PDA

Žiūrėti pilną versiją : Koks anime personazas yra panasiausias i jus?

Geohound
2007-12-10, 08:43
Butu idomu suzinot ar kam daugiau buvo taip, kad ziurint koki anime staiga pasijunti lyg tave butu klonave.
Man paciam taip buvo su Lucky Star, kartais net baisu ant kiek Konatos charakteris panasus i mano. Jeigu tik pakeist lyti ir isvaizda ji praktiskai butu mano klonas :huh:

Eisas Kuperis
2007-12-10, 09:27
Va į šitokį klausimą man turėtu atsakyti kiti. Nepakankamai daug anime esu matęs kad rasčiau kokių panašumų (nors gal ir radau, nesu tuo tikras), bet bet pamenu kažkas yra paminėjęs kelis anime personažus su panašumais i mane.

FainaruFantaji
2007-12-10, 13:03
Hummmmm.................
Kira... 120% Yagami Light is Death Note, nemegstu, tiksliau nekenciu sito charo, bet mes turim stulbinanciu panasumu.
Abu melu ir apgaule profesionaliai laviruojam tarp zmoniu tam, kad pasiektume tiksla.
Abu esam pasipute, ir tikriausiai del tikslo abiem net nerupetu seima ir kiti artimieji...
Musu vienas vienintelis ir gan didelis skirtumas tas, kad as vertinu ir tikiu draugyste, o Light ne...

Seip abu mes tironai is prigimties.

Geroji mano puse butu kiek panasi i Motoko Kusanagi...

Ir dar viena lele is Rozen Maiden, Sousei Seki man buvo savotiskas mano atspindys, zodziu sudekim keleta siu charu savybiu ir gausim mazdaug 60% atitikmeni manajam..

Nebu
2007-12-10, 13:07
Kaip dėl charakterio tai nežinau, tačiau dėl išvaizdos jau kelis metus vaikštau su priklijuota "Triguno" aka Vasho etikete :D.

Ir tai man visai patinka cuz i`m a nice guy. Love and Peace friends! ^__^ v

despair
2007-12-10, 13:11
Hummmmm.................
Kira... 120% Yagami Light is Death Note, nemegstu, tiksliau nekenciu sito charo, bet mes turim stulbinanciu panasumu.
Abu melu ir apgaule profesionaliai laviruojam tarp zmoniu tam, kad pasiektume tiksla.
Abu esam pasipute, ir tikriausiai del tikslo abiem net nerupetu seima ir kiti artimieji...
Musu vienas vienintelis ir gan didelis skirtumas tas, kad as vertinu ir tikiu draugyste, o Light ne...

Seip abu mes tironai is prigimties.

Geroji mano puse butu kiek panasi i Motoko Kusanagi...

Ir dar viena lele is Rozen Maiden, Sousei Seki man buvo savotiskas mano atspindys, zodziu sudekim keleta siu charu savybiu ir gausim mazdaug 60% atitikmeni manajam..

Same here my friend :)

tamagochi
2007-12-10, 19:24
Maniškis char tai Youko is 12 Kingdoms vienareikšmiškai :) 101%. Gal ir nenuostabu, nes abu ožiaragiai.

Bardakas
2007-12-10, 20:29
Pagal charakterį ganėtinai panašus į Morita iš Honey and Clover, vien dėl to, kad jo personažas kaip ir aš esam nenuspėjami...

9inch
2007-12-10, 20:46
Va, va. Dar tokio neradau. Gal kai sukursiu savo Anime, tai vienas charas bus toks kaip as ;DD Just kidding ;]]. Pasaulyje yra ~6,6 milijardai zmoniu, o Anime charakteriu nepalyginamai maziau, tad Anime veikejas gali but tik panasus i tave keleta bruozu, taciau identiskas - NE. ;]] Cia mano nuomone. O seip tai as "grynas" pokemonas ;D

ramzas
2007-12-10, 20:51
ne, nebuvo

Geohound
2007-12-10, 22:02
Va, va. Dar tokio neradau. Gal kai sukursiu savo Anime, tai vienas charas bus toks kaip as ;DD Just kidding ;]]. Pasaulyje yra ~6,6 milijardai zmoniu, o Anime charakteriu nepalyginamai maziau, tad Anime veikejas gali but tik panasus i tave keleta bruozu, taciau identiskas - NE. ;]] Cia mano nuomone. O seip tai as "grynas" pokemonas ;D

Tas man ir keisciausia (o gal turetu but baisiausia :D ) kad anime personazas masto vos ne identiskai kaip as.

oyo
2007-12-10, 23:59
Tas man ir keisciausia (o gal turetu but baisiausia :D ) kad anime personazas masto vos ne identiskai kaip as.

Mąsto... :confused: čia jau arba pagyrimas dvimačiam paveiksliukui, arba reikėtų susimąstyti, ar neįvyko smegenų prasiplovimo procesas, nepykite... :haha:

Laukiu nesulaukiu, kai kas nors pareikš kokio personažo atžvilgiu: "noriu nuo jo vaiko!"...:haha:

Hugue De Watteau
2007-12-11, 03:15
tikriausiai panašiausias - Hugue

Eisas Kuperis
2007-12-11, 09:01
Pagal tikymybiu teorija teorija turbut taip, 6.6mlijard. tai tai nėra šansų kad sutaps 100% Na 100% sutapimas vis dėlto manau įmanomas. Vien dėl to kad 100 000 atsijojus tikrai atisirastu žmogus labai jau panašus savo būdu arba mąstymu, gal net išvaizda. Antras dalykas turbūt būtu tai jog anime personažai ne visada būna labai detalūs, tokie kaip apšlifuoti, neturi tiek daug savybiu kiek vienas žmogus, dažniausiai turbut tik tiek keik reikia tam anime. Trečia, anime personažų tikrai ne tiek jau mažai ir skirtingu yra sukurta.
Tai va, čia manau jog 100% (na gal ką ir pražiopsojus) sutapimas vis dėlto imanomas.
"Mąsto kaip aš" Su oyo galima butu sutikti, tai jau personažo vertimas tikra gyva asmenybe. Nors nematau nieko čia blogo, labai įsijausti į anime tikrai nesunku kai veikėjas toks panašus į žiurovą. Tai kol dar persanažas niekam nesimaterializavo, tol mano manymu viskas gerai. Ir šiaip va skaitau diskusijas prie aprašymų, dažnokai matau jog žmonės skundžiasi vėkėjais (nežinau ar pagristai), trūksta detalumo, žmogiškumo ar dar velniai žino ko. Tai rodos kad kiekvienas nori matyti personažą tokį tikrovišką kaip tikras žmogus, tai nieko keista jei atsiradus tokiam personažui dar kažkas ir vaikų užsimanytu.

FainaruFantaji
2007-12-11, 09:58
Nematet visisko nuprotejimo atvejo..? Siulau atsizvelgt i Fainaru, oyo jei nori isgirst "noriu nuo jo vaiko!" tai sito tau negaliu pasakyt, bet, kad noriu su kazkokiu charu praleist visa gyvenima - 100% tiesa.

As manau, kad reikia vertinti savo ir veikejo panasuma tiesiog pagal, tai kiek veikejo buvo atskleista paciame anime, neieskoti, bruozu, kuriuos turi, o veikejas ne, o ieskoti vienodu bruozu kuriuos turi ir veikejas ir tu pats.. At least that`s waht i think, anyway kartais [beveik visada] taip isitraukiu i chara, kad mano asmenines savybes pasinakina, ir, na lieka tik tas kas yra pas veikeja, arba veikejas privercia mastyma deformuotis taip, kad pati saves nebepazystu...

Nors taip nemanau, bet pasakysiu, tai jog galu gale veikejai daugiau ar maziau yra tiesiog kitu zmoniu kuriniai...

*Mintyse klykia, kad FF egzistuoja kaip tikras pasauis X_X*

9inch
2007-12-11, 10:01
Mąsto... :confused: čia jau arba pagyrimas dvimačiam paveiksliukui, arba reikėtų susimąstyti, ar neįvyko smegenų prasiplovimo procesas, nepykite... :haha:

Laukiu nesulaukiu, kai kas nors pareikš kokio personažo atžvilgiu: "noriu nuo jo vaiko!"...:haha:

As ne taip pagalvojau del vaiku ;D Tarkim susituokia Anime entuziastu porele(tikri Otakai), stai gime jiems sunus/dukra. Na ir reikia varda duoti ;D Manau, nebutu keista jei duotu Anime personazo varda. Tai bent butu kazkas realiau susije su Anime ;D.
Asmeniskai man graziausias nelietuviskas vardas yra Dante. Dante Aligjeris - Pirmasis Renesanso rasytojas. Nors tai net netikras rasytojo vardas, o slapyvardis, taciau labai, labai grazus! Bei Anime charakteris Dante, kuris man labai patiko, pakele sio vardo verte!
Beje, zaidimas Devil May Cry pasirinko siuos vardus savo personazams butent is Dantes kurinio "Dieviskoji Komedija" kadangi bent vienoje is sio kurinio daliu kaip "Pragaras" yra minimas Vergilijus=Vergil is DMC... :)

Izzo
2007-12-11, 10:17
net nezinau i ka ^^ buvau sugalvojes kazkokia merga bet pamirsau :haha: prisiminsiu parasysiu :haha: o gal jus galit pasakyt i ka? :D

nejiten
2007-12-11, 10:44
Nu as gerai nezinau i ka as panasi :w00t::w00t::w00t: , bet as manau, kad is ,,Naruto" - shikamaru ar temari....Bet labiau shikamaru - 100% :confused::confused::confused: :huh::huh::huh: !

Evil_of_Darknesz
2007-12-11, 12:39
:mad: Nu gal as tada is Shaman King Yoh, as irgi toks linksmas, retai bunu rimtas, ilgai pykti nemoku... :D :mad:

Killerbee
2007-12-11, 13:23
Chm, gal Kyon is The Melancholy of Haruhi Suzumiya. Pakankamai cinishkas.:D

karla
2007-12-14, 14:25
O as esu panasi i pacia Haruhi Suzumiya. Is tiesu kai pirma karta pamaciau si Anime, mane tai netgi isgasdino, bet pripratau xD
Now I'm proud of it :D

tamagochi
2007-12-14, 15:23
O as esu panasi i pacia Haruhi Suzumiya. Is tiesu kai pirma karta pamaciau si Anime, mane tai netgi isgasdino, bet pripratau xD
Now I'm proud of it :D

nugi turesi pasirodyti gyvai tada :D Gal netgi gerbeju isigysi.

karla
2007-12-14, 17:06
nugi turesi pasirodyti gyvai tada :D Gal netgi gerbeju isigysi.

vargu xD netgi mano geriausia drauge mokykloje kartais apsimeta, kad manes nepazista :fifi:

9inch
2007-12-14, 18:47
vargu xD netgi mano geriausia drauge mokykloje kartais apsimeta, kad manes nepazista :fifi:

Na tada tikrai nevadinciau jos geriausios drauges... daryk isvadas ;D

NaHaCho
2007-12-14, 19:02
I Korra, duh (not really)

Dekko13
2007-12-15, 13:00
Mix of Orochimaru( Naruto ) and Kadaji( FF7:AC) plus neapsakomai keistas humoro jausmas:haha:

Raminta
2007-12-22, 17:13
as nzn i ka panasi gal is (la Corda D'Oro)i Hihara-sepai bent is isvaizdos o is charakterio tai is Samanu valdovo i ta liktais jo vardas Yogis :D:)

FainaruFantaji
2007-12-22, 17:49
Mix of Orochimaru( Naruto ) and Kadaji( FF7:AC) plus neapsakomai keistas humoro jausmas:haha:

Nu gi sakau, kad Kadaj, o ne Kadaji!!! :rant:

Ozis
2007-12-22, 18:02
Tam tikra prasme Takemoto is Honey and Clover.

dattebayo
2007-12-25, 22:17
oh oh i know!!!! Anna from shaman king sumixuota su Neji is Naruto. kinda... weird.
o is isvaizdos tai i kokia neprieinama panele su didele subine...:hmm: (tokios kolkas dar animej neaptikau)
godamnit... thats what I am.

Pafka
2007-12-25, 22:45
visus kurie yra garbanoti nes pats esu garbanotas :D

Audria
2007-12-26, 11:36
Hehe, ash tai savy randu labai daug panasumu su Hachiko(Nana) ish tokio paties pavadinimo ("Nana") animo:D Kartais net truputi nejauku buna, kai matai zmoga, labai panashu y save :neisitiki

Cheshiro
2007-12-28, 22:13
pagal isvaizda tai labiausiai panasi i Inoue is Bleach, gal tik mano plaukai kiek ilgesni...o is charakterio...nezinau net. esu stulbinanciai nepastovi savo budu ir labaai sunku suprasti, koks tas mano charakteris yra...kartais panasi i Hachi (NANA), o kartais i teva Andersena (Hellsing) aisku dazniau buna tarpiniu variantu :D

Tautvi
2008-01-01, 18:35
Sakura iš naruto.:huh: nepasijutau kaip klonuota,:cry: bet kai patį pirmą kartą pamačiau "Iner Sakurą", pagalwojau damn, aš ir tokią "Iner Tautvi" turiu! :fifi: Ir šaip ji į ,mane panaši tuo savo karštu būdu,:mad:, ir potraukiu emo berniukam(bet tik kaikuriem, kakurių negaliu pakęst) :haha: bent jau man taip atrodo.... :haha:
O pagal išvaizdą aš panaši į Rukia iš bleach.

Smart
2008-01-01, 19:08
PONAS SETONAS!!! Is DBZ. :D

voiceofdeath
2008-01-01, 20:45
Brandon Heat iš "Gungrave" arba Murrue Ramius iš "MS Gundam Seed"

_dZes_
2008-02-10, 18:53
Draugai, kurie taip pat domisi anime sako kad esu panasi i Sayo is Samurai X ir Tsunade is Naruto...Taciau pati tiksliai negaleciau pasakyti i ka esu panasi xD

hikari
2008-02-11, 00:42
panašus į Satonaka Ikko iš Amaenaideyo sumaišytas su Sagara sousuke iš Full metal panic ir dar maišytas su Keitaro urashima is Love Hina <- 3 In One . sensation :D

Cheshiro
2008-02-15, 00:25
nyaaaa:cry: man drauge (irgi otakas) pasake,jog i joki anime heroju kandidatuotis negaliu,nes esu tiesiog chibi'kas su prebombasais. tiek isvaizda(ugiu,supraskit) tiek emocijomis,mimika,apranga ir elgsena....niu as gi nekalta jog man nieks ugio nedave:cry: jaucuosi pilna trauma...:cat9: nyaaaaa:cat23:

Huy-san
2008-02-24, 14:56
dar tokio nemaciau :cat4:

SataNa
2008-02-24, 15:09
gal ish charackterio tai į Light'ą ish Death Note, o ish ishvaizdos kitiems spresti :p reik foto inmest i kitą Giją :P

Kajitoku
2008-03-07, 00:07
Gryna mano kopija yra Risa ish Lovely Complex....:cat1:

krapija
2008-03-15, 11:38
iš išvaizdos tai turbūt iš peacemaker kurogane vyresnysis brolis tetsunosuke aš, o iš charakterio.. tai pabandykit įsivaizduot daug hiperaktyvių veikėjų. well thats me :D

Vovy
2008-03-19, 18:25
Kakashi grynas mano klonas tik skiresi jo rubai ir plauku spalva, o seip charakteris ir kt. tai grynas as!!! :w00t:

Futari
2008-03-22, 13:55
Sakyciau, kazkas tarp L/Mello is DEATH NOTE. Esu tokia pernelyg protinga, kad kai kurie manes net prisibijo; kartais rimtai norisi paimt Bereta ir pykstelt kokiam enemy character tiesiai i galva. Turiu ziauria saldumynu, bet labiausiai sokolado manija. :D nemegstu kojiniu. :D jau turbut nereikia sakyt kaip atsiliepineju telefonu.

Ir megstamiausia fraze: JEEVAS CHRIST!
Nezinantiems: Mail Jeevas- DEATH NOTE veikejo Matt tikrasis vardas ir pavarde.

Huy-san
2008-03-23, 16:27
radau i ka as panasus. kasdieniniame gyvenime esu toks pat durnius kaip Reno is FF Advent Children. bet tai vienintelis dalykas kuriuo as i ji panasus. mustis taip nemoku :blob:

Nemu
2008-03-23, 21:34
hmm
na as panasi i Kamio Misuzu is Air , nes tiesiog jauciu kaip ir ji kad mano kita puse yra kazkur ten danguje, ir as vos galiu atitraukt akis nuo dangaus ...

dar galima sakyt is dalies esu panasi i Lucy is Elfen Lied ,kadangi ji turejo susidvigubinusia asmanybe, pas mane panasiai as galiu atrodyti laiminga, bet istikruju jaustis tragiskai. tai panasu i susidvigubinima, nes zmones nemato tikrosios manes ...

Eimeas
2008-04-12, 11:54
Kakashi

http://mano.zebra.lt/profile/fotosclubs/541/742/54110563_742675933diary_464003e94aaa7.jpg