Nagasarete Airantou

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Evil_of_Darknesz
    Suicide is painless...

    • 2006 04 09
    • 998

    Nagasarete Airantou

    Nagasarete Airantou

    Metai: Nuo 2007-04-05 iki 2007-09-27
    Žanras: Comedy, Romance, Harem, Fantasy, Ecchi.
    Studija: feel
    Oficialus tinklapis
    Panašūs anime: Anime-Planet
    Epizodų skaičius: 24
    Epizodo trūkmė: 25 min.


    Na vat neperseniausiai peržiūrėjau šį anime, tai sugalvojau aprašyti. Veiksmas vyksta kažkokioje nežinomoje Japonijos saloje vadinama Airantou (bet jei ji turi savo pavadinima, tai vadinasi netokia ji jau ir nežinoma)... Viskas prasideda kai jaunas vaikinukas vardu Ikuto susipyksta su savo tėvu ir pabėga iš namų tiksliau įlipa į kruizinį laivą. Dėja jį ištinka nelaimė - o gal ir laimė =] jis iškrenta pro laivo bortą ir jį Tsunamio banga nubloškia į negyvenama salą. Aišku toje saloje gyvena vien merginos, nes visus vyrus prieš šimtą metų paskandino tsunamis, man nedašilo vienas dalykas, jei nebuvo nei vieno vyro per 100 metų, tai kaip po galais bobos sugebejo pirsigimdyti dar dukterų (gal sėklą buvo užšaldžiusios?) Aišku Ikuto mėgino pabėgti iš salos, bet sala iš visų pusių yra apsupta vandens sūkurių.

    Kai Ikuto susitaikė su mintimi, kad jam čia teks praleisti visą savo gyvenimą, jį užklupo kita bėda/nebėda nelygu kaip pažiūrėsi, beveik visos miestelio merginos panoro susituokti su Ikuto... Na beveik visą anime laiką, kokia tai nors mergina mėgina pagrobti arba suvilioti Ikuto, vientisos istorijos šis anime neturi. Veikėjai irgi savotiškai įdomus, yra labai protingų (apsiskaičiusių), labai stiprių, labai nindziškų ir kitų. Ak taip saloje nėra jokių technologijų, todėl žmonės ten gyvena kaip ir prieš šimtą metų... Merginos čia labai KAWAIIII!!! =]

    Mano nuomonė: Anime labai priminė "KoiKoi 7" tik šitas geriau žiūrisi, manau būtu pilnai užtekę 13 epizodų, 24 epizodai šiektiek perdaug... DĖMESIO! Ecchi fanai, ecchi šiame anime labai mažai ir kai ten rodo ecchi nelabai gali vadinti tai ecchi, tad jei norit labiau ecchi tai šito jums nesiųlau, geriau pažiurėkit "Onegai Teacher", "DearS" , "Love Hina" ar "Girls Bravo"... Asmeniškai anime nespėjo atsibosti, bet aš į dieną maximum pažiūrėdavau 4 epizodus...

    21
    5
    47.62%
    10
    4
    19.05%
    4
    3
    28.57%
    6
    2
    0%
    0
    1
    4.76%
    1
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    #2
    Spoileris:
    Aišku toje saloje gyvena vien merginos, nes visus vyrus prieš šimtą metų paskandino tsunamis, man nedašilo vienas dalykas,
    jei nebuvo nei vieno vyro per 100 metų, tai kaip po galais bobos sugebejo pirsigimdyti dar dukterų (gal sėklą buvo
    užšaldžiusios ? )

    Kaip as supratau ne taip jau ir seniai tas ivyko.

    Sutapimas, bet as irgi ka tik paziurejau. Bet nevisai. Pirmas 12 ep ir paskutinius 2. Serialas banaliai per ilgas ir per vaikishkas. Visi tie kawaini padareliai ir kraujo upes is nosies. Galejo berniukas per tiek laiko ir priprast. Nors buvo ir visai juokingu vietu, pvz grybavimas. Seip galima ziuret. 5 balai is 10.

    Comment

    • Vienuolis
      Perverted Romanticist!?

      • 2007 05 01
      • 165

      #3
      Autorius Killerbee
      Spoileris:
      Aišku toje saloje gyvena vien merginos, nes visus vyrus prieš šimtą metų paskandino tsunamis, man nedašilo vienas dalykas,
      jei nebuvo nei vieno vyro per 100 metų, tai kaip po galais bobos sugebejo pirsigimdyti dar dukterų (gal sėklą buvo
      užšaldžiusios ? )

      Kaip as supratau ne taip jau ir seniai tas ivyko.

      Sutapimas, bet as irgi ka tik paziurejau. Bet nevisai. Pirmas 12 ep ir paskutinius 2. Serialas banaliai per ilgas ir per vaikishkas. Visi tie kawaini padareliai ir kraujo upes is nosies. Galejo berniukas per tiek laiko ir priprast. Nors buvo ir visai juokingu vietu, pvz grybavimas. Seip galima ziuret. 5 balai is 10.
      Šiaip vyrai dingo prieš 10 metų panašiai. O dėl kraujo iš nosies man keista kaip jis nuo kraujo netekimo nemirė
      >_< 500x130

      Comment

      • chillywilly
        Poetas
        • 2007 03 02
        • 36

        #4
        pirmas epas geriausias is visu buvo, o visa kita po to beletristika prasidejo ir toks man tai nudnas, tokie juokeliai kad pazvengi hehehe skurdziai ir viskas...

        Comment

        • Qadro
          Dievo rykštė :/

          • 2007 08 10
          • 20

          #5
          Man idomu kokio amziaus auditorijai buvo skirtas sis anime ? Atrodo lyg ir maziem vaikam , taciau yra kraujo upiu ( is nosies -.- ) , ir nemaza apsinuoginimo ( tiesa cenzuruoto ) , tai gal butu galima priskirti paugliam , bet nejuokingi juokai ir gyvunai kaip zaislai vel vercia keist nuomone , nu vnz ... Nelabai patiko , ziuredamas galvojau : "Vistiek ner ka daugiau veikt -.- ... " Duodu 3 is 5 , nei patiko , nei baisiai nepatiko :/
          sigpic

          Comment

          • K-9
            Order-Sol
            • 2007 07 02
            • 19

            #6
            Na savotiskas anime ziureti galima, tik gal biski persistenge su kraujo upem... Bet kazkuom man atrodo kad jis nedabaigtas tikejausi daugiau... Na o is grimasu galima prisijuokti nemazai nedaznai tenka matyt tokias na bent man
            sigpic

            Comment

            • Moon.Phantom
              Negative Creep
              • 2008 01 04
              • 43

              #7
              Sakyciau piesimo stilius nelabai sutinka supaciu siuzetu. Piesimo stilius toks vaikiskas, o pats anime Ecchi... Truputi nesiderina..




              Comment

              • Evil_of_Darknesz
                Suicide is painless...

                • 2006 04 09
                • 998

                #8
                Anime sakyciau irgi vaikiskas... O tas ecchi toks ten ir ecchi net papu neparode...

                Comment

                Working...