PDA

Žiūrėti pilną versiją : Anime Zonos sveikatos ABC

SataNa
2008-03-21, 10:31
Šiokia tokia informacija apie jūsų sveikatą, nes net sėdint forumose jūs ją galyt gadinti ir tikiuosi, kad šis info privers jūs bent truputi susimastyt dėl to. :)

Kur dingsta mūsų jėgos :confused:?

Iš esmės energijos turėtų užtekti viskam. Juk mes kasdien (ir ne vieną kartą) maistu ,,užkuriame" savo organizmą. Daugelis iš mūsų miega tiek, kiek priklauso-septynias valandas, kad atstatytų organizmo jėgas. Be to, rūpinamės savo sveikata ir laiku ,,remontuojame smulkius gedimus", pvz: gydome peršalimą. Tačiau vis tiek dažnai jau ryte kai kurie iš mūsų jaučiasi bejėgiai, pavargę, suglebę. To priežastys - psichologinės.

Nepasiduokite provokacijai :sick:

Populiariausia priemonė netekti energijos - konfliktas. Kuo daugiau šaukiate, įrodinėjate, švaistote negatyvių emocijų, tuo stipriau vėliau juntate energijos stygių. Net jeigu nugalėjote ginče, ,,sudraskėte" savo varžovą, vėliau, sumažėjus adrenalino kiekiui, pajuntate tuštumą, bejėgiškumą, bjaurią nuotaiką. Yra žmonių, kurie tyčia provokokuoja kitus konfliktui, kad pasisemtų trūkstamos energijos.
Todėl jeigu ginčo galima išvengti, geriau tą ir padarykite. Yra daugybė būdų nepasiduoti provokacijai ir kartu išsaugoti savo jėgas.

provokatoriai ,,vampyrai" :mad:

Yra du svetimos energijos ,,medžiotojų" tipai: agresyvūs ir pasyvūs. Agresyvus oponentas provokuoja ginčą, kaltina ir puola. Pasyvus - pasirenka priešingą taktiką - jis nuolat skundžiasi: oru, aplinkybėmis, draugais. Tačiau ir vienas, ir kitas ,,siurbia" iš mūsų energiją. Gautų jėgų jiems ilgam neužtenka, tad jie vėl priversti ieškoti ,,aukos". Dažniausiai tai jiems išeina nesąmoningai. Tačiau jūs privalote atpažinti tokius žmones ir pagal galimybes vengti su jais bendrauti. Tačiau ką daryt, jeigu šis psichologinis ,,vampyras" - jūsų viršininkas, giminaitis arba kaimynas? Ir šioje situacijoje galima rasti išeitį. Kartais paprasčiau atiduoti jiems šiek tiek energijos, kad galėtumėte išsaugoti savo pagrindinius resursus. Jeigu kažkas prie jūsų įkyriai kabinėjasi, jums sukelia problemų, pasistenkite sužinoti, ko trūksta tam žmogui. Ko jam reikia - dėmesio, meilės, materialinių gėrybių? Įsivaizduokite, kad šis žmogus gavo viską, ko jam trūksta. Pasiųskite jam geranorišką palinkėjimą: ,,Tegul tavo širdyje būna taika ir ramybė". Pamatysite, kaip greitai suveiks ši technika!

Kalbėjimas su savimi... :p

Gal pastebėjote tokį dalyką: mintyse sprendžiate sudėtingą problemą, patys sau užduodate klausimą, o po to patys ir atsakote į jį. Ir taip vaikštote ratu (,,Iš vienos pusės...", ,,Iš kitos pusės...", ,,Vienas nuo kito priklauso, tad nėra išeities."). Toks pokalbis su savimi - labai neproduktyvus procesas, o energijos prarandate daug. Tačiau visa tai galima pakreipti konstruktyvia vaga.
Kai tik pajuntate, kad jau seniai ,,vaikštote ratu", paimkite popieriaus lapą ir šratinuką. Parašykite, kas jus jaudina, pasistenkite sąžiningai pripažinti visas savo baimes. Tuomet situacija bus pakreipta sąmoninga linkme.
Kitas žingsnis - parašykite, ką galima padaryti šiuo atveju. Užrašykite visas idėjas, net kvailiausias. Vėliau būtent jos gali tapti problemos sprendinio būdu. Kuo skiriasi situacijos narpliojimas mintyse nuo jos užrašymo ant popieriaus? Tuo, kad jums ne bus ,,košė" galvoje, o išryškės problemos sprendinio schema.

Veikia bumerango efektas:cool:

Įsivaizduokite žmogų užmerktomis akimis tamsiame kambaryje. Panašiai būna ir gyvenime, kai neturime asmeninių tikslų. Tuomet mes negalime pasirinkti energijos panaudojimo krypties, ir ji tyliai žūsta. Jėgos iš anksto neatsiranda. Jos atsiranda tik tuomet, kai yra kur jas nukreipti.
Papraščiausias ir geriausias būdas visą laiką būti pakilios nuotaikos - užsiimti mėgstamu darbu. Darbas arba pomėgis, bendravimas su vaikais arba pagalba pagyvenusiems giminaičiams - bet koks veiksmas gali tapti jūsų energijos šaltiniu. O kai ji naudojama tikslams įgyvendinti, tuomet vėl ateina - kaip pozityvios emocijos. Tad susidaro bumerango efektas: kuo daugiau norų ir planų mes realizuojame, tuo daugiau energijos sugrįžta atgal!

shashke
2008-03-21, 16:37
Geras bajeris net nežinojau kodėl kalbant su savim taip "šudinai" jaučiuosi vėliau kagi teks kogero pradėt naudotis šiais patarimais, o tikrai mėgstu su savimi šnekėtes :D

Evil_of_Darknesz
2008-03-21, 17:07
:mad: Cia pats sugalvojai ir parasiai? :confused: :mad:

SataNa
2008-03-21, 17:25
4 ir 5 ne mano :) tiesiog i tema paeishkojau info intike :p tikiuosi nepyksit del to.

Eisas Kuperis
2008-03-22, 01:07
Papraščiausias ir geriausias būdas visą laiką būti pakilios nuotaikos - užsiimti mėgstamu darbu

Ja, ja. 100 kartų ta patį girdžių, bet tai problemos nesprendžia. Drasiai visa eneregija išvaistu chrien znajiet kur, ir ryta vistiek sėdžiu su trenkta nuotaka ir... Tfu, t.y nuotaika. Žodžiu, labanakt

FainaruFantaji
2008-03-22, 10:07
120% absurdas pagal mano skale.
Visu pirma tavo isvardinti "reikalavimai" energijai islaikyti yra neimanomi. Todel, kad nesvarbu kaip mes noretume veikti kaip atskiri individai mus vistiek veikia aplinka. Zmones turi skirtingus charackterio bruozus, skirtinga mastyma ir skirtinga patirti.
Sedint teoretiko poste pasauli gali matyti labai skirtingai nuo to, kuris viska patiria.
Pavyzdziui as dalinuosi nama su tecio tevais [nekyla ranka rasyt, kad jie gimines, atleiskit] ir jie paprasciausiai yra tokie zmones, kurie visada nori buti teisus, nors jau nesuskaiciuojama daugybe kartu besigincyjant su jais buvo aisku, kad jie neteisus, taciau net ir pateikus irodymus jie vistiek kabindavosi uz savo paciu teorijos. Paprasciausiai jie zmones, kurie vadovaujasi logika viska pakreipti taip kaip ju paciu uzgaida patenkinti butu geriau. Jie nesigincyja del energijos, jie gincyjasi del to, kad prikistu kitiems savo tiesas.
Kai gyveni taip arti tokiu zmoniu abejoju ar realiai galetum paprastai isvengti kiekvieno ginco, kuriu per diena kartais buna net 10.

Papraščiausias ir geriausias būdas visą laiką būti pakilios nuotaikos - užsiimti mėgstamu darbu. Darbas arba pomėgis, bendravimas su vaikais arba pagalba pagyvenusiems giminaičiams - bet koks veiksmas gali tapti jūsų energijos šaltiniu. O kai ji naudojama tikslams įgyvendinti, tuomet vėl ateina - kaip pozityvios emocijos. Tad susidaro bumerango efektas: kuo daugiau norų ir planų mes realizuojame, tuo daugiau energijos sugrįžta atgal!
Idomu kiek zmoniu dirba ta ka nori ir dar idomiau kodel nedirba to ko nori? Velgi pasikartosiu, kad nori nenori mes priklausome nuo aplinkos pradedant auklejimu ir prieziura ankstyvoje vaikysteje baigiant savo paciu issidirbinejimais. Jeigu giminaiciai visi dar uzsilike su sustagarejusiom paziurom, tai kaip is ju pasisemti energijos jei gincai ja sunaudoja, o viskas apie ka su jais gali sneket - tai gincytis.

Kalbetis su savim man patinka. Niekas taip gerai neisdesto man mano blogu savybiu ir to ka darau blogai kaip as pats. Bet zinoti viena, atsikratyti kita, nieko negaliu pakeisti, kad truksta valios.

Ech dar kai kas. Zmogui reikalinga ir neigiama ir teigiama energija, tik islaikant pusiausvyra tarp abieju galima pilnavertiskai gyventi.

Huy-san
2008-03-22, 10:30
Sir Talks-A-Lot is right. This topic won't help anybody

Evil_of_Darknesz
2008-03-22, 10:34
:mad: Bent buvo smagu paskaityt, tas nesamones. Is musu siurbia energija, chm, na jei labai jau isijauti i forumo veikla tada visko gali, buti, bet asmeniskai as pervisa savo veikla forume, dar nebuvau pasijutes issunktas, o gal as ir issunkiu visa energija :confused: Yep greiciausiai taip ir yra :D :mad:

SataNa
2008-03-22, 11:16
Jeigu sutikote įkyrų ginčininką, geriausia bendravimo su juo taktika - iš dalies susitarti ir greitai nutraukti ginčą. Įrodinėdami savo tiesą, pasaulinės harmonijos vis tiek nepasieksite, o nervų ir jėgų daug prarasite. Kai bent iš dalies sutinki su oponento požiūriu, jam nebėra prasmės ginčytis, ir konfliktas nurimsta.

Faktas, kad jūs nenorit jokios pagalbos, o ypač esat per daug mandri klausytis kažkieno patarymų iš forumų (žinau, kad būtent manes nenorit girdėti), bei jums patinka gynčitis ir net nesiruošiat pasistenkt pabandyt bent kartą išsaugoti gerą nuotaiką, tai kad aš esu bejėgis ir nesiruošiu čia konfliktuoti su jumis. Galit manyt, kad jūsų viršus jei norit :)

Huy-san
2008-03-22, 11:22
Ne ne zmogau, tu nesupratai. cia ne tame reikalas, kad mes "per daug mandri klausytis kažkieno patarymų" ar " būtent taves nenorim girdėti". Tiesiog situos self improvement training'us kiekviename zurnale ar laikrastyje gali rasti. bent jau as daznai matau. pagrindine problema yra, kaip jau minejo FainaruFantaji, tame, kad sias idejas per daug sudetinga(o kartais neimanoma) igyvendinti praktikoje.

SataNa
2008-03-22, 11:42
tai kodel nepabandzhius? Pvz ash shiuolaikinis hipis, tai sutariu praktishkai su visais ir i konfliktus nesiveliu be ,,tolko" . Nu ishskirus su marozais ir forsais... Tie tai nesuprantama kalba shneka kazhkokios nesuprantomos tautybes zhmones tai zhinot :D Nu krc... Eikit pusti zhole ir jus gyvensit toki gyvenima.. eina na net nezhinot kaip jus gyvensit :D :D :D Mintys pinasi man db :p zhodzhiu darykit kaip norit :D Kapec uzhsimaniau weed'o.. :cat3:

Huy-san
2008-03-22, 11:46
Na nepasakyciau, kad man weed suteike ka nors ypatingo ir tikrai jau gyvenimo nepakeite.
bet is kitos puses tai geriau nei alu lakt. maziau agresijos tikrai :)

SataNa
2008-03-22, 11:50
daugiau pust.. mazhiau gert.. Ir pilnai atsisakysi noro konfliktuoti, bei labiau noresi diskutuoti visokiausias temas, nei irodineti sawo :)

Evil_of_Darknesz
2008-03-22, 11:53
:mad: O man priesingai pasigincyt yra idomu ir jei dar gincijies su idomiu zmogumi, tai isvis linksma buna. :)
Kaip rasymas gali issunkti energija :confused: :D :mad:

SataNa
2008-03-22, 12:03
buna atveju kai susirashinejant zhmogus tave pradeda erzinti ir zhinoma tu pradedi nervuotis, tai ir prasideda tox energijos mazhejmas :p

Huy-san
2008-03-22, 12:05
Kaip rasymas gali issunkti energija
priklauso nuo gincho temos. pamenu torren.lt kazkokio dokumentinio filmo komentuose gincijausi su vienu bicu del karo chechenijoj.veliau more people prisidejo. tema sudetinga. daug negatyvo buvo.emociskai issekindavo labai stipriai

niekšas
2008-03-22, 12:35
Dede niekshas ishmintingasis tars zody - nesamone ten visos tos energetikos...

Džiro sesė
2008-03-24, 14:22
Dede niekshas ishmintingasis tars zody - nesamone ten visos tos energetikos...
"Visos tos energetikos" dar ir kaip sąmonės, bet nenoriu veltis į
ginčus, o tai neteksiu energijos, kurios man dabar labai reikia
kitur~
Ką norėjau pasakyti, tai dėl tų "energetinių vampyrų". Kaip mane
jie biesina, na gal per žiauriai čia ašen, gal tiksliau nervina.
Matyt ašen esu okis tokių asmenų megnetas, nes beveik visi aplink mane
yra tokie vat - išalkę svetimos gyvybinės energijos. "Tas man negerai, anas
dar blogiau, pasaulis - nesąmonė, o Lietuva dar labiau, manęs niekas nesupranta
ir bla bla bla ir taip toliau." Ir to klausytis visą dieną..... >_<
Na nepradedu čia savo vargų pasakoti, bet pasakau tik viena -
"išsigydyti" nuo "vampyrizmo" galima, bet jeigu žmogus yra silpnas, tai
jam amen (kitiem savotiškai irgi).
Anyway - labai patiko, kad kažkas įlindo į energetikos temą, nors ir parašyta gana
paprastai.

Eisas Kuperis
2008-03-24, 15:18
Aš vampyras. Manot šiaip veliuosi į visokias neaiškias, begalines, neišprendžiams diskusijas? Ir? Laimė kad tokie dalykai mokslo nelabai pripažystami. Medžiotu kaip kokį gyvulį poto. Laimė kad to dar galima asikratyti, pakeisti yda, tačiau gi daugelis žmonių nei supranta, nei sugeba jausti (ar tiesiog vėlgi nesupranta) ir apskritai visur pamatę žodį energet--- galvoja tik apie šamanišką šarlatinizmą. Žinoma, dėl šito nesiginčisiu, diskutavau jau apie tai kaip žmonės reguoja į dalykus kurių nesupranta, kaip blokuoja nepatikimą informacija, arba priešingai, patiki viskuo kas jiems patiems patinka, tarsi kokia gražia reklama. Čia kaip ir su kompais, neturėsi noro suprati kaip su juo dirbti ir jį valdyti, tai visą gyvenimą jis tau ir busu kitos visatos mistika.
Bet kur čia ta mistika dar kokia gali būti, gi žmogus viso labo mėsos gabalas, nieko jis super duper paslaptingo neturi, cheminių procesų kratinys, kokios dar gali būti energijos. (Paskutinė dalis nėra mano nuomonės pateikimas) Vis dėlto tą energijų terminą nebutina užmesti kažkur, žmogus kalba, veikia, visgi, kaip bebūtu įtaka daro kitam žmogui.
Ir galiausiai, visas šis energetinis reikalas šendien yra nulio vertas kai yra toks dalykas kaip kava. Ir apskritai, kiek iš jūsu gali gyventi be kavos. Kalbu apie žmonės jau kuriančius ir turinčius savo gyvenimą.

Izzo
2008-03-24, 15:23
vampyrai? jeigu sakoma, kad reikia vengti su jais bendrauti išeina taip, kad reikia atsiriboti nuo viso pasaulio ir vengti kontakto su bet kuriuo žmogumi, nes kiekvienas turi ir nori pasidalinti rūpesčiais su artimu draugu. Pagal 3 punktą peršasi išvada, kad jei nenori prarasti energijos turi atsiriboti nuo pasaulio ir užsisklęsti juodame kambarėlyje. Tad kur čia sąmonė? Pritariu ponui niekshui :)

SataNa
2008-03-24, 15:30
nu ka ash zhinau Izzo... Jei tau visi zhmogai yra vampyrai tai sorry. Mano pazhystamu apskrity tokiu beveik nera. Ishskirus marozai visokie ish klases

Eisas Kuperis
2008-03-24, 15:34
Nu kažinau, jei psichika tokia silpna kad kiekvienas vampyras sugeba kenkti, siurbti tą energija, tai gal jau tikrai geriau sėdėti tamsiame kambaryje. Arba susitaikyk su tuo kad visą gyvenima būsi donoras.

Ir tiesa, kažkodėl nemanau kad tokių vampyrų išties daug yra. Kas po ginčo jaučiasi atgavęs jėgas, darbingos nuotaikos, ir šiaip kaip po geros kavos puodelio, na, daug tokių yra?

SataNa
2008-03-24, 15:38
priprantama prie to energijos ishsiurbimo ir nereik chia aishkint kad turi sedeti tamsiajame kambarelije. Paprashchiausiai jei yra galymibe tai pasitrauk nuo to vampyro arba sutramdyk kap nors ji negadindamas nervu.

niekšas
2008-03-24, 16:20
As tik pagal save rasau. As po ginchu ar barniu ar nesutarimu ar konfliktu nepastebejau kad jausciausi pavarges arba pasikroves. man kazkaip tas itakos nedaro, bent neatkreipiau demesio kad darytu.
Toliau - kaip koks nors vampyras gali taip tiesiog kazkuo parazituot? gamta turejo pasirupinti imunitetais ir panashiom funkcijom, kad apsaugotu, tarkim, mane nuo tokiu "vampyru"

Siminti Sun, prie ko gi ta kava? neva energijos shaltinis? kazkodel ar isgeriu 3-4 puodelius per diena, ar 0 jauciuosi vienodai. Galiu ja nesunkiai pakeist arbata, arba jei per visa diena nespeju jos pasidaryt, uztenka sulciu ar paprasto vandens "is krano".

Izzo
2008-03-24, 16:22
Pasyvus - pasirenka priešingą taktiką - jis nuolat skundžiasi: oru, aplinkybėmis, draugais.

sakykim tavo draugas ar mergina nori tau kuom nors pasiskųsti ar išsipasakoti ir tai ilgai užtrunka, po ilgo pokalbio jautiesi išsekęs ir pavargęs emociškai. Ar tai nebus vampirizmas, nors tau artimas žmogus tenorėjo tau pasiguosti?

Huy-san
2008-03-24, 16:34
kai tau kartais issipasakoja ar pasiskundzia mergina/draugas tai yra visiskai normalu, bet yra zmoniu kurie tai daro labai daznai. ir jeigu po tokiu pokalbiu jautiesi sudinai tai zinok, kad pataikei ant energetinio vampyro. Kai kam tai gali skambeti kvailai, bet tai yra amziu patvirtinta tiesa o ne kokios nors siuolaikiniu psihologu ar dar beleko pasakos. Ir jeigu per savo santykinai trumpus gyvenimus jus neesate tokiu sutike, nereiskia, kad ju nera.

SataNa
2008-03-24, 16:45
man kai zhmogus ishsipasakoja tai nesijauchiu prarades energijos. Baik maishyt ishsipasakojima su skundimusi :hmm:

Izzo
2008-03-24, 16:46
skundimas = išsipasakojimui tiesiog gali atrodyti kitaip,bet esmė lieka vienoda, tiesiog kartais buna kaip išpažintis, o kartasi išsipasakojama nepasitenkinimas kuom nors, kas lygu skundimuisi, priklauso iš kurios pusės pažiūrėsi.

tiesiog norėjau pasakyt, kad kiekvienas žmogus yra vampyras, nori jis to ar ne, o Satanos posakis, kad jų reik vengt suprantamas taip, kad reikia vengt visų žmonių. Peace? >_<

Huy-san
2008-03-24, 16:49
ir visgi zmoniu vengti nederetu, taip ir hikikomoriu pavirst galima :cat23: o veliau dar ir paranojos visokios atsiras..brrrr...
bus jums real life Welcome to NHK!

SataNa
2008-03-24, 16:50
sakau kad reikia vengti tik vampyru o ne visu zhmoniu ;) Ne visi jie vampyrai... Bent jau pazhystami gali buti ne tokie, o kad nesutari net su draugais, tai jau tawo prablema. Tai kad reik pradet galvot kaip ishsaugot energija Izzo, m? :)

Eisas Kuperis
2008-03-24, 17:50
As tik pagal save rasau. As po ginchu ar barniu ar nesutarimu ar konfliktu nepastebejau kad jausciausi pavarges arba pasikroves. man kazkaip tas itakos nedaro, bent neatkreipiau demesio kad darytu.
Tai ir puiku. O man neretai tenka girdėti "Ai, pavargau su tavimi ginčitis", ir butent tuomet kai dar tik pradedu įsibėgėti.

Toliau - kaip koks nors vampyras gali taip tiesiog kazkuo parazituot? gamta turejo pasirupinti imunitetais ir panashiom funkcijom, kad apsaugotu, tarkim, mane nuo tokiu "vampyru" Čia geras pastebėjimas, bet tame ir problema kad gamta įmunine sistema nesirūpina, tik priešingai, daugiau ligų ir virusų pateikia pietums. Patys ją ugdomis. Vieni daugiau, kiti mažiau, treti perka įmunine sistema. Nors tikrai galiu pasakyti jog žmonės turi to įmuniteto prieš tokius vampyrus. Ką nori su jais daryk, nulis reagciju. Dėja tokių mažėja, vis dėlto atrodo jog žmonės vis daugiau pasiduoda kieno nors įtakai.

Siminti Sun, prie ko gi ta kava? neva energijos shaltinis? kazkodel ar isgeriu 3-4 puodelius per diena, ar 0 jauciuosi vienodai. Galiu ja nesunkiai pakeist arbata, arba jei per visa diena nespeju jos pasidaryt, uztenka sulciu ar paprasto vandens "is krano".
Apie kava nežinau nieko. Niekad negėriau, negeriu ir nemanau kad gersiu. Skonis man nepatinka visiškai. Bet va būna dažnai dirbų įvairiuose skirtinguose ofisuose ir tenka kai kur pastebėti jog kavos pasibaigimas tolygus katastrofai. Arba darbas neina visai, arba dar blogiau, pakrinka nervai. O tarkim kai kurie pažystami kavą rytais laiko tokiu pat svarbiu dalyku kaip ir apsirengimas. O kiek kaip ir ko ta kava duoda, aš nežinau.

SeiSoraYu
2008-08-16, 23:38
O man nėjokios čia nesąmonės..netgi padeda. Na turiu omenyje nerašinėju aš ant lapuko ką galvoju, bet nebesivieliu į ginčus (bent jau stegiuosi), nes tai labai išsekina (šeip per patį ginčą, kai matai jog laimi, beabejo smagu, bet poto ant širdies nemalonu palieka) Argi taip sunku patylėti kai matai jog situacija beviltiška ir susidūrei su žmogum, nežadančiu nusileisti? Gosh, o jau tie ,,vampai" tiesiog siurbia O_o viena draugė mano tokia...ta ,,pasyvioji" <_< skundžiasi ir skundžiasi, kol suvokia jog niekas nebeklauso xDD

Cheshiro
2008-08-17, 01:33
skaitant tai su limpanciom akim- absurdas :cat21: ypac mane siek iek sutrikde tas kalbejumas su savimi... as taip kalbuosi ( deja ne tik tyliai mintyse, bet ir gana garsiai tikrovej) kazkur nuo 10.. ir visa ta laika as svaisciau energija??-ne kiek... o vat del miego... ryt vel busiu su vos prasimerkianciom akim nes dara tai ka megstu labiausiai^^ seziu prie kompo viena namie :cat8:

beje satan skaityk kad tavo aplinkoje atsi rado vienas vampyriokas^^

Saber
2008-08-17, 12:24
skaitant tai su limpanciom akim- absurdas :cat21: ypac mane siek iek sutrikde tas kalbejumas su savimi... as taip kalbuosi ( deja ne tik tyliai mintyse, bet ir gana garsiai tikrovej)

O, ash niekad nesuprasdavau ir nesuprantu zmoniu kurie kalbasi su savim :hmm: ar jiem truksta bendravimo ar kaip?:dizzy:

Witch_666
2008-08-17, 12:34
Nezonau as taij daznai kalbuosi su savimi nu ir tikrai nemanau kad man truksta proto mat buvau (savo noru) pas psichiloge ir pasidariau intelekto testa paaiskejo kad labai geras tad tikrai nemanau kad kai zmones kalbasi su savimi reiskia kad jiem stogas pavaziuojatiesiog tuo momentu nera su kuo pasikalbeti mano nuomone.

Futari
2008-08-17, 13:38
Nezonau as taij daznai kalbuosi su savimi nu ir tikrai nemanau kad man truksta proto mat buvau (savo noru) pas psichiloge ir pasidariau intelekto testa paaiskejo kad labai geras tad tikrai nemanau kad kai zmones kalbasi su savimi reiskia kad jiem stogas pavaziuojatiesiog tuo momentu nera su kuo pasikalbeti mano nuomone.

As irgi pastoviai su savimi pasitariu, bet mano IQ 112, tai nemanau kad tai kazkas nesveiko :)

GutS
2008-08-17, 13:51
As irgi pastoviai su savimi pasitariu, bet mano IQ 112, tai nemanau kad tai kazkas nesveiko :)

Manyčiau daug kas šnekasi su savim (aš ne išimtis:D), bet kai jau tas šnekėjimas pereina ribą (pradedi galvoti jog kalbiesi ne su savim bet su kitu asmeniu, kurio net nėra) tai tuomet sutinku tada jau kažką reikia bandyti daryti ir greitai. Taigi sakyčiau kol viskas ribose tol negalima teigti, jog tu koks nors nesveikas.

Futari
2008-08-17, 13:58
Manyčiau daug kas šnekasi su savim (aš ne išimtis:D), bet kai jau tas šnekėjimas pereina ribą (pradedi galvoti jog kalbiesi ne su savim bet su kitu asmeniu, kurio net nėra) tai tuomet sutinku tada jau kažką reikia bandyti daryti ir greitai. Taigi sakyčiau kol viskas ribose tol negalima teigti, jog tu koks nors nesveikas.

Teisingai, turi but ribos. Kai atsistojes pradesi vadinti siena "Kaziuku" "Maryte" ir klausti "Ka man siandien rengtis?" "Kodel tu siandien be nuotaikos?" jau reikia ieskoti psichologo.
Nors abejoju ar kas iki tokio masto daeina, kol sveiko proto.

Be to, megstu isklausyti zmones kai jie nori pasikalbeti. Bet energijos nuostoliu nepatiriu. Galima spet kad gyvenu aplinkoj be energetiniu vampyru, desho?

Ledux
2008-08-17, 16:37
Mano mokytojas sako jei kalbiesi su savimi tai zinai kad kalbiesi su protingu zmogum.
P.S. As su savim nesisneku

Renata
2008-08-17, 20:23
man sie patarimai pasirode kiek keisti... bet is dalies teisingi. visiskai pritariu kad gincai labai vargina , dar lb vargina jei kokiam letai mastancian zmogui bandai ka nors paaiskint (kad ir biologija) , arba po mokyklos , man visai shudinai buna, ir vargas tam zmogui kuris pasimaiso man po kojom :D. taciau as is prigimties esu paplaukusi-taiki sadiste , serganti manjakine depresija(staigi nuotaiku kaita).
as isvengiu ginco jam dar neprasidejus :) . zinot kap? ogi ignoravinas! :p arba isivaizduoju kad aponentas yra meshlo kruva- kuodaugiau reki ,tuo meshlas labiau smirdi :haha:
pagal mane zmogai kurie kalba su savimi (taip pat ir as :D ) yra truputi shizofrenikai ( neisizeiskit , as geraja prasme :cool: ) :cat21: :cat8:

Witch_666
2008-08-17, 20:42
Galima spet kad gyvenu aplinkoj be energetiniu vampyru, desho?

Tau nuskilo o mano mama energetine vampyre:eek: bet as neprarandu jokios enegijos nors ir silpnas biolaukas bet va kaij sese daveda taij galima sokti pro langa :cry: vad dabar ji sedi ant palanges pri manes ir mane nervina su tokiu zmogumi galima isproteti :cat2:

Apriliuke
2008-08-17, 21:03
O as manau kad kalbetis su savim redkarciais reikia taip idomiau gyventi XDDDD ir beto sveika kai neturi ka veikti !! isliek save !!! kartais jau geriau pasitark su savu vidiniu balsu negu vadovautis protu nes jis nevisagalis !!!

Cheshiro
2008-08-17, 22:26
O, ash niekad nesuprasdavau ir nesuprantu zmoniu kurie kalbasi su savim :hmm: ar jiem truksta bendravimo ar kaip?:dizzy:

isivaizduokim kad tai mazyte sizofrenijos apraiska... tiesiog taip patogiau. ir pripratimas ir.. nu nezinau.. kazkaip kalbi pats su savimi ir tiek :cat10: