PDA

Žiūrėti pilną versiją : Ar dalyvautum myte?(Planavimas)

Taira
2007-03-18, 19:44
Noriu sužinoti ar bent forume atsirastų dalyvaujančių.

Nedažnas mane pažįsta,bet dar kitaip esu Neko(Nekohi).*Ne į temą*

Gana dažnai girdžiu planus burti ir daryti mytus, ar net Animecon'us. Bet aš nemačiau nė vieno normalaus Anime renginio. Dažnai tai atsitinka dėl netinkamos vietos,laiko,požiūrio.

Suprantu,kad kai kurie Lietuvos Otaku *kchem* neįšeina į lauką ir nežino ką reiškia būti socialiam,bet gal verta pabandyti bendrom jėgo ką nors sukurti ir suburti bent *utopiška* 50 žmonių?

Norėčiau pabandyti pirma susiburti norinčius organizuoti ir aptarti galimybes.

Vieta: Vilnius, Savivaldybės aikštė
Laikas: Kovo 24d.(Šeštadienis) apie 15h.
Tikslas: DIDELIO RENGINIO ORGANIZAVIMO GALIMYBES(cia jei kas gal blogai suprato).

Visi norintys PM. Geriau būtų,kad praneštumėt,kad prisidėsit prie Apkalbėjimo.

Galima derinti ir kitą laiką.

niekšas
2007-03-18, 19:55
Tik prisiregistruoji forume ir jau mytus darai? :D Šiaip man vilnius netoli, bet nežinau ar tam myte dalivaučiau, ba yra keletas paprastų nedalivavimo priežasčių: 1) Nesiorentuoju vilniui, nerasiu savivaldybės aikštės, galiu pasiklyst (nesijuokit, man taip buvo..) 2) Susiradau šiokį tokį darbelį, tai nežinau ar yra tam laiko ir galimybių.

Taira
2007-03-18, 20:31
Čia ne forumo mytas,bet norisi orientuotis į Anime megėjus. O čia,kaip suprastų visi, jų daugum :>
Juolab žmogus,kad daryti renginį - reikalingas.
Jei sumanysi atvykti - PM bent prieš dieną,padėsiu susiorentuoti Vilniuje.

Sable
2007-03-18, 20:47
Jei preliminariai, tai aš galbūt ateičiau. Užvezė mane čia meet'intis o.O , bet iš esmės kaipo dėl palaikymo tik ir pažiūrėt kiek rimtai planuojat kažką veikt.

Kita bėda, kad tą savaigalį planuojam dėl mūsų žurnalo susitikimą daryt, tj nzn kaip išeis čia... galima gal net bandyt apjungt.. dunno..:huh:

oh and btw, 23 kovo yra penktadienis ne šeštadienis..

Di
2007-03-18, 20:53
Paskubėjau, nubalsavau taip, bet blyn, jei penktadienį, tikrai negaliu, o be to, kaip Sable sako, e-žurnalo mytas.. Bet LABAI LABAI noriu :)

zio
2007-03-18, 21:14
Chia meet'u epidemija uzhejo ar kas >.>

Anyway dazhniausiai is tu meetu mazhai kas gero ir buna.

Taira
2007-03-18, 21:15
Damn. Sumaišiau 3 su 4. Gomen. Jei daugeliui bus patogiau kitą dieną - nukelsiu. Šito myto problema - Didesnio Festivalio organizavimas ir vykdymas,idėjos ir plepalai(Gi į miestą einam).
Aš suprantu savo autoriteto nebuvimą AZonoj,bet galim bandyti avantiūra,ar ne? :>
Noriu susipažinti su daugiau Anime Megėjų ir pažiūrėti situaciją bandymo organizuoti ką nors didelio.

niekšas
2007-03-18, 21:28
Biškį pavėlavai :D čia visi jau kuris laikas organizuoja "kažką didelio". Miegojo miegojo animiešnikai šito forumo, ir staiga bach! kažkas balių kaune organizuoja... bach! jau ir cosplėjint žmonės ruošiasi... ir BACH!!! jau ir anime žurnalą žmonės ruošiasi į apyvartą paleist :eek: . Čia išvis labai įdomūs dalykai pastaruoju metu darosi, užplaukė masinė entuziazmo "kažką daryti" banga :) Aišku iš principo tai gerai, bet kiek truks šis entuziazmas ir kas iš to išeis bus tikrai įdomu pažiūrėt :) Tikėkimes viskas baigsis gerai :)

Į mano balsavima nekreipkit demesio, pažiūrėjau kad galima už viską balsuot, tai ir prabalsavau ant durniaus

Taira
2007-03-18, 21:34
Apie mano entuziazmą gali ir nekalbėti - aš jo neturiu. Bet principiliai turiu ką nors padaryti. Girdėjau apie nesekmes,todėl reikia ką nors padaryti "sėkmingo".

BTW:Kaip mano ego sako:"Aš niekad neveluoju,ateinu tiktai reikiamu laiku".

Di
2007-03-18, 22:05
Tai visgi, kelintą valandą ir dieną tiksliai?

Taira
2007-03-18, 22:10
Šeštadienis 15h.

Lax..
2007-03-19, 14:30
O kaip įdėja kooperuotis su žurnalo meetu? Tuo pat metu būtų daugiau žmonių, gal kas atvyktų ir iš Kauno, būtų galima pasvarstyti dėl cosplayaus, kurį norėjo rengt. Žodžiu, būtų padaryta paslauga kitiem žmonėm, kurie tikrai neturi laiko.

Di
2007-03-19, 14:41
Gal tikrai darom viską šeštadienį? Žurnalininkai galėtų rinktis kokia valanda anksčiau, pasikalbėti ir prisijungti? m?

KenYoo
2007-03-19, 15:42
o! mytas! walio! gaila aisku, kad ne Kaune, bet galbut labai pasistengus pawyktu sudalywauti. O sudalywauti tikrai labai noreciau. Taigi stipriai siulau perkelti sita rengini i sestadieni.
dar kaikas, labai laukio to renginio apie kuri informawo Lamb_of_God, nes labai patiko pirmas sios serijos renginys. Tikrai stipriai laukiu.

Jeigu kazkas is Kauno planuoja wykti tai gal galetu man padeti :D kadangi tiksliai nenuspredziau kaip nuwykti ir tikrai nezinau kaip vilniuje orientuotis, galbut drauge dar kanors nusprestume, tai woot!~ :D

radament666
2007-03-19, 17:19
NE, bet ne del to kad neidomu butu, tiesiog pertoli gyvenu

Taira
2007-03-19, 18:10
Idomu kodel Japonijoje žmonės važiuoja iš kito šalies galo į visokius Fes'us. Jei taip mąstys kekvienas toliau gyvenantis - prarasim nemažą dalį dalyvių. O jei Kaune kas organizuotų,ir Vilniečiai turėtų kaip nors talkinti,tai susikooperavimas sunkus,nors galimas.
Juolab gaminant tokį renginį reikia orientuotis,kad atvyks visokio "senumo" megėjų ir pritraukti kuo daugiau ir visiems animiškai semtis išminties.

Aš pasikalbėsiu su žurnalo myto organizatoriais ir mes pakalbėsime apie bendrą laiką.

Di
2007-03-19, 18:34
Su bendru laiku tikrai sunkoka. Galim tiesiog derintis, kad norintys spėtų visur. Tačiau mes tikrai rimtai norim aptarti žurnalo koncepciją ir susidaryti veiklos/temų planą.

Youka
2007-03-21, 12:01
Tai kaip ten pas jus dabar yra su tuo susitikimu? Visi kartu, visi atskirai, o po to kartu?
kurioj vietoj?
Gerb. Taira, prasom atsakyti sms ^^

radament666
2007-03-21, 19:02
Na esme tame, man pertoli, ir jei as isvaziouciau su kokiu autiku man zopa nuo tevu, vientik todel, manau. :D

Di
2007-03-21, 22:21
Žurnalo komanda renkasi šeštadienį, pirmą, prie varpinės. Manau, per porą valandų viską spėsim ir kas norės, galės dalyvauti toliau :)

Taira
2007-03-23, 16:01
Taigi rytoj 15h. visi norintys renkasi viduryje(prie gėlynų) Savivaldybės aikštėje. Jei kas dar nesusiekė su manimi ir nori - siekitės. Kolkas tik keletas potencialių dalyvių.
Laukiu PM. Jei ir dalyvaujat ,prašau patikslinti ar tikrai. Ir būtų gerai nuotrauka ar aprašykit save,kad galėčiau atpažinti. Ačiū.

Di
2007-03-23, 16:04
Taira, manau, kad tiesiog turėtum pasiimti lapuką popieriaus su užrašu AZ ar kažkuo panašiu.

Daan
2007-03-23, 17:13
na sekmės jums :D

KenYoo
2007-03-23, 19:22
aha, tikiuosi viskas gerai jums ten seksis ir pasieksit wiska ko norit. mano planai waziuot neisdege, bet nieko baisaus.

Taira
2007-03-24, 21:56
Visai nieko toks mytas,kuris ,dėka NonStop, nuleido prie žemės arčiau ir daugiau žinau apie renginio saugumą ir pan. Nors kelios dilemos nėra išspręstos,bet vis arčiau tikslo.
Dėkavoju ir visiems kitiems atsibeldusiems. Sankyuu.

Sasumi
2007-03-25, 20:06
agirdze,zmones,po susitikimo,susirinkimo,pasitusinimo ar ko tik norit arba jej jis jau ivyko,please idekit fotkes!ajsku jei tokiu yra jei cospleyinsit-ot O_o...butu malonu >.< mhm!
ah blyn...susimaisiau...nieka nebesuprantu...apsvieskit kasnors!?

Bardakas
2007-04-11, 12:53
OMG, too late for me kaip matau :D
O šiaip kas liečia tuos renginius, tai jų jau būtą yra Kaune visokių. Žinoma, masiniai konventai neišdegė, bet ko ir norėt, kai anime/manga/japonijos populiarumas dar tik pradeda augt.
Šiaip vilniečiai meetinkitės ant animenights ir animerally Kaune, bus daugiau chebros ir galės absoliučiai dauguma aptart tokius reikalus jei norės, nes įdėjų pilna, tik įgyvendinimo planai blėsta :)