PDA

Žiūrėti pilną versiją : Bendraminčių pasisedėjimas

Strazdaniuke
2007-06-29, 20:52
Siūlau padaryti bendraminčių pasisedėjimą. Pvz.: kauniečiai savo, vilniečiai gal į kokias 3 komandas... Ir į kokią kavinę susėst pasitart "gyvai" . Prašau nekritikuoti :neisitiki ačiū už nuomones...

Krad
2007-06-29, 22:59
Ir į kokią kavinę susėst pasitart "gyvai" .

o ką ten tartis dar galima?:neisitiki

bushwacka
2007-06-29, 23:41
ok ieshkom draugu

Bardakas
2007-06-30, 20:42
Siūlau padaryti bendraminčių pasisedėjimą. Pvz.: kauniečiai savo, vilniečiai gal į kokias 3 komandas... Ir į kokią kavinę susėst pasitart "gyvai" . Prašau nekritikuoti :neisitiki ačiū už nuomones...

Matosi naujokas :)
Žinai, aš nieko prieš su tais pasisėdėjimais, dažniausiai ir dalyvauju, bet dabar ne tie undergroundiniai animistų laikai. Mes buriamės, bendraujam tose vadinamose "grupelėse". Kai kurie rengiam specialius anime skirtus renginius (žinoma pogrindinius, tad ne visi ir sužino). Bet esmė, kad visgi toks naivus optimizmas mane žavi. Ok, rengiam susitikimą, tikiuos organizuosit kolega ;)

P.S. aš už Kauną - Lietuvos širdį :D

Izzo
2007-06-30, 20:55
ryt atyvarau i kauna :haha: tik blesyne nieko ten nezinau kur kas :D :D

Blood_Wolf
2007-06-30, 21:06
As uz vilniu.:cool: I kauna gal galeciau bet mane turbut vietoj uzverstu:haha:

Krad
2007-06-30, 22:18
labai jau svarbus matyt esi, kad čia taip iškart tave "šmaukš-šmaukš" kažkas padaryt nori...
Šiaip man ten tie visi pasisedėjimai tokie tarp "animacinių" nelabai... jaučiuos kaip tarp ateivių pakliuvęs... O jei dar yra tarp tų ateivių, kokių aukštom materijom kalbančių tai geriau išvis neit... sveikatos sutaupty galima :)

Blood_Wolf
2007-06-30, 22:27
Patikek nereikia buti lb swarbiam kaune. Uzsidek juoda kokios metalikos maike ir juodas kelnes ir kokia odine apiranke ir tave vietos uz genataliju pakabins xD

radament666
2007-06-30, 23:19
Tai svetingas miestas :D

Keitaro
2007-06-30, 23:46
Patikek nereikia buti lb swarbiam kaune. Uzsidek juoda kokios metalikos maike ir juodas kelnes ir kokia odine apiranke ir tave vietos uz genataliju pakabins xD

Aga, buvau praeitą mėnesį Kaune, kaip tik su Metallicos maike :D pasislėpiau už kiosko parūkyti... Vis eina taip žiūri kai kraujo ištroškę :D O šiaip jai iš tiesų norėtusi galima bet kur dasigauti, tik vat pats nebe Lietuvoj :( Darom susitikmą pas mane, kviečiu i svečius :w00t:

Kol mokiausi mokykloj, apie anime su kuo nors pakalbėti būdavo kažkas įpatingo... Labai mažai tų žiūrinčių ir ka nors žinančių atsirasdavo, o visi kiti, "mirtingieji", tik juokdavosi iš tų kas žavisi anime...

Blood_Wolf
2007-07-01, 00:25
Galesim kita wasara rinktis ir pirkti bilietus i anglija xD

Keitaro
2007-07-01, 02:27
:fifi: o ką, čia gana gera...

Bardakas
2007-07-01, 10:42
Nestumkit ant to Kaune, kaip reklama sako "Ir Kaune gyventi galima" :)

Eisas Kuperis
2007-07-01, 11:50
Mačiau, bet kai apsigyvenau ta reklama kažkodėl nukabino.
O šiaip jei nėra sutarimo kur, tai tuomet lieka elektrėnai, bus po lygiai tada.

NonStop
2007-07-01, 11:53
:) lengviausia ir pigiausia :) daryti video konferencija :P

Yamito
2007-07-01, 12:19
i kauna kojos nekelsiu..ten mane gali uzhkapot....ir ant lauzho pasodint.....vilnius...senamiestis..nera nieko geresnio..... :)

Ugoolf
2007-07-01, 12:22
Ko to Kauno bijot , juk gražus miestas , Lietuvos centras ir jame net gyventi galima :banana:

slicKrox
2007-07-01, 13:09
:) lengviausia ir pigiausia :) daryti video konferencija :P
:D

Narake
2007-07-01, 14:46
Ko to Kauno bijot , juk gražus miestas , Lietuvos centras ir jame net gyventi galima :banana:

Komikas ziuriu :D

Kuronii
2007-07-01, 21:51
hm..nori bendraminciu kaune - eini i Kurokawa. Nori bendraminciu Vilniuje - eini i Kuro-Shiro. Abu miestai turi po savo anime kluba. Mes (Kuro-Shiro) daznai susitinkame, praktiskai kiekviena savaitgali..so.Neisradinekime dviracio

Strazdaniuke
2007-07-02, 12:48
Ne... As buvau su kitu forumu seniau, tai smagus pasisedejimai budavo ;) .

Yamito
2007-07-02, 13:56
kaune gyvent galima ? :D hehe)nejaugi...?o del pasisedejimo tai negalvojat kad nejauku butu shiaip i anime kluba nieko nepazhinojus uzheit..o vat jei shiaip kur visiems susitikt tai butu visai smagu....greiciausiai....... ;)

Bardakas
2007-07-02, 15:10
Kad nuo pasisėdėjimų ir susibūrė anime klubai Vilniuj ir Kaune. Šiaip darykit kaip norit, rinkitės - ateisiu :)

draugej
2007-07-02, 15:53
Jei rinksites - praneskite :) gal uzbegsiu, jei laikas ir vieta tiks :)

P.S. Prasom nevaryti ant Kauno! Kaip tik Vilniuj, kai nuvaziuoju, i mane labai jau keistai visi ziuri :confused:

shemica
2007-07-02, 15:54
Gal keistai atrodai? :)

Jabatan
2007-07-02, 15:58
hm..nori bendraminciu kaune - eini i Kurokawa. Nori bendraminciu Vilniuje - eini i Kuro-Shiro. Abu miestai turi po savo anime kluba. Mes (Kuro-Shiro) daznai susitinkame, praktiskai kiekviena savaitgali..so.Neisradinekime dviracio

Pavyds bambą graužia kad kažkas nori pasisėdėti ir be jūsų klubo? ;)

draugej
2007-07-02, 15:59
Tai matyt :D
Aciu Dievui i sese keistai ziuri ne tik Vilniuj, bet ir Kaune :D

P.S. Pati busi is Kauno ar Vilniaus?

Lax..
2007-07-02, 16:12
Pavyds bambą graužia kad kažkas nori pasisėdėti ir be jūsų klubo? ;)

Ne tai, kad pavydas, o tiesiog klubas tam ir buvo sukurtas, kad visokie pamišę otakai susirinktų vienon vieton ir kažką darytų.

shemica
2007-07-02, 16:21
Tai matyt :D
Aciu Dievui i sese keistai ziuri ne tik Vilniuj, bet ir Kaune :D

P.S. Pati busi is Kauno ar Vilniaus?

Iš Vilniaus ;) :haha:

Ne tai, kad pavydas, o tiesiog klubas tam ir buvo sukurtas, kad visokie pamišę otakai susirinktų vienon vieton ir kažką darytų.

That's the point!! Anime klubai - pamišusiems otakams, o anime pasisėdėjimai - normaliems žmonėms!!:haha: Juk ne visi čia iš mūsų pamišę dar. Jei mes nepamišę ir norim pasisėdėt su kitais, kurie mėgsta anime, bet irgi nėra pamišę, tai kas čia blogo?;):p Reik naudotis proga tiems, kurie dar nepamišo, ir pabendraut su normaliais žmonėm, nes jei bendrausim su pamišėliais, arba gal išvis su niekuo nebendrausim, tai greit pamišim patys!! XD

P.S. no offence, klubiečiai, aš toli gražu nemanau, kad VISI iš jūsų pamišę... ;)

Lax..
2007-07-02, 16:39
Geriau ateik ir pati/pats įsitikink. Nėra labai prastai :)

Keitaro
2007-07-02, 17:24

Įdomu... Gryžęs į Lietuvą pirmu reikalu užsuksiu į Vilniaus anime klubą, tik vat, gal galima išsamiau? Kur tiksliau jis randasi? :) Ir ar galima lyg niekur nieko ateiti? :w00t:

Jabatan
2007-07-02, 17:25
Geriau ateik ir pati/pats įsitikink. Nėra labai prastai :)

Bet prastai, nors ne labai. Ech geriau kvieski kitus kai bus bent jau normalu :)

oh o pakolkas tadu tikrai geriau pasisėdėt kur su su.. kitais žmonėmis

Kuronii
2007-07-02, 19:09
Siuo metu mes ir galetume buti tie kiti zmones^^ Nes vasara klubas "ilsisi". Dauguma nariu vasara del vienokiu ar kitokiu priezasciu negali dalyvauti meetuose, tad vasara meetu nelabai yra. Tiesiog va susirasom, gal kas nori is klubo ten ar ten nueit, nueinam ir pasibunam^^

shemica
2007-07-02, 20:35
Tai gal geriau jau pradėkim spręst, kur, kada susitinkam, kas ateis ir ar išvis susitinkam į tą pasisėdėjimą...
Aš tai šiaip už Vilnių, bet bepigu man čia kalbėt, nes esu vilnietė...:) Praktiškiau galvojant geriau tą pasisėdėjimą rengti Kaune, nes iki jo daugumai patogiau atvažiuot, negu į Vilnių.
Ir geriau kad būtų suplanuota ką veiktume, kad nebūtų nuvarai į kavinę ir nežinai ką kalbėt be anime, nes nieko nepažįsti...

Sable
2007-07-02, 23:22
Mhm, šiaip gan abstrakčiai jus čia su tuom pasisedėjimu. Kiek žinau one.lt anime groupso mytas vyks po dviejų savaičių Vilniuj, tai galit tenai sudalyvaut. O šiaip nesuprantu aš tos kai kurių jūsų keistos pozicijos: susitikt su bendraminčiais, kurie ale nėra 'pamišę' :haha: Nu ok, išvadinot jus Kuro-Shiro nenormalių asmenų klubų ir pan, bet kas garantuoja, kad jus patys esat tokie normalūs kaip nieks kitas ir kad tame jūsų pasisedėjime būtent tokie susirinks. Sorry, bet žiūriu biški nesamonėm užsiiminėjat ir tik nusivažiuojat nuo esmės. O pradėt apskritai reikėjo nuo pakonkretizavimo kas ten per tą "pasisedėjimą" vyktų. Patirtis byloja, kad dideli nepažįstamų žmonių skaičiai sunkiai susibendrauja, jei nėra kažkokios programos ar susirinkimo tikslo...

NonStop
2007-07-03, 08:49
2Yamito or smthng: na as suprantu, kad zmonems su kompleksais is prigimties ir siaip visa gyvenima besislepusiems po sluota yra labai sunku i kita miesta uzsukti, ka cia jau kalbeti kai zmogus nemoka kalbeti ir uzejes i kluba negali pasakyti: "laba diena toks ir toks atejau cia" niekas gi nemus tik dziaugsis... a beje leisk pridurti tavo vaikiski sapaliojimai apie kauna jau net nebejuokingi :) nzn is kur tu pasaku prisiklausei ir kokia bobute pasakojo ar kur sapnavai, bet kaunas tikrai normalus miestas, taip pripazystu, kad jis turi savu trukumu, bet taipogi ir tavo vilnius ju turi neka maziau.

Beje pagalvokime anime puses dalimi :) kad ir kaip keista kol kas didzioji dalis renginiu susijusiu su anime vyko tavo taip vadinamam nemieste kaune, keista kodel ? ar todel, kad zmones, kaip tu manai visiems snukius dauzo ko pasekoje ivyko, ar del to, kad zmones cia kazka bando daryti, o netaip kaip tu shookauti ir reikalauti viska ant lekstutes ir paruosto sukramtymui?

Toliau :) kadangi issiliejom :)

IMHO nereikia 100 ir 1 tupo anime klubo tam paciam mieste, junkites i jau esancius, jei nepatinka, kas ten vyksta tiesiog imkites iniciatyvos ir darykite kazka, kad butu gerai jums ir kitiems jei taip manote. o ne eilini karta sedekite ir manykite, kad viskas pasidaro uz jus :)

susitikimai :) hmz daro tie klubai tuos susitikimus, tai vaiksiokite gi pagaliau, aisq savaitgalis mano manymu vilniaus klubui nera pati geriausia savaites dalis :) na kodel patys pagalvokite, darykite kaip kaune renkasi vidury savaites taip neatimdami svarbaus poilsio ir laisvalaikio laiko.

Yamito
2007-07-03, 12:50
nonstop> ash tikrai nesu zhmogus su kompleksais...ash moku kalbet...o tu pati ar pasakei 'laba diena bla bla bla ash tokia ir shiokia' manau tam buvo skirta gija 'SUSIPAZHINKIME'? ash kalbu ish savo patirties... nezhinociau tai nesakyciau.ir tu negalvoji kad cia kalbejai visai ne i tema.. ? man atrodo mes dbr bandom nusprest kokiam mieste susitykt,o ne apie mane ? kokia agresivi esi.... :P

Bardakas
2007-07-03, 14:35
nonstop> ash tikrai nesu zhmogus su kompleksais...ash moku kalbet...o tu pati ar pasakei 'laba diena bla bla bla ash tokia ir shiokia' manau tam buvo skirta gija 'SUSIPAZHINKIME'? ash kalbu ish savo patirties... nezhinociau tai nesakyciau.ir tu negalvoji kad cia kalbejai visai ne i tema.. ? man atrodo mes dbr bandom nusprest kokiam mieste susitykt,o ne apie mane ? kokia agresivi esi.... :P

:D:D:D
NonStop bičas, dėl to ir agresyvi gal ;):D

NonStop
2007-07-03, 14:36
mjoa :/ Yamito regis likau nesuprastas ir dar neaisku kokiu padaru bandai mane paversti.. renkant miesta, pirma nereikia stumti ant kito... 2 reikia stengtis irodyti, kuom geriau butent silale ar kelme, ir ka mes is to gausime ten nuvyke, nevartojant tokiu terminu kaip nusikalstamumas, pabrade, lukiskiu tardymo izoliatorius ir kitu zymiu fraziu susijusiu su kitais miestais.

na paziurekime kai renginiai vyksa ar susitikimai niekas nesako darome vln nes kaune ir klp snukius dauzo arba as bijau ten pasirodyti..

o trecia placiau prasom pasiskaitineti, nes kaip matau esate is tu zmoniu tipo, kur skaito tik paskutines zinutes, nesvarbu kokioje temoje jos bebutu parasytos :) special 4u Yamito http://www.animezona.net/forum/showthread.php?t=551&page=4 tai as padariau pries 2 metus :)

ketvirta, kodel mano nuomone geriausia daryti susitikima kaune, paziurekime paprastai is geografines padeties lietuvoje, lengviausia pasiekti miesta is daugumos lt vietu, tiesiog taip susikloste, kad kaunas stovi strategiskai patogioje vietoje... kainos tiesa sakant irgi, kaip lietuvoje yra vidutines tiek maisto tiek alkoholio atzvilgiu. Kur nueiti vietos pilna. Zmones draugiski, nepergyvenkite jei pasiprasote laiku paprastai suorganizuoja ir nakvyne pas kazka namuose. Atkeliauti i kauna irgi nesunku :) kiek girdejau siuo metu labai paplites metodas yra balsavimas kelyje :)

Yamito
2007-07-03, 14:51
hmmh o Jus,gerbiamasis, ish tokiu zhmoniu tipo kurie kabinejasi prie visko.... :P tai ka man dbr uzhejus i kiekviena gija sveikintis :P ? jei reikes pasisveiksinsiu su kiekvienu zhmogumi asmenishkai.....

NonStop
2007-07-03, 15:05
ne nu suprantu, kad buna zmoniu kuriems sunku kazka paaiskinti, ir kad jie nesupranta visko iki galo, bet kad iki tokio lygio tai jau ir jokie anime dievai nepades....

Keitaro
2007-07-03, 15:15
ne nu suprantu, kad buna zmoniu kuriems sunku kazka paaiskinti, ir kad jie nesupranta visko iki galo, bet kad iki tokio lygio tai jau ir jokie anime dievai nepades....

O argi forumas neskirtas viską aptarti? Tiems kuriem trūksta žinių, jas papylditi čia? Kodėl už ai reikia smerkti? Tiems kam sunku paaiškinti taipogi turi atsirasti kas papildytu :) Žmonės, aplink ir taip vieni niekšai, bent jau mes būkim draugiški :D

NonStop
2007-07-03, 15:53
ok ok gryztam prie temos :) as isdesciau kodel gerai kaune pora postu pries si :) kiti prasom destykite savo mintis...

niekšas
2007-07-03, 18:58
Yay, ginčas, :malda: pagaliau ginčas :malda: nors ir nelabai karštas ir agresyvus (o gaila), bet vis įdomiau forume :D (aš čia apie Nonstop ir Yamito)
Tai davai nukrypkim nuo temos į kur kas įdomesnę diskusiją - Vilnius - Kaunas :)
Savo didelei nelaimei, šiuo metu dirbu vilniui... Kasdien grįžtu iš jo su skaudančia galva (nu čia greičiau todėl, kad vis neišsimiegu) ir tokiu jausmu tarsi būčiau grįžęs iš zologijos sodo. Egzotiška tauta tie vilniečiai... O kaunas. lankausi ten gana dažnai. ten gyvena nemažai mano giminaičių, todėl apsilankydavau (dabar jau nelabai ten važinėju) kaune neretai. Viskas ten normalu (nu bent mano laikais taip buvo). Visi žmonės kaip žmonės. O vilniui tai visi tik žiūri kokiais čia dar būdais išsinėrus iš kailio.. visokios tos jūsų rūšys (nu tipo nu kaip ten jie... nu visi tie emo, gotai ir pan.) tikrai priverčia pasijusti kaip kitoj planetoj. Geriausia gyventi mano mieste/kaime, čia viskas ramu, gražu, auga medžiai, žydi gėlės, tyvuliuoja ežerai, ganosi stirnaitės, vakarais ežiukai ropoja po sodybas... :malda: O tam jūsų suš*ktam vilniui kas? Ogi KAMŠČIAI, NEĮŽENGIAMOS SPŪSTYS, NESUREGULIUOTI ŠVIESAFORAI, IR DAAAUG SUŠ*KTO TRANSPORTO (jau nekalbu apie neigiamą bioenergetiką)... Vien kelionė pirmyn ir atgal man atseina ~3val. mano brangaus laiko...
Š*das tas vilnius!!
nu vo išsiliejau... Vilniečiai, neįsižeiskit, :D aš tik neseniai iš darbo gryžau, tai dar piktas esu :)

Keitaro
2007-07-03, 19:03
Aš gyvenau 18 metų Mažeikiuose, nu ką, kaimas beveik :) Pamatęs Vilnių paliko tik įspūdžius, visada galvojau didelis miestas tai cool... :)
Apsigyvenes čia Londone, tegaliu pasakyti tą patį ką ir niekshas apie Vilnių :D Tačia ne visada... Dideli miestai turi ir savo privalumų :P

Eisas Kuperis
2007-07-03, 22:12
Žinot, čia kaip ir lietuvių požimis spėju. Niekaip nesusitarti kur. Matyt turim šalije perdaug centrų. Bet kad tarkim su online žaidimai irgi tas pats būna. Laksto iš serverio į serverį be perstojo. O kai pabandai suorganizuoti ir surinkti visus į burį, visi išslysta kaip žuvys. Net naeišku dėl ko. Jei vis klausti nuomonės kur organizuoti tai taip galima ir apskritai neapsispresti. Geriau kamnors pasvarstyti ir nuspresti kur pigiau, kur gražiau, jaukiau, smagiau ir pasakyti ir suorganizuoti.

Keitaro
2007-07-03, 22:49
Žinot, čia kaip ir lietuvių požimis spėju. Niekaip nesusitarti kur. Matyt turim šalije perdaug centrų. Bet kad tarkim su online žaidimai irgi tas pats būna. Laksto iš serverio į serverį be perstojo. O kai pabandai suorganizuoti ir surinkti visus į burį, visi išslysta kaip žuvys. Net naeišku dėl ko. Jei vis klausti nuomonės kur organizuoti tai taip galima ir apskritai neapsispresti. Geriau kamnors pasvarstyti ir nuspresti kur pigiau, kur gražiau, jaukiau, smagiau ir pasakyti ir suorganizuoti.

Sakau, pas mane! :D

NonStop
2007-07-03, 23:34
vienzo susigincijome del she :/
cia tema neteisingai vadinasi, istojo zmogus pries pora dienu nieko neskaite ir daug maz, kokoij moja krutaja, reikia kazka parasyti :) parase o nauda ? n-ta gija ta pacia tema :/ mol pirma gija sviestas sviestuotas; 2, gija sviestas sviestuotas2 ir t.t.

atsiprasant cia pilna temu meetinames vln, meetinames kaune, meetinames pas mane tualete ar kur dar ten tai rasykite i tas pacias, o ne n nauju kurkite :/ na jo teisingai nikas graziai atrodo puslapyje kai paziuri... kakoij ta krutoij celovek kazka padare ir dabar sviesis ant viso svieto :)

taip ir toliau :) prizo nesteigsiu kitam sukurusiam tema " nu tipo pasimeetinam kurnos" ar kazkokios panasios is tos serijos :) galiu tik patapsnoti per peti ir pasakyti, bravo broliai ir seses lietuviai, mes genijai..

Yamito
2007-07-04, 10:22
nonstop>ko tu prie manes kabiniejiesi ?nei ash tau ka pasakiau.....vis vien bandai gincytis..ash tai asmenishkai tik diskutuoju bet tu matau kazhkoks atejai pyktas visishkai be taikos.....:)o kokia nauda kad tu cia ant manes varai ka ? :) tipo jau ash be naudos rashau o tu cia 'paziurekit koks ash kiets,protingas mintis destau ir pan' pakolkas tu nieko doro neparshei.o ish to kad vis dar cia nusishneki tik susidaro vaizdas kad kaune tikrai 'mieli' zhmones gyvena...ash nevarau ant tavio miesto o tik pasakiau kad ten neatvaziuosiu ir tiek..cia mano asmenishka nuomone,nebutina buvo ishkart rodyti savo intelekto lygi ir 'draugishkuma'....kaune yra puikiu vietu,tai ash irig zhinau..taip taip grazhus miestas....vienu zhodziu,varom kur i gamta..... :D na tarkim prie kokio ezherelio kur visiems patogu butu.nei vln nei kaune..... :)

shemica
2007-07-04, 10:49
Yamito, jis ne tave kritikavo, o gijos kūrėją. Užtenka su tais varymais vienam ant kito ir kritikavimais. NonStop, yra gija jau sukurta kad ir besikartojanti, ir nieks tuo nesiskundė, kol tu neatėjai. Jei žmonės nori organizuot atskirą meetą, tai kas čia negerai?
Ir išvis, kodėl daryt mieste, kodėl kam nors nesuorganizavus kur nors prie vandens, su nakvyne. Nu kad ir tą anime stovyklą iš naujo darom, tą, kurią Curse organizavo, organizavo ir nesuorganizavo. Būtų pailsėjimas ir nauji draugai.
Jei kas nors vis dėlto nori tos stovkės, aš galėčiau bandyt organizuot iš naujo...

Yamito
2007-07-04, 10:59
tai ash pilnai sutinku kad gamtoje prie vandens butu smagu... :)

Bardakas
2007-07-04, 11:17
Vėl su ta stovykla :hmm:
Jei chebra pasirašys tai tebūnie, gal ir bus. Nors dabar visiems mieliau pabūt Palangoj, kur užsienietiškos kiaulės kepa...

Yamito
2007-07-04, 11:24
nera ka veikti toje palangoje.... :Dpati neseniai grizhau ish jos...niekad daugiau nevaziuosiu.... :Dnebent su draugais.......

Sable
2007-07-04, 11:59
Nu ok. Darom pasiūlymą.

Iš liepos 13 į 14 ar iš 14 į 15 (na tikėkimes iki to savaitgalio orai pasitaisys iš "nelabai tinkamų" į "labai tinkamus") darom tą stovyklą/išvyką/pasisedėjimą per naktį prie ežero. Vietą siūlau - ežeras Juodis, besirandantis tarp Balžio ir Tapelių ežero. Žemėlapis jei kam reik - http://www.maps.lt/redirect.asp?eid=10630

Šiaip turėtų būt gan rami, nuošalesnė vietelė, vilniečiam ypatingai toli važiuot tikrai nereiktų (važiuoja 39 autikas iš antakalnio žiedo), tik reiktų privažiavus autiku ar dar kuom praeit nedidelį žygelį po mišką pro Balžio, aka Šilo ežerą. Kodėl tada ne prie Balžio? Todėl kad tas Balžis ar Tapeliai yra poilsiavietės ir maždaug tarp tos kruvos kitų žmonių mažai noro patiem daryt kažką, o ir dėl to, kad ten išmėgta vieta žmonių, tai laužui ar šašlykam ar dar kam malkų nepririnksit. Bent jau ne pusės km spinduliu. :D

Tai vat, laukiam kontrpasiūlymų, patikslinimų ar pan, bet tik iš reikalo ir greičiau, nes reiktų kažkokia programą bandyt sugalvot. Žodžiu, jei norim kažką surengt, davai konkrečiau ir su mažiau nukrypymų į neesminius dalykus. ;)

Youka
2007-07-04, 12:10
Pasiulymas viliojantis.
Itariu, kad elektros apylinkej niekas neduos, tad animes neziuresim..?
Kas del lauzu, manau, kad butu gudru tiesiog nusipirkt koki ryseli malku is degalines ar parduotuves.
O, Sable, ten jau kada vakarojai, ar siaip isdurei vieta?

NonStop
2007-07-04, 12:20
matote tokiu meetu kur as ir mano geriausias draugas bei dar du draugai, galima darytis nors ir kiekviena savaitgali...
mano manymu nera prasmes kazka organizuoti jei ten susirenka 10 zmoniu max, taigi siuo atveju pazystamu draugu burelis netgi geriau butu... juk i elementaria pjanke ateina zmoniu daugiau nei i dauguma jusu meetu... darykite isvadas zmones... kazka netaip darote...

bet cia jau ne man spresti darykite.. valio taip ir toliau...

Sable
2007-07-04, 12:23
Pasiulymas viliojantis.
Itariu, kad elektros apylinkej niekas neduos, tad animes neziuresim..?
Kas del lauzu, manau, kad butu gudru tiesiog nusipirkt koki ryseli malku is degalines ar parduotuves.
O, Sable, ten jau kada vakarojai, ar siaip isdurei vieta?

Na tai vat dėl elektros nebuvimo ir reik manau programos, bet vis gi irgi kad būtų kažkaip artai su anime artai su jp susijus. Nzn kokį mini larpinimą surengt, dar kažkokių žaidimų, anime šaradų or smthn' :huh:

Prie pat Juodžio nebuvau, tik apylinkėse, bet tikriausiai greit subegiosiu patikrint vietos ekologijos or smthn' ir pažiūrėt kur patogiau didesnėms žmonių masėms įsikurt su palapinėm. :)

Btw, dėl malkų irgi panašiai galvojau, jei būtų prie Balžio... ^^'

shemica
2007-07-04, 12:38
I'm in. Prisidėsiu prie tos išvykos. Tik dėl programos siūlau kiekvienam atskirai sugalvot bent po vieną pasiūlymą turėt, po to kažkam į PM nusiųst, o tas žmogas viską sudėliotų į savo vietas ir iš eilės. Tik reikia tokio žmogaus, kuriuo pasitikim, tegu jis vienas nusprendžia ką po ko darysim ir kokius pasiūlymus atmest, nes jei visi čia ims koreguot, koks vienas nepatenkintas vienaip, o kitas - kitaip, tai nieko ir nenuspręsim. o jei bus pateikta programa, tai bus tik du pasirinkimai - gali arba negali. Paprasta.

Sable
2007-07-04, 12:44
Šiaip galima būt ir demokratiškesniais tuom atžvilgiu. Nuspėju, kad dėl kai kurių pasiūlymų vis vien reiks tartis, nes kartais ne viskas priklauso nuo vieno žmogaus. Nes pvz, paimkim tą mini larpinimą mano pasiūlytą - turėtų maždaug būt bendrų pastangų vykdomas dalykas ir išanksto suplanuotas. Dėl paprastų kažkokių, tai sutinku, galima ir taip kaip siūlai.

Keitaro
2007-07-04, 16:43
Jai tūrėčiau galimybę būtinai atvykčiau :) Praktiškai nesvarbu kur :p

*Michiyo*Yamahita
2007-07-08, 13:18
huh skamba gerai liko gy savaite ar spesyt?
Bet orai tai atsiprasau kad koja nepakystu gy

bernadote
2007-07-10, 19:15
Jei is 14 i 15 tai butinai sudalyvausiu. tik tas kas organizuoja parasykit ar tikrai vyks.

Gray Fox
2007-07-12, 17:21
Vyks ir tikrai iš 14 į 15. Sable sakė...

Sable
2007-07-12, 18:24
I c, u have a confirmation already.

Taigi, biški daugiau info. Dar negalutinė, bet orientuojames kol kas į tai:

Darom išvyką/iškylą per naktį iš šeštadienio (14) į sekmadienį (15) prie Tapelių ežero. Vieta jau nusižiūrėta, vėliau fotkes įmesiu. Palapinėm pastatyt gan patogu, bei netoli visai smagus paplūdimys yr.

Renkames 14:10 antakalnio žiede 39 autiko stotelėj (autikas išvyksta 14:23). Prieš tai kas norės apsipirkt, gali susirinkt 13:30 prie Iki parduotuvės antakalnyje (pora stotelių iki žiedo - tverečiaus stotelė).

Emm, apie programos apgalvojimą čia maždaug smagiai patylėjom, bet ir tegu. Tačiau be savaime suprantamų dalykų kaip maudynės, smagus laužo kurimas pasisedėjimas ir pasišnekučiavimas, sumastysim porą-kitą žaidimų ir pan. Jei netingėsiu surengsiu jum ir Anime&AMV peržiūrą sutemus. Dėl muzikos irgi kažka pagalvosim... :)

ps: sekit info, gali būt nežymūs nukrypimai ar papildymai, plius veliau fotkes imesiu vietovės ^^'

pps: daug maž prognozuojam, kad bus 10-15 žmonių, bet kad vyks, tas tikrai - čia tiem kurie vis to klausia (o klausia maždaug visi ^^')

Jigoku_Shoujo
2007-07-12, 18:51
Im in :):) gal kas kamuoli nori pasiimt? :)

shemica
2007-07-12, 19:37
Parašykit, būtiniausius daiktus, kuriuos pasiimt reik.
Manau palapinės net neprireiks, jei tik viena naktį - nes nieks nemiegos... Bent jau man taip rodos... O jei ką, tai aš jos neturiu :cry: Gal kas priims? :haha: Kidding...

Usotsuki
2007-07-12, 22:23
btw, reik ten kaip nors su muzika X] geriausia, toki dalyka i kuri galima idet cd kompakta ir grotu pm3 X]

Sable
2007-07-12, 22:49
btw, reik ten kaip nors su muzika X] geriausia, toki dalyka i kuri galima idet cd kompakta ir grotu pm3 X]

Arba kad, kas parupintumėt kažką gerai ir ilgai grojančio ir turinčio radijo imtuvą. Turiu radijo transmitorių an ipodo, tai bele ką galėčiau leist taip. :) Taigi, jei kas galėtumėt kažką panašaus atgabent netylim ;)

O dabar dar fotkės tos vietos, kur apsistojam, o tai yra čia --> http://www.maps.lt/redirect.asp?eid=41554 (galima ir mašina privažiuot, jei kam aktualu)
http://www.ipix.lt/images.php/t5327_IMG4926.JPG (http://www.ipix.lt/view.php/5327_IMG4926.JPG) http://www.ipix.lt/images.php/t5328_IMG4927.JPG (http://www.ipix.lt/view.php/5328_IMG4927.JPG) http://www.ipix.lt/images.php/t5329_IMG4928.JPG (http://www.ipix.lt/view.php/5329_IMG4928.JPG)

Yra neblogas paplūdimis kiek toliau:
http://www.ipix.lt/images.php/t5330_IMG4917.JPG (http://www.ipix.lt/view.php/5330_IMG4917.JPG) http://www.ipix.lt/images.php/t5331_IMG4918.JPG (http://www.ipix.lt/view.php/5331_IMG4918.JPG)

Bus parūpinti iešmai pasigaminimui valgio an laužo, taigi smagiai benrai pasivakarieniausim. Kamuolis irgi bus. Jus tik patys sau valgį pasirūpinat ir kas galit palapines ir miegasus imkit, jei manot, kad miegosit :haha:

Daan
2007-07-13, 07:06
įdomiai tu čia gabensi viešu transportu visus, su mašinom draudžiama?
o dar toks oras ir tokia vandens temp :)

Sable
2007-07-13, 11:39
įdomiai tu čia gabensi viešu transportu visus, su mašinom draudžiama?
o dar toks oras ir tokia vandens temp :)

Na privažiavimas mašinom egzistuoja. Kodėl gi ne. Tam ir pridėjau vietovės map'ą. :) Oras gal ir nepernelyg saulėtas, bet patenkinamas kaip ir vandens temperatura - vakar pats tikrinau, nors mano žodžiais šiuom klausimu galima ir abejuot ^^'

bernadote
2007-07-13, 19:02
Sable imesk kontaktini nr nes nevisi vilnieciai (pvz as, pasiklysiu) tai gal isgelbesi patarimais kaip prisikast iki stoteles

Sable
2007-07-13, 21:57
Parasiau i privata. Kitiem, jei kam reik, irgi per pm prasykit :)

Sable
2007-07-14, 11:03
Duh, neapsiziurejau su tvarkarasciu. 14.23 -tai darbo dienom. Is tikruju bus ~14.50. Na bet reiskias daugiau laiko apsipirkimam bus ir velavimui :)