Rurouni Kenshin: Tsuiokuhen

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Katsu
    Hajimemashite



    • 2007 01 18
    • 192

    Rurouni Kenshin: Tsuiokuhen

    Rurouni Kenshin: Tsuiokuhen
    Trust and Betrayal
    Photobucket
    @AniDB || @ANN || @AnimeNFO


    Išleidimo metai: 1999
    Žanrai: Historical, Samurai, Action, Drama, Romance
    Studijos: Studio DEEN, Aniplex
    Oficialus puslapis
    Panašūs anime: Anime-Planet
    OVA: 4 epizodai

          Kalbant apie pirmąją OVA - Tsuiokuhen arba Trust and Betrayal - sukelia dvejopus jausmus. Tai yra TV serijų priešistorė. Čia susipynę dvi priešingybės - gyvenimas ir mirtis. Palyginus su TV serijomis, OVA'oje scenos pateiktos su mažiau cenzūros, tad kraujas liejasi laisviau, tačiau su saiku. Galima palyginti Tomoe ir Kaoru vaidmenis, kurie yra truputį panašūs. Kokią mes matome idilę šios OVA antrame ir trečiame epizoduose, tą patį sutinkame paskutiniame TV serijų epizode. Tai gyvenimas, kurio Himura trokšta po tiek metų klajojimo. Tačiau OVA baigiasi mirtimi, kas yra pradžia TV serijų istorijos. Ši priešistorė yra tikrai reikalinga, nes suteikia didesnį aiškumą žiūrovams. Bet nemanau, kad ją verčiau žiūrėti pirmiau nei TV serijas. Man netgi įdomiau buvo pačiame gale pamatyti tai, nuo ko ši istorija prasidėjo.


    115
    5
    83.48%
    96
    4
    13.04%
    15
    3
    2.61%
    3
    2
    0%
    0
    1
    0.87%
    1
  • Evil_of_Darknesz
    Suicide is painless...

    • 2006 04 09
    • 998

    #2
    Man ovos labiausiai ismine ir patiko is viso rourin kenshin sagos, patiko tikriaiusiai todel, kad ovose daug daugiau ziaurumo ir kraujo...

    Comment

    • Kurotani
      Rimtas forumo narys

      • 2007 01 01
      • 119

      #3
      apie Rurouni Kenshin OVA is mano pusės tik teigiamai atsiliepimai..tiek Tsuikuhen, tiek Seisouhen tikri šedevrai

      Comment

      • baltas_tigras
        wild minds

        • 2007 03 19
        • 107

        #4
        na kai ziurejau ja, tai dar mazai tu animu macius buvau. na negaliu pasakyt kad sedevras, bet tikrai labai gera. mmm pirma buvau macius tas kvailas TV series, tai labai keista matyt buvo rimta ir visai kitoki piesima ir rimtus dialogus. muzika grazi...negaliu ko rimtesnio pasakyt, nes ojj seniai ziureta ji
        ajj, beje, daviau 4/5 nes tikrai zinau, kad buvo kazkas, kas nelabai man patiko.
        p.s ar verket kas pabaigoj?

        p.s.s mano 69 postas
        Paskutinis pakeitimas nuo baltas_tigras; 2007-05-10, 09:59.
        Neziuriu anime su LT subais.

        Comment

        • Souls
          PLEASE DIE

          • 2007 04 26
          • 146

          #5
          Nius... siuo momentu mano mptrioskej sukasi RK ostas, tai lengviau bus mastyti. Vertinu 4, nes tobulumo nera ( o kada jis buna?) Patiko dvikovos, didelis pliusas del kraujo ir realistiskumo, Gal todel ji zejau n kartu. Prie ko galeciau prikibt tai:
          Spoileris:
          pacioj pabaigoj, kai Shinta perkerta tomoe ir ta seni, tai toks garsas lyg kardas eitu per kazka tokio.... nezmogisko =]
          [Insert your signature here]

          Comment

          • Izzo
            one vs all, DIE AZ!



            • 2007 02 25
            • 1530

            #6
            Autorius Evil_of_Darknesz
            Man ovos labiausiai ismine ir patiko is viso rourin kenshin sagos, patiko tikriaiusiai todel, kad ovose daug daugiau ziaurumo ir kraujo...
            butent,man irgi. ir kovos daug geriau padarytos nei per TV,skrydis,sviesa ir griuna priesas
            SCREW YOU, PEOPLE!

            Comment

            • Vinipuchas
              Narys
              • 2005 06 17
              • 45

              #7
              Patiko viskas OVO'j nuo A iki Z
              Garsas - nerealus
              Istorija - itraukianti
              Drama - Spaudzianti ashara
              Konfliktas - nepavirsutiniskas (tam net isdestoma imperealistinio valdymo remeju poziuris, ir tikrai nesumenkintai , net beskaitant subus atrode gan logiska ir argumentuota)....Taigi i kova stoja viena kitos vertos pasauleziuros.......
              Pabaiga - nesubanalinta.....

              Comment

              • GaNNaS

                #8
                tik pries 3 dienas atsisiunciau, lb patiko. Dauk geriau negu tv serialas. Pabaigoi tikrai vos neapsiverkiau ir to nesigediju. bet radau pilna neiskapota i dalis su anglisku dubliavimu, daug lengviau ziuret.

                Comment

                • shemica

                  #9
                  Labai patiko. Labai liūdna ir skausminga istorija apie Kenshin praeitį. Piešimas gal ir sutrikdė, bet tai netrukdė įsijaust į istoriją. Vienas geriausių kada nors matytų kūrinių.Vertinu 5 ne už piešimą, muziką ir kitus nereikšmingus dalykus, o už rimtą ir tokią liūdną ir skausmingą istoriją. Nes ne kiekvieną anime ar OVA pasižiūrėjus gali pasakyt, kad jis kažką sujudino širdy.

                  Comment

                  • efkiss
                    Naujokas
                    • 2007 05 02
                    • 18

                    #10
                    man asmeniskai ovos patiko labiau,nes daugiau kenshis zude o tv ep nebe kaip kokiems vaikams padaryta,nors ovas ziurejau,bet taip ir nesupratau daug ko, kazkas ten kariavo ar dar kazkas buvo, bet siaip kensio istorija lb liudna buvo, tikrai labai gerai padaryta viskas.
                    Paskutinis pakeitimas nuo efkiss; 2007-06-28, 07:00.
                    ... give them nothing, but take of them EVERYTHING !

                    Comment

                    • Tsume200
                      Narys
                      • 2006 10 22
                      • 55

                      #11
                      100% patiko Sauni Anime, nepakartojama...
                      sigpic
                      Save me from nothing Ive become

                      Comment

                      • Sasumi
                        AquariusKiss

                        • 2006 08 06
                        • 190

                        #12
                        visai susipainiojau...su vienu draugu susigincyjom,kad Kaoru turejo broli.jis sako,kad turejo,o as sakau,kad ne.manau,kad broli turejo Tomoe,o ne Kaoru.ar to brolio niekas neturejo?kaip yra is tiesu?tas vadinamas brolis yra baltaplaukis su akinukais,virsaus desiniajame kampe... http://www.emerchandise.com/images/p...dGNVAH0018.jpg

                        o kas liecia anime,tai savaime aisku,nuostabaus piesimo,siuzeto...zodziu nepakartojamas,bene labiausiai patikes anime su samurajais.

                        Comment

                        • shemica

                          #13
                          Ten Tomoe brolis. Pasižiūrėk kitą OVA ir suprasi.

                          Comment

                          • Džiro sesė
                            X - Crime of visual shock


                            • 2005 11 12
                            • 604

                            #14
                            Autorius shemica
                            Ten Tomoe brolis. Pasižiūrėk kitą OVA ir suprasi.
                            Tai jau tep, iš pradžių maniau, kad Enishi Kaoru brolis, bet pasirodo,
                            kad visai ne. Žodžių, pasiskaitom čia jei įdomu.--->http://en.wikipedia.org/wiki/Yukishiro_Enishi
                            (klausimas ne į temą, ar vardas Kaoru irgi tinka tiek merginom,
                            tiek vaikinam??)

                            Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

                            Comment

                            • Sasumi
                              AquariusKiss

                              • 2006 08 06
                              • 190

                              #15
                              taip ir maniau,kad jis Tomoe brolis,nes net TV serijose apie joki Kaoru broli neuzsimine,aciu,kad atmaiset proteli X3

                              Comment

                              Working...