Kimi wa Petto

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • zhmogeliukas
    Super mega ultra rašytojas

    • 2007 03 21
    • 722

    Kimi wa Petto

    Kimi wa petto


    Pavadinimas: きみはペット / Kimi wa petto / You are my pet
    Metai: 2003
    Žanras: Komedija, romantika
    Serijų skaičus: 10 + SP
    Imdb vertinimas: 8.8/10
    Prodiuseriai: Suzuki Sanae (鈴木早苗), Hamada Akiko (濱田明子)
    Režisieriai: Kato Arata, Kaneko Fuminori, Takanari Mahoko
    Vaidina: Koyuki, Matsumoto Jun, Sakai Wakana, Tanabe Seiichi ir kiti.

    Papildoma Info:
    Oficiali svetainė || ANN || Imdb || Jdorama || Dramawiki

    Iwaya Sumire yra geležinio charakterio moteris. Ji išvaizdi, protinga, užimanti gerą postą. Atrodo, ko gi daugiau ir reikia laimei? Tačiau moters asmeninis gyvenimas nėra nusisekęs: ją paliko draugas, kuris ruošiasi susituokti su kita moterimi. Sumire vis daugiau laiko skiria darbui.

    Vieną vakarą, po sunkios darbos dienos, sumire grįžta namo kur jos laukia šokiruojanti staigmena: po durimis, kartoninėje dėžėje, guli labai smarkai sumuštas vaikinas. Sumire vargais negalais nutempia sunkiąją dėžę į savo butą ir sutvarsto vaikinuko žaizdas. Atgavęs jėgas ir pailsėjęs jis kategoriškai atsisako išeiti ir žada sutikti su visomis salygomis, jei tik jam bus leista pasilikti. Sumire juokais pasiūlo vaikinui tapti jos naminiu gyvunėliu ir, jos pačios nuostabai, vietoj išplūdimo, ar atsisakymo ji išgirsta ''šuns'' amtelėjimą.

    Dabar jo vardas Momo. Jis džiaugiasi naujaisiais namais, tačiau juk ne kiekvienam pasakyti jog tavo augintis - jaunas vaikinas....

    Jei ne Egura-senpai turbūt nebūčiau pražiurėjusi šitos doramos. Tai ačiū jai, nes doramą vertinu tikrai gerai. Labai linksmai žiurėjosi, ir mielai dar kada pažiurėsiu.

    Daug kas gal vėlgi peiktų vaidybą, bet čia man ji pasirodė ganėtinai nebloga. Koyuki gerai susidorojo su savo vaidmeniu. Galbūt ji nebuvo visiškai toji, Sumirė iš mangos, tačiau žiurint į tai kaip į doramą, o ne live-action, viskas tikrai net labai neblogai. Apie MatsuJun nėra net ką sakyti - jam idealiai tiko Momo vaidmuo.

    Tai pat, mane užkabino ending'as. Jis yra labai popsovas, bet taip pozytiviai nuteikia~

    Na ir bendrai paėmus tai tikrai labai miela dorama, ir tikrai nesigailiu ją pažiurėjusi. linksma jukXD

    Ir beje, galvojantiems, kad dorama vien apie buvim1 augintiniu ir pan.: Iš tiesų yra atskleidžiama tikroji Momo asmenybė. Jis yra talentingas šokėjas vardu Takeshi turintis ir savo gyvenimą.




    Download: D-addcits(ENG_sub) ; TorrentsRu(ENGsub+RUsub) ; TorrentsRu(RU) ; Asinadream(5postas)direct ; TorrentReactor(SP)
    Watch online: Mysoju
    14
    5
    57.14%
    8
    4
    35.71%
    5
    3
    7.14%
    1
    2
    0%
    0
    1
    0%
    0
  • Renata
    Meanie


    • 2008 05 25
    • 715

    #2
    Man labai patiko ši dorama, siužetas įtraukiantis. Daviau 5/5 , nes iš tiesų čia gera drama, dagiaus nieko nesakysiu, nes netyčia galiu prispoilinti
    AnimeList // Last.fm // DeviantArt

    Comment

    • Karolina1515
      Ufonautė

      • 2008 06 13
      • 57

      #3
      Perskaičius aprašymą pirma mintis buvo: "vai,vai kaip banalu...." ir vis dėl to (nežinau kas man užėjo) nusprendžiau pažiūrėti pirmą seriją . Likau visiškai patenkinta tuo ką pamačiau. Siužetas nebuvo toks lėkštas kaip maniau iš pradžių (žinoma, kai kuriems gali pasirodyti ir kitaip) ,aktoriai pakenčiami Na galbut veiksmo truputį trūko....

      Comment

      • Džiro sesė
        X - Crime of visual shock


        • 2005 11 12
        • 604

        #4
        Kvaila dorama (hai, Izzo, parašiau dorama~~ ^__^)
        Atsisiunčiau, prasukdama per vieną kartą ir pražiūrėjau.
        Nedropinau, nes tikėjausi, kad vis dėl to gal
        bus kas indomaus.....jo....
        Nu žodžiu, šita gal bene vienintelė dorama iš visų matytų, kuri
        zettai nepatiko~
        Nors aišku tos kvailokos Momo išraiškos ir
        apsimestinis naivus elgesys kartais juokino~

        Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

        Comment

        • Mealxnea
          Narys
          • 2009 06 16
          • 33

          #5
          Veiksmo tj truko..na ash ziurejau bet neavisa...
          sigpicDon't be mad because of that..

          Comment

          • yuujin
            Final Fantasy games RULEZ

            • 2009 03 01
            • 83

            #6
            O man laaaabai patiko. Ypac patiko, kad dorama josei stiliaus, o ne romentiskai nuvalkiotas shojo ^^ cia nagrinejami rintesni klausimai nei tiesiog pasakojama moteri ir jos "gyvuneli". Perziurejus dorama iskart perskaiciau manga (kiek tik sugebejau rasti online) - irgi patiko, nuo filmo ne perdaugiausiai skiriasi, tik Momo filme 100% geresnis (mangoj jis pora chapteriu isvis kaip suo buna vaizduojamas...)
            Kaip nekeista sitoj doramoj nepaprastai gerai sneka angliskai.
            Veiksmo man netruko, nes gal jau siek tiek pavargau nuo veiksmo perkrautu filmu, o cia kai kas ivykdavo, tai net siurpuliukai nugara prabegdavo.
            Paziurejau per 1 nakti
            Na tikrai visiems rekomenduosiu
            MANO MANGA:


            perziuretu anime list'as http://www.anime-planet.com/users/yuujin/anime/watched

            Comment

            • Silviija
              Naujokas
              • 2011 02 22
              • 9

              #7
              Kažkada neseniai peržiūrėjau. Patiko, bet kartais jau taip būdavo neįdomu žiūrėt, kad norėjosi nebežiūrėt, bet vistiek kažkoks kabliukas buvo liepiantis žėt ^^

              Comment

              • Skirmish
                L.A.V Fairygodmother

                • 2010 02 22
                • 140

                #8
                Patiko Žiūrėjau dar žiemą, bet prisimenu, kad žiūrėdavau naktimis, nes dienom laiko nebūdavo, tai į mokyklą rytais būdavo sunkoka keltis...
                Šiaip užkabina
                There is no losing… You either win or you learn – Helio Gracie

                Comment

                Working...