PDA

Žiūrėti pilną versiją : anime kalėdoms?

Vienuolis
2007-12-07, 20:48
Staiga užplūdo kalėdinė nuotaika ir supratau kad kalėdos jau nebe už kalnų ir toptelėjo: Ką daro anime mėgėjai per Kalėdas? Kaip mes švenčiamai Kalėdas? Tai tiesiog skiltis ateinančiai Kristaus gimimo šventei. Tai pasidalinkime tarpusavyje savo kalėdine nuotaika :)

Killerbee
2007-12-07, 20:57
Kaledos sux. Per jas man dazniausiai depresija. Stengiuosi kazkaip prakentet ir tiek.:)

Hellsing_lover
2007-12-07, 21:07
Iš karto užplūsta "Kalėdiniai rūpesčiai" :D Anyway - vien dėl ilgų atostogų kalėdos yra geriausia metų šventė :D

Intrigante
2007-12-07, 21:09
Man labai patinka Kalėdos, gal todėl kad nuo vaikystės yra šeimoj tradicija jas gražiai atšvęst šeimoje, kaip per banalų amerikietišką filmą :haha: anyway, turbūt vienintelis vakaras ir yra per visus metus kai visa šeima kartu vakare kažką veikiam xDD o dar atsikėlus dovanų vyniojimai prasideda :w00t: me likes Christmas ^^

Eisas Kuperis
2007-12-07, 21:23
Sovietiškai. Senamadiškai. tradiciškai. Na pvz eglutė. Visa pats miške susirandu. Visada parsinešu ir puošiu butent 24 diena. Visada puošiu tik senais rusiškais papuošimais kuriu kasmet mažėja ir nerandu kur tokių pirkti (Gal žinote kur dar galima butu įsigyti žaisliukų kokius sovietmečiu gamino? Dabar parduotuvėse vienos šiukšlės.) Ir... Tiesiog per mano 22 metus Kalėdos nėkiek nepasikeitė. Vienintelis (Na dar šeima) man išlikes, neprarastas dalykas iki šių dienų. Skirtumas gal tik tas kad šeima jau ne visada susirenka. Dovanos. Tai turbut irgi tradicija kad ju arba nebuna, arba buna labai simboliškos.
Chm, reikia perversti anime serialus, susirikti serijas Kalėdinėmis temomis.

Killerbee
2007-12-07, 21:24
Iš karto užplūsta "Kalėdiniai rūpesčiai" :D Anyway - vien dėl ilgų atostogų kalėdos yra geriausia metų šventė :D

Jau dirbantys gali pamirsht atostogas.....dazniausiai.:)
Pacios kaledos gal ir nieko, bet mane nervina kad manija prasideda jau gruodzio pradzioje. Prekybininkai stengiasi kuo daugiau uzdirbt.:D

Chm, reikia perversti anime serialus, susirikti serijas Kalėdinėmis temomis.
Rekomenduoju Those Who Hunt Elves II. Ten yra geriausia mano matyta kaledine serija.:D

SeiSoraYu
2007-12-07, 21:25
Kalėdos yra gerai.Bet tik pačios Kalėdos(ir atostogos žinoma^^) o ne prieš jas nes tada būna vieni rūpesčiai: dovanos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (7_7)" Ką nupirkti sesei? Ką kitiems? oh.Mane ištiks prieškalėdinis epilepsijos priepolis T_T

Bet visvien Kalėdos ruuuuuuuuulz ^^

chichirou
2007-12-07, 21:26
kaledos-masinis egliu kirtimas,elekros svaistymas....

kaledas megstu tik todel kad atostogos siaip galetu ju ir nebut.....

Vienuolis
2007-12-07, 21:34
Nu man kalėdos tas metų laikas kai pasijaučiu vienas, nes pirmyn atgal švaistosi šeimos su vaikais, linksmos porelės ir pajauti kaip tu vienas sėdi ir kažko lauki ir nežinai ko....

Izzo
2007-12-07, 21:35
jei jau kalbam apie Kaledas gal yra koks anime TV ar movie Kaledu tematika?

na o siaip per sias Kaledas Izzo stengsis kuo daugiau pabut su seima,nes ir taip retai namie bepabunu T_T

Eisas Kuperis
2007-12-07, 21:53
Jau dirbantys gali pamirsht atostogas.....dazniausiai.:)
Pacios kaledos gal ir nieko, bet mane nervina kad manija prasideda jau gruodzio pradzioje. Prekybininkai stengiasi kuo daugiau uzdirbt.:D

Rekomenduoju Those Who Hunt Elves II. Ten yra geriausia mano matyta kaledine serija.:D

Taip, dirbantiems Kalėdos ne stebuklingos. Va todėl ir esu laisvai samdomas darbuotojas. Va ateis metas ir pasakysiu, "nedirbu, man šventė". Ir taip nervina. Ir akcijos prasideda jau ne tik nuo gruodžio pradžios bet ir lapkričio vidurį. Kad tik kas pirmiau. Išpradžiu nepatiko kaip prekybininkai išnaudoja Kalėdas, po to pradėjau nekesti prekybininkų už tai ką padarė su Kalėdomis, o dabar nejaučiu nieko, nulis emociju. Kalėdos liko mano paties šventė, man svarbu tai kaip aš pats jas atšvesiu, o ne tai kaip švenčia ir ką siulo aplinka. Turbut todėl ir nepasikeitė tos tradicijos per tiek metų.
O tuo anime pasidomesiu. Arba imsiu dabar siustis kad iki Kalėdu gaučiau.

niekšas
2007-12-07, 22:10
Praeitais metais per kalėdas žiūrėjau trinity blood, tai dabar man tas anime labai asocijuojasi su šiom šventėm ir sukelia gerus prisiminimus. Bet šiemet... Per kalėdas pailsėsiu nuo visako. Net ir nuo anime. Šiemet bus kaip senais gerais laikais: eglutė (būtinai dirbtinė, mat esu prieš augalų žudymą); šampanas; krosas per pusnis pamiškėj, kuo toliau nuo civilizacijos, savo senom gerom trasom (kad tik pasnigtų 'ant kalėdų'); Išvalysiu savo protą nuo per metus sukaupto mėšlo (o šie metai mano gyvenime buvo kaip niekad mėšlini), tada pasivaikščiosiu kalėdų vakarą po ramias, gražias ir apsnigtas vietas, pasigrožėsiu krentančiom snaigėm ir eglutėm, permastysiu savo gyvenimą, pasimėgausiu vienatve ir ramybe, prisiminsiu senus gerus laikus... Nors karta metuose reiks visiškai atsipalaiduoti...
Oi, ne į temą jau pradėjau rašyt :D sorry.

O dėl darbo - jau geriau paimsiu, kad ir neapmokamas atostogas, bet per šventes tikrai nedirbsiu.

HajiHaji
2007-12-07, 22:12
sv. kaledos - megtamiausia metu svente. nei per sv. velykas, nei per gimtadieni (duh), net per naujus metus nepasikraunu dvasiskai taip kaip per kaledas! o tas pats dovanu prikimas gali tapti malonumu, jei moki ; ]
na bet kai as dovanoju tik keliem brangiausiem zmonem, tai cia gal tik man atrodo, anyway, ne dovanose esme ^^

Lax..
2007-12-07, 22:32
Niekada nešvenčiau Kalėdų. Niekas niekada neparodė. Ir velniai nematė. Per kūčias prisilupsiu,pažiūrėsiu filmą, o ryte eisiu graffiti paišyt. Reik dažų nusipirkt.

Sable
2007-12-07, 22:35
Duh, atsiprašau jei kam pasirodys nepriimtinas požiūris, bet jau kažkaip iš metų į metus visos tos išpustos tradicinės šventės gerklėj stringa. Labai dirbtinumu pasižymi. Gal pernelyg jau skeptiškai į jas žiūriu bet nebejaučiu jokios šventinės dvasios švenčių metu. Manau iš to pomažu išaugama ir vėliau tiesiog daroma kaip įprotis, net gal ir užmirštama visą prasmė švenčių ir sueina viskas į pasipuotavimą :| Na bet sutinku, kad šventes bent jau prasmingai savo malonumui praleist reiktų.

slicKrox
2007-12-07, 22:41
Duh, atsiprašau jei kam pasirodys nepriimtinas požiūris, bet jau kažkaip iš metų į metus visos tos išpustos tradicinės šventės gerklėj stringa. Labai dirbtinumu pasižymi. Gal pernelyg jau skeptiškai į jas žiūriu bet nebejaučiu jokios šventinės dvasios švenčių metu. Manau iš to pomažu išaugama ir vėliau tiesiog daroma kaip įprotis, net gal ir užmirštama visą prasmė švenčių ir sueina viskas į pasipuotavimą :| Na bet sutinku, kad šventes bent jau prasmingai savo malonumui praleist reiktų.
Pasirodo nevienas as i visa tai panasiai ziuri... ;)

Nebu
2007-12-07, 22:42
Kalėdos išties nuo vaikystės tapusi viena svarbiausių švenčių. Ir man panašiai kaip ir Eisui, per 21 metus nedaug tepasikeitė. Kūčios pas vienus senelius tada, kalėdų rytą ropoji per apsnigtą senamiestį pas kitus. Visą dieną valgai ir praleidi su namiškiais gerdamas vyną, drypsodamas ir šnekučiuodamasis. Retai pasitaiko tokių ramių ir svaiginančių dienų, tad ir šiemet stengsiuosi nieko nekeisti :).
Tik norėtūsi šalnos ir sniego :).

FainaruFantaji
2007-12-07, 22:49
As.... Kadangi jau senai nebematau jokio dziaugsmo tose Kaledose, tiesiog nupirksiu savo mylimai draugei, kokia dovanele ir susedusios pasvesim "Kaledas" kartu... As netikinti, gal katalikam ir dziugus tas Kristaus prisikelimas, bet man nei silta, nei salta, paprasciausiai noretusi praleist Kaledas kazkieno gleby arba su kazkuo savam gleby, bet nera su kuo ir kogero neatsiras. Per kucias ziuresiu koki siaubo filma kaip ir praeitais metais, pirma Kaledu diena, kai drauges nebus svesiu ja su savo SHLM forumu ir PS2, bei PC, o kai drauge gris svesiu su ja... Pries Kaledas gal dar su klase padarysim vakareli ir vel prazaisim bonka su visais is eiles, poto eis triju dienu gailejimasis ir vel viskas is pradziu................

Sable, as tau daugiau ar maziau pritariu.

Ech, liudnas tas gyvenimas, ne?

Eisas Kuperis
2007-12-07, 23:20
... Šiemet bus kaip senais gerais laikais: eglutė (būtinai dirbtinė, mat esu prieš augalų žudymą)....

Su tomis eglutėmis tai įdomiai. Žiuriu neša žmonės kažkokias menkas, ištypusiomis viršunėmis, liesomis šakelėmės, net neaišku ant ko tuos papuošimus ten kabinti. Kartais nepatingi 10m egle nusipjauti ir pasiimti tik virušunėlę. Kiek tik pamenu eglute rinkdavausi mažu mažiausiai puse dienos. Tiesa, ankščiau ir žiemas turėdavome. Smagu budavo braidžioti po mišką, purtiti sniegą nuo eglių stovint po jomis. (Na to dabar turbut nebedaryčiau net jei ir butu sniego) Išbraidžiodavau visą mišką ieškodamas... Tinkamu šakų. Kiek tik pamenu, visas savo elgutes iš tankių šakų komponuodavau, todėl kasmet skirtingos gaudavosi. O gražia eglute sukomponuoti darbo nemažiau nei gražia gėlių puokšte sukurpti. Užtat poro stebina svečius. Va todėl eglutės puošimas man trukdavo 12 valandų. Ir šiais laikais neskubu, nors parduotuvėse šiais laikais turbut ir papuoštas jau pardavinėja kad tik greičiau.

Kalėdas, kaip ir kitas senas ir naujas šventes, patys padarome dirbtinas, banalias, išpustas. Tarsi kažkokia eline nerašyta masės tasykle. O kas nori tas susikuria šventine dvasia, nebutinai jos reikia kažkur ieškoti. Bet pasaulis keičiasi, kartu su religijomis, tikėjimu, nyksta ir tokios šventės. Lieka tik sausas kiautas.

Geohound
2007-12-08, 06:20
Manau daugiausia tas Kaledas nupigina ir padaro tokia dirbtina svente visos tos parduotuves na ir dar kai kurie zmones kurie pradeda joms puostis ir kurti "kaledine nuotaika" dar lapkricio menesi.
Sunku galvoti apie Kaledas kaip apie kaskokia ipatinga diena, kai aplink tave ja praktiskai svencia jau du menesius. Ir nuo visos tos kaledines atributikos ir kalediniu melodiju tave jau vimdyt pradeda.

Bardakas
2007-12-08, 08:25
FainaruFantaji, ne Kristaus prisikėlimas, o gimimas ;) Šiaip žiauriai liūdnai švęsi, net nupurtė nemalonūs jausmai. Ištikro kaip pasiruoši tas Kalėdas, taip ir švęsi.
Man didelio džiaugsmo nesukelia taip pat ir giminių visų nesinori taip matyt dėl jų pasipūtimo ar ten kokio kito bieso, bet pati kalėdinė dvasia man patinka. Labai smagu matyt visą tą gražumą šventės. Tiesa su kiekvienais metais jos tampa nykesnės kažkodėl :(

nejiten
2007-12-08, 09:29
Nu sv. kaledos - man tai gerai, kad bus ilgos atostogos, dovanos.. :D ... Bet yra tas blogai, kad man kiekvienas kaledas man nesiseka....:neisitiki:neisitiki:neisitiki:neisiti ki:neisitiki:(:(:(:(:(!

FainaruFantaji
2007-12-08, 09:43
FainaruFantaji, ne Kristaus prisikėlimas, o gimimas ;) Šiaip žiauriai liūdnai švęsi, net nupurtė nemalonūs jausmai. Ištikro kaip pasiruoši tas Kalėdas, taip ir švęsi.
Man didelio džiaugsmo nesukelia taip pat ir giminių visų nesinori taip matyt dėl jų pasipūtimo ar ten kokio kito bieso, bet pati kalėdinė dvasia man patinka. Labai smagu matyt visą tą gražumą šventės. Tiesa su kiekvienais metais jos tampa nykesnės kažkodėl :(

Ooops, norejau taip ir parasyt, bet cia skaiciau kazka uzsimenant apie Velykas, tai ir uzstrigo prisikelimas.... O seio, tai man irgi dziaugsmo nekelia gimines, juo labiau, kai dalis tos pacios gimines manes nekencia, o nykesnes jos tampa todel, kad visada tas pats, kaip kazkas jau minejo, tai parduotuves nukrauna tom paciom prekem du menesiuus pries, apsiperki ir dvasia "iseina"..

Anyway, kad ir kaip ten bus LINKIU VISIEM ATSVEST KALEDAS SMAGIAI!!!

mindzze
2007-12-08, 09:51
Nmegstu Kaledu! kiekvinais metasi vis blogesni prisiminimai, kaledu senis dovonu nenesa jau nuo 1995m
ir ner ko dziautis is vis, as kaip grinchas pasidariau. :D

Izzo
2007-12-08, 10:05
apie nykuma, buvau nuejes paziuret Kauno miesto egles.. hm... kazkokia blanki pasirode.. mano mazo gimtojo miesto pernykste eglute daug graziau atrode.. o siaip visa kaledine nuotaika gadina prekybininkai dar lapkricio pradzioje pradeje puosti visa ko nereikia.. mano nuomone viskas galetu prasidet likus savaitei iki kaledu,tada labiau pasijaustu ta kaledine dvasia ir visa kita, o dbr kai viskas padaroma 2 men i anksto ta dvasiai pabuna pora savaiciu ir iki tikrosios sventes nusklendzia kazkur kitur,kur neturetu ^^

despair
2007-12-08, 10:17
Hmm Kaledos. Zinoma laukiu sios sventes. Galesiu pailseti nuo mokslu, atsipalaiduoti. Neesu tikintysis. Dovanos man visiskai vienodai, nors vistiek norisi bent ka nors po eglute rasti :)
Draugelis per Kaledas grizta is Anglijos tai gerai pasitusinsim, keleta hip hop dainu parasysim zodziu bus fun :D Na o seip paskutine atostogu savaite praleisiu prie pc, zaisiu L2 (ech sunkiai isgydoma liga :( )

Vienuolis
2007-12-08, 10:21
Nežinau kaip jums, bet kai dar būni vaikas kalėdos yra stebuklingas metas, ir kalėdų senelio lauki, ir burtais pradedi tikėt, o tas kalėdų rytas kai atsikeli ir leki žiūrėt dovanų 5 val ryto tada tai kalėdos būdavo ;)

karla
2007-12-08, 10:30
graziausia tai yra pats Kaledu laukimas, ruosimasis tam. O Kaledos trunka tik 2 dienas, praeina, ir vel viskas po senovei. Na, dar po to ateis Naujieji Metai, gal truputi linksmiau.
Bet man patinka gauti dovanas :w00t:

Tsuyu
2007-12-08, 12:28
šiaip tai labai priklauso kaip tu toms Kalėdoms nusiteiksi..jei galvosi apie visokia komercija, išsidrėbsi prieš telika ar kompą ir lauksi stebuklo, kad kažkas pasikeis...hmz tada joa..kaledos sux..
bet jei užsiimsi kažkuo smagiu ir tokiu, kuris tas kalėdas gerai pažymės tada jega...
man kazkaip Kalėdu ypač rytas patinka..taip ishsikrapštai iš lovos ir randi visa šeima namuose(kas išvis pats didžiausias stebuklas), dar susikrapštai šuni kazkur pašoneje..taip jauku..
o vakare jau gali lyst kazkur su draugais pasisedet...
arba atvirksčiai, jei yra sniego galma eit slidinet ir užsiimt visomis kitomis žiemos smagybėmis..nes tai vienintelis laikas kai nereik niekur skubet..gali sau ilsetis...^ ^

karla
2007-12-08, 12:35
Cia visi is viso kazkokie suruge... tik bamba, kaip nelaukia, kokia tai nesamone, kaip tai sux...
ar dabar tapo madinga taip kalbeti apie sventes, ar ka?
o gal as cia tokia senamadiska ir nesubrendusi, kad laukiu Kaledu...
planavau padaryti daug mazu sveikinimu, surasytu ant lapuku ir isdalinti nors ir nepazistamiem zmonem mokykloj, bet dabar, paskaiciusi jusu nuomones bijau, kad mane palaikys kazkokia kvaisa... :neisitiki

niekšas
2007-12-08, 14:58
Žiūriu čia kas antram vis kliūva prekybininkai kurie pradeda kalėdas dar lapkričio vidurį ir sugadina šventinę dvasią. Prekybininkai šaunuoliai - pasinaudoja žmonių durnumu ir išgauna pinigus. Jiems tai komercija, gražios papildomos sumelės kišenėse. Patys pagalvokit, argi praleistumėt progą užsichaltūrint ant švenčių? Aš tai nifiga nepraleisčiau.
Užuot skundesi gyvenimu geriau darykit kaip daro dėdė niekshas - boikotuokit visa tai. Nepirkit jokių kalėdinių suvenyrų, aksesuarų ar kalėdinės atributikos kol neateis pačios kalėdos, arba bus bent savaitė iki jų. Kalti ne prekybos centrai, o jūs, kad su tuo nekovojate ir galbūt dar paskatinate juos "dadėdami" jiems pinigų į kišenę. Aišku čia reikia didelio visuotinio susitarimo. Bet kuriuo atveju čia tik jūsų problemos, ne mano. Mano namuose eglutės dar nėra (ir ji bus tik per kūčias) ir kalėdom dar nekvepe. O po parduotuves per daug nesivalkioju tai aksesuarai ir lemputės man akių per daug nebado.

zhmogeliukas
2007-12-08, 15:05
na ateis ir ateis.As kazkaip isskirtinai jau kelerius metus nelaukiu.artimiausiu metu leksiu pirkt dovaneliu kelioms draugems.padovanosiu,ir viskas.
tiesiog kaledos man visada buna nuobodzios.gal todel kad svenciu,senamadiskai,su tevais?
Pas draugus neinu,sako seimos svente,pasedi valandike kokia,ir uzsiimineji kasdieniais reikalais.Nemanau kad kas ir siemet pasikeis.bet seip noretusi atsvesti su draugais,arba bent susitikti su geriausias,kad linskma butu.
dabar tiesiog nesureiksminu ju kazkaip

FainaruFantaji
2007-12-08, 16:00
Is tiesu as pagalvojau, kad jeigu Kaledu maratono nepradetu anksciau visi imtume skustis, kad nespejam apsipirkt... Isivaizduokit kokios butu eiles..?

karla, niekas cia nemadinga tiesiog pasaulyje yra daug melancholisku, liudinciu zmoniu arba tiesiog tu, kuriems viskas tiek igriso, kad nebera grozio dalykuose kuriuose jis anksciau buvo... Negalima tokiu teisti ar prikisti, kad patys del visko kalti. Zmones tiesiog akleja manydami, kad kuo didesne pinigu suma iskista dovanai tuo dovana geresne... Mano klases tas neapleido, buvom susigalvoje keistis dovanelem iki 3Lt, bet, kad reiktu pagalvot ka originalaus nupirkt.. Deja nubalsavo keistis iki 15Lt.. Pries, tai vos nesusigalvojo iki 50Lt...

Tsuyu: Atrodo paprasta, iseini su draugais ar kazkuoom ir sventi... bet ka daryt jeigu drauge tikra viena teturi, visi kiti draugai is forumu ir gyvena kazkur toli? Su seima nesvenciu, nes ju dalis paprasciausiai manes nekencia be to ypac mano seneliams Kaledos yra metas kai issipuosi namus kuo geriau, kad tik kaimynai pamatytu... Kompas/TV daug kam yra issigelbejimas nuo absoliucios vienatves, stebuklo nieks nesitiki, visi tikisii tiesiog truputi demesio.

Uniccorn
2007-12-08, 18:00
Man labiausiai patinka ruostis Kaledoms : pirkti dovanas, jas pakuoti, puosti GYVA egle ir namus. Ryte atsikelus visada randi dovaneliu del kuriu maza labai pergyvendavau, o dabar dziugu kad ir kokios jos bebutu, svarbu, kad nuo mylimu zmoniu. Dirbtinem eglem nepritariu, nes jos nekvepia. Kaledu ryta atsikelus malonu uzuosti ta kvapa, tada zinai, kad Kaledos tikrai atejo. Ir visos Kaledos butu puikios jei ne vakarinis balius, kuri su mielu noru praleisciau....Bet siaip tai manau, kad Kaledos yra viena is istabiausiu svenciu. Ypac grazu kai sninga. Tada gali eiti pasivaiksciot po azuolyna ir pasigrozeti peizazais...

Laimonas
2007-12-08, 18:14
Nelabai mėgstu kalėdas. Bet kūčias Dievinu. Per jas gaunu dovanų, daug prisivalgau, skaniai prisivalgau, rodo gerus filmus, nereikia eiti į mokyklą ir t.t. :banana:

BlooDy
2007-12-08, 20:28
num manes tj kaledos ne per labiausei jaudina nes smarkei teske per pinigine ypac bilietie i lietuwele kad galetum pabuti pora dienu su giminaiceis kuriu ir tj neperlabiausei megsti ....

Evil_of_Darknesz
2007-12-08, 23:15
:mad: Man labiau Naujieji-Metai va cia tai svente, o kaledos rimta svente... :D As rimtas buti nelabai moku... (Nebent GIRTAS tada as sugebu beveik viska... :D ) :mad:

ast.
2007-12-10, 16:23
Per Kalėdas labiausiai mėgstu stebėti reakcijas žmonių, kuriems teikiu dovanas.. tuomet tai būna šaunumėlis ;DD
Kalbant apie patį šventimą, tai jis visada vyksta su šeima, nes asmeniškai man, Kalėdos - šeimos šventė.. per kurią žiūrėsiu filmus, kuriuos -susišaudžiau- iš gijos apie juos.. chi ;D
Kalėdų eglutę puošiu kaip visad, likus maždaug 2-4 dienoms iki pačios šventės, o ir ji pati kokių 20cm aukščio.. ;DD
Labiausiai per Kalėdas norėčiau sniego.. nes sniegas yra gerai ir jis kilsteli ūpą!!

FainaruFantaji
2007-12-10, 20:48
Mano Kaledos pagerejo, konkreciai ne jos, o laikas pries jas, nes sus savo grazuoliu destytoju ir dar pora draugu varysim i kina Hitman`a ziuret.. X___________X *alpsta is laimes*...

Hellsing_lover
2007-12-11, 07:51
num manes tj kaledos ne per labiausei jaudina nes smarkei teske per pinigine ypac bilietie i lietuwele kad galetum pabuti pora dienu su giminaiceis kuriu ir tj neperlabiausei megsti ....

Tai reik išmokt taupyt... Litukas prie lituko... :D

Izzo
2007-12-11, 10:21
ej xebra negi rimtai nezinot kokio anime perteikiancio sventine dvasia? ^^

Killerbee
2007-12-11, 10:34
Mano Kaledos pagerejo, konkreciai ne jos, o laikas pries jas, nes sus savo grazuoliu destytoju ir dar pora draugu varysim i kina Hitman`a ziuret.. X___________X *alpsta is laimes*...

Patinka vyresni?:confused:
:D

Evil_of_Darknesz
2007-12-11, 12:34
ej xebra negi rimtai nezinot kokio anime perteikiancio sventine dvasia? ^^

:mad: Nu Ah! My Goddess 1-ame sezone buvo kelios serijos apie kaledas... :D Man patiko :mad:

Izzo
2007-12-11, 13:08
hmmmz.. kazkaip labiau noretusi filmo :) nes paprasta anime zet reikia visa is oradziu pradet ziuret ir uztaikyt proga su kalediniais epais o siaip tik juos pazet kazkaip nelabai gausis,nes nei veikejus pazinsiu nei ka :)

Hellsing_lover
2007-12-11, 13:29
hmmmz.. kazkaip labiau noretusi filmo :) nes paprasta anime zet reikia visa is oradziu pradet ziuret ir uztaikyt proga su kalediniais epais o siaip tik juos pazet kazkaip nelabai gausis,nes nei veikejus pazinsiu nei ka :)

Galbūt Winter Garden? Susideda regis iš 2 OVA'u
http://www.animenfo.com/animetitle,3885,gcmtqb,winter_garden.html

FainaruFantaji
2007-12-11, 13:38
Patinka vyresni?:confused:
:D

Ne, man jokie nepatinka, cia buvo tiesiog ironija... "Wow eisiu su destytoju i kina, kokia laime".

Hugue De Watteau
2007-12-11, 14:05
gan kvailas klausimas sakyčiau, kadangi nesu krikščionis, švenčiu savaip

Killerbee
2007-12-11, 14:32
Ne, man jokie nepatinka, cia buvo tiesiog ironija... "Wow eisiu su destytoju i kina, kokia laime".

Kaltas, nesupratau.:D

Izzo
2007-12-11, 16:06
Galbūt Winter Garden? Susideda regis iš 2 OVA'u
http://www.animenfo.com/animetitle,3885,gcmtqb,winter_garden.html

arigatou godzaimasu. buitnai pachekinsiu :)

Evil_of_Darknesz
2007-12-11, 18:51
:mad: Nu kaledom labai tiktu "Spirited Away", "Howls Moving Castle"... O Siaip apie kaledas dar yra Love Hina Special (Christmas Special) :D :mad:

Sloth
2007-12-11, 18:52
Aš išvis nelabai mėgstu šventes,man tai dar viena eilinė diena,bet kalėdos kažkodel man vistiek patinka .Pasijaučia ta "Kalėdinė dvasia" ,kituose šventėse išvis nieko neliko.Velykų nemėgstu dar nuo vaikystės tik nžn kodėl.Šių metų gimtadienis tapo viena is blogiausių dienų metuose,tjgi dabar nemėgstu ir jų ...Šventės sux, daug labiau mėgstu susitikimus ir pasibūvimus su senais draugai,pašnekesius apie senus gerus laikus.... :neisitiki ;)

Izzo
2007-12-11, 20:25
Howl'a maciau,nepasakyciau kad labai sventinis :D Love Hina Special (Christmas Special) tj kas is to jei as veikeju nepazistu o spirited away tj net neisivaizuoju kas per dalykas ^^

Hugue De Watteau
2007-12-12, 00:18
nu tai pats ir rinkis

Izzo
2007-12-12, 08:39
radau toki anime Tokyo Godfathers.. berods Kaledinis filmas.. kaip tik siunciuosi ^^

WailfulDevil
2007-12-12, 19:11
yay..Kaledos! laukiu ju lb, nes atostogos X3

Likimo_Kalvis
2007-12-12, 20:59
kaip as ju nekenciu, visas tas vajus, sventinei rupesciai, krc, bereikalings vargs ir tiek, vsisi vistiek prisiger ir tiek :hmm:

Ekgp97sl
2007-12-14, 17:49
Smagiausia diena bus Kūčios. Išsitrauksim iš spintos eglę, išlankstysim, nupurtysim dulkes, papuošim ir galėsim katę stebėt - erzina ją tie bumbulai, juo labiau lemputės. Tada visi nuo pietų dykai praslampinėję, kas prie televizoriaus, kas kompiuterio ar popierių krūvos, lauksim tos aštuonioliktos ar tos devynioliktos valandos, kai jau mama bus suruošus dvylika [ar kiek ten] patiekalų ir išvirus kisieliaus, tada ateis antras aukštas nešinas kokiu nors kitokiu kisielium; vienos šeimyniškės, šiek tiek fanatikės, iniciatyva sukalbėsim maldą, sulaužysim-pasidalinsim miltinį paplotėlį, pamirkysim aguonų piene ir visi savo dalis suvalgysim. Tuomet kažkas būtinai įjungs televizorių, nes kitaip niekad ir nebūna, pabaigsim ragauti, kiek ten reikia, ir eisim po egle kuistis. Paskui jau kaip išeis, o sekančios dvi dienos, kaip Kalėdos, bus priežastis taip ir toliau bimbinėti iš kampo į kampą [nuo kompiuterio prie televizoriaus] ir erzinti skrandį pigiu saldžiu vynu.
Plius, apie Kalėdas katė turi apsikačiuoti; sakėm, galės visi po eglute gyvent.
Viskas. Labai puiki šventė.

Afro_Samurai
2007-12-15, 10:05
Kaip svenciu? vienu zodziu, suedu viskas kad pagaminta, ir einu miegot :DDD dar laukiu kaledu senio, kad atnestu mangos... :DD (joke)

Dekko13
2007-12-17, 14:32
Kaledos man seimos svente, nes tada bunam visi karu:) Si svente susildo mano susalusia sirdi ir iziebia vilti, kad kitais metais vel visi bus prie vieno stalo...Taip pat per Kaledas prisimenu tuos, kuriu jau niekada nepamatysiu...isdalies man buna liudna per kaledas...:neisitiki

Nebu
2007-12-17, 15:18
Smagiausia diena bus Kūčios. Išsitrauksim iš spintos eglę, išlankstysim, nupurtysim dulkes, papuošim ir galėsim katę stebėt - erzina ją tie bumbulai, juo labiau lemputės. Tada visi nuo pietų dykai praslampinėję, kas prie televizoriaus, kas kompiuterio ar popierių krūvos, lauksim tos aštuonioliktos ar tos devynioliktos valandos, kai jau mama bus suruošus dvylika [ar kiek ten] patiekalų ir išvirus kisieliaus, tada ateis antras aukštas nešinas kokiu nors kitokiu kisielium; vienos šeimyniškės, šiek tiek fanatikės, iniciatyva sukalbėsim maldą, sulaužysim-pasidalinsim miltinį paplotėlį, pamirkysim aguonų piene ir visi savo dalis suvalgysim. Tuomet kažkas būtinai įjungs televizorių, nes kitaip niekad ir nebūna, pabaigsim ragauti, kiek ten reikia, ir eisim po egle kuistis. Paskui jau kaip išeis, o sekančios dvi dienos, kaip Kalėdos, bus priežastis taip ir toliau bimbinėti iš kampo į kampą [nuo kompiuterio prie televizoriaus] ir erzinti skrandį pigiu saldžiu vynu.
Plius, apie Kalėdas katė turi apsikačiuoti; sakėm, galės visi po eglute gyvent.
Viskas. Labai puiki šventė.

Beveik identiškai nupasakojai manasias kalėdas :D. Tad linkiu tau ir sau būtent tokių ir sulauktų, kad viskas eitųsi pagal plana :D.

willika
2007-12-20, 16:50
as tai laukiu. man patinka. vienintelis minusas kaledom yra dovanu sureiksminimas. pati kartais nesidziaugiu gauta dovana. nes per daug tikejaus. bet seip kaledos nereali svente kai gali su mokytojais uztraukt 'Last Christmas' ir panasias daineles. :haha:

Afro_Samurai
2007-12-20, 16:58
Kaledos tik pinigu leidimas, kazkur girdejau kad jau 500milijonu isleido visi zmones ant dovanu

Eisas Kuperis
2007-12-20, 18:10
Na, vieni perka, kiti svenčia. Mano gruodžio mėnesio išlaidos lyginat su kitais mėnesiais, padidėja tik 50%, o dovanoms atitenka išvis nedaug. Taip, kiek tik pamenu, Kalėdas švenčiu labai jau paprastai. Pirkimo manijai man specialios progos nereikia.

FainaruFantaji
2007-12-20, 19:34
Mano islaidos irgi nepadidejo isskyrus iprastini visokiu kompiuteriniu dikciuku pirkima... Nors prisipazinsiu, kad net ir ner ka pirkt - nuvaziavau vakar pirkt dovanos, tai nors eik ir saukis neradau nieko unikalaus. Prigamina siuvenyru po 2Lt, bet jie visose parduotuvese tie patys, geriau butu 10Lt, bet reciau sutinkami.

Ech, "Made in China" ir didemenine prekyba...

Laimonas
2007-12-20, 19:39
Šiais metais dovanoms išleidau 0 litų :cool: Kalėdos rulez :haha:

Likimo_Kalvis
2007-12-20, 21:00
As ka nors "Home made" stengiuos dovanot, bent ideta darbo, o ne tiesiog nueita ir nupirkta koks sudziuks kurio geriausiu atveju pasidziaugsi 3 mmin :hmm:

Eisas Kuperis
2007-12-20, 21:17
Rasti pirkti gerą, miela, tinkamą dovaną yra nelengviau nei sukurti ka nors pačiam. Ir laiko tam sugaištama vienodai. Nos ką aš čia šneku, jau senai atėjo kuponų laikai.

Laimonas
2007-12-21, 11:09
Nekenčiu kuponų. Mano manymu jau geriau grynais duot, tada bent ne vienoi parduotuvėi galėsi paieškot tinkamo daikto.

Afro_Samurai
2007-12-21, 11:21
As isvis neperku dovanu ;D

Laimonas
2007-12-21, 11:50
O va dabar paklausiu: o ko gi patys užsiprašėt kalėdom iš Kalėdų senio??? :haha:

Afro_Samurai
2007-12-21, 11:59
Mangos :D , tu?

Laimonas
2007-12-21, 12:08
Mangos ir aš prašiau iš sesės, bet mat VHD neberado :hmm: Tai gal kokią knygą padovanos, o iš tėvo tai em pe trys grotuvo matyt ir pinigų taupymui (pirksiu pneumatinį šautuvą, pro rajoną eisiu prasinešt :mad: )

FainaruFantaji
2007-12-21, 12:11
As, tai PSP, beda, kad nusimato jis tik koki vasario-kovo menesi...
Tiesa senelis manes vakar paklause ko noriu dovanu, bet pasakiau, kad nieko ir tegul nieko neperka, taip nekenciu savo seneliu, kad dovanu is ju tikrai nepriimsiu X_X

Afro_Samurai
2007-12-21, 13:47
Mangos ir aš prašiau iš sesės, bet mat VHD neberado :hmm: Tai gal kokią knygą padovanos, o iš tėvo tai em pe trys grotuvo matyt ir pinigų taupymui (pirksiu pneumatinį šautuvą, pro rajoną eisiu prasinešt :mad: )

Paziuresim:haha: koks dar em pe trys :DD ? juk mp3

Botaro
2007-12-21, 14:06
Paziuresim:haha: koks dar em pe trys :DD ? juk mp3

o kaip tu tari mp3? gal mi pi trioshke?

juudiiiss
2007-12-21, 15:18
Geriausiai draugei,( kuri tiesiog leipsta dėl Kinijos) atkapsčiau tikrą kinietišką vėduoklę su išraižytu drakonu bei hieroglifais. Paklojau nemažai, tačiau manau buvo verta vien pamatyti tas jos apsiašarojusias iš laimės, virpančias akutes :D O jei dėl dovanų... esu viena iš tų nedaugėlio kurie nieko nenori, nieko neturi, bet yra laimingi. :cool: Kad ir kaip ten bebūtų tėvai prasitarė, kad nupirko kažko japoniško (gal kokią naują Mangą? :neisitiki ) nu nesvarbu, kad ir kas ten bebūtų, laukiu Kalėdų, nes man tai yra graži šventė kada visa mūsų išsibarščiusi šeimynėlė susirenka krūvon. Va taip vat :haha:

Afro_Samurai
2007-12-21, 17:37
o kaip tu tari mp3? gal mi pi trioshke?

mp3 tariu :haha:

9inch
2007-12-21, 18:05
mp3 tariu :haha:

Empėtrys reikia tarti. Lietuvininkai dar užsirūstins!

Sagenas
2007-12-21, 18:27
tradiciskai :D na gal anime dar ziuresiu xD

Laimonas
2007-12-21, 22:25
VUUUUU, sesė Vilniui gavo VHD manga, iš sesės ją kalėdom gausiu :banana:

Eisas Kuperis
2007-12-22, 00:59
Na manau kuponai nėra didelis blogis. Gali būti išeitis jei žmogu prastai pažysti, neprasta išeitis jei toje parduotuvėje žmogus dažnai perkasi. Pvz iš bėdos savo meistrui galiu padovanoti koki senuku kupona, jis ten perkasi įrankius (pirktu jei nebutu tikras meistras ir nežinotu kur jie geresni) O tarkim paslaugų kuponai, jei kas mėgsta sporto klubus arba kokius soliariumus, vėl pakenčiama išeitis. Bet vistiek tai tik paskutinė išeitis. Dovanoti pinigus? Nu nežinau, čia jau ne dovana, čia jau sažinės kišis. "Nežinau ka tau padovanoti tai va, prašau, nusipirksi pati" Labai bloga išeitis mažai pažystamam žmogui ir bloga artimam.
Dovanos pirkimas. Nemoku gaminti, tai kad kiekvienam labai patiktu, bet mėgstu pirkti. Taip, pirkimą mėgstu. Pereiti visas imanomas parduotuves, akimis praskenuoti tūkstančius prekių kad rasti ta kurios labiausiai reikia. Išsiaiškinti kas labiausiai žmogui tiktu, kas patiktu ir t.t. Dovanos pirkimas man tai tik dar viena idomi misija Kalėdu žaidime (Kitos misijos tai eglutės puošimas ir t.t.). Jai pabaigus, baigiasi ir kažkokia idomi veikla. Tuštoka truputi pasidaro. Tiesa, suprantu, šiais laikais žmonės neturi laiko, darbas, mokslai, lieka tik savaitgaliai. Tad ir tas dovanų ieškojimas tampa labai jau neidomus, o kai kam gal net prievole. "Nėra laiko toms dovanoms, reikia paimti dovanų kuponą, patys išsirinks ko reikia"
Paprastai didelių dovanų nedovanoju, labiau žiuriu ne ka nors praktiško, o tiesiog mielo ir tinkamo, kad tiesiog paėmus į rankas butu ne šiaip kažkoks daigtas, bet kažkas tokio kas patiktu, į ką būtu gražu pažiurėti, smagu turėti, net jei jis ir nėra labai vertingas ir brangus. Jei dovana parinkta pagal skonį, ji nenusibos po kelių pavartymų rankose. Na nebent skonis pasikeistu.
Pats kaip ir juudiiiss, Nors nieko neturiu, nieko ir nektrūksta. Bent jau kalbant apie perkamus dalykus. Užtat turiu mėgstamus dalykus. Tarkim man patinka visokie stiklo dirbiniai, kristalai, arba mineralai. Tai tokia dovana tiesiog smagu gauti nors ir nelaukiu jokios.

Afro_Samurai
2007-12-22, 08:17
VUUUUU, sesė Vilniui gavo VHD manga, iš sesės ją kalėdom gausiu :banana:

Dar ir man pasakyk kad gautu :w00t::haha:

misuzu-chan
2007-12-27, 01:12
ner sniego ner kaledines nuotajkos net dovanu neprashiau x/

FainaruFantaji
2007-12-27, 10:39
Siryt Kaune prisnigo, aisku taip simboliskai, kad ant stogu jo beveik nera, o ant kelio labai plonas sluoksnis, but oh well iki vakaro vistiek nutirps... Merry Christmas!

rubi13
2007-12-27, 11:21
weeeeeeeee man drauge pakuzdejo apie kitos drauges plana padovanoti man mangos naujiesems metams :banana::malda:

Afro_Samurai
2007-12-27, 12:51
Siryt Kaune prisnigo, aisku taip simboliskai, kad ant stogu jo beveik nera, o ant kelio labai plonas sluoksnis, but oh well iki vakaro vistiek nutirps... Merry Christmas!

Kaledos jau baiges :huh: pavelavai

Izzo
2007-12-27, 12:53
pas mane Birzuos irgi tp kruopom pasnigo ^^

FainaruFantaji
2007-12-27, 13:17
Kaledos jau baiges :huh: pavelavai

Cia buvo su ironija...