PDA

Žiūrėti pilną versiją : Nuomonės dėl mangos užsakymų

Lax..
2006-10-28, 18:44
Norėčiau sužinoti, ar būtų žmonių, kurie mestųsi į krūva ir rengtusi padaryti bendrą mangos užsakymą. :confused:

Džiro sesė
2006-10-28, 19:03
Jei plačiau paaiškintum, ką čia sumanei daryti,
tai kodėl gi ne?

Lax..
2006-10-28, 19:34
Nieko nesumasčiau daryt, tiesiog noriu sužinoti, ar būtų žmonių, kurie norėtų daryti bendrą užsakymą. Kuo didesnis siuntinys, tuo pigiau ir dar taikomos įvairios uolaidos.

Btw: kiets avataras...
2Btw: nepamirskit šiandien persukti laikrodžių atgal...

Džiro sesė
2006-10-28, 20:07
Rodos kažką supratau....
Manau, prisidėti galiu ir noriu, aišku viskas priklausys
nuo to, kokias mangas užsakynėsime, bet čia dar ateities klausimas.

P.S. Kas per laikrodžių persukimas???

Eisas Kuperis
2006-10-28, 21:15
Žiemos laikas

Del mangos man atsakymas aiškus. Tam pritariu. Noras yra, ir didelis, bet... Riailiai nekas...

Jabatan
2006-10-28, 22:19
mm, o is kokio saito planuoji uzsakinet?

Lax..
2006-10-29, 08:02
Mmmm... žmonės, įsiklausykit - aš dar nesiruošiu nieko daryt, tik noriu sužinoti jūsų nuomones tokiu dalyku.
Saitas neturėtų būti problema, gal turi ką pasiūlyti?

Jabatan
2006-10-29, 10:07
O tai kodel? Kam nereikalingai diskutuoti, jei galima imti ir uzsakyti. Zinoma jei rimtai norinciu atsirastu.
hum, del saito tai:
http://www.jpqueen.com/ neblogas
http://www.animecornerstore.com/
http://japanimation.com/jstore/
http://www.archonia.com/
http://us.yesasia.com/en/Japanese/Comics.aspx - nemokamas siuntimas worldwide kai uzsakoma daugiau $25 (atrodo)

Lax..
2006-10-29, 10:20
Na patyrinėsiu saitus, kainas, shipmentą ir pan. Jei susidarytu bent 10 žmonių tai jau būtų gerai.

Jabatan
2006-10-29, 12:00
^^ 10 zmoniu.. jei nors pora atsirastu, tai vis jau butu sis tas.

niekšas
2006-10-29, 15:22
Man tai daug kas neaisku:confused:
1) Tipo dedates babkes kad nusipirktumet kazkoki mangos paketa?:confused:
2) kokios bent apytiksliai yra kainos?:confused:
3)(sitas svarbiausias)Kokia butent manga planuojate pirkt?:confused:
4)Tarkim mane tai sudomino,kokiu budu ir kam tureciau duoti pinigus?:confused:
5)Tai kad pardavineti mangas lietuvoje kazkas dar tik planuoja:hmm:

Lax..
2006-10-29, 15:52
2Niekshas:
1. Mes planuojame susimesti į krūvelę ir užsisakyti mangos.
2. Priklauso nuo saito, tarkim archonijoje kainos už volumą sviruoja nuo 5-10 $.
3. Kas ką norės, ir ko kam reikės.
4. Tarkim viskas gerai - aš, arba žmogus atsakingas už visa tai, tau parašys pm dėl kitos informacijos.
5. Nieko nesupratau. mes gi siunčiamės sau, o ne pardavinėti.

Tikiuosi niekur nesusimoviau ir viską gerai parašiau... :)

niekšas
2006-10-29, 16:12
Nu kainos pakenciamos,verta pagalvoti:) .O del "5)" tai kaip lietuvoj mangos neparduoda tai galvojau tipo kaip,ai nu nesvarbu,nesamone parasiau vopsim:)

FreaK`aZ
2006-10-29, 17:58
eto.. maciau te pora booksu apie anime, tai tokius ti gal i uzsisakyciau, o del mangos, tai as deja ish tu swolochiu kurie scanlatintus volumus skaito.

Jabatan
2006-10-29, 18:11
Manga uzsakinejant reikia labai gerai viska apgalvoti. Vargu ar visi gali sau leisti uzsakineti daug volumu turincia manga, todel geriau jei jau esi perskaites ir patiko taip smarkiai, kad nori tureti ir popieriuje. Tokia gali po truputi susirinkti, kad ir per kelis metus jei ne dar leciau. ^^ mano sarase yra pora, kuriu noreciau, bet jas nelengva gauti tai jei imciau tai artbook, o cia ir sunkiau rasti kas patiktu :) oh dar yra one shotai

arna
2006-10-29, 20:37
Hmmm... užsakinėti Mangą internetu gana didelė rizika (ypač naują, dar nepasirodžiusią inete). Čia tas pats kas tokiu būdu užsakinėti (nevartytą) knygą. Vienu atveju gali pasisekti (su tūriniu), kitu gali tekti nusivilti. Manau čia laimės reikalas, kaip pasiseks tokiu būdu nusipirkti tikrai gerą Mangą. Reikia tam ir laiko paskirti, kad išsiaiškinti kokio gerumo yra norima užsisakyti manga (ieškoti papildomos info visokiuose forumuose, chatuose ir t.t.).
Nors, iš kitos pusės, gal ir gali kas gautis, tik sakau, reikia prieš darant tokį užsakymą, gerai išsistudijuoti, ką ruošiatės pirki.

Jabatan
2006-10-29, 21:11
oh, o nereikia kad tai skambetu taip dramatiskai ^^. Tarkim nuspresta bus is kokio saito butu uzsakoma, pasedi pora valandu, paziuri ko yra ir ko noretum ir nusprendi, o kai praeis pora savaiciu kol susisnekesi su visais norinciais, turbut ta preke jau ispirks, bet tadu dar pora valandu sedejimo, yaya :D

Lax..
2006-10-29, 21:15
Na manga iš shopų taip greit nedingsta.
Gal kas turi daugiau patirties siuntimuose ir norėtų pagloboti šį sumanymą? Sunkiai gaudausi...
2Freakaz: Skirtumas tarp scanų ir tikros mangos panašus į sexą telefonu ir real life :)

Jabatan
2006-10-29, 22:39
Vadinami discounts dingsta, geresni gan greit :) http://www.jpqueen.com/ cia buna gardziu kasneliu uz maza kaina ^^ taip papigiai gavau one piece artbooka.

mm o del paglobojimo, tai tiesiog tikrai norintys kazka tokio padaryt, tegu LAX...`ai tau, na is bedos ir man (blogiausiu atveju) pasiraso per pm. Tada visi nusprendzia kartu is kokio saito ir.. va cia butu sunkesne dalis, nes uzsakymui reiktu korteles, paprasta debetine netinka, reikia paimt pvz viza virtuon, susimest pinigus ir uzsakyt. Dar nezinau kaip veikia pas jus pasitikejimo klausimas ^^ ak, su pazystamais tai daryt paprasciau.

Lax..
2006-10-30, 08:20
K, visi kas nori sudalyvauti akcijoj atrakcijoj man pm'ą tegu rašo.

Sable
2006-10-31, 13:36
Vadinami discounts dingsta, geresni gan greit :) http://www.jpqueen.com/ cia buna gardziu kasneliu uz maza kaina ^^

Sits tikrai pigumelis gaunas. Visai reiktu paskutinius 5 volumus Blame mangos isigyt. Gaila ner tik i EN verstu ju. -_-

Karoosyte^_^
2007-01-08, 19:46
Ar jau viskas pamirshta?:confused: Gal dar yra vilchiu tokia akcija atrakcija atkartoti?;) ......Naivi turbut ash.......:D

Lust
2007-01-08, 19:53
Na šeip aš nelabai pasitikinti interneto užsakymais, velnias žino, gal ta manga tave bnuvils- o pinigai kaip į balą. Bet ką jau belieka daryt į JP nenuvažiuosi ir nenusipirksi :D (o gal?) Fainiausia tai būtų susirast kokį susirašinėjimo draugą iš užsienio , o po kiek laiko apsikeist kokia nors proga dovanom ar smth, kaip priedą prie laiškelio ^^ (ne, tai nėra žmonių išnaudojimo forma...Tiesiog nesamonė į galvą šovė)

Blood_Wolf
2007-04-11, 15:00
Gal zinot saita kuris yra patikimas siunciant manga ir kur butu elfen lied manga?:hmm: ir ar ebay patikimas?

Bardakas
2007-04-11, 15:48
Sits tikrai pigumelis gaunas. Visai reiktu paskutinius 5 volumus Blame mangos isigyt. Gaila ner tik i EN verstu ju. -_-

Aš ir Blame noriu :cry:

Izzo
2007-04-12, 08:20
as Death Note :cry:

Kuronii
2007-04-23, 21:58
As kaip visad ne i tem^^ bet va per e-bay mangom domejaus, bet taip niekas man ir nesigavo. Tai ar cia dar kazkas vyksta? ;3

Lamb_of_God
2007-04-24, 21:07
rashyk kas kokiu norit, bandysiu derint, ish US, butu su eng vertimu.... mangos kaina nuo mangos pavadinimo, bet kazhkas 5-10$ chia normali kaina....:D

Kuronii
2007-04-24, 22:32
mm..^^ butu malonu suzinoti is kokio tinklapio ketini siustis, tada paieskociau pats ka ten galiu surast ir pateikciau tau uzsakyma ;3

FreaK`aZ
2007-04-24, 22:35
rashyk kas kokiu norit, bandysiu derint, ish US, butu su eng vertimu.... mangos kaina nuo mangos pavadinimo, bet kazhkas 5-10$ chia normali kaina....:D

5-10 zaliu cia su postal service ar be? nes blin juokinga kaina, ebayjuj gaunasi ~7 svarai uz paty book'a ir dar nuo 3 iki 10 svaru uz atsiuntima.

KazE
2007-04-25, 01:58
Chiasi business very simple lad.

Priklauso nuo knygos/dvd/(ar dar kas nors) kainos, vidutine mazdaug 7.49$

Tada primetam kaskur 1~2$ per knygute uz visus procentus kuriuos nurasys persiuntinejant pinigus

Poto pasiskaiciuojam siuntima ir mazdaug uz 25 knygas mokam apie 30$ arba dar 1.2$ per knyga

Jei dar viska graziai suapvalinam (^____^) tai gaunam kad uz knygute ponai, vidutiniskai paklotute 10$ kas parsivertus i litus gautusi apie 25~26 lituokliai

Kabliukai labai paprasti uzsakymai nemazesni 100$ , pinigai pirma gerybes poto, viska tektu atsiimt ir paduot Lamb_of_God Kaune

Kuronii
2007-04-25, 15:47
Hm...na taip viena manga 25lt ir gautus. per e-bay kiek ziurejau tai tikrai brangiau butu...so i'm in. jei kazka darot informuokit - prisidesiu ;3 minimum 4 mangas imciau^^

Lax..
2007-04-25, 16:33
Kabliukai labai paprasti uzsakymai nemazesni 100$ , pinigai pirma gerybes poto, viska tektu atsiimt ir paduot Lamb_of_God Kaune
Jei šitas vietas būtų galima pakoreguoti...
100$ jau kelnes plėšanti suma yra, jei būtų koki 20$ tada prisidėtu žymiai daugiau žmonių...na ir dar Kaunas...>.> Jei būtų daug žmonių iš Vilniaus...Iš kur mangas imsit?

Zaria_klp
2007-04-25, 18:16
su visokiais siuntimais, lupikavimais prie kiekvienos sienos ivazant/isvezant, dar kokie nors kosminiai mokesciai.. na uz penkis volumus "Planetes" tiek ir gautusi (skaiciavau pagal kazkuri saita cia mineta). kada uzsakinejat? atlyginimas jau ir neuzkalnu, lipciau ir as i sita laiva.

Jigoku_Shoujo
2007-04-25, 18:22
jei kas rimtai iseina as ir noreciau prisijungt ;) :)

Jigoku_Shoujo
2007-05-15, 16:28
mm vat as pasnekejau su Katanajos darbuotoja,ji sake kad gal butu imanoma atvezt mangos,jei uzsakymu nebutu maziau nei 10 (cia jos nuomone) ,tai ciuju reiktu daugiau :D tai va jei rimtai atsirastu norinciu,tai butu galima kazka mastyt,tik patartina greit susiruost,nes tas savininkas jau greit i jp isskrenda nauju prekiu :)

Zaria_klp
2007-05-15, 17:56
Makoto Yukimura "Planetes" 1, 2, 3, 4a ir 4b volumai (visi išleisti). noriu.

Blood_Wolf
2007-05-15, 20:44
Noriu elfen lied arba eureka7. As in. Jei ka as is vilniaus

Lax..
2007-05-15, 21:04
Noriu Berserk belenkiek volumų. Tegu paima, jei gali. Skolingas neliksiu ^^

technotrach
2007-05-15, 21:53
mm vat as pasnekejau su Katanajos darbuotoja,ji sake kad gal butu imanoma atvezt mangos,jei uzsakymu nebutu maziau nei 10 (cia jos nuomone) ,tai ciuju reiktu daugiau :D tai va jei rimtai atsirastu norinciu,tai butu galima kazka mastyt,tik patartina greit susiruost,nes tas savininkas jau greit i jp isskrenda nauju prekiu :)
na gal kvailai paklausiu, bet ten jp anglisku mangu buna? :)

niekšas
2007-05-15, 22:06
Gal durnai paklausiu, bet ar ten įmanoma gauti rusiška manga?

Tsuyu
2007-05-15, 22:11
ash noreciau Nana, bet kurio volumo...bet man rupi labai kaina, speju daug labai kainuotu?

Airiz
2007-05-15, 22:46

cia gal rusijoje ziuret reiketu or smth. Japonijoje labai jau abejoju ar kas butu..jei anglu kalba gal ir imciau ka nors (:

voiceofdeath
2007-05-15, 22:57

na jie tokiom kainom kaip nauja tai jau geriau is animanga.ru atsiprintint :D

Jigoku_Shoujo
2007-05-16, 06:24
oo zmogai mane isgirdo :haha: :haha: tai as sian vakare susisieksiu su ta teta ir pasnekesiu jau rimtai :) :p

Dai-Katana
2007-05-16, 18:29
Paimčiau visas Tsutomu Nihei (Blame!, Biomega, Noise...) mangas. Daugiau savo kreivomis akimis nematau ką vertėtų imti. Neesu toks didelis fanatikas, kad mokėčiau už vieną seriją ~1500Lt. Na, gal tik už Blame! :confused:

http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/people.php?id=5931

arna
2007-05-16, 21:00
oo zmogai mane isgirdo :haha: :haha: tai as sian vakare susisieksiu su ta teta ir pasnekesiu jau rimtai :) :p

prieš tai pasiklausk tetos kokia kalba bus tos mangos. nes jos tiesiai iš japonijos bus vežamos (viskas gali būti originalo kalba).

KazE
2007-05-17, 01:32
ir busis originalo kalba.

Zaria_klp
2007-05-17, 08:29
ir imčiaus originalo kalba. vis dar "Planetes". nemanau kad labai eis rinktis, bet noreciau kad visos dalys kainuotu iki 300lt. aisku koki bonusa 20lt organizatoriui ^^v

Hellsing_lover
2007-05-17, 08:51
Na man dar po kolkas užtenka ir internetinės mangos versijos... Galų gale, juk ir vasarai reik šiek tiek pasilikt, bo daug kelionių nusimato.... :w00t:

Blood_Wolf
2007-05-18, 08:36
Kur galima suzinoti kiek volume yra isleista mangos? Ir kaip manot 10$ daug uz manga? Stai saitas is kurio noriu uzsakyneti http://www.store.animeinternational.com/category/graphic-novels.html:confused:

Egura
2007-05-18, 10:35
Gal kas nors bandėt iš Amazon.com (ar co.uk) manga užsisakinėti?
Aš kelių savaičių bėgyje bandysiu užsisakyti, tai noriu sužinot ar verta per Amazon?
Kažkaip per Ebay užsakinėti nenoriu... Gal kas patirties turi ir gali pasidalinti kaip sekės

Bardakas
2007-05-18, 10:54
Katanajoj jau seniai galima užsakinėt manga ar ką nors, tik esmė, kad ji japoniška bus :)

GaNNaS
2007-05-18, 12:43
radau kelis rusu kalba meginsiu ziuret kas ten per reikals, bet jau pinigu neleisiu yra ir rimtesniu reikalu jiems

Blood_Wolf
2007-05-18, 15:09
Stai saitas kuriame net apskaiciuja atsiuntimo islaidas http://www.animenation.com/ beto cia nera lb brangu. Beto ar graphic novel tai manga?

mindzze
2007-05-18, 20:14
Aš armus kaip Belgas ,nes nieko nesuvirskinu kokias cia mango jus ruosites pirkti ,10$
turbut pinugu neturit kur det , as galiu pasugoti jai kas ,o seip as visiskai juokaunau.
p.s. as dar ir nesupratau kuos skiriasi manga?!

Zaria_klp
2007-05-19, 20:13
.. ir visur po tarpa pries kableli, ir be tarpo po kablelio.. ir dar 6 is 36 zodziu su spausdinimo klaida.. 16% error-rate ^^ butum avr mikrovaldiklis perprogramuociau kad veiktum mazesniu dazniu (bet tiksliau nei dabar).

Jigoku_Shoujo, tai kaip ten pasnekesys su teta? yra kokiu nauju ziniu?

Jigoku_Shoujo
2007-05-20, 09:57
istrauka:

Del kainu negaliu dabar nieko atsakyti. Pirmiausia, reiktu mums zinoti,
kokiu mangu (autoriu pavardes, mangu pavadinimus) pageidaujate ir koki
kieki.
Savininkas zada isvaziuoti i Japonija tik birzelio men. pabaigoje. Tik
nuvykes ten, jis gali mums pranesti, kiek kainuoja konkrecios mangos. Tada
jau galeciau ir Jus informuoti.
Su Japonijos knygu prekybos imonemis iki siol neuzmezgeme rysio, tad
negalime nusiusti tiesioginio uzsakymo. Reikia tai atlikti per musu firmos
savininka.

tai kaip ir viskas manau dabar reikia kad visi parasytumet kas ko ir kiek norite (su autoriu pavardemis ir t.t.. ) , a kai savininkas nuvaziuos issiaiskins kainas,kokiomis kalbomis ir t.t.. mums atrasys ir tada pasakytume lemiama zodi :)

Zaria_klp
2007-05-20, 14:55
tadu siulau kad viena zinutę vis pakoreguotum, kurioje bus nickas, jo pageidavimas(v.pavarde, pavadinimas, volumai), ir kokia kalba svarbu. mes zinosim kad esam sarase, tu zinosi kad nieko neuzmirsai, ir visi bus laimingi ^^ o kai jau sulauksim ziniu is anos puses tai pagal sarasa bus galima greit suziuret kas bus patenkintas o kas ne. ka manai? arba net per asmenines zinutes liepk uzsakymus siusti, o cia tik sarasas matysis. bus biski švariau.

Jigoku_Shoujo
2007-05-20, 15:34
labai nuostabus pasiulymas :) he manau kad geriau jus visi man asmenines siustumet,tvarkingai surase autoriu pavardes,pavadinimus,kalba,volume ir t.t.. :)

Jigoku_Shoujo
2007-05-20, 15:39
Sable :
Tsutomu Nihei
Blame manga
tomai: 6-10
EN

Tsuyu :
autore ir sukureja: Ai Yazawa
leidejas:Shueisha
mangos pavadinimas: NANA (uzsisakau voluma nr.7)

Zaria klp :
Makoto Yukimura
"Planetes"
1, 2, 3, 4a ir 4b volumai (complete).
kalba JP arba EN.

Kuronii :
Autorius - OTSU-ICHI
Manga - GOTH
Is esmes tai yra 5 chapteriai, tai turetu buti tik 1 volumas isviso.
Kalba: EN/JAP
P.S. Sita manga gali buti sunku rasti

Didelis-Bardakas :
Tsutomu Nihei
Blame 1, 2 vol.
EN

Jigoku_Shoujo
2007-05-23, 18:06
emmm kur jusu norai? negi tik 3 zmones na ir dar as ,tai 4 :huh:

Jigoku_Shoujo
2007-05-31, 17:39
ale ziuriu jus pavarot :hmm: zdz liko savaite jusu "gausiems" uzsakymams :p beje kalba bus tik JP

Blood_Wolf
2007-05-31, 19:06
Tai dauguma atsissakys JP kalba. Gal as pradesiu priimti uzsakymus jei paciam pavyks uzsisakyti.

Zaria_klp
2007-05-31, 21:31
o as jp kalbos kurini imsiu tam kad esu fanas, o ne todel kad 'va sita idomi, reikia uzsisakyt paskaityt'. a taip a kitaip 99% musu mangas atrandama scanlate'intas, todel inprate angliskai. o te kartais paedidina ne tik teksta, bet ir garso efektus perpaiso, kartais nutrina autoriaus papildomus interviu ar ka panasaus. norekit originalo, nes jum patiko kurinys ^^v
o siaip jei atsiskaitymas butu ne vienakrtinis tai gal ir dar ko nors uzsimanyciau, per du tris atlyginimus atiduociau. imanoma ka nors ta tema padaryt? gal tada daugiau norinciu atsiras (bo ne kiekvienas daug turi vienu metu).

shemica
2007-06-01, 05:03
o as jp kalbos kurini imsiu tam kad esu fanas, o ne todel kad 'va sita idomi, reikia uzsisakyt paskaityt'. a taip a kitaip 99% musu mangas atrandama scanlate'intas, todel inprate angliskai. o te kartais paedidina ne tik teksta, bet ir garso efektus perpaiso, kartais nutrina autoriaus papildomus interviu ar ka panasaus. norekit originalo, nes jum patiko kurinys ^^v

Bet kas iš to orginalo, jei vistiek nieko nesuprasi?:) Taip, sutinku - dauguma sueditina taip, kaip nėra orginale, bet bent jau supranti kas parašyta...:)

wakaris
2007-06-01, 06:45
Tikrai susimesciau noriu bent 3-5 mangu :malda:

Bardakas
2007-06-01, 13:02
Man tai gerai ir jp. Blame jau kelis kartus perskaičiau, tai man jokio skirtumo daug maž. Tik nebent šiaip jei norėsiu pasiskaitinėt.

Kuronii
2007-06-01, 13:43
Hm...nesuprantu jusu^^ Jei norite mangu kad skaitytumet, tai tam yra internetas^^ bet vat as mangos noriu vien tik todel, kad ji yra manga! tikra! Is japonijos! ir svarbiausia: Japoniska! ^^;

Egura
2007-06-04, 14:11
Aš šiandien užsiskiau pora volumu shoujo mangos iš amazon.co.uk, pažiūrėsim kas gausis, šiaip su visais mokeščiais gaunasi apie 41 lt už volume... Būtu dar brangiau išėję , bet aš prie kito žmogučio uzsisakinėjančio mokslines knygas prisitryniau, tai mokeščius per pusę dalinsimės :-)...

Curse
2007-06-04, 15:33
o uzsisakyti anime action figure not possible right?

Egura
2007-06-04, 17:34
o uzsisakyti anime action figure not possible right?

hmmm... net nežinau, ebay viska galima, bet as kažkaip prisibijojau to ebayjaus :confused:
Šiaip tai buvo ten kažkada taip, kad tik knygas ir cd galima mums, reiks paklausti prie progos to žmogiuko kuris užsakinėjo :)

Curse
2007-06-04, 19:43
mm... as neturiu korteles pirkt is net + ebay is cheaper for a reason http://i31.photobucket.com/albums/c366/Cursetin/1176912112578-1.jpg
o me wants a tachikoma >___<
http://www.photonworks.net/gallery/cinema4d/c4d-tachikoma.jpg

Egura
2007-06-18, 07:34
:) gavau savo mangas is amazono :-)
pora volumu (4, 5) fushigi yugi genbu kaiden... shoujo manga... :love: ... tiesiog patinka Yuu watase darbai... ir kai si manga tapo licenzijuota, jokiu scanlation po 3 volumo neradau, tik keleta spioleriu...
Vienas volumas apie 23lt kainavo... dar + tiek pat shipingas isejo, tai man vienas volumas 41lt gavos... jai buciau viena uzsakyma darius tai uz sipinga dar daugiau suplojus buciau :eek:

Airiz
2007-06-18, 13:04
mm... as neturiu korteles pirkt is net + ebay is cheaper for a reason http://i31.photobucket.com/albums/c366/Cursetin/1176912112578-1.jpg
o me wants a tachikoma >___<
http://www.photonworks.net/gallery/cinema4d/c4d-tachikoma.jpg

ebay gana pigus variantas, pats ish jo perku karts nuo karto, kolkas viskas gerai. pagrindine esme KORTELE, su iprastinem kortelem, kurias naudojam kasdien (turiu 2) nieko neipirxit, nes jos yra debetines, o reikalingos kreditkes, pvz. HANSA EGO that means, kad joje yra kredito suma, suma priklauso nuo jusu amziaus ir be abejo svarbiausio reikalo - pajamu, ar jus esat mokus. Todel bijau shitas reikalas nepilnameciams neaktualus, bet jei kazko labai uzsinoresit - duokit LT - padesiu :D

dementia
2007-06-19, 11:18
:) gavau savo mangas is amazono :-)
pora volumu (4, 5) fushigi yugi genbu kaiden... shoujo manga... :love: ... tiesiog patinka Yuu watase darbai... ir kai si manga tapo licenzijuota, jokiu scanlation po 3 volumo neradau, tik keleta spioleriu...
Vienas volumas apie 23lt kainavo... dar + tiek pat shipingas isejo, tai man vienas volumas 41lt gavos... jai buciau viena uzsakyma darius tai uz sipinga dar daugiau suplojus buciau :eek:
Kad kiek man teko uzsakinet, tai shipingas mazdaug tas pats gaunas ar uz 1, ar uz 5 volumus. Visada geriau apsimoka iskart daugiau uzsisakyt.

pittass
2007-06-20, 16:21
kreditines reik? visa laika su debetine perkuosi ir problemu nematau.... nu nebent lietuviskos debetines kazkokios naglos labai.... su lietuviskom nebandziau...

ir apskritai ebay dar nusivilt perdaug neteko, svarbiausia perskaityt viska kas parasyta aprasyme ir jei jau esi labai paranojiskas pirk tik is tu zmoniu kurie turi didelius reitingus (1000+ pardavimu su 95%+ positive atsiliepimais)

Egura
2007-06-20, 18:26
Manau, kad reikia kreditinės, man su savo lietuviska diabetine kortele net skrydžio elekroninio bilieto nepavyko įsigyt... nors kaip ir buvo parašyta, akd su visa electronu galim atsiskaityt, kadangi visus atributus turi, bet su lietuvišku ne....echh...

perkant t iš amazono, mes naudojomes visa virtuonu, viskas puikiai.

Airiz
2007-06-20, 18:30
kreditines reik? visa laika su debetine perkuosi ir problemu nematau.... nu nebent lietuviskos debetines kazkokios naglos labai.... su lietuviskom nebandziau...

ir apskritai ebay dar nusivilt perdaug neteko, svarbiausia perskaityt viska kas parasyta aprasyme ir jei jau esi labai paranojiskas pirk tik is tu zmoniu kurie turi didelius reitingus (1000+ pardavimu su 95%+ positive atsiliepimais)

su LT debetkem pirkt neeina, nes jos ne kreditkes priimtu tarptautiniu mastu.
Pervedu pinigus kai kazko reikia ir nera vargo :)

Zaria_klp
2007-08-19, 18:39
stai ka pasakysiu - nusipirkau mangos internetu. viska praejau nuo nulio, todel kai ka galiu papasakoti 'is patirties'. turbut svarbiausia norint pirkti yra pinigai. ju reikia tureti daug. antras dalykas - turekite kortele, kuria galima atsiskaityti internetu. na cia yra nelabai daug variantu jei esi moksleivis ar studentas - visa virtuon. tai labiau paslauga nei kortele, nes gauni tik numeri (kurio ir reikia perkant), pirkimo metu pinigai nuskaitomi is saskaitos banke. kortele rodos 20lt metams, vilniaus banke. hansa banke sunkiau. jie siulo arba tikra Visa/MasterCard kortele arba Ego (MasterCard) kortele. abi tinka atsiskaitymui, bet jos gavimas susijes su uzdarbiu, kuris dazniausiai turi buti daugiau nei 600lt. nors nesu tikras del smulkesniu salygu.

nors gal truputi del tu smulkesniu salygu. su tevu parasais galima daugiau nei su savo nepilnametyse ar mazu uzdarbiu. jei tevai neturi dar tokiu korteliu pasiulykit isigyti. visuose bankuose pirma karta naudojantis tokiomis paslaugomis jos buna nemokamos. jei ir turi saskaita, bet naudojasi tik atsiskaitymui uz buta internetu - galima pasiulyti isigyti kreditine kortele. vaikui galimybe pirkti manga internetu, tevams papildomas saltinis greitai pasiskolinti pinigu.

turint kortele galima iskart pirkti. daznas puslapis siulo atsiskaityti PayPal sistema. todel ten uzsiregistruoti rekomenduotina (kainuos viena doleri, bet jis gris po pirmo pirkimo).
Taigi, kaip kad ir norejau, internete ieskojau Planetes mangos. radau JustManga.com neperbrangiai. beda tik kad ne visos penkio knygos buvo, o tik trys. maza to tik padarius uzsakyma po triju dienu atsiunte zinute kad nera dar vienos knygos, kuri lyg ir buvo kai uzsakinejau. teko laukti dar pora dienu. veliau kai jie issiunte man teko tik laukti, bo pigiausias budas siusti (13$, ~34lt) yra nesekamas. tiems kas baisiai turtingi gali uzsisakineti skubu UPS siuntima, kuri galima kasdien tikrinti ir zinoti kurioje pasaulio dalyje yra siuntinys. po 15 dienu po issiuntimo gavau lapeli del pasto siuntos ir nuejau atsiimti. nustebau i rankas gaves storoka voka. taip - voka. uzsisakinejau tai tris knygas. na bet pradraskes ji radau mazo (mazesnis nei puse A4 lapas) formato knygutes. priedo buvo inmesta trys saldainiai. guminuku tipo. skanus. suvalges pagalvojau, o ka jei as gyvenu aliaskoj ir iki manes keliautu pora menesiu.. saldainiai tiesiog sugestu. arba jei kas butu prispaudes mano voka. knygos butu suteptos zelatinine mase.

Atsiskaitinejau per PayPal sistema. paspaudus uzsakymo mygtuka gal po poros minuciu saskaitoje pamaciau kad pinigai jau rezervuoti nuskaitymui. bet juos nuskaite gal tik po savaites. gavosi truputi maziau nei simtas litu. pagalvojau kad kitas pora knygu gal rasiu dar pigiau.

pagalvojau ir tuo viskas baigesi. kazkokis stebuklas bet pasirodo tu trukstamu daliu nera ir kituose puslapiuose. todel ejau tiesiai i amazon.com ir ten radau ko reikia. bet siek tiek brangiau. gal litu ar pusantro pavertus i vietinius pinigus. beda buvo su siuntimu - jis buvo beveik dvigubai brangesnis nei is justmanga.com (11&#163;, ~56lt). ir antra beda trukme buvo taip pat dviguba, virs menesio. visa suma is amazones gavosi truputi virs simto litu. tad nznau kaip cia padrasinti kitus, bet pats nelabai tikejausi uz penkias mazo formato knygutes sumoketi du simtus litu. o ka daryt tiems kurie noretu tureti keliasdesimties volumu manga?

gal ir kiti galetu pasidalinti savo pirkimu scenarijumi. gal yra kitu budu sutaupyti? kiek ziurejau kainorascius tai pirkti keliese nelabai veiksminga. didejant siuntinio svoriui dideja ir kaina. o kai kurie puslapiai pardavineja vienetais, kad yra dar blogiai. gal tik pirkti per viena zmogu yra paslauga jam. pvz justmanga perkant duoda tokiu tai tasku. uz juos veliau galima visokiu niekuciu gauti. bet cia jau daug daug pinigu isleidus.. tad tiek siam kartui. parasykit ka nors protingo. peace V.

Blood_Wolf
2007-08-21, 23:31
Na del sladainiu cia tai idomiai sugalvota xD As uzsakyma pasidares bet turbut manga gausiu tik si sastadieni jei LT pastas nenuspres kad ten drugs ir nesudegins dar neatidare arbe nesugalvos pasilikti x_x turbut mano manga naudojama kaip staltiese x_x

Blood_Wolf
2007-09-04, 14:22
Gavau >:D visus savo siasis volemus. MAn su atsiuntimu tai kainavo apie 68$ tik kad reikejo laukti menesi kol atsiunte.

shemica
2007-09-04, 15:32
Blyn, davai organizuojam ką nors, man mama sąskaitos nenori atidaryt (o be to ji ir serga, tai negali toli nuo namų vaikščiot...). Ir be to, abejoju, ar net jei ir su tėvų sutikimu nepilnamečiui atidaryta sąskaita, jam galima ką nors iš intiko pirkt. Ten apribojimai kažkokie, sakė, yra... Aš turiu pinigų, tik susitinkam ir užsakom:haha: Man reikia manga ir man reikia kieno nors banko sąskaitos! Be to, nauda visiems, juk kai daugiau užsakai, pigiau bus pašto išlaidos.

Airiz
2007-09-04, 22:08
Na siuo metu laukiu aukcionu pabaigos, nes uzsakes viena graju kuriuo niekur neradau parsiust, laikrodi (atseit Shveicarishka) , laukiu atkeliaujancios Hellsing detuves, emm..dar mastau prigriebt pilna Evangelion kolekcija, nes nekazin ka turejau, prastos kokybes ripus.
Sutaupyt..na kazin ar sutaupysi, kaip sake kuom daugiau imsi urmu, tuom svoris dideja. Tad lieka moket tik, o moket dazniausiai verta, nes pas mus tokio pasirinkimo nera.

nassa
2007-09-08, 17:56
Na su tais siuntimais tai tikra bėda. nejau neturit draugų anglijoj, vokietijoj, na kokioj japonijoj?
Buvau Vokietijoj, dideliuose, bet nebūtinai, knygynuose yra galybė mangų, nuo pirmo iki naujausio volumo. ten ir užsisakyt galima. viena apie 6 eurus kainuoja [apie 21 LT]. jei kas nors gyvena ten, gali atsiųst, arba dar geriau į autobusą įdėt kaip siuntą. atsiskaitymas paprastesnis, nes tarkim, tam kas yra užsienyja pinigus pervesti galima ir turint paprastą LT kortelę.
aš taip ir ketinu daryt, nes kažkodėl pagailėjau tų eurų būdama Vokietijoj..
na Vokietijos pavyzdys todėl, kad aš vokiškai skaitau. manau tai būtų įmanoma ir iš Anglijos ir gal net iš Japonijos ar USA parsigabent.

2 Zaria - o tu nežinojai, kad manga yra A6 formato?? :)

shemica
2007-09-08, 19:26
Na su tais siuntimais tai tikra bėda. nejau neturit draugų anglijoj, vokietijoj, na kokioj japonijoj?
Buvau Vokietijoj, dideliuose, bet nebūtinai, knygynuose yra galybė mangų, nuo pirmo iki naujausio volumo. ten ir užsisakyt galima. viena apie 6 eurus kainuoja [apie 21 LT]. jei kas nors gyvena ten, gali atsiųst, arba dar geriau į autobusą įdėt kaip siuntą. atsiskaitymas paprastesnis, nes tarkim, tam kas yra užsienyja pinigus pervesti galima ir turint paprastą LT kortelę.
na Vokietijos pavyzdys todėl, kad aš vokiškai skaitau. manau tai būtų įmanoma ir iš Anglijos ir gal net iš Japonijos ar USA parsigabent.

Oi atleisk, bet ne visi mes turim tokių pažinčių! Ne visi mes čia tokie turtingi, kad galėtume linksmai važiuot į svečias šalis. Bilietas ir viza kainuoja. Jei rašai ką nors, tai siūlyk, o ne girkis, kiek tu turi draugų Vokietijoj, kurie tau gali atsiųst ką tu nori.

Lax..
2007-09-08, 20:43
Nebūtina visko čia išpūsti ir vertinti tiesmukiškai. Tai tiesiog dar vieno mangos prasimanymo būdo pasiūlymas...

nassa
2007-09-08, 21:06
Nu aš ir pažinčių neturiu, ale kai nori tai viskas įmanoma.. nenorėjau aš čia girtis ar pan. :P
iš vokietijos tai galėčiau parvežt, bet tai kas skaito vokiškai?

Zaria_klp
2007-09-12, 16:02
teisingai - tai tik dar vienas budas kazkaip gauti mangos. kokis tai sureagavimas shemica (sir or madam) stiprokas gavosi. va.. ir dar tada pastebesiu kad kai ko ankstesni pasisakymai nelabai issamus. jei jau rasot kad turit ar turesit ar zadat tureti tai pilnai su visom smulkmenom. as tai parasiau savo zinute su viltim kad permokejau ir pataisys zmones mane ir parodys kita kelia kaip pigiau. tada bendrinsimes ir vienysimes, galetume per kieno nors viena pazystama parsigabent tai ko norim.

ne tik A6 formato gi bunas. kartais centimetru didesni ar mazenis, B5 ir B6.. na cia siaip buvo mano nuostaba isreiksta - tiek pinigo uz kazka tokio mazo dydzio. ne deimantas gi ^^

pumyte7777
2008-01-10, 20:07

Nemaunau kad is japonijos gera mintis....pagalvok kiek zmoniu cia moka japoniskai :D:D