Smile

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • zhmogeliukas
    Super mega ultra rašytojas

    • 2007 03 21
    • 722

    Smile

    Smile


    Pavadinimas: スマイル / Smile
    Metai: 2009
    Žanras: Drama, romantika, gyvenimiškas
    Serijų skaičus: 11
    Prodiuseris: Setoguchi Katsuaki
    Vaidina: Matsumoto Jun, Yui Aragaki, Nakai Kiichi, Tokuyama Hidenori, Koike Eiko, Oguri Shun ir kiti.
    Papildoma Info:
    Oficiali svetainė || Imdb || Dramawiki






    Hayakawa Vito yra pusiau filipinietis, tačiau jis gimė ir užaugo Japonijoje. Jis niekada nėra buvęs Filipinuose, ir net nesupranta šios kalbos, tačiau vistiek yra laikomas užsieniečiu ir diskriminuojamas.

    Nepaisydamas visko, Vito gyvena ramų gyvenimą ir siekia savo svajonės - įkurti nuosavą restoraną, kuriame būtų galima paragauti įvairių šalių "virtuvės". Vaikinas kiekvieną dieną pasitinka su šypsena ir yra neapsakomai geraširdis žmogus.

    Kartą, bevaikštinėdamas knygyne ir vartydamas kulinarines knygas, Vito atsitiktinai sutinka merginą vardu Hana, kuri negali kalbėti. Nepasaitant to, jie puikiai sutaria ir ima suprasti vienas kitą.

    Tačiau netikėtai, Vito yra apkaltinamas nusikaltimu kurio nepadarė ir yra suimamas.
    Niekas nenori klausyti jo paaiškinimų, nes jis juk pavainikis filipinietis.
    Šis žmogus dar turės įveikti daug sunkumų, kad galėtų išsikovoti savo vietą po saule, šiame žiauriame pasaulyje...





    Iš pradžių norėčiau paminėti jos tai nėra visiškai live-action. Paprasta dorama, kuri nėra kurta nei pagal mangą, nei pagal anime.

    Pati dramą buvau pradėjusi žiūrėti tik jai prasidėjus, ir labai laukiau sekančių serijų,buvau sužavėta tiesiog, tik mečiau nes nustojo subtitruoti v.v Bet dabar atsiradus visų serijų subtitrams vėl žiūriu, nepamiršau dramos, nes tikrai sudomino. Galima sakyt, viena mano mėgiamiausių~~

    Openingas nelabai patiko iš tiesų,tiek pats op, tiek daina. Truputį ne į temą pasirodė, arba ar nesupratau jo minties tiesiog O.o" .

    Šeip su aktoriais viskas gerai pasirodė, MatsuJun vaidmuo, manau, tiko. Gerai suvaidino~ Yui, kaip ir visur, tokia keistoka mergina, bet irgi nelabai prikibt prie ko turiu. Nepriekabi vaidybai aš~


    Ir šeip, kiekvienos serijos tenka su nekantrumu laukti, nes pabaigos(kiek jau mačiau, nes žiūrėti dar nebaigiau) sudimina, palieka daug klausimų~







    Download: D-addcits ; TorrentsRu ;
    Watch online: Mysoju
    1
    5
    100.00%
    1
    4
    0%
    0
    3
    0%
    0
    2
    0%
    0
    1
    0%
    0
  • Renata
    Meanie


    • 2008 05 25
    • 715

    #2
    Atsimenu kaip pavasary tu man apie šitą drama išūžiai ausis XDD visai norėtčiau ją pasižieti, bet šita malonuma atidedu iki kol susitvarkysiu netą ;]
    AnimeList // Last.fm // DeviantArt

    Comment

    Working...