PDA

Žiūrėti pilną versiją : Anime or games

niekšas
2007-06-01, 13:24
Šiandien tarp manęs ir brolio kilo draugiškas ginčas. "Susisporinom" kas geriau anime ar games. Na su mano broliu diskusija iš principo nera įmanoma, neturi jis pakankamai smegenėlių, kad pats sugebėtų kažką įrodyti, ar toleruotų kita nuomonę, todėl norėčiau šia tema padiskutuoti forume :) .

Aš suprantu kad šie du dalykai yra gan skirtingi, ir lygint juos sunku, bet manau diskutuoti apie tai ymanoma.

Ir štai mano nuomonė, kurią išsakęs suvariau savo bracka :D : Šiaip abu šie dalykai man yra labai artimi ir malonūs, bet pirmenybę vis tik teikiu anime. Tiesiog anime man atrodo kur kas realistiškesnis ir rimtesnis dalykas. Ten nėra tokio atotrūkio nuo realybės, kaip geimuose. Nera tokių nesamonių kaip Healt kiekis nurodantis kiek kartų į tave gali pataikyt or smthg :hmm: Veikėjai animej visada atskleidžiami ir išplėtojami geriau nei bet kokiam geime. Siužetai prasmingi, yra paslėptų minčių, filosofijos, psichologijos ir panašaus velnio, kuris bent man labai patinka :malda: .
Aišku anime gal ir nesukelia tokio azarto, vistik geimai yra interaktyvūs ir pan. bet man asmeniškai jie atrodo banalūs, tik 4fun.
Šiaip labai mėgstu geimus, bet nuo to laiko kai pradėjau žiūrėt anime, jais užsiimu vis rečiau ir rečiau... Mėgstu ir game, bet man labiau anime :)

Killerbee
2007-06-01, 13:30
Anime. Priezastis banali - atsizaidziau per 6 metus.:D O anime man dar gan naujas narkotikas.

Izzo
2007-06-01, 13:40
negaliu apsisprest.. abu turi savu privalumu :D

ziuredamas anime pasineri i charu gyvenimus,lieki sukrestas vieno ar kito netiketo ivykio taciau pats nieko nekontroliuoji,esi stebetojas.. o game leidzia paciam viska isgyventi.. todel renkuos game ^^

Kuronii
2007-06-01, 13:41
Hm...seip tai anime^^ bet jei buciau japan otakas, tai turbut grajinciau non-stop anime games ^^; sunku pasakyti^^;

Ozis
2007-06-01, 13:44
Abu sie dalykai yra nepalyginami, mat tiek tarp anime tiek tarp zaidu yra savu perliuku, savu privalumu ir savu issigimeliu. Pasirinkimas priklauso nuo nuotaikos ir game'o ar anime'o kabliavimo koeficiento.

piccosan
2007-06-01, 13:58
99% games.. anime nuobodziau uz games. galbut bezaisdamas geimus nepasisemi dvasinio peno ir gali degraduoti kazkuria prasme bet bet anime gali kenkti taip pat.. games hobis, pramoga, laisvalaikio praleidimas (30%) o anime ziuriu tik kai geime uzstringu.. tad renkuos antraji varianta

epas
2007-06-01, 14:22
ta laisva laika, kuri skiriu sedejimui prie pc, dazniausiai isnaudoju taip: arba ziuriu anime (filmus, serialus ir pan.) arba zaidziu koki zaidima, pakaitom, nes jei istisai daryciau arba ta, arba ta, tai viskas labai greit nusibostu. megstu viska po truputi ;)

-----------------------------

balsavime tuksta dar vienos grafos: "man abu sie dalykai yra vienodai svarbus, megstu daryti tai ir tai (zinoma su saiku ^_^v)"

Qone
2007-06-01, 14:38
Nu as save geimeriu laikau.. O siaip lygint kazkaip neiseina- visai skirtingi dalykai. Anime labai megstu, bet zaidimus losdamas praleidziu daug daugiau laiko negu anime ziuredamas. :)

Lax..
2007-06-01, 14:59
Palyginus japonų kuriamus žaidimus su anime - rinkčiausi žaidimus. Jų žaidimai labai interaktyvūs, vien eroge stiliaus žaidimų išleidžiama tūkstančių tūkstančiais kas metus, jie vis tobulėja, vien galimybė išleist savo kuriama geimą suteikia geimeriams dar daugiau malonumo ir galimybę pamatyt tai, ko nepamatytum amerikoje, ar europoje leidžiamuose žaidimuose. Čia tik apie eroge, o kiek galima būtų paminėt apie jrpg, doujin fighting, ar simulation geimus, kurie dažniausiai orientuojami, ne į žaidimą namie vienam, o į linksmą multiplayerį. Niekshas paminėjo siužeto trūkumą - na visual novel geimuose siužeto netrūksta, o veikėjų charakterizavimas žymiai geresnis nei animuose, nes viskas sukasi tik apie veikėjus. Filosofijos, psichologijos ir dar visokio gaidžio galima pasirankiot įvairiuose rpg stiliaus žaidimuose - final fantasy, breath of fire, chrono cross, etc.
Tai mieliau rinkčiausi smagiai pamaigiot pultelį ir parėkaut ant draugo, sėdinčio šalia, nei sėdėt užsidariusiam ir žiūrėt anime.

S.T.A.L.K.E.R
2007-06-01, 15:15
as 100% geimeris :D
Bet anime irgi kartais paziuriu.
bet pirmoj vietoj liks geimai>!>!

Bardakas
2007-06-01, 18:20
Kažkoks keistas klausimas pateiktas. Jie nelabai susiję. Šiuo metu nei lošiu games nei žiūriu anime. Tad reikėjo įtraukt dar kokį vieną punktą :)

Sable
2007-06-01, 20:48
Kažkoks keistas klausimas pateiktas. Jie nelabai susiję. Šiuo metu nei lošiu games nei žiūriu anime. Tad reikėjo įtraukt dar kokį vieną punktą :)

Na šiaip nėra klausiama kaip "šiuo metu", bet kaip apskritai vertinį vieną ar kitą. Nebent galima pridėt varianta, kad lygiaverčiai jie nebent...
Pats kadangi nesu geimint mėgstantis žmogus, tai labai natūraliai pirmas dalykas ir išsirinko >_>

S.T.A.L.K.E.R
2007-06-01, 22:07

Jei nei geimini nei ziuri anime ko isvis lendi i sita gija
jei patinka manga sukurk nauja gija anime vs games vs manga ar dar ka nors

slicKrox
2007-06-01, 22:31
hmm.... tikrai keistas klausimas... ir atitinkami kompjuteriniai zaidimai ir anime turi savo vertybiu, kurias as vertinu ir niekada nepamirsiu. Aisq siuo metu as daugiau susikoncentraves ir anime ir muzika , ziurint is pramogu sferos... kaip bebutu gaila, bet siuo metu asmeniniams kompjuteriams iseina mazai geru ir idomiu zaidimu, komercijos tikslams visas geris daugiau iseina ant xbox ir sp3 zaidimu konsoliu...

piccosan
2007-06-02, 08:31
hmm.... tikrai keistas klausimas... ir atitinkami kompjuteriniai zaidimai ir anime turi savo vertybiu, kurias as vertinu ir niekada nepamirsiu. Aisq siuo metu as daugiau susikoncentraves ir anime ir muzika , ziurint is pramogu sferos... kaip bebutu gaila, bet siuo metu asmeniniams kompjuteriams iseina mazai geru ir idomiu zaidimu, komercijos tikslams visas geris daugiau iseina ant xbox ir sp3 zaidimu konsoliu...

sutikciau ir kartu papriestarauciau.... jei esi strategiju mmorpg na ir gal paprastu rpg gerbejas PC vienas malonumas... taip.. pc populiarumas smunka.. bet tai suprantama.. juk cia "darbui skirtas" daiktas... bet apie pacius geimus tai juk geru iseina.. pasirodys naujas stracraftas 2,
patom dar Crysis, isejo C&C:TW perkeltas HALO 2 nors ir nelabai nusiseke..ir daug kitu tik dabar per miegus rasau.. sunku prisimint...
as turbut dar ilga laika liksiu prie pc nes ant jo visad randi ka pagrajint... o jei taip blogai tai isgyk konsole.. kad ir snesnę... palosi metus 2 ir jau ziurėk "NextGen" atpigs:haha:
P.S. beje, buti geimeriu ant PC labai apsimoka jei suprantat ka turiu omeni.... ;)

Evil_of_Darknesz
2007-06-02, 08:54
:mad: Chm... Man tik kartais zaidimai, bet vistiek anime svarbiau... pvz buvo uzejes priepolis "download all mmorpg" :D Siaip kad ir koki zaidima bezaisciau, vistiek anime ziuresiu... :mad:

Bardakas
2007-06-02, 09:47
Jei nei geimini nei ziuri anime ko isvis lendi i sita gija
jei patinka manga sukurk nauja gija anime vs games vs manga ar dar ka nors

Evil :hmm:
Nereik prikūrinėt čia pilną gijų, po to bardakas gaunas ir didelis :D

slicKrox
2007-06-02, 10:40
sutikciau ir kartu papriestarauciau.... jei esi strategiju mmorpg na ir gal paprastu rpg gerbejas PC vienas malonumas... taip.. pc populiarumas smunka.. bet tai suprantama.. juk cia "darbui skirtas" daiktas... bet apie pacius geimus tai juk geru iseina.. pasirodys naujas stracraftas 2,
patom dar Crysis, isejo C&C:TW perkeltas HALO 2 nors ir nelabai nusiseke..ir daug kitu tik dabar per miegus rasau.. sunku prisimint...
as turbut dar ilga laika liksiu prie pc nes ant jo visad randi ka pagrajint... o jei taip blogai tai isgyk konsole.. kad ir snesnę... palosi metus 2 ir jau ziurėk "NextGen" atpigs:haha:
P.S. beje, buti geimeriu ant PC labai apsimoka jei suprantat ka turiu omeni.... ;)
Na savaime aisq ant asmeninio kompiuterio zymiai patogiau ir maloniau kaip man, tiesiog dabartiniu metu sunkoka rasti man ka nors kas tikrai suintriguotu savo originalumu. Paskutinis zaidimas, kuris labai sukauste, tai buvo "Syberia" Na, o rpg ar strategija patinka, bet siuo metu neskyriu jai jokio susidomejimo ir laiko... va gal nauja "Need For Speed" serija parodis ko istikro yra vertas "NFS" vardas, jau nekalbu apie "HL2 - e2".

Likimo_Kalvis
2007-06-02, 11:52
mano manymu tai atsakimas i toki klausima priklauso nuo to kokiam forume ji pateiksi

Dai-Katana
2007-06-02, 16:34
Anime. Žaidimai trumpalaikis ir momentinis dalykas. Mėgstu šaudykles, tuo labiau fantastines, kurias taip pat mėgstu pereiti per kelias valandas ir pamiršti (HL2 ~5-6 val, Doom3 ~8 val, chaser ~keliolika val ir t.t. - priklausomai nuo to, kiek laiko laisvo ir per keik laiko pratęsus žaidimą įsižaidi). Per PC žaisti smagu rik FPS ir kai kuriuos RTS (pavyzdžiui C&C: tiberium Wars 2, kuris buvo žiauriai trumpas, bet įdomus). Visiškai netraukia RPG per PC. Nėr tiek laiko + nesinori tiek įsivelti į juos. PS2 geimai visai kas kita. Fighting tipo geimai labai gerai. Kartais netgi manau, kad kai kurie Action žaidimai kai kuom pranoksta netgi Anime, tačiau tai būna tik iki kol jų nepereini. Pvz.: Devil May Cry, God Of War 2 ar kad ir RPG Final Fantasy XII.

Žaidimai suteikia daugiau momentinių pojūčių ir daugiau momentinio malonumo juos bežaidžiant, tačiau tai laikina ir greitu metu visiškai pasimiršta (bent jau man). Visgi aš užsinorėjau įsigyti PS2, nes PS3 kolkas žiaurus savo kainomis ir abejoju ar čipuojasi ir ar čipuosis greitu metu. Kainos irgi neblogos žaidimų. Aš tiek neuždirbu, kad galėčiau mokėti po mėnesį po 800Lt už kelis žaidimus PS3 konsolei.

Prioritetas Anime, be abejo. Tačiau ir pastarasis stipriai apmažėjo, palyginus su keleriais metais prieš tai.

niekšas
2007-06-02, 17:27
mano manymu tai atsakimas i toki klausima priklauso nuo to kokiam forume ji pateiksi

Kad kažkaip pastebėjau, kad kas žiūri anime, tas dažniausiai (daugiau ar mažiau) užsiima ir geimais.

Dai-Katana >
Doom3 ~8 val
Kaip Tu čia taip perėjai tą dooma per 8val. ? Kad ganėtinai netrumpas geimas jis man pasirodė. Kažkaip man pasirodė, kad greičiau kaip per 24val. jo negalima pereiti net teoriškai :confused: Nors gal aš ir klystu...

Botaro
2007-06-02, 18:14
Anime.Ish games megstu tik strategija ir nebetokokia,o su tukstantinem armijom ( Cossacks 4eva)

Eisas Kuperis
2007-06-02, 19:01
Jums gerai. Arba žaidimai arba anime. Na dar kažkam nei viena nei kita, o štai aš sėdžiau ir jau antra diena nežinau kas labiau man patinka.
Tiek anime gerų neperdaugiausia, ir žaidimų toks pats skaičius. Tiek anime labai patinka, tiek be žaidimų negaliu. Jei va man pasiulitu super gerą žaidimą arba super gerą anime ir lieptu rinktis vieną. Rikčiausiai kas ilgiau trunka manau. O jei vienodai, tai taip ir likčiau sėdėti nepasirinkęs.

Klausimas į kurį šiame gyvenime turbūt negalėsiu atsakyti dar.

slicKrox
2007-06-02, 19:34
Kad kažkaip pastebėjau, kad kas žiūri anime, tas dažniausiai (daugiau ar mažiau) užsiima ir geimais.

Dai-Katana >
Kaip Tu čia taip perėjai tą dooma per 8val. ? Kad ganėtinai netrumpas geimas jis man pasirodė. Kažkaip man pasirodė, kad greičiau kaip per 24val. jo negalima pereiti net teoriškai :confused: Nors gal aš ir klystu...

tam ir skirti "Cheats" :D
As asmeniskai ji taip gan ilgokai zaidziau... po biski, gal del to, kad sunkiausia lygi pasidariau, kas sukeliau daugiau malonumo bezaidziant. Va "Hl2 - ep1" ,tai tikrai pasirode trumpas pasirode.. na gal ep2 atsipirks.

Koaru
2007-06-04, 12:11
Anime. Zaidimu nezaidziu :haha: nebent per informos pamoka koki mario :fifi: :haha:

Raziel
2007-06-04, 13:29
Kažkaip beprasmiškai pateiktas klausimas - arba tas, arba tas. Visiškai nemanau, kad jie kažkokiu būdu prieštarauja vienas kitam ar yra nesuderinami... žaidžiu ir žaidimus, žiūriu ir anime ir nesuprantu kodėl privalėčiau kažkam teigti pirmenybę, viskas priklauso tik nuo nuotaikos ar ką tuo metu noriu veikti...

lipdom
2007-06-08, 08:03
Anime, nors jį irgi reikia atsirinkt gerokai. :) O geimai... Laiko eikvojimas, be jokių minčių. Bent man taip būna. Neišbūnu prie kompo su jokiu geimu niekada daugiau nei porą dienų. Tada išmetu tą kompaktą ir vėl miestan traukiu. :} Pažaisčiau gal nebent kokį final fantasy aštuntą. :}

Surreal
2007-06-08, 08:56
Hmm, apklausoj laimi anime :] Žaidimų visai nežaidžiu... Man jie nesuteikia kažkokio malonumo (nebent Harį Poterį ir Sims2 mėgdavau xD). O anime... Dalykas daug vertingesnis ir daugiau malonumo teikiantis.

niekšas
2007-06-08, 15:57
Kažkaip beprasmiškai pateiktas klausimas - arba tas, arba tas. Visiškai nemanau, kad jie kažkokiu būdu prieštarauja vienas kitam ar yra nesuderinami... žaidžiu ir žaidimus, žiūriu ir anime ir nesuprantu kodėl privalėčiau kažkam teigti pirmenybę, viskas priklauso tik nuo nuotaikos ar ką tuo metu noriu veikti...

Sutinku su šia nuomone, bet klausima galima suprasti kaip "kuo sėdėdamas prie kompo užsiimi dažniau, skiri daugiau laiko"
Kad tema durna tai čia faktas :D

Dai-Katana
2007-06-08, 20:02
70% forumo temų galima pavadinti durnomis, so... jei nebūtų tų 70% forumas būtų laikomas pridvisęs. Kol yra bent keli atsakymai į temą, vadinais ji yra kažko verta. Tik tie atsakymai kartais būna ~baugiai~ išsamūs >.>

radament666
2007-06-08, 22:04
Be sazines grauzimo galiu atsakyti, kad Anime. Per Anime gali geriau pazinti ten esancius zmones ir jausmas kitoks, kartais anime beziurint nuo kokiu nors reiksmingu zodziu per nugara siurpuliukai nubega(neradau kitokio zodzio) ir pajauti jog suzinojai kaska naujo, nuo ko jautiesi geriau. Zaidimuose nieko panasaus neradau, pastaruoju metu nerandu gero zaidimo, visi nusibosta, gal 5-6 parsisiunciau, bet poto istriniau nes neidomus buvo... hmm gal jau isaugau is PC zaidimu...velnias zino :)

Yakiro
2007-06-09, 00:40
Sutinku su radament666, anime tikrai yra geriau ir suteikia daugiau info nei game, bet anime ir game galma neblogai suderinti. Pwz jai zaidi koki Lineage 2, gali pasodinti savo charakteri pardavinietu kanors, o pats tuo metu ziurieti anime. Na nebent as taip darau :)

diabolique
2007-06-09, 10:32
Manga!
O šiaip tai pastaruoju metu užsikrėtęs esu žaidimais. Jei tiksliau- retro žaidimais skirtais konsolėms, kuriuos galima atsisiųst internetu ir "grajint" emuliatoriais. Dažniausiai tai būna SNES (super nintendo), o pastaruoju metu ir SPS. Paprastai siunčiuosi japoniškus žaidimus. Tačiau vienareikšmiškai pasakyti , ar anime ar žaidimai, negaliu.

Autorius niekshas
Veikėjai animej visada atskleidžiami ir išplėtojami geriau nei bet kokiam geime. Siužetai prasmingi, yra paslėptų minčių, filosofijos, psichologijos ir panašaus velnio, kuris bent man labai patinka

Šią nuomonę apie veikėjų atskleidimą ir siužetų gilumą galima ginčyti visu kalnu jrpg žaidimų: finall fantasy serija, persona 2 ir taip toliau, ir panašiai.

zio
2007-06-09, 11:39
vo, bent dar vienas oldschoolinis!
Respectah!
^__^/

S.T.A.L.K.E.R
2007-06-09, 11:57
zaiduose nebutinai turi buti daug veikeju, man pvz patinka loginiai geimai kaip CSI nors ten pagrindiniai veikejai dazniausiai buna mire

radament666
2007-06-09, 20:26
Final Fantasy manau yra 50%-anime, 50%-PC game

Izzo
2007-06-09, 21:12
kaip jau sakiau game gali viska patirti pats o anime tesi stebetojas :) sito manau niekkas nepaneigs :)

tomaz222
2007-06-10, 09:43
na sie du dalykai tikrai daukuo sijija bet jei duotu rinktis rinkciausi anime galiu spoksot per visa nakty lb patinka tik kad mazai ko randu plz pasufleruokit kaip per kompa paziuret aneime kokiu ba kabelines neturiu :huh: jei taip imanoma

radament666
2007-06-12, 11:32
kaip jau sakiau game gali viska patirti pats o anime tesi stebetojas :) sito manau niekkas nepaneigs :)
Na sito tai tikrai nepaneigsi, kardais idomu paciam sudalyvaut, atsimenu Evangelion zaidziau :D idomu buvo

FainaruFantaji
2007-06-12, 11:35
Veikėjai animej visada atskleidžiami ir išplėtojami geriau nei bet kokiam geime. Siužetai prasmingi, yra paslėptų minčių, filosofijos, psichologijos ir panašaus velnio, kuris bent man labai patinka

Nesutiksiu su tuo, NORS nezinau ar tamsta losete Final Fantasy, taciau siame ziaidme character`iai yra ispletoti daug labiau nei kokiam animej. Kai losi Final Fantasy tiesiog jauti veikeja, jauti jo mintis, jo nuoskaudas, jo pakilimus, nuosmukius ir panasiai. Kad ir kiek ziurejua anime, manes joks anime character`is taip neitrauke kaip Final Fantasy chracter`iai...

Zinoma as esu FF fane, bet tai neturi nieko bendra su anime ir game`u lyginimu, beje manau atsakymas i sia tema tiesiog priklauso nuo to, kas tu: a)game fan b)anime fan... As pati esu game fan, todel mano nuomone pagal tai :love: :neisitiki

Hellsing_lover
2007-06-13, 15:02
Na bet gal truputį ne tam forume jį įkėlei, nes šiaip gali tokią diskusiją iškelti bet kur, bet tik ne anime ar games forume, nes priežastis paprasta - jei parašai tokią anketą anime forume, tai visi (ar dauguma) balsuos kad anime geriau nei geimai, o geimų forume bus atvirkščiai...
P.S. Sorry jei pasikartojau, nes tingėjau lb skaityt visus comments :p

piccosan
2007-06-13, 16:28
Na bet gal truputį ne tam forume jį įkėlei, nes šiaip gali tokią diskusiją iškelti bet kur, bet tik ne anime ar games forume, nes priežastis paprasta - jei parašai tokią anketą anime forume, tai visi (ar dauguma) balsuos kad anime geriau nei geimai, o geimų forume bus atvirkščiai...
P.S. Sorry jei pasikartojau, nes tingėjau lb skaityt visus comments :p

tai jei jau zmogus uzsiregines anime forume tai jis jau nieko kituo nesidomi??? manau kad gija pakankamai vietoj.. zinoma jei butu forume apie bile ka kita gal rezultatai butu kiek kitokie.. nu bet vistiek :)

FainaruFantaji
2007-06-13, 17:16
Pritariu Hellsing lover, bet ir piccosan2 protingai sako... Bet koks galu gale skirtumas, juk gamer`io nepriversi isimuryt i monitoriu kiaura para ziurint anime, o anime fan`ui i rankas visai dienai neikisi pultelio...

zhmogeliukas
2007-06-14, 16:00
zinoma anime ^^ zaidimams nera laiko ir seip nlb man jie,nebent kokia gera strategija gaut arba kazhka anime stiliuj (chaos legion pvz ^^ )

Narake
2007-06-16, 10:35
Dar klausimas kyla :D aisq, kad Anime. O tiem cia kur raso 99% games... Ka jus cia veikiat? yra jum www.games.lt saitas ir pan.. nu zodziu.

Qone
2007-06-16, 11:59
Dar klausimas kyla :D aisq, kad Anime. O tiem cia kur raso 99% games... Ka jus cia veikiat? yra jum www.games.lt saitas ir pan.. nu zodziu.

Jei nenori but pasiustas- kitu nesiuntinek. Aisku?

FainaruFantaji
2007-06-16, 14:12
As megstu ir anime... Tiksliau labai labai megstu anime... Be to games.lt vyksta ivairios nesamones kaip pvz "mano sese pazysta admin`a ir tu gausi ban`a uz, tai, kad man nepatinki"... LT "tikri" gamer`iai yra baisus dalykas... O anime fan`ai visada malonus ir draugiski, nes anime nematuojamas pagal grafika ir t.t...

Pritariu Qone`i, nebutina cia siuntinet visu!

Keitaro
2007-07-01, 02:58
Geimai užkrečia azartu... Nors anime ne ką mažiau, tačiau jai tau kas nepavyksta tavo žaidimo eigoje tu eini iš proto, antai vargšelis kompą išmetė pro langą kad jam NFSU pakibo prieš finišą ir jis nedavažiavo :D O žiūrint anime, tu pergyveni ne už save, o už tuos herojus, tuo labiau tu pasineri i jų pasaulį, tačiau patękus į bėda iš jos kapstaisi kartu su herojais... Manau jog tiek žaidimai tiek anime suteikia gana daug emocijų, bet žaidimai dažniausiai sukelia neigiamas, nervai ir t.t. ko nepasakysi apie Anime :)

DarkNazi
2007-07-01, 03:33
Jo teisingi žodžiai... atsimenu kai aš visa pykti išliedavau ant vargšo kompo kai nesisegdavo grajint :) dabar net gaila pasidaro prisiminus:cry:

O anime kitas dalykas jis tiek nervu neįvaro o atpalaiduoja :)

Tsume200
2007-07-01, 10:10
ANIME ANIME O_O mmmmm....Anime....
Zaidejas is manes prastas:D

Mao
2007-07-07, 13:26
anime ftw!

*gets on his knees and worships the Hellsing DVD* XD

FainaruFantaji
2007-07-07, 13:45
Nu jei losi koki tikrai gera zaidima, tai tikrai verki, dziaugiesi ir panasiai ne uz save, o uz veikejus... Pavyzdziui Final Fantasy... Zaidimas, kurio neimanoma pereit bent jau nenuliudus del kazko, Silent Hill zaiidmas, kuris nera toks jau sunkus, bet ivaro tiek baimes, kad paskui gal net namiegi naktimis, bet tu bijai netik uz save, bet ir uz veikeja, nes kai kuriuose tikrai puikiuose ziaidmuose gali jaust ka ir veikejas, tokiu zaidimu mazai, bet rasti imanoma... Del tos mazumos ir renkuosi zaiidmus, nors is tiesu man 50=50, nes kai paziurejau Madlax ir Meine Liebe supratau, kad yra anime del kuriu galiu smukt i asaras kaip ir del Final Fantasy, arba drebint kinkas kaip ir del Silent Hill...

Seraphita
2007-07-07, 16:36
Anime shejp vienu ar kitu atveju per daug skiriasi nuo game. Anime yra ziurejimas, o game yra kzko veikimas pasirenkant savo kelia. Vobsim, pagal mane yra ir anime ir game'u kurie yra tik laiko gaishimas, ir yra tu, kurie tikrai verti praleisto laiko prie kompiuterio.

seijuri
2007-07-11, 19:38
nu dievaš....ner cia ko gincytis...zinoma, kad anime yra geriau....nors pabandzius kelis geimukus tai ir nuomone galima pakeist.....

Envy
2007-07-23, 20:56
Man nepatinka kai reikia rinkis viena is dvieju geru dalyku. O siaip nei vieko neiskiriu:)

WailfulDevil
2007-08-20, 19:07
nei vieno negaleciau isskirt, nes anime ir zaidimai man yra svarbus lygiai...priklauso ka zaidi ir ka ziuri ir svarbu, kad patiktu