PDA

Žiūrėti pilną versiją : Jūsų mėgstamiausias anime veikėjas ir kodėl jis patiko? (Argumentuojam)

Puslapiai : [1] 2 3 4

niekšas
2006-11-01, 18:06
Nu va pasidare man ydomu,koks jusu megstamiausias anime veikejas/veikeja :) .
Tai gali buti bet kuris veikejas is bet kokio anime.Jei jauciate simpatija keliems veikejams,galite sudaryti savo veikeju top 5,top 10 nors ir top 20. :)

Public-Enemy-No.1
2006-11-01, 18:08
Alucard, manau čia daugelio būtu mėgstamiausias veikėjas :haha:. Taip pat vienas mano mėgstamiausių yra Inspector Lunge iš Monster.

darkdeathangel
2006-11-01, 19:21
galbut is tokio netgi kazkadas lietuvoje rodyto anime "mergaite zudike" , jau is pavadinimo visks aisku... bet as jos nei vardio nei ko nepamenu, nes rode gal pries pora geru metu ...wat..o jei is zinomesniu, tai gal, velnias...ta alucardo sieminike..niekaip vardo neisimenu...joa ccharakteris jega :D

Tsume200
2006-11-01, 19:56
mmm hoo na siaip tai labai daug megstu veikeju.....Guts, Van, Spike Spiegiel, Goku, Gohan,Goten, Ikari, Tsume, Kiba, Totoro^^...ir dar zymiai daugiau tik neatsimenu ju visu siuo metu n_n

Lax..
2006-11-01, 20:55
Alex Louis Armstrong - only one word - Muscles! They speak for themselves!

Ozis
2006-11-01, 22:10
Roy "Flame Alchemist" Mustang (FMA) - nezinau, kodel bet jis vienas tu retu personazu kuris isimine visam laikui, gal del protingu zodziu, kuriuos pasake paskutineje FMA serijoje, gal siaip del liepsnos viduje ir isoreje...
Kenshinas (Samurai X) - geras kovotojas (netoks tupas kai son gokai/vegetos/ichigo/t.t.), turi savo gyvenima, savo karcia patirti, savo apmastymus ir @_@
Imadori (School Rumble) - "D cup" ir viskas pasakyta :)

Eisas Kuperis
2006-11-01, 23:14
Isimintiniausias Songokas, tokia pravardė man buvo prilipbyta net nevienoje mokykloje.

O mėgstamiausias... Kad kone kiekviename ilgesniame man idomiame anime susirandu patinkanti heroju (ir vargiai tai buna koks pagrindinis). O kad kokį labiausiai patikusi tai ne.

Evil_of_Darknesz
2006-11-02, 09:10
:mad: Isimintiniausi tay Mugen is samurai champloo, Kurosaki Ichigo is bleach ir Kamui is x ir dar Alucard is hellsing :mad:

Youka
2006-11-02, 09:18
Dio is Last Exile. Bene pirmas charakteris, kuris istrigo, beziurint anime ir liko iki siol, dar Kyo is Fruit's Basket XD bet jis gana daznas charakterio tipas ir isimine matyt irgi todel, kad buvo vienas pirmesniu ziuretu.

Na dar matyt visai nieko Ginko is Mushishi, ramus toks ^^

Sable
2006-11-02, 09:37
Aoshi Shinamori is Rurouni Kenshin
ir
Brandon Heat is Gungrave

Laimonas
2006-11-02, 16:14
kaip visada kieciausi Chiba is BECK`o ir Mugenas is champloo :D dar Edas ir cowboy bebop linksmas visai buvo :haha:

hanaretsu
2006-11-02, 16:24
colonel Roy Mustang:D nerealus:D kas dar.... dar tas huges:D shigure iš FriutsBasket.

va, dabar prisiminiau:D Hajime Saito:malda: ir Alex Louis Armstrong. kaip aš galėjau pamiršti:haha:

Ekgp97sl
2006-11-02, 18:38
Ed iš Cowboy Bebop.
Kiba iš Wofl's rain.
Pino iš Ergo proxy.

Airiem
2006-11-22, 17:01
visi veikėjai savotiškai man patinka :) o labiausiai tie kurie panašiai masto kaip ir aš :D

SNcheZ
2006-11-22, 18:11
Mano megiamiausi yra Gutts, Alucard (pikti dedes :) ) Revy/Levy (pikta teta :) )ir Kenshin (geras kovotojas + moka labai gerai gaut i galva ir sakyt "orooo?" :D ). Nu shiaip man patinka labai daug anime charu, bet shitie labiausiai :malda: .

zio
2006-11-22, 18:16
Reki (Haibane Renmei)

BlooDy
2006-11-22, 18:55
hmm nu labiausei taj istrigo nesenei ziureto animo toks weikejas Gilgamesh is fate stay night del arogantiskumo ^^ nu sejp da keli tokie kajp Zarakis is bleach ir Alex is Last Exile :blob:

voiceofdeath
2006-11-22, 19:44
turbut Kurai is Angel Sanctuary gal netiek anime kiek mangoj patiko nzn kodel net

Sasumi
2006-11-22, 20:20
Rosette Christopher,Chrno,Naruto,Sasuke,Kakashi-sensei,Shikamaru,half of Sakura....em...:w00t: Rurouni Kenshin,Megame,Sanusaki :D

tamagochi
2006-11-22, 22:25
kiek zmoniu, tiek nuomoniu chia... kazkaip jokios prasmes is sios gijos nematau.

Nu bet kad nebutu offtopic, tai Megumi (TnK) ir Youko (12 Kingdoms) :P

Nyu
2006-11-23, 15:04
Vedžitas,Tranksas,Kakashis,Naruto,Kira,L ir daugelis kitu (:

Likimo_Kalvis
2006-11-23, 16:33
man patika Trunksa plaukai, Alucard'a apsiausts, Vash'a veids, ir Shindzi buts :) bet viska sudejus, s gautus :D

arturikas
2006-12-11, 18:15
1. light-death note
2. D-vampire hunter
3. kiba-wolfs rain
4. nagi suichiro-tenjou tenge
5. kenshin

Calyx Deuced
2006-12-12, 10:49
Top 5:
1.Heero Yui(ms gundam wing)
2.Duo Maxwell(ms gundam wing)
3.Takeya Ikuhara(Dears)
4.Tohno Shiki(Shingetsutan Tsukihime)
5.Alucard (Hellsing)

civer
2006-12-12, 16:31
Hmm vietas skirstyt butu sunku bet isvardint megstamiausius pabandysiu:
Kamui (X), jei nebutu taip pasikeites nuo anime pradzios 1 vieta skirt nebutu sunku
Ichise (Texhnolyze)
Kei Kurono (Gantz), girdejau kad jis vienas nekenciamiausiu pagrindiniu veikeju, nors man tas jo liudnai pagarsejas charakteris kaiptik pliusas - tiesiog i gyva zmogu panasus o ne koksnors "herojus" be trukumu

PS. Jei reiktu parasyt nemegstamiausia veikeja tai iskart i galva ateina Vash (Trigun) - tiesiog idijotas ir verksnys be laso savigarbos

technotrach
2006-12-12, 20:56
na kazkaip labiau antraplaniai veikejai praeina, pvz, robotukai su AI is GitS, Dio is Last Exile, Ed is Cowboybebop

Juzut
2006-12-14, 10:51
Shuichi, Yuki, Hiro, Ryuichi (Gravitation), Kenshin (Samurai X), Tsuzuki, Hisoka (Yami No Matsuei), Nyuu (Elfen Lied), Edward, Roy (FMA) ... :p mano didvyriai :love:

kita
2006-12-14, 17:35
Spike http://i284.photobucket.com/albums/ll24/hummingair/avat/Spike_is_Quick.gif
Nataku (X) ir Tsume (Wolf's Rain) irgi paminėčiau.

FreaK`aZ
2006-12-14, 21:57
blah blah.
Taira Yoshiyuki ish BECK, toks wisishkas px.
Pino ish EP - the top of the cuteness
Edwardas ish Bebopo, tas tai ish wis nerealus.
Sakaki ish azumangos, nzn kazkuom patrauke.
daug is tikro yra, tingiu dabar megint wisus atsimint.
aj dar Vash'as laibai kietokas toks.

Mao
2006-12-14, 22:09
sugalvojau papildyt savo lista ir padaryt topa.

1. Aion (Chrno Crusade)
2. Sagara Sousuke (Full Metal Panic! series)
3. Lucy/Nyuu (Elfen Lied)
4. Akane Suzumiya (Kimi Ga Nozomu Eien)
5. Sesshoumaru (InuYasha)
6. Chrono (Chrno Crusade)
7. Ryuk (Death Note)
8. Edward Elric (Full Metal Alchemist)
9. Seras Victoria (Hellsing)
10. Adon (Berserk)

ocard'a
2006-12-15, 22:27
..Siandien galvoje man tik Fujiwara no Sai is Hikaru no Go ..:)
Bet siaip ir Alucard, Kenshin , tas mazas kirin'as is twelve kingdom(su juodais plaukais), Akira (is Hikaru no go) , L (death note), Edward Elric... ne vis delto Sai :)

Mukazala
2006-12-27, 10:56
Apsiribosiu top trejetuku:
1. S

Killerbee
2006-12-29, 12:12
Megstamiausias..... Gan daug tokiu, ypac mergaites simpatishkos patinka. Jei tokios seriale nebuna tai man didelis minusas. Aciu dievui taip buna retai.:D Jei reiktu iskirt tai Gatsas aisku.:malda: Alukardas aisku labai charizmatishka asmenybe bet mano favoritui nusileidzia ir stipriai.:)

Surreal
2006-12-29, 21:06
Mane užkniso Akemi iš Saikano, bet man ji kažkodėl kartu ir labai patiko... Bet šiaip vienas mylimiausių veikėjų - Kyo iš Furubos :D

Likimo_Kalvis
2007-02-01, 18:11
Ion is "Chrono Crusade", toks visiskai pasitikintis savim, sugebantis palaust bet kuri tikinti, atvirai demonstruojanti galia mmmmmm :cool:

Vash is "Trigun" juodai bajeriu paskalda :D

Kaze is "Final Fantasy: Unlimited" per visas serijas buva paslaptings ir nieka neatskleide pasibaigus jom

Claud
2007-02-01, 20:27
Great Teacher Onizuka kas matet tikrai supras del ko :)

Nialas
2007-02-02, 08:19
manau kad Rei iš Evangelion būtų mano mėgstamiausia veikėja. paskui gal tas pagrindinis veikėjas (vardo neatsimenu) iš Mind Game :/

Kurotani
2007-02-05, 16:25
1) Hitokiri Battousai(Kenshin Himura)-Rurouni Kenshin
2) Nyu (Lucy)- Elfen Lied
Regis mėgstu žiaurias susidvejinusias asmenybes :confused: :D

deinonychus
2007-03-17, 12:10
Man tai labiausiai patinka pusiau blogiukai, pusiau gėriukai ir pan.:love: : iš DBZ: Pikolas, iš FMA: Scar, o iš Wolf's Rain: Tsume...

darkoman
2007-03-17, 14:23
as tik nesenai pradejau ziuret anime,bet man vistiek pats megstamiausias,isimintiniausias personazas-manau isvis tap visokiu multiku ir filmu yra VEGETA is dbz..gal jum tai pasirodys juokinga,bet man jis labbiausiai prie sirdies:)

Surreal
2007-03-17, 19:18
as tik nesenai pradejau ziuret anime,bet man vistiek pats megstamiausias,isimintiniausias personazas-manau isvis tap visokiu multiku ir filmu yra VEGETA is dbz..gal jum tai pasirodys juokinga,bet man jis labbiausiai prie sirdies:)

Čia nieko keisto, daug kam patinka tokio tipo herojai kaip Vegeta :) Prieš keletą metų pati dėl jo svaigau. Piešdavau portretus ir sapnuodavau naktimis. Na, ačiū Dievui, kad nors Bulmai pavydėt nepradėjau :huh:

Infante
2007-03-20, 08:34
Na mano tei mylimiausia Yumi iš Maria-sama ga Miteru :love: Ji tokia... kawai :) Kaip ir as... :D

laksas
2007-03-20, 12:52
Na jei "Final Fantasy VII" priskiriamas prie anime, tai man Cloud'as visai nieko, nice šukuosena (norėčiau tokios, bet paskui plaukus reikėtų iš naujo augint ;)).

Di
2007-03-20, 16:13
Aš tai myliu Kurosaki Ichigo iš Bleach.. aaaaaaaaaaaak.. :)

*žvalgosi, ar kolegos neišgirdo atodūsio*

Eglaya
2007-03-20, 18:41
Damn, Sleepless! Aš ir norėjau rašyt Ichigo >< damn you, lol (ir *apsižvalgo*, prašau, nevartok žodžio "kolegos", mane vis dar nuo jo šiurpas krečia...)

hmz... jeigu rimtai, tai man prieš širdies ir kepenų labiausiai yra Kuchiki Byakuya iš Bleach. Visi gauna širdies smūgį, kai tai pasakau, nes atseit, jo niekas nemėgsta ir pan... bet man jis patinka nuo pat pirmo puslapio, kai pasirodė mangoj. Buvo taip - WAU~... :D

Na jei "Final Fantasy VII" priskiriamas prie anime, tai man Cloud'as visai nieko, nice šukuosena (norėčiau tokios, bet paskui plaukus reikėtų iš naujo augint :D).
Suppa Saiyajin 2!http://img19.imageshack.us/img19/6554/gacktvanilla0010001vd3.jpg
xD

ne, o jeigu rimtai, tai superb anime plaukuosena O_O
http://www.youtube.com/watch?v=2y2aUzGZX5Q

Lauryte
2007-03-31, 19:01
kazkada rode toki anime "Kite mergaite zudike", ziauriai patiko toji kite, labai faina...
Dar patiko is samuraju x kazkoks raudonplaukis vaikinukas, tik vardo nebepamenu, noreciau kad ji vel rodytu.....

Blooded
2007-04-29, 11:15
Mano megstamiausia veikeja yra Madlax is anime "Madlax". Man jos charakteris ir kovos stilius labai patinka, be to ji labai grazi. Dar labai patiko Revy is Black Lagoon..

amidau
2007-05-02, 19:10
Vash is TRIGUN man daba fisai fainas :w00t: , o siaip tai man ED ir AL is FullMetal alchemist praeina nes as prie ju jau spejau priprasti ziuredamas tuos 51 epus :malda:

Selene
2007-05-04, 16:53
Man tai Aoshi is Rurouni Kenshin labai fainas, ir Yuki is Fruits Basket simpatiskas :)

Oterro
2007-05-05, 19:26
Seniai ka beziurejau. Bet siaip man patiko Sasuke is Naruto, pamenu. Is DBZ Krilinas XD O daugiau megstamu nepamenu kazkaip.

Hidden_soul
2007-05-05, 19:32
hmm...na as ir kiekvieno anime issirenku megstamiausia veikeja pvz is Hellsing Alucard, is naruto Hatake Kakashi, Nara Shikamaru :D is veikeju merginu man retai kas patinka kol kas tik Temari :fifi:

Reijin
2007-05-06, 10:13
na jo iš kiekviena anime išsirenku automatiškai kas patink ir kas ne, bet taip pagalvojus iškart i galva šove Takayanagi Masataka iš Tenjou Tenge [I think he's got the power :D ]

MetalistaS
2007-05-07, 20:48
kaip ir visur stengiuosi paminet kad neseniai pradejau anime ziuret ( siaip draugas pasiule ir patiko) labiausiai is FMA patiko armstrog manau todel nes bent man jis sukelia daug juoko ir seip gyvenime stengiuosi kuo daugiau juoktis

P.S. nepykit kad gyvenimo aprasyma padariau :D

Izzo
2007-06-14, 14:56
kazkur jau rasiau kad Yoh is SH db dar prisdesiu Ryuzaki is DN :) dar Mugen'as is Samurai Champloo su savo kalbos zargonu ir bajeriais :D ir jauciu kad greit dar sarase atsiras Dante is DMC :fifi:

enura
2007-06-14, 22:21
sausuke is full metal panic (labiausiai antram sezone "fumoffu") manyciau megstamiausias nes kitoks nei kiti pagrindiniai veikejai vaikinai :cool: o seip kaip ir kazkam is sitos gijos man patinka pusiau blogiukai:love:

lolester
2007-06-14, 22:41
Saber is fate/stay night
Yurie is so KAWAII !!! is Kamichu!!

GaNNaS
2007-06-18, 13:49
Souskei Sagara - full metall panic (patinka man jo karinis poziuris i mokykla)
Kenshin - samurai X (lb rimtas, daug patyres, vos nevirtes nezmogum, zmogiskumo poziuriu), (ne is to serialo kur 91 serija kur tiesiog komiskas, smagus personazas, nors ir paslaptingas)
Alukard - Hellsing (patinka jo poziuris i priesus)
Mutou Kazuki - Busou Renkin (ranku alxemija) uz jo poziuri i gyvenima: kovosiu iki galo ir nugalesiu net jei tai neimanoma.

Yume
2007-06-18, 16:50
Mano mylimiausieji: Vash is Trigun, L is death note, Urahara ir Hitsugaya is bleach, Lelouch, Suzaku, Kallen, Euphemia ir C.C. is Code geass, Ryusuke ir Taira is Beck, Kakashi is Naruto, Alucardas is Hellsing, Haku is spirited away :) Gerai pagalvojus jauciu ir dar prisiminciau :D bet geriau jau negalvot xD

RaiDex
2007-06-19, 22:03
Guts,Gattsu is anime/mangos Berserk.Jam nereikia kokiu stebuklingu galiu kad yveiktu savo priesus,jis pasitelkia savo jega bei istvermia nugalet sunkumus ir nesvarbu kas nutiktu ar ka prarastu jis kovos tol kol kiekvienas priesas bus paguldytas and zemes.
Vienas is isimintiniausiu personazu.

FreaK`aZ
2007-06-19, 22:15
dabar ta mergaite imponuoja is dennou coil, katra laksto ir ant visko sako poop ^^

Yamito
2007-06-20, 19:46
megstu Kenshin ir sanzo ish saiukiu :)

aha ish tiesu visi idomus..nors visu dar nezhinau :DJU tiek daug ir su kiekviena diena vis daugeja.... ;)

Izzo
2007-06-22, 20:54
galiu drasiai sakyt kad i mano fav sarasa patenka Tobi is Akatsukio (naruto shippuden animas :D) ziauriai juokingas charas.. prajuokina jis mane mangoj :haha: ir dar Kurosaki's is Bleach :)

Keitaro
2007-07-02, 16:30
Shihouin Yoruichi - Katytė iš "Bleach"... Ją rodo gana retai, tačiau būtent tais momentais, kai reikia kažko "kieto" :) Mažo to ji keri mane savo paslaptingumu, taipogi kartais ir labai funny :) Kai reikia ji netgi truputį per rimta, mmm, o dar jos šukuosena :D

JTPedcsakas
2007-07-09, 21:40
Ohgi Kaname is "Code Geass" - del to, kad pas ji kieciausia sukuosena
http://www.ipix.lt/out.php/i201961_7.jpg

Keitaro
2007-07-10, 17:43
Ohgi Kaname is "Code Geass" - del to, kad pas ji kieciausia sukuosena
http://www.ipix.lt/out.php/i201961_7.jpg

O tu "Bleach" nematei? :D Ikkaku Madarame, va pas tą šukuosena kur kas gerenė :D

Haris
2007-07-10, 18:11
Man tai būtų Spike Spiegel (iš COWBOY BEBOP) Tas pats veikėjas kuri mano avatare. Pats mėgstamiausias kiets bičelis jis :cool:;) ir
Himura Kenshin (iš SAMURAI X or Rurouni Kenshin)
:banana:

Izzo
2007-08-11, 07:07
Shihouin Yoruichi - Katytė iš "Bleach"... Ją rodo gana retai, tačiau būtent tais momentais, kai reikia kažko "kieto" :) Mažo to ji keri mane savo paslaptingumu, taipogi kartais ir labai funny :) Kai reikia ji netgi truputį per rimta, mmm, o dar jos šukuosena :D

dar jos kerincios geltonos akys ir dar ta sypsena :love: yeah,I also like Yoruichi-san ^^ kawaii!

Evil_Mirai
2007-08-17, 12:56
Is kiekvieno matyto Anime yra bent keli veikejai, kuriems jauciu simpatija :D
Pvz. dabar ziurejau Bleach, tai Ichigo man patiko ir Renji neblogas, Rukia irgi nieko. Byakuya toks irgi visai neblogas :D Ir sitas dar... Hitsugaya. Viso Bleach dar nemaciau. Kazkaip pilnas fainu veikeju tas anime. Geras zodziu :D
Toliau... Naruto, tai tikriausiai butu Naruto & Sasuke. Dar vakar ziurejau Naruto Shippuuden 6-11 serijas. Neblogai, kai ziuri ne po viena serija :D Manyciau tie patys veikejai islieka. Nors sitas Kakashi irgi fainas bicas :D
Na, o daugiau... pagalvokim... ka as cia dar ziurejau... :huh:
Hm.. Son Goku [DBZ/GT], Yuki [Gravitation], Alucard [Hellsing], Inu Yasha [Inu Yasha], Yami, Seto [Yu-Gi-Oh!], Tiger [Monster Rancher], Kenshin [Rurouni Kenshin], Luffy, Zorro [One Piece], Ren Tao, Yoh Asakura & Amidamaru, Hao Asakura [Shaman King], Mushra [Shinzo]...

FainaruFantaji
2007-11-02, 15:04
EoD: Calm down, just once, pleaseeee!

Kad nebutu offtopic`o, tai:
1.Hei
2.Darker Than Black
3.Charo unikalumas zudantis, jis tarsi idealus vyras, nepaisant to, kad del "kontrakto" nebeturi zmogiskumo, kazkur giliai jis slepiasi, kaip minejau idealus vyras jis, moka gamint, moka paguost pana, svelniai elgiasi ir per ji DTB prisipumpaves romantiniu scenu nors toli toli grazu,tai nera romance anime.

1.Orpehrus & Eduard
2.Meine Liebe
3.Orpherus - tarsi kopija Final Fantasy VIII veikejo Squall Leonhart, kazkuo idealus, kazkuo netobulas, pasimetes gyvenime, bet zavus, tokio realybej beliktu tik geist, o gavus mylet.
Eduard - Linksmas, mielas, suprantantis, gali pakelt nuotaika, gali sprest ir rimtus reikalus, jo tamsesnis gymis suteikia jo rudiems plaukams ir zalioms akims dar daugiau neapsakomo grozio, del sito vyrtuko irgi galima butu daug atiduot.

1.L
2.Death Note
3. Pasakyti jo pliusus arba isvardinti jo minusus turbut neimanoma, kaip ir Hei is DTB, velnisko unikalumo charas... Jo pervargintos akys skleidzia vienisuma, jo kiek pasiputeliskas elgesys nustelbiamas jo nusileidimo, jis protingas, bet matyt vedamas dar nesugriuvusio zmogiskumo prameta "zaidima"... Jis suklydo, gal del to as ji dar labiau dievinu... L yra L, ir amzinai liks L...

1.Madlax
2.Madlax
3. Priezastis? Tik paziurejus pati Madlax anime galima suprast..

1.Motoko Kusanagi
2.Ghost in the Shell
3.Svajoniu moteris, jei tokia butu galima gaut turbut paleidus tektu tik mirt...

Apie savo favourite charus kalbejau taip tarsi jie butu gyvi, neisivaizduoju jog taip yra tiesiog jie yra tokie apie kokius tereik pasvajot.

*Faints*

Blooded
2007-11-10, 23:03
1. Veikėjas - Madlax, L Lawlet, Hei, Dante....
2. Anime's pavadinimas - Madlax, Death Note, Darker Than Black, Devil May Cry (anime)
3. Kodel sitas anime ir veikejas(ai) labiausiai patinka? Madlax mano vienas megstamiausiu anime, patinka del siuzeto labai, o veikeja - del savo charakterio, istorijos.. Death Note man istrigo labai, geras siuzetas, labai idomus anime, o ziurint ji tiesiog isimylejau L. Jis nerealus. Net jo manieros!! Darker Than Black labai geras anime, pries kelias dienas baigiau ziuret,siuzetas labai itraukia, pats anime turi kazka tokio.. Ir siaip veikejas Hei yra labai faino charakterio, apsimeta kvailiuku, nors yra rimtesnis ir zino daug daugiau nei bet kas kitas. Devil May Cry pats anime gal ir nebuvo labai geras, nors piesimas tikrai labai geras. Pagal toki zaidima madhouse galejo ir geresni anime padaryt. Bet siaip Dante tiek anime tiek zaidime yra TOBULAS!! Ir as ji myliu, ir mylesiu per amzius.. For ever!!

hallow
2007-11-18, 16:08
Pagrindinis Full Metal Panic veikejas nepamenu vardo :D nemirtingo anime nemirtingas ir herojus :P :w00t:

Brandom Heat ( Gungrave )- mano nr1 fav charas , ispudingas ir unikalus veikejas is visu matytu
Lelouch Lamperouge ( Code Geass )- evil one , sudomino savo mastysena
Kallen Stadtfeld (Code geass ) - tikra valkirija , ypac patiko jos trigubas gyvenimas
Kazuma (Scryed ) - more power :)
Third ( Jyu oh Sei ) - idomus veikejas , gaila ,kad mazai jo rode
Bear Walken (Gungrave) - veikia aplinkinius savo stiprybe , savo killeriska aura
Archer (Fate/Stay Night ) - blood style
Dianeira (Heroic Age) - tikra princese ir taikos deivė
Jin (Innocent Venus ) - patrauke savo charakteriu

kolkas visi :)

Youka
2007-11-25, 20:06
Dio is Last Exile. Bene pirmas charakteris, kuris istrigo, beziurint anime ir liko iki siol, dar Kyo is Fruit's Basket XD bet jis gana daznas charakterio tipas ir isimine matyt irgi todel, kad buvo vienas pirmesniu ziuretu.

Na dar matyt visai nieko Ginko is Mushishi, ramus toks ^^

privalau prie savo saraso prideti ir Balalaika is Black Lagoon.
Cia tai motera, galetu laisvai varzytis su Motoko.
http://img240.imageshack.us/img240/3420/bl2303ok8.jpg (http://imageshack.us)

Izzo
2007-11-27, 23:28
man kazkodel ziauriai pradejo patikt Hei is DTB, nezinau, kazkuom traukia,toks tamsus,niurus charas ^^ dar su ta ANBU kauke ^^

Zaigetzu
2007-12-17, 12:17
Kamina ish gurren lagann ir galbut sangokas arba dzinas vezlys :D :D :D
na dar onizuka ish GTO, captain aizenas ish bleach, na ir kas be ko visa Luffio igula (anime - one piece) :)
o... vos neuzmirsau dar Dante's ish Devil May Cry :)

Botaro
2008-01-18, 15:38
Kazuma ish Kaze No Stigma,bene wienintelis bernas nusodinantis norincias pavaidint panas. Nu aishku ir kitus weikejus ^^V

Kaname
2008-01-27, 13:57
Kazuma is Kaze No Stigma,kaip jau kazkas minejo, nepakartojamas.
Na,ir dar Chidori Kaname. :)

SeiSoraYu
2008-01-28, 18:36
Na man labai patiko Soubi iš Loveless---kadangi katik baigiau jį žiūrėt---jis toks paslaptingas :love: :D

mindzze
2008-01-29, 17:51
Kadaise patiko Takeya iš DearS, vienintelis kuri pažinojau bernas kuris nera pervertas, nu bent taip ji vaizduoja.

TeraX
2008-02-01, 14:50
Manau general Moustang (Flame Alchemist) is FMA. Toks idomus veikejas. Ypac patiko jo pasisakymas, kad jei taps fiureriu, lieps visoms armijos moterims nesioti aptemptus miniakus :D
Dar gal koks Spyke is Cowboy Bebop.

Ajumi
2008-03-02, 13:11
Kori ir Kencis - SamuraiX
Ana ir Johis - Shaman King
Sailor pluto - sailor moon
man patinka poreles ir nors kiek jega pasizymincios mergaites:cat6:

Zirael
2008-03-08, 19:43
Spaikas, Mungenas , Lain , Lightas ... na, daugiau nepamenu :D saip , kai ziuriu anime, tai koksnors viena veikejas is jo man tampa geriausiu ever.kai pabaigiu ziuet ji, pradedu kita - ta pati istorija :)

Kaiba
2008-03-14, 21:11
Man visada į akis krenta antraplaniai veikėjai, ypač Kiba ir Šino iš Naruto,bei Mello iš Death note.
Bet šiaip, jei reikėtų pasakyti tik vieną, tai aišku Rock Lee(naruto), nes jo charakteris man išvis yra beveik tobulas.
Kažkaip įsiminė dar Ichigo (bleach), Nana(Elfen Lied) ir Raitas (Death note). Skaudūs jie man kažkokie, bet labai krupščiai įgyvendinti, ypač Raitas. Apskritai Death note labai gerai sukurti charakteriai - L, Raitas, Mello, Matt, Missa(nors ir kvaila), dievai(Rem!!). Tik Near man labai nepatiko.

setas
2008-05-01, 22:38
sephirotas alucardas ir is bleach tas kur kovu manijakas su skambaliukis ir tas kur svaidosi ruzavom gelitem:D kaip jie ten vadinas nepamenu:DD

Derogatory`
2008-05-24, 20:29
Uh, net nežinau pačio mėgstamiausio savo veikėjo, tačiau manau, kad aukščiausioje vietoje yra Grimmjow Jeagerjaques iš Bleach. Toliau - Ichimaru Gin iš Bleach, Dante, Vergil, Nero iš Devil May Cry, Marian Cross iš D.Gray-Man, Archer iš Fate/Stay Night bei Hei iš Darker Than Black, Sephiroth ir Cloud Strife iš Final Fantasy, Stein iš Soul Eater ir Near iš Death Note.
Šiaip mane traukia pilkaplaukiai bei baltaplaukiai. :cat5:

biganimefan
2008-05-24, 21:53
Turiu daugybe megstamu veikeju, kuriu net visu ir neivardinciau nes butu per ilgas sarasas, bet visvien yra keletas kurie man labiau patinka

Haji is Blood+ (kya~)
Kanda is D.Gray-man ( naujame manga chapteri jis toks kawaii!)
Chrno is Chrno Crusade
Cloud is FF7
L is Death Note
ir zinoma
Sousuke is FMP XD

ir kaip pastebejome, visi jie vyrai XD

karolisvis
2008-05-27, 15:25
Man kieciausias Gaara is naruto nzn kodel bet man jis patinka :D

biganimefan
2008-06-13, 07:34
Zero is Vampire knight bei Komui is D.Gray-man :P

Tiesiog negalejau issirinkti, nes yra simtai veikeju, kurie man patinka, bet situos dievinu labiausiai:P

Lucion666
2008-06-13, 10:34
Broly iš DBZ :D
Geras veikėjas.. man labiau patiko už visus songokus ir Kurosakius Ichigo, už Naruto... vnz... BADASS CHAR.. :)

andriux02
2008-06-17, 23:08
Clare is Claymore faina kaip ji kardu visus zudo :cat22:

destiny
2008-06-22, 16:34
kadangi as nesu mates daug anime :cat1: tai neturiu didelio pasirinkimo...
1. wietoj butu Shikamaru(naruto) nes kiek maciau tai wienintelis kuris yrodineja kad turint pakankamai proto galima apseit ir be jegos.
2. butu Itachi(welgi is to pacio naruto :D ) jis patinka del jo gan yspudyngos istorijos(bent jau man :D )

lukazz
2008-06-22, 19:13
1-as butu L is Death Note. Labai idomi asmenybe.
2-as butu Alucard is Hellsing. Vampyras tarnaujantis zmogui ir zudantis kitus vampyrus, nors turetu but kitaip.

Firo
2008-06-27, 18:04
Na, mano avataras ir sig'as viską atspindi ^^, kaip bebūtų, jo vardo nežinau XD... iš "Mononoke". Dar patiko Itachi ir Kimimaro iš "Naruto" ir kaip be L iš "Death Note" XDD. Patikusios panelės būtų Lucy iš "Elfen Lied" ir Kanu iš "Minami-ke" XD

destiny
2008-07-17, 22:47
seip yra gan nemazai tokiu, bet wisgi pas megemiausias tai butu Itachi is "Naruto" gal but del to kad tai buwo pirmoji mano rimtai ziureta anime...Dar prie to prisidejo tikroji jo istorija atsiskleidusi manga ongoing :D

biganimefan
2008-07-18, 09:53
Ech, taip greitai keičiasi, kad nespėju gaudtyis. Bet dabar mano mėgstamiausia bisų laikų veikėja - Izumi Konata iš Lucky Star. Tokia pat otaku kaip ir aš ^^

Witch_666
2008-07-18, 12:26
Mno tai megstamiausi: Alien wolker - is D.Gray men, Icigo kurosaki - is bleach, is hell girl ta pagrintine (tik varda pamirsau...), Yuuki, Zero, kaname - is Vampire Knight

mariux9998
2008-07-20, 09:57
Mano sarasiukas siek tiek pasikeite:
FMA - Roy Mustang, kazkodel isimine ir viskas.
Death Note - Yagami Light (Kira), na ir kas, kad pagrindinis veikejas, bet jau ne "gerietis", kaip kituose anime.
Naruto - Kakashi, del sukuosenos ir kaukes xD
Bleach - tas vaikinas su akiniais ir spirit bow, dabar neprisimenu vardo, bent jau ne kazkoks Ichigo, kuris kardu svaidosi.
Rurouni Kenshin (Samurai X) - Kenshi, jis man tiesiog patiko.
Shaman King - Len ar kaip ten jis dubbed versijoje, tiesiog smagus veikejas.
Soul Eater - Patty, labai "kvaila ir nesubrendusi" xD
Higurashi no Naku Koro ni - Maebara Keiichi, nezinau kodel, jis vienintelis normalus tame anime (Na 3 arkoj nelabai).
And that's about it. :cool:

foksas
2008-08-04, 18:37
Mano mekstamiausi veikejai hmm... Jutiek dau viu neisvardinsi.
Is anime ( Orphen ) Didisis magas Orphenas jo drovusis mokinis ir ji isimilejusi iektiek eksentriska mergina :)
nu is ( Naruto ) zinoma Naruto, Sakura, Saske ir kiti.:)
buvo pat populiariausias anime visoje lietuvoje :) DragomBall, z, gt. ju veikeju nekam nereike vardinti.
no is ( hellsing ) vampiras Alukardas ir Viktorija Seles
nu is ( Slayers ) jodoji mage Lina arbe (ta nuo kurios bega drakonai):D
Yra dar dauk anime kurios as mekst nu tikio kad ir jus mekstat. :D

Silvestras
2008-08-04, 21:03
Man vienas veikėjas patiko po pažiūrėto anime Samurai Champloo..tai Mugen.Patiko gal dėl to,kad panašus truputį į manę savo charakteriu(lengvabudis,vulgarus ir tiesiog kietas veikėjas atsižvelgiant į jo bruožus).Jis tapo ir bus vienu mėgstamiausiu veikėju ilgą laiką o ne bus pamirštas po sekančio pažiūrėto anime.Jei jau patinka,tai ilgam laikui.

Rikka
2008-08-18, 19:31
Nu va,mano patys paciausi is paciu paciausiuju (ne topas tiesiog megstamiausi):
Teresa is Claymore,nes ji yra NR.1
http://i536.photobucket.com/albums/ff322/Mijako_sama/char-month-teresa-01.jpg
Grimmjow is Bleach, nu tokiu kaip komentuoti nereikia http://i536.photobucket.com/albums/ff322/Mijako_sama/grimmjow_jeagerjaques.jpg
Urahara Kisuke,nes su juo visad linksma http://i536.photobucket.com/albums/ff322/Mijako_sama/bleach_urahara2.jpg
kanwu uchou is ikkitousen, nu pamtysit suprasit :D
http://i536.photobucket.com/albums/ff322/Mijako_sama/Kanupillow.jpg
kenshin Himura is rurouni kenshin. del jo paties asmenybes
http://i536.photobucket.com/albums/ff322/Mijako_sama/Kenshin.jpg
Na ir zinoma, Aizen Sousuke is bleach :love::malda: http://i536.photobucket.com/albums/ff322/Mijako_sama/Aizen_Sousuke_by_Tru_Colorz.jpg