PDA

Žiūrėti pilną versiją : Wow!

Sylvan
2007-01-26, 17:11
As esu senas ANIME ir MANGA fanas, bet po paraliais neturejau daug draugu kas tai megsta! :rant:
Kai suradau sia svetaine as... as ciut neapsiverkiau...:w00t:
Taip gera kad sitiek lietuviu domisi tokia nuostabia animacija kurioje sitiek sirdies ideta!
Daugiausia ziuriu OVA's maciau gal tik 8 serialus (nemuskit manes uz tai :neisitiki )
Bet padoru skaiciu OVA - 35
Esu fanas keliu serialu ir mano megstamiausiu dvieju ANIME studiju - STUDIO GHIBLI ir STUDIO GONZO.

Truputis apie save:

Mano megstamiausias rezisierius/animatorius yra HAYAO MIYAZAKI
O megstamiausias ANIME filmuku muzikos kompuzitorius JOE HISAISHI
Megstamiausi OVA - LAPUTA - CASTLE IN THE SKY, SPIRITED AWAY ir PRINCESS MONONOKE. Megstamiausi serialai - LAST EXILE, HELLSING ir SAMURAI 7
Man yra 18 metu. As dabar gyvenu Norvegijoje. Mokausi gimnazijoje.
Be ANIME taip pat domiuosi MUZIKA (dainuoju 2 tenoru ir groju elektrine gitara), klausausi ROCK, HARD ROCK, GOTHIC ROCK, SYMPHONIC METAL, SYMPHONY, post ROCK, Rock N' Roll, Fusion Jazz, Smooth Jazz, Blues. Taip pat domiuosi ir atlieku tetraline vaidiba.
Zaidziu kompiuterinius zaidimus, dievinu tokius zanrus kaip RTS, RPG, ADVENTURE, TURN-BASED. Esu Phantasy Star ir Final Fantasy gerbejas, Metal Gear Solid ir Fire Emblem

Neesu toks visazinis palyginus su kitais ANIME ir MANGA gerbejais, bet turiu dideli potenciala savo zinioms isplesti ir ispudziais ir ziniomis dalintis.

Got Milk?
2007-01-26, 19:07
a,..:haha:
na tai sveikas atvykes y animezona.net fora,zmogau..
tik dabar ne cia pataikei,.kaip naujokui tai siulau susipazint su taisyklem norit normaliai reikstis cia ;)

FreaK`aZ
2007-01-26, 21:03
prisistatymams ir apsisisiojimams kaip viskas gerai yra atskira tema susipazinkime ^^v

brashkiuke
2007-01-26, 23:02
ai,kaip negraziai priimat zmogotu.. sveikas atvykes :D

Sylvan
2007-01-27, 03:11
Suklysta visi, kita karta nepasikartos, vyro zodis!

Gal kas is jusu yra Cowboy Bebop fanas?

Lax..
2007-01-27, 09:41
Me me!

Youka
2007-01-30, 11:46
I somewhat liked cowboy too.
o ka dbr? kuriam fankluba ^^?

Eisas Kuperis
2007-01-30, 17:49
O jums reikia labai didelio Cowboy Bebop fano ar užtektu ir tiesiog šiaip žmogaus kuriam laaabai patiko šis anime. Nes va vieną tokį pažystu.

Likimo_Kalvis
2007-02-22, 09:29
A tai jus ce rimtai CB fan-kluba kuriat? :D

Lax..
2007-02-22, 10:20
Jau sukurtas, vėluoji su žiniom. Va mes forumą jau turim, kelis mytus padarėm, vežam mangą ir dvd diskus su C.B. ^^

Evil_of_Darknesz
2007-02-22, 16:48
Jau sukurtas, vėluoji su žiniom. Va mes forumą jau turim, kelis mytus padarėm, vežam mangą ir dvd diskus su C.B. ^^

:mad: :D :D :D :D :D :D na jus ir greiti as ka tik pradejau ziuret bet jau esu labai susidomejas ir labai laimingas kad pradejau ziuret toki gera anime... :mad:

Likimo_Kalvis
2007-02-22, 17:17
as apakes :w00t: reikes basiziuret ta C.B. jeigu jau ir fan-klubs usikure, turetu but kazkas ipatingo

Eisas Kuperis
2007-02-22, 18:44
Ir butinai CB muvie dar. Tokio imantraus ir gražaus openingo nematęs buvau.

bachas
2007-02-23, 03:44
nemegstu siam pasaulyje dvieju dalyku :) tai svogunu ir cowboy`ju