PDA

Žiūrėti pilną versiją : Manga Skaitymo Soft

Sajuke
2007-05-27, 11:58
Na kagi mano pirmas postas cia. Noreciau jusu paklaust , su kuo jus vartot manga ant savo pc.

Is anksto Aciu.

Bardakas
2007-05-27, 12:11
ACDsee ar kaip ten

Scourgen
2007-05-27, 12:53
Windows picture and fax viewer. Visai patogu.

Izzo
2007-05-27, 12:57
su image ziurejo programom.. siaip manau kvailas klausimas.. manga = paprastam image'ui

Sajuke
2007-05-27, 13:01
Ne nu Tiesiog Kilo klausimas ka pasirinkt nes su irfan viev vis kiekviena imege reik resizint. [automatiskai pakeitus pavaiksliuka ji nustato i 100% dydi :( ]

Kuronii
2007-05-27, 13:03
Windows picture and fax viewer patogu. Bet kazkada kazkur turejau specialia programa, kazkas tokio kaip mangareader kazkas, tai joje daug visokiu nustatymu padaryti galejai, tarkim automatiskai kad manga verstus is kaires i desne t.y. kaip japonijoje ir seip/ Bet jei nesi mangos skaitovas didelis tai ir Windows picture and fax viewer uzteks manau

Sajuke
2007-05-27, 13:29
Na ka pradesiu vel win picture viewer naudotis> Aciu.

PS: jei manga reader rasiu imesiu linka.

Izzo
2007-05-27, 14:05
o tj neisieina ant to tavo softo pasidaryt zoom lock? man tj acdsee perfect.. pasidarai zoom lock ir skaitai manga :)

Sajuke
2007-05-27, 14:10
Pasiziuresiu.

Yra Kazkoks Ziaurei Nepatogus .

Pereisiu prie acd see.

dArt
2007-05-27, 15:01
Senai norejau panasia tema pakurt, bet kadangi manga nelabai skaitau tai man nelabai aktualu.
Vienas dalykas labai nervuoja, kai per kokia DC pas zmones randu daug manga ir visa isarchyvuota tai kol atsisiunti tukstanti failu. Ir siaip manau nelabai patogu zet.

Reikia naudoti programas, kurios gali nuskaityt ZIP failus ju neisarchyvuojant.
As kiek skaiciau naudojau Cdispay (http://www.geocities.com/davidayton/CDisplay). Nenusivyliau. Cia specialiai skirta mangai ar komiksams skaityt visai patogu nautod, daug visokiu smulkiu naudingu savybiu.

Sajuke
2007-05-27, 15:06
http://cdisplay.techknight.com/setup.zip

Pries penkias MIN Pats atradau xD

Visvien Aciu.

PS: dArt ne tu cia ST parasei apie sia progra ??

Jabatan
2007-05-27, 15:44
mm jau kelis metus naudoju ACDsee ir problemų niekad neturėjau. Su rar kartais sunkiau būna, bet zip archyvų niekad nereik išarchyvuoti. Zoom irgi patogu valdyti ir kaip minėjo, yra zoom lock.

shemica
2007-05-28, 21:16
CDisplay visai nepatogus:hmm: Ir dar tas baltas fonas tik akis erzina... Windows picture and fax viewer žymiai patogesnis, tiesiog paspaudi Slideshow ir tada rodyklėmis gali laisvai keist puslapį, o fonas juodas...:)

Lax..
2007-05-28, 21:46
Fiew, net instaliuot nereikia ir daug parametrų :)

Zaria_klp
2007-05-29, 10:14
am.. IrfanView.
ir jei nenori kad rodytu 100% ekrane kiekviena lapa tai nustatymus atitinkamus pasidaryk. View > Display options > ir pasirenki ar 1:1 rodytu, ar resize'intu, ar dar kaip. uzdejus varnele ant 'Use resample' resize'inamoms nuotraukoms bus biski rezultatas geresnis, ne tokie kampuoti sumazinimai.
ir tips'as kuri privalu naudot: Options > Properties > Extensions ir pasirenkam 'load only associated types', nes pagal nutylejima jis uzkraudineja ir flash'inius failus, ir tekstinius failus (nepatogu kai skaitai intensyviai).

technotrach
2007-06-20, 11:05
am.. IrfanView.
ir jei nenori kad rodytu 100% ekrane kiekviena lapa tai nustatymus atitinkamus pasidaryk. View > Display options > ir pasirenki ar 1:1 rodytu, ar resize'intu, ar dar kaip. uzdejus varnele ant 'Use resample' resize'inamoms nuotraukoms bus biski rezultatas geresnis, ne tokie kampuoti sumazinimai.
ir tips'as kuri privalu naudot: Options > Properties > Extensions ir pasirenkam 'load only associated types', nes pagal nutylejima jis uzkraudineja ir flash'inius failus, ir tekstinius failus (nepatogu kai skaitai intensyviai).

irgi irfanview naudoju, cia kaip minejo View/Display options gali isbandyt ivairius nustatymus ir skaityt kaip patogiau. Dazniausiai skaitau fullscreen'e bet kartais kai noris is arciau paziopsoti, tai daraus Fit to desktop width. Dar geras dalykas yra irfanview thumbnails, nereikia blaskytis su exploreriu po skirtingus aplankus kai skaitai is karto po kelis volumus, na kazkas panasaus yra ir acdsee, na bet juo jau naudojaus gal pries 5 ar daugiau metu :)

hanaretsu
2007-06-20, 13:50
Haha, nesuptanu pusės viso to ką prirašėt:D Paskutinio pusmečio atradimas: COMIX . paspaudi 'manga mode' ir skaitai ligi valiai:D nežinau ar viena tokia atsilikus buvau bt ankščiau man reikdavo išpakuot archyvus ir tai žiauriai užknisdavo. :haha:
geresnio softo net nesinori ieškot, nes net nežinau kas būtų geriau:D

Qone
2007-06-20, 14:25
Haha, nesuptanu pusės viso to ką prirašėt:D Paskutinio pusmečio atradimas: COMIX . paspaudi 'manga mode' ir skaitai ligi valiai:D nežinau ar viena tokia atsilikus buvau bt ankščiau man reikdavo išpakuot archyvus ir tai žiauriai užknisdavo. :haha:
geresnio softo net nesinori ieškot, nes net nežinau kas būtų geriau:D

Hm... Langinem skirtos versijos nera?

hanaretsu
2007-06-28, 12:25
Hm... Langinem skirtos versijos nera?

Net nežinau, bet man regis turėtų būti. :huh:
O kodėl gi linuxoneprisitaisius?;)
Vienu žodžiu, jei Langinėm netiktų mane labai nustebintų,

Qone
2007-06-28, 13:37
Pasiieskojau ir radau ta Comix, bet win'ams versijos nebuvo, be to nera pas mane harde tiek vietos, kad bent 15-20GB linuxui paaukociau... Nu nieko, dabar skaitineju su IrfanView'u ir visai patogu, galiu pasakyt..

dArt
2007-06-28, 15:56
Windowsams yra kitos programoms. Pavyzdziui Cdisplay (http://www.geocities.com/davidayton/CDisplay), kaip jau rqasiau.

Vienuolis
2007-07-03, 21:27
Naudoju ACDsee gan patogi programa

hanaretsu
2007-07-05, 11:55
Pasiieskojau ir radau ta Comix, bet win'ams versijos nebuvo, be to nera pas mane harde tiek vietos, kad bent 15-20GB linuxui paaukociau... Nu nieko, dabar skaitineju su IrfanView'u ir visai patogu, galiu pasakyt..

:huh: OMG, žmogau, nuo kada Linuxui tiek vietos reikia? Absoliučiai neįmanoma.
tarkim pas mane: viso 60GB. 30GB muzika, 15GB anime ir kita. Plius kompe yra windai, kurie vieta tikrai nesikuklina. Prie to dar galima pridėt visas mano naudojamas programas.
Dėl tų 15-20GB ....tokio bullshito dar negirdėjau.

Qone
2007-07-05, 12:10
Zinoma, kad linuxui 20gb nereikia- tiesiog as nemegstu turet keliu particiju po kelis gb ir nieko be OS ten nelaikyt :) Toks jau as esu :) Be to nezinau ar moka linuxai i NTFS particijas irasinet.

hanaretsu
2007-07-05, 20:26
Pusės nesupratau bet mintį pagavau:D pagrindinė problema su linux'u - žaidimai. bet tikėkimės tai greit pasikeis. žodžiu supratau;)

gizmou
2007-07-30, 07:44
tai va as naudoju Windows picture and fax viewer ir viskas nes ir tas puikiai veikia:D:D:D

technotrach
2007-08-02, 09:16
na neseniai gavau proga paciupinti tablet pc, tai visai smagiai manga skaitos su juo :)

http://img366.imageshack.us/img366/8441/22dn5.th.jpg (http://img366.imageshack.us/my.php?image=22dn5.jpg)

http://img366.imageshack.us/img366/5540/33bv7.th.jpg (http://img366.imageshack.us/my.php?image=33bv7.jpg)

sunspot
2007-11-20, 20:43
tas CDisplay visai geras dalykas ;)

technotrach
2007-11-20, 22:15
ipratau skaityt per toki ekrana (A4 formata atitinka) tai popierines lietuviskos mangos kazkaip mazokos atrodo :( bet vis tiek kazka paciupineti vis smagiau :)