PDA

Žiūrėti pilną versiją : Tebunie NAKTIS iš birželio 22 į 23

Tsuyu
2007-06-18, 16:28
Taigi, arba matet, arba nematet didziulius plakatus mieste skelbiancius TEBUNIE NAKTIS.
tai stai ka jie reishkia^^

Naktį iš birželio 22 į 23 nuo 18 val. iki 6 val. ryto Vilniaus mieste - nauja kultūringos nakties tradicija! 40 renginių 30 -tyje miesto vietų. Nemiegokit!

VISI RENGINIAI NEMOKAMI!

Birželio 21 d.

Fete de la Musique
Vilnius, Užupis, prie Angelo. 19 val.

Tai renginys, prieš 25 metus gimęs Prancūzijoje ir paplitęs daugiau nei 100 šalių bei tapęs žinomu tarptautiniu muzikos projektu. Fete de la Musique (

Izzo
2007-06-18, 16:35
cia galims is ryto ateit dykai pavalgyt :haha:

niekšas
2007-06-18, 16:42
nei vieno renginio anime tema. neisiu.

shemica
2007-06-18, 19:19
nei vieno renginio anime tema. neisiu.

Mielas niekshe, tau jau reiškiasi degradavimo simptomai - be anime tau nieks daugiau neįdomu. Patarčiau greičiau susirūpint ir imtis atitinkamų priemonių;)

O šiaip tai aišku, kad I'm in!!:haha: Nors lengva man kalbet, vilnietei. Bet manau, kad dėl tiek įdomių renginių tikrai verta ir iš bet kokio Lietuvos miesto atsibaladot... :D

Blood_Wolf
2007-06-18, 19:23
Gal. Dar reiktu pagalvoti. Bet yra geru. Gal ir pavyks is namu pasprukti.

slicKrox
2007-06-18, 19:26
Thanks uz info, kaip bebutu gaila, bet teks praleisti sia svente, jei ir butu galimybe tai as visitek pasirinkciau Joniniu sostine -> Jonava.

Blood_Wolf
2007-06-18, 19:29
Bet galima speti ir ten ir ten nes juk jonines 24-25d:haha:

slicKrox
2007-06-18, 19:44
Bet galima speti ir ten ir ten nes juk jonines 24-25d:haha:
Aha.. neskaitant, kad jau ryt is Rygos su keltu isplaukiu :D

wertropas
2007-06-18, 19:56
vajetau keik prirasyta net smegenai per sienas lipa :w00t:

tik kad nelabai ka matau savo skonio nebet

Animacija žibintų gatvėje
Latako g. 23.00-04.00 val.

Kinas ant žolės
Sereikiškių parkas, 18.00-06.00 val.

Nemiga nuo vyno
Vyno klubas, B. Radvilaitės 7/2, 22.00-01.00 val.

Pusryčiai ant žolės
Sereikiškių parkas, 06.00 val.

tik viena problema ten tu zmoniu bus truputi daugiau nei man reik :rant:

niekšas
2007-06-18, 19:57
Mielas niekshe, tau jau reiškiasi degradavimo simptomai - be anime tau nieks daugiau neįdomu. Patarčiau greičiau susirūpint ir imtis atitinkamų priemonių;)

O šiaip tai aišku, kad I'm in!!:haha: Nors lengva man kalbet, vilnietei. Bet manau, kad dėl tiek įdomių renginių tikrai verta ir iš bet kokio Lietuvos miesto atsibaladot... :D

Mieloji shemica, man tokia degradacija pasireiškus jau oi kaip seniai... Gal patarsit kokių ten priemonių reiktų imtis? Aš kažkaip nesidomėjau. nu vopšim, einu žiūrėt evangeliono.

Marmozete
2007-06-18, 22:16
Visai mielai sudalyvauciau. O ir centras man ne per toliausiai, jei ka... ;)

Sable
2007-06-19, 03:56
vajetau keik prirasyta net smegenai per sienas lipa :w00t:

tik kad nelabai ka matau savo skonio nebet

Animacija žibintų gatvėje
Latako g. 23.00-04.00 val.

Kinas ant žolės
Sereikiškių parkas, 18.00-06.00 val.

Nemiga nuo vyno
Vyno klubas, B. Radvilaitės 7/2, 22.00-01.00 val.

Pusryčiai ant žolės
Sereikiškių parkas, 06.00 val.

tik viena problema ten tu zmoniu bus truputi daugiau nei man reik :rant:

:D Labai panašias vietas ir aš aplankyčiau, na dar gal tą indie roko festivalį ir jogos labirintą prachekinčiau ^^

draugej
2007-06-19, 11:25
eilini syki visas malonumas Vilniuje :rant: Kaune vel nieko gero...:(

Tsuyu
2007-06-19, 12:27
eilini syki visas malonumas Vilniuje :rant: Kaune vel nieko gero...:(

na, gera proga apsilankyt Vilniuje:D..o be to juk kartais shio bei to gero vyksta ir Kaune ko nevyksta Vilniuje:D

draugej
2007-06-19, 22:00
na, gera proga apsilankyt Vilniuje:D..o be to juk kartais shio bei to gero vyksta ir Kaune ko nevyksta Vilniuje:D

Apsilankyciau tam Vilniui, jei man kas darbe laisvadieni duotu :mad: daba dar teks iki velumos dirbti :mad::mad:

baltas_tigras
2007-06-21, 18:01
ojjj as tai tikrai eisiu, tai jei as vadinasi ir Souls :)

Evil_of_Darknesz
2007-06-21, 20:10
:mad: Vadinasi jai eis souls, tai bus labai dideles isgertuves ir poto programoje nusimato riauses... :D :p :mad:

Dai-Katana
2007-06-21, 21:14
Labai faini tokie renginukai. Kaune patiko kai buvo atidarymas Kauno dienų, tai buvau tik tam ugnies šou/spektaklyje, kuris pasakojo apie saulės kelią įvairių kultūrų išraiškomis. Labai trumpaiatrodė ir daug liaudies -_-'

Di
2007-06-22, 06:18
Va, aš vakar fete de la musique buvau. Nerealiai.. Sayag jazz machine parsisiunčiau tik grįžusi. Labai gražūs garsai: dnb ritmas plius gyva muzika, atliekama įvairiausiais instrumentais. Dieeeeevinu. Va, šiandien nemiegosiu visą naktį ir eisiu žiūrėti kino, šokti lindyhopo, aplankyti kelių galerijų ir dar daug daug daug visko :)

Eisas Kuperis
2007-06-22, 07:08
Žinau tik du dalykus. 1. Nemiegosiu. Ir taip niekados nemiegu. Na beveik niekados. 2. Visi renginiai per toli. Na nebent Kaune kasnors vyktu įdomesnio.
Bet labai norėčiau pamatyti kaip žmonės atrodys ryte.

Youka
2007-06-22, 09:52
Jau kazkas sake, kad sudare visa plana veiksmo sianakt, paziuresim, kaip pavyks jo laikytis, nes matyt mieste bus visi, tai teks matyt, ka sutiksiu, prie to ir derintis : )
o mes fete de la musique savo kieme pasiklausem truputi.

baltas_tigras
2007-06-22, 15:20
Labai faini tokie renginukai. Kaune patiko kai buvo atidarymas Kauno dienų, tai buvau tik tam ugnies šou/spektaklyje, kuris pasakojo apie saulės kelią įvairių kultūrų išraiškomis. Labai trumpaiatrodė ir daug liaudies -_-'

buvom su Souls tam atidaryme ir labai patiko mum. siaip klaideliu chebra padare daugiau nei per pasirodyma Vilniuj, bet na ir programa sunkesne buvo.
kas del siandien nakties renginio, tai na blem, galetu nustot lyt....:neisitiki

funkymonk
2007-06-22, 16:04
kad tikrai galetu nustot lyt, daug renginiu realiai nukenchia. bet nenuleiskit ranku - tai turbut vienintelis shansas pamatyti Vilniu gyva nakty ^__^

Sable
2007-06-23, 04:41
Mmm, tai vat pargrįžau namo. Labai smagiai prisivaikščiojau po senamiestį, kruvos sutiktų draugų ir pažįstamų bei gerai ir turiningai praleistas laikas. Jei vyks kitamet panašus dalykas būtinai kartosim ^^ Šiaip topinis dalykas kaip nekeista buvo kostiumų dizaino šou VDA, prisivėpsojom į gražias merginas, kurių kai kurie drabužiai tokie biški 'transparent' netgi buvo :~ ir šiaip vaidinimai labai įspūdingai atidirbti buvo choreografiškai :)

Youka
2007-06-23, 13:53
As irgi vakara pradejau nuo VDA. Sou buvo visai smagus, labai viska tie balti aktoriai pagyvino. Tada traukem mes link balto tilto paziuret i noru balionus, bet pakeliui uztrukom ir visus tuos balionus pamatem kylancius virs lukiskiu aikstes. visa likusi laika praleidom prie tilto, veliau tik nuslinkom i sereikiskes ir 7 buvau namie.
siaip renginys 10 balu, labai pavykes ir butinai turi tureti tesiniu!

Eisas Kuperis
2007-06-23, 14:34
Taigi žmonės pradeda gyventi dviem pamanomis jau, ane. :D

funkymonk
2007-06-29, 13:46
Taigi žmonės pradeda gyventi dviem pamanomis jau, ane. :D

seniai metas butu ^__^

Strazdaniuke
2007-06-29, 19:41
Na ka buvau, bet kur tik nueidavau ten ir pasibaigdvo :mad: . Pagaliau visa suprakaitavus atšliaužiau į "kulinarijos labaratoriją" rodė dar 30 min. vyks... :cry: atėjau iškart viską supakavo ir padus papustė :rant: . Priežasties dėl ko pavelavau neminėsiu... Tai pažiūrėjau šokius išgėriau sulčių stiklinę ir sėdau žiūrėt filmų. Trečią val. nakties mano palydovas pradėjo burbėt kad filmai ne vaikams ir jau einam namo. Tai bandelės su kava ir neišlaukiau :cry: . O šiaip labiausiai patiko jogos labirintas...Linksma buvo tiek ratu ėjom kad vos keiktis nepradėjau :D

Sable
2007-06-30, 01:16
Na ka buvau, bet kur tik nueidavau ten ir pasibaigdvo :mad: . Pagaliau visa suprakaitavus atšliaužiau į "kulinarijos labaratoriją" rodė dar 30 min. vyks... :cry: atėjau iškart viską supakavo ir padus papustė :rant: . Priežasties dėl ko pavelavau neminėsiu... Tai pažiūrėjau šokius išgėriau sulčių stiklinę ir sėdau žiūrėt filmų. Trečią val. nakties mano palydovas pradėjo burbėt kad filmai ne vaikams ir jau einam namo. Tai bandelės su kava ir neišlaukiau :cry: . O šiaip labiausiai patiko jogos labirintas...Linksma buvo tiek ratu ėjom kad vos keiktis nepradėjau :D

Heheh, šiaip man irgi tas jogos labirintas kažkiek patiko. Nepasakytum iš pirmo žvilgsnio, kad taip ilgai užtruktų vaikščiot po jį. Bet kas nepatiko tai, kad žmonių minios vaikščiojo po jį, o ir vaikščiojo - šiaip iš prikolo. Teoriškai turėjo būt kaip šiokia tokia aktyvios meditacijos atmaina, turinti padėt kiek kitaip pažvelgt į gyvenimą ir tikslus jame. O tam reik vaikščiot po tuščią arbą apytuštį labirintą, o ne taip kaip buvo - krūva žmonių nežinia dėl ko sukinėjanti ratus :D