man. Bleach pasiekė naują lygį - Kurosaki naudoja bankai prieš Shikai, Bakyua iš vis be zanpakutou grasina Kurosakiui jį užmušti nors pastarasis bankai formoje, t.y. greitesnis už visus kitus, dar aišku holow mask prieš Senbonzakura bankai mane visiškai pribaigė. Žmonės, kur šito filler'io logika? Kas man galėtų paaiškinti?
Bankai vs. Shikai, kai Ichigo savo shikai formoje nugalėjo Zarakį, kurio jėgos atsargos bene didžiausios.
Filler logic - 0,5/5

pinokio
2009-10-07, 10:30
Oh man. Bleach pasiekė naują lygį - Kurosaki naudoja bankai prieš Shikai, Bakyua iš vis be zanpakutou grasina Kurosakiui jį užmušti nors pastarasis bankai formoje, t.y. greitesnis už visus kitus, dar aišku holow mask prieš Senbonzakura bankai mane visiškai pribaigė. Žmonės, kur šito filler'io logika? Kas man galėtų paaiškinti?
Bankai vs. Shikai, kai Ichigo savo shikai formoje nugalėjo Zarakį, kurio jėgos atsargos bene didžiausios.
Filler logic - 0,5/5

sutinku:)

Reshef
2009-10-07, 16:32
Filler logic - 0,5/5
Pats kaltas, kad fillerius ziuri:D, geriau butai naudingiau ta laika praleides.

Bleachas niekada logika nepasizymejo. Nemanau, kad apie fillerius imanoma isvis diskutuot...Nebent tema "Nelogisko anime, dar nelogiskesni filleriai"

destiny
2009-10-09, 15:56
Anime neziuriu tad negaliu nieko pasakyt, bet kiek matau tai ir gerai, kad neziuriu :D o del mangos tai jau ziauriai uzsitese. Per visa cepteri nieko gero neivyko ir jau nepirmas kartas kai taip yra... Bleach mano akyse stipriai smunka...

Aeval
2010-01-17, 13:24
Fileriu neziuriu. Tik manga skaitau. Mano nuomone, mangaka talentingas - kai tik pradeda darytis idomu paskutiniu sakiniu sudirba viska.

enjutsu
2010-01-17, 17:08
na jo logikos daug nera bet man patinka grazios kovos

neko_pari
2010-01-17, 17:53
kadangi mangos as neskaitau fileriai gal ir netrukdytu, bet kai nieksiskai nutrauke Ulqos ir kurosakio dvikova, tada man fileriai ir pradejo nepatikti :klavatura: kiek laiko tas fileris jau tesiasi? nuo praeitos vasaros? teks rewatchinti, kur buvo nutrauktas veiksmas... tikiuosi greitai baigsisi ir galesiu ramiai sulaukti Neliel sugrizimo :cat20:

angellus
2010-01-18, 01:09
myanimelist forumuose radau tokią diskusiją: MAL (http://myanimelist.net/forum/?topicid=151132).
tai jeigu spėjimai teisingi ir anidb nemeluoja, fileriai dar nesibaigia :confused:

Aeval
2010-01-18, 11:58
NO!!!!!!!!!!!!!!! Nekenciu fyleriu!!!!!!!!!!!!!!

Aramis
2010-01-18, 12:03
myanimelist forumuose radau tokią diskusiją: MAL (http://myanimelist.net/forum/?topicid=151132).
tai jeigu spėjimai teisingi ir anidb nemeluoja, fileriai dar nesibaigia :confused:
Juk tai gana logiška - per visą šį laiką Mangoje beveik nieko neįvyko. Tokiais tempais dar sezonas filler'ių nerimtai skamba, jų gali būti ir daugiau.
O jau šis filler'is tai pranoko visus buvusius savo "logiškumu". Jei ir toliau tokia tendencija, ateinančiajame dalyvaus pokemonai, digimonai ir tranformeriai.
Tiek žinių šiuo atžvilgiu.

Mendeks
2010-01-18, 12:46
Norėjau paklaust kada Ichigo kalsis su Aizen arba tuo Nr3 ar 4 ( žalias toks šutras ten, Orihime saugojo)????

Reshef
2010-01-18, 16:33
Norėjau paklaust kada Ichigo kalsis su Aizen arba tuo Nr3 ar 4 ( žalias toks šutras ten, Orihime saugojo)????

Kova tarp Ichigo vs Ulqiuora( tavo minėtas žalias, tiks šustras...) bus po fillerių arcos. O čia ar greitai ar ne tai vieni kūrėjai težino, tikėkimės neužsitęs.

aKi
2010-01-18, 16:52
There is a mini-filler arc , intitled "The Beast Swords" scheduled to run after the Zanpakutō Unknown Tales filler arc
The new arc is about Zanpakutō vs Beast swords(剣獣), the tag line that goes with it is : "The main enemy of the Shinigami are Hollows, the main enemy of the Zanpakutō are Beast swords".
Beast swords are said to be Zanpakutōs that have killed their Shinigami masters and have gone out of control
Manga based episodes are to be relaunched on the April 13th 2010.

neko_pari
2010-01-18, 17:48

tai as gal nusisausiu su duru rankena, 9men fileriu, tai gal Orihime nuo Ulqos laukias ar ka???? :cat3: matosi, kurejai bando is fanu viska isspausti, nes veiksmas nejuda, o anime tesiasi :cat19:

angellus
2010-01-19, 15:38
ir iškart diena pasidaro "šviesesnė". jo, nu ką padarysi, žiūrim ką turim :D

Layla
2010-02-20, 15:03
Dar daug liko iki seriju eisianciu pagal manga :( Nu bet palauksiu, o pats anime saunus, tik per daug istemtas ir daug fileriu

pinokio
2010-02-20, 15:48
Dar daug liko iki seriju eisianciu pagal manga :( Nu bet palauksiu, o pats anime saunus, tik per daug istemtas ir daug fileriu

pazvelk viena zinute i virsu ir suzinosi.

Layla
2010-02-20, 16:42
pazvelk viena zinute i virsu ir suzinosi.
Pazvelgiau, del to taip ir sakau!!!

neko_pari
2010-05-25, 13:24
pagaliau veiksmas prasidejo :dausuose: nerealiai graziai papiese kova, tikrai graziai susiziuri, tikiuosi filleriu greitai nebus :cat16:

NeXuS
2010-06-16, 01:30
At long last . Jau nebepamenu kiek tie fileriai tesesi , bet bent jau pamateme sviesa tunelio gale :D . Tikiuosi pakaks istorijos , kad nebereiktu iterpti dar vieno fileriu sezono :hmm: ...

NeXuS
2010-12-07, 00:53
And after long months ... Bleach vel imasi filleriu meno :hmm: . Sekant manga, istorija pazenge daug toliau nei anime, vis dar nesuvokiu kodel tada reikia tiek filleriu istysais sezonais :confused: ... Bent tos kelios savaites kai "bande" testi istorija buvo idomios :D . Nezinau ka jie ten varoja kurdami anime, bet tegu greiciau atsoka ;)

nemesis
2011-01-30, 00:14
dar liko isgyvenusiu po fileriu Bleach fanu?:neisitiki

Hikari_
2011-01-30, 01:18
dar liko isgyvenusiu po fileriu Bleach fanu?:neisitiki

Liko :D

Donas
2011-02-05, 12:13
Dabar, kai baigs kurti sita arc bus tikrai "ispudingas' filleriu sezonas, nes mangoj veiksmas dabar labai letas.

Shinigami Mizuki
2011-02-10, 20:27
as dar gyva, man tie paskutiniai fileriai patiko, ir pagaliau!!!! Long-haired Ichigo!!!!!!!!! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

nemesis
2011-02-10, 20:42
nu nzn man tiek visokie "Franken Ichigo" ne prie sirdies, jei daro filerius, tai nors kiek logiskesnius.

nemesis
2011-02-23, 16:47
nu ka baiges Bleach... Vel metai fileriu... visi persitetam ant mangos :P

Blizgancioji
2011-02-23, 18:49
neeee mangos tikrai neskaitysiu~400 skyrių :seriouscat:

dfsafsaf
2011-02-23, 18:59
Jei kas manga ruošias skaityt, tai 310 epizodas = 422/423 mangos chapteriai. Ir nauja arka prasideda jau 424 chapterio.
Įdomų man tik kokie fileriai dabar bus, nes kolkas tokie random nusimato, bet vistiek galiausiai pradės rodyt kokią sugalvotą istoriją, o jau jei joje nusimatys neblogo veiksmo, tai jaučiu mėginsiu žiūrėt, nors kai dabar spėjų bandys ištempt tik kuo daugiau epizodu, tai ko nors ypatingo tikėtis neverta :S

Blizgancioji
2011-02-23, 19:14
... o gal baigsis? :cat10:

daimonass
2011-02-23, 19:18
Nu ka.. po pertraukes dasivijau dabartines serijas, girdejau kad vel eina pagal manga... Ir visdelto bleach'as nemoka nei tempti laiko kai reikia, ne pateikti episkai kaip galetu.. Jau taip suskubo i pabaiga viska sukisti, kad nespejau mirkteleti o jau icigo finalinej formoj, o aizenas jau krenta negyvas... Labai nusivyliau. 5/10 pabaiga.

nemesis
2011-02-23, 23:13
Nu ka.. po pertraukes dasivijau dabartines serijas, girdejau kad vel eina pagal manga... Ir visdelto bleach'as nemoka nei tempti laiko kai reikia, ne pateikti episkai kaip galetu.. Jau taip suskubo i pabaiga viska sukisti, kad nespejau mirkteleti o jau icigo finalinej formoj, o aizenas jau krenta negyvas... Labai nusivyliau. 5/10 pabaiga.

cia viskas kaip ir mangoi, Aizena nugali per 2 nepilnus chapterius :cat4:

Unusual
2011-02-25, 22:14
Ichigo kova pries Aizena turbut viena is prasciausiu kovu per visa francize (neisbaigtumo ir kureju tingumo prasme). :cat19:

nemesis
2011-07-27, 22:16
Exelent fillers in fillers :D

Dreanix
2011-08-23, 21:25
Seniau ziuredavom bleach su Filereis db ziurim Filerius su bleach.... :/

nemesis
2011-10-04, 17:12
Nu fileriai baiges, gryztam prie mangos istorijos. Ta proga paziurejau paskutine serija, tai kaip ir Mangoi pasigedau bucinio pabaigoi. But oh well... life goes on...

ph0rest
2012-05-07, 03:21
WebNewtype: "Bleach" TV Series Ends at Episode 366"

7.5 year run comes to end
Greg Lanson
March 16, 2012 11:55pm EET (3/16/12)

The online edition of Newtype Magazine, WebNewtype has just updated their online TV listings, confirming what has been previously reported but never confirmed: The TV series known as Bleach is ending at episode 366. The online listing lists episode 366 as "Final"

While the show may get a rebranding and restart in the future after the manga has gotten further ahead, like Naruto Shippuden, the listing indicates this will indeed be the end of this series. WebNewtype usually does not mark series which are known to have split seasons, or are going on a known hiatus, as having final episodes between seasons.

Image ©Tite Kubo/Shueisha, TV Tokyo, Dentsu, Pierrot

Previously: Magazine Reports Bleach Anime Ending on March 27th

Šaltinis: Crunchyroll (http://www.crunchyroll.com/anime-news/2012/03/16/webnewtype-bleach-tv-series-ends-at-episode-366)

Vis dėlto sklinda "gandai", kad šis anime tęsis "Movie" arba bent jau OVA pavidalais, bet optimistai tiki, kad bus pratęstos ir pačios TV serijos... :cat11:

Abalys
2012-05-11, 19:57
WebNewtype: "Bleach" TV Series Ends at Episode 366"

7.5 year run comes to end
Greg Lanson
March 16, 2012 11:55pm EET (3/16/12)

The online edition of Newtype Magazine, WebNewtype has just updated their online TV listings, confirming what has been previously reported but never confirmed: The TV series known as Bleach is ending at episode 366. The online listing lists episode 366 as "Final"

While the show may get a rebranding and restart in the future after the manga has gotten further ahead, like Naruto Shippuden, the listing indicates this will indeed be the end of this series. WebNewtype usually does not mark series which are known to have split seasons, or are going on a known hiatus, as having final episodes between seasons.

Image ©Tite Kubo/Shueisha, TV Tokyo, Dentsu, Pierrot

Previously: Magazine Reports Bleach Anime Ending on March 27th

Šaltinis: Crunchyroll (http://www.crunchyroll.com/anime-news/2012/03/16/webnewtype-bleach-tv-series-ends-at-episode-366)

Vis dėlto sklinda "gandai", kad šis anime tęsis "Movie" arba bent jau OVA pavidalais, bet optimistai tiki, kad bus pratęstos ir pačios TV serijos... :cat11:

Ir kur tie gandai, kad bus pratęstas Bleach OVA arba Movie pavidalu? Ir išvis... Čia labai seną "naujieną" numetei. Kuri beje buvo paskelbta dar prieš tą finalinį epizodą.