PDA

Žiūrėti pilną versiją : Pasakykit tiesa kokie yra GERI anime ?

Puslapiai : [1] 2 3

noir
2002-11-14, 21:27
Tai va, man teko per savo gyvenima pamatyti keleta anime. Vieni yra labai geri, kiti vidutiniai, o kiti sux. Kadangi anime yra labai daug, tai butu idomu kad kas nors padetu atsirinkti vertingus dalykus nuo eilinio shlamshto. Nes viska pasiziureti neimanoma, nereikia ir nesamone :)

DJ
2002-11-15, 18:04
Digimon NEŽIURĖK! :sick:

Slayer-X
2002-11-15, 22:13
zhiurek drgonball(z)(gt) ir viskas ner cia ka daugiau aishkinti... :D

noir
2002-11-17, 00:10
Nu man pvz. patiko FLCL, Perfect Blue, Lain. Is komediju - Video Girl Ai ir Love Hina. Ir dar Myiazakis. O daugiau niekaip nerandu sedevru, gali ieskoti neieskojes. Ir paskui suzinojau, kad geras daiktas yra Memories. Bet vat toliau jau sunkus atvejis. Negi viskas kas geriausia jau matyta ir reikes ziureti bet ka ?

666
2002-11-17, 10:46
Furi-Kuri rules! :D

zio
2002-11-17, 10:46
o kur Sailormoona padejei....?

noir
2002-11-17, 12:32
Del sailor moon - turiu tik ramus blogos kokybes, todel ir kaifo mazai gaunu :) Aisku kad labai fainas anime, bet cia truputi jau kitoks stilius. Nepaprastai graziai nupiesta ir todel nepastebi, kad turinys nera auksinis.

mcvegalt
2002-11-17, 13:39
Furi Kuri ir DB geriausi :D

Dar Trigun, Hellsign, Cowboy Bebop, Houshin Engi and so on :P

ssjgohan
2002-11-17, 16:09
mcvegalt visishkai teisi :) tik va man dar patinka mahoromatic (kai nuogos mergos maude katina :D ) ir ranma 1/2 seip toks dar geras :)

mcvegalt
2002-11-17, 21:21
cia as game.exe su systros niku nes tyngiu pasikeisti

istikruju patis geriausi anime ira gerai nupiesti, rimti, silti, juokingi ir kitokie anime

va pvz anime studija gainax kuria vienus is geriausiu anime

Neon Genesis EVANGELION
F L C L (furi kuri)
Mahoromatic

geras anime ira tas i kury ira ideta daug jausmo
paisyta is sirdies ir su dideliu profisenolumu
anime nebutinai turi buti liuxiskai nupiestas

gerai komedijai viskas pateisinama
pvz Shin chan va ten tai sakes

geras anime gali buti bet kokios rusies ar stiliuaus

kartais reikia ilagai ziureti kad suprastum gilia minti ir kad tai ira tikrai geras anime

pvz AKIRA
GITS
EVANGELION

anime turi tureti kazka tokio ko neturi joks kitas anime
kazka tokio verciancio ziureti

esu mates daugybe fainu anime bet ju trukumas buvo tas kad jie buvo nobodus

pvz angelic layer
realy cute but realy sux

ir dar del digimonu
digimonu nupaisimo stilius ir ziurovu amziaus kategorija gaidina digimonus
istikruju digimonu mintis ira labai gili
tik jos atvaizdavimo budas ira nevykes ir anime skirtas ne tiem ziurovam kuriem reike
visi galvoja kad digimonai ira toks pat shudas kaip ir pokemonai
bet tai ira netiesa istikruju neziurint i piesimo stiliu jis turi viska ko reike geram anime

ir paziurejus keles serijas neuztenka suprasti sio anime

patikekit as zinau ka sakau maciau visas digimon ,1, 2 ir 3
serijas ir supratau kas do anime digimonai ira istikruju

(as anime fanatas ir ziuriu viska kas anime)

o seip prie tokiu ispaziuros actumenciu anime kaip digimonai ira ir begale kitu anime

pvz sailormoon
arba dragonball

db atrodo vaikiskai o sailormoon duchasviliskai

bet jei sie anime tokie butu istikruju ar juos kasnors ziuretu?

i sailormoon ir db ira ideta daug jausmo ir sirdies

bet cia as jau perdaug sneku

Daan
2002-11-17, 21:52
game-exe netingi daug rašyti, bet tingi prisiloginti normaliai :kodama:

cabala
2002-11-18, 18:16
Nesuprantu kam daryt tokius beprasmius topikus.Nejaugi nepaprasciau pasiziureti Top-10 ar panasiai.Bet koks skirtumas stai tikrai geru anime sarasas:

Dual! Parallel Trouble Adventure
Love Hina
Fushigi Yuugi
Pet Shop of Horrors
Ah! My Goddess: The Movie
Cowboy Bebop
El Hazard: The Magnificent World
Grave of the Fireflies
Hand Maid May
Magic Knight Rayearth
Video Girl Ai
Neon Genesis Evangeliom
Roujin Z
Spirited Away
Princess Mononoke
Record of Lodoss War
Martian Successor Nadesico
The Vision of Escaflowne

Visiskai neturi reiksmes eiles tvarka...

noir
2002-11-18, 19:24
Visai topikas nera beprasmis. Man nepatinka TOP balsavimai nes nezinau koks zmogus balsuoja. Tik per diskusija ir argumentus galima suprasti kodel kazkam kazkas patiko. Jei vadovautis tik aklu balsavimu kad avinu banda megsta filma kazkoki, tai namu sheimininkes kaip nubalsuotu uz ''Santra Barbara'' - butu pirmoje vietoje.

Ir apskritai - vat pasikalbi ir matosi, nieko nepaslepsi. Pvz, kazkas sako kad yra geras filmas ir argumentuoja keiksmazodziais arba kitus izeidinedamas - tada ir tampa aishku koks jis geras :)))

Daan
2003-01-18, 20:31
:sick:

sek_one
2003-01-21, 10:49
visi geri kas bnera db ir sm

Jille
2003-01-24, 10:13
varai ant sm? :evil: baka

sek_one
2003-01-24, 11:54
aciu uz komplimentus.

WhiteDragon
2003-01-24, 19:50
Mane veza Samurai X

sek_one
2003-01-26, 17:05
ova1 verta demesio bet filmas tai sh...
dar gal ova seisouhen visai nieko, o serialo vos tik kelias serijas machiau (rurouni kenshin)

nezhinau kodel bet mane labai zavi SLAYERS, mes chia pradjom TRY rinkti paskutinis bus i Slayers kolekcija.

Mildziux
2003-07-28, 02:00
SM visai nieko. Daugybe labai rimtu ir zinomu anime pasaulio autoritetu ilgiausia laika buvo ant to uzsikabine. Nesakau, kad man patinka SM ziureti, bet vienintelis anime, apie kuri galiu rasyti fanficus. (Dar apie Rayearth, bet Rayearth as visai nemegstu, taigi...)

Nuuu... faina ziureti Shin-chan. Angel Sanctuary visai nieko, bet maciau tik viena serija, ir nelabai isigilinau. Nesu as daug maciusi anime. Dar... Trigun viena serija. Downloadinau, o tada Noated.Com eme remontuotis, ir as neberandu to tinklalapio... Apskritai tai man labiau patinka manga. Beveik visu rusiu, didesnis pasirinkimas, simta kartu lengviau rasti, patogiau, daznai idomiau...

Slayers ziurejau, ziurejau, ir i pirmos dalies pabaiga be galo uzkniso. Antra palyginti visai nieko, tik sudas, kai jau viskas surimtejo. Trecios visai nesupratau ir nepatiko, ir neziurejau. Taigi... tikriausiai nera daug anime, kurie man patiktu...

O! Nera otaku, kuris nemegtu Princeses Mononokes! Cia tai jau aiskus reikalas! Fainas. Bet tik trecia diena nuo paziurejimo supratau, koks geras filmas, ziurint tai atrode nuobodokas.

Dar ta.... Chihiro... ilgas pavadinimas... Spirited Away be galo patiko. Mazai fainesniu filmu esu maciusi, vienas is mano visu laiku megstamiausiu.

Hentai Lover
2003-07-31, 19:45
em...na va vienas yra labai neblogas fan ficas sukurtas by ra...:rolleyes: (sailor moon)

http://anime.plius.isterrible.tv/anime.html

geri yra tie kurie sujaudina kaip zmogu:haha:

Grave of Fireflies
Mononoke
Video girl ai
Saikano!
Kiki's Delivery Service
Nausicaa of the Valley of the Wind
and much much more...:rolleyes:

Fusion
2003-08-01, 13:35
man tai pvz patinka tokie kaip:

Spriggan, Ninja Scroll, Ninja Resurrection, Street Fighter 2, Street Fighter Alpha, Sin, Wicked City, Slayers, Armitage III, Ghost In The Shell.........

Kino Journey
2005-04-08, 23:20
Kino's Journey - The beautiful world

KazE
2005-04-09, 02:30
kinos whatever tokis absurdiskas kisimas to paciu kur papuola prisivesis iki bendro mastymo, kad esi mulkis kuris mate tik db ir kino's jurney

Kino Journey
2005-04-09, 18:25
Kino's Journey spirited away animatrica DN angel ...geriausi anime visatoje :sick:

Ruki
2005-04-11, 12:45
heh... siaip dar neteko matyti daug rimtesniu naime :)
man siaip labai patiko Air TV, DN angel, Mononoke hime, Trigun...

Kandida
2005-04-20, 17:54
Geriausi sie:
Ai yori Aoshi
Fruits Basket :malda: :love:
Trigun
Elfen Lied
Mononoke Hime
Rurouni Kenshin Seisouhen :malda:
Serial Experiments Lain
Grave of fireflies
Nu nzn gal dar ka pamirsau...

KazE
2005-04-20, 23:00
nus ir kas tavo nuomone daro situos anime GERAIS anime :?
tiek kad juos matei :?

._____.

Kandida
2005-04-21, 07:40

._____.
Ne.Dar maciau DearS,Blue submarine no.6,hellsing,sailormoon,candy candy,dbz,hundred stories,good morning call,noir,x,kare kano,ninja scroll(sitie ne taip patiko),Hitsuji no Uta (sitas irgi labai patiko,galima itraukti i geru anime sarasa) ir dar kelis kitus.Na as tikrai nesu anime zinove,nelabai daug anime maciau,tiesiog as paminejau tuos anime,nes is mano ziuretuju jie labiausiai isimine,paliko kazkoki ispudi ir ju nezmirsau per viena diena... Tik tiek ir nieko daugiau.Beje ar tu kazkaip priesiskai nusiteikes,ar tik man taip atrodo?

zio
2005-04-21, 13:02
jis tiesiog nori ishsamesnes nuomoniaus, nesi paprastu postu, kep " man patinka tas" ir pan... ir tep pilna :p

Kandida
2005-04-21, 13:36
jis tiesiog nori ishsamesnes nuomoniaus, nesi paprastu postu, kep " man patinka tas" ir pan... ir tep pilna :p
Visvien negrazu taip kibti prie zmoniu,kurie yra tokie geranoriski kaip as,he he he :haha: ...
Beje dar Bleach :love: anime geras (nors dar ne visa maciau :neisitiki ) !Man patiko pagrindinis herojus,primena Kyo-kun :kiss: ir dar su kardu :love: ...

animefreak
2005-04-21, 15:45

._____.
Mda beros VEJELIO tiesa darosi vaizdelis kas Kandida visai neseniai pradejo ziuret anime :)
Nors kai pagalvoju kai pradejau ziuret anime visos jos buvo geros :hmm:
Vertas perziuret antra karta laikau sias animes arba bent paziuret
Nevardiju GHIBLI filmu nes kas ju visu ner mates tikrai nesupras kas yr grazi gera ir tt anime
The Twelve Kingdoms (9.7 balo)
Great Teacher Onizuka
Cowboy Bebop
Full Metal Panic: Full Metal Panic? Fumoffu (komedija ir galvos neskauda)
NGE :) filma: RahXephon (TV serijas ziuret reikia pima :rant: filma po to)
Berserk, Gunslinger Girl (nes manau esu kraujo fetisas)
Genshiken (keista bet man patiko)
Trigun (pirma serija :fifi: )
Gungrave (saudom gaudom)
Now and then, here and there (tikrai ne del moraliniu svaigciojimu)
Paranoia Agent (gera dimentia anime)
VanDread (abu sezonai) gera komedija
GITS (del sunkiai suvokiamu fraziu)
TEXHNOLYZE (del op ir siaip geras)
Macross Plus (OST tiesiog cool)
PATLABOR 3-4 filmus: Spriggan :Blue Gender: ( jei megsti truputi mecha ir nesi pasifistas)
Vampire Hunter D: bloodlust (nesumaisyk su Vampire Hunter D senu sudu :) )
nu manau pradziai gal uzteks...

Kandida
2005-04-21, 16:57
O gal as tiesiog megstu mergaitiskus anime ir tiek :haha: ?Nemanot kad jusu ir mano skoniai gali nesutapti butent del lyciu skirtumo?Zinau,kad daugeliui vyriskos lyties atstovu nepatinka Furuba (or something like that) ,bet juk tai dar nereiskia,kad tai-NEGERAS anime :hmm: .

KazE
2005-04-22, 06:27
Tavo nuomone verta 0 jei tu jos negali pagrysti. O jei jau jie geri nes tu mergaite ir tu taip pasakei, tai gal einam dar pastatysim smelio bapkiu ir pasilaistysime vandeniu? Tiesa niekas uz tavo nuomone taves nemusa, tiesiog man idomu, visgi kodel?

Na mano durna nuomone Geri anime:
FLCL, nes animacija prikolna, ir todel kad turbut vienintele mano matyta tokia gera, nepakartojamos anime parodija.
Di Gi Charat, nes jei jau kalbam apie ka nors Kawaii, Charat paneles yra kawaii etalonas, ir turbut del to kad is vieno maskoto buvo padaryta tokia nepakartojama serija ^^'
Last Exile, del ploto paprastumo ir jausmingumo, del nepakartojamo dizaino ir del to kad myliu Range Murata (-_-)/'~ I'm feelin im

animefreak
2005-04-22, 10:45
Kaze nu jei pasakei kad FLCL tai parodija, gal pasakysi kokios animes nes as nezinau, maniau kad tai yr full dementia anime. :confused: oh nebent personazas nusvilptas is COWBOY BIBOP
Di Gi Charat paziuresiu nes jei sakai kad tai etalonas (never again neziuresiu i anidb reitingus)
o kas liecia Last Exile kodel neparasiau kad noriu ja paziuret :confused: blyn stupid me neturiu isirases :)

Kandida
2005-04-22, 10:57
Tavo nuomone verta 0 jei tu jos negali pagrysti. O jei jau jie geri nes tu mergaite ir tu taip pasakei, tai gal einam dar pastatysim smelio bapkiu ir pasilaistysime vandeniu? Tiesa niekas uz tavo nuomone taves nemusa, tiesiog man idomu, visgi kodel?

Na mano durna nuomone Geri anime:
FLCL, nes animacija prikolna, ir todel kad turbut vienintele mano matyta tokia gera, nepakartojamos anime parodija.
Di Gi Charat, nes jei jau kalbam apie ka nors Kawaii, Charat paneles yra kawaii etalonas, ir turbut del to kad is vieno maskoto buvo padaryta tokia nepakartojama serija ^^'
Last Exile, del ploto paprastumo ir jausmingumo, del nepakartojamo dizaino ir del to kad myliu Range Murata (-_-)/'~ I'm feelin im

Jus klausiate kodel man tie anime geriausi?Galiu atsakyti!Tik nemuskit :haha: !Ai,beje, o kas tos bapkes?Bandeles?Jei taip,tai tikrai butu linksma ju "prisikepti",o poto dar ir pasilaistyti vandeniu!Juk vaiku pabuni labai neilgai ir tik karta (nukrypau nuo temos,nemuskit)

Ai yori Aoshi - del to,kad megstu romantika ir patiko herojai,jie man pasirode tokie artimi mano sirdelei,bei tokie grazus ir mieli...juk tai grazi meiles istorija!Nors to kvailo ecchi galejo ir nebut :hmm: .
Fruits Basket - uz tai,kad nebuvo nesvankybiu (beveik) ir herojai (visi) man patiko ir buvo labai isimintini ir grazus,idomus,apie visus gana daug ir issamiai papasakota...Ir dar ta svelni romantika...Ir keista pabaiga...Ir dar gyvuliukai ir berniukai :love: !Isvis man labai patiko siuzetas ir piesimas heroju.Man-idealus (beveik) anime.Verkiau,verkiau,verkiau.
Trigun - Man patiko,nes veiksmas suderintas su komedija...Idomi ateities vizija.Ir pagrindinis herojus labai patiko!
Elfen Lied - o kuo sitas man patiko?Hm...Na man labai patiko Nana.Idomu buvo ji man ziuret ir tiek (antgamtines jegos ir pan.).Ir meiles istorija siokia tokia tarp dyclonius (ar kaip ten?) ir zmogaus.Nors kam reikejo kvailo ecchi?Nu sitas gal nera megstamiausias...
Mononoke Hime - uz tai,kad labai patiko piesimas :kodama: .Vilkai,meile gamtai.Ir nukasta ranka,dievai...Ar tik siam anime itakos neturejo sintoizmas?
Rurouni Kenshin Seisouhen - Man patiko,nes pasakojama apie senove,nebuvo nesvankybiu,anime buvo tikrai rimtas.Patiko meiles istorija.Ir piesimas labai tinkantis ir geras.Ir dar man patiko,nes buvo kardu!
Serial Experiments Lain- patiko,nes drama graziai suderinta su sci-fi.Ir pagrindiniai herojai isimine.
Grave of fireflies-jei anime virkdo,sujaudina - tai yra geras anime (man).As turiu vyresni broli...Ir pagalvojau,kad jis tikras turtas (na as visada taip ir galvojau,musu per didelis amziaus skirtumas,kad bartumes).Zodziu ta broliuko ir sesytes tema buvo labai jau artima mano sirdziai.Ir dar priverte susimastyti...Visgi koks blogis yra tas karas ir kokia laime tureti seima,namus.Labai labai jaudinantis sitas anime. (Kai brolis pamate mane apsibliovusia,pamane,kad nuo kosulio ir temperaturos,pabuvo su manim :) )
[I]Atsiprasau uz nusisnekejimus,atvira kvailumo demonstravima,neisprusima anime srityje...Tikiosi neikyrejau,nes man labai patinka sitas forumas ir jus manes neengsit del neisprusimo :) .
Love and Peace!

animefreak
2005-04-22, 11:50
wow KANDIDA dar biski ir galesi recenzijas rasyt :D Bet niekaip nesuprantu to bandos sindromo Serial Experiments Lain tikrai nieko special. O kas liecia KaZe nebandyk su siuo personazu gincytis, kaip sako liaudis "Nemizk pries veja" ne vienas bande..... :)
P.S siaip del FRUITS BASKET sportinio intereso klausiu kas tokia busi pagal kitaiska horoskopa?

Kandida
2005-04-22, 12:42
wow KANDIDA dar biski ir galesi recenzijas rasyt :D Bet niekaip nesuprantu to bandos sindromo Serial Experiments Lain tikrai nieko special. O kas liecia KaZe nebandyk su siuo personazu gincytis, kaip sako liaudis "Nemizk pries veja" ne vienas bande..... :)
P.S siaip del FRUITS BASKET sportinio intereso klausiu kas tokia busi pagal kitaiska horoskopa?

I'm very very happy :haha: .As tai gyvate-Ayame :D (bet nemanau,kad esu tokia emocinga kaip jis :) ).O tu kas?
P.S Nemegstu pilstymo is tuscio i kiaura,tad pasistengsiu pries veja nesisiot!O SEL galbut ir nera koks sedevras,bet as jis buvo praktiskai pirmas normalus anime,kuri as maciau,galbut ir del to jis man isimine kaip geras .
Love and Peace!

KazE
2005-04-22, 18:50
eh kaip nezinai kieno parodija o_O Evos jugis as net anidb rasiau review, pasiskaitykis ^^ kadanors.
O lain yra geris, nes plotas taip afigenai susuktas, kad dar iki siol niekaip galu neatsirenku. Ir piesimas jegele, neveltui ABe kuryba, ir OST zjb neveltui Tatsunoko pro prodiusavo ^^'
kas liecia Ghibli tai visi filmai yra gerai ^^

btw

http://img224.echo.cx/img224/4377/wellcome0pa.jpg

Kandida
2005-04-22, 18:55
OK!

Uki
2005-04-22, 19:40
Man geriausi anime
Rurouni kenshin OVA
Fruit Basket
GTO
FLCL
Getbackers
NGE
ir... reikia prisimint, kad papildyt^^

Subaku no Gaara
2005-04-22, 22:44
geriausias anime yra hellsing naruto ir love hina

Sable
2005-04-24, 22:33
geriausias anime yra hellsing naruto ir love hina

Na jo del Hellsing'o ir Love Hinos sutinku, dar man patiko

Berserk :mad:
NGE (everything except maybe 25,26 series & movie Death&Rebirth)
Trigun
Elfen Lied
Kimi Ga Nozomu Eien :love:
Onegai Teacher & Onegai Twins :love:
My Hime
Bleach :mad:
BECK (megstantiems gerus soundtrack'us) :fifi:
Fooly Cooly
Beyond The Clouds
Interlude
Spriggun
Last Exile

Dar koks Slayers (bet tik del pasitaikanciu juokingu vietu -> antra syki tikrai neziuresiu)

P.S.: Pats kol kas neperdaugiausia tu anime ziurejau. Ziuriu tuos kuriu pavadinimai dazniausiai sutinkami -> iki siol pasiteisndavo kokiais 80%.

animefreak
2005-04-25, 11:05
eh kaip nezinai kieno parodija o_O Evos jugis as net anidb rasiau review, pasiskaitykis ^^ kadanors.
O lain yra geris, nes plotas taip afigenai susuktas, kad dar iki siol niekaip galu neatsirenku. Ir piesimas jegele, neveltui ABe kuryba, ir OST zjb neveltui Tatsunoko pro prodiusavo ^^'
kas liecia Ghibli tai visi filmai yra gerai ^^

btw

jup kai dabar pasakei FLCL tikrai turi daug simbolizmo su EVA bet savo review"e paminejai OMG (ar tai ka as galvoju ar vel kazko nezinau (Oh My Goddess! ?? klausiu nedrasiai ir negarsiai :confused: ))
kas liecia LAIN Studio_4

KazE
2005-04-25, 16:47
Kas liecia Lain tai studio 4c net pirsto ten neprikise .__.
kas liecia mane ir mano anime db, tai gekui uz pagyras, tik ten sudeta gal koks 1/2 visko ka turiu, truksta laiko ir noro viska graziai .___.
O del FLCL tai taip ten ne tik EVA parodijuoja

diabolique
2005-04-25, 23:33
Kas liecia Lain tai studio 4c net pirsto ten neprikise .__.
kas liecia mane ir mano anime db,...
O, kas liečia sviestą, tas išsitepa. :haha:

gediminas
2005-04-29, 11:09
Man tai geri animai tie, kurie turi kazka savyje savito :) net style gali buti bet kokis, va tik adventure style retokia kada patinka :)
Ish nauju animu:
Beck
Monster
senesniu:
Noir
Full metal panic
Bebop

tiesa pasakius nemegstu vardyt animu pagal megstamuma :) gal tai nuotaikos labiau reikalas, kartais kreizeju del sportiniu kokiu nors animu, kartais susijusiu su muzika, kartais del kokio nors bloody style :]
Jazzy style :] kitiap sakant animai kuriuose yra improvizacijos ir unikalumo visad welcome ;)

LuZGiuS
2005-05-13, 17:37
che che che... geri yra tie, kurie nera blogi...

AnimeChick
2005-05-14, 21:46
InuYasha yra mano megstamiausias anime.....:) toliau
Bleach
Rurouni Kenshin

Doom4s
2005-05-14, 22:25
Na paklaustam kokie yra geri anime nereikia pulti ju vardinti ;)
Visiems patinka skirtingi zanrai, tai del to pasakysiu, kad imho fainiausi tai romance animai.
Zinoma priklausant nuo nuotaikos aki patraukia ivairus zanrai ir turbut tai ka mes turime tuo metu po ranka (hdd). Geri anime turbut taip pat tie, kurie sudomina ish pirmo zvilgsnio ir itraukia po keliu epu, va ka ash vadinu gerais anime :p

Maksas
2005-06-18, 08:34
X - mano matytas geriausias anime..

Stenaz
2005-06-21, 19:43
Jei neziurejot BECK tai butinai paziurekit :)

RoninV
2005-06-26, 20:06
Esu čia naujokas, bet galiu pasakyti, jog man geriausias anime yra Neon Genesis Evangelion :malda: ir visiems, jo nemačiusiems rekuomenduočiau jį būtinai pažiūrėti ;)

Sable
2005-06-26, 20:33
Na, manau, retas anime megejas nera mates NGE. Pats nuo NGE ir pradejau rimciau dometis anime.

animefreak
2005-06-27, 15:35
Geru anime NERA. Yra tik anime kuri man patinka :p

bored
2005-07-04, 08:45
Angel Sanctuary jums patiko? ;)
Ir dar, kaip jums patiko X? Ir siaip, matant ka as ziuriu (hehe :fifi: ), pasiulykit kokiu geru anime!

KazE
2005-07-04, 14:38
Tai pasakykis kodel, tau patiko, kad pasiulyt -_-'
Nei vieno nei kito nei skaiciau nei ziurejau - artas fee ten akys atsisako ziuret, apskritais CLAMP nelabai megstu na tik chiobitsus, bet ir ten vietomis kaka ^^v

demesio verti: Loveless, One Piece, Gunbuster 2
beja pirmas Gunbusteris tikrai geris ^^v

bored
2005-07-04, 17:29
Nu patiko tuom, kad ten visu pirma piesimas tamsus :) I like darkness. Dar patiko pati ideja apie angelus ir demonus. Nu, hehe, pure magic. Nors scifi neatmetu

KazE
2005-07-05, 06:05
Na as nuo saves siulyciau Lain ir Texhnolyze, Paranoia Agent paziureti (jei demiantia patinka) tikrai geri anime ^^ bet jie sci-fi labiau.
Jei darkness traukia ziurekis Hellsing, Which Hunter Robin populiarus tokie ;]
jei megsties prikolna magija, ziurekis Fullmetal Alchemist, Loveless, Read or Die ^^v

bored
2005-07-05, 07:19
Nu dekui dekui :) Dabar tereik palaukt kol per kokia savaite atsius juos per torrentus.. :kodama: :bored:

zio
2005-07-05, 07:30
Boogiepop Phantam da

Huck
2005-07-10, 01:23
Man asmeniskai tai Bleach yra unreal anime bet kas cia manes klausys gi pirmas kartas kai cia rasau

Sable
2005-07-10, 10:11
Man asmeniskai tai Bleach yra unreal anime bet kas cia manes klausys gi pirmas kartas kai cia rasau

Na manau, svarbu kiek jau animu esi mates, o ne kiek postines. :cool:

Sable
2005-07-10, 10:14
Neseniai dar pabaigiau ziuret Great Teacher Onizuka. Va ten tai SUPER animas. Yra pakankamai is ko pasijuokt, o ir pati ideja animo gera. Dar maciau jo Live Action, nu bet su animu tai nepalyginsi: ner ten beveik nieko juokinga, vien rimtumas ir japonu svietimo sistemu problemos.....

Huck
2005-07-10, 11:37
Galimas daiktas :) o bleach'o esu mates visas imanomas serijas 39

Doom4s
2005-07-10, 19:30
@Huck > gaila nuliudint, bet yra ir Bleach Jump Festa 2004 ir del shios prieszhasties deja nesi mates visu imanomu seriju ^__^v
sorry kad off topic ^^'

KazE
2005-07-11, 06:19
o jump fiestos Bleach dalis labai nuvyle -.- pirma parepytino kaskuri epizoda
Nors tiek kad gal kokia trisdesimt sekundziu paciam gale parode dar nematytus squad leaderiu bajerius is dar neisleistu seriju ^__^v nors ten gal ir 30sec nebuvo -.-

Huck
2005-07-11, 16:12
Nenuliudinai nes esu ja mates tik neiskaiciau prie Bleach seriju nes ten kazkokia netvarka man pasirrose ;)

HellHound
2005-07-11, 17:36
Samuray x, HellSing, Trigun geriausi :mad: :mad: :banana:

smeli
2005-07-18, 15:21
ziurau as ta "Bleach", primena labai sena anime "Recca"
taciau "Samurai Champloo" uz Bleach neblogesnis

griztant prie megstamiausiu anime, ziurau cia isvardinot daug ka, bet
pamisot viena filmuka kuris mane stipriai suzavejo, net asara isspaude,
tokia romantine drama apie meile
"Ayashi no Ceres"

darkas
2005-07-27, 12:52
Hellsing, spirited away, Mezzo Forte, Rurouni Kenshin, dbz.

Mukazala
2005-08-23, 10:38
Paskutiniuoju metu teko praziuret:

My Hime (http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=1554)
Samurai 7 (http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=1542)
Samurai Champloo (http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=1543)
Bleach (http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=2369) (spoksau, nes kuriamas)
Air Master (http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=634)
Gun Grave (http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=1003)
Grenadier (http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=2326)

Ehm... na labiausiai is ju istrige Samurai 7, Samurai Champloo (Kenshin fanatams tiks).
Visai nieko Grenadier ir My Hime, tik jie lengvesnio pobudzio.
Air Master... eilines drakes, bet kam istrigo Tenjou Tenge, tam ir sis patikt turetu.
GunGrave apie mafija. Pradzia kazkuom Berserk primine... ir rotacija net labai panasi.
Bleach... idomu zet... bet kazko ipatingo negaliu apie ji pasakyt.

Siuo metu baigineju ziureti Read or Die (http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=894), tik gal klaida padariau kad pirma OVA praziurejau, o ne TV seriala. Bet ir gers anime. Labiau gal merginoms tiktu, nes nera cia ziauriu scenu.

Sable
2005-08-23, 17:51
Na Read Or Die Tv mane tai nuvyle stipriai. Vaikiskas toksai gavos. Geriausia ir teisingiausia yra pirma OVA ziuret, nes jei kitaip nusivyles Tv gali ir nenoret kazka dar is tos operos ziuret.

KenYoo
2005-08-29, 20:43
man pvz patinka: Hellsing, Naruto, Rurouni Kenshin (Kenshis). DragonBall nelabai. Nu dar love hina nieko. Dar yra neblogu tik ieskok. Ai dar shaman-king ir yu-gi-oh visai nieko.

Dark_Eyes
2005-08-29, 20:46
man pvz patinka: Hellsing, Naruto, Rurouni Kenshin (Kenshis). DragonBall nelabai. Nu dar love hina nieko. Dar yra neblogu tik ieskok. Ai dar shaman-king ir yu-gi-oh visai nieko.
pritariu^^

Chrno
2005-09-04, 17:11
Man pavyzdziui vienas is labiausiai patikusiu buvo "Last Exile". Jo nerealus piesimas iristorija gana idomi :malda: .
"Bleach" vis dar ziuriu ir labai geras anime. Taip pat veza "Naruto". :cool:
Is geresniu tai butu: "Chrno Crusade", "Berserk", "Chobits" ir "Dears". Dar visiems kas nemate patarciau perziuret "Golden Boy" Nerealus, tik pirma serija reik daziuret iki galo, o tada isikerti i pati anime. :w00t: Pagal piesima labai senas, bet istorija nereali:)

Sable
2005-10-09, 20:10
Dabar jau gal dar paminekim FF7: Advent Children ir FF7: Last Order. Tik pirma zekit Last Order - bus aiskiau su tuo heroju atsiradimu.

FreaK`aZ
2005-10-10, 23:04
pirma manyciau reikes man pereit ff7, tada megint ziuret anime.

Balioniukas
2005-10-20, 23:01
Na as asmeniskai siulau Vampire hunter D, Speed Grapher, Hellsing, Trinity Blood, o is lengviau kazka tai jei rimtai neturiu ka pasiulyt, nebent koki Shaman King, toks relax

tamagochi
2005-10-21, 19:13
Na mano sarasiukas tai butu tox:

Must-see anime:
Vision Of Escaflowne
Samurai Champloo
Serial Experiments Lain
visi Mayazaki darbai
Akira
Ghost In The Shell (isskyrus Stand Alone Complex seriala)
Animatrix
Neon Genesis Evangelion

Kiti matyti anime, kuriuos daugiau ar maziau galiu rekomenduoti:
Chobbits
Cheeky Angel
Cowboy Bepop
Elfen Laid
Slayers
Final Fantasy
Angel Sanctuary
Vampire Hunter

Lamb_of_God
2005-10-21, 19:45
tu tai vadini anime [dbz]

paladinv
2005-10-26, 21:11
:) Rabu Hina tikrai neblogas anime beje gal Again OVA'u dar nematei :) tai ir tas paziurek o siaip rekomenduoju perskaityt manga jei anime patiko manga patiks jei bus noro skaityt :)
ten viskas daug isbaigciau ir piniau beje maziau tokiu nukrypmu ir vaikiskumu, geriau atskleidziami charakteriai ir uzbeigiama istorija :)

Sable
2006-01-15, 11:54
Horror ir psychological zanru megejam siulyciau paziuret koki:
Hitsuji no Uta - animas apie vaikinuka serganti liga, kai norisi kraujo. Blankios spalvos - kazkuom primena Boogiepop Phantom. Kas gali nepatikt tai, kad kraujo troskulio priepoliu metu kartojami tie patys vaizdai (man asmeniskai netrukde tas). Siaip, toks pakankamai depresinis animas.

Ir dar vienas animas - Hell Girl (kitaip dar vadinamas Jigoku Shoujo). Pasakojama apie saita, prie kurio prisijungiama vidurnakti ir irasius ten tavo skriaudiko varda, uzsakymas nueina pas tokia Enma Ai (hell girl). Jei sutinki su jos salygom, kad tavo siela po mirties pateks i pragara, ji su savo padejejais labai 'savotiskai' atkersija skriaudikui ir nugabena ji po to i pragara. Labai grazus piesimas ir spalvos, bei ivairus pragaro vaizdai. Nepaisant zanru, animas nera 'sunkus', gal net truputi detective zanro bruozu galima aptikt. Yra vis dar leidziamas.

Shisi
2006-01-15, 12:32
na zinot.... Noir-->seip skirtingai zmonem visokie anime patinka..bet pagal mane visai geri tai Trinity Blood,Bleach,Hellsing,Yumeria,Samurai Champloo gali paziuret...gi jei ziuresi tik gerus ir geriausius anime tai niekada neturesi normalios nuomones susidares ir negalesi normaliai dalyvaut diskusijose ar pokalbiuose...neturesi palyginimu...na jei nori dar gali paziureti Kigeki vienetine serija 10min trunkantis geras anime...(bent jau man..)galiu pasakyt kas man buvo visiskas sh...tai Genshiken..(apie anime rodytus per tw net nekalbu..)

KenYoo
2006-01-17, 18:38
nu siaip wa neperseniausiai susidariau tokia nuomone kad geriausias anime tas kuri ziuri arba neseniai ziurejai, wa prie gal pora menesiu ziurejau love hina tai buwau pamises del jo, kai baigesi wis dar buwau pamises :D o dabar kai ziuriu azumanga daioh (tixliau jau perziurejau) tai love hina pamirsau :D O beje azumanga-daioh rulezzzz :)

Ara ?
2006-01-17, 20:15
Man tai kazkaip panasiai , tiesa pasakius man visi anime patinka:p
Ziurejau Candy CAndy (nu nedabar aisku) patiko
Dbz irgi
Siaip man patinka school,comedy,romantic
anime
Ir siaip Nu sakykim man patinka Fruits Basket:love: labai del to kad dabar dar tik baigiu ziuret

Horkis
2006-01-18, 17:31
o ka manot apie naruto? x-clamp?

Shisi
2006-01-18, 20:24
3.Angel Sanctuary (nors tik tris dalis maciau bet patiko)

seip tik trys epai kol kas ir tera...va sitas anime tai....man taip patiko nu net neturiu zodziu..gal jame ir nieko labai ispudingo bet man baisiai patiko....

o ka manot apie naruto? x-clamp?
na x-clamp regis nemaciau o del naruto tai man buvo visiskas visiskas SH.... net nzn kodel tiesiog nepatiko ir tiek...paziurejau tik kelias pirmas serijas toliau nebeistengiau...bet gal kada reiks dabaigt ziurt nors pagal mane tai tikrai tieko gero tas naruto....sry jei ka izeidziau kam jis patinka...^^

Fantasy
2006-01-19, 13:02
paliko ispudi "candidate for goddess"
visai nieko "angel sanctuary"
laaaabai patiko "kamikaze kaitou Jeanne"

KenYoo
2006-01-19, 21:03
Man tai kazkaip panasiai , tiesa pasakius man visi anime patinka:p
Ziurejau Candy CAndy (nu nedabar aisku) patiko
Dbz irgi
Siaip man patinka school,comedy,romantic
anime
Ir siaip Nu sakykim man patinka Fruits Basket:love: labai del to kad dabar dar tik baigiu ziuret
The system works :banana:

kamiRIP
2006-01-20, 01:53
na manau kad geras anime tai yra CHobits,Naruto,DNAngel....:hmm: :blob:

Tifa!!!
2006-01-22, 13:05
man visi studio ghibli darbai:)
dar rurouni kenshin...

Virusas
2006-01-29, 21:07
Pirmoje vietoje Bleach, antroje Naruto, o trecia vieta atitenka Basiliskui

Džiro sesė
2006-01-30, 15:21
Na pasakysiu viena, Horkio minėtas clamp-x arba kitaip x/1999, yra nerealus.
Žinoma jei ieškote ko nors linksmo ir su bajeriais tai clamp-x ne jums.
Deja, as mačau tik vokišką jo versiją ir dėl to labai liūdna. Gal kas galit duot anglišką?

kita
2006-01-31, 19:36
1Neon Genesis Evangelion.
2Wolf's Rain
3Rurouni Kenshin ( OVA dalys)
4The Animatrix
5Angel Sanctuary
6Spirited Away
7Princess Mononoke
8Fruits Basket.
9Ayashi No Ceres

^Sheepy^
2006-02-11, 14:54
Rurouni Kenshin ir Naruto :rolleyes: Rurouni Kenshin ir Naruto :rolleyes:

SolidSnake
2006-02-11, 21:13
1 Berserk
2 Ninja Scroll
3 Ninja Resurrection
5 Ghost in the Shell
6 Gantz
7 Bleach
8 Texhnolyze
9 Scryed
10 Akira

Ozis
2006-02-12, 09:39
Ok then my top 10 :)
1. Fullmetal Alchemist
2. Onegai Teacher
3. Love Hina
4. Last Exile
5. Hellsing
6. Berserk
7. Ninja Scroll
8. Girls Bravo
9. Record of Lodoss War
10. Scrapped Princess (?, nes dar nebaigiau ziureti, bet siaip manau bus vertas :) )

Youka
2006-02-13, 13:01
geriausi:

Ghost in the Shell
Akira
Saikano
Gensou Maden Sayuki
Get Backers
Hundred stories
3x3 Eyes
3x3 Eyes Seima Densestu
Samurai Deeper Kyo
Samurai Champloo
Paranoia Agent
Texnolyse
Boogiepop Phantom
Lain

Ghibliniai ir Slayers'ai, nes uhahha :w00t: juokingi!!!

Anime_fan
2006-02-21, 14:14
geriausi:

Ghost in the Shell
Akira
Saikano
Gensou Maden Sayuki
Get Backers
Hundred stories
3x3 Eyes
3x3 Eyes Seima Densestu
Samurai Deeper Kyo
Samurai Champloo
Paranoia Agent
Texnolyse
Boogiepop Phantom
Lain

Ghibliniai ir Slayers'ai, nes uhahha :w00t: juokingi!!!
Kodel nepaminejot Naruto, Bleach, Comic Party? :fifi: