Suzuka

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    Suzuka



    Žanras: romantika, drama, sportas, mokykla
    Formatas: TV (26 ep), 24 min.
    Transliacija:nuo 07.07.2005 iki 29.12.2005
    Režisierius: Hiroshi Fukutomi
    Studija: Studio Comet

    Yamato Akitsuki nusprendžia pakeisti aplinka ir iš Hirosimos priemiesčio persikelia gyvent į sostinę. Ten gyvena jo teta, turinti nedidelį pensionatą. Pakeliui į savo naujus namus stadione pamato gražią mergaitę šokinėjančia į aukštį ir aišku įsimyli . O kaip kitaip? Ji pasirodo ne tik yra naujoji kaimynė, bet ir klasiokė. Na ir pasisekė gi jam… O gal ir atvirkščiai.
    Tokiuose serialuose be personažų ir jų santykių daugiau nieko ir nėr. Todėl teks didžiausia dėmesį skirti jiems.



    Yamato Akitsuki. Vaikinas tikrai ne dievo dovana. Kvailokas, neatsakingas, neįspūdingu fiziniu duomenų, šukuosena alia sprogimas makaronų fabrike. Dar turi kvaila įprotį galvoti balsu ir skraidžioti padebesiais. Kadangi būdamas slunkius pats pasikeisti nesugeba tai nusprendžia pakeisti aplinką. Deja to neužtenka. 90% serialo serialo parinasi ir nesupranta kas vyksta. "Aš tavęs nesuprantu" - jo frazė nr.1.





    Suzuka Asahina. Psichė! Аš rimtai. Jai nepakenktų gero psichologo pagalba. O gal net savaitę į tam tikrą ligoninę uždaryt. Prieš porą metų nelaimingo atsitikimo metu žuvo jos pirma gyvenimo meilė - Kazuki Tsuda. Su mirusiais konkuruoti sunku. Bet viena bėda dar ne bėda.... Akitsuki labai panašus į Kazuki. Tiek išvaizda tiek charakteriu tiek greitomis kojomis. Net ir kalba. Ir tai visai jiems nepadeda. Jei trumpai tai Suzuka kaip merga niekam tikusi. Valgyt daryt nemoka, elgiasi lyg jai 24 h per para, 7 dienas per savaite...vienžo kiaurus metus PMS. Na bet simpatiška, taip....




    Sakurai Honoka. Anti Suzuka. Rūpestinga, švelni, puikiai gamina valgį. Angelas o ne merga. Įsimylėjus Akitsuki dar nuo vaikystės kai jis atostogų metu prie šventyklos valgydavo bulkutes (ji kaip ir šventyklos prižiūrėtojos dukra). Būdama labai drovi nedrįso imtis kažkokių veiksmų. O ir neaišku kas čia per berniokas. Dabar turi puikia progą. Jis ne tik netoli gyvena, bet ir yra klasiokas. Kaip netikėta ane?






    Miki Hashiba. Suzukos o vėliau ir Akitsuki draugė. Vienas iš nedaugelio seriale esančių adekvačių personažų. Iš mergų man ji patiko labiausiai. Toks aukso viduriukas. Ne tokia psichė kaip Suzuka ir ne tokia iki nuobodumo gera kaip Honoka.







    Yasunobu Hattori Akitsuki draugas dar nuo vaikystės. Lovelasas aka mačio. Tik kažkoks neaiškus. Nei vienos jo mergos taip ir neparodė. Man rodos jis daugiau kalba nei daro. Tiesa, patarinėt draugui į temą ir ne jis nesikuklina. Buvo įtarimas kad susidės su Hashiba (labai jau "gražiai" jie bendravo), bet deja....



    Pats siužetas nepretenduoja į originalumą. Yra bernas ir pora mergų.
    1 vnt - dievo avinėlis. Nors prie širdies dėk o papus kaip pagalvę naudok. Visa naktį išgulės ir net nekrustels.
    1 vnt - laukinė kumelė. Spardosi, kandžiojasi, spjaudosi. Parintis su ja vienas vargas.
    Bet turbūt visiems aišku ką mūsų šaunuolis pasirinks. Ypač kai serialo pavadinimas išduoda. Turiu priekaištų ir serijų pavadinimams. Irgi spoileriai.

    O be reikalo šiaip. Na bet jaunas, nepatyręs dar (pavėluotai pražydęs žiedelis (c) Yasunobu Hattori).
    Ach taip, sportas.... Beje, jis ten visai į temą man pasirodė. Laikau pagrindiniu serialo pliusu. Tik tema liko kažkiek neatskleista. Bet kaip priedas prie love story savo darba atliko pakankamai gerai.
    Piešimas ir animacija....hentajinė (c) mano. Tokia plastmasinė ir gan pigi.
    Muzika jau geriau. Nors kai kurie motyvai man buvo iki skausmo girdėti, bet momentais sukurdavo teisinga atmosfera.
    Dar prie pliusų galima priskirt rimtumą. Aišku kiek tai yra įmanoma mokyklinėje romantikoje. Beveik nėra kvailų situacijų alia "suklupau/nugriuvau/galva tarp papų/gavau smūgį iš kumščio į tarpuakį. Taip pat nėr ir kraujo iš nosies. Vaikinas su normalia kraujo apykaita pasitaikė. Bravo! Jei dar apie minusus... tai tokiam serialui 26 ep yra per daug. Idealu butu koki 15.

    Įvertinimas:
    - 7+

    Reziumė:
    tik užkietėjusiems romantikams. Kiti gali bandyt, bet ne faktas kad patiks.


    Torrent
    AMV

    56
    5
    67.86%
    38
    4
    23.21%
    13
    3
    7.14%
    4
    2
    0%
    0
    1
    1.79%
    1
  • Narake

    #2
    Autorius Killerbee
    [Pats siužetas nepretenduoja į originalumą. Yra bernas ir pora mergų.
    1 vnt - dievo avinėlis. Nors prie širdies dėk o papus kaip pagalvę naudok. Visa naktį išgulės ir net nekrustels.
    1 vnt - laukinė kumelė. Spardosi, kandžiojasi, spaudosi. Parintis su ja vienas vargas.
    Bet turbūt visiems aišku ką mūsų šaunuolis pasirinks. Ypač kai serialo pavadinimas spoilina. Turiu priekaištų ir serijų pavadinimams. Irgi spoileriai.
    O be reikalo šiaip. Na bet jaunas, nepatyręs dar (pavėluotai pražydęs žiedelis (c) Yasunobu Hattori).
    Ach taip, sportas.... Beje, jis ten visai į temą man pasirodė. Laikau pagrindiniu serialo pliusu. Tik tema liko kažkiek neatskleista. Bet kaip priedas prie love story savo darba atliko pakankamai gerai.
    Piešimas ir animacija....hentajinė (c) mano. Tokia plastmasinė ir gan pigi.
    Muzika jau geriau. Nors kai kurie motyvai man buvo iki skausmo girdėti, bet momentais sukurdavo teisinga atmosfera.
    Dar prie pliusų galima priskirt rimtumą. Aišku kiek tai yra įmanoma mokyklinėje romantikoje. Beveik nėra kvailų situacijų alia "suklupau/nugriuvau/galva tarp papų/gavau smūgį iš kumščio į tarpuakį. Taip pat nėr ir kraujo iš nosies. Vaikinas su normalia kraujo apykaita pasitaikė. Bravo! Jei dar apie minusus... tai tokiam serialui 26 ep yra per daug. Idealu butu koki 15.
    Įvertinimas - 7+

    Reziumė - tik užkietėjusiems romantikams. Kiti galia bandyt, bet ne faktas kad patiks.
    Gal kita karta patylek vertini taip tarsi tai vyktu Lietuvoje...
    Man tai yra geriausias anime, ne del romatikos, o del tikroviskumo, tu nelygink su savo isgyvenimais, jei tau viskas prisingai dedasi gyvenime.

    Sportas siame anime dar ir kokia reiksme turejo, nes jos buves vaikinas zuvo begdamas sprinta, o Akickiui Jamato irgi patinka sprintas ir jis taip pat rocket starteris, ji jy ir atstumia vis delto, nes bijo, kad jis save prazudys. Nebebori visko isgyventi isnaujo.

    Beje nesutinku, kad pavadinimas spoilina... Tai galejo buti tik pasakojimas apie merginos gyvenima padarant ja mein charakter, tai dar nieko nesako.
    Nebent priestai amv priziurejai tai poto jau neva spoilas gaunas.
    Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2007-06-16, 09:18.

    Comment

    • Killerbee
      Iškrypęs dėdulė





      • 2006 12 11
      • 2949

      #3
      Gal kita karta patylek vertini taip tarsi tai vyktu Lietuvoje...
      Man tai yra geriausias anime, ne del romatikos, o del tikroviskumo, tu nelygink su savo isgyvenimais, jei tau viskas prisingai dedasi gyvenime.

      Sportas siame anime dar ir kokia reiksme turejo, nes jos buves vaikinas zuvo begdamas sprinta, o Akickiui Jamato irgi patinka sprintas ir jis taip pat rocket starteris, ji jy ir atstumia vis delto, nes bijo, kad jis save prazudys. Nebebori visko isgyventi isnaujo.
      O, nors kazkas "ivertino". As aisku labai atsiprasau kad nederamai aprashiau tavo megstama seriala, bet kokios konkreciai pretenzijos? Siuzetas originalus ir nenuspejamas tau pasirode? Pieshimas istikruju super? Muzika nereali?
      Kas del sporto...nu tai rasiau kad jis ten i tema. Priezastis pradet sportuot del mergos niekiek neprastesne uz kitas. Kas del buvusio vaikino tai jis mire ne begdamas sprinta o begdamas i varzybas. Kas del ko ka atstume net neverta minet. Ta turi pamatyt ir suprast kiekvienas savarankishkai.
      As aisku kazkiek vyrishkai aprashiau bet vyrams ir taikiau. Vis gi haremas ne mergiotishkas zanras.
      Gomenasai.

      Comment

      • Botaro
        Akuma


        • 2005 11 17
        • 196

        #4
        aprashymo ne neskaiciau,todel nekibsiu prie nk.Tiesiog noriu pasakyt jog shitas animas yra jega ir niekaip kitaip.Wiskas jame patiko,wiskas
        I have the Holy Lance

        Comment

        • chillywilly
          Poetas
          • 2007 03 02
          • 36

          #5
          man ir sitas anime labai patiko, uzkabino nuo pat pirmos serijos :}} aisku kazkokiu moraliniu klausimu svarsytmo nebus ;D bet ten ir nereikia :} tik seip juokinga tai vienas tai kitas vis i faze pamyza is heroju :}}

          Comment

          • Domantas

            #6
            Yamato Akitsuki panasus i mane tiksukuosena kita

            Comment

            • Vienuolis
              Perverted Romanticist!?

              • 2007 05 01
              • 165

              #7
              Siužetas sudomino ir dar vienas iš mano mėgstamu, tai planuoju peržiūrėt, tikiuosi patiks
              >_< 500x130

              Comment

              • Uchiha Sasuke
                Objective -->> A-So-Ko
                • 2006 10 07
                • 28

                #8
                Siaip animas tikrai neblogas 4/5 tik , kad vietom labai jau uzp**o tas yamatas..nekenciu tokiu

                Comment

                • Killerbee
                  Iškrypęs dėdulė





                  • 2006 12 11
                  • 2949

                  #9
                  Autorius Uchiha Sasuke
                  Siaip animas tikrai neblogas 4/5 tik , kad vietom labai jau uzp**o tas yamatas..nekenciu tokiu
                  Tai kad visi ten tokie.... Imho ten tik Miki normali. Nieko nepadarysi, zanro standartas.

                  Comment

                  • Evil_of_Darknesz
                    Suicide is painless...

                    • 2006 04 09
                    • 998

                    #10
                    Aprasymas tai super.... Jau ka zmogus galvojo ta ir aprase "Killerbee u da best" kadangi likau suzavetas sito aprasymo, artimiausiu metu zinoma po blood+ ir gits 2 siusiuos sita... O kad visi aprasymai butu tokie...

                    Comment

                    • Linxmas
                      Anime Watcher
                      • 2006 07 08
                      • 13

                      #11
                      Net neskaičiau aprašymo (tik komentarus (beje, taip visada iškart darau)..).. Kam gadint nuotaiką... O anime tiesiog super ir viskas jame super.. Kai nežiūrį sužvėrėjusiomis akim ir vieną mintimi.. "Na, dabar tai visus minusus rasim, o po to taip parašysim...".. Reikia matyt tik pliusus ir jais mėgautis..

                      Edit: Pamiršau parašyt, kad penkis balus duodu..

                      Mano Blogas

                      Comment

                      • Killerbee
                        Iškrypęs dėdulė





                        • 2006 12 11
                        • 2949

                        #12
                        Autorius Linxmas
                        Reikia matyt tik pliusus ir jais mėgautis..
                        Roziniai akiniai man nusieme mazdaug po 20 anime. Daznai vartojant tampi ishrankesnis. Be to ir minusais galima megautis.

                        Comment

                        • Archas22
                          Naujokas
                          • 2007 08 16
                          • 20

                          #13
                          teisingas anime, uztemptas vietomis, bet reziume tikrai geras

                          Comment

                          • AKUJI-SAN
                            Anime narkomanas ;-)
                            • 2008 02 16
                            • 190

                            #14
                            Nebloga mokyklinukų meilės istorija

                            Gana geras anime.Istorija išlaiko šiokia tokia intriga,bet ne iki galo.Tik prastas Yamato pasirinkimas.Sakura būtų pats tas P.S.Suzukos kūne Sakuros protas būtų idealu

                            Comment

                            • Killerbee
                              Iškrypęs dėdulė





                              • 2006 12 11
                              • 2949

                              #15
                              Autorius AKUJI-SAN
                              Gana geras anime.Istorija išlaiko šiokia tokia intriga,bet ne iki galo.Tik prastas Yamato pasirinkimas.Sakura būtų pats tas P.S.Suzukos kūne Sakuros protas būtų idealu
                              Nafig, nebent i namu seimininkes ir tinkama. Per daug nuobodi.

                              Comment

                              Working...