Mobile Suit Gundam Seed Destiny

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    Mobile Suit Gundam Seed Destiny

    anidb | animenfo | ANN

    Žanras: fantastika, mecha, drama, shounen
    Formatas: TV (50 ep), 24 min.
    Transliacija: nuo 09.10.2004 iki 01.10.2005
    Režisierius: Mitsuo Fukuda
    Studija: Sunrise



    MSG Seed Destiny yra antras Seed'o sezonas. Atskirai analizuot prasmės nėra. Pabandysiu atsakyt į klausimą ar pratesimas gavosi vertas dėmesio. Todėl iškart griebsim jautį už pautų....tfu...ragų.

    1. Siužetas
    Seed Siužetas aišku ne MSG Wing lygio, kur dažnai sugebėdavo nustebint, bet dinamiškas ir intriguojantis. Pastoviai palaiko įtampą ir susidomėjimą. Prasukinėti tikrai nėra ką. Nebent atsiminimų aka flashbekines serijas.
    Seed Destiny Čia nesulauksit kažko naujo o ir naivu būtų tikėtis. Po paskutinio baisaus mūšio buvo sudaryta trapi taika. Bet žmonės nuo to gi nepasikeitė. Jie ir toliau bijo, nekenčia.... O ir praeitį pamiršti yra sunku. Vėl pagrobiami gundamai (šį kartą iš PLANT'o). Vėl prasideda karas. Ir vėl super laivo kapitonė prieš super laivo kapitonę ir t.t. Ir vėl draugai skirtinguose barikadų pusėse siekia tų pačiu tikslų. Bet apskritai siužetas vertas Seed'o. Kažkiek daugiau intrigų ir politikos. Man tik pasirodė kiek per mažai veiksmo kosmose.

    2. Personažai
    Seed Čia viena iš stipriųjų serialo pusių. Vien ko vertas Kira Yamato. Personažai atrodo kaip "gyvi". Visi su savo svajonėmis, baimėmis, motyvais, sudėtingais tarpusavio santykiais. Nebuvo nei vieno kuris mane erzintų ar verstų rėkti Netikiu!!!.
    Seed Destiny Gelbėja "senoji gvardija", t.y. Archangelo įgula. Kol ji nepasirodė buvau kažkaip visai nusiminęs. Na iš op ir en matėsi, kad jie bus. Tik nebuvau tikras ar gaus normalius vaidmenis. Bijojau be reikalo.
    Va Cagalli sukvailėjo ir išskydo. Pusę serialo iš buvo girdėti tik "negali būti...."/"aš suprantu bet..."/"aš žinau, bet.... Ir aišku ašaros....Labai daug ašarų. Suprantama, sunku 18m. merginai vadovaut šaliai, bet su tokia patirtimi ir mokytojais.... Stipriai veikė mano psichiką.
    Shinn Asuka. Čia pagrindinis mano "kankintojas". Kvaila ir maniakiška asmenybė. Dėl savo nelaimų kaltino visus išskyrus save. Darė viską ne taip kaip reikėtų. Iš pradžių rėkiau Ką tu idiote darai!!!!. Pripratęs reagavau ramiau - Nu nieko kito iš tavęs ir nesitikėjau.... . Garbėtroška. Jei po kovos Kira apverkdavo žuvusius priešus arba bent jau nesipuikuodavo (juk priešai irgi žmonės kurie tiesiog vykdė įsakymus), tai Shinn'as sulaukęs pagyrų rausdavo kaip mergaitė ir tiesiog alpdavo iš pasitenkinimo. Galų gale jis taip ir liko nesupratęs kas įvyko. Viskas būtų kaip ir nieko blogo jei Shinn'o vaidmuo nebūtų toks svarbus. O čia mol, tipo pagrindinis personažas. O dar kai su Kira palygini.....
    Gilbert Durandal. Kalba. Labai daug kalba. Visiems pudrina smegenis. Galiausiai ėmė erzinti net jo balsas. Ir titrus atmestinai skaičiau.
    Kitiems priekaištų kaip ir nėr.

    3. Technika
    Seed Mechai nuostabus ir įvairūs. Čia jums ne NGE. Freedom gražiausias ir kiečiausias mechas ever. Ne ką atsilieka ir Justice. Archangelas....
    Seed Destiny Chm, nu Freedom su Justice yra ir tai jau yra gerai. Nauji mechai manęs nesužavėjo. O jau Impulsas..... Susideda iš dalių ore. Konstruktorius LEGO blyn. Teko n kartų dantis sukandus kęst visą šita susijungimo procedūrą. Vienzo pošlai...
    Kai pasirodė auksinis mechas vos nuo fotelio nenugriuvau. Va mechai gigantai atrodė tikrai įspūdingai. Jų griovimo galios neapibūdinsi. Tai reikia pamatyt pačiam. Minerva palyginus su Archangelu atrodė švelniai tariant neįspūdingai.

    4. Kovos
    Seed Puikiai surežisuotos. Tiek vienas prieš vieną tiek ir "masofkės". Tiesiog sukasi galva.
    Seed Destiny Nelabai ir yra ką komentuot. Tikrai gerai.

    5. Piešimas
    Seed Iš pirmo žvilgsnio kiek keistokas, bet tikrai kokybiškas. Gera kovų dinamika. 3D atrodo gan neblogai ir vietoje.
    Seed Destiny Nežinau ar geriau, bet tikrai ne blogiau.

    6. Muzika
    Seed 10+++ balų. Vienas iš geriausių ost'ų ever.
    Seed Destiny 10 bet be pliusų. Vien už paskutinį openingą kuris nepatiko.
    Dabar trumpai. Flashbeku irgi daug. Jei ne dar daugiau. Romantika ir drama aukšto lygio. Standartinis MSG moralas "karas yra blogai" ir žiaurumas pavaizduoti gan realistiškai.

    Įvertinimas
    9. Nors kai kas mane ir erzino, bet juk ir neigiamos emocijos yra geriau už abejingumą. Reiškia serialas mane "užkabino". Pabaiga viską užglaistė ir liko daug maž teigiami ispūdžiai. O ir mano priekaištai yra subjektyvus. Pvz gal kažkam Shinn'as yra geriausias serijos personažas o jo mechos pačios krūčiausios.

    Reziumė
    Tai verta žiūrėt ar ne? Greičiau taip nei ne. Tiems, kuriems labai patiko Seed'as, bus smagu pamatyt Kira su kompanija ir dar 50 serijų apie "tą patį". Tiem, kuriems Seed'as tiesiog gražios mechu muštynės, ta pati gaus ir pratesime. Tiems, kuriems Seed'as visiškai nepatiko, nepatiks ir SD.

    Siunčiuosi dar MSG Seed Destiny Special Edition 4 ir MSG Seed Destiny Final Plius. Parašysiu pora sakinių ir apie juos.


    Papildomos nuorodos
    AMW
    Kira ir Freedom
    Kira+Lacus for ever
    16
    5
    62.50%
    10
    4
    37.50%
    6
    3
    0%
    0
    2
    0%
    0
    1
    0%
    0
  • voiceofdeath
    Rimtas forumo narys

    • 2006 10 23
    • 119

    #2
    Hmm po seed aprasymo tikrai nenorejau aprasyneti sio - kodel? Mano nuomone tesinys labai jau siulpnas.

    Jai Stella elgesi nesuprantamai tai dar galima paaiskinti kodel(zmogui juk nuolat plaunamos smegenys) tai Shinn elgesis kaip moralinio degenerato nors ir suvokia kad karas pralaimetas ir kad tikslas neteisingas jis vistiek lieka lojalus Gilbertui .Apie pati Gilbert Durandal nieko blogo pasakyti negaliu zmogus viska daro taip kaip jam atrodo teisingiausia tikslas kilnus,tik budas netikes(beje jis vienas cia sukuria siokia tokia intriga).Kas link senuju personazu visi be isimties elgesi motyvuotai, net ir Cagali isterikuoja nebereikalo.Aisku Kira,Lactus ir Kapitone Rammius vel visus trauks is balos.


    Rasau stipru 4/5 daugiau negaliu nes siuzetas istiesu tarsi vatinemis kojomis leetai slenka i prieki.
    Did you feel how the bullet took you? Did you feel easily your life got shed?
    Did you feel how the system shot you, 9 mm rape your f.u.c.k.i.n.g head!!!

    Comment

    • Killerbee
      Iškrypęs dėdulė





      • 2006 12 11
      • 2949

      #3
      MSG Seed Destiny Final Plius. Papildyta pabaiga. Verta paziuret vien del paskutiniu 10 minuciu. Rekomenduoju.

      Comment

      • voiceofdeath
        Rimtas forumo narys

        • 2006 10 23
        • 119

        #4
        Autorius Killerbee
        MSG Seed Destiny Final Plius. Papildyta pabaiga. Verta paziuret vien del paskutiniu 10 minuciu. Rekomenduoju.
        maciau Kira paduoda ranka ir stovi kaip ikaltas 2minutetes kol jo didinybe Shiinn teikiasi susitaikyti
        Did you feel how the bullet took you? Did you feel easily your life got shed?
        Did you feel how the system shot you, 9 mm rape your f.u.c.k.i.n.g head!!!

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2949

          #5
          Autorius voiceofdeath
          maciau Kira paduoda ranka ir stovi kaip ikaltas 2minutetes kol jo didinybe Shiinn teikiasi susitaikyti
          Na bet jam dashilo pagaliau. Nors ir tai, negarantuoju....

          Comment

          • Evil_of_Darknesz
            Suicide is painless...

            • 2006 04 09
            • 998

            #6
            Nu cia kaip Killerbee aprase galima sakyt su viskuo sutinku, tik vat del pesybos, ji man pasirode tokia pati kaip ir Seed'e. Labai nepatiko kad Kira nebepagrindinis veikejas... Galejo daryt visiskai nauja istorija, su visiskai naujais veikejais... Siaip paziurejau pora seriju ir numeciau salin, po Lovely Complex ir Love Hina gal dar sugrysiu

            Comment

            • Qone
              Rimtas forumo narys

              • 2006 08 28
              • 156

              #7
              Va pagaliau ir sita pabaigem. Ne kiek nenusileidzia Seed'ui, viska ko tikejausi is tesinio- gavau.
              Meluoju. Seedas daug geresnis.
              Paskutinis pakeitimas nuo Qone; 2007-12-14, 10:58. Priežastis: lol

              Comment

              • Calyx Deuced
                Narys

                • 2006 12 06
                • 96

                #8
                Man nei seed nei destiny nelabai tik geimai ant ps2 buvo geri lb ten pats malonumas losti buvo, bent sokia tokia nauda is seed

                Comment

                • Sable
                  The Hitchhiker





                  • 2005 03 11
                  • 1530

                  #9
                  Ech, vat ir baigėm žėt destiny. Gerą dalį animo daug kas erzino, ypač kretinas Shinn su praplautom smegenim, Athrun irgi mldc - blin kažkokiu pastumdeliu padarė ji. O jau tie jo bandymai įtikint Shinn'ą tai jmj kažkoks pravalas:
                  Athrun: Shinn!...Shinn!.... ir taip toliau
                  Shinn: What!!?
                  Athrun: erm..e..nothing...

                  Žodžiu nors imk ir nusišauk su durų rankena. O jau tie flashback'ai irgi rimtai nenuteikdavo, bene visą animą žiūrėjau kaip foną kažkokiai kitai veiklai. Galėjo būt perpus ar bent trečdaliu trumpesnis.

                  Vis gi gerai, kad buvo likę seni geri seed'o veikėjai, labai gelbėjo visą situaciją. Dar pliusas buvo, kad siužetas kiek labiau pragalvotas ir politikos šikart netrūksta. Jau tie masiniai smegenų plovimai Guilbert'o vien ko verti ^^' Overall daviau 4/5 už tikrai gerą pabaigą (+ dar ta kur special'e buvo).

                  Comment

                  Working...