PDA

Žiūrėti pilną versiją : Anime/Japonijos stovykla

Curse
2007-05-27, 20:16
So thar kai mes zinom (arba ne) pries 4-5 meus buwo daromos japonijos/anime stovykla Vilniaus jezuitu gimnazijos biblioteninkes deka kuri domisi japonija...
mes galim pasistenkt ir ikalbet ja wel organizuoti si rengini... butu nice jei pasakytu kas tikrai waziuotu isi rengini...
jis wyktu apie 3 dienas na aisku dar galetume kalbet ir tartis o jei yra zmoniu is jezuitu iswis butu supre X]]
so cia man plz darykit lista kas warytu i stowykla

with hyperness, curse

Koaru
2007-05-27, 20:21
Idomus sumanymas, as visai noreciau, bet ziurint kada ^^ toks dar klausimelis iskyla: ka ten daryt reiketu? :confused: kazkaip nieko nesugalvoju :neisitiki

Fera
2007-05-27, 20:23
I'm in, I'm in, I'm in!!!

Blood_Wolf
Kada, kur, kaip ir ka ten veiksim?

Likimo_Kalvis
Idomus sumanymas, as visai noreciau, bet ziurint kada ^^ toks dar klausimelis iskyla: ka ten daryt reiketu? :confused: kazkaip nieko nesugalvoju :neisitiki

per gigantiska ekrana ziuret anime per nakti :haha: bet speju ce tik man svajone uri neissipildys :D

Usotsuki
2007-05-27, 20:50
Curse you, but you're cool! XD

I'm in! XD

Curse
2007-05-27, 20:57
Curse you, but you're cool! XD

I'm in! XD
i lowe me too X]
nu ka weiksim?
party hard? :D
siaip istiesu nzn wa kai buwo paskutini kart tai moteriske pakwiete japoniuku ir buwo galimybe pabendraut siaip ten kazka apie jap parino...
bet wisa to esme (bent jau man) pabut keleta dienu su otakais kurie domisi kuo ir as \^^/

Sable
2007-05-27, 20:59
I'm in, I'm in, I'm in!!!

Emm, aš tipo santūriai, bet su panašiu entuziazmu antrinu - I'm in!

Curse
2007-05-27, 21:18
btw stowykla speju wyktu trakuose :))

radament666
2007-05-27, 21:28
Priklauso kada, kiek bapkiu, kur nakvosim, kiek laiko ir ka veiksim :D daug dalyku reikia
Bt siaip I'm soo in

Kurotani
2007-05-27, 21:32
Labai jau daug klaustuku..norisi aishkesnes info.. ;) gan skeptishkaj.. but I'm in!! :haha:

Likimo_Kalvis
2007-05-27, 21:37
jeigu galesiu atvarysiu kads ir keturiom :D I'm so f*cking in :D

Curse
2007-05-27, 21:41
eikit sau kaip faina kad wisi tokie entusiastingi ((((((((((((((((:
as maniau kad ti kas tokia hypr freak xD

Tsuyu
2007-05-27, 21:53
Shiaip ish tiesu tai reijktu, kad nueitum ir pasneketum su ta bibliotekininke, o tada su visom detalem mums ir papasakotum, kuo tikslesne info, tuo geriau..tada galma susizinot ir zmoniu skaiciu.o dabar gali pasirasyt visi, bet kas jei jiem paskui netiks vieta, laikas, dar kas?
ir neaishkink, kad su tavim nesnekes.tada pasakyk su kuo snekes?ash irgi auskaruota su manim ir nesnekes..be to jei jau del tokio reijkalo galetum ir surast(kaip ir suzinojai sita info, ish senuju otaku or wtw..) kas pasneketu su ta bibliotekininke..arba pati susitvarkius ir susitalpinus i doros jezuites cosplay'u prasmuk ir pasnekek..

Curse
2007-05-27, 22:17
Shiaip ish tiesu tai reijktu, kad nueitum ir pasneketum su ta bibliotekininke, o tada su visom detalem mums ir papasakotum, kuo tikslesne info, tuo geriau..tada galma susizinot ir zmoniu skaiciu.o dabar gali pasirasyt visi, bet kas jei jiem paskui netiks vieta, laikas, dar kas?
ir neaishkink, kad su tavim nesnekes.tada pasakyk su kuo snekes?ash irgi auskaruota su manim ir nesnekes..be to jei jau del tokio reijkalo galetum ir surast(kaip ir suzinojai sita info, ish senuju otaku or wtw..) kas pasneketu su ta bibliotekininke..arba pati susitvarkius ir susitalpinus i doros jezuites cosplay'u prasmuk ir pasnekek..
lol kas sake kad as neisiu? as nueisiu kai bus free time ir kai suzinosiu kaip senieji otakai priwerte ja surengt camp ^^7

Crazy Goblin
2007-05-28, 01:20
:)))) sekmes:)) Juokiu tewn japonu nebuvo o gal man tiesiog *vienodai* buvo:))Buvo ten kuom uzsiimt:)

Kuronii
2007-05-28, 05:35
Vel tu su savo senaisiais otakais xD ok ok, as ir varyciau...^^

Curse
2007-05-28, 06:13
:)))) sekmes:)) Juokiu tewn japonu nebuvo o gal man tiesiog px buvo:))Buvo ten kuom uzsiimt:)

man buwo sakyta kad buwo!
and how did you find this place anywho...

Izzo
2007-05-28, 06:24
reikia daugiau info,tada ziuresim x3

Bardakas
2007-05-28, 09:02
Ne nu blemba... Nuvogė mano mintį kurios dar nenorėjau skelbt :hmm:
Kurokawa šitą dalyką svarstė (tik be jokiu jėzuitų ar kitų religinių fanatikų). Man rodos vilniečiams užsimines buvau... na bet whatever.
Šiaip ar taip jei ta biblioteka ar kas pirmi pasidarys tai atlėksiu.

NonStop
2007-05-28, 09:16
pabandysiu placiau papasakoti :)

kiek pamenu kainuodavo ~25lt ar jeponai buvo ar ne nepamenu :) gal pirma karta ir buvo, statistiniai veikejai kurie ten rinkdavosi budavo anime+ taigi i kaina dar isiskaiciuodavo alus, zole, degtine. taigi nezinau kaip cia su tais otakais ne otakais, bet man tai skambejo kaip totali pjanke kas beje ir vykdavo :) jei paieskociau atkasciau ir nuotrauku dar kur nors nors negarantuoju. Nes pasiklausius pokalbiu tu kas vyksta :) visa diskusija budavo apie tai kas kiek ir kokio alkoholio paims :) ten gal programa ir budavo kazkokia psiaudo :) kiek pamenu main organizatoriai budavo ta bibliotekininke ar mokytoja + Jeane ir Kawaii (Gintare + Olga) manau sitie veikejai visiems girdeti.

shemica
2007-05-28, 09:20
Faina būtų, visai norėčiau:haha: Tik reik žiūret kada ir kur tiksliai ta stovke bus, nes aš jau turiu planų vasarai, bijau nespėti... Lauksim daugiau info:)
Tik tikiuosi nebus taip kaip anąkart buvo, iš aprašymų nelabai vilioja... Jei ten bus tik tūsai iki ryto ir gėrimai iki žemės graibymo tai koks tolkas daryt tokią stovkę?

Crazy Goblin
2007-05-28, 10:11
Nonstop, nu gi taip ir buvo;) Pirma karta buvo totalus hardcore party 3 dienas ishtiesai. 2 karta jau kazkas zymiai lengvesnio, su kulturiniais ivykiais:)
Curse as apie sia vieta zinojau, kai ja tik daanas sukure.

Bet buvo nerealu, bent jau pirma karta:) Nors ir degradavom 3 dienas bet degradavom unreal:)
Man kazkaip abejotina, kad ten, bet kam dalintu ta vieta, nes ten ekskliuzivine vieta. Matosi kad jie gali ne tik naujus vadovelius nupirkt mokyklai.

Jabatan
2007-05-28, 11:40
tai jei jūs totaliai degradave tai nors šitų vaikių į tą pačią duobę nestumkit. Jei jau galvojat daryt, tai nors be viso to šlamšto.

Lax..
2007-05-28, 14:26
Kokia veikla? Kuriam stovykla skamba labai abstrakčiai.

Tsuyu
2007-05-28, 15:36
Well, kazkaip negerai man cia pradejo viskas skambet..sugalvojau paklaust esminio klausimo :kox tikslas sitos stovyklos bus?prisiliuobt?ar kazka normalaus nuveijkt?

Didelis-Bardakai be panikos, nebutinai cia viskas susiorganizuos, jus juk galit tyliai savaji organizuot(ar nieks nepasirase?)?

Sable
2007-05-28, 15:40
Well, kazkaip negerai man cia pradejo viskas skambet..sugalvojau paklaust esminio klausimo :kox tikslas sitos stovyklos bus?prisiliuobt?ar kazka normalaus nuveijkt?

Didelis-Bardakai be panikos, nebutinai cia viskas susiorganizuos, jus juk galit tyliai savaji organizuot(ar nieks nepasirase?)?

Vat, vat. Aš kažkaip nematau dar to siekimo pasikultūrint gamtoj normaliai, o ne pasitūsint tik kaip čia galima spręst iš Curse šnekų. Bet imho, gerai, svarbiausia, kad būtų stovykla. Daliai žmonių tiesiog reiktų tuomet apsiimt organizatorių vaidmenis ir paruošt įdomesnę programą ir su kultūrinimuosi ir su pasitūsinimais kažkokiais, ale "socialiniais vakarais", bet tik žinoma, kad ne taptų jie esminiu stovyklos akcentu.

Crazy Goblin
2007-05-28, 19:12
Jabatan: ipudingos logines isvados:) Deja, bet jei kartais zmones pasitusina vartodami alkogoli kokias tris dienas;( beto tai nereiskia kad gulejo komoi visa laika. Ir puse ten isvis negre) tai ju vistimas neapsisuka atgal;)
Tai kame problema jabatan? Padaryk sviesos stovykla! - Apgink vaikus nuo "musu"- tamsaus Blogio isikunijimo, kuris padaro is ju orkus, kurie poto griuna musu tyruji krasta .(Omg as gi f*ckin evil,tai ko as miegojau? Reik man eit ieskot artefakto kurys pades man labiau praplest Orku armija.. Pala kaip jis vadinas.. mm..UltimateAlchoMassTurner!:D ) Oi oi palauk, o gal vaikai jau patys susigadino, gal yra tamsiu demiu, gal kur matos zalios demes, arba netycia isaugo orko ausys? Zhinai reikia tau padaryt inkvizicija : padaryk psichologinius testus , padaryk kraujo analiza,patikrink ar zino ir laikos visu dievo isakymu - kad isaiskint kas dar tyras, kas gali patekt i musu Utopine poilsine kelione;)
Pm: ko jus cia parinates dar nieko neivyko nieko neaisku o jau paniika keliat. Kaip shuo kurys nemate kas eina o jau pakele savo lojimu visa nama.Cia ispradziu yra dar curse svajone fantazija - neaisku ar ivyks stovykla. Beto, Zmones jau senai ne tie. Organizuoja Curse- tai reiskia kad ji gali ir sukurt kokia labai idomia programa(fantazijos jei netreuksta) arba padekit jus. Kolkas mes gi PLANUOJAM. Nu tai jei yra cia labai Doru Krikscioniu, paimkyt atsakomybe uz vaikus.Beje ten yra keli namai ir isdalinkyt - vaikus i viena suaugusius i kita. Ai neprosali nupirkt skraidancius dronus su stebejimo kamera :D

Lax..
2007-05-28, 19:26
Ką tu čia nusišneki? Jei norėtumėt eit pagert, tai visus maloniai kviečiu prie savo chatos, ant kalniuko. Ten renkasi maloni xebra, kuri mielai pasidalins savo odekolono buteliukais su otakais, o sutemus prasidės linksmybės, kai pamišusi forsų gauja pradės medžiot žmones su puikiom beržinėm lentom. Ko mes paniką keliam? Tai dw rengiu aš alternatyvią stovyklą. Kur važiuosim nežinau, kiek būsim nežinau, kiek kaštuos nežinau, who cares, viską sužinosit po stovyklos. Juokinat jūs žmones, į veidrodį pasižiūrėkit ir gerai pagalvokit, ar amžius atitinka smegenis?
I don't know who that man is, but I want him dead - from Little Tortilla Boy...panaši situacija ir pas mus.

Curse
2007-05-28, 19:38
well you know lax as pwz pries kanors pradedant organizuot tikrai noreciau zinot ar butu norinciu prisijungt tik tada jau pradet aiskintis kad nebuciau nudirbus darbo weltui ir nieks nebutu pasirase...
thanks goby (((:

Gray Fox
2007-05-28, 20:09
Sex, drugs & Rock&roll Jeigu bus savaitgaly gal ir atvyksiu, jeigu ne tai prastai, kai kurie ish musu dirba :kodama:

Sable
2007-05-28, 20:12
Sex, drugs & Rock&roll Jeigu bus savaitgaly gal ir atvyksiu, jeigu ne tai prastai, kai kurie ish musu dirba :kodama:

Heheh, skynet darbininkai mūsų reikštis pradėjo :eek: Ką nors su anime ar Japonija susijusio pasiūlytum geriau, nors žinau, kad veltui net sakau >_>''

Curse
2007-05-28, 20:14
siaip ne weiltui tiesiog manau cia irbi riekes eniciatywines grupes kuri pades sugalwot programa jei jos nores X]
pwz man uztektu wien to kad susirinktu otaku kruwa ir tada tirkai man u wisi rastu ka weikt jei nebutu kaip per meet lol xD

Katsas
2007-05-28, 20:32
šitai gali betkurį savaitgali ant smugio susiorganizuot

curse sužinok ar apsiimstų organizuot jinai ir kada butų imanoma jai, jau dabar yra kazkiek žmonių norinčių, tada pradėt braižyt kažkokius kontūrus, nes yra dirbančiu ir kitaip atostogas planuojančių

draugej
2007-05-28, 20:49
as visom keturiom uz tokia japoniska stovykla, tik prasom daugiau informacijos pateikti :)
kaip kazkas minejo, dirbantiems reiks susiderinti :)

Crazy Goblin
2007-05-28, 21:43
LAx tu nors suvokei ka as parasiau,pagavai konteksta? Gal tau analiza parasyt? Ziuriu kaikurie ironijos ir sarkazmo nesuvokia.Nejaugi reiks cia rasyti taip kaip raso vaikiskus vadovelius?

Eisas Kuperis
2007-05-28, 22:01
per gigantiska ekrana ziuret anime per nakti :haha: bet speju ce tik man svajone uri neissipildys :D

Ne, jei čia tavo didžiausia svajonė, ja nesunkiai galima įgivendinti.
Didžiulė baltas paklodė ( o gal kokios 4 susiutos į vieną) tarp du medžiai. Laptopas, projektorius. Na su akumais daugiau 2h netraukti, bet su generatoriumi traukti ir visą naktis.
Brangoka, nu bet kada gi svajonės buvo pigios.

Likimo_Kalvis
2007-05-28, 22:08
Ne, jei čia tavo didžiausia svajonė, ja nesunkiai galima įgivendinti.
Didžiulė baltas paklodė ( o gal kokios 4 susiutos į vieną) tarp du medžiai. Laptopas, projektorius. Na su akumais daugiau 2h netraukti, bet su generatoriumi traukti ir visą naktis.
Brangoka, nu bet kada gi svajonės buvo pigios.

kai jos buvo mazos :bet seip realiai pasakiciavus jeigu viska pirkt apie 20K susidetu gal siek tiek daugiau :D

shemica
2007-05-28, 22:15
Tai tada reiktų iš kiekvieno pinigus rinkti ir aš būtinai susidėčiau:haha: :haha: Būtų faina taip prieš miegą vakarinis seansas, arba kad ir visą naktį...;)

Likimo_Kalvis
2007-05-28, 22:18
ceviska perkant, manau laptopa atrastume, projektoriu blogiausiu atveju reiktu pirkt, o generatiru su benzinu ar dyzeliu nuvogsim, pigiau atseis :D :D o rimtai del tos stovyklas tai kada mazdaug ketinama informacija pateikt?

Curse
2007-05-28, 23:05
ceviska perkant, manau laptopa atrastume, projektoriu blogiausiu atveju reiktu pirkt, o generatiru su benzinu ar dyzeliu nuvogsim, pigiau atseis :D :D o rimtai del tos stovyklas tai kada mazdaug ketinama informacija pateikt?

ryt cause ryte ner primu pamoku tai einu paziuret ka galiu padaryt... tikiuosi ta moteriske rasiu... (i'we newer seen her in my life before or i hawe info that she still works there lol)

Eisas Kuperis
2007-05-28, 23:29
Iš viso to kas išvardinta brangiausiai ateistu kuras generatoriui. Tiesa pastariji galima pakeisti priilgintuvu. Kokių 200 metrų. :haha:
O šiaip tai butu idomu kanors tokio prigalvoti, pramogų kokių. Kad nebutu laiko su gerimais susipažinti.
Visgi kartą metuose visus anoniminius animikus reikia gi surinkti į vieną vietą.

Yakiro
2007-05-28, 23:43
Jai stovykla bus po birzelio 8 i'm in to :)

Koaru
2007-05-28, 23:53
Curse, man patinka si ideja del stovyklos, bet ar jau kas nors aisku del jos? Nes manau visu pirma reiketu susizinoti VISA galima informacija, o tik veliau skelbti ir klausineti ;) :haha: Nes zinai, buna taip, kad isklausineji visu kas nori varyti, zmoniu minia prisirenka, o veliau nieko nesigauna ^^; :fifi:

shemica
2007-05-28, 23:58
Iš viso to kas išvardinta brangiausiai ateistu kuras generatoriui. Tiesa pastariji galima pakeisti priilgintuvu. Kokių 200 metrų. :haha:
O šiaip tai butu idomu kanors tokio prigalvoti, pramogų kokių. Kad nebutu laiko su gerimais susipažinti.
Visgi kartą metuose visus anoniminius animikus reikia gi surinkti į vieną vietą.

Vietoj vieno ilgo prailgintuvo tegu kiekvienas atsineša po vieną savo:haha: Arba po du:haha: :haha: Visus sujungus išeitų neblogi 200m:haha:
O dėl pramogų aš manau kad reikėtų geros programos. Tik, aišku, ne tokios kur kiekviena minutė suskaičiuota, bet tokios kad būtų bent numatyta ką per tą ar kitą dieną reikia nuveikt. Kad nebūtų nuvarei į stovkę, susitinki, susipažįsti, o po to "o kas toliau??":)

Kuronii
2007-05-29, 00:05
...kad nebutu laiko susipazinti su gerimais...
Visdelto manau kad laiko atsiras^^ kad ir ka jus ten beplanuosite. Nes jei praleisim 3 dienas/naktis su anime/japan non-stop brain wash tai grize i vilniu tikrai pradesim killing-spree~ >.>
Aisku reikia gerti proto ribose...Na ir seip...nzn man dabar tikrai sita ideja keista pasidare^^;

NonStop
2007-05-29, 00:45
tai va mano zinios buvo nepaneigtos :) kol kas egzistuoja ideja :) i neri :P bet cia vel man tektu vazineti nuo kn iki kn stotis :) visus surinkti nes kn nemanau kad daug tu gerbeju su ratais :P masinos ratais !!!!

Youka
2007-05-29, 10:14
o kada preliminariai jus tai organizuojat? birzeli-liepa?
kaip supratau, trakuose?
o non-stop kalba apie kita, ar ta pati dalyka?

Curse
2007-05-29, 12:16
na weikla sugalwosim nematau problemos X] anyway sian buwau su moteriske pakalbet ji sake kad galetu organizuot bet deja wisos jezuitu stowyklawietes uzimtos ir reikia ieskotis kitos wietos :/ as dabar bandysiu pasiskambint paieskot kitos wietos... pagalba priimu ^^

o kada preliminariai jus tai organizuojat? birzeli-liepa?
kaip supratau, trakuose?
o non-stop kalba apie kita, ar ta pati dalyka?

apie tapati lol ir wiskas turejo wykt birzeli bet dabar kai neber wietos tai neaisku X_x ir jau nebeaisku kur q:

o kas ten pas non stop per apsiulymas prie neries? O_o

btw kiek jus esat pasiruose atiduot uz tokia promga? cia butu 3 dienom

Youka
2007-05-29, 12:34
Itariu, kad trys dienos su kur miegot (be valgyt) apie 50lt.
Su valgyt gal 70.
Neisivaizduoju, kiek kainuoja stovyklos, buvau tik vienoj pries 10 metu ir ta tikrai ne is pigiu buvo, nes savo kambary turejom net tv. O uz praktika, pseudodailesmokykloj mokejom savaitei iki 200, bet ten salygos labai savotiskos buvo, pamenu.

Curse
2007-05-29, 12:37
na as jau radau keleta galimu wariantu bet ten nemanau kad bus tv xD mm... rei kkaipnors kitaip mum wisiem susitart nes forume lb nepatogu siulau sian wakare wisiem ateit i mirc i d-aniem ar anime kanala kur jum patogiau ir ten pakalbet

krc sian wakare 20h MIRC #anime kanale renkates bus wiskas aptarta X]

Kuronii
2007-05-29, 14:35
Oh goddamn it...Kazko manes i #anime nebejungia^^ sako vel reik prisireginti...o kaip tai padaryti as jau seniai seniai pamirses...^^;

Koaru
2007-05-29, 14:41
na as jau radau keleta galimu wariantu bet ten nemanau kad bus tv xD mm... rei kkaipnors kitaip mum wisiem susitart nes forume lb nepatogu siulau sian wakare wisiem ateit i mirc i d-aniem ar anime kanala kur jum patogiau ir ten pakalbet

krc sian wakare 20h MIRC #anime kanale renkates bus wiskas aptarta X]

Na, man atrodo, kad geriau viska i foruma rasyti. O tai cia dar regintis kazkokiam mirke ^^;

Katsas
2007-05-29, 14:50
Oh goddamn it...Kazko manes i #anime nebejungia^^ sako vel reik prisireginti...o kaip tai padaryti as jau seniai seniai pamirses...^^;

RTFM :)

mirc'e lengviau tik gali prireik modu pagalbos :)

radament666
2007-05-29, 15:20
Ne nu blemba... Nuvogė mano mintį kurios dar nenorėjau skelbt :hmm:
Kurokawa šitą dalyką svarstė (tik be jokiu jėzuitų ar kitų religinių fanatikų). Man rodos vilniečiams užsimines buvau... na bet whatever.
Šiaip ar taip jei ta biblioteka ar kas pirmi pasidarys tai atlėksiu.
Pirma kart darom su ta bibliotekininke, antra jau su jusu pagalba, ir daugiau zmoniu manau jau butu tada.

Curse
2007-05-29, 17:35
nu k jei netinka anime tai eikit i #d-anime
nereikia jokiu registraciju + jei bus piktu dedziu galesiu ismest is ten...

kaip manot 30 zmoniu surinktume? ar ieksot mazesnes patalpos?

Kuronii
2007-05-29, 17:56
Na...man atrodo kad kokia 20 tikrai butu. O ar daugiau tai sunku pasakyti
K, tai 20h #d-anime kanale^^

Curse
2007-05-29, 18:24
na ok trumpai apzwelgiant as radau patalpa lb pigiai 3dienom + salia ezeras tik kad darbo diena jei susirinktu 30 zmoniu tai wien uz patalpa reiktu mestis po 13,40Lt ^^

NonStop
2007-05-29, 18:56
darbo diena netinka :)

Curse
2007-05-29, 19:08
darbo diena netinka :)

tuomet as nzn ka daryt.. nes lieka nebent waryt i gamta su palapinem...

Neoner
2007-05-29, 21:02
Me betkurį savaitgalį gali padaryti mini stovyklą labai netoli Vilniaus savo sode, tik žmonių turi būti su saiku, nes nebus labai daug vietos. Jeigu kas susidomi, reikalingas tik projektorius, visą kitą turiu :)

Koaru
2007-05-29, 23:02
Me betkurį savaitgalį gali padaryti mini stovyklą labai netoli Vilniaus savo sode, tik žmonių turi būti su saiku, nes nebus labai daug vietos. Jeigu kas susidomi, reikalingas tik projektorius, visą kitą turiu :)

Hm :haha: vargsas zmogus aukojasi :haha: idomu kaip ten viskas klostytusi, turbut nieko neliktu is tavo sodo :p juokaunu :D neblogas pasiulymas, bet kiek ten zmogu tilptu? :huh: :neisitiki

Curse
2007-05-29, 23:39

holly poop as uz!
\^^/

Neoner
2007-05-30, 09:14
jeigu žmonės sutiktų miegot ant grindų, į patį namelį sutilptų 7-9 žmonės, jeigu lovose miegotų po 2 ^^.... šiaip dar palapines 4-6 galima pastatyti... Būtų grilis, o netoliese ir prūdas gražus yra :)
p.s. ten sodas nlb tvarkingas, neseniai gautas, dėl to labai nesiparinkite jeigu kokia nors skrusdelė perlips jums per kojas ;)

Curse
2007-05-30, 09:54
jeigu žmonės sutiktų miegot ant grindų, į patį namelį sutilptų 7-9 žmonės, jeigu lovose miegotų po 2 ^^.... šiaip dar palapines 4-6 galima pastatyti... Būtų grilis, o netoliese ir prūdas gražus yra :)
p.s. ten sodas nlb tvarkingas, neseniai gautas, dėl to labai nesiparinkite jeigu kokia nors skrusdelė perlips jums per kojas ;)

gal salia dar ezerelis yra? ^_^

Neoner
2007-05-30, 11:13
nea, tik prūdas, o iki jo per pusę sodų bendrijos reikia eiti

Curse
2007-05-30, 11:19
nea, tik prūdas, o iki jo per pusę sodų bendrijos reikia eiti
nu krc this is cool anyway ^^
tai reik daryt rinktine xebra ir sakai betkada tinka... tai err... siulau birzelio 9-10!

Neoner
2007-05-30, 11:46
ot tada tai negaliu :) savaitgaliui į latviją išvarau :) galima šį savaitgalį organizuotis

shemica
2007-05-30, 15:49
Davai po birželio 15, kai kuriem žmonėm dar egzaminam reikia ruoštis... :dizzy:

Likimo_Kalvis
2007-05-30, 15:57
jeigu 10 klasej tai ten yra testai paprasti, labai didzioji dauguma kontru yra sunkesni uz tuos testus, tai ruostis jiem :D o diena tink kaipo ir bet kuris savaitgalis

Neoner
2007-05-30, 17:09
į 10 klasės matematikos egzą ėjau apsiniūchinęs, na ir gavau kaip apsiniūchinęs 8, bet jeigu eini normalei, tai ruoštis visai nereikia, jeigu galvą ant pečių turi... Na, baigiam offtopic, Sodų bendrija yra eišiškių plente. Autobusų stotelės pavadinimas, sodai, kokie busai važiuoja, patys susiraskite.... nuo birželio 15, 17val vakaro sėdėsiu sode su laptopu ir kalonėlėmis creative, dėl to garso netruks, truks tik projektoriaus :) taip, kad jeigu kas gali paremti šį renginuką, galite jį atsitempti.... Maistą tempiasi kiekvienas sau, bet viskas bus bendrai, jeigu kas ateis be maisto ar alaus(kas kam patinka), arba su batonėliu kišenėje, nepasikuklinsiu išspirti iki parduotuvės... Taigi žmonės, prašom pasisakyt, kas už

Blood_Wolf
2007-05-30, 18:30
visai nieko skamba. Jei ikalbesiu bent viena drauga tai as uz:hmm:

Neoner
2007-05-30, 18:52
ok, tada kuriu atskirą giją registravimuisi... bei projektoriaus paieškai...

Eisas Kuperis
2007-05-30, 22:10
Ai, pasimečiau. Turiu pora atliekamų dienų. Kažkur birželį - liepą. Smagu butu pora jų praleisti kokioje anime stovykloje. Bet kad dabar net nesusigaudau, kur, kiek tų renginių vyks. Kaip suplanuoti savo grafiką, kad kad tokios stovyklos metu neatsidurti kitame žemyne.

Neoner
2007-05-30, 22:18
eisai, mano pasisėdėjimas vyks birželio 15-17 dienomis, atvažiuoti gali bet kada tą savaitgalį, vis tiek, būsime, kad ir dviese :), plačiau apie tai, tam skirtoje gijoje

Bardakas
2007-05-30, 22:22
Labai daug gijų susidarė dėl šių renginių kurie dar nepatvirtinti net, kad vyks.

Neoner
2007-05-30, 22:23
mano vyks 100%, kad ir be projektoriaus

Curse
2007-05-30, 23:00
į 10 klasės matematikos egzą ėjau apsiniūchinęs,

yessssssss sawas xD

NonStop
2007-05-31, 07:09
na projektoriu as turiu jei bus suderinta viskas ok