PDA

Žiūrėti pilną versiją : Koks anime žanras jums labiausiai priimtinas ir kodėl?

Puslapiai : [1] 2

akudama.
2006-08-15, 12:41
taigi taip. visi zmones skirtingi ir visiems patinka skirtingi dalykai,siuo atveju-anime zanrai. taigi prasom,isreiskit savo nuomone ir papasakokite kodel.)

Evil_of_Darknesz
2006-08-15, 12:57
:mad: Nu man patinka animai su daug kraujo kur laksto galwos,buna kautyniu scenu ir kalasi su katanom ar kazkas panasaus . :mad:

madness_heaven
2006-08-15, 16:44
man patinka psichologiniai ar taip kokie rimti, idomus man patinka mastyti, isitraukti i anime...aisku patinka ir koviniai jie ismagus:D

SETA
2006-08-15, 19:11
Megstu smurta ir yaoi... psicologines traumas bei Liuciferiska elegancija...

CHEZA
2006-08-15, 19:56
megstu sky fi zanro anime, taip pat su mistikos ir siaubo priedais, o geriausiai, kai kurejai sugeba ipint siek tiek psichologjios, kad visai neatbuketum beziuredamas ir sugebetum pamastyt, surast kazkokia prasme, bet...taip pat gerai comedy zanro multikas, juk pailset ir reikia.

Eisas Kuperis
2006-08-15, 20:22
Na o koks žanras patinka man labiausiai? Taigi. Peržiurėjus tai ką esu žiurėjęs, ką žiuriu ir ką artimiausiu metu ketinu žiurėti, galiu padaryti štai tokį sarašiuką. Pirmoje vietoje - kosminė fantastika, antroje - nuotikių, trečiają, ketvirtają, ir penktają vietą dalinasi komedijos, romantikos ir magijos žanrai. Visą kitą neidomu ir nežiuriu. Tarkim istorinis žanras. Negaliu pakesti istorijos. Tačiau yra keletas išimčiu. Pavyzdžiui Rurouni Kenshin. Nežiuriu ir tų galvariezinių anime. Kraujo ir visokio kitokio brudo prisižiuriu ivalias rialybėje, todėl gera kartais užmesti akį į truputi kitokį pasaulį. Bent jau 7 valandas (26s.).
Psichologiniai anime, dėja juos gana dažnai supratu šiek tiek kitaip nei kiti, bet vertinu tokius anime.
Dar vienas dalykas į ką mėgstu atkreipti dėmesį, tai dalykai kuriuos žmonės įvertina kaip neiprastus, smarkiai besikiriančius, kitoniškus. Anime neišimtis. Kad lengviau būtu juos pastebėti net susukuriu tam giją. Na.., tai tiek šiam kartui.

Sable
2006-08-15, 20:24
Megstu zanru maisalyne kaip pvz. NGE ar FLCL (ir pasijuokt ir pamastyt galima ir siokio tokio veiksmo idomaus sulauki), nors is esmes traukia aki koviniai ir siaubo animai, na ir absurdiskos komedijos (tas pats FLCL, Cromartie High School ir pan... )

Horkis
2006-08-15, 20:36
jega ten kur daug kardu, peiliu, kitokiu ginklu ir biski humoro

CeraS`VictoriA
2006-08-16, 08:11
na, man patinka dazniausiai horror... arba istorine tematika :) bet ne vien jie... is tikruju, galiu ziuret beveik bet koki anime...

Ekgp97sl
2006-08-16, 09:35
Na as nesu labiau nei kitus pameges kokius nors zanrus.
Megstu ivairove: megstu ir pasijuokti, ir kai ziurejimas vercia susimastyti, megstu ir itraukiancius nuotykius..

tamagochi
2006-08-16, 11:27
na esu suzavetas visa Ghibli kuryba :malda:

megstu intelektualiais istorijas su (bet nebutinai) komedijinem priemaisom - randu geru pvz tiek fantasy, tiek sci-fi, tiek school zanruose

Sasumi
2006-08-16, 12:19
man patinka ten kur buna koviniai...ir ten kur humoro yra...svarbiausia humoras :) kajp antaj Naruto filmuke

Youka
2006-08-16, 13:02
cyberpunk arba sci-fi, taciau ne kosmines odisejos. tokie fundamentalus pavyzdziai - GITS ir AKIRA.
ir visiskai priesingas - historical drama. samurajai, kaimeliai, mustynes ir filosofija. ^^

Nju`Liuci
2006-08-16, 13:06
man labjausia patinka zanraj tokie kajp samuraj x OVA's wolf's rain elfen lied ir hellsing taj tikraj liuxishki zanraj

Myojin`
2006-08-16, 14:13
as laikau geru anime kuris gali isjudint nervinus - pakeist sirdies plakimo ritma...
ir sjp daugelis tu rimtesniu Anime (ne vaikisku) ira nenuspejami ir per juos visko gali nutikt, o filmuose dazniausei jau zn kaip viskas baigsis ir per juos galima uzmigt, o kai koki GantZ ziuri visados akis tokios boona O_O

o sjp jei for fun man Hellsingas labai patinka,jis tox be gilios minties be filosofijos ir t.t bet labai ciotkas kai ji ziuriu tox kaifas boona....(galima ziuret daugybe kartu):love: +man labai patko piesimo stilius, ir sjp mano skonio tox anime.:love:

setsu
2006-08-16, 19:26
greiciausiai comedy. daziausiai anime ziuriu kai liudna ir nera ka veikti

kita
2006-08-16, 19:33
Įvairiai, čia labiau nuo pačio anime atmosferos, veikėjų, piešimo, siužeto priklauso, nei nuo žanro. Greičiau galiu pasakyti ko nemėgstu, tai hentai/ecchi/ parodijų.

Ekgp97sl
2006-08-16, 21:47
Įvairiai, čia labiau nuo pačio anime atmosferos, veikėjų, piešimo, siužeto priklauso, nei nuo žanro. Greičiau galiu pasakyti ko nemėgstu, tai hentai/ecchi/ parodijų.
del parodiju... o tai nera isankstinis nusistatymas tavo atveju?

kita
2006-08-17, 06:56
del parodiju... o tai nera isankstinis nusistatymas tavo atveju?

Greičiausiai.
Kaip čia paaiškinus .. Man įdomu žiūrėti tai kas yra kurta, į ką įdėta darbo, o tai kas yra parodijuota? Jokio džiaugsmo. O ir nejuokinga.

arna
2006-08-17, 10:13
man patinka tie anime, kurie orientuoti į 18+ amžiaus kategoriją. Faktiškai visų stilių, su geru idėjiniu užtaisu; tiesa, tenka peržiūtėti daug visko, kol supranti kas yra geras, vidutiniškas ar visiškas š...das anime; ypač šiuo metu - nes kai pradeti anime žiūtėti nuo geriausių japonų kūrybos šedevrų, visus kitus žiūrimus nenorom su jais lygini.
gaila, kad visai neteko matyti jokio horror anime.

Angel of Death
2006-08-17, 15:17
As tai nezinau... Man anime geras dazniausiai buna kai jame yra meiles istorija :) Romantika megstu lb :D

Ozis
2006-08-17, 15:33
I'm one of many and our name is Legion (kazkas panasaus biblioj yra)...

Dazniausiai anime ziuriu taip sakant atsipalaiduot. Nieko gilaus, sudetingo ar slegiancio neieskau. Renkuosi ecchi/romancy/comedy... dar paivairinu fantasy, magic prieskonu... anksciau buvau nusistates pries parody (kaip, kad kita yra), taciau School Rumble pakeite mano nuomone (nors po 1 serijos norejau trint, bet visgi susilaikiau)...
Zinoma tai tera dazniausiai. Neretai pasitaiko ir isimciu - Ruorni Kenshin, Hellsing, Saikano...

buu
2006-08-17, 23:56
Man iš žanrų sakyčiau patinka Action, Drama, Romantic. Na veiskmas man labiau patinka kai būna Samurajai ar katanos ar kažkas pan., bet kažkodėl nelabai patinka visokie ginkluoti susiremimai in Anime. Aišku gerai ir kraujas. Ir dar nemėgstu komedijų aišku yra keletas išimčių, bet pagrinde nepatinka.

akudama.
2006-08-21, 21:06
As tai nezinau... Man anime geras dazniausiai buna kai jame yra meiles istorija :) Romantika megstu lb :D

man irgi patinka romantiski anime.)

DevilsLittleSister
2006-08-22, 21:46
As megstu kai buna daug kraujo, kautyniu. Patinka sci-fi zanro anime, kartais ir istoriniai buna visai nieko. Kaip galima matyti is mano paraso romantikos nemegstu, bet komedijas kartais irgi pasiziuriu. O seip anime nesirenku pagal zanra ir ziuriu visokiu zanru anime.

Laimonas
2006-08-23, 17:22
man tai labiausiai patinka COMEDY :blob: tokie kaip chobits ar full metal panic :blob:

Qone
2006-08-28, 13:38
Istorija+komedija(vienas pagrindiniu anime bruozu)+veiksmas - magiskas derinys.
Ji visai neblogai atitinka Samurai Champloo.

Zaigetzu
2006-08-30, 23:40
nuo nuotajko priklauso... galiu ziuret ir komedijos ir siaubo zanro anime... o kai nuotaika vidutine taj dazniausiai ziuriu visokius kovinius anime su siek tiek mistikos ir psichologijos ;)

niekšas
2006-09-22, 11:56
Zanras nesvarbu,svarbu kad butu ytraukiantis.kai anime idomus,turi savo atmosfera,tai visai nesvarbu ar tai horror ar siaip koks school life.siaip visu zanru animuose galima rasti kazka ydomaus.kartais idomu paziuret kazka ziauraus,kartais linksmo,kartais norisi pasigrozeti kovom,kita kart,kai nusibosta kraujas galima paziuret ir romancy ar school life.
Siaip jau anime daznai neturi kazkokio vieno zanro,buna kad viename anime suderinami keletas zanru,ir man patinka toki anime:)
Pvz. Rurouni kenshin buvo ir historical,ir action,ir drama,ir dar comedy siek tiek buvo.
Vopsim ne zanras man svarbiausia;)

Erubina
2006-09-24, 14:05
Nu siaip megstu beveik viska :p Bet labiausiai , tai comedy/romantic/drama, o ko nemegstu tai sci-fi ir kai buna prigrusta robotu ir panasiai,nors yra ir isimciu :fifi:

osiris
2006-09-25, 15:17
Megstamiausi: action / samurai / martial arts / vampires. nelabai megstu hentai :]

Ruki
2006-10-10, 09:19
hmz...FANTASY! komedija,sci fi, magija... svarbu itraukiantis siuzetas :w00t:

Tsume200
2006-10-23, 19:13
tiesa sakant MYLIU VISAS IR VISOKIAS ANIME!!!! LOL:D

maiindeg
2006-10-23, 19:38
as ir :) visos animes man patinka tik iskirus kaikurios labai senos ir tokios nu neidomaus zandro as galiu net ir ziureti anime apie mergaites istorija man svarbu kad mane domina :)

Mao
2006-10-23, 20:27
tiesa sakant tinka visi tik ne cooking. net ir hentai tinka :D. labiausiai tai megstu love/romance ir horror.

seijuri
2006-10-24, 12:44
na man patinka koviniai, kur nemazai kraujo.......bet taipogi labai patinka komiski, romantiski, bei dramatizuoti anime

SNcheZ
2006-10-25, 15:24
Man tai patinka koviniai, horror, nu kartais romance, o labiausiai tai megstu komedijas apie pervertus :D

Public-Enemy-No.1
2006-10-28, 17:14
Aš labiausiai mėgstu Horro\Mystic\Detective, šiuose žanruose dažnai pasiekiama atmosfera kurios filmuose neišgautum :). Tačiau ir action bei comedy nevengiu, svarbu, kad geras anime būtu;)

Botaro
2006-10-28, 17:41
Man tai visi pagal nuotaika tinka.Maziausiai turbut ziuriu siaubo ir psichologinius anime.Dazniausiai veiksmo ir romance:malda: .Ecchi zinoma taip pat,taciau juose man viska gadina tas panu smurtas pries bernus del ju "prigimties".Man kazkaip tas nepriimtina,o dar tai turetu atrodyt juokinga :confused:

monoguruoshii
2006-10-29, 21:00
Dazniausiai ziuriu Horror/Sci-fi/Mystic seip megstu kartais ir Martial Arts ir psichologinius anime, nors su siaubo zanru dazniausiai ir psichologija ir mistika ieina.

Audria
2006-11-01, 20:04
Man patinka rimti anime,kadangi aš esu rimtas žmogus:p Na dar aiškus ir komedijos,juoktis gi irgi reikia:D O ko jau nemėgstu tai tokių anime,kuriame būna haremas naivių ir pakvailokų panelyčių,bei toks vienas 'krūtas' bachurėlis,kurį yra įsimylejusios visos merginos.Fui...Dar labai patinka įvairūs istoriniai anime,nes dievinu istorija,ir taip pat horror žanrą,tik ne tokį kur kraujas liejasi laisvai,o psichologini siaubo trilerį.Dėja,tokiu l.mažai esu mačiusi...

mindzze
2007-08-04, 20:39
Kartasi sitas forumo skiltis nesikartoja?
O patinka !? man patinka ecchi , dar patinka gal tada romance ,tuopaciu patinka shool life, ir beprotiškai megstu geras ,sočias comedy žanrus.

ryuayumi
2007-08-05, 18:54
megstu ivaire anime :D psichologiniai, yaoi, senoves, comedijas, kekvienas anime yra kaskuo idomus :D

Tom
2007-08-06, 18:38
ecchi+comedy ^^ rulz !!

niekšas
2007-08-06, 22:10
Man tai visi pagal nuotaika tinka.Maziausiai turbut ziuriu siaubo ir psichologinius anime.Dazniausiai veiksmo ir romance:malda: .Ecchi zinoma taip pat,taciau juose man viska gadina tas panu smurtas pries bernus del ju "prigimties".Man kazkaip tas nepriimtina,o dar tai turetu atrodyt juokinga :confused:

Man tai proiimtina. jeigu bučiau merga tai irgi daužyčiau. ne s pvz jeigu man kokia nors merga žiūretu i trusikus tai ašjai pritaikyčiau psichologiny smurtą, pradėčiau varyt kokia ji apgailėtina, priversčiau ją pasijausti apgailėtinai, privesčiau prie savižudybės. ir nužudyčiau haahhaahah :haha: megstu taip sdaryt

A į tema tai nera ko žiūrėti i svetimus trusikus va taip vo :malda:

Evil_of_Darknesz
2007-08-06, 23:54
Man tai proiimtina. jeigu bučiau merga tai irgi daužyčiau. ne s pvz jeigu man kokia nors merga žiūretu i trusikus tai ašjai pritaikyčiau psichologiny smurtą, pradėčiau varyt kokia ji apgailėtina, priversčiau ją pasijausti apgailėtinai, privesčiau prie savižudybės. ir nužudyčiau haahhaahah :haha: megstu taip sdaryt

A į tema tai nera ko žiūrėti i svetimus trusikus va taip vo :malda:

:mad: Ziauru, nenoreciau but nieksho draugu oi tai yra priesu... :haha: Niekshas tau turbut sunki vaiyste buvo? :confused: Matyt pats zaislus dareis, o kai pasidarydavai, juos prikaldavo prie lubu... :haha: JOKE! :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :mad:

Dejviz007
2009-05-04, 20:18
Na mano tobulasis anime turėtu būti šiek tiek juokingas (tai gali sietis ir su Ecchi), turi būti veiksmo, psihologijos, keli veikėjai galėtų būti labai intelektualūs (ne visi aišku ;D ) na net nežinau ką čia dar pridurti , tai tikriausiai viskas :)

SinEater
2009-05-04, 20:23
Kiekvienas anime žanras turiu pliusų ir minusų ;>
Man svarbiausia yra pati animo istorija. Svarbu kad ji būtų apie kažką ,įtraukianti ir ne lėkšta.
Tai Tiek iš manęs.

Snabas
2009-05-06, 16:29
Man labiausiai patinka komedijiniai anime (tik tamsaus humoro, visokie romance - ne) arba tamsus, psichologiniai, kaip DN :)

Aivaras
2009-05-06, 16:42
Pastebėjau, kad tragedy palieka didelį įspūdį ilgam (pvz.: 5cm).Romance, drama, comedy, ecchi ir action :]

ZaNgE
2009-05-06, 18:20
Man tai prie sirdies samurajai ir tokie su humoru animai :blob:

Mahiko
2009-05-06, 21:16
Action , Super-power , and Non-idiotic romance.:).Na ir dar patinka kur su Katanom Ispudingos kovos buna :cat1:

DreamT
2009-05-06, 22:32
Drama, comedy, slice of life, action ir music anime'ai :fifi:

Zeero ~
2009-05-07, 11:01
Drama, romance .. Kaskiek patinka comedy, horror, ecchi.

Luna-chan
2009-05-21, 10:45
Slice of life, music, drama, horror, vampire, žodžiu, labai daug... Šiaip net gal ir mecha kai kurie būna geri... :fifi:

fasian
2009-05-21, 13:44
Cyperpank manau daugiausia :S šeip įvairiai

H[asas]
2009-05-23, 01:39
Drama ir Romance :)

ItAx
2009-05-23, 23:07
Drama, romance, comedy, mecha emm kaip ir megstamiausi turbut :)

Death note
2009-05-24, 10:30
Mano manymu geriausias anime kuriame yra šiek tiek humoro, truputėlis romantikos- meilės, keletas kandžių replikų, daug kraujo ir siaubo... M daug kovos su katanomis ar kitais būdais + daug veiksmo ir keli gražūs anime vaikinai cat1

zeke
2009-05-24, 11:20
Man labiausiai patinka romantinės komedijos su truputėliu echhi.

Reshef
2009-05-25, 22:10
Grynas Shounen megejas ir toki anime kaip Naruto,Bleach,D. Gray-man- veza:cat22: . Bet neatsisakau padozuoti ir psichologiniu anime arba tiesiog action anime

Karamele
2009-05-26, 13:02
Na man labiausiai patinka veiksmo, nuotykiu su humoru ir romantika :cat5:

usakou
2009-08-08, 15:48
geriausia,kai viename anime yra visi sitie zanrai^^ nuu buna tokiu anime,ziuri ziuri kelios serijos comedy,paskui isgyvenimai dramos,velieu vel visokie nuotykiai >.< nepamirskim ecchi detaliu...woot,tada toky anime galiu vadinti tobulu ;]

Vytas9825
2009-08-11, 18:41
Na as tai labiausiai megstu romance, nes esu romantikas, action, nes esu vaikinas, school life, nes vis dar tebesimokau mokykloje, comedy, nes patinka pasijuokti.

angellus
2009-08-11, 22:05
mecha-mėgstu mechas-dideles, galingas ir kietai atrodančias,
gunfights-čia mano mėgstamiausias žanras.
swordplay-antras mėgstamiausias žanras.
o tuos du pastaruosius galima sudėti į action ir fantazy. nu nežinau, nuo mažumės mėgdavau filmus su daug veiksmo ir fantastiką, knygas, tokios leidyklos kaip Eridanas, skaitydavau.
bet mėgstu ir romance, school life. tinkamai panaudotas ir neperdidelis ecchi kiekis ir nemaišo. comedy irgi būtinas, nes kartais visas tas action nusibosta.
ir išvis, patinka viskas kas turi gerą ir įdomią istoriją.

Akina
2009-08-12, 11:11
patinka veiksmo, komedijos, piece of life, ir ghibli anime patinka :)
o kodėl patinka?.. dėl to, kad patinka :D čia toks pat klausimas, kaip ir kodėl jūs žiūrit anime.

Hiroyuki
2009-08-14, 21:47
man tai , drama/romance , fantasy/supernatural , comedy ir action - sci-fi nevez :) dar ziauria patinka samurai swordplay histocral

iPunk
2009-08-17, 09:21
anti-hero be jokiu klausimu nes kol kas tik du tokio zanro anime maciau ir jie abu man labiausiai patikusiu penketuke ^^

H[asas]
2009-08-17, 13:14
Drama nes suvirpina sirdi ir ji pradeda plakti smarkiau :)

druzokas
2009-08-21, 11:40
Shounen, fantasy, action, swordplay, supernatural. Nes man action'as daug ka reiskia :)

donatass
2009-08-31, 12:14
Na siaip nesu susidares ar nusistates kuko nors zanra .Jei mate tas anime ytraukia.Ir paziuri viena serija is kart norisi ziuret kita serija ir tik vienas klausimas galvoje sukasi kas bus toliau.

Jaciux
2009-08-31, 13:21
Man tai patinka koviniai. Dr labai su samurajais labai patinka... Dievinu tokius filmukus...

Arizona
2009-09-02, 10:32
Turbut labiausiai tai psichologinius megstu,dar daznai ziuriu gunfight bei swordplay.O siaip kartais labai priklauso nuo nuotaikos-buna kad uzsimanai rimto,o kartais atvirksciai kokios kvailos komedijos.

mama
2009-09-02, 11:02
Turbut labiausiai tai psichologinius megstu,dar daznai ziuriu gunfight bei swordplay.O siaip kartais labai priklauso nuo nuotaikos-buna kad uzsimanai rimto,o kartais atvirksciai kokios kvailos komedijos.
gerus zandrus meksti ipats gunfight ir komedijos
:laimingas:

Raven
2009-09-03, 15:50
psichologinius geras zandras :) dar romance comedy kraujas patinka kur taskos be saiko :)

Lucion666
2009-09-03, 17:41
megstu tokius zanrus - kuriuose pamatysi bent 2 mirtis, kruva papu(echi die, echi diieeeeeee...), daug alkoholio, ir pagrindiniu veikeju gyvenimo buda;:kawaii::muzika::geriu::rukau::cat8::rofl: :dausuose:

Lafleur
2009-09-03, 17:57
man patinka visas anime ir neiskirciau jokio zanro is kitu nes tai man yra bevertes pastangos. Gal siektiek labiau prie komediju linkstu.

kawaii
2009-09-03, 18:08
Horror, drama, action, martial arts.
Šiaip žiūriu bet ką jei tik aprašymas ir istorija užkabina:cat20:.

Catas
2009-09-14, 20:23
Drama, romantika, komedyja
bet kaip kawaii ziuriu visus jai istorija uzkabina

Idechi
2009-09-14, 20:58
Viskas priklauso nuo siužeto, bet mano mylimiausi žanrai: Givenimiškas, komedijos, dramos ir shiza(nes aš toksXD)

zeke
2009-09-14, 22:28
comedy romance ecchi school life šitie manau pagrindiniai

GodLess
2009-09-18, 16:25
koviniai

SudЯ_
2009-09-18, 18:45
Horror, action/adventures.

dariussst
2009-09-18, 21:27
man tai patinka romantiniai su truputi veiksmo psihologijos ir smurtu:D

ciombiukas
2009-09-21, 20:15
man asmeniskai patinka kai buna biski ecchi, blood, humor, ir romance.

arnoldas171
2009-09-21, 20:23
Man tai patinka
( Ecchi, Erotic, Comedy, Romantic, Fantazy, Humor, Veiksmo, Kasniedieninis ) ir dauguma kitu, bet cia pagrindiniai kurie mane labai domina, nes jie dazniausiai buna labai linksmi, geri, juokingi ir idomus .................... :laimingas::kawaii::sup::cat25:

Doommuks
2009-09-21, 20:54
Buvo laikas kai žiūrėjau romance, komedy echi..... tada horor, psihcological, dabar parody comedy echi.... veliau tikraiusiai vėl kokį horor, tada vėl..... na pagal nuotaiką, orą, sezoną, meilę..... daug dalykų įtakoja mnao žanrus... mėgstamiausio kaip ir neturiu, galiu su ta pačia nuotaika žiūrėti ir comedy ir horror, psychological ir parody..... vieną dieną kovinį, kitą dieną jo nekesti... nepastovus aš žmogus, tačiau įpatingas ir...... einu į saviraiškos giją

Davie
2009-09-21, 21:11
Mėgstu horror, psychological, drama, violence ir kartais romance(jeigu būna prilipdytas prie kitų išvardintų). Iš tokių žanrų labiausiai patiko Elfen Lied, Berserk, School days, Death Note...

Fuego
2009-09-29, 22:34
Na man anime turi buti bisky pamaisytas siek tiek komedijos, dramos, romantikos, fantastikos, nuotykiu arba buti tiesiog geros skerdynes kur galvos laksto bet siek tiek ir komedijos ymaisyta man labai patinka

holms
2009-09-30, 05:06
Seinen =)

idomu kiek is cia esanciu zinosit apie sita genre =)

sinone
2009-10-02, 18:37
Man tai patinka psichologiniai anime su trupuciu romantikos, daug mistikos.

ShoCho
2009-10-02, 19:39
School life! :cat7:

Tabeko
2009-10-02, 19:40
School life! :cat7:

Argumentuok~ KODĖL, kodėl, kodėėėl?x]

Takahashi
2009-10-06, 19:36
ohh,man patinka romance,comedy,drama,ecchi,shoujo,slice of life. Nežinau,romantikė aš esu,mėgstu stebėt idealų romantinį gyvenimą su gražuoliais pieštiniais berniukais:D

Red_Elf
2009-10-06, 19:59
action - kas geriau už gerą veiksmą:w00t:
adventure - kur gali nevesti nuotykių troškimas:eek:
samurai - didingi praeities kariai negali nežavėti:love:
comedy - juoko porcija visad išjudina:D
supernatural - įdomu, ką dar naujo kūrėjai prigalvos... visų juk neišvardinsi:haha:

Gone.
2009-10-07, 09:57
Galiu žiūrėt absoliučiai visų žanrų anime išskyrus MECHA. Mane nerviškai veikia tie robotukai ir kiti padarai. Hėėė.
Labiausiai patinka mistiški, pisichologiniai, šiek tiek action, sci-fi, romance:D, fantasy, supernatural...

crimson_star
2009-10-07, 19:50
Man pagrinde prie širdies action,comedy,adventure,supernatural.Nors negaliu tiksliai išvardinti,nes esu mačiusi labai skirtingų žanrų anime ;D Svarbiausia-kuo mažiau female veikėjų :D

Nessel
2009-10-17, 21:07
Nesu labai prilipęs prie vieno žanro, nusibostų greit. Bet aišku, pirmiausia žiūriu į swordplay ir comedy. Gal dėl to, kad Samurai Champloo buvo pirmas matytas anime :)

RayYuka
2009-11-05, 21:51
Patinka comedy,advanture, fantazy, seinen, romance, YAOI...(kodel? tiesiog patinka...)
Patinka beveik viskas... išskyrus kodomo tai jau tikrai. ^^

shigofumii
2009-11-19, 18:13
Man labiausiai prie sirdies action, smurtas ,psihologinis ,vampire tematikos.Sie zanrai labiausiai patinka kadangi gana daug geru anime su tokiais zanrais .