Nodame Cantabile

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • zhmogeliukas
    Super mega ultra rašytojas

    • 2007 03 21
    • 722

    Nodame Cantabile

    Nodame Cantabile


    Pavadinimas: のだめカンタービレ / Nodame Cantabile
    Metai: 2006
    Žanras: Komedija, romantika, muzika
    Serijų skaičus: 11 + 2SP(2008)
    Prodiuseriai: Wakamatsu Hiroki, Shimizu Kazuyuki
    Vaidina: Ueno Juri, Tamaki Hiroshi, Eita, Koide Keisuke ir kiti.

    Papildoma Info:
    Oficiali svetainė || ANN || Imdb || Jdorama || Dramawiki

    Pagrindinė dramos veikėja, Megumi Noda, yra muzikos mokyklos studentė, turinti nuostabų talentą groti pianinu ir svajojanti tapti vaikų darželio auklėtoja. Iš pirmo žvilgsnio ji atrodo tiesiog nevalyva, kvaila mergiūkštė, tačiau, kaip ir kiekvienas, turi kitą savo asmenybės pusę.

    Vieną dieną, visai atsitiktinai ji sutinką vieną šauniausių šios mokykos studentų, Chiaki Shinchi, kuris yra visiška Nodamės priešingybė. Jis - uždaras, tvarkingas ir be galo rimtas vaikinas, svajojantis tapti puikiu dirigentų, bet dėl vaikystėje įgytos fobijos negalintis išvykti mokytis į užsienį.

    Nodamė iš karto įsimyli Chiaki ir ima jį visur sekioti, bei drumsti jo taip mėgiamą ramybę. Tačiau šių dviejų žmonių bendravimas po truputį ima keisti jų abiejų asmenybes.


    Linksma ir greitai susižiūrinti drama. Pirmą kartą pradėjus žiūrėti ji man pasirodė kvailoka ir tada ją droppinau, Bet po kurio laiko, visai neseniai, nusprendžiau ją pažiūrėti ir be galo užkabino. Susižūrėjo tikrai greitai ir linksmai.

    Anime nesu mačiusi, todėl tokio kaip ir palyginimo parašyti negaliu, bet jau vien žiūrint live action iš karto galima pasakyti, jog jis buvo kurtas pagal anime. Tiek iš situacijų, tiek iš veikėjų mimikų.

    Manau, aktoriai savo darbą atliko tinkamai, nes žiūrėti buvo malonu. Galiu pasakyti tik tiek, kad vaidinti šioje dramoje buvo parinkti tikrai tinkami aktoriai. Kuo toliau, tuo labiau imu stebėtis pačios Ueno Juri, įkūnijusios Nodamę, sugebėjimu įtikinančiai suvaidinti visiškai skirtingus personažus(lyginant su kitais jos vaidmenimis).


    Kas be ko, buvo malonu sužinoti šiek tiek ir apie muziką, nes šiais laikais daug kas pamirštame klasiką. Na, bet tai jau tikriausiai mangakos nuopelnas.


    Apibendrinant pasakyčiau, jog ją pažiūrėti verta ir tikrai nesigailiu tai padariusi.




    Download: D-addcits
    Watch online: Dramacrazy ; Mysoju
    25
    5
    68.00%
    17
    4
    20.00%
    5
    3
    4.00%
    1
    2
    0%
    0
    1
    8.00%
    2
  • evlina
    Naujokas
    • 2010 02 23
    • 7

    #2
    Esu maciusi anime tad manau, kad sis serialas turetu nenuvilti. Dekoju, kad parasete apie ji, nes nezinojau. Aciu.

    Comment

    • DIX
      エドワード


      • 2008 08 22
      • 243

      #3
      Viena iš nedaugelio doramų, kur tikrai patiko - tas japonų "nemokėjimas" vaidinti ne tik kad nekliūvo, bet galima sakyti tiko (turint omeny kokie charai 'pačiuožę' yra ). S1 patiko tiek anime, tiek live action versija.. nors siužeto atžvilgiu ne tiek daug jos ir skyrėsi - anime gal labiau i comedy linkęs, o seriale didesnis dėmesys dar dramai bei muzikai skiriamas (nors labiausiai patikusios kūrinio "Rachmaninoff - Piano Concerto No. 2" geresnę ištrauką per anime paleido ). Reiks dar kada naujausią arką pažiūrėt, kai prisimirš anime įspūdžiai.. :lol:

      Spoileris:

      Spoileris:

      Comment

      • SilentCurse
        rakštis subinėj ir pikc.
        • 2008 06 14
        • 18

        #4
        Tokia trenkta drama, bet man patiko visai (: Vienintelis dalykas, kuris erzino - tai Ueno Juri vaidyba.. Nežinau, kažkaip man ši aktorė nepasižymi įspūdingais aktoriniais sugebėjimais..
        Nu ku, dar SP liko.. kai bus daugiau laiko, teks 'damušt'

        Comment

        • SeiSoraYu
          That's my pie.

          • 2007 03 09
          • 212

          #5
          Vien dėl muzikos verta žiūrėt ^^ Ir šiaip awesome drama, tokia... nu tokia tikrai trenkta XDD

          My DeviantArt

          Comment

          • RayYuka
            Paraamnestical

            • 2009 11 02
            • 206

            #6
            Aha, man patiko viskas jame (net vaidyba antrame sp nebekliuvo).
            swe8t swe8t HOneyĄ!
            Geriau siaubinga pabaiga, nei siaubas be pabaigos.

            Comment

            • Skirmish
              L.A.V Fairygodmother

              • 2010 02 22
              • 140

              #7
              Toooks awsum man jis! Man labai patiko, be galo!
              There is no losing… You either win or you learn – Helio Gracie

              Comment

              • milda96
                Naujokas
                • 2010 09 30
                • 3

                #8
                Viena iš tų dramų, kuri gali priversti džiaugtis ir jaudintis kartu. Galbūt ir anime pažiūrėsiu.

                Comment

                • noblesse
                  Naujokas
                  • 2010 03 27
                  • 4

                  #9
                  Aciu, einu ir paziuresiu dabar

                  Comment

                  • Laarf
                    mastermind.

                    • 2009 06 23
                    • 79

                    #10
                    Vienas netikslumas Zhmogeliuko, drama pirmiau pasirodė nei anime serijos ir rėmėsi manga, ne anime.
                    Iš pradžių pradėjau žiūrėt anime ir poto atradau serialą, tai per šokau prie live action, nes kažkaip anime ne toks didelis dėmesys muzikai sutelktas (bent sprendžiant pagal soundtracko variantiškumą). Nors kai kur ir live action nepatiko man grojama muzika,kūriniai visiškai nederėjo su situacija, labai jau per daug visur kišo ištrauką iš S.Prokofjevo baleto "Montekių ir Kapulečių" scenos, gal tik vienoje vietoje išvis jis pritiko. Kai Chiaki ir Noda grojo klasėje kartu Rachmaninov'o koncertą 2 , tai man asmeniškai labiau jiem būtų tikęs antras movement'as, o ne pirmas.
                    Truputį juokingai atrodo kai ten vienas kitam trenkia ir tas nuskrieja,netikroviška .
                    Nors šiaip tai lengvai susižiūrėjo ir labai patiko siužetas, ir kad didelis dėmesys skirtas buvo muzikai, jų svajonėm eiti toliau, o ne vien dviejų žmonių meilei.
                    4/5
                      ▲
                    ▲ ▲
                    Spoileris:

                    Comment

                    Working...