Maximum the Hormone

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • amidau
    ☣☠☣







    • 2007 04 25
    • 1384

    Maximum the Hormone


    Maximum the Hormone
    マキシマム ザ ホルモン


    Žanrai: Post-hardcore, metalcore, hardcore punk, nu metal
    Debiutas: 1998
    Labels: Sky, Mimikajiru, VAP
    Papildoma info:





    Grupė Maximum the Hormone gimė 1998 metais Tokijuje, tuo metu grupei priklausė būgnininkė NAO, vokalistas DAISUKE-HAN, gitaristas Sugi ir bosistas Key. Jie rengė nedidelius koncertus tokijo apylinkėse kol galiausiai buvo pastebėti įrašų kompanijos "Sky Records Label" pasirašius kontraktus 1999 metais išėjo pirmasis jų albumas "A.S.A Crew". Jame visos dainos buvo anglų kalba parašytos Daisuke'ės. Deja tais pačiais metais grupę paliko Sugi ir Key, todėl NAO ir Daisuke gavo greitai ieškotis gitaristo ir bosisto. Netrukus jų džiaugsmui jie atrdao NAO brolį Ryo Kawakita, kuris buvo puikiai įvaldęs gitarą. Bosisto paieškos truko kiek ilgiau tačiau jiems galiausiai tai pavyko ir prie grupės prisidėjo Uehara Futoshi. Su naujaisiais nariais jie netrukus išleido singlą pavadintą "Bullpen Catcher's dream" sudarytą iš trijų dainų. Taip išėjo jų mini labumas "Ootori". Būtent su viena daina iš šio albumo jie ir išgarsėjo. Toji daina "ROLLING1000TOON" buvo panaudota 2003 metais kaip anime "AirMaster" endingas. Didžasią pripažinimo grupė sulaukė 2007 metais išleidusi albumą "Buiikikaesu" jis debiutavo iškart penktoje vietoje Oricon tope ir Japonijoje tapo auksiniu. Dainos "What's Up, People?!" ir "Zetsubou Billy" buvo panaudotos kaip anime Deat Note antrasis OP ir ED.

    Grupės nariai:

    Nao
    Būgnai, Vokalas
    Maximum the Ryo-kun
    Gitara, Vokalas
    Daisuke-han
    Vokalas
    Uehara Futoshi
    Bosinė gitara, Antrinis vokalas

    Diskografija:


    • A.S.A. Crew (1999)
    • Ootori (2001)
    • Mimi Kajiru (2002)
    • Kusoban (2004)
    • Rokkinpo Goroshi (2005)
    • Buiikikaesu (2007)




    [PICBORDER="left"]http://i461.photobucket.com/albums/qq339/amidau/Aprasymams/MaximumtheHormone.jpg[/PICBORDER]Tikriausiai kaip ir daugelis aš šią grupę atradau išgirdęs Death Note antrąjį OP kur skambėjo daina "What's Up, People?!". Maximum The Hormone tikrai įdomi grupė, jų dainos stebina netikėtais ir kupinais originalumo sprendimais, kuriuos dar labiau paryškina, puikiai derinami skirtingi vokalai. Man asmeniškai labiausiai patinka sodrus Ryo vokalas, jam puikiai pritaria šaižus Daisukės vokalas, o moteriškai švelnus Nao balsas įneša šiokį tokį atpalaidavimą kuris dar labiau viską pagyviną. Grojimo stilius niekuo labai neišsiskiria nuo kitų panašaus žanro grupių. Kas man labiausiai patinka tai kai kuriuose dainose pasitaikantis nuostabiai sunkus skambesys su agresyvaus vokalo partijomis, pvz kaip dainose "What's Up, People?!", "Zetsubou Billy" ir "Koi No Mega Lover" pastaroji pasižymi tik sunkiu priedainiu, kuris tarp šiek tiek lengvesnių dalių skamba dar sunkiau bei agresyviau. Taigi jei pavargote nuo monotoniškų amerikietiškų grupių Maximum the Hormone jums tikrai padės atsigauti, tikrai rekomenduoju.


    Siųstis: IsoHunt

    Paskutinis pakeitimas nuo amidau; 2012-05-02, 21:59.
  • Aramis

    #2
    Pagaliau prisiruošei
    Balsavimo nebus?


    Grupė įdomi, tačiau jos stilius ne man.
    Geriau jau truputį softer music klausyti...
    Nors abi DN dainas vis dar turiu kompiuteryje, tačiau vis rečiau jos beskamba...
    3/5, bet tik todėl, kad tai ne mano stiliaus muzika.
    Kam patinka triukšminga ir agresyvi muzika, susidomės Maximum
    Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2009-10-17, 13:40.

    Comment

    • Izzo
      one vs all, DIE AZ!



      • 2007 02 25
      • 1530

      #3
      Jop, šituos klausiau prieš kelis metus, bet kažkaip išaugau iš tos japoniškos muzikos, bet imho, kiek klausiau džiapanyz music, šitie buvo geriausi.
      SCREW YOU, PEOPLE!

      Comment

      • FreaK`aZ
        Rimtas architektorius




        • 2005 02 22
        • 532

        #4
        klausėm, ir girdėjom, tik patiko deja tik vienas albumas Buiikikaesu. Šiaip viena iš pirmųjų j-music grupių kurių apskritai pradėjau klausyti, tik vat atradus daugiau j-music hormone'ai taip ir užsimėtė kažkur tarp eilinių vidutiniokų.
        "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
        with a sick idea of world domination"

        Comment

        • Evil_of_Darknesz
          Suicide is painless...

          • 2006 04 09
          • 998

          #5
          Autorius FreaK`aZ
          klausėm, ir girdėjom, tik patiko deja tik vienas albumas Buiikikaesu. Šiaip viena iš pirmųjų j-music grupių kurių apskritai pradėjau klausyti, tik vat atradus daugiau j-music hormone'ai taip ir užsimėtė kažkur tarp eilinių vidutiniokų.
          Man taip pat Maximum The Hormone buvo viena pirmųjų japaškių muzikos grupių ir ačių Dievui paskutinė . Tiesa sakant, ši grupė kelis mėnesius buvo mano mėgstamiausia, tačiau tas pats per tą patį man greitai atsibosta.

          Comment

          • Mendeks
            Rimtas forumo narys
            • 2008 01 21
            • 117

            #6
            čia tai gra grupė dainos man tai irgi patinka nors jai bent biskį tyliau dainuotų tai dar daugiau gerbjų sulauktų

            Comment

            • karolisvis
              I..Hate..All..off..you.

              • 2008 05 25
              • 229

              #7
              Va jie tai kieti , pradejau ju klausyt nuo tada kai isgirdau death note openinga.
              Run, live to fly, fly to live, do or die.
              Won't you run, live to fly, fly to live, Aces high!

              sigpic

              Comment

              • karosas
                Narys
                • 2008 02 28
                • 95

                #8
                Juokinga ,nes kaip tik siandien norejau pradeti maximum the hormone aprasyma Sita grupe mano megstamiausia. Jeigu jie atvaziuotu i Lietuva tikrai nuvaryciau i ju koncerta jai reiktu tai pabegciau is namu.Del ju pradejau mokintis groti gitara.
                P.S Kaip si grupe nepatika as su tuo nedraugausiu
                http://myanimelist.net/animelist/Otaka

                Comment

                • Reshef
                  Bitter sweet

                  • 2008 10 03
                  • 307

                  #9
                  Kiek klauses J-rock- tai sita geriausia grupe man pasirode. Patiko tie rekavimai ir plysavinai "hey hey ningen Sucker" xD, dar ir dabar karts no karto paklausau viena kita ju dainele

                  Comment

                  • Lax..
                    reLaxed




                    • 2005 12 24
                    • 516

                    #10
                    Piktų paauglių muzika ^^

                    Comment

                    • karolisvis
                      I..Hate..All..off..you.

                      • 2008 05 25
                      • 229

                      #11
                      Autorius Lax..
                      Piktų paauglių muzika ^^
                      Pataisa- Kieta piktų pauglių muzika!

                      P.S. Offtopic nvm pls.
                      Run, live to fly, fly to live, do or die.
                      Won't you run, live to fly, fly to live, Aces high!

                      sigpic

                      Comment

                      • Futari
                        AZ rėmėjas



                        • 2007 01 07
                        • 1094

                        #12
                        Kartais, kai stogą plėšia, paklausyt "What's Up People", "Zetsubou Billy" ar "Chu Chu Lovely Muni Muni Mura Mura" tikras malonumas

                        Comment

                        • fasian
                          Tas kur daug kalba.


                          • 2009 01 28
                          • 586

                          #13
                          Keistai skamba man tas japonu metalas Atrodo lyg rock + rap kazkas sujungta nes vokalistas kazkuris ten grynai repuoja.
                          Ech tie seni laikai ..

                          Comment

                          • Miglaja
                            Cute potato ~


                            • 2007 12 16
                            • 560

                            #14
                            Heh...nespėjau aprašyt šitos grupės Btw labai gera grupė, dar ir dabar karts nuo karto paklausau, pagadinu savo ausų būgnelius;D Čia turbūt viena iš nedaugelio japonų grupių, kurios tikrai galima paklausyt, o grupės nariai bent ne kaip gėjukai atrodo...
                            Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

                            Comment

                            • axborn
                              I can see muzic~

                              • 2007 01 02
                              • 121

                              #15
                              Perfect grupe, mano megstamiausia aplamai ^^ Labiausiai patiko, kad yra 3 visiskai skirtingi vokalai ir kai pasikeisdami dainuoja keiciasi ir dainos nuotaika, tai ta pacia daina gali klausytis pusvalandi ar daugiau ir neatsibos ^^
                              http://axborn.myanimelist.net

                              Comment

                              Working...