PDA

Žiūrėti pilną versiją : Labiausiai nepatikęs anime ir kodėl?

Puslapiai : [1] 2 3

SNcheZ
2006-11-06, 20:09
Tai va yra visokiu forumo giju apie geriausias animes, o shitoje praneshkite ne apie geriausias o pacias bjauriausias, nuobodziausias, netgi shlykshciausias anime :)

Eisas Kuperis
2006-11-06, 20:28
Cha. Blogų anime nežiuriu, nežiurėjau, niekad nemačiau ir niekados tikiuosi nepamatyti. Aš labai atydžiai renkuosi ką žiurėti ir ne tik pagal rekomendacjas, bet ir pagal savo uosle. Tik visiškas otakas griebiantis viską, gali susidurti su prastu jo skoniui animu.
O praščiausios man būtu bet kuris hentai.

Mao
2006-11-06, 21:13
:D GANTZ - vien openingas man tupas. ir DBGT

Audria
2006-11-06, 21:27
Kiek as atsimenu,labiausiai man nepatiko Kanon (apie vaikam skirtus anime as nekalbu,nes as is ju isaugau ir neziuriu:p ) O taip dar...Niu aiskus daug dar tokiu buvo,bet tai labiausiai Kanon isstrigo atminti..

Sable
2006-11-06, 21:33
Buvo jau toks thread'as. [u]

Youka
2006-11-07, 09:07
Manes pastaruoju metu "nekabina" nemazai animu, zinoma kiekvienas zanras turi savo ypatybiu, taciau dazniausiai istorijoms truksta isvystymo, per silpni charakteriai, atmestinai apmesti charakteriai, praktiskai jokio siuzeto nebuvimas (pvz viskas nuo pirmos serijos tik nuobodyn, nes prasideda nuo svarbiausio ivykio arba svarbaus ivykio nebuvimas) na ir kartais buna labai jau bjauri animacija, kuri jau ir pati rekia, kad animas sucks > >

one-off_fan
2006-11-07, 11:55
Mano nuomone blogu ANIME nera... Dazniausiai yra nuobodus... Ir as vadovaujuosi tokia taisykle: "kas nepatinka tau nereiskia, kad nepatinka kitam" Pvz: Elfen Lied (Arms lietuviskai rankos)... asmeniskai man labai patiko, net i CD-R isirasiau. O siaip man pasirode nuobodus Fate-Stay night, Tokko, Gunslighter girl, Ergo Proxy (bet ziurejau tik viena serija, nes vos neuzmigau)... Be to nekenciu dubliuotu anime... :mad:

niekšas
2006-11-07, 12:28
Man tai yra tik vienas anime kurio nepernesu.visiskai neydomus,nors kartais pasiziuriu del "bendro issilsvinimo".Sailor Moon .Nu,kas mates didesny absurda?
Beje,Sailor Moon - pavadinimas kazkoks durnas ir nelogiskas

Botaro
2006-11-07, 12:31
kaip tai nelogishkas? animas apie sailor moon tai ir pavadinimas toks ;) o man tai lb nepatiko sol bianca ar kaip ten pan.:bored:

Ozis
2006-11-07, 12:51
Kaip pirma kart isgirdau sy pavadinima, tai pagalvojau, kaip po velniu jureive gali buti menulio :hmm: :dizzy:
yra fantastiniu pasauliu kur egzistuoja laivai (ne kosminiai, o tokie kurie pas mus juromis plaukioja), kurie gali plaukioti kosmose (nes ten ne vakuumas, bet irgi oras). Prisiminkime vel gi koki Last Exile (na ten visgi ta skraidymo zona buvo ribota, taciau pamenu pries kokius 10 metu varciau komiksa apie kosminius piratus). beto jei neklystu, ten tos "jureives" apsirengusios atitinkamai (jureiviskai).

KenYoo
2006-11-07, 14:09
DB, DBZ, DBGT irgi anksciau patiko bet dabar tikrai nei idomu nei smagu.
O Elfen Lied tai nesuprantu kodel jum nepatinka, nu kraujas ir wisokie baisus ir sadistiniai waizdai siek tiek padaro ji bjauresni bet pvz. keletas paskutinu seriju buwo tikrai ziauriai geros, neapaisant welgi kraujo ir pan.
paskutinis epas i gala kai jau wiskas paaiskejo ir pan atomazga tokia, megiamausia mano dalis, nepamirsiu niekad :)

Youka
2006-11-07, 14:13
O Elfen Lied tai nesuprantu kodel jum nepatinka

na man asmeniskai tai viska baisiai sugadino ta saldi mulkiu porele, pas kuriuos lucy gyveno. paziurejau penketa seriju ir meciau.
veliau prtesiau, bet pirmas ispudis jau buvo isigalejes..
taigi, kaip ir minejau - didelis trukumas animei gali buti charakteriai (mano subjektyvia nuomone)

niekšas
2006-11-07, 14:14
Nu vadintusi kaip nors y tema(cia ne tik apie anime pavadinima,bet ir apie pacios jureives savoka)pvz.:menulio kovotoja,tai butu kazkaip normalu,nu o cia jureive:hmm: net neasocijuojasi su kovom,greciau su kokia zuvininkyste.Ir kaip visa ta astronomija siejasi su jureives savoka:hmm: ?Nu ju apranga gal kazkiek ir panasi y jureiviu:haha:

Dar dadesiu.Del Elfen Lied,kad jau daug kas cia jy mini tai paminesiu ir as - nuostabus anime

Myojin`
2006-11-07, 14:17
Joa.... sailormoon tai turbut kraupiauses anime kuri esu mates:sick: (uztat parodija gera :haha: )
Dar kaskada senei rode berodz "ledi lina" tai ten gal dar baisiau nors beveik neatsimenu...
YuYu Hakusho nepatiko :hmm:,Vamire Hunter D ,GunBusterjeigu teisingai parasiau.Pradedu nekest Naruto del visisko nukripimo nuo mangos(dabar grynai serijos be rysio eina:rant: )Dar nemegstu tu kur buna grafika kaip sailormoono, DBZ ir panasei,ir kai buna veixmo scenos ismeta spalvota paveixleli su garsais.
Nu jei dar stipriau pasukciau galva turbut dar tuzina hated anime rasciau bet dabar tingiu...(jei prisiminsiu papildysiu)

Dragonball nesakyciau kad blogas ,tisiog is jo jau isaugau,bet jis man islixs prie megemesniu Anime(nu ant ribos,tarsi geras prisiminimas :))

O Elfen Lied ir GantZ ira bene geriausi mano matyti Anime :malda:
nesuprantu kuom jie negeri...?

Sasumi
2006-11-07, 15:32
DB,DBZ,DBGT,duel masters,tie beibleidai kazkokie nu zodziu visi sudini kur per tv3 rodo isskyrus simpsonai:haha: kas ten dar hmmm....nu zdz yra tokiu peas of a big shit

Peliukas
2006-11-07, 15:38
Dragon bolas ;) . Jis ziauriai letas ir vaikiskas (kai vyksta kovos gali praleisti kokias 10 seriju, nes vistiek mazai kas pasikeis :) ). Zinoma savo laiku buvo labai populiarus, taciau atsiradus didesniam anime pasirinkimui smarkiai smuko zemyn :bored: ir arteja prie savo tikrosios .... vertes ;) ...

Lax..
2006-11-07, 15:53
Ar neatrodo, kad šita tema beprasmė, kaip sable sakė? Vistiek visi viską suvarys ant Dragon Bollo ir Sailormoono, nes nieko daugiau per lietuviškus kanalus nerodė?

SUSIMĄSTYK PRIEŠ RAŠYDAMAS

Sasumi
2006-11-07, 16:01
o man sailormoon prie dusios :hmm:

KenYoo
2006-11-07, 16:05
na man asmeniskai tai viska baisiai sugadino ta saldi mulkiu porele, pas kuriuos lucy gyveno. paziurejau penketa seriju ir meciau.
veliau prtesiau, bet pirmas ispudis jau buvo isigalejes..
taigi, kaip ir minejau - didelis trukumas animei gali buti charakteriai (mano subjektyvia nuomone)

nu gal ir taip, nieko gero is pradziu jie nesuteikia, bet buwo epas kai jie tikrai gan sakyciau shauniai ten pakalbejo tarpusawyje ir buchiniu buwo, tada gan fainai, bet neprilygsta paskutinio epo scenai su Lucy ir tuo tuo waikinu, neatsimenu wardo.... best scena ever...

Public-Enemy-No.1
2006-11-08, 17:41
Bleach, o šeip tai retai tenka susidurt su prastais anime kadangi mano interneto greitis labai ribotas, todėl tenka atsargiai rinktis anime :haha:

Daan
2006-11-08, 18:13
Bleach ...
na iki 60 ep buvo galima sakyt tvarka, vėliau kai prasidėjo fileriai tai prasidėjo - tai taip ir nustojau žėt apie 80ep, fileriai must die
Naruto narutardam - te tai filerių karalius, daugiau nėr ko pridurt :)

SNcheZ
2006-11-08, 18:25
Pilnai sutinku su daan fileriai just simply sux :mad:

niekšas
2006-11-08, 21:33
Gal apsviestumet mane :) kas per terminas tie fileriai?kad blogis tai pritariu,bet kas tai tokio :) ?

Daan
2006-11-08, 22:01
filler

Episodes, usually of an anime, that don't have anything to do with the actual plot and are usually just there to keep it going without moving the story forward. The episodes are usually pretty stupid and involve random, insignificant incidents that won't have any importance in the show down the road. Fillers are common in anime that are trying to keep the anime from catching up to its corresponding manga.

pvz naruto, te kokie 20 ep taip apie nieką

niekšas
2006-11-09, 10:36
Tai taip iseina kad DBZ buvo grynas filerizmas :haha:

Aciu kad apsvietet

Kira
2006-11-09, 12:46
Kartais ne daugiau tu filerių esama tame pačiame Naruto? :mad:

btw, the worst anime ever is Agent Aika, nedaug atsilieka Noir ir Madlax - nemirtingos kalės išžudančios visas armijas - bullshit of bullshit; bet aišku didesnės nesamonės tai romance/comedy/drama žanrų atstovai - net nesivarginsiu vardint konkrečiai :mad:

niekšas
2006-11-10, 15:43
kodel...:confused: mano manymu turejo jis ta savo istorija... nebuvo ten tiek tu filleriu... ir jie linksmi buvo visai... as su tavo nuomone nesutinku..
Na gal ir suklydau,nemaciau as to naruto(nu maciau keleta seriju,bet per prancuziska kanala,tai niefig nesupratau),tai negaliu lyginti.Bet kuriuo atveju nesakau kad DBZ toks jau blogas anime.
Beje,kokia prasme varyt ant senesnio anime,siuo atveju Sailor Moon:sailor moonas pastoviai mala viena per ta paty,siuzetas kartojasi kiekvienoj serijoj.Net tas pats DB,turejo ydomesny siuzeta(bent jau nepasikartojanty),o moonas sukurtas daug veliau nei DB,taigi net pagal tu laiku standartus jis,atvirai pasakius,s... Ir,bent man,prastesnio anime matyti neteko.Nors ir ta SM dar ymanoma ziuret.

maiindeg
2006-11-10, 19:07
mano blogiausia isvisu matyta anime kuri net manes vos nepravimde tai butu Senkaiden Houshin Engi niekam nesiulau ziureti sitos anime paskutinis s.... galite paziureti bet jau ten tokia nesamone...

FreaK`aZ
2006-11-10, 22:12
su salyga kad shudu nezhiuriu, tai kaip ir neatsirastu tokiu. jeigu netycia ir yra tokis tai senai jau pamirsau pavadinima ir net apie ka buvo. aj siaip Love Hina the stupidiest anime eva. netgi tokis crap kaip elfen lied turejo kazka tokio del ko jy vertejo paziuret.
o siaip is dabar berodomu tai moliugu zirkles (pumpkin scissors) nu jau toke levata kad pzdc.

Qone
2006-11-11, 13:48
Kam aptarinet vaikiskus anime aka pokemon, digimon? Palikim juos vaikam ziuret!

Raziel
2006-11-11, 19:09
Aquarian Age; Avenger; visa Burn Up! padermė; Fate/stay night; Full Metal Panic! (nors antras sezonas ir Fumoffu visai neblogi); Gokusen; Gravitation; Green Green; visi Hanaukyou Maid; Kanon; Demonbane; visi Mahoromatic; Pretear; Outlaw Star; Tales of Eternia; visi Gunbusters; UFO Princess Valkyrie; Yumeria - šiti labiausiai įstrigę kaip prasčiausi pavyzdžiai.. jei kažkam rūpi mano nuomonė, laikykitės nuo jų atokiai ;)

na ir didžioji dalis hentajų, bet vien išvardint juos per daug vietos užimtų.. jaučiu kur kas paprasčiau būtų patikusius ar bent jau vidutiniškus išvardint :]

niekšas
2006-11-11, 21:06
Nu pokemonu,digimonu ir pan. tikrai negalima yvardinti sudu,visdelto jie kuriami vaikam,ir sioj kategorijoj jie tikrai labai geri.Negalima ju lyginti su anime skirtais suaugusiems.

niekšas
2006-11-24, 10:31
A jum neatrodo kad tas kraujas anima daro rimta ir sudaro tam tikra atmosfera?
Be kraujo tikrai viskas nebutu perteikta taip rimtai,butu paprastas Chobits.
Kraujas butinas!

zio
2006-11-24, 13:30
Jei kurejas nesugeba be kraujo padaryti rimto anime, tai darbas nieko vertas.

niekšas
2006-11-24, 13:43
Jei kurejas nesugeba be kraujo padaryti rimto anime, tai darbas nieko vertas.

Nu jo, geras pastebejimas.Bet pagal sio anime siuzeta ir zanra tas kraujas buvo neisvengiamas. Kaip visa tai atrodytu be kraujo?Buna rimtu anime ir be kraujo,tikrai buna,bet elfen lied gi ne koks drama,o horror.

A ir siaip,kraujas animams suteikia kazkokio savotisko zavesio,ir kuo jo daugiau tuo geriau.

zio
2006-11-24, 13:53
Bandymas kitaip ishreikshti ideja, stiliaus pakeitimas, dar kas nors. Kraujas gali buti nebent vienas ish aspektu, bet tikrai ne pagrindine ar butina salyga rimtam horror, veiksmo anime'ui. Bent jau man taip atrodo. Vat tada ir atsiranda kazhkas savito, originalaus,net gal menishka, kai istengiama perteikti netradiciniais budais.

bachas
2006-11-24, 13:53
kazkur radau toki kaip Gosaku.galvojau neblogas animas,o ten ispanu ir dar kazko kurinis.tokios pievos,kad po 6 min isjiungiau.Gunslinger Girls kazkodel nesizejo man labai.Gankutsuou-isjungiau po 8 min.:blob:

Shizuka992
2006-11-25, 13:43
Dragon Ball, Yu-Gi-Oh ir Pokemon ju nemegau nuo pat pradziu kai tik pradejo rodyt..FE!!! Aj jo ir dar Sailor Moon
:dizzy: :sick:

Lust
2006-12-29, 18:15
as tu vaikisku neminesiu, nes kj buwau maza jie buvo idomus ziureti ir pwz kj buwau septyneriu man SM lb patiko :haha: o db blankiausias man kzhkaijp chobits pasirode .. na nzn kodel tiesiog jis man neprilipo.. :sleep:

Ir dar:manau negalima wisiskai nurasyt animes jei pamates esi tik wiena ar dwi serijas. nu zinoma yra ir tokiu kurios pritraukia jau pirmu epizodu.

Youka
2007-01-02, 09:01
neseniai ziurejau viena, kuri mielai deciau prie prastesniu - galerians:rion filmas. kompiuterine 3d grafika, tikrai prasta, siuzetas kazkoks sutrauktas, neispletotas, todel ziuret neidomu. standartines situacijos - as tave sunaikinsiu, nes tu nori mane sunaikinti, nes turi psichologiniu problemu; tu esi as, todel as tave tuoj papjausiu; as tave apginsiu!! nesvarbu kodel...; as blogas uahahahhhaaa!uhahahaaaahhaha! o ne, tu nuzudei mano broli.

labai tikiuosi, kad ova geresne.

Killerbee
2007-01-02, 09:04
Vandread abu sezonai. Pirmas anime kuri istryniau paziurejes pirma serija.:D Per daug vaikishkas man.

blueangel
2007-01-02, 21:59
nepernesu Dragol Ball...ir dar kazkodel napatiko Trigun...vos neuzmigau...nor zmogus,kuris dave paziuret si anime labai ji gyre O_o...ir dar Herbain renme...ar panasiai sis anime vadinasi...taip...sutinku...graziai nupiestas...pradzia faina...bet toliau viskas taip nuobodziai,kad norisi klykt T_T

Dai-Katana
2007-01-02, 22:08
Ne nu kad jau Haibane į blogiausius tai jo majo... Pradžia faiana aišku dėl to kad ten kraujais apsitaškė kai sparnai išdygo, o paskui kraujų nėr tai ir nuobodu... Ech...Einu kartis tikriausiai.

blueangel
2007-01-02, 22:13
prie ko cia kraujas!!!??
sakau savo nuomone...sis anime grazus...bet man asmeniskai jis pasirode nuobodus...^_~

Killerbee
2007-01-03, 06:44
Cha, pilkasparniai ir man nelabai. Nu paziurejau ir net labai prisiverst nereikejo. Pabaiga net sujaudino kazkiek, bet tik tiek. Tiesiog ne man matyt.:)

blueangel
2007-01-03, 11:48
o as iki galo neprisiverciau paziuret)))sujaudino sakai?hm...tai gal uzmesiu aki i pabaiga))

Dai-Katana
2007-01-03, 11:56
Žiūrėti pabaigą nemačius vidurio tas pats kas nevalgyti patiekalą, nes žinai iš ko jis padarytas. Visas malonumas ne pabaigoje o pačiame procese. Geriau jau nebaigti žiūrėti animo visai, nei nusibodus peršokti į galą - greičiausiai praėjus metams ar keleriems vistiek prie jo sugrįšti, nes keičiais skonis ir elementariausiai pasidaro įdomu - "o kuo gi jis ten jopšiktmat baigėsi ir kasgi buvo kituose epuose O_o'? "...

Dai-Katana
2007-01-03, 13:59
;]

Pavyzdžius taikau pagal savo patirtį. Dauguma ne pagal eiliškumą - žiūrėtų animų nebaigti o tokie, kurie man pradžioje nepatiko ir nežiūrėjau tolimesnių epų - "Naruto". Pradžioje nepatiko po 4-5, tryniau, praėjo daugiau nei pusę metų ir pradėjau jį vėl žiūrėti. To rezultatas vienu mostu peržiūrėjau per 138 epizodus. Traumos nepatyriau.

Angelika Hellos
2007-01-03, 15:24
Sory bet manau nėra blogu anime o tik blogi žiūrovai !
VISI ''filmukai'' turi kažka blogo bet jei yra kuriami ir rodomi tai juose yra ir kažkas gero.

Sable
2007-01-03, 15:42
Sunku is tikruju prisimint prastus animus. Tarp tokiu atsidurtu Gunslinger Girl - siaip pats anime gal ir ner blogas, bet kazkuom jis stipriai neitiko man, Tactics (vienintelis animo pliusas tai ost'as), Vampire Hunter D (ta seniena kur), Yokohama Kadaishi Kikou - apie sita anksciau rasiau, bet pasikartosiu - nesuvirshkinau jo, Legend Of Duo - apie vampyrus, bet kazkoks velnias zino... i shounen ai uznesa, Figure 17 - tiesiog prastas anime. Daugiau kaip ir neprisimenu dbr. -_-'

seijuri
2007-01-03, 15:42
man nepatinka tie anime kuriu grafika nera grazi....nu tipo visokia ten paisyba....o jei graziai nupiesta tai manau ir silpna siuzeta galima pakest

Sable
2007-01-03, 15:44
turetu but atvirksciai. kai suda mala, tai ir graziausios dekoracijos esmes nepakeicia

Jabatan
2007-01-08, 12:21
:D aga, dbz slamstas, blogiausias matytas anime. Daba kai pagalvoju. Kokis as kvailys, bo ji ziurejau net pora kartu, sedejau ir laukiau, kad per pusvalandi istartu nors viena zodi. Kaip nesmagu delto, ak. Bet niekis! Apsimesiu, kad pirma kart ziurejau nezinodamas, kad slamstas, o antra karta reikejo pasitikrinti ^^

P.S.
uu, kai pagalvoju, juk galiu izeisti ka nors vadindamas save kvailiu. Juk gal ne as vienas tokis. Bet niekis! Apsimeskim kartu :D
Tei va.

Youka
2007-01-08, 12:57
Dbz nera blogas. Jo gal prasta kokybe ar kvailokas vystymas, bet pripazinkim, kaip Jabatan, dauguma nuo to pradejo dometis animais, kiti tiesiog "sedejo ir lauke, kol kas istars zodi". Man irgi visai nieko buvo DBZ pradzia, kol tam Gokui nedingo uodega. PO to viskas prastyn ir visi Sequelai.. na as ju nesivarginau ziuret. Bet zinau tokiu, kurie varginosi.
Nemazai yra ir ivairiu populiariu pasaku japonisku prastos kokybes ekranizaciju, kaip Batuotas Katinas ir kt.

niekšas
2007-01-08, 13:46
DBZ geras anime. Klasika (be sarkazmo). Man buvo trys etapai: 1. DBZ klestėjimo laikais (kai per LNK rodė) buvau eilinis, dėl DBZ zdurnievšas, pilietis (nors man daug kas sakė, kad esu labiau zdurnievšas už visus). 2. Vėliau, pažiūrėjęs rimtų, naujų anime, nusprendžiau, kad DBZ fignia (nors net ir tada man liežuvis neapsiversdavo įvardinti tai š...) . 3. O vot dabar, aš DBZ prisimenu, kaip smagų, nerimta, bet įdomų anime :) . Ir man niekada nenusibos DBZ kovų scenos :malda:

Jabatan
2007-01-08, 13:49
Youka, zinau ^^ man tik juokinga kai zmones ziuri ziuri, o paskui aiskina, kad slamstas. Nors daba kai bandai paieskoti kazka idomesnio ziureti, tai labai sunku rasti. Paskutiniai geri sezonai nelepino gerais anime, todel isrinkti blogiausia yra sunku.

Kurotani
2007-01-18, 20:49
YuYu Hakusho nepatiko :hmm:,
Myojin-san, argumentuokite kodėl jis jums nepatiko?? bėdos siužete ar kur? kiek ep'u turi?? Aš dėl kžkokių priežasčių sumąsčiau kad reikia šitą anime pasižiūrėti... Ar jis "sucks so much" kad net neverta siūstis? :huh: kitų animefan;u nuomones taip pat butų įdomu paskaityti.. Iš anksto arigato už atsakymus :D

Dai-Katana
2007-01-18, 21:52
Kas liecia DBZ tai jau geriau 300 epizodu Drakonu kovu nei 26 epizodai Ultra Maniac ar kitas stupid "magic girl feat. ecchi" stiliaus animas...

Killerbee
2007-01-19, 07:47
Mushishi. Du kart ziuredamas uzmigau.:D Viskas kaip ir tvarkoje bet labai nuobodus man, melancholishkas. Galbut man dar nepatinka kai ner kazkokio bendro siuzeto...

HajiHaji
2007-01-19, 10:11
man nepatiko Tokko, nes siaip ideja gan banali ir pabaiga be rysio : /

niekšas
2007-02-27, 21:33
Nu vot nemėgstu, tikrai nemegstu keikti animų, bet Mezzo DSA yra klaida kuri neturėjo išvyst dienos šviesos... Ne žiūrėjimas, o nervų gadinimas...

FreaK`aZ
2007-02-27, 21:59
man nepatiko Tokko, nes siaip ideja gan banali ir pabaiga be rysio : /

kai kurtas pagal manga, kuri nutruko is vis be pabaigos ties antru volumu, o trecias mangos volume'as tebuvo kazkoks side story filleris, tai ko noret.
o siaip kadangi shudo neziuriu, tai nemaciau tokio anime kuri galeciau pavadint totaliu pravalu. nu nebent Pumpkin Scissors, wa tas tai klaida ir gailiuosi kad prisiverciau net 6 serijas paziuret.

Claud
2007-02-28, 02:00
Nera blogo anime!Yra tik nemokantis ziuret.todel tik pats tu lieki nesuprates esmes....sekmes:)

Youka
2007-02-28, 09:38
klysti. nebent tau patinka anime isvis neturintys jokios prasmes. o tokiu tikrai pasitaiko.
as manau, kad kritiska nuomone tureti yra sveika ir butina. juk jei megsti sokolada, nevalgai visko, kas yra rudos spalvos.
o_0"

Claud
2007-02-28, 12:52
na as laikaus sa nuomenes ir tiek.O del sokolado as galiu dar pasigincit,jis buna ne tik rudos spalvos ir beje tikras sokolas jis neskanus,nors ir rudas...

Sable
2007-02-28, 12:56
Negaliu nepritart Youka'i. Paimkim megstanti koki nors konkretu zanra animeshnika, kuris ypatingai ziuri ir kaifuoja nuo to zanro kuriniu. Cia butu tas pasinesimas ant 'formos' ar 'spalvos' kaip cia Youkos pavyzdyje buvo mineta. Taciau tas pats pasineses animesnikas tikrai turi savo preferencijas tam paciam zanrui ir kai atsiranda koks pusetinas to zanro atstovas, tai vargu ar svaigs beziuredamas, jau veikiau bus nepatenkintas ir pasibjaurejes, kadangi kuo daugiau prisiziurejes, tuo ir snobiskesnis kazkiek patampa ir isrankus.

Todel tai, ka cia Claud rasei apie animo nesupratima ir todel prirasymo i bloguju terpe, nera teisinga. Animu nurasymas i juoda sarasa kaip tik butu nuo supratimo kas yra geras anime.

Aisku kad ir pats Claud'ai teisus esi savaime, nes manasis paaiskinimas tinka tik tuo atveju kai zvelgiama prisiziurejusio akimis. Nedaug ka temaciusiems 'neuzkabinantys' animai kaip tik ir gali pasirodyt blogais, nors realiai 'ekspertu' taip sakant gali buti pripazinti vos ne sedevrais.

Taigi griztant prie bloguju animu..., santykinai blogi yra tie animai, kurie arba nu labai jau pusetinai taip 'is lempos' pagal kokias nors kilshes/forma sukurti, arba labai jau imantrus an tiek, kad net nepatraukia nepratusia aki.. Kur objektyvesnis-subjektyvesnis poziuris palieku sprest liaudziai. Pats aisku pirmojo prisilaikau.. :p

Killerbee
2007-02-28, 14:12
Temos pavadinimas truputi nekorektishkas. Butu geriau "Labiausiai nepatikes anime" ar kazkas panasaus imho.:)

Sable
2007-02-28, 15:15
Arba tiesiog turetu but isvardinti kriterijai, pagal kuriuos butu matuojamas tas blogumas: nevykusi istorija, pavirsutiniski-dirbtini veikeju charakteriai, atgrasantis piesimas-ost'as.. nu ir pan.

epoh
2007-02-28, 19:05
na,mano nuomone uz Sailar moon butu sunku rasti dar didesne nesamone. gal kazkam ir patiko,bet man ten viskas per daug banalu...

seijuri
2007-03-01, 07:21
jo...banaliau uz banalybe.....vien dialogu paklausius purto.....

zio
2007-03-01, 09:42
Man idomu kaip jus banalesni ish banaliu atrenkat. Kodel pvz Sailor Moon praschiau uzh koki Wedding Peach ?

Maya
2007-03-01, 10:23
Man idomu kaip jus banalesni ish banaliu atrenkat. Kodel pvz Sailor Moon praschiau uzh koki Wedding Peach ?

todel kad sailor moon tas pats per ta pati ir dauguma seriju neturi jokios itakos tolesniems ivykiams tad serijos nereikalingos ir neidomios.siuzetas tas pats.

Sasumi
2007-03-11, 18:28
as nesuprantu...dauguma sailormonn ar dbz...jus paziurekit kelintais metais sukurti jie...sutinku,siuzetas gal kiek ir nuobodus,bet tuomet kt anime buvo lygiai tokie pat,nebent kiek siuzetai skyresi...palyginkit pokemonus,pirmuju seriju piesimas buvo ZIAURUS,taciau zinant,kad viskas keiciasi,o ypac technologijos,piesimas,coloritas ir serijos zymiai pazenge y prieki...nzn kaip jums ystrigo tik sie animai,o kaip tie kur per tv3 rodo-turiu galvoj anime tokius kaip Shaman king,Yu-Gi-Oh,kazkox dar ten su pirmyksciu zmogum anime,ne Simpsonus...nezinau,kazko visi ysikibot y tuos anime sailormoon su dbz ir viskas...:mad: man dabar y siuos anime paziurejus irgi vemas ima,bet vien del to,kad jau maciau kitu anime,kurie DAUG geresni,bet tik tai pakeite mano poziuri y sailormoon ir dbz...pirma kart pamacius siuos anime buvau suzaveta,pkereta...so...kaip tuometiniai anime jie tikrai buvo geri ir nusipelne respect,nes tiek seriju sukurti,taigi kiek darbo?isvis manau,kad nera blogu anime,yra tik nuobodus arba nzn :D krc....sori kad as cia sitaip kaip nzn,taciau pakerejo ir tiek man tos pacios nuomones...kaip susitare visi pries sm ir dbz...

Likimo_Kalvis
2007-03-11, 22:59
Tas apie pirmyksti kazkoki zmogu anime? (sry, bet retai kada telika paziuriu) o seip Yu-Gi-Oh man nera jau toks blogs, nu per daug ten kalb, bet bent nuolat zinai tiksla ko siek, o SM tai ten nu visas serijas tokias pat, as ten net prasmes nematau tose serijose, nu pries tipo bosus kartais idomu pasidarydava, bet ten paprastai tik snek ir nieko nedaro :D o is pokemonu galetu padaryt ir normu, jeigu tik viska perpiestu, nu ten tie gyvunai jeigu daygiau detaluma turetu irgi neblogi butu, o seip mintis gan grazi, apie pasauly kur gyvunai gaudomi rutuliais ir paskui verciami kauntis ir maziau nereiksmingu kalbu ten, bet tai visa vaizda gadin piesims ir per nelug komercings, kaikuriose vietose atroda, kad jau buvo nebeziurima i prasme o tik siekiama kuo daugiau seriju prikurt :rant: digimonai, pries pirma daly as nieko neturiu, buva idomu ir seip ne perdeta, antra dar kazkiek pakeciam, bet trecioj ir t.t. jau tiek nusipuliava su tom kortelem ir kazkokias sielu gryninimais, kad pasiziuri tik galva pakreipi ir isijungi kokia reklama apie "Mister Proper" :mad: viskas. :D

Dar beroc kazkada rode TV3 beroc, as ten neisitikines kad anime, "Ane is zaliuju mansardu" butu daugmaz romance, drama ar kazkas panasaus :fifi: originalaus pavadinima neatsimenu tai nelabai ka ir rast pavyka, gal kas zinot? ;)

niekšas
2007-03-11, 23:22
Negaliu nepritart Likimo Kalviui, tik sailor moon toks jau visiškas š... Yugioh ir kitus dar galima žiūrėt. Be to yra animų ir vaikams, kaip Pokemonai ar Digimonai, jie negali būti toki jau rimti, ba vaikai jų nesuprastų. Todėl neišeina sakyti, kad tai š... kadangi jie ir kuriami atitinkamai auditorijai. Jau šitoj temoj seniai kažkas minėjo, kad kodomo anime paliekame ramybėj. O ten tas sailor moon tai tikrai vertas šudo vardo, nes ten siužetas kiekvienoj serijoj tendencingai kartojasi (o serijų per 200) :huh:

N-26
2007-03-12, 09:38
mano blogiausias matytas anime taj be abejo yra Sailor Moon :D jej tik gauceu sautuva issaudyceu tos anime kurejus nes tikreusiai dar nesamoningesnio ir beprasmio anime niekas negalejo sukurti :D wos pradejas ziureti pirma epizoda suprataw kad sis anime skirtas mergaitems iki 6 metu :D

Sable
2007-03-12, 09:43
kaip jau niekshas paminejo, vaiku animus geriau palikt ramybei ir apskritai pamirst sioj gijoj, nes taip be galo tesis tiesiog vaikisku anime peikimas ir tiek... vienas blogesniu matytu animu man neseniai buvo 'Wind -a breath of heart-' del savo banaliai tarmaznutu veikeju ir neidomaus (man asmeniskai) siuzeto. O ziurejau tik del piesimo/cg, kadangi buvo ale kazkas geriau nei iprastai tokiuose animuose, bet tas tinka tik kalbant apie aplinka, charu piesimas tai nepatiko ypatingai. All in all lievas anime.

N-26
2007-03-12, 10:36
na o jej pereitume prie ne waikam skirtu anime kajp Sable sako taj pats neydomiausias man buvo Violance Jack :) daug kraujo ir keiksmazodziu buvo pliusas mano atzwilgiu :D , bet pats anime man nepatiko nes bent ash nesuprataw jo esmes :) wisas anime susidejo ish dweju weiksmu Kalbejimas ir Zudymas :) beto jo kurejaj galejo pasistenkti ir su weikeju piesimu nes ir tai man uzkliuvo :)

Sasumi
2007-03-12, 12:46
Tas apie pirmyksti kazkoki zmogu anime? (sry, bet retai kada telika paziuriu) o seip Yu-Gi-Oh man nera jau toks blogs, nu per daug ten kalb, bet bent nuolat zinai tiksla ko siek, o SM tai ten nu visas serijas tokias pat, as ten net prasmes nematau tose serijose, nu pries tipo bosus kartais idomu pasidarydava, bet ten paprastai tik snek ir nieko nedaro :D o is pokemonu galetu padaryt ir normu, jeigu tik viska perpiestu, nu ten tie gyvunai jeigu daygiau detaluma turetu irgi neblogi butu, o seip mintis gan grazi, apie pasauly kur gyvunai gaudomi rutuliais ir paskui verciami kauntis ir maziau nereiksmingu kalbu ten, bet tai visa vaizda gadin piesims ir per nelug komercings, kaikuriose vietose atroda, kad jau buvo nebeziurima i prasme o tik siekiama kuo daugiau seriju prikurt :rant: digimonai, pries pirma daly as nieko neturiu, buva idomu ir seip ne perdeta, antra dar kazkiek pakeciam, bet trecioj ir t.t. jau tiek nusipuliava su tom kortelem ir kazkokias sielu gryninimais, kad pasiziuri tik galva pakreipi ir isijungi kokia reklama apie "Mister Proper" :mad: viskas. :D

Dar beroc kazkada rode TV3 beroc, as ten neisitikines kad anime, "Ane is zaliuju mansardu" butu daugmaz romance, drama ar kazkas panasaus :fifi: originalaus pavadinima neatsimenu tai nelabai ka ir rast pavyka, gal kas zinot? ;)

joa rode apie kazkoki pirmyksti zmogeliuka su dideliu akmeniniu plaktuku,kuris kaip supratau buvo jo tevas!plaktukas...tevas...:huh:
o rasiau ta posta vien delto,kad jau atsibodo tus pacius pavadinimus matyt,kad jie da vorst...juk tie anime vaikam sukurti ir dar tokiais metais!nu krc...jej mes ir toliau taip diskutuosim,taj sitaj temai nebus galo:haha:

Qone
2007-03-13, 06:45
Prisiminiau, jog kazkada per vokiecius maciau Agent Aika ir jo klona Najica Blitz Tactics. Dviem zodziais-fanservice ir panties :D Bet nei idomu, nei juokinga..

Tsuyu
2007-04-01, 16:51
.... -.-" truksta net zodziu kazka tau pasakyt...

Manau, kad tema yra tikra nesamone. Kiekvienas turi savo nuomone, skoni, "protini lygi" ir panasei... prastu anime tikrai yra. Geru - irgi. Taciau nevisada juos galime atskirti. Manau kad tikrai daugeliui is ce koksnors kimi ga nozomu eien pasirodys prastas. Kodel? Nes nevisi supras jo minti. maciau, pradioje kazkas apie elfen lied kalbejo. Taip, jame kraujo TIKRAI yra per daug. Bet va vel matomas jusu lygis: ar jus ji ziurejot, kad pamatyumet krauja, skerdynes ir krentancius mesos gabalus, ar kad suprastumet jo esme? Nemanau, kad visi supras ir si posta, bet kas supras, manau man pritars...

Pritariu visom didziulem penkiom nors turiu tik keturias.Kiekvienas mastom savaip, vienam patinka tas kitam tas..tik dapa supratau, kad tokiu giju negalma daryt, nes jos laabai siurpios..

niekšas
2007-04-01, 17:15
Nu kai pamačiau juodom raidėm Kimi ga nozomu eien, tai čiut nenumiriau. Galvojau net šis anime bus įvardintas š... Ačiū dievui taip nebuvo (tai būčiau žuves veltui).
Taip pritariu Kuronii :)

Kaip karta vienas narys taikliai pasakė: "temai labiau tiktų pavadinimas "labiausiai nepatikes anime"" (čia Killerbee taip pasakė)

Mao
2007-04-07, 20:34
Yu-Gi-Oh GX - blogis. Blogiausias anime koki esu mates. DBGT net geriau.

Argentum
2007-04-08, 19:15
nera blogu arba geru anime, yra tik zmones kuriem patinka vieni anime kitiem kiti. :fifi:

Visiskai teisingai, zim ;)

Izzo
2007-04-08, 21:58
ok db be keiksmazodziu bandysiu paaiskint kodel Sailor Moon man buvo blogiausias matytas :D

1.Kalbantis katinas atskrides is menulio.
2.Kazkokia kause veikeja nieko nesugebanti dar + esanti princese.
3.Pagr. veikejos super galia - svieciantis lankelis :haha:
4.Frazes kaip pvz: "menuli, isgelbek ir atkerek".. jau tokios kvailos tj... :D
5.Besikartojantis siuzetas... Pasaulio gelbejimas... ok, normalu, bet ne 6 kartus is eiles :D kiek gi galima
6.dar berods ten tipo tos veikejos dukra atkeliavo is ateities.ok suprantama,bet tj kokio velnio kitoj sagoj ta pati mergaite atkeliavo budama dar jaunesne ?!
7.Lvl. kylimas.ta prasme gauna nauja item'a ir tipo galios sustipreja. WTF is that? dar + isvaizda pasikeicia :D
8. na gal jau uzteks :D

Nuomone apie Pokemonus.

krc pokemonai kazkokie gyvuliai pakeiciantys gyvunus. ok,gal ir idomu, bet kokio velnio tada,jeigu jie pakeicia laukinius ir naminius gyvulius, ju nieks nemedzioja ir nekepa? truksta logikos bisk. :D kitas dalykas, pagauna didziausia drambli ir ikisa i beisbolo kamuoliuko dydzio rutuli :D visiskas asurdas :D

ir zmones konkreciai zio,buk zmogus nebetrink postu,nesuprantu kuom jie tau uzkliuna? o gal tu cia manes nekenti, o gal fanas esi, tada sry, kad sudergiu tavo megstamus anime :D

Souls
2007-04-26, 13:45
Nzn ar ji butu galima vadinti blogiausiu anime ever. Manau yra blogesniu, bet tikrai nenoreciau pazeti ONE OVA. Pazejau viena karta, likau nesuprates ir siaip...... boring

Blooded
2007-04-28, 22:07
Vieniem tas pats anime gali pasirodyti geriausias, o kitiem atvirksciai - blogiausias. Cia skonio reikalas.. As dabar net negaleciau pasakyti, koks blogiausias mano matytas anime, nes neidomiu anime nlb atsimenu. Geriausiai atsimenu tuos kurie buvo labai idomus ir man labai patiko.. :)

Killerbee
2007-06-10, 16:01
dabar tjai neprisimenu gerai pavadinimo bet ten tjai tikra nesamone... vienu zodziu mergs vaizduojamos kjaip lyzbes...

Prie ko cia anime jei tau yuri zanras nepatinka?:fifi:

niekšas
2007-06-10, 17:22
dabar tjai neprisimenu gerai pavadinimo bet ten tjai tikra nesamone... vienu zodziu mergs vaizduojamos kjaip lyzbes...

Aš irgi noriu prikibt :)

Nepatiko anime nes mergos vaizduojamos kaip lyzbės? Bet ką toms mergoms daryt, jei paprastai animuose būna tik vienas normalus bernas ir didžiausia kruva įvairaus plauko ir dizaino mergų? Neužtenka joms visoms tik vieno, tai ir lezbiškėja... Beje, o ten rimtai tikra nesamonė? Nes atsimenu aš irgi žiūrėjau anime, kurio pavadinimo neatsimenu, bet ten mergos irgi buvo vaizduojamos kaip lyzbės, ir man kažkodėl jis labai patiko :malda:

shemica
2007-06-10, 19:12
Beje, o ten rimtai tikra nesamonė? Nes atsimenu aš irgi žiūrėjau anime, kurio pavadinimo neatsimenu, bet ten mergos irgi buvo vaizduojamos kaip lyzbės, ir man kažkodėl jis labai patiko :malda:

Tai gal ne tą anime žiūrėjai:haha:

O šiaip man pats blogiausias anime buvo Shakugan no Shana. Net nežinau kaip aš sugebėjau jį visą pažiūrėt...:dizzy: Turbūt iš įpročio pabaigt žiūrėt ką pradėjau, kad ir kokia nesąmonė būtų... (žalingas įprotis, oi žalingas...:bored: ) Pačiam anime siužeto beveik visai nėra, visas veiksmas tas pats nuo pradžios iki galo...
O su tokion nesamonėm kaip Bidamanai ir Beibleidai net neprasidėjau, nes mano broliui jie labai patiko. O turint galvoj jo skonį, tai man net noro nekilo pasižiūrėt kas ten per anime:haha:

Killerbee
2007-06-11, 09:53
Ai, manau, kad tokia keista tema iš tikrųjų diskutuoti apie blogiausius anime. Nes kiekvieno žmogaus skonis yra skirtingas... Tuo labiau ir žanrų gi daug yra. Ne vienas. :D Bet jeigu aptarinėti ne anime istorija, o patį "vaizdzelį".... :D Tai manau, kad blogiausias būtų DB ir visos kitos dalys... :D Man asmeniškai... Nes pats nupiešimas, man asmeniškai, baisus... Merginų ten mažai (na nieks jų ir nereikalauja, nebent patiems vaikinams jų nereikia... :D )... Vaikinai vaizduojami PER DAUG raumeningi (mano manymu :) )... Na, nebent jie užsiiminėja kultūrizmu... :D Bet neesmė, kad net pats mažiausias berniukas, kažkodėl savo raumenų mase vejasi keliom dešimtim vyresnį vyrą... :D Na, mažasis kultūristas... :D Na, žinoma, galima būtų peikti ir peikti... :) Juk gal dabar skaito koks nors DB gerbėjas ir mane nori užkonservuoti dėl šitų žodžių... Tikrai atsiprašau... :D Bet galiu tik vieną pasakyt (na kažkas man yra sakęs senai tai ir aš pasakysiu), kad in BD gražiausiai nupieštas buvo dangus... Prisiminkit.... ;)

Nu va, ir vel drakonu kiausiams kliuvo....:D Nu prie ko cia raumenys!? Esme ten kovose. Jei jos "neveza" tai shitas anime tiesiog ne tau. Gal kazkas ten ir izvelgia kazkokia psicholigija, super ishdirbtus personazus ar pan., bet cia jau pornografija imho. Tuo paciu as tau draudziu ziuret Naruto, Bleach ir etc.:D O tai ir juos blogiausiais isvadinsi.:)
Permeciau as cia akimis savo dropped lista. Chm....blogiausi butu:
Solty Rei - samdiniai, senis globejas - maza mergaite supermene....ziauriai banalu/pigu/Gonzo. Smegenis bande atsijungt, bet kadangi serialas pasirode per daug rimtas - nepavyko. Todel sux ir must die!
Xenosaga - neapykanta is pirmo zvilgsnio. Blogai viskas.
Blood+ - daug kalbu/asaru - mazai malonumo ziurint. Baisiai nepatiko personazu pieshimas. Mutantai kazkokie.:hmm:
Black Cat - cia neisitikines...Gal tiesiog ne ta nuotaika pasitaike. Anyway, pirma serija ishmushe mane is veziu. Istryniau ramia sirdim.
Like tiesiog "ne man", t.y. pats kaltas kad parsisiunciau.

Leenu
2007-06-11, 10:27
Nu va, ir vel drakonu kiausiams kliuvo....:D Nu prie ko cia raumenys!? Esme ten kovose. Jei jos "neveza" tai shitas anime tiesiog ne tau. Gal kazkas ten ir izvelgia kazkokia psicholigija, super ishdirbtus personazus ar pan., bet cia jau pornografija imho. Tuo paciu as tau draudziu ziuret Naruto, Bleach ir etc.:D O tai ir juos blogiausiais isvadinsi.:)
Permeciau as cia akimis savo dropped lista. Chm....blogiausi butu:
Solty Rei - samdiniai, senis globejas - maza mergaite supermene....ziauriai banalu/pigu/Gonzo. Smegenis bande atsijungt, bet kadangi serialas pasirode per daug rimtas - nepavyko. Todel sux ir must die!
Xenosaga - neapykanta is pirmo zvilgsnio. Blogai viskas.
Blood+ - daug kalbu/asaru - mazai malonumo ziurint. Baisiai nepatiko personazu pieshimas. Mutantai kazkokie.:hmm:
Black Cat - cia neisitikines...Gal tiesiog ne ta nuotaika pasitaike. Anyway, pirma serija ishmushe mane is veziu. Istryniau ramia sirdim.
Like tiesiog "ne man", t.y. pats kaltas kad parsisiunciau.

Na na.... :D Gi sakiau, kad atsiprašau... :D Tei vat. Na, o aš kalbėjau apie išvaizdą, o ne siužetą... :) Tuo labiau juk tu gi negali pasakyti ko man nežiūrėt, juk aš nesakiau, kad kovos man patinka ar nepatinka... Tiesa sakant tai negaliu pasakyti ar man patiktų Naruto ar Bleach. Juk jų dar nežiūrėjau. ;) O vat jei juos kada nors pradėsiu žiūrėt tai pažvengsiu jei jie man patiks... :D :haha: :fifi:

Killerbee
2007-06-11, 10:59
Na na.... :D Gi sakiau, kad atsiprašau... :D Tei vat. Na, o aš kalbėjau apie išvaizdą, o ne siužetą... :) Tuo labiau juk tu gi negali pasakyti ko man nežiūrėt, juk aš nesakiau, kad kovos man patinka ar nepatinka... Tiesa sakant tai negaliu pasakyti ar man patiktų Naruto ar Bleach. Juk jų dar nežiūrėjau. ;) O vat jei juos kada nors pradėsiu žiūrėt tai pažvengsiu jei jie man patiks... :D :haha: :fifi:

Na tai as suprantu kad is isvaizda bet nu ir kas? Jei dubasintusi grazuoliai bisemenai butu geriau? Man tai ne. Ziaurus anime ziaurus ir personazai.:D Be to, paziurek kada shitas serialas kurtas.:)

ramzas
2007-06-11, 12:49
neatsimenu kaip jis vadinasi, taciau ten trylikos daliu drama, susimaisia ten vanpyrizmas, zudynes ir peilis. kad ir kaip kietai tai skambetu man tas anime tapo tragedija kaip ir daugumai praeitais metais ziurint Anime Nights pirmaja nakty...

Killerbee
2007-06-11, 13:04
neatsimenu kaip jis vadinasi, taciau ten trylikos daliu drama, susimaisia ten vanpyrizmas, zudynes ir peilis. kad ir kaip kietai tai skambetu man tas anime tapo tragedija kaip ir daugumai praeitais metais ziurint Anime Nights pirmaja nakty...

As aisku vel kabinejuosi, bet tiesiog negaliu praeit pro shali... Va prie ko priveda vieshas anime ziurejimas. Ten seip drama/love story. Visa kita seip, dekoracijos.

Kurotani
2007-06-11, 13:08
Chia apie Shingetsutan Tsukihime kalba? >.<

Killerbee
2007-06-11, 13:19
Chia apie Shingetsutan Tsukihime kalba? >.<

Speju kad taip.:)

ramzas
2007-06-11, 15:00
As aisku vel kabinejuosi, bet tiesiog negaliu praeit pro shali... Va prie ko priveda vieshas anime ziurejimas. Ten seip drama/love story. Visa kita seip, dekoracijos.

tai as nesupratau tu man cia koky priekaista sakei ar kaip? antraste buvo blogiausias matytas anime nu as parasiau man asmeniskai labiausiai nepatikusi anime koky teko matyt:huh: zinau kad ten love story bet jomajo nu kraupus anime neziureciau jo ne uz ka :] daug kam matau pokemonai nepatinka :DD nu serija viena kita ziurejau tai ten man visi pikaciuw piau piau wywu wiau jou ja uuugu leelel labai juokingai atrodo :DD mazime vaikam juk patinka o tas anas anime skirtas rimtiems bet padek dieve kokiu rimtu reik but jei tas anime patikt turi :]]

niekšas
2007-06-11, 15:34

shgetsutan tsukihime tau tragedija? man kažkodėltai vos ne šedevras... nors dabar galvoju, jei būčiau per kokias ten anime nights žiūrėjęs tai ir man turbūt butu tragedija...
Bet kuriuo atveju užjaučiu visus vaikus kurie žiūri anime tik dėl veiksmo. Siūlau tokiems vapšie su anime nesivargint ir persiorientuoti ties holivudiniais veiksmo trileriais ar pan. š****s.
Dėl DBZ raumenų, tai viskas ten tvarkoj. Realybės ribų jie toli gražu neperžengia. O animacija lyginant su moon ir pan šudais visai normali. A tiesa dėl mergų - man užteko ir Bulmos :D

Iš šiuo metu mano žiūrėtų bei žiūrimų anime labai prastas yra "Sakura Diares". Nesakau kad tox visiškas š*** bet labai jau prastas. Labai. Aišku nenaujas anime, bet toks žiaurus ecchis man ne prie dūšios. Nors gal pirma reiktų dažiūrėt, ir tik tada kritikuot, bet nežinau ar man dar išeis jį dažiūrėti. Tik kaip komedija kažko vertas... nors gal ant pabaigos ir išeis padoresnis romancas....

Killerbee
2007-06-11, 15:44
tai as nesupratau tu man cia koky priekaista sakei ar kaip?

Nea, cia ne tau priekaishtas. Cia ne tu kaltas o aplinka.:D Beveik kaip Paksas, aha... Shitam anime reikia reikia ramios aplinkos, truputi romantines nuotaikos ir viskas keiciasi 180 laipsniu kampu.

ne, nu Tsukihime pavadint kitaip nei labai geru anime neapsivercia liezuvis.
o siaip Tsukihimes kartais ne 12 daliu? :confused:

12, be cia tikrai tas pats. As dar daba atsimenu viena veikeja is to renginio su tais paciais ispudziais.:D