PDA

Žiūrėti pilną versiją : Jūsų "pasinešimo" lygis

niekšas
2007-02-02, 23:47
Ar didele įtaka gyvenime jums daro anime? Ar smarkiai ant to "pasinešę" esate? Ar anime jums tik šiaip būdas prastumt laiką, ar kažkas be ko negalėtumėt gyvent? O gal čia netgi yra tikrų otakų? Taigi kokia vieta jusų gyvenime užima anime?

yamis
2007-02-03, 00:27
Anime man "Daugiau nei laisvalaikio praleidimo būdas" va kaip :)

Eisas Kuperis
2007-02-03, 01:02
Na kagi. Be anime gyventi negaliu, reškiasi anime man labai svarbus. Bet kadangi anime renkuosi labai jau išrankiai, ir vienetus, tai dar manau kad nesu otakas dar.

Qone
2007-02-03, 08:00
Patinka, bet nesu ant to "pasinešęs" Amen.

Evil_of_Darknesz
2007-02-03, 09:29
:mad: Na man Anime užima labai svarbią vietą mano gyvenime, nes pvz kai bunu vienas nieko kita nedarau tik ziuriu anime.... :mad:

Ozis
2007-02-03, 09:44
Galiu gyventi ir be anime, be to begant laikui pastebiu, kad ziuriu vis maziau (vis daugiau prisikaupia "to watch"). Anime ziuriu tik tada kai turiu laisvo laiko - kurio irgi atitinkamai vis mazeja. Visgi manau rasciau ka veikt laisvu laiku ir be anime (web comic, books, draugai), tad anime man yra vienas is galimu geru laisvalaikio praleidimo budu.

Nialas
2007-02-03, 10:03
be anime nežinočiau kaip toliau gyvent. bet otaku savęs dar nepavadinčiau - i have a life! :)

hanaretsu
2007-02-03, 10:26
Sunku pasaky, galiugyven ir be anime ar mangos, pradėjau teiki pirmenybę miegui kai galiu...vis mažiau ir mažiau žiūriu(dėl laiko stokos, kaip kažkas sakė list'as ilgėja). Laisvalaikio laiką dar vis beveik visą užima, bet juksako kad geriau griebt kol gali nei paskui gailėtis:D
na, iki otakų man dar toli

Surreal
2007-02-03, 10:28
Daugiau nei laisvalaikio praleidimo būdas. Tai kažkas gilesnio. Anime man - lobynas. Galima ne vien kaifuoti, bet ir daug vertingo pasiimti. Lygiai kaip ir iš filmų, spektaklių, knygų, koncertų...
Gaila, bet žiūriu retai, kartais išvis visą mėnesį nepasižiūriu nei menkiausio epizodo.
Just, aplinkui verda gyvenimas, kuris neturi būt nustumtas į šalį dėl anime.

Lax..
2007-02-03, 10:32
Prabalsavau už puikų laisvalaikio praleidimo būdą, bet yra ir kitų...:)
Otaku gal ir esu, bet tik pagal lietuviškas sąlygas. Greičiau anime fanas, ar animei prijaučiantis.

Angelika Hellos
2007-02-03, 12:55
Man anime patiko nuo mažumės . Tai buvo kžkas nerealaus bet net nežinau ......
O dabar kai turiu priėjima prie kompo tai tie '' multika '' kaip mane pažystantys vadina anime tapo tiesiog gyvenimu :cry: tragedija kažkokia daugiau api nieką ir nemastau :cry: stengiuos mažiau prie kompo sedėt bet nepadeda . Žinau aš beviltiška :cry: . Va ir dabar šia akimirka turėčiau spauzdint toki darbeli o vietoi to kagi veikiu ? Čia sėdziu :cry:
Gal yra kokių vaistų ar šeip ko net nežinau .....
jei kas zinot tai padėkit ...

Likimo_Kalvis
2007-02-03, 13:13
Man anime patiko nuo mažumės . Tai buvo kžkas nerealaus bet net nežinau ......
O dabar kai turiu priėjima prie kompo tai tie '' multika '' kaip mane pažystantys vadina anime tapo tiesiog gyvenimu :cry: tragedija kažkokia daugiau api nieką ir nemastau :cry: stengiuos mažiau prie kompo sedėt bet nepadeda . Žinau aš beviltiška :cry: . Va ir dabar šia akimirka turėčiau spauzdint toki darbeli o vietoi to kagi veikiu ? Čia sėdziu :cry:
Gal yra kokių vaistų ar šeip ko net nežinau .....
jei kas zinot tai padėkit ...

zinau labai gera: kompas, plyta, nebekompas :D :D

O man anime gyvenimo budas, kaipo ir :) bet as tuo nesiskundziu :D

Claud
2007-02-03, 16:11
Anime Gerai gydo depresija ir seip pakeicia televizijos beprasmi rorodma slamsta.:)

Kurotani
2007-02-03, 16:22
Anime'i esu išranki ir nerasčiau laiko valandų valandas sėdėti prie pc taigi balsavau, kad anime puikus laisvalaikio praleidimo būdas :w00t: nors kartais dėl gero ep galiu sumažinti miegui skirta laiką :D

p.s. tikrų otakų ir visiškos priklausomybės nuo anime nesuprantu: "Otaku no jinsei ha yabai na!" ;)

kita
2007-02-03, 17:23
Na, "nieko įpatingo, nežiūriu", manau čia automatiškai atkrenta visiems.
man-laiko praleidžiu tiek pat kiek ir prie kitų pomėgių, bet tai nevaidina 'gyvenimo mokyklos' vaidmens.

niekšas
2007-02-03, 17:31
Balsavau už "daugiau nei laisvalaikio praleidimo būdas". Mat yra dalykas ant kurio esu pasinešęs daug labiau nei ant anime. Bet anime man tikrai yra kažkas daugiau nei tiesiog laisvalaikio praleidimo būdas, nes aš tuo labai domiuosi, ir animai man sukelia malonias emocijas.Pažiūrėjęs bent serija per diena jaučiuosi padaręs kažką prasmingo :) . Be to nuo to laiko kai pradėjau žiūrėt anime, daug mažiau laiko praleidžiu su draugais :( , jiems laiko tiesiog nebelieka :( (bet aš dėl to nesiskundžiu:) ),be to nuolat galvoju apie anime, kai tik atsiranda laisvo laiko,jis visas atitenka animams, ir šeip esu kaip reikiant ant to pasinešęs:malda: .

Youka
2007-02-05, 10:56
kaip sake Nialas - i have a life XD
dazniausiai tai geras laiko spragu dienoje uzpildymo budas. zinoma, jei istorija kazkuo ypatinga, stengiuosi to laiko surasti jai ir daugiau.
ir kaip kazkas minejo - gera alternatyva telikui - pritariu. apskritai anime man atstoja (ar papildo) interneto kultura.

Nialas
2007-02-05, 21:15
Pažiūrėjęs bent serija per diena jaučiuosi padaręs kažką prasmingo
va va man irgi lygiai taip pat kaip ir niekshui :) dar vienas nutikimas šiandien mane privertė susimastyti... atsitempiau į univerą laptopą nu ir grupiokai sako dw parodyk ka nors įdomaus! taip pažiūrėjau kad pas mane be anime, amv, mangų, artbookų ir panašaus gėrio daugiau nieko nėra :D likau 'truputį' nesuprastas :D paskui dar be reikalo parodžiau kažkoki hentai game'ą...

Vicious
2007-02-06, 11:07
kaip sake Nialas - i have a life XD

Panasiau, kad i have 2 lifes: the real one and anime. :cool:

Otakonas
2007-02-07, 16:33
Tiesa skaknt, ne dienos nebuwo, kad palikciau anime ramybei :fifi: . Kolekcionuoju fanart, anime nuotraukas, ziuriu anime beveik kiekviena diena ir man nenusibosta :malda:
Kelis kartus sapnawau, kad klaidzioju po Anime pasauli...
Ar as nusiritau iki Otaku lygio? :confused: :malda:

ANIME FTW!
Bet tai nereiskia, kad "I don't have a life"
Aisq, as kaip wisi ciuvai, megstu pasitrinti su draugais, o gryzes namo virstu tikru ANIME FREAK.

Mao
2007-02-07, 21:25
ANIME YRA VISKAS!!! BEVEIK VISKAS!!! Siuo metu tai tikrai viskas, kadangi sergu ir negaliu laukan, niekur. Taigi - man nors anime svarbiausia pasauly (po maisto) , tai as ne pilnas otakas. :D ar kazkas panasaus

Dai-Katana
2007-02-07, 21:52
Kažkada laikiau save dideliu Anime gerbėjumi, dabar laikau tiesiog labai mėgstančiu Anime. Natūralu. Šiaip Anime gyvenime užima nemažą dalį, tad ji kaip ir dalinai formavo mano požiūrį į viską, tiek materialine, tiek ir nematerialine prasme.

Apibendrinus galima reziumuoti, kad "pasinešimo" lygis yra... Vidutiniškai pasinešęs. Nenumirsiu nepažiūrėjęs nė vieno epo kad ir pusę metų.

hanaretsu
2007-02-15, 16:17
susiradau anime nusivylusi per teliką rodomu šlamštu, nes niekad nesiruošiau pasitenkinti vien tuo ką man po nosim pakiša. telikas liko nuošaly, per daug aiškiai matosi kaip galima degraduoti į jį spoksant, pavyzdžių pilna. vieni grįžę namo spaudžia disancinio mygtukus, kiti- kompo. taip jau yra, tiesiog gyvenimo dalis, o gyvenimas yra įmanomas ir tą dalį pašalinus, tik kam ją šalint jei nereikia?

Horkis
2007-02-15, 19:49
Man tai kartais taip uzeina gad nuo anime netsiplesiu, paskui kokia savaite vel buna neidomu...... norai keiciasi pagal nuotaika...

Sasumi
2007-02-15, 20:43
Man tai kartais taip uzeina gad nuo anime netsiplesiu, paskui kokia savaite vel buna neidomu...... norai keiciasi pagal nuotaika...

pastoviai sapnuoju anime...ten anime ten anime ir dar ten anime...ahahahahahahah...ANIME!!!

radament666
2007-02-20, 13:56
Daugiau nei laisvalaikio praleidimo budas

Pheonixie
2007-02-20, 14:12
Puikus laisvalaikio praleidimo budas. Turiu laisvalaikio , interneta ir zinau idomaus anime pavadinima? BRING IT ON :D pasinesus nesu

Ruki
2007-02-27, 11:26
Daugiau nei laisvalaikio praleidimo būdas
jei žiūrisi animius koxaj tj irgi atrenkama atidžiai :>
ba, tikraj, jei žiūriu tj megstu gilintis ir susidryt sava nuomonę./.. kjp ir dauguma manau :)
tiesa, neesižiūriu dažnai ar non stop :huh:
nelb tam yra laiko ir sveikatos :haha:

Trajan
2007-02-27, 20:32
Patinka, bet nesu ant to "pasinešęs" nes neziuriu visko is eiles turiu tik kelis anime kurie man patinka :)

psiox
2007-03-09, 21:40
"Anime užima labai svarbią vietą mano gyvenime"
Nes anime nėra viskas. Man dar patinka muzika. Tad šie du dalykai kariauja tarpusavy nuolat.

halogenas
2007-03-22, 01:23
anime gerai, bet yra maziausiai milijonas geresniu dalyku :cool:

KenYoo
2007-03-22, 21:46

labai teisingai pasakyta. tai butu galima pritaikyti wiskam is tikro. :)

Glamor of me_
2007-03-31, 12:00
Aš irgi pritariu. Anime yra gerai. Jei nepatiktų anime, susidomėčiau tais "geresniais dalykais". Yra geresnių, bet mano mėgstama frazė: "Kartais geriau -gerai- nei -geriau-" :)

Airiz
2007-03-31, 15:30
ish pieshto ir judancio -=TIK ANIME=-:malda:

lukazz
2007-04-10, 09:37
Man anime yra tik geras laisvalaikio praleidimo budas:D

upala
2007-04-13, 18:59
Gal zinote buda praleist maziau laiko prie kompo ir anime? Mat aplinkiniai mano kad man stogas nuvaziavo-tipo seniau normaliais dalykais domejausi ,o dabar...(As balsavau daugiau nei laisvalaikio praleidimo budas)

Bardakas
2007-04-13, 19:27
Tai man įdomu kas tie normalūs dalykai, čia šiaip tavo pasirinkimas ką nori daryt. Jei nepatinka naime tai nežiūrėk ir nepraleisk tiek laiko daug, jei patinka, tai daryk kas patinka. Žodžiu gyvenk hedonistišką gyvenimą kaip ir daugelis kitų pasaulio piliečių :D

Killerbee
2007-04-13, 19:27
Gal zinote buda praleist maziau laiko prie kompo ir anime? Mat aplinkiniai mano kad man stogas nuvaziavo-tipo seniau normaliais dalykais domejausi ,o dabar...(As balsavau daugiau nei laisvalaikio praleidimo budas)

Normalus dalykai cia kokie? Slaistymasis su draugeliais, alaus gerimas, rukymas, mergu kirkinimas?:D

Lax..
2007-04-13, 20:15
Same for me. Užsiimk kokiu sportu, kovos menais. Susitik su daugiau žmonių. Nebūtina gerti, rūkyt ir mergas kabint.

Blood_Wolf
2007-04-13, 21:12
man uztenka laiko ir ta ir anam. man anime užima labai svarbią vietą mano gyvenime bet per atostogas tapsiu tikru otaku:w00t: :hmm:

Tsuyu
2007-04-13, 21:26
Man asmeniskai anime yra daug daugiau nei laisvalaikio praleidimo būdas:) ..bet taip pasakydama nemanau, kad visa laika tureciau but prilipus prie anime bei tuo paciu kompo..:fifi:
tiesiog man anime yra smth special..na, visiems skirtingai;) bet taip ir turi but..:D :D :D
:mad:o vat kai jau ish nesugebejimo susigalvoti ka veikt ziuri anime, va tada manau shiek tiek ziauru<pikta>..tai yra nesugebejimas isnaudot pilnai savo laisvalaikio..:rant:
:D visi kiti anime apgalvoti ziurejimai yra pateisinami:haha::p

Izzo
2007-04-13, 21:32
na pvz apie rukyma galima pasakyt kad irgi laisvalaikio praleidimo budas :D gauni 5 laisvas minutes ir ciudiji rukyt :haha: (cia ne apie save,abskritai,kaip pvz,tad nesikabinekit :D )

upala
2007-04-14, 12:34
Knygu skaitymas,susitikimai su draugem,rankdarbiai-cia normalus mano uzsiemimai...

Usotsuki
2007-04-20, 23:24
kadangi neturiu daug laiswo laiko, kiek imanoma daugiau laiko bandau skirti sawo uzsiemimu skillam tobulinti ir draugams. O dienom kai esu wisiskai pawarges arba nenoriu niekur eit, ir tiesiog pailset nuo wisko, ziuriu anime. man anime nera tiesiog kazkas ka galima ziureti is wisisko neturejimo ka weikt, bet daugiau negu tuoscio laiku prastumimas.

enura
2007-04-21, 14:50
mmmmmm aisku geras laisvalaikio praleidimo budas... taciau juose visuomet yra sis tas daugiau ar ne?:)

Nynja
2007-04-21, 23:19
kadangi anime susidomejau labai neseniai, tai man tai kol kas tik puikus laisvalaikio praleidimo budas :) bet manau kad greitai tai taps daugiau nei laisvalaikio praleidimo budu :D

Jigoku_Shoujo
2007-04-24, 18:13
ehh na kokius 2metus galima sakyt neturejau kito gyvenimo,tik anime :huh: na tik vasara siek tiek lauk iseidavau :D bet dabar biski aprimau (na tiksliau mielieji tevai bazini neta padare :cry: ir dar draugai susirupino,tai praktiskai jega laukan issitempia ) :huh: mm zinau kad tai nera labai gerai,bet mokslu labai neapleidziu ir seip esu laiminga :D :D

Koaru
2007-04-25, 19:43
Man anime uzima svarbia gyvenime vieta ^^ Anime mane nunesa i kita pasauli, leidzia pasprukti nuo kasdienybes ir praplesti vaizduote ^^ todel manau, kad su anime bendrausiu dar ilgai, o gal net visa laika... paziuresim - pamatysim

technotrach
2007-04-25, 21:25
Na kagi. Be anime gyventi negaliu, reškiasi anime man labai svarbus. Bet kadangi anime renkuosi labai jau išrankiai, ir vienetus, tai dar manau kad nesu otakas dar.

nemanau kad anime ivairove padaro zmogeli otaku, gali ir ta pa ti anime/manga ziopsoti per dienas n sukiu, panasiai rengtis, elgtis, kalbeti... ir bus kuo tikriausias otakas :)

Pukelota
2007-04-28, 23:08
hmm.. Balsavau kaip "Anime užima labai svarbią vietą mano gyvenime", kadangi tai yra kaip super nuotaika keliantis dalykas... kai tik grizti namo po sunkios dienos, visa prislegta po 5 paskaitu, yra tiesiog gera paziuret ka nors raminancio/linksmo/sypsena keliancio! Tai ir sukelia man anime, todel dabar jau nebeisivaizduoju savo dienu be gero anime epo. :love:

N-26
2007-04-29, 05:34
as prabalsavau uz "Daugiau nei laisvalaikio praleidimo būdas" ,nes dbr anime siektiek kaip narkotikas man :D grysti namo pawarges isijungi gera anime o tada relax :D

sek0ne
2007-04-30, 08:31
kai buvau jaunas :) ,tai zedavau anime po 10val is eiles, dabar po kelis epus i savaite.
but still i'm watchin it

Souls
2007-05-03, 10:56
Panasiai kaip Sek. Daba tik laisvalaikiu, nes tikrai nemesiu paskaitu ir leksiu namo zet anime ar siaip, kai reikia ka nors svarbaus padaryt. Anime pagal pririotetus gal butu kokio 4-5 vietoj. Jaunensiems gal kitaip atrodo arba tiems, kurie turi daug laiko, bet su laiku keiciasi viskas.

Youka
2007-05-03, 14:07
So true, as anksciau naktimis ziuredavau, arba mokykloj, sergant, bene visa para ir prasmaksodavau prie kompo.
Dabar naktimis miegot norisi pries darba, dienomis nebera laiko, ir sirgti savaitemis atrodo kazkas neitikimo. na, paziuriu kas ryta po serija su pusryciais, taciau vis dazniau gaunas, kad taip ir neuzbaigiu serialo, nes atsibosta.

niekšas
2007-05-03, 14:27
Jo, vis ta problema,kad nera laiko :cry: Mokslai, trenerovkos, savaitgaliais "chaltūra" (pinigai dieviškas dalykas :love: ), o anime... Nors jei ir randu laiko tai prie brolio vistiek žiūrėt x*jova :hmm: taip ir gaunasi 1epas per diena :cry: Prisisiunčiu anime dafiga ir neturiu kada žiūrėt. Tiesiog norisi keiktis :rant:

Katsu
2007-05-03, 18:53
"Puikus laisvalaikio praleidimo būdas" - taip, tai būtent man. Šiaip kai pradėjau tiesiog domėtis anime, tai nebuvo kažkoks puolimas į šį pasaulį, o visi kiti pomėgiai pamiršti. Bet kai atsiranda daugiau laiko nuo gyvenimo ^^ , tai įsijungiu bent jau vieną ep'ą. Net ir tiek mažai tikrai padeda. Sugoi ^^

Katsas
2007-05-05, 13:11
hmm.. Balsavau kaip "Anime užima labai svarbią vietą mano gyvenime", kadangi tai yra kaip super nuotaika keliantis dalykas... kai tik grizti namo po sunkios dienos, visa prislegta po 5 paskaitu, yra tiesiog gera paziuret ka nors raminancio/linksmo/sypsena keliancio! Tai ir sukelia man anime, todel dabar jau nebeisivaizduoju savo dienu be gero anime epo. :love:

taip, po paskaitu gerai tinka :)

shidzu
2007-05-19, 09:20
Balsavau už "Anime užima labai svarbią vietą mano gyvenime" nes anime tai nėra viskas mano gyvenime tiesiog dalykas kurį aš labai mėgstu.Ir kuris man yra svarbesnis už daugeli taipogi labai svarbiu dalyku

niekšas
2007-05-19, 18:40
Ė, o čia normalu, kad nuo to laiko, kai pradėjau žiūrėt anime, man nebepatinka tikros (t.y. ne animacinės) merginos?

Qone
2007-05-19, 18:53
Ne. :D

shemica
2007-05-20, 14:16
Man anime yra kažkas daugiau, nei tik laisvalaikio praleidimo būdas. Šiaip esu gana išranki, nežiūriu ištisą dieną anime, nes tiesiog nerandu kas man labai patiktų. Bet jei jau užkimbu ant kokių serijų, tai nenurimstu tol, kol nerandu visų to anime serijų, OVA, filmų, manga ir t.t., ir neatsiplėšiu nuo ekrano tol, kol nepažiūriu visko:mad: Kartais ištisas naktis nemiegu, o kitą dieną šulioj:sleep: ...
Šiuo metu žiūriu keletą anime, kurie yra ongoing, tai kiekvieną dieną įsijungus kompą tikrinų ar dar nėra naujo epizodo (nors puikiai žinau, kad jie išeina kas savaitę, o savaitė dar nepraėjo:D )
Kai nėra ko žiūrėt, tai skaitau manga (manga myliu taip pat stipriai kaip ir anime:love: ) ir kiekvieną savaitę su nekantrumu laukiu naujo chap:D

Curse
2007-05-25, 22:44
Me -> :malda: :kodama: <- anime

JukiQueen
2007-06-08, 11:51
Njum as dar nespejau pasinesti, bet anime tikrai man daugiau nei laisvalaikio praleidimo budas... :P

piccosan
2007-06-08, 12:33
Me -> :malda: :kodama: <- anime
--> anime :kodama: :hmm: <---- as
balsavau uz patinka bet nesu pasineses ar kaip ten..
man geriau tiktu as -->:malda: :cool: <---- geimai/daft punk/futbolas.. (nu tikrai man kazkas uzejo)

M
2007-06-12, 09:31
man - puikus laisvalaikio praleidimo būdas. :D

zhmogeliukas
2007-06-14, 12:47
na man tai didele gyvenimo dalis,bet domiuosi ne tik anime ^^ kasdien ziuriu mp3 groja J-muzika kas susija perku bet otake saves dar neskaitau ^^ :)

FainaruFantaji
2007-06-14, 14:11
Daugiau nei laisvalaikio praleidimo būdas...

Uztai games yra daugiau nei gyvenimas ;]

O konkreciai tai Final Fantasy xDD

Public-Enemy-No.1
2007-06-14, 14:21
Puikus laisvalaikio praleidimo būdas

Kadangi nuo visų holyvudinių filmų man vemt verčia, tai tenka anime pžiūrėt karts nuo karto. Tik va dažnokai užknisa raustis pro krūvas blankių kūrinių kol surandi briliantą ....

Audria
2007-06-30, 15:24
Mmm pritariu daugumai - puikus laiko praleidumo budas, kai nera ka veikt, ar kai sergi ir niekur negali iseit. Bet ziauria otake saves negaliu vadint, kadangi anime paskutini karta ziurejau pavasary :neisitiki Nebera dabar laiko, o ir pc vietos nebelike&DC nesiuncia... Tai db dazniausiai senus perziurineju :>

juudiiiss
2007-07-03, 08:09
Jei ,,atrandu'' koki labai gera Anime tai valandu valandas prie jo sedziu neatsitraukdama :w00t: bet siaip tai mano laisvalaikis :haha:

tomaz222
2007-07-03, 10:19
man anime daugiau nei laisvalaikio praleidimo budas :w00t::D

LunaM
2007-08-16, 08:49
...ir taip kolega kaktusas,dar vienas menuo bemiegiu naktu su anime...

Kaede
2007-08-27, 16:54
laisvalaikis kuri kol kas dar suvaldau:D ziuriu anime kai truksta minciu ir kai trokstu pasisemti ikvepimo rasymui:D padeda:D bet ar jums nepasidaro pikta ant saves kad uzuot nuveike ka nors naudingo sedit prie anime? Ar negaila lekiancio laiko?:) tiesiog idomu, as nieko dviprasmisko neturiu mintyse:D

juudiiiss
2007-08-28, 08:59
laisvalaikis kuri kol kas dar suvaldau:D ziuriu anime kai truksta minciu ir kai trokstu pasisemti ikvepimo rasymui:D padeda:D bet ar jums nepasidaro pikta ant saves kad uzuot nuveike ka nors naudingo sedit prie anime? Ar negaila lekiancio laiko?:) tiesiog idomu, as nieko dviprasmisko neturiu mintyse:D

Zinai kartais... Neeeeeee :D :D :D :D :D :D :p

Vienuolis
2007-08-28, 12:24
Kartais norisi pabėgti nuo pasaulio ir anime man tai padeda atlikt jei noriu pažvenkt žiuri ecchi, comedy nori užsimiršt romantika ar action. Anime kaip kitas pasaulis jame aš gana ilgai prabūnu nors būnu ir realybėje :)

n3m0k54
2007-09-17, 21:32
Hmmm... Kadangi esu svajotojas ir mažai laiko praleidžiu realiame pasaulyje, tai mėgstu ir anime pažiūrėt :)

Miss.Sin
2007-10-11, 18:02
Šis tas daugiau nei laisvalaikio praleidmo būdas ;]

SolidSnake
2007-10-14, 03:07
Anime hmm Ateini pas Sable paziuri ka jis ten downloudino ,pasedi ir vazioji namo!!! Ir taip visa menesi 8) Anime geru jau mazoka dabar eina serialai [Heroes,Jericho,Lost,Santa Barbara,Star Trek,Konan] 8P~~~

Nebu
2007-10-14, 10:58
Beveik nebežiūrių, nes nieko tikrai rimto ir nuostabaus neberandu, nebepiešiu, nes noriu išmokti realizmo . Vienintelis dalykas kuris dar sieja su anime mane tai šis forumas ir vienas kitas tikrai geras šedevras, kaip akira :).

dementia
2007-10-17, 09:33
Hmm...:confused: Kad priklauso nuo nuotaikos. Būna kad išvis jokio animo nereik, būna kad pradedu nervintis dėl animacinių herojų likimo. :eek:
Tai spėju vidutinis tas mano lygis.:fifi: