PDA

Žiūrėti pilną versiją : AnimeRally.2007

Nialas
2007-04-02, 15:47
sveiki,
nežinau ar daug žmonių yra girdėję, bet kaune yra toks klubas "kurokawa" :)
čia buvo intro, o dabar esmė:
"Kurokawa" vėl atsigavo ir daro jau kultiniu tapusį renginį ANIMErally :D
kolkas dar ne viskas suderinta bet planai maždaug tokie: (jau suderinta!!!)
renginys vyks balandžio 21 dieną.

Programa:

1. 15.30 - 16.30 Paskaita "Anime, Otaku ir Cosplay"
2. 16.30 - 18.00 Linksmai: Tonari no Totoro (My Neighbor Totoro)
3. 18.00 - 18.10 Pertrauka
4. 18.10 - 19.40 Rimtai: Kumo no Mukou, Yakusoku no Basho (The Place Promised in Our Early Days)
5. 19.40 - 20.00 Pertrauka
6. 20.00 - 21.30 Nepamirštamai: Koukaku Kidoutai (Ghost in the Shell)
7. 21.30 - (iki kiek nori) Uzdarymo ceremonija ir afterparty (tikriausiai kokiam bare)

Vieta: Gedimino g. 44, VDU Politikos mokslų ir diplomatijos institutas, 3 aukšte (Augučio teritorijoj kas iš vdu :)
bus minkštos kėdės, auditorija yra aukštėjanti, todėl mano ilga galva niekam nemaišys. nu žodžiu atitinka visus ergonominius ir komforto reikalavimus :)

bus padaryta apklausa, visi gaus popieriukų su klausimais tam kad žinotumėm kas blogai kas gerai ir kad kitą kartą būtų dar geriau!

tai va dbr visų kas galit prašau ateikit nors ir esate matę, nes reikia padaryti įspūdį kad tipo daug žmonių, tada bus galima dažniau daryti peržiūras. tai tiek kolkas.

p.s. manau daug kas galvoja - kodėl aš sumečiau į programą tokius pop anime. ogi todėl kad naujus žmones pritraukti ir kad jiems padaryti įspūdį! pvz aš tik pamatęs GITS pradėjau aktyviai domėtis anime, nors iki tol buvau matęs ir visokius ten dbz ir pan.
nu va ir išsipasakojau :) laukiu komentarų :)

http://img59.imageshack.us/img59/7845/animerallyplakatasqx0.th.jpg (http://img59.imageshack.us/my.php?image=animerallyplakatasqx0.jpg)

Bardakas
2007-04-02, 15:53
Žinok dėl programos dar mes pasiginčysim ir kokią dieną susieisim pakalbėt ;)

O šiaip jėga, kad vėl animeRALLY atsigaus, bei tas mūsų klubukas. Galime bent pasigirt... rodos ilgiau atsilaikėm nei "Otaku Do" :D

Nialas
2007-04-02, 15:55
nu gerai gerai, galėsim ginčytis :) visi pasitarsim ir aš nuspręsiu :)

draugej
2007-04-02, 15:58
butinai ateisu, jei tik galesiu ir dar draugu atsivesiu :) tai jus tik susiderinkite ir praneskite tikslu laika ir data :)

Nialas
2007-04-02, 16:03
laukiam tada :) o datą ir laika tai jau tikriausiai rytoj naktį parašysiu

Kuronii
2007-04-02, 16:07
Tikuios sikart bus normaliai, ne taip kaip per kurokawos atidaryma berods buvo ;3 kai antroji dalis baigesi su alaus puta ir chaosu saleje xD

Bardakas
2007-04-02, 16:11
Kuronii, ten buvo fiasko, bet buvo fun :D
O šiaip katras žmogas ten buvai? :)

Nialas
2007-04-02, 16:12
XD nors aš pats tada nebuvau bet šįkart viskas bus rimtai. nes galbūt dalyvaus ir keli dėstytojai, o jei pasiseks gal ir japonų kalbos dėstytoja (beje, ji jauna ir graži japonė) ;)

Kuronii
2007-04-02, 16:18
Kad fun buwo tai buvo ;3 o zmogus..man tada dar tik 14 regis buvo, tai nelindau i pokalbi su "dideliais berniukais" ;3 tad mane vargu ar kas ten atsimena

draugej
2007-04-02, 16:28
o kartais tos japones vardas ne Myuki? beje cia kaip supratau kazkoks meetas bus? :huh:

Bardakas
2007-04-02, 16:30
Miyuki Miyuki, ta pati :)
Ir čia ne meetas, o renginys daugiau, antrus metus iš eilės irgi vykstantis (Kurokawa atidarymo kažkaip daug kas neskaito, nors ten buvo vaizdų XD)

Lamb_of_God
2007-04-02, 20:25
zinot jus cia paie fiasko fiasko, bet zhmones stegiasi ir daro bet to neyvertina niekas, svarbu kad jiems paduotu jau sukramtyta maista... kai organizuoja du zhmones ir tai kai turi laisvo laiko visada taip gaunasi bet jus patys pagalvokit ir padarykit kazhka tokio.....

Izzo
2007-04-02, 20:40
kaip noreciau,bet vis tas atstumas....:( filmus siulau gal koki rurouni imesk :)

Džiro sesė
2007-04-02, 20:46
Noriu, noriu, noriu.
Viename Ralyje jau buvau, nesakau, kad
paliko didžiulį įspūdį, bet matytas anime "Angel egg" dar ir dabar
žiauriai patinka.
Taigi, jei nebus kokių egzaminų ar panašių
nesąmonių tuo metu, tikrai atvažiuosiu.

draugej
2007-04-02, 20:54
ui, visai as cia ziuriu susimeciau :D ne taip zodi perskaiciau, tai ir uzsisviete meetas vietoj renginio:fifi: nors pirmam pranesime aiskiai parasyta viskas :) štai tau ir dirbt po 12 val i diena :D

Nialas
2007-04-02, 20:56
oi laukiam laukiam mes svetelių laukiam! :)

Kuronii
2007-04-02, 21:21
zinot jus cia paie fiasko fiasko, bet zhmones stegiasi ir daro bet to neyvertina niekas, svarbu kad jiems paduotu jau sukramtyta maista... kai organizuoja du zhmones ir tai kai turi laisvo laiko visada taip gaunasi bet jus patys pagalvokit ir padarykit kazhka tokio.....

Hei hei...Niekas nieko blogo kaip ir nesako ;3 man asmeniskai ten tikrai patiko! o kad buvo visi atsipalaidave..tik geriau! xD

Bardakas
2007-04-03, 17:47
Turėtu ryt pareit daugiau žinių iš Nialo apie programą, laiką ir visą kitą.

Nialas
2007-04-04, 20:12
jau atnaujinau ir vietą ir laiką ir viską ką reikia. beveik eilėraštis :)

Lamb_of_God
2007-04-04, 21:19
tai va dbr visų kas galit prašau ateikit nors ir esate matę, nes reikia padaryti įspūdį kad tipo daug žmonių, tada bus galima dažniau daryti peržiūras. tai tiek kolkas.

o ash maniau mes visa laika renginius darom savam malonumui o ne kazhkam yspudi padaryti????

Nialas
2007-04-04, 21:25
jo, bet šykart darom vdu ir nemokamą tai reikia kad kuo daugiau žmonių iš vdu patraukt i kurokawa sektą :)

Lamb_of_God
2007-04-04, 21:42
jo, bet šykart darom vdu ir nemokamą tai reikia kad kuo daugiau žmonių iš vdu patraukt i kurokawa sektą :)

pala klubas neturejo buti tik kazhkosk studenchioku klubas ejo kalba paie viesuma ir aplinkinius zhmones ir jaunima.... ar ash klystu???

Nialas
2007-04-04, 21:54
ta prasme patraukt is visur kur tik imanoma... ne tik is studentu. bet jau sia tema isdiskutavom irc.

Di
2007-04-04, 22:35
ateisiu. jaučiu. nors du savaitgaliai Kaune bus. bet gal viskas pavyks.

Bardakas
2007-04-04, 22:36
pala klubas neturejo buti tik kazhkosk studenchioku klubas ejo kalba paie viesuma ir aplinkinius zhmones ir jaunima.... ar ash klystu???

Užteks tą tema narstyt, viskas jau buvo kalbėta ir nereik manau forume šiukšlint kas tarp klubo "vadovybės" vyksta, tuo labiau, jog tema "ANIMErally2007". Yra klubo forumas kuriame galima spamint visą šitą informaciją :)

Di
2007-04-04, 22:39
Va, bėda vienintelė. Kaune absoliučiai visiškai nesigaudau. Kaip ten kuo nuvažiuoti reikės ir t.t.? Gal galit, sužinoję kiek vln žmonių bus, kažkaip pasitikti?

Bardakas
2007-04-04, 22:44
Būtinai, jei ką profile yra mano skype name, toliau galiam pm'us rašyt ir panašiai. Kas liečia kitus vilniečius iš nuogirdų, tai jie jau renka savo grupę žmonių kurie važiuos į Kauną tą dieną, bet mūsų žmogus su jais tariasi, o šiaip bandykit Sleeplessness bandykit patys susiorganizuot žmonių skaičių tą dieną, mes pasitiksim ir iki vietos pristatysim.

Di
2007-04-05, 03:16
o šiaip bandykit Sleeplessness bandykit patys susiorganizuot

Bandysim, Didelis Bardakai, bandysim :)

Nialas
2007-04-05, 11:09
Va, bėda vienintelė. Kaune absoliučiai visiškai nesigaudau. Kaip ten kuo nuvažiuoti reikės ir t.t.? Gal galit, sužinoję kiek vln žmonių bus, kažkaip pasitikti?

manau pasitikti tikrai galėtume, nes nuo autobusų stoties bus labai netoli, net pėščiomis galima ateit.

KenYoo
2007-04-05, 17:14
manau sudalyvausiu, pirmas AnimeRally paliko visai silta ispudi, ypac tie latviai smagus :D su jais susibendravau siektiek :) tikiuosi ir si karta bus.

Erdogan_
2007-04-05, 18:06
va komptjpiuteris pagaliau veikia tai galiu prisidet prie diskusijos...

Bardakas
2007-04-05, 19:31
Latviai šiais metais neatvažiuos :)

Lamb_of_God
2007-04-06, 20:48
tai gi startuoja musu puslapiukas apie anime rally ir sioki toki konkursa tikimes demesio...

http://kurokawa.tinkle.lt/

Awste
2007-04-09, 12:51
mhm....zodziu....ateisit ir pamatysit kas bus..ir manau, kad butu egrai, jog savo pastabas zmonems susakytumete iskarto po renginio, o ne iki kito likus porai denu, kad zinotu zmones (pats klubas) ka daryti kitaip ;) vienu zodziu, Jus mum, ziurovai reiklaingi, nes visa tai daroma ne del saves...tikiuosi, jog jums patiks ;)

Daan
2007-04-09, 13:41
gėda tokiam psl ....

Nialas
2007-04-09, 14:32
gėda tokiam psl ....

čia tik laikinai! :)

tik ką baigiau gamint plakatą. Animezoniečiai turi galimybę pamatyti anksčiau negu plakatai bus atspausdinti! :)

http://img59.imageshack.us/img59/7845/animerallyplakatasqx0.th.jpg (http://img59.imageshack.us/my.php?image=animerallyplakatasqx0.jpg)

P.S. piešinio autorius Didelis-Bardakas

Džiro sesė
2007-04-09, 16:54
Dievaži!
Balandžio 21????
no....no.... kodėl.....
deja, deja..... jei vyktų ne 21, o pvz 28 dieną, sekantį šeštadienį, dalyvaučiau....
o dabar niekaip......
man gi 24 dieną lt įskaita, skalpuos mane mokytojai, kaip
gi aš pas jus galiu atvažiuot, kai manęs skalpavimas laukia?

Jau kai nesekas, tai nesekas....

Lamb_of_God
2007-04-09, 17:05
daan shitas puslapis yra informacinis jis nepretenduoja y kiechiausiu puslapoiu ardves, beto ash jo netestavau su microsoftiniu exploeriu o tik su firefox'u, todel techniniai nesklandumai bus iki vakaro pashalinti.

gėda tokiam psl ....

draugej
2007-04-10, 09:31
man gi 24 dieną lt įskaita, skalpuos mane mokytojai, kaip
gi aš pas jus galiu atvažiuot, kai manęs skalpavimas laukia?

Jau kai nesekas, tai nesekas....

Vaje!gi rimtai lytu iskaita! :eek: visai is galvos isgaravo...betgi del vienos dienos nieko neatsitiks :huh: juk spesim per likusias 2 dienas pasiruost :)

Beje, kur platinsit plakatus? gal reiks pagalbos? :)

Kaede
2007-04-10, 16:17
O ar amzius svarbu?????Nu ar 15-kos laukiami??

Bardakas
2007-04-10, 17:40
Nesvarbu amžius, tik turėtu būt atneštas tėvų leidimas or something, kad jie atsakingi ir žino kur eitum.

Lamb_of_God
2007-04-10, 20:10
ohhh... s***, zhinoma laukiami tai manau nera kliutis amzius, chia lyg eini y paroda, bet jai eini y vakarine daly tai jau manau kad tevai turetu zhinoti ir buti atsakyngi.... nes ji gali uzhsitesti.....
bardakai manau tai nera kliutis amzius???

Bardakas
2007-04-11, 11:37
ohhh... s***, zhinoma laukiami tai manau nera kliutis amzius, chia lyg eini y paroda, bet jai eini y vakarine daly tai jau manau kad tevai turetu zhinoti ir buti atsakyngi.... nes ji gali uzhsitesti.....
bardakai manau tai nera kliutis amzius???

Man netrukdo kol tėvai/globėjai prisiima atsakomybe už vaikus.

Infante
2007-04-16, 16:09
Šiandien barake pamačiau AnimeRally propagandą XD Tai labai nustebau...:confused: Kas nors Taikoj gyvena iš animiečių? :w00t: Jei taip tai prisipažinkit kas :mad: :D

Izzo
2007-04-16, 17:10
jooo! prakeiktos iskaitos gadina gyvenima! o si ketvirtadieni anglu iskaita!! damn! :rant:

Bardakas
2007-04-16, 17:27
jooo! prakeiktos iskaitos gadina gyvenima! o si ketvirtadieni anglu iskaita!! damn! :rant:

Kaip tai susiję su šia gija? :huh:
Renginys šiaip ar taip savaitgalį bus jei tas neduoda ramybės.

Infante
2007-04-16, 18:39
Va tik nepastebėjau, ar ir ant atspaudintų plakatų palikote klaidą? :) beje, po anime rally galėčiau plakatą pasiimti sau? *blush*

draugej
2007-04-16, 21:15
Kaip tai susiję su šia gija? :huh:
Renginys šiaip ar taip savaitgalį bus jei tas neduoda ramybės.

susije, nes pagal ideja tai turetume laika kuri praleisime renginyje ( garantuotai ) skirti pvz. ruosimuisi iskaitai, taciau didelis aisku kad taip tikrai nebus :fifi:

Krad
2007-04-16, 22:15
didelis aišku, kad tuo metu, jei gražus oras bus aš su draugais kepsim šašlykiuką prie ežero ir mėgausimės alumi ;] Daug geriau, nei anime žet ;]]

Di
2007-04-16, 23:22
Man tai labai keista, kad abiturientai taip jaudinasi dėl įskaitos. Negi jūs kalbėti nemokat, negi nekalbėjot viena ar kita kalba daugiau ar mažiau laiko? Nesuprantu, kažkas man čia keisto.. Gi kuo daugiau panikos, tuo daugiau klaidų ir tuo mažesnis balas.. O va, galbūt čia sutiktumėt protingų žmonių, su kuriais padiskutuotumėt viena ar kita tema - automatiškai kalba gyvesnė būtų, patarimų sulauktumėt.. Vaikai vaikai, pradėsit studijuoti ir suprasit, kad mokykla buvo labai gerai ir egzai tikrai nebuvo patys baisiausi mokykloj..

Žodžiu, čia nuokrypis mano buvo. Šiaip jau, gal ir pavyks man atkeliauti iki Kauno. Tik, kaip visada, nežinau net kur yra tas Gedimino g. 44.. :/

Krad
2007-04-17, 07:53
maps.lt ... čia irgi žiauru - studentė nežino kaip internetu naudotis ir rasti norimą info XD

FreaK`aZ
2007-04-17, 09:05
maps.lt ... čia irgi žiauru - studentė nežino kaip internetu naudotis ir rasti norimą info XD

mane i kauna dabar nugrudus net maps.lt neisgelbetu, 13 metu gal nebuvau, neisivaizduoju dabar net kaip tas kaunas atrodo.

Krad
2007-04-17, 09:28
niekas ir nesako, kad čia jei vien ten tą maps.lt (ar dar ką panašaus) naudosi viskas bus ok. Tiesiog dėl bendro suvokimo. Pasižiūri kur tai yra, pasižiūri kur autikų stotis (ar traukinių) yra maždaug primeti, kad nėra taip jau labai toli tos gatvės ir pavažiavus 2-3 stoteles su truliku ar autiku galim lengvai ten tą reikalą surasti. Maršrutai trulikų ir autikų yra su žėmėlapiais taigi čia ne problema, be to stotelėse irgi žėmėlapiai bus su maršrutais... O šiaip visada irgi galima pasiklausti kas kaune gyvena tai padės. Taip sakant tik noro reikia.

Di
2007-04-17, 11:06
Krad, o va čia "nežinau kur tas yra" ir yra skirtas tiems, kas Kaune :) Gal kas palydės ir kompaniją palaikys. Va, pvz, jei ne Didelis Bardakas, į antrą anime nights nebūčiau net keliavus. Va čia tai žmogus. Iš didžiosios Ž.

Infante
2007-04-17, 12:59
Tai kad lengva ta Gedimino 44 rasti, jei žinai ku Soboras randas. O nuo jo tai gatvelė iš kairės pusės :)

Nialas
2007-04-17, 14:08
Va tik nepastebėjau, ar ir ant atspaudintų plakatų palikote klaidą? :) beje, po anime rally galėčiau plakatą pasiimti sau? *blush*

galėsi, galėsi, ir net ne vieną! :D

Infante
2007-04-17, 14:54
ačiū ačiū ačiū :) visą sieną išsiklijuosiu XD

Krad
2007-04-17, 16:41
Krad, o va čia "nežinau kur tas yra" ir yra skirtas tiems, kas Kaune :) Gal kas palydės ir kompaniją palaikys.

Na gal... Gerai, kad gerų dar žmonių yra. Aš kaip ir padėt linkęs žmonėms, bet manęs nebus kaune tuo metu, taigi tau teks kuo nors kitu pasikliauti.:cool:

Bardakas
2007-04-17, 18:18
Mmm... na man nėr problemų visada surinkt iš kitų miestų žmones, čia net mano pareiga būtų, nes va atkeliauja iš tolokai tai būtina tiesiog pasitikt ir į vietą nuvest, tad jei tokių klausimų kyla, tai čia jokių bėdų nėra, visada padėsiu.

Naruto
2007-04-17, 18:52
Kajp cja paskaicjau postus, tj smagu turetu but, bet nzn ar galecjau atlekt, teks dirbt, zjurint kada wyks =(

Nialas
2007-04-18, 11:50
Kajp cja paskaicjau postus, tj smagu turetu but, bet nzn ar galecjau atlekt, teks dirbt, zjurint kada wyks =(

21 diena 15:30 :)

DStalker
2007-04-18, 13:19
Blem, ir aš mąstau, kad gal verta būtų užsukti, tik nežinau ką reiks po to veikt, nes anksčiausias traukinys į Vilnių tik 6 val. Ar pagal tą pasakymą "uždarymo ceremonija iki kiek nori" reiškia, kad ten galima bus ir iki ryto pasilikt :) ?

Nialas
2007-04-18, 21:38
ne, deja iki ryto nelabai išeis... kadangi afterpartis bus kokiamnors bare ar panašiai. (kolkas kurokawa neturi savo patalpų) :(

sakuya
2007-04-18, 21:47
Gal ir įdomu būtu apsilankyt, šiaip kažkaip į LT otaq gyvenima nelendu bet hm hm, sudomino šitas.

DStalker
2007-04-19, 05:51
Tada bent tam bare gal bus galima iki ryto pasilikt :) Nu kaip nors, kad tik nebutu per šalti orai :hmm:

NonStop
2007-04-19, 10:42
del renginio vietos ka zinau :) protingas zmogus pasake: kalbeti moki nepasiklysi... :)

:)

Gzergas
2007-04-19, 15:18
lb noreciau atvykti, gal ir atvyskiu su draugu... O kas zino ir gali pasakyt kiek kainuoja kelione autobusu arba traukiniu nuo Vilniaus iki Kauno?

Nialas
2007-04-19, 16:49
jei neklystu tai moksleiviams ir studentams autobusu 8 litai.

Gzergas
2007-04-19, 18:03
Na tikekimes taip ir bus :)

Bardakas
2007-04-19, 18:05
moksleiviams negalioja nuoladiso, tik studentams.

DStalker
2007-04-19, 18:09
studentams traukiniu 6.70 jei neapsirikau

Gzergas
2007-04-19, 19:31
O kas is Vilniaus kuom vaziuos ir kelinta? (pirma mano savarankiska kelione :| )

sakuya
2007-04-19, 19:40
Moksleiviams 17.5lt autobusu, traukiniai važiuoja tik iki Palemono todėl nepatogus variantas. Galima dar važiuot su neoficialiais vežejais, jie ima 13lt.
Jei kas iš Vln važiuoja ir nepažįsta Kauno, galiu pagaelbeti, pats nutariau ten apsilankyt, tai matyt poryt reikės traukt iš vln kaunan

Likimo_Kalvis
2007-04-19, 19:46
as irgi kazkuri savaitgali trauksiu kaunan, tik nezinau kuri dar tiksliai

Bardakas
2007-04-19, 20:47
Tai vis atlėkit šį, kaip tik bus ant mūsų renginio :)

Likimo_Kalvis
2007-04-19, 20:51
ne man ne per kur, seimynines sventes :cry:

NonStop
2007-04-19, 23:02
traukinys kaip suprantu :) 13 litu :) irgi tad dusmanai idelaiausia :)))) arba yra autostopas :) teoriskai galeciau padeti zmonems nusigauti iki vietos :) atvykusiems i nestandartine kn vieta :)

sakuya
2007-04-19, 23:29
traukinys kaip suprantu :) 13 litu :) irgi tad dusmanai idelaiausia :)))) arba yra autostopas :) teoriskai galeciau padeti zmonems nusigauti iki vietos :) atvykusiems i nestandartine kn vieta :)
I palemoną atvykusiems. Kadangi tunelį taiso

DStalker
2007-04-20, 05:35
Nuo kada čia tą tunelį pradėjo taisyti? Pirmą kartą girdžiu.

NonStop
2007-04-20, 06:55
senei planuose buvo :) ten kaip suprantu tiesa papildoma begi :) europiniams traukiniams ;) beje atvykusius i palemona jei neklystu autobusas turetu nuvesti iki stoties :)

tad isvada vaziuokite su dusmanais :)

DStalker
2007-04-20, 07:17
Na praeitą sekmadienį dar važiavo pro tą tunelį, traukinių tvarkaraščiuose irgi nerašo nieko apie jokius remonto darbus. Rašo, kad traukinys nuo Vilniaus iki Kauno, tai nesuprantu nuo kada čia galėjo pradėt taisyt tą tunelį.

NonStop
2007-04-20, 09:12
na jo www.litrial.lt neradau nieko :) gal ir neieskojau rimtai ;]

Bardakas
2007-04-22, 09:18
Na ką, įvyko. Labai norėčiau padėkot visiems atėjusiems ir užsiregistravusiems, iki galo ištempę dalyvauja konkurse.
Ok, dabar einu sarašus suvedinėt :p

Totoro
2007-04-22, 20:49
Niu kas negalejo atvykti- tiems siek tiek ispudziu:
Pirmas filmux buvo toks mielas, anot organizatoriu- vaikiskas, bet idomus.
O antras ir trecias- apie fizika ir politika su mistiniais (antras) ir koviniais (trecias) elementais bei tokomis gausiomis kalbomis, kad ne tiek filmus ziuret teko, kiek subtitru skaitymu uzsiimti :-( Siu dvieju filmuku temos atrodo nelabai zavejo merginas- jos beveik visos issilakste...

NonStop
2007-04-22, 22:45
na titru nebutina skaityti taip smarkiai :)
gaila kad tech kliutys sutrugde paskaitai :(

2 anime buvo labai rimtas :) trecias dar rimtesnis :) galbut tai ir atbaide tas merginas :) nes liko tik 17 kiek pamenu iki galo :) jei neklystu is viso buvo 71 + organizatoriai tia turetu apie 80 zmoniu buti :)

gaila, kad po visko visi pasiskubino dingti :) kad ir neipatingai linksmai :) bet vis pasedejome alaus pagurksnojome berneliuose uzkandome :) pasidalinom ispudziais... priglaudem pasiklydusias dusias nakvoti :P ir siaip linksmai laika praleidom :) po visko ;]

Tsuyu
2007-04-23, 16:44
Na, ash asmeniskai pabegau ne tik del autobuso(kuris vazuoja i vln), bet ir del jusu keisto treciojo filmo pasirinkimo(Ghost in the Shell{Mano smegenys nemyli sito anime kazkodel}).Shiaip visas renginys patiko(jei tai galma renginiu pavadint).
Kazkaip neturejau progos parasyt atsiliepimu, tai rasau dabar.
Pirma:velavot:rant: .
Antra:automatiskai kai kas nors veluoja tikiesi labai super zvaigzdziu pasirodymo:p .Bet zvaigzdziu nebuvo, be to ta registravimo popierizma kazkaip kitaip galma buvo sutvarkyt:)
Trecia: nebuvo paskaitos, o Nialas(kaip supratau ten jis buvo) snekedamas galejo ir kramtoma guma issiimt:)
Ketvirta: Totoro buvo teisingas anime pirmai daliai.Patiko tas patirtas auditorijos bendrumo jausmas.Nepatiko:kazkas iseidamas mane apakino sviesa + niekaip nesugebejo uzdaryt duru.
Penkta: Antras anime taip pat geras pasirinkimas, rimtai pasiziuri, smegenis priverti dirbt.Nepatiko: Autostrada ties durimis.Shiuksliu barskinimas, kikenimas nezinia ish ko ir ne i tema.Patiko: pasibaigus anime vienas "autostrados sportininkas" buvo apibartas:)
Sesta:manes nebebuvo, bet vistiek paliksiu komentara.Ghost in the Shell - mano nuomone, blogas pasirinkimas kaip final anime. Manau turejot rinktis ka lengviau.

tai va..bet shiaip nekreipkit demesio labai, cia tik pastebejimai, shaunu:banana:, kad surenget toki rengini:blob:

:kodama:

NonStop
2007-04-23, 17:12
Na :) ka padarysi, buvo tech kliuciu ten kiek supratau :) gal kita karta zmones ju nepadarys, kiek kalbeti teko su visais po renginio organizatoriais :) tai del tokiu veikeju kaip Olegas kurie visgi tixariom prasinese degtienes ar ko ten tokio, nors organizatoriai kaip supratau pasitikejo zmonemis ir ju kultura todel netikrino kruopsciai, o tik dare face control, bet turim tai ka turim ir nekitaip :) kita karta zmones bus tikrinami kruopsciai, na suprantate patys :) merginom papai apciupinejimi vaikinam kiausai i tag dali :P :) o duris bus rakinamos nuo pertraukos iki pertraukos :P na del duru juokauju :)

Seip olegai sakyciau geda :) daugiau nemalonumu pridarei bardakui :) o dar kaip ir suprantu draugai esate :)

Bardakas
2007-04-23, 18:06
ūtų dar geriau jei Olegas viską čia skaitytų, nes šiaip neužsiregistravęs jis AZ :D
Kitą dieną jis gerokai gavo nuo manes pylos ir dėl tokių nesamonių userį atėmiau kurokawoj, bei šiaip mažiau pasitikėjimo tokiuose reikaluose. Dar kas liečia jo elgesį tai įtariu prieš visus tuos draugelius lbai norėjo pasirodyt koks kietas yra spardydamas šiukšles... žodžiu, man už jį gėda...