Atashinchi no Danshi - Mano namo vyrai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • diaxminde
    AD technician


    • 2008 09 21
    • 303

    Atashinchi no Danshi - Mano namo vyrai



    Pavadinimas: アタシんちの男子/ Atashinchi no Danshi
    Dar žinomas kaip: "The Guys of My House" (Mano namo vyrai); "My Guys" (Mano vyrai)
    Žanrai: komedija
    Režisierius: Matsuda Hidemoto
    Scenarijaus autorius: Muto Shogo
    Transliavimo periodas: nuo 2009-04-14d. iki 2009-06-23d.
    Serijų skaičius: Ep.1-11
    Šalis: Japonija


    Eiga: Dvidešimtmetė Mineta Chisato lieka bename, kai jos tėvas, Mineta Toru, įsiskolina milijoną jenų. Be viso šito, jis liepia merginai sumokėti skolą už jį! Ankstyvoje Chisatos vaikystėje, Toru paliko savo dukterį bei žmoną. Štai todėl Mineta taip nekenčia savo tėvo, ir nenori su juo turėti nieko bendro. Po mamos mirties, ištisus dviejus metus, jos vieninteliai namai tampa tamsios Tokijo gatvės. Norėdama greičiau pabaigti tėvo cirkus, Chisato įsidarbina pas vieną ūkininką, kad galėtų gauti pinigų.
    Lemtingąją dieną, mergina sumano nueiti į Net Cafe kavinę ir išsimaudyti po dušu. Tuo tarpu, kavinėje pasirodo tipai, kuriems paskirta atgabenti Chisato pas skolos rinkėją. Ir žinoma - prasideda gaudynės. "Begaudant" merginą, persekiotojus išblaško sraigtasparnio gaudėsys, kuris artėjo jų linkme. Nutūpus sraigtasparniui, išlipęs vyriškis sumokėjo milijoną jenų ir prisistato esąs Okura Shinzo - geriausios pasaulyje žaislų gamyklos Miracle Toymaker vadovas. Nenorėdamas gąsdinti merginos, jis pakviečia ją pas save susitarti kaip ši jam susimokės. Svečiuojantis pas Shinzo, vyriškis netikėtai pasiūlo jai susituokti, sakydamas, kad nori praleisti paskutines gyvenimo dienas linksmai ir laimingai. Iš pradžių, Chisato nesutinka su šiuo pasiūlymu, bet kai prasideda kalbos, kad merginai nereikės susimokėti skolos - galiausiai sutinka. Visą mėnesį jie kartu praleidžia Miracle Toymaker gamykloje, kurdami naujus žaislų modelius.
    Lygiai po mėnesio - Shinzo palieka gyvųjų tarpą. Testamente Okura įsako Chisato trejiems mėnesiams tapti jo 6 - erių įvaikintų sūnų mama ir kartu su jais gyventi Trick Heart pilyje. Ji visiškai prieš, bet kai vėl prasideda kalba apie skolos gražinimą - ji nedelsiant sutinka tapti laikina mama.(aprašymas nuo AD - wakachi)




    Aktoriai - Veikėjai

    Horikita Maki - Mineta Chisato


    Kaname Jun - Okura Fuu


    Okada Yoshinori - Okura Takeru


    Mukai Osamu - Okura Shou


    Yamamoto Yusuke - Okura Masaru


    Seto Koji - Okura Satoru


    Okayama Tomoki - Okura Akira


    Yamamoto Koji - Tokita Shuji


    Takashima Reiko - Koganei Kyoko


    Tsuruno Takeshi - Kokudo Yutaka


    Nagayama Kento - Majima Heiji


    Eguchi Noriko - Inoue Rosemary


    Asami Reina - Saki (Sho ex-žmona)



    Kadrai iš dramos:

    Spoileris:































    ~~~~~

    Nuomonė: Puiki drama! Pusė serialo galima 'žvengti' tikrąja to žodžio prasme, daugiausia iš Okuros Masaru (Yamamoto Yusukės). Taipogi Maki kaip visada nuostabi : )
    Balai: 10/10 - tikrai netrūko veiksmo ir viskas, pagal mane, buvo tobula.

    http://asiandramas.omgforum.net/

    ~~~~~

    Oficialus puslapis. Drama Wiki. Wikipedia. AsianMediaWiki.

    ~~~~~

    Atsisiųsti:

    3
    9-10
    0%
    3
    7-8
    0%
    0
    5-6
    0%
    0
    3-4
    0%
    0
    1-2
    0%
    0

    ^^^=<==<==My animeList'as==>==>=^^^
  • Džiro sesė
    X - Crime of visual shock


    • 2005 11 12
    • 604

    #2
    Yra minusų dramoje ir nemažai, bet kaip trenktą reikalą sužiūrėti
    galima, nors in pabaigą darosi nebeaišku, kas buvo norima pasakyti
    ir ar išvis reikėjo būtent tiek epizodų daryt~
    Na ir kas be ko, drama pilna garsių ir žinomų aktorių, o tatai irgi skatina
    viską pažėti~ Rekomenduoju pažėti, bet nesitikėkit kažko labai tobulai protingo~

    Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

    Comment

    Working...