Zegapain

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    Zegapain

    @anidb @animenfo @answers
    Žanras: fantastika/romantika/mecha
    Formatas: TV (26 ep.), 25 min
    Transliacija:nuo 06.04.2006 iki 28.09.2006
    Režisierius: Masami Shimoda
    Studija: Sunrise

    Matrica. Aha, jums nepasigirdo. Turbūt sunku surast žmogų nemačiusio bent jau vienos trilogijos dalies. Zegapain pasaulis kažkiek panašus. Vietinis Neo, Sogoru Kyo, sužino kad "gyveno" virtualiame pasaulyje. Bet japonai nebūtų japonais.... Kyo padėtis dar sunkesnė. Realybėje žmonija ne batareikos. Žmonija jau seniai sunaikinta. Kaip tu reaguotum sužinojęs kad "egzistuoji" kaip nuliukai ir vienetukai serveryje? Turbūt iškiltu daug egzistencinių klausimu. O gal viskas yra gerai ir neverta kovoti? Kūnas gi greitai sensta ir geriau be jo? Ar verta gyvent amžinai? Ar tikslas pateisina priemones?

    Zegapain pasaulis yra tikrai įdomus ir tai vienas iš pagrindinių šio serialo privalumų.
    Piešimas
    2d piešimas malonus akiai. Veikėju emocijos perteiktos gerai ir be jokių lašų/kryžių/etc. Animacija nebloga. Su 3d gavosi blogiau, bet čia jau įprasta. Pastebėta chaltūra kai tas pats kovos epizodas pakartojamas kelis kartus. Na užsimerkt nesinori ir už tai dėkui.
    Muzika
    op ir en fantastiški. Vieni iš geriausių kuriuos mačiau. Patinka man tokie melodingi moteriški balsai.
    Veikėjai
    Standartinis paketas. Kyo labai priminė vaikina iš Sousei no Aquarion. Tik protingesnis aišku. Nustebino kad blondinas nebuvo blogietis. Tik gėjus truputi...
    Gan simpatiškas meilės trikampis gavosi. Dažniausiai tokias atvejais viena mergina būna mano favoritė o kita žiauriai nervina. Bet ne čia. Abi merginos gavosi visai mielos ir vertos vaikino.
    Siužetas
    Standartiškai pradžioje nifiga neaišku. Vėliau informacija pateikiama gerai - nedidelėmis porcijomis. Labai gerai žiūrėjosi. Pradėjau melstis "tik nesukniskit pabaigos plyz". Ir vis gi sukniso. Sunku paaiškinti kaip. Ne tame problema kad happy ar ne. Pačiam rezultatui priekaištu kaip ir nėr. Gal per daug infos užvertė.... Gal per daug patoso.... Gal per daug primityviai ir vaikiškai gavosi.... Taip ir likau nesupratęs priešų motyvų.

    Reziumė (+ teigiamai, +- vidutiniškai, - neigiamai):
    + pasaulis
    + muzika
    + Kaminagi Ryoko seiyu. Labiau kawaino balso aš dar nesu girdėjęs.
    +- piešimas
    +- siužetas
    - pabaiga

    Įvertinimas
    Silpnas 8 iš 10 galimų. Mechų fanams žiūrėti patartina. Visiems kitiems......galima ir pabandyti.


    Papildomos nuorodos
    Opening
    AMW
    AMW
    OST
    17
    5
    29.41%
    5
    4
    41.18%
    7
    3
    29.41%
    5
    2
    0%
    0
    1
    0%
    0
  • Sable
    The Hitchhiker





    • 2005 03 11
    • 1530

    #2
    Kaip tik su reikalu. Aš nežiūrėjęs šito, nors kelissyk vis užklisdavau internete už jo, bet kažkaip taip nė karto iš užsienio aprašymų taip ir nesusidariau tokios nuomonės, kad jis ale būtų labai jau kuom nors išskirtinis, tai ir nežiūrėjau. Apskritai į mechas skeptiškai dažniausiai žiūriu, todėl neretai praleidžiu. Gal būt kada nors patikrinsiu, kas per velnias tas Zegapain, bet dbr nelabai linkęs pradėt kažko naujo.

    Comment

    • Killerbee
      Iškrypęs dėdulė





      • 2006 12 11
      • 2949

      #3
      Autorius Sable
      Kaip tik su reikalu. Aš nežiūrėjęs šito, nors kelissyk vis užklisdavau internete už jo, bet kažkaip taip nė karto iš užsienio aprašymų taip ir nesusidariau tokios nuomonės, kad jis ale būtų labai jau kuom nors išskirtinis, tai ir nežiūrėjau. Apskritai į mechas skeptiškai dažniausiai žiūriu, todėl neretai praleidžiu. Gal būt kada nors patikrinsiu, kas per velnias tas Zegapain, bet dbr nelabai linkęs pradėt kažko naujo.
      Zinojau kad uzkabinsiu. Kas del mechu.... Nu skraido ten robotukai, mushasi....ar gi tame esme? Seip Zegapain savo mintimi daugiau i Interlude panasus nei i Matrica. Shito neminejau nes vis tiek mazai kas mate.

      Comment

      • dArt
        Rimtas forumo narys

        • 2006 12 23
        • 134

        #4
        Na manes ipatingai nesuzavejo.
        Jeigu reiketu palyginti su kitu anime tai panasiausias butu Noein.
        Rodomas ten dazniausiai paprastas heroju bendravimas, dauguma net nezino kad jie tam kompiuteri - matricoj. Ir tam dirbtiniam gyvenimui skiriama daugiau demesio, nei tikram.
        3 is 5

        Comment

        • Katsu
          Hajimemashite



          • 2007 01 18
          • 192

          #5
          Man čia vienam neatsidaro tenshi.ru (kur Killerbee OST link'ą įdėjo)? Ar ir kitiems taip pat?

          Comment

          • Killerbee
            Iškrypęs dėdulė





            • 2006 12 11
            • 2949

            #6
            Autorius Katsu
            Man čia vienam neatsidaro tenshi.ru (kur Killerbee OST link'ą įdėjo)? Ar ir kitiems taip pat?
            Chm, pabandyk tiesiog http://tenshi.spb.ru/anime-ost/

            Autorius dArt
            Na manes ipatingai nesuzavejo.
            Jeigu reiketu palyginti su kitu anime tai panasiausias butu Noein.
            Rodomas ten dazniausiai paprastas heroju bendravimas, dauguma net nezino kad jie tam kompiuteri - matricoj. Ir tam dirbtiniam gyvenimui skiriama daugiau demesio, nei tikram.
            3 is 5
            Del Noein nezinau. Istryniau iskentes gal tris serijas.
            Paskutinis pakeitimas nuo Killerbee; 2007-05-29, 16:28.

            Comment

            • voiceofdeath
              Rimtas forumo narys

              • 2006 10 23
              • 119

              #7
              po gundam seed destiny sita ziuresiu hmm 4 mechos is eiles keista
              Did you feel how the bullet took you? Did you feel easily your life got shed?
              Did you feel how the system shot you, 9 mm rape your f.u.c.k.i.n.g head!!!

              Comment

              • Sable
                The Hitchhiker





                • 2005 03 11
                • 1530

                #8
                Pradėjau žiūrėt gal prieš savaitę ir tik kokius 8 epus pasistumėjau. Keista. Teoriškai turėtų kabint istorija ir panašiai, bet vis vien vangiai gan žiūrisi kol kas. :| O mechų kovos tai apskritai migdo

                Na bet matysim kas toliau bus

                Comment

                • Botaro
                  Akuma


                  • 2005 11 17
                  • 196

                  #9
                  wel tos geldos =Q
                  I have the Holy Lance

                  Comment

                  • slicKrox
                    Catching some Zzzzs...




                    • 2012 08 01
                    • 2161

                    #10
                    Mdaaa.... gerai cia prispoilinai Killerbee. Sorry, bet dziaugiuosi, kad pirma karta matau si aprasima, nes bepradedant ziureti si anime, tikrai nesitikejau kaikuriu istorijos siuzeto vingiu, kas sugebejo visai net neblogai ir maloniai nustebint, mintyse sau pasakant, kad nera sis anime toks ir banalus, o Tu kaika cia pateikiai viska kaip ant delno... Isddalies siek tiek dekoju, kad padariai si darba uz mane, nes turejau gera galvos skausma, kaip viska aprasyt ir pasistenkt tiek dauk neprispoilinus.

                    Kas liecia apie pati anime, tai ipsradziu atrode siek tiek per paprastas ir atgrasus del savo levo pavadinimo ir slikstaus mechu dizaino (skraidancios vazos su ataugom), kuriu kovos man taip pat buvo slikscios del blogai ikomponuotu 3D elementu ir efektu. Smagu nors, kad tos kovos sudare gal tik 15% viso anime, o viska kita man labai net patiko ir sugebejo visai net lengvai nustebint ir pamalonint su idomia istorija ir su savo spalvingais ir gan idomiais veikejais. Visi veikejai patiko, bet jei paziuret i merginas, tai turbut labiausiai patiko Ryoko Kaminagi... Ciiiiiiiiii... Idomiausias ir mieliausias personazas, kuris taip pat buvo labai nuostabiai igarsintas.

                    Del op ir en dainu, tai visiskai pritariu, tikrai labai maloniai klausesi, o ir pabaiga man taip pat atrode siek tiek tustoka, vien del neitriguojancios pabaigos duodu jam 8'is balus.

                    Na, jei busit tokiu nuostatu kaip Botaro, tai labai dauk prarasyt, o jam tikrai galiu uzjausti... paemus bendrai turbut labai jau dauk ka pro pirstus praleidai, negaliu teisti taip ziauriai, nes kaikuriu skonio man nesuprasti.

                    Beje, esu sukuręs net šio anime AMV:
                    Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2009-05-14, 15:13.

                    Comment

                    • Killerbee
                      Iškrypęs dėdulė





                      • 2006 12 11
                      • 2949

                      #11
                      Autorius slicKrox
                      Mdaaa.... gerai cia prispoilinai Killerbee. Sorry, bet dziaugiuosi, kad pirma karta matau si aprasima, nes bepradedant ziureti si anime, tikrai nesitikejau kaikuriu istorijos siuzeto vingiu, kas sugebejo visai net neblogai ir maloniai nustebint, mintyse sau pasakant, kad nera sis anime toks ir banalus, o Tu kaika cia pateikiai viska kaip ant delno... Isddalies siek tiek dekoju, kad padariai si darba uz mane, nes turejau gera galvos skausma, kaip viska aprasyt ir pasistenkt tiek dauk neprispoilinus.
                      Che che, o gi rimtai paspoilinau.... Na jau per velu kazka taisyt nes serialo beveik neatsimenu. Nebent kas parashys izanga tai idesiu vietoj savo.

                      Comment

                      Working...