He Is My Master

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • mindzze
    Forumo vilkas

    • 2007 05 18
    • 375

    He Is My Master

    He Is My Master
    Metai - 2005
    Žanras - Comedy, Harem, ecchi, School Life, Rich Life.
    Studija - Animax
    Serijų - 12 epu, po 24min

    Mitsuki ir Izumi yra pabėgusios iš namu. Dėl to, kad tevai joms neleido laikyti krokodilo namuose. Kadngi Mitsuki su Izumi neturėjo kur gyventi , jos ieškojo darbo su prieglobsčiu, tiesa sankant joms gan sunkai sekesi. Karta eidami pro kažkokio turtuolio rūmus, ant varteliu pastebėjo užraša kad reikalingos tarnaitės. Prie dūru pasitiko toks berniukas vardu Yoshitaka. Yoshitaka pasirodo esantis tų rūmų šeimininkas , nes jo abu tevai yra mire palikdami visa turta jam.

    Neatsiklauses Yoshitaka jau jas idarbina tarnatemeis. Aišku Izumei tai labai nepatiko ,bet jau nebe turejo išeitiės nes svečuodamosios tuose namuose sugėbjo sudaužyti barngiu dalykų, kurių kainos kosminės. Taigi joms tenka atidirbti padaryta žala. Taip prasideda nuotikiai, su truputi iškrypusiu Yoshitaka kuri jos turejo vadinti šeimininku (Master).Poto kartu ėjo į mokykla ,tenais atsirado trecioji tarnaitė vardu Anna. Anna buvo iškripusios orentacijos ir issimylėjo Izume, dėl šitos priežasties dirbo Yoshitakui. Dar kartu gyveno ir krokodilas kuris priklausė Mitsuki.
    Pabaiga išties labai sunkai isivaizduojama. Po kiekvienos serijos parodo Izumi padaryta žalos kaina, kuri visai nemžėja. bet toks smagus anime. =]

    Anna-Izumi-Mitsuki
    Yoshitaka
    Anna
    Pochi-krokodilas
    38
    5
    50.00%
    19
    4
    21.05%
    8
    3
    21.05%
    8
    2
    2.63%
    1
    1
    5.26%
    2
  • mindzze
    Forumo vilkas

    • 2007 05 18
    • 375

    #2
    Jau visa savaite praejo , o niekas nekomentavo nei anime, nei aprašymo. Tik kaskas ivertino . Nejaugi nera maciusiu jo

    Comment

    • lalaila

      #3
      tikriausiai kad ne

      Comment

      • Airiz
        מיד





        • 2004 01 09
        • 1656

        #4
        Sheip kaip savo zanro tox puse velnio, nors kaip buvo rashyta kad vienas ish zanru Hentai(!) tai tokio ten nepamaciau, o labiausiai patiko intro

        Comment

        • pupsia
          Narys

          • 2008 01 25
          • 48

          #5
          sheip man pasirode idomus nors gana senei maciau...
          labai daug jokingu momentu

          Comment

          • amidau
            ☣☠☣







            • 2007 04 25
            • 1384

            #6
            Na visai linksmas daiktas, pasijuokti puvo iš ko. Piešimas normalus. Labiausiai patiko Anna dėl savo pervert'iško elgesio, to dar niekur nemačiau, vien dėl jos ir duodu 4/5.
            Tiesa jis galėjo būt ir trumpesnis keliom serijomis, nes pabaigoje mane jau pradėjo užknist. Kam reikėjo to aligatoriaus, jis tik padarė šį anime dar vaikiškesni.

            Comment

            • Killerbee
              Iškrypęs dėdulė





              • 2006 12 11
              • 2949

              #7
              Joooo, labiau iškrypusio anime dar nesu matęs. Net zoofilija su incestu yra. Šeip pakankamai linksmas. Jaučiasi, kad kūrėjai Gainax. Aha, tie patys. Firminis ecchis ir crazy nuotaika. Gal net per daug chaoso, kuris net truputi vargina kaip ir smurtas. Lezbietė Ana man kaip tik nepatiko. Va Izumi kawai....ech tie papukai....

              Comment

              • axborn
                I can see muzic~

                • 2007 01 02
                • 121

                #8
                Nepatiko, dropinau po pirmuju seriju
                http://axborn.myanimelist.net

                Comment

                • mindzze
                  Forumo vilkas

                  • 2007 05 18
                  • 375

                  #9
                  Autorius Killerbee
                  Joooo, labiau iškrypusio anime dar nesu matęs. Net zoofilija su incestu yra. Šeip pakankamai linksmas. Jaučiasi, kad kūrėjai Gainax. Aha, tie patys. Firminis ecchis ir crazy nuotaika. Gal net per daug chaoso, kuris net truputi vargina kaip ir smurtas. Lezbietė Ana man kaip tik nepatiko. Va Izumi kawai....ech tie papukai....
                  Ka?! Tu sakai, kad šis iškrypes !?! Tai reiškia , kad tu nemates tokiu tikrai iškripusiu anime. Suliginus tai ka aš katik žiurėjai tai "He is my mater" prieš ji atrodo švelnus ir nekaltas vaikiškas filmukas. Jai nori sužinoti kaip atrodo tikrai iškrypes anime parašik man i skype arba p.ž. nenoriu viešinti pavadinimo. Garantuoju , kad tau akys ant kaktos užšoks . Tik 3 epai ir jokios ten hentay , beto labai linksmas ir durnas anime.

                  Comment

                  • Killerbee
                    Iškrypęs dėdulė





                    • 2006 12 11
                    • 2949

                    #10
                    Autorius mindzze
                    Ka?! Tu sakai, kad šis iškrypes !?! Tai reiškia , kad tu nemates tokiu tikrai iškripusiu anime. Suliginus tai ka aš katik žiurėjai tai "He is my mater" prieš ji atrodo švelnus ir nekaltas vaikiškas filmukas. Jai nori sužinoti kaip atrodo tikrai iškrypes anime parašik man i skype arba p.ž. nenoriu viešinti pavadinimo. Garantuoju , kad tau akys ant kaktos užšoks . Tik 3 epai ir jokios ten hentay , beto labai linksmas ir durnas anime.
                    Nu jau, ant tiek zoofiliškas aligatorius man pirma kart pasitaikė nors mačiau nemažai. Gal kiek per rimtai į visai tai žiūrėjau...

                    Comment

                    • mindzze
                      Forumo vilkas

                      • 2007 05 18
                      • 375

                      #11
                      Autorius Killerbee
                      Nu jau, ant tiek zoofiliškas aligatorius man pirma kart pasitaikė nors mačiau nemažai. Gal kiek per rimtai į visai tai žiūrėjau...
                      Nu kur gi jau, zoofilas aligatoris. Ši genikologo išvada taikoma tik žmonėms. Tokiu atveju butu aligatoris humanfilas Bet su iškripusiu aštunkoju jis nesiligina

                      Comment

                      • Killerbee
                        Iškrypęs dėdulė





                        • 2006 12 11
                        • 2949

                        #12
                        Autorius mindzze
                        Nu kur gi jau, zoofilas aligatoris. Ši genikologo išvada taikoma tik žmonėms. Tokiu atveju butu aligatoris humanfilas Bet su iškripusiu aštunkoju jis nesiligina
                        Tiksli terminologija čia nebūtina. Aštunkojis aišku irgi prikolas, bet per daug tentakliškas.

                        Comment

                        • zeroevil
                          Hentaiščikas
                          • 2008 02 18
                          • 64

                          #13
                          Nzn kodel daugeliui nepatiko, bet man tai patiko. Tai buvo pirmasis mano matytas ecchi anime.
                          Vertinu 5.

                          Comment

                          • Mjking
                            Kill or die.
                            • 2008 08 25
                            • 21

                            #14
                            Jis tai pat mano pirmas matytas echi bet labai linksmas ipac Pochi man patiko

                            Comment

                            • AnimeFreak
                              Stalker >.>
                              • 2009 04 17
                              • 92

                              #15
                              Neseniai matytas. Smagus toks. 5/5

                              Comment

                              Working...