PDA

Žiūrėti pilną versiją : Bleach (ongoing)

Puslapiai : 1 [2] 3

TheCoolMaker
2008-12-19, 17:31
Daros mangoi įdomiau :cool: Starkas primera espada :cool: as expected :w00t:

Aeval
2009-01-12, 11:33
Mano nuomone Bleach reikia gelbeti... Paskutiniai sezonai vaziuoja vis zemiau ir zemiau. Ichigo pamazu ima nervinti. Toks riteris spindinciais sarvais... Ishida ir Renji per kova su espada nusmuko visai. Dviese uzstrigo su 8 nr. O rukia be bankai nudejo 9 espada. kazkaip nelogiska.

TheCoolMaker
2009-01-12, 12:42
jap apskritai kažkas atsitiko, aš pamenu tas serijas, po filleriu, kai tik pradėjo espados rodytis, kox tada gėris buvo ikkaku bankai, grimmjow nerealus, pagaliau vizardai, o dabar pievos negaliu, mangoi ta visu laukta "best" kova tai išvis siaubinga, vyksta taip lėtai, kad graudu...;///

Aeval
2009-01-13, 10:54
Aga. Per daug nelogiskumu, kurie akis bado... Taip laukiau winter war, bet kai sulaukiau - apsiverkiau. Dabar turim Ichigo ir Ulqiorra. Kas per bajeris kai pirma karta Ulqiorra iveike ji tik rankas is kiseniu issitraukes, o dabar... Kada Ichigo sugebejo sustipret? Begdamas tikriausiai... Bet vis tiek tikiu situo kurinuku. jauciu, kad dar pakils.

destiny
2009-01-13, 14:53
Tai kad jau nuo pat pradziu ichigo bent jau man tai per greit sustiprejo...Vos ne kaip songokas :D bet tai rimtai nelogiskai pvz tada kai pagrobe rukia, tada ichigo net nespejo pastebet kai jy subade, o paskui po gan neylgu treniruociu kovesi su juo kaip lygus su lygiu ir dar plius pasike BAN-KAI lygi...man tai toks supanasejimas su DBZ gal ir butu vienyntelis Bleach minusas.Ai nu dar aisku tas per didelis uztestumas irgi ne i gera :D

Martynas
2009-01-13, 14:58
Šitas anime geras buvo tik iki tol, kol veiksmas vyko Soul Society, o paskui kai grįžo į žemę ir prasidėjo filleriai su Bountais tai.... anime tik vidutinis... nors visteik žiūriu ir tikuosi kokių nors įspūdingų epizodų kaip anksčiau. Dabar, kai pažiūriu Ichigo kovą su Renji ( dar žemėje, kai atėjo Rukios pasiimti) , tai uchhh... kokia nostalgija... Muzika, veiksmas, žiauru žodžiu būdavo, o dabar... n*.

destiny
2009-01-14, 17:33
Šitas anime geras buvo tik iki tol, kol veiksmas vyko Soul Society, o paskui kai grįžo į žemę ir prasidėjo filleriai su Bountais tai.... anime tik vidutinis... nors visteik žiūriu ir tikuosi kokių nors įspūdingų epizodų kaip anksčiau. Dabar, kai pažiūriu Ichigo kovą su Renji ( dar žemėje, kai atėjo Rukios pasiimti) , tai uchhh... kokia nostalgija... Muzika, veiksmas, žiauru žodžiu būdavo, o dabar... n*.

pilnai pritariu.Po soul society tikrai nusigrybavo, nors dabartine istorija su espadom irgi nera bloga...bet manyciau, kad is tokios cituacijos dabar nera isspaudziamas visas geris.Gal but kaltas tas istestumas...

Aeval
2009-01-22, 10:16
Tikrai per daug tesia... Na dar Baunto sezonas dar ne buvo pats blogiausias. Sakyciau smukimas prasidejo nuo Arankaru arkos. Ichigo per stiprus. Be je, labiausiai nusmukdyti veikejai, mano nuomone, yra Ishida ir Renji. Vienintelis personazas, kuris pakilo mano akyse tai Orihime. Turiu vilti, kad kovos atsigaus dar... gal taip yra tik del to, kad espados nera labai ispudingi ( nostalgija apima prisiminus Ichigo ir Byakuya kova... Vat cia tai geris! )

destiny
2009-01-31, 15:12
pasirode ishida ir intriga gryzo :) ichigo ir ishida vs ulquira...Nusimato nebloga kova :)

Aeval
2009-02-03, 15:30
Ishida pakilo mano akyse ( jei Yammi tikrai mire ). Sekantis chapteris arba pakels arba dar labiau nusmukdys. Fyleriai tragiski.

destiny
2009-02-03, 16:35
jaj atvirau taj nemanau,kad ishida sugebes ka nors padaryt ulquiorrai :)

Aeval
2009-02-04, 12:16
as irgi. man idomiau kodel ullquiora sako, kad inoue gelbet - bergzdzias reikalas ir kad ji jau ju pusej.

destiny
2009-02-04, 16:26
kiek supratau ten kaska snekejo apie ta, jkad inai jau tapo viena is ju ar kaska taj panasaus...Manau, kad taj leme jos buvimas "hueko mundo"tarp espadu

Aeval
2009-02-04, 16:35
nu, jo... kituose forumuose daug teoriju apie tai yra. kas su ja pasidare, vis dar paslaptis... paprastas pasedejimas nelaisvej negali but jos perejimo i kita puse priezastis.

destiny
2009-02-04, 17:37
zinai pagalvojau ir daejau dar viena isvada, kad isdalies ten kalta gali but ir rukia, nes juk nepaslaptis, kad inoue pavydi rukia del ichigo ir galbut nenore gryzt y ta pasauli, kad jai butu lengviau...

Aeval
2009-02-05, 13:01
bet kartu rukia yra jos drauge... nu gal... siaip tai ichigo meiles reikalai nera aiskus, tad pavydo is inoue puses yra, bet nemanyciau, kad cia saknys. Orihime labai atsidavusi savo draugams. ji tikrai nesakytu - aciu, kad taip vargot, bet gal eikit namo be manes?

destiny
2009-02-05, 15:33
jauciu jaj inai taip pasakytu taj ichigo vistiek ja jega issinestu :D ne nu bet jauciu kad galiausiai inaj vistiek nenores isvykt... :(

Aeval
2009-02-05, 16:36
emoespada jai smegenis praplove? gali pati atsisakyt tik tada, jei manys, kad pasilikus gales ta, na kaip ten jis ( orb ), sunaikinti... bet mangos ji ulquiorai aiskindama kas tai draugyste, sako, kad is pradziu ir apsidziauge ir nuliudo kai suzinojo, kad atejo jos gelbet, bet dabar ji zino, ka reiskia "kai sirdys plaka kaip viena". sakyciau, kad ji ne nenores, bet negales iskeliaut....

destiny
2009-02-05, 17:54
nemanau kad taip galetu but, jaj irgali but kokia priezastis del kurios ji negaletu isvykt tai tik nebent aizen'as nes jis nori jos galiu...

Aeval
2009-02-06, 12:31
nu vot, dabar pamatysim, ka ulquiorra is tikruju sugeba! Ichida pakilo mano akyse! darosi idomu...

Synchro
2009-02-22, 13:42
Vienu zodziu... praradau vilti, kad bleach bus toks idomus kaip per Soul Society arc. ;/ Tas bountu filleris per daug ishtemptas ir suckinantis manyciau, bet kazkaip uzbaigiau ziuret ji ;/ :cat1: .. O ir Ichigo stipreja pernelyg greitai ir daug... Betruksta, kad pavirstu i ssj 10-to lygio... ^^.Jau kazkas minejo, kad logikos kartais buna 0 :dizzy: Kazkaip cia nusivaziavo chebra su tuo bleachu... :cat13:

aKi
2009-02-22, 14:49
Vienu zodziu... praradau vilti, kad bleach bus toks idomus kaip per Soul Society arc. ;/ Tas bountu filleris per daug ishtemptas ir suckinantis manyciau, bet kazkaip uzbaigiau ziuret ji ;/ :cat1: .. O ir Ichigo stipreja pernelyg greitai ir daug... Betruksta, kad pavirstu i ssj 10-to lygio... ^^.Jau kazkas minejo, kad logikos kartais buna 0 :dizzy: Kazkaip cia nusivaziavo chebra su tuo bleachu... :cat13:

Ahm, o tai kam tuos filerius žiūrėt? Bent jau Bleach`e jie bevertis šlamštas, išskyrus vieną vienintelę filerių seriją, 132 berods. Dėl power up`ų - kad nėra čia jų jau taip daug, 3-4 tik. Kaip tokiam anime tai dar palygint mažai..

destiny
2009-03-01, 19:55
kai jm paskutinis chapter? :cat3::cat3: jau ankstesne ulquiros forma buvo ispudinga, nu bet dabar tj truksta zodziu :D jai ichigo vistiek issigelbes tj jau bus arsiau nei dbz super sajanai :DDDD

TheCoolMaker
2009-03-01, 22:40
kai jm paskutinis chapter? :cat3::cat3: jau ankstesne ulquiros forma buvo ispudinga, nu bet dabar tj truksta zodziu :D jai ichigo vistiek issigelbes tj jau bus arsiau nei dbz super sajanai :DDDD

Tu ce neprisnekėk ;D pamatysi tuoj super duper 3 realeasa kardo, kurio nepavyksta padaryt capitonams jau Šimtai metų :D:D:D

Dooffy
2009-03-01, 23:28
Man tai atrodo jo hollow ishlis like good old times bet ka tas hollow padarys tai :

destiny
2009-03-02, 19:22
Tu ce neprisnekėk ;D pamatysi tuoj super duper 3 realeasa kardo, kurio nepavyksta padaryt capitonams jau Šimtai metų :D:D:D

bet taj ce nebloga ideja daviai :D rimtai jauciu bus kardo realise kuri tik ichigo gales padaryt( po mazdaug 50 cepter ir kiti ismoks) :D:D:D

Nu kagi ichgo taps ss3 :D gaila kad toks anime seka dbz keliu...

TheCoolMaker
2009-03-13, 19:49
Patiko man naujas chapter, jau ir įdomiau kažkaip kai ne Karakura mieste ar kaip ten jis :) Manau pamatysim vėl pašėlusiai kieta hollow forma, kai hollow jama viršu :) kaip pasiilgau :D

Suiram
2009-03-13, 22:04
umm jus cia apie manga ar apie anime? bleach as kazkaip nustojau sekti anime bet manga vis dar skaitau
Jei apie manga taj ikisiu savo trigrasi: nu ka Ichigo transformuojasi vel i kazka stipresnio gal kazka panasaus i arrancar ir vizard misini nes ir vaizard ir arrancar yra shinigamiu ir hollow miksas
destiny sejp taj pagalvojus Ichigo nera jau toks stiprus: pirmiausia Byakuya (pirmakart atsirades) ji atkale, tada Tousenas per sekunde ji pagulde, dar po to Aizenas ji sustabde, ir zvelgiant is perspektyvos visi kito Vaizardai yra stipresni uz ji nes jie kalejo islaikyti ta forma ilgiau, Jis vos vos laimejo pries Grimmjaw o jis taj buvo 6 (lygtais), dar pazejus i Shinigamius 1 kapitomas jei panoretu Ichigo patiestu per puse sekundes tai nelabai manau kad sis anime seka DBZ keliu per DBZ pagrindinis veikejas buvo pats stipriausias o uz ji stipresni buvo tik priesai pries kuriauos kovodamas pagrindinis veikejas sustipredavo ir juos nukaudavo Bleache (jei lygintume su DBZ) rodomas veiksmas geriausiu atveju is Goteno puses

destiny
2009-03-15, 15:34
Nu bet ce irgi is dalies yra uz jy stipresni priesai su kuriais kovodamas jis stipreja, pvz tas pats byakuy ar grimmjow pirmajs kartais ji atkale o poto ichigo treniruodavosi ir igaudavo vis kaska naujo tik del tu priesu pvz: bankai (byakuy) arba hallow (grimmjow) ir seip as siuos anime lyginau pagal taj jog abiejuose yra transformacijos, o ne pagal stipruma...

TheCoolMaker
2009-03-19, 22:58
Eina sau kaip nerealiai atrodo ichigo :malda::malda::malda: kodėl tie chapter tokie trumpi :hmm: matosi ka vėl pabudo jame hollow ir paėmė kūną į savo vadžias :malda:

aKi
2009-03-19, 23:46
Neblogą upgreidą gavo Ichigo šįkart. :D Gaila, kad animej tai dar negreit pamatysim.

Suiram
2009-03-20, 11:02
destiny bet esme tame kad ichigo visiem atrodo afigienai kietas kol jo neatkala kas nors kitas ir praeina nemazai laiko ir kovu kol jis pakankamai sustipreja kad galetu but lygus su tais

Izzo
2009-03-20, 11:19
Kažkaip nelabai realiai atrodo tie powerupai Bleache.. tokie.. mane pašaukė mergina kurią myliu ir gavau super duper ultra galių...

destiny
2009-03-20, 13:15
Nu kietai tas ichigo atrodo :D ziauriai panasus man jis db y pati ulquira. Nu bet vistiek tikrai sitos transformacijos nerealiai atrodo kaip sake Izzo.Ir seip man taj asmeniskai jau per daug tu transformaciju

ForestTiger
2009-03-20, 13:19
Jau pradeda panašėt į dragon ball power up'us tik tiek, kad čia su ragais (super sajan!! :D)

Suiram
2009-03-20, 13:21
kazkaip keistaj ce jie padare so ta skule krutinej jis panasus i hollow bet visiskai nepanasus i ta hollow i kuri buvo pasivertes kaj su vizardais treniravosi

p.s. na pazejus i visa eiga taj daba kazkur yra trys ichigo busenos zmogiska, shinigami (bet kadangi jis dazniau bankajum naudojas taj...), ir daba speju sita forma pakeis ta kaukes uzsidejima.... maby.

aKi
2009-03-20, 19:13
Na, šiaip ar taip jau buvo pats laikas power-up`ui. Dabar belieka laukt paaiškinimo, kodėl jis tapo būtent tokių padaru, kodėl pasikeitė jo kaukė, kurios pradinė išvaizda, beje gan skyrėsi nuo kitų vaizard`ų - pas anuos kaukės apimdavo dar ir nemažą dalį galvos, buvo su ragais ir pan, o pas Ichigo tik nedidelė ir tik ant veido.

Juki
2009-03-20, 21:48
Na, o aš paskaičiusi šį chapterį, 350, nusivyliau. Dar viena pagrindinio herojaus super mutacija ir Ichigo nugalės Ulquiorra ir eilinį kartą vėl bus graži pabaiga. Galėjo ir mirt tas Ichigo - vis didesnė intriga būtų. Be to, man labai pagailo Ulquiorros rankos,ar ten jis pabaigoj sušuko?

Suiram
2009-03-21, 13:40
ok daba bleache beliko laukt paaiskinimo kas atsitiko Ichigo ir Vaizardu pasirodymo

Derogatory`
2009-03-28, 12:37
Tas Bleach - pasaka be pabaigos.
Vėl atsiras stipresnių už Ulkerį, pavyzdžiui, Štarkas, etc. Ir taip Ichigo kovos, bus ant mirties slenksčio ir vėl pataps galingesniu. :D Arba Aizenas kaip nors super duper mutuos. Ir šiaip aš už Arankarų pergalę ir Bleach pabaigą. xD

RP_41
2009-03-28, 13:05
Tas Bleach - pasaka be pabaigos.
Vėl atsiras stipresnių už Ulkerį, pavyzdžiui, Štarkas, etc. Ir taip Ichigo kovos, bus ant mirties slenksčio ir vėl pataps galingesniu. :D Arba Aizenas kaip nors super duper mutuos. Ir šiaip aš už Arankarų pergalę ir Bleach pabaigą. xD

Tai žinoma, kad atsiras už Ulquiorra stipresnių, juk dar tebėra nenugalėtos TOP 3 ESPADA'os (Halibel'ė, Bariggan'as ir Stark'as) priedo 3 buvę SS kapitonai (Aizenas, Tousen'as ir Gin'as). :) Bet manau, kad su jais susitvarkys pati SS arba Vaizard'ai~ ^^
P.S. Kalbant apie mutacijas, kad ir pavyzdžiui Ichigo paskutiniuose skyriuse, tai to Hollow-like padaro buvo galima tikėtis, nes 221-jame skyriuje (http://www.onemanga.com/Bleach/221/17/) Shirosaki's (blogoji Ichigo pusė) apie tai, kad vėl pasirodys užsiminė~
P.P.S. Aš taip pat už tai, kad Arrancar'ų arka būtų paskutinė "Bleach" MANGA'oje, nes jau per daug viskas užsitesė... T_T

Juki
2009-03-28, 13:29
Mah, kiek tas Ichigo gali stiprėt? Gal kada nors jis susigundys numirt? O Arrancar'ai tegul įkrečia visiems ir sulaukim pagaliau Bleach pabaigos.

TheCoolMaker
2009-03-28, 14:12
priedo 3 buvę SS kapitonai (Aizenas, Tousen'as ir Gin'as). :) Bet manau, kad su jais susitvarkys pati SS arba Vaizard'ai~ ^^

Nenuvertink buvusių kapitonų, net nematėm gi aizeno ar gino bankai, ir šeip manau jie slėpė savo jėgas būdami SS, jų trijulė turėtų būt kur kas pavojingesnė ir už arancarnus :p iš vaizardų nemanau, kad bus labai daug naudos :fifi: Labai jau mažai ką parodo per tuos chapterius :hmm:

Blizzard
2009-03-28, 19:14
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/5/5b/Bleach_-_The_Vizard.JPG

kox to ciuvako vardas kur paciam virsui kairiam sone? kietas jo fighting style :D

manau is vaizardu bus naudos, nes man rodos tuos dabartinius ss kapitonus suvalgys arankarai....
jeigu Ulkerį paliko namu saugot , tai isivaizduoju kas kas su aizenu nuejo... :D

p.s. ichigo galios kartais nervuoja... nupiesia taip galingai kaip pvz kaip kovesi su kenpachiu, atrode belenkaip, poto per ktia serija jau nieko naujo jokiu nauju efektu neparodo, o ichigo tampa 2 ar 3 kartus galingesnis negu pries tai, biski lievai atrodo..

destiny
2009-03-28, 19:35
jau kuris laikas kaj laukiau bleach galima sakyt tik del ulquiros... o jaj jis db mire tj galima sakyt jokio ydomumo neliko. nu dar gal ydomu kaip atrodo 1 espada, jaj jau ulqira budamas tik 4 parode tokiu vaizdu :D

angellus
2009-03-28, 19:49
ulkiora nemirė. garantuoju, kad orihimė jį išgelbėjo.

RP_41
2009-03-28, 22:01
ulkiora nemirė. garantuoju, kad orihimė jį išgelbėjo.

Kodėl Orihime, tavo manymu, tūrėtų gelbėti Ulquiorra - blogietį, kuris vos neužmušė jos mylimo žmogaus (Ichigo), ką? :huh:

vrblitz
2009-03-28, 22:15
Ichigo nera zudikas, ir jauciu Orihime kazkokia tai nesamone padarys kad jisai jo neuzmustu

angellus
2009-03-28, 22:19
Kodėl Orihime, tavo manymu, tūrėtų gelbėti Ulquiorra - blogietį, kuris vos neužmušė jos mylimo žmogaus (Ichigo), ką? :huh:
nu aš taip spėju. nes maždaug nutuokiant bleach, tai galima numatyti, kad ji ir ulkiorą gelbės, kaip ir tas dvi arancarr pakalikes, kurios ją žiauriai sumušė, o kai grimjis jas atkalė iki mirties, ji pribėgo ir jas pagydė., juk orihimė gerumo įsikūnijimas.

RP_41
2009-03-28, 22:23
Ichigo nera zudikas, ir jauciu Orihime kazkokia tai nesamone padarys kad jisai jo neuzmustu

Nemanau, nes juk dabar Kurosaki yra apsėdęs Shirosaki's (blogoji Ichigo pusė), tad tikrai jis Ulquiorra'o nepasigailės, nes juk 350-ame skyriuje (http://www.onemanga.com/Bleach/350/11/), kuomet šis Hollow-like padaras užsimojo kardu, jis į Orihime dėmėsio nekreipė ir jei nė Ishida, ji būtų buvusi nublokšta... O tai parodo, kad kontrolėje Shirosaki's, ne Kurosaki's. :)

destiny
2009-03-28, 22:29
aj jo pamirsau apie inoue, nu jo inaj gal isgelbes ulquira bet vistiek jis galiausiai mirs :D

RP_41
2009-03-28, 22:34
nu aš taip spėju. nes maždaug nutuokiant bleach, tai galima numatyti, kad ji ir ulkiorą gelbės, kaip ir tas dvi arancarr pakalikes, kurios ją žiauriai sumušė, o kai grimjis jas atkalė iki mirties, ji pribėgo ir jas pagydė., juk orihimė gerumo įsikūnijimas.

Anuomet buvo ne toks atvėjis, kaip šis. Ten buvo tas, kad Orihime'i pagailo jų, nes jos manymų Arrancar'ės per daug skaudžiai nukentėjo, o dabar juk Ulquiorra vos nepribaigė žmogaus, kūrį ji myli, tad tikrai nebus help'o... Sekančiame skyriuje bus daug maž:
"Huh?"
"Is that realy Kurosaki?" ar kažkas panašaus... Tiesiog žiūrės Orihime ir Ishida į Kurosakį nesuprasdami, kas vyksta.

vrblitz
2009-03-28, 22:45
visi turi savo nuomone, nesistenk ibrukti savos :hmm:

RP_41
2009-03-28, 23:17
visi turi savo nuomone, nesistenk ibrukti savos :hmm:

Ir nesistengiu, o tiesiog remiuosi jau žinomais faktais. ;)

angellus
2009-03-29, 09:18
Ir nesistengiu, o tiesiog remiuosi jau žinomais faktais. ;)

galėčiau pritarti. nes jau vien tai parodo, kad tas hollow-like padaras nėra ičis, kad jis killing blow į jau nugalėtą ulkiorą paleido. ičis taip niekada nedarė.

Suiram
2009-04-03, 13:04
nepagavau kas ten gale buvo sito chap... ar Ichigo raga nupjove?

RP_41
2009-04-06, 10:59
nepagavau kas ten gale buvo sito chap... ar Ichigo raga nupjove?

Taip, tam Hollow-like padarui likusi Ulquiorra'os dalis nukirto ragą... -___-'
Nuvylė mane šis skyrius... ~.~

Suiram
2009-04-06, 14:42
aj mane jau nuo soul society arc pabaigos pastoviai nuvilia (anime ziurejau iki bauntu lygtais vidurio pazejau kad manga greiciau skaitosi taj meciau)

destiny
2009-04-13, 19:17
Nu va pagrindine priezastis del kurios ziurejau bleach pavirto y dulkes... Patiko man pabaiga, patiko ir ulquira...
Keista bet iki galo as jo taip ir nesupratau.

Tabeko
2009-06-06, 19:23
Patinka man dabartinės kovos su Espada. Tokios pritraukiančios akį. O prieš Bleach'ą nieko blogo neturiu. Visgi, geriau nei Naruto. Ir net nežinau, kodėl šiuos du lyginu. Be to, Bleach'ui veiksmo tikrai netrūksta, o ir pasijuokt visada būna kada. Nuostabus anime, tik tiek galiu pasakyt.

djmindziulis
2009-06-06, 21:43
Kiek seriju bleach yra? Paziurejau naruto shippden, tai manau kad pradesiu bleach ziureti. Ir iskur geriausia siustis, is torentu, ar svetaine kokia yra visos serijos sudetos?

angellus
2009-06-06, 21:51
daug ir dar nežinai kiek bus. jei nori žiūrėt tai geriausia online daryt, nes ten nėr ką per daug žiūrėt su HD kokybe. va linkas Bleach online (http://www.watchanimeon.com/anime/bleach/)

Death note
2009-06-06, 22:16
Kiek seriju bleach yra? Paziurejau naruto shippden, tai manau kad pradesiu bleach ziureti. Ir iskur geriausia siustis, is torentu, ar svetaine kokia yra visos serijos sudetos?

Šiaip patarčiau žiūrėti online nes bent dabar Bleach serijų yra 222 ir aišku jų daugėja tai tik mano nuomonė.:cat16:
Čia jai norėsi žiūrėt vis dėl to online http://www.animezona.net/forum/newreply.php?do=newreply&p=129881
Iš kar nenuspręsk kad yuotube įdės neįdės šis acountas visada pasirūpina laiku įmesti naujas bleach serijas

O čia jai vis dėl to nuspręsi siūstis tai visada rasi parsisiust http://www.bleachportal.net/bleach/multimedia/music_downloads
P.S. Antroje svetainėje reiks užsiregistruoti, kad galėtai naudotis jų paslaugomis.

Botaro
2009-06-06, 22:48
Šiaip patarčiau žiūrėti online nes bent dabar Bleach serijų yra 122 ir aišku jų daugėja tai tik mano nuomonė.:cat16:
Čia jai norėsi žiūrėt vis dėl to online http://www.animezona.net/forum/newreply.php?do=newreply&p=129881
Iš kar nenuspręsk kad yuotube įdės neįdės šis acountas visada pasirūpina laiku įmesti naujas bleach serijas

O čia jai vis dėl to nuspręsi siūstis tai visada rasi parsisiust http://www.bleachportal.net/bleach/multimedia/music_downloads
P.S. Antroje svetainėje reiks užsiregistruoti, kad galėtai naudotis jų paslaugomis.

222

ManGaStyLe
2009-06-11, 20:31
1. Stark
2. Halibell
3. Senis
4. Ulquiorra Schiffer
5. Nnoitra Jiruga
6. Grimmjaw Jeagerjaques
7. Zomarie LeRoux
8. Szayelaporro Granz
9. Aaroniero Arruruerie
10. Yammy

-_-

Čia biški ankstesnę tema gražinu žiūrėjau praeitus puslapius. Na manau tu klysti kadangi 221 (jei pamenu gerai) animo ep. kai harribel pasakė Barragan`ui jog nereikštų "nepagarbos" Aizen`ui . Barragan atsakė jei jog ji taipat nereikštų "nepagarbos" pačiam Barraganui ... :) Tad pagal mano spėjimus Barragan bus antras espada. :neisitiki

EDIT: Whoooops tik dabar pastebėjau kad jau atskleista viskas bleach wiki pažėjas kad parašyta kur tatoo numeris padėtas :D

Death note
2009-06-11, 21:15
http://i702.photobucket.com/albums/ww21/mirtis325/Espada-group.jpg
Nereikia čia iš vežiojimų.Čia visa espada. IR čia viskas 100% teisinga sunumeruota.

Aramis
2009-06-11, 21:51
http://i702.photobucket.com/albums/ww21/mirtis325/Espada-group.jpg
Nereikia čia iš vežiojimų.Čia visa espada. IR čia viskas 100% teisinga sunumeruota.
Ne visai teisingai.
Niekas neminėjo, kad Espadų jėga numeruojasi nuo vieno iki 10, espados - vienaženkliai skaičiai numeruojami nuo 0 iki 9, full release Yammi stipriausias.
Jei reikia galiu tai pagrįsti nuorodomis, bet gaila kol kas tai tik mangoje paaiškėjo. Ir dar - neužsipulkite, juk spec. tiems, kurie manga neskaito spoiler uždėjau, tiesiog perskaitęs tokį tvirtą tamstos įsitikinimą pamaniau, kad verta viską iššaiškinti:cat1:

Reshef
2009-06-11, 22:00
Ne visai teisingai.
Niekas neminėjo, kad Espadų jėga numeruojasi nuo vieno iki 10, espados - vienaženkliai skaičiai numeruojami nuo 0 iki 9, full release Yammi stipriausias.
Jei reikia galiu tai pagrįsti nuorodomis, bet gaila kol kas tai tik mangoje paaiškėjo. Ir dar - neužsipulkite, juk spec. tiems, kurie manga neskaito spoiler uždėjau, tiesiog perskaitęs tokį tvirtą tamstos įsitikinimą pamaniau, kad verta viską iššaiškinti:cat1:

Deja, tvirtink kaip nori, bet kolkas dar neaisku ar Yammi stipriausias Espada
Unlike all other Espada, after releasing his zanpakutō, Yammy's number changes from 10 to 0. It is unknown if this means he is actually the strongest Espada. This enormous gap in power has yet to be explained other than the amount of energy he has been taking in from sleeping, eating, and sucking in souls.

Aramis
2009-06-11, 22:31
Deja, tvirtink kaip nori, bet kolkas dar neaisku ar Yammi stipriausias Espada
Unlike all other Espada, after releasing his zanpakutō, Yammy's number changes from 10 to 0. It is unknown if this means he is actually the strongest Espada. This enormous gap in power has yet to be explained other than the amount of energy he has been taking in from sleeping, eating, and sucking in souls.
http://www.onemanga.com/Bleach/354/13/
At the time of the group's introduction, the Espada consists of nine males and one female. Each Espada member is chosen for their superior combat ability, and then assigned a number from 0 to 9 (0 presumably being the strongest) that indicates their rank and relative power level, which is tattooed somewhere on their body (Grimmjow's is on his lower back, for instance). <...>
http://www.onemanga.com/Bleach/354/09/ (jis nori padėti Ulqiorai,4 nr., nors mato, kad kaunasi su Ichigo apylygiai manyčiau, kad ir laikinas jėgų padidėjimas bet juk to ir tereikia laimėti kovai);
Their immense amount of power and leadership status among the arrancar also grants each Espada the authority to exert command over Aizen's other forces within Las Noches: the Números, the Exequias, and their own Fracción. Unlike their Gotei 13 counterparts, there seems to be a sort of hierarchy among the Espada; a higher-ranked member apparently can give orders to lower-ranked members. This is demonstrated when Aizen orders Ulquiorra Cifer to kidnap Orihime Inoue; the Arrancar led by Ulquiorra included Luppi (the sixth), Yammy Riyalgo (the tenth/zero), Grimmjow Jaegerjaquez, and Wonderweiss Margera (unassigned). Various missions usually involve one or more Espada operating together, with the most senior member exercising command over the others; typical, non-combat missions, such as searching for the Vasto Lorde and gathering pre-invasion data in the human world, include a senior Espada and a lower-ranked one being sent out in pairs. While the lower-ranked members usually have little restraint in taking their own initiative (thus exceeding their orders), higher-ranked members usually stick to Aizen's commands, and are often the first to bail the others out of trouble, because, in Neliel Tu Odershvank's own words, they wish to "prevent the Espada from losing one of their own". However, Aizen's attitude toward the offending Espada members seem to be one of leniency, officially forgiving them (though not without severe sanctions) on the grounds that they are merely advancing his own wishes.
Ir dar. Pagal Tamstos logiką išeina, kad pirmasis espada (Yammi pats pasakė, kad skaičiuojama nuo nulio) nėra stipriausias, nors prieš tai kai Nel kovėsi su Szayel Aporro Granz aiškiai buvo parodyta, kad mažesni skaičiai yra stipriausi Ką aš tuo noriu pasakyti? Kol kas logiška tik ta mintis, kad Yammy sukaupęs visas jėgas susiurbtas iš sielų tampa 0 espada, kuri kovos metu turi didžiausią energijos kiekį, kurio normalioje būklėje negali pasiekti ir išlaikyti
Kodėl jis 10? Dėl savo jėgos trumpalaikiškumo. Nepailsėjęs jis to pasiekti negali. Be to - jis gi idiotas, nesugeba panaudoti savo jėgos tikslingai. Juk nemanaote, kad už protą jį pirmu išrinko? :D

Reshef
2009-06-11, 22:54
At the time of the group's introduction, the Espada consists of nine males and one female. Each Espada member is chosen for their superior combat ability, and then assigned a number from 0 to 9 (0 presumably being the strongest) that indicates their rank and relative power level, which is tattooed somewhere on their body (Grimmjow's is on his lower back, for instance). <...>
http://www.onemanga.com/Bleach/354/09/ (jis nori padėti Ulqiorai,4 nr., nors mato, kad kaunasi su Ichigo apylygiai manyčiau, kad ir laikinas jėgų padidėjimas bet juk to ir tereikia laimėti kovai);
Their immense amount of power and leadership status among the arrancar also grants each Espada the authority to exert command over Aizen's other forces within Las Noches: the Números, the Exequias, and their own Fracción. Unlike their Gotei 13 counterparts, there seems to be a sort of hierarchy among the Espada; a higher-ranked member apparently can give orders to lower-ranked members. This is demonstrated when Aizen orders Ulquiorra Cifer to kidnap Orihime Inoue; the Arrancar led by Ulquiorra included Luppi (the sixth), Yammy Riyalgo (the tenth/zero), Grimmjow Jaegerjaquez, and Wonderweiss Margera (unassigned). Various missions usually involve one or more Espada operating together, with the most senior member exercising command over the others; typical, non-combat missions, such as searching for the Vasto Lorde and gathering pre-invasion data in the human world, include a senior Espada and a lower-ranked one being sent out in pairs. While the lower-ranked members usually have little restraint in taking their own initiative (thus exceeding their orders), higher-ranked members usually stick to Aizen's commands, and are often the first to bail the others out of trouble, because, in Neliel Tu Odershvank's own words, they wish to "prevent the Espada from losing one of their own". However, Aizen's attitude toward the offending Espada members seem to be one of leniency, officially forgiving them (though not without severe sanctions) on the grounds that they are merely advancing his own wishes.
Ir dar. Pagal Tamstos logiką išeina, kad pirmasis espada (Yammi pats pasakė, kad skaičiuojama nuo nulio) nėra stipriausias, nors prieš tai kai Nel kovėsi su Szayel Aporro Granz aiškiai buvo parodyta, kad mažesni skaičiai yra stipriausi Ką aš tuo noriu pasakyti? Kol kas logiška tik ta mintis, kad Yammy sukaupęs visas jėgas susiurbtas iš sielų tampa 0 espada, kuri kovos metu turi didžiausią energijos kiekį, kurio normalioje būklėje negali pasiekti ir išlaikyti
Kodėl jis 10? Dėl savo jėgos trumpalaikiškumo. Nepailsėjęs jis to pasiekti negali. Be to - jis gi idiotas, nesugeba panaudoti savo jėgos tikslingai. Juk nemanaote, kad už protą jį pirmu išrinko? :D
Jei tai tiesa ir Yammy (number 0) yra stipriausias Espada, tai Starkas tada 2, Barragan 3 ir t.t. tai tuomet cia shita visa Espadu sistema nesamoninga, taigi skaicius parodo kelintas pagal stipruma tarp espadu yra arrnacaras. Pats kurejas dergiasi is to ka pries tai sukure.

Edit: Gal galetai kita karta neuzversti kalnu informacijos ir konkretinti mintis? Nes sheip ir be tos gausybes informacijos pateiktos is visokiu wikipediju puikiai imanoma suprasti ka nori pasakyti ^^

Death note
2009-06-11, 23:08

Gerai pritariu. Suklydau, bet negalit pasakyti, kad jis labai protingas. O brutali jėga ir mažai smegenų tikrai nepadės jam lengvai laimėt kovos. mano pastebėjimais, svarstymais jo jėga priklauso nuo išsiurbto sielų kiekio. Tai kaip jo zanpaktau sugebėjimas sugerti ir panaudoti sielų energiją. Jis pats nėra labai stiprus,bet galios prideda sielos kurias jis sugėrė ir užkoncentravo savyje.:cat11: bet tai tik pasvarstymai kuo pagrįst info neturiu.

Aramis
2009-06-11, 23:21
Jei tai tiesa ir Yammy (number 0) yra stipriausias Espada, tai Starkas tada 2, Barragan 3 ir t.t. tai tuomet cia shita visa Espadu sistema nesamoninga, taigi skaicius parodo kelintas pagal stipruma tarp espadu yra arrnacaras. Pats kurejas dergiasi is to ka pries tai sukure.

Edit: Gal galetai kita karta neuzversti kalnu informacijos ir konkretinti mintis? Nes sheip ir be tos gausybes informacijos pateiktos is visokiu wikipediju puikiai imanoma suprasti ka nori pasakyti ^^
Norėjau pasakyti, kad sistemos esmė tokia: ne kovos metu svarbiausia protas, įžvalgumas, sugebėjimai, analizė, pastovi jėga kurią sugeba kontroliuoti. Taigi Starkas pagal šiuos kriterijus yra pirmasis, Yammy paskutinis.
Kovos metu kaip tik atvirkščiai, svarbu brutali jėga - koks skirtumas ar naudojai kokią strategiją, ar šaltai nužudei priešininką - jis nebegyvas. Yammi šiuo adžvilgiu pranašiausias - jam nurodai ką naikinti, jis ir naikina. Kiti atsižvelgia į savo gerovę, o jam tai nerūpi. Manau tai gana gerai parodo, kad sistema espadų yra gana logiškai parinkta.

Death note
2009-06-11, 23:30
Norėjau pasakyti, kad sistemos esmė tokia: ne kovos metu svarbiausia protas, įžvalgumas, sugebėjimai, analizė, pastovi jėga kurią sugeba kontroliuoti. Taigi Starkas pagal šiuos kriterijus yra pirmasis, Yammy paskutinis.
Kovos metu kaip tik atvirkščiai, svarbu brutali jėga - koks skirtumas ar naudojai kokią strategiją, ar šaltai nužudei priešininką - jis nebegyvas. Yammi šiuo adžvilgiu pranašiausias - jam nurodai ką naikinti, jis ir naikina. Kiti atsižvelgia į savo gerovę, o jam tai nerūpi. Manau tai gana gerai parodo, kad sistema espadų yra gana logiškai parinkta.

Pritariu, kad ji iš dalies logiška. Bet aš vis tiek manau kad žmogus turintis mažiau energijos bet turintis genialių planų gali apeit ir nugalėt bukaprotį su brutalia jėga kaip Yammy.

Aramis
2009-06-12, 08:31
Pritariu, kad ji iš dalies logiška. Bet aš vis tiek manau kad žmogus turintis mažiau energijos bet turintis genialių planų gali apeit ir nugalėt bukaprotį su brutalia jėga kaip Yammy.

Šiuo klausimu kaip pavyzdį galima pateikti Ichigo - Bount arkoje kovodamas su tuo mokytoju naudodamas logiką jis pralaiminėjo, tačiau savo holow formoje, nebesirūpindamas nei savimi, nei logika jis ėmė laimėti. Ką tuo noriu pasakyti? Kovoje dvejonės užima svarbhų laiką, per kurį gali būti nužudytas. Arancar turi storą "odą", jo taip lengvai nesužeisi - todėl ir pirmas numeris šiuo atveju yra Yammy

Reshef
2009-06-12, 09:48

Gal ir tavo tiesa. Bet as visetiek lieku istikimas savo nuomonei, jog Starkas yra pats stipriausias tarp Espadu. Jei klystu- tai klystu, tolimesni chapteriai parodys tiesa.

Death note
2009-06-12, 11:09
Šiuo klausimu kaip pavįzdį galima pateikti Ichigo - Bount arkoje kovodamas su tuo mokytoju naudodamas logiką jis pralaiminėjo, tačiau savo holow formoje, nebesirūpindamas nei savimi, nei logika jis ėmė laimėti. Ką tuo noriu pasakyti? Kovoje dvejonės užima svarbhų laiką, per kurį gali būti nužudytas. Arancar turi storą "odą", jo taip lengvai nesužeisi - todėl ir pirmas numeris šiuo atveju yra Yammy

Gal ir tavo tiesa, bet savo nuomonės nekeisiu nes Pvz Ichigo ir Grimmjow kova tada Grimmjow kova. Jiedu kovėsi naudodami smegenis, o ne savo energija švaistydami šen bei ten tik, ką nors sužeistų. Abu naudojo smegenis todėl ta kova buvo dar įspūdingesnė :cat1: tai kaip matai aš už smegenis, o ne už brutalią jėgą :hmm:

Aramis
2009-06-12, 11:38
Gal ir tavo tiesa, bet savo nuomonės nekeisiu nes Pvz Ichigo ir Grimmjow kova tada Grimmjow kova. Jiedu kovėsi naudodami smegenis, o ne savo energija švaistydami šen bei ten tik, ką nors sužeistų. Abu naudojo smegenis todėl ta kova buvo dar įspūdingesnė :cat1: tai kaip matai aš už smegenis, o ne už brutalią jėgą :hmm:
Aš irgi už taktiką, tai suteikia kovai žavesio. Bet ką noriu pasakyti - svarbu ne tai, kaip man patinka, o Kas yra efektyviau Jei stipriai owerpowerini savo oponentą, tau tereikia jam suduoti ir jis negyvas. Jei jėgos lygios tada viską lemia patyrimas ir taktika. Kaip 0 espada Yammy išskyrė nenormaliai daug reatsu , kas leidžia teigti, kad jis fiziškai lenkia bet kurią kitą espadą , nepaisant to, kad logika nesivadovauja, žudo tik todėl kad gali, bei bijo sumanesniųjų. Spėju, kad Ulqiora lengvai patiestų Yammy ant menčių (fast reggeneration dėka jis gali kautis pilna jėga ilgą laiką, kol tuo tarpu Yammy savo būseną gali išlaikyti tik trumpą laiko tarpą).
Puikus pavyzdys - Kenpachi - Ichigo ir Kenpachi - Nnoitra dvikovos. Pirmojoje esant lygiam jėgų kiekiui laimėjo Ichigo naudodamas Zangetsu, tas irgi yra taktika. Antrojoje kovoje Kenpachi savo jėga tiesiai puldamas be atvangos nugalėjo Nnoitrą.
Sorry už ilgą post, norėjau pagrįsti savo nuomonę:cool:

destiny
2009-06-12, 11:44
Nu seip tai jo Yammi oficialiai turetu butu stipriausias, ir taip gal but Starkas galetu ji yveikt,bet nemanau, kad kuris nors is ju yra stipriausias :) Juk prisimynkit ulquira :) juk jo numeris buvo tik 4, bet tik jis vienintelis is espadu pasieke tokia realyso forma kurios net pats kurejas(Aizen) nezinojo :) manau,kas ulquira buvo stipriausias is espadu :)

Aramis
2009-06-12, 11:56
Nu seip tai jo Yammi oficialiai turetu butu stipriausias, ir taip gal but Starkas galetu ji yveikt,bet nemanau, kad kuris nors is ju yra stipriausias :) Juk prisimynkit ulquira :) juk jo numeris buvo tik 4, bet tik jis vienintelis is espadu pasieke tokia realyso forma kurios net pats kurejas(Aizen) nezinojo :) manau,kas ulquira buvo stipriausias is espadu :)
Būtent, Aizen nežinojo apie antrąją arancar formą, taigi sudarydamas savo Espadą neįtraukė to į įvertinimą. Apie Yammy žinojo, todėl dvi formos. Jei yammy būtų jėga lygus Starkui, tada Yammy būtų taip pat no. uno, bet ne nulis.
Ulquiora taip pat turėtų gauti dvigubą numerį, bet to nenutiko dėl to, kad nuo Aizen ši forma buvo slepiama.
P.S. Ne Aizen sukūrė Arancar ar Espadas. Jos buvo prieš tai. Aizen tik jas suvienijo ir sugeba paspartinti evoliuciją

Reshef
2009-06-12, 11:57

Nesok prie isvadu taip greitai:D. Starkas dar isvis jokio releaso nepadare, o jau teigi, jog ulqiuora stpriausias. Manau Starkas nesheip gavo 1 espados titula. Taigi manga eina vis tolyn, o priesininkai vis stipryn, nejaugi tikrai manot, kad stipriausias Espada jau nugaletas? Gal net pats Starkas parodys tokiu dalykeliu po kuriu Ulqiuora liks uzmarsti Beto jus vien pazvelkit i Barragan, jo netgi paliesti nieks negali...

Aramis
2009-06-12, 12:07
Nesok prie isvadu taip greitai:D. Starkas dar isvis jokio releaso nepadare, o jau teigi, jog ulqiuora stpriausias. Manau Starkas nesheip gavo 1 espados titula. Taigi manga eina vis tolyn, o priesininkai vis stipryn, nejaugi tikrai manot, kad stipriausias Espada jau nugaletas? Gal net pats Starkas parodys tokiu dalykeliu po kuriu Ulqiuora liks uzmarsti Beto jus vien pazvelkit i Barragan, jo netgi paliesti nieks negali...
Šiaip tai stipriausias Arancar yra Ichigo
Be to, kapitonas kol kas savo Bankai dar nepanaudojo, tai apie visa tai galima tik spėlioti
http://bleach.wikia.com/wiki/Stark#Powers_.26_Abilities
http://bleach.wikia.com/wiki/Shunsui_Ky%C5%8Draku#Power_.26_Abilities

destiny
2009-06-12, 13:23
Taigi as nepamirstu, kad manga tesiasi :) bet savo isvadas darau is to kas jau parodyta/parasyta ir bentjau dabar man ulquira atrodo stipriausias :)
O del ichigo tai nemanau, kad ji pilnai galima priskirtprie arancar'u... Su juo dar nieks neaisku :)

Aramis
2009-06-12, 13:30
Taigi as nepamirstu, kad manga tesiasi :) bet savo isvadas darau is to kas jau parodyta/parasyta ir bentjau dabar man ulquira atrodo stipriausias :)
O del ichigo tai nemanau, kad ji pilnai galima priskirtprie arancar'u... Su juo dar nieks neaisku :)

Jo full reinkarnacija labai jau priminė arancarų zanpaktou realease, be to, jis buvo su kardu. Taigi ne shinigami, bet ir ne vizard. Lieka tik arrancar...

destiny
2009-06-12, 13:36
Jo full reinkarnacija labai jau priminė arancarų zanpaktou realease, be to, jis buvo su kardu. Taigi ne shinigami, bet ir ne vizard. Lieka tik arrancar...

Galbut, bet manau, kad si jo forma nebus priskirta prie jau esanciu...

Death note
2009-06-14, 23:29
Galbut, bet manau, kad si jo forma nebus priskirta prie jau esanciu...

Kol kas žiūrėjau Kurosaki Ichigo duomenis tai Jis nėra arancan. IR kol kas tokių duomenų niekur nėra.

P.S. Kad nereiktų ieškot iš kart faktai
http://bleach.wikia.com/wiki/Ichigo_Kurosaki

destiny
2009-06-16, 18:00
Nu va Starkas irgi realysa padare :) Nu seip neblogai atrodo, bet manau, kad tie gun'ai tik gadina vaizda :) anyway iki ulquiros realysu grozio dar truksta :)

Aramis
2009-06-16, 18:12
Nu va Starkas irgi realysa padare :) Nu seip neblogai atrodo, bet manau, kad tie gun'ai tik gadina vaizda :) anyway iki ulquiros realysu grozio dar truksta :)
Ulquiora perėjo į antrąjį lygį transformacijoje. Starko rls ir neturėtų jam prilygti:D

destiny
2009-06-16, 18:21
Kadangi as nesu perdaug isigilines i bleach, o tik zinai pagrindinius ivikius tai man realys ir transformacijos gali sakyt nesudaro jokio skirtumo :)

djmindziulis
2009-06-26, 21:03
Parsisiunciau 50bleach seriju, 2 paziurejau, tai tikrai patiko... Ir muzika gera, ir juokinga kartais :D

Aramis
2009-06-26, 21:28
Parsisiunciau 50bleach seriju, 2 paziurejau, tai tikrai patiko... Ir muzika gera, ir juokinga kartais :D
Ir paatiks, jei fillerių nežiūrėsi

djmindziulis
2009-06-27, 09:32
Tai kurios serijos fileriai? Apsaugokit mane nuo ju :D

destiny
2009-07-03, 11:14
Dabar tai bus i ka paziuret :D vel sugryzo intriga i bleach :D

ForestTiger
2009-07-03, 16:09

Intriga sugrįžo, bet ją staigiai numušė kitos serijos anonsas :D (fillers again :cat1:)

destiny
2009-07-03, 17:25
Intriga sugrįžo, bet ją staigiai numušė kitos serijos anonsas :D (fillers again :cat1:)

as ce manga turejau omeny :)

Aramis
2009-07-03, 18:42
Kokia intriga ten Tas atlėpausis sugebėjo antrą pagal stiprumą Gotei kapitoną nugalėti, Starkas pirmąjį. Tik aišku, Starkas ne pats tai padarė. Aišku, pasirodė Vizards, kurie stiprūs kaip Arancarai ir išspardys blogiečiams užpakalius. Gotei palaužta. Tik spėju vėl trijulė pabėgs ir vėl viskas iš naujo
Baigiu nusivilti abiem serijomis (N ir B)

djmindziulis
2009-07-14, 11:24
Tai kas mane apsvies kurios bleach serijos yra fileriai? Iki tol kol rukia isgelbsti(64 berods serija) wiskas normaliai. O toliau fileriai. Iki kurios serijos jie tesiasi?

Aramis
2009-07-14, 11:54
Tai kas mane apsvies kurios bleach serijos yra fileriai? Iki tol kol rukia isgelbsti(64 berods serija) wiskas normaliai. O toliau fileriai. Iki kurios serijos jie tesiasi?
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Bleach_episodes;
Bounto visa arc (64-109);
The new Capitan (168 - 189);
Ir dabar berods nuo šios serijos iki naujo sezono (213-?)

Reshef
2009-07-23, 16:56
Na baigesi pavieniai Bleach filleriai ir prasides db visa fillerine arca(min 20 epu) :cat22:

neko_pari
2009-07-26, 22:52
man asmeniskai fileriai netrukdo, nes pats anime yra smagus, todel kuo daugiau seriju tuo geriau :cat25:
bet tos pavienes neaiskios serijos us to be continue mane erzina, nes jos neisbaigtos :negirdziu: bet buvo ziauriai smagu pamatyti Byakuya su papludimio apranga :kraujas:

Aramis
2009-07-26, 23:06
man asmeniskai fileriai netrukdo, nes pats anime yra smagus, todel kuo daugiau seriju tuo geriau :cat25:
bet tos pavienes neaiskios serijos us to be continue mane erzina, nes jos neisbaigtos :negirdziu: bet buvo ziauriai smagu pamatyti Byakuya su papludimio apranga :kraujas:
Šis anime ne tokio stiliaus, kad tęsimas atneštų naudos. Filleriai nedaro įtakos veiksmui, todėl nuobodu juos žiūrėti. Aišku, gerbiu tamstos nuomonę, bet kadangi Bleach svarbiausi įvykiai kažką lemia, filleriai tiesiog erzina